Chat with us, powered by LiveChat
PRAWNA
RESELLER
SOFTWARE ASSURANCE
Klienci biznesowi
telephone
Pomoc w ustawieniu
+48 22 1530637
 
MICROSOFT POWERPOINT 2016
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Przy każdym zakupie w firmie Wiresoft wspierasz Kinderschutzbund..

MICROSOFT POWERPOINT 2016

Plik dostępny do natychmiastowego pobrania

 • SW10126
 • 079-06643
 • Stale Obowiązuje
 • Wszystkie języki
 • EU
P Otrzymujesz Punkty bonusowe
OPROGRAMOWANIE DO POBRANIA + LICENCJA
191,90 zł * 211,90 zł * (9,44% oszczędzasz)

zVAT

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Przy każdym zakupie w firmie Wiresoft wspierasz Kinderschutzbund..


Jesteś klientem biznesowym lub masz pytania prawne?

Jestem tu dla ciebie.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

SZCZEGÓŁY  
Wersja Pełna wersja
Urządzenia 1x
Zakres dostawy Pobierz + licencja
Średnia Pobierz
Runtime Nieograniczona
Języki Wszystkie języki
Czas dostawy  Kilka minut
System  Windows (32bit/64bit)
Terminalserver Kompatybilny


Microsoft PowerPoint to wszechstronny program do projektowania przekonujących prezentacji i wykładów oraz do przejrzystego przedstawiania informacji. Wersja 2016 PowerPoint stanowi kolejny kamień milowy w sprawdzonym oprogramowaniu Office służącym do skutecznego przekazywania treści innym osobom na stronie Business, a także w szkole i na uczelni . PowerPoint 2016 wspiera zarówno profesjonalistów, jak i początkujących, oferując wiele intuicyjnych narzędzi do tworzenia przejrzystych slajdów i przekazywania w ten sposób tematów podczas żywych wykładów. Przyjazny dla użytkownika interfejs programu Microsoft PowerPoint 2016 ułatwia rozpoczęcie pracy z programem. Ponadto dostępny jest duży wybór standardowych szablonów i grafik oraz programów, które nadają każdej prezentacji indywidualny wygląd. 

W przypadku pytań dotyczących produktu, prosimy o kontakt z naszym działem obsługi klienta.

Informacje o produkcie "MICROSOFT POWERPOINT 2016"

Microsoft PowerPoint 2016 jako Office

Microsoft PowerPoint to wszechstronny program do projektowania przekonujących prezentacji i przemówień przy jednoczesnym przedstawianiu informacji w jasny i żywy sposób. Wersja PowerPoint 2016 stanowi kolejny kamień milowy w zakresie sprawdzonego Office do użytku w biznesie, a także w szkole i na uczelni.

aby z powodzeniem przekazywać treści innym ludziom. Program PowerPoint 2016 wspiera zarówno profesjonalistów, jak i początkujących użytkowników za pomocą wielu intuicyjnych narzędzi do tworzenia przejrzyście ułożonych slajdów i tym samym przekazywania tematów w żywej prezentacji.

Przyjazny dla użytkownika interfejs programu Microsoft PowerPoint 2016 pozwala na nieskomplikowane wprowadzenie do programu. Duży wybór standardowych szablonów i grafik, a także programów nadaje każdej prezentacji indywidualny wygląd. Zoptymalizowane pod kątem dotyku korzystanie z programu PowerPoint 2016 oznacza, że może on być również używany na tabletach; oprócz korzystania z pióra cyfrowego, niektóre narzędzia mogą być również obsługiwane za pomocą palca.

Fakt, że wersja programu PowerPoint na rok 2016 będzie nadal działać pod kontrolą systemu Windows 7, będzie korzystny dla tych nabywców, którzy chcą nadal korzystać z tego systemu operacyjnego. Użytkownicy, którzy korzystają z Microsoft OneDrive, mogą również korzystać z programu PowerPoint 2016 za pośrednictwem usług w chmurze w celu efektywnej współpracy zespołowej.

Program PowerPoint 2016 jest dostępny w Wiresoft nie tylko jako stały komponent odpowiedniej Office, ale można go również kupić oddzielnie!

Oprócz tego oprogramowania PowerPoint 2016, w sklepie internetowym Wiresoft znajdziesz również starsze i nowsze wersje w szczególnie korzystnej cenie, bez abonamentu, który zobowiązuje do aktualizacji oprogramowania. Poniższy przegląd zawiera wszystkie interesujące funkcje programu PowerPoint 2016.

Przegląd najważniejszych funkcji i właściwości programu PowerPoint w wersji 2016

Wersja PowerPoint 2016 zawiera wiele optymalizacji i ulepszeń funkcji z poprzedniej wersji, a także nowe narzędzia i grafikę, które oferują jeszcze większe możliwości podczas tworzenia prezentacji, ale także ułatwiają współpracę nad dokumentem.

Nowe funkcje programu PowerPoint w wersji 2016

Nowe funkcje Outlook'a usprawniają m.in. zarządzanie czasem podczas prezentacji oraz

oferują wygodny sposób na podkreślanie treści:

 • PowerPoint Designer: Jeśli brakuje nowego pomysłu na prezentację, zintegrowany PowerPoint Designer po wstawieniu zdjęcia lub grafiki do prezentacji przedstawia różne sugestie. Można je przyjąć od razu za pomocą jednego kliknięcia.
 • PowerPoint Morph: Dzięki nowej funkcji Morph można tworzyć ciekawe animowane przejścia między poszczególnymi slajdami prezentacyjnymi. Warunkiem koniecznym jest, aby element do edycji przez morfing znajdował się na dwóch kolejnych slajdach. Mogą to być obrazy, grafiki, a nawet kształty 3D, ale także słowa lub całe teksty.
 • Podświetlanie szczegółów za pomocą narzędzia szczotkowego: Aby spontanicznie podkreślić poszczególne elementy na slajdzie, takie jak grafika czy słowa w prezentacji, prowadzący może użyć zintegrowanej z programem PowerPoint szczotki. Narzędzie to stanowi ciekawą wizualnie alternatywę dla wskaźnika laserowego lub kija, który ma zwrócić uwagę widzów na ważne szczegóły. Cały proces odbywa się tylko w trybie prezentacji, dzięki czemu sam dokument PowerPoint pozostaje niezmieniony.
 • Timetracking: Zwłaszcza w przypadku dłuższych prezentacji problemem może być efektywne wykorzystanie podanych ram czasowych, np. jeśli na koncepcję wpływają pytania od publiczności. W tym miejscu narzędzie do tworzenia harmonogramów pomaga w lepszym zarządzaniu czasem: Pokazuje on prowadzącemu czas podczas prezentacji, aby mógł odpowiednio zareagować i dokonać korekt, na przykład w przypadku opóźnień.
 • Funkcja udostępniania: Dzięki wygodniejszej konstrukcji funkcji udostępniania, prezentacje mogą być teraz łatwiej i szybciej publikowane za pośrednictwem kanałów mediów społecznościowych, takich jak Facebook i innych.
 • Skorzystaj z usługi prezentacji: Użytkownicy konta Microsoft mogą korzystać z tej usługi, aby umożliwić innym współpracownikom i partnerom śledzenie prezentacji za pośrednictwem przeglądarki. Dla każdej prezentacji PowerPointa przydział uprawnień może być zdefiniowany indywidualnie.

Korzystanie z nowych Office w programie PowerPoint 2016

Jako typowy Office, PowerPoint 2016 zawiera również cały szereg ogólnych nowych funkcji, które generalnie ułatwiają i upraszczają obsługę programu. Poniższe funkcje i narzędzia w szczególności wspierają użytkowników:

 • Integracja z OneDrive: Ogólna integracja Microsoft OneDrive z pakietem Office 2016 umożliwia użytkownikom dostęp do dokumentów programu PowerPoint z dowolnego miejsca i z dowolnego urządzenia poprzez wcześniejsze zapisanie ich w OneDrive.
 • Łatwe udostępnianie plików programu PowerPoint: Dokumenty programu PowerPoint mogą być jeszcze łatwiej udostępniane innym użytkownikom. Po kliknięciu na przycisk "Udostępnij" na pasku menu otwiera się odpowiednie menu, które zawiera różne opcje przypisywania poszczególnych uprawnień (czytanie, edycja, udostępnianie itp.) do poszczególnych adresatów.
 • "Chcesz" (Tell Me) narzędzie: Wstęga PowerPoint 2016 zawiera teraz podręczny kreator "Powiedz mi" ("Chcesz"), który pomaga użytkownikom znaleźć odpowiednie funkcje dla danego zadania. Można ją rozpoznać po ikonie w kształcie żarówki. Wystarczy, że użytkownik wprowadzi w polu obok szukaną funkcję lub to, co chce zrobić, a "Powiedz mi" pokaże mu, jak to zrobić lub gdzie znajduje się odpowiednia funkcja.
 • Asystent Insighta: Narzędzie to - znane jako "Inteligentne Wyszukiwanie" - pozwala użytkownikowi na uzyskanie dodatkowych informacji lub wyjaśnień dotyczących terminu lub tekstu zawartego w prezentacji bezpośrednio w programie PowerPoint 2016 bez konieczności udawania się do Internetu w celu uzyskania odpowiednich wyników wyszukiwania. Wystarczy zaznaczyć odpowiednią lokalizację za pomocą myszy, a inteligentne wyszukiwanie na podstawie Bing zostanie uaktywnione i wyświetli wyniki wyszukiwania z boku okna programu PowerPoint.
 • Narzędzie historii wersji: To narzędzie jeszcze bardziej ułatwia współpracę nad dokumentem programu PowerPoint. Zwłaszcza gdy nad jedną prezentacją pracuje kilku użytkowników jednocześnie, szybko traci się informację o tym, jakie zmiany wprowadził dany uczestnik, a także kiedy to nastąpiło. "Historia wersji" zawiera historię wersji dla każdego dokumentu programu PowerPoint; wyświetla ona starsze stany edycji, które są również dostępne do dalszej edycji.
 • Ochrona przed utratą danych (DLP): W przypadku korzystania z SharePoint Online i OneDrive dla firm, użytkownicy mogą również korzystać z funkcji DLP dla dokumentów PowerPoint. Ochrona przed utratą danych pomaga administratorom centralnie tworzyć i zarządzać politykami tworzenia i późniejszego zatwierdzania prezentacji w celu ochrony wszelkich krytycznych lub wrażliwych danych przed przekazaniem ich nieupoważnionym osobom. Gdy tylko narzędzie DLP wykryje potencjalne zagrożenie, wyświetlane jest ostrzeżenie dla użytkownika końcowego.

Nowe typy schematów dostępne w programie PowerPoint 2016

Dzięki zintegrowanym w Office 2016 typom wykresów: histogram, box chart, TreeMap, wodospad, sunburst i Pareto (wykres słupkowy), użytkownicy mają również do dyspozycji nowe typy wykresów informacyjnych do prezentacji w PowerPoint, które są szczególnie przydatne do wizualizacji danych ekonomicznych, jak również statystycznych i hierarchicznych dla innych uczestników.

 • Wodospad: Ten typ wykresu słupkowego może dobrze odzwierciedlać zmiany wartości wyjściowej poprzez różne wartości dodatnie i ujemne.
 • Histogram: Ten typ jest odpowiedni do wyświetlania rozkładu częstotliwości niektórych klas.
 • Pareto: Wykres Pareto jest rozszerzoną formą histogramu, który wizualizuje wartości bezwzględne w postaci kolumn w porównaniu do względnych, procentowych udziałów.
 • Treemapę: Jest to schemat kafelkowy, który pokazuje proporcje w strukturze hierarchicznej.
 • Sunburst: Ta rozszerzona forma wykresu pierścieniowego wyświetla hierarchicznie uporządkowane dane w postaci koncentrycznych pierścieni. Poprzez odpowiednie ułożenie rozkładów na poszczególnych pierścieniach, można pokazać pewne relacje pomiędzy tymi poziomami.
 • Grafika pudełka: Ten rodzaj wykresu, nazywany również Boxplot lub Box & Whiskers, jest używany do ocen statystycznych, z wizualizacją w postaci  kwartyli, mediany, itp.

Program PowerPoint 2016 zawiera również nowe narzędzie, które pozwala użytkownikom na rysowanie własnych wzorów matematycznych - nie tylko za pomocą myszy lub pióra cyfrowego, ale również za pomocą palca na zoptymalizowanym dotykowo interfejsie. Wystarczy, że użyją funkcji "Wstaw nową formułę", aby otworzyć osobne okno, w którym napiszą formułę, a PowerPoint natychmiast zamieni to co napiszą na tekst. Do dalszej edycji dostępne są opcje Zapisz, Wybierz, Poprawnie i Usuń.

Wymagania systemowe dla programu PowerPoint 2016:

Program PowerPoint 2016 jest dostępny do pobrania w wersji 32-bitowej i 64-bitowej w Windows standardowej dla Windows; w związku z tym poszczególne wymagania sprzętowe mogą się różnić.

 • System operacyjny: Windows 7 lub wyższy, Windows Server 2012 R2 lub Windows Server 2012, Windows 10 Server, Windows Server 2008 R2
 • Procesor: procesor x86 lub x64-bitowy o częstotliwości co najmniej 1 GHz i SSE2
 • Pamięć robocza: min. 1 GB RAM (32-bitowa) lub 2 GB RAM (64-bitowa)
 • Miejsce na dysku twardym: min. 3,0 GB wolnego miejsca
 • Wyświetlacz: min. 1024 x 768
 • Karta graficzna: Karta graficzna DirectX 10 jest wymagana do sprzętowej akceleracji grafiki.

Kup PowerPoint 2016 jako pojedynczy program z odpowiedniego pakietu Office Suite w Wiresoft w korzystnej cenie.

PowerPoint jest zwykłym elementem wielu Office Microsoft Office, jako taki jest zwykle dostępny do nabycia tylko w połączeniu z innymi Office. W firmie Wiresoft możesz jednak również po prostu kupić PowerPoint w wersji 2016 jako samodzielny program - w przeciwieństwie do większości konwencjonalnych dostawców oprogramowania Microsoft.

Twoja szczególna korzyść przy zakupie z Wiresoftem: Ta jednoosobowa licencja użytkownika programu PowerPoint 2016 jest zakupioną wersją, która nie zobowiązuje do długoterminowego, a tym samym drogiego abonamentu, ani do obowiązkowych aktualizacji czy ograniczeń czasowych w użytkowaniu. Dlatego zakup oprogramowania u nas jest podwójnie opłacalny, zwłaszcza jeśli nie chcesz korzystać z innych Office tego pakietu.

Zakup oprogramowania z Wiresoft jest bezpieczny: licencja pojedynczego użytkownika PowerPoint 2016, którą kupujesz w naszym sklepie, była zazwyczaj częścią większej ilości licencji, używanej przez firmy, a więc tak zwanego używanego oprogramowania - stąd nasza niska cena! Niemniej jednak, ta wykorzystana licencja na oprogramowanie PowerPoint jest całkowicie identyczna w swoim zakresie funkcjonalnym z programem PowerPoint 2016, który jest również zawarty w odpowiednim pakiecie Office Suite 2016.

Możesz mieć również pewność, że ani Ty, ani my nie znajdujemy się w sytuacji prawnie niewyjaśnionej podczas handlu z używanym oprogramowaniem. Ponieważ handel używanym oprogramowaniem jest w Europie całkowicie legalny!

Ponadto każdy program Microsoftu, który pochodzi z licencji woluminowej, został przetestowany przez Wiresoft pod kątem jego bezbłędnej, nieograniczonej użyteczności, dzięki czemu PowerPoint 2016 jest w 100% użyteczny po zakupie i pobraniu.

Wiresoft oferuje tylko pełne wersje programów Microsoft, które są identyczne z wersjami dostępnymi w Microsoft. Nie tylko użytkownicy prywatni, ale także osoby pracujące na własny rachunek i mniejsze firmy, dla których zakup licencji ilościowej nie jest wart zachodu, korzystają więc ze wszystkich zalet programu PowerPoint 2016 i oszczędzają pieniądze.

Oprócz programu PowerPoint 2016, w Wiresoft Software Shop możesz indywidualnie kupić inne programy MS Office, a także inne programy firmy Microsoft, oprócz ich nowszych i starszych wersji.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące programu PowerPoint 2016 lub innego Office MS Office, najlepiej skorzystać z naszych porad ekspertów poprzez e-mail, telefon i czat.

Linki przekierowujące do "MICROSOFT POWERPOINT 2016"
Oceny klientów dla "MICROSOFT POWERPOINT 2016"
Napisz ocenę
Oceny zostaną aktywowane po ich weryfikacji.

Pola oznaczone * są obowiązkowe.

Zwróciłem uwagę na privacy policy".

Kategorie