Chat with us, powered by LiveChat
PRAWNA
RESELLER
SOFTWARE ASSURANCE
Klienci biznesowi
telephone
Pomoc w ustawieniu
+48 22 1530637
 
MICROSOFT EXCEL 2016
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Przy każdym zakupie w firmie Wiresoft wspierasz Kinderschutzbund..

MICROSOFT EXCEL 2016

Plik dostępny do natychmiastowego pobrania

 • SW10124
 • 065-08572
 • Stale Obowiązuje
 • Wszystkie języki
 • EU
P Otrzymujesz Punkty bonusowe
OPROGRAMOWANIE DO POBRANIA + LICENCJA
191,90 zł * 211,90 zł * (9,44% oszczędzasz)

zVAT

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Przy każdym zakupie w firmie Wiresoft wspierasz Kinderschutzbund..


Jesteś klientem biznesowym lub masz pytania prawne?

Jestem tu dla ciebie.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

SZCZEGÓŁY  
Wersja Pełna wersja
Urządzenia 1x
Zakres dostawy Pobierz + licencja
Medium Pobierz
Czas działania Bez ograniczeń
Języki Wszystkie języki
Czas dostawy  Kilka minut
System  Windows (32bit/64bit)
Serwer terminali Kompatybilność


Excel 2016, klasyczny program firmy Microsoft do tworzenia złożonych obliczeń, po raz kolejny oferuje wiele funkcji i narzędzi w bieżącej wersji, aby ułatwić codzienną pracę z liczbami i tabelami oraz umożliwić wykonywanie nawet złożonych obliczeń. Nowe funkcje obejmują One-Click Forecasting do określania i wyświetlania trendów, rozszerzone Power Query do włączania źródeł danych, takich jak SAP Business Objects, Hadoop lub Salesforce, a także ulepszone funkcje PowerPivot, dzięki którym dane mogą być analizowane jeszcze szybciej.

W przypadku dalszych pytań dotyczących produktu, skontaktuj się z naszym działem obsługi klienta.

Informacje o produkcie "MICROSOFT EXCEL 2016"

Microsoft Excel 2016 - wydajny program obliczeniowy dla jednego użytkownika

Excel 2016, klasyczny program do tworzenia złożonych obliczeń firmy Microsoft, po raz kolejny oferuje w obecnej wersji bogactwo funkcji i narzędzi ułatwiających codzienną pracę z liczbami i tabelami oraz wykonywanie złożonych obliczeń. Nowe funkcje obejmują prognozowanie za pomocą jednego kliknięcia do określania i wyświetlania trendów, ulepszone zapytanie Power Query do włączania źródeł danych takich jak SAP Business Objects, Hadoop i Salesforce oraz ulepszone funkcje PowerPivot do szybszej analizy danych.

Ponadto program Excel 2016 został również zoptymalizowany do wspólnej pracy nad dokumentami i udostępniania ich w czasie rzeczywistym. Dzięki integracji OneDrive i SharePoint, użytkownicy w chmurze mogą pracować razem na plikach Excela, czy to w biurze, czy w domu lub w drodze: jednym kliknięciem, pliki te są natychmiast przenoszone do chmury, w tym indywidualne prawa do udostępniania lub użytkowania, aby chronić poufne dane nawet w sieci.

W tym celu inteligentne kreatory, takie jak "Insights", który łączy program Excel z wyszukiwaniem Microsoft Bing, oraz "Tell Me", który pomaga użytkownikom wybrać odpowiednie funkcje do edycji dokumentów, jeszcze bardziej ułatwiają pracę z programem Excel 2016.

Nowe Office są dostępne również w programie Excel 2016: "Dark grey" ma szczególnie silne kontrasty, "Coloured" oferuje nowoczesny wygląd.

Ulepszona obsługa dotykowa znacznie ułatwia również korzystanie z programu Excel na odpowiednich terminalach.

Program Microsoft Excel 2016 jest dostępny poza Office jako niedroga pojedyncza licencja w Wiresoft Software Shop. Poniższy przegląd pokazuje, co ten sprawdzony program obliczeniowy oferuje użytkownikowi przy jego zakupie.

Nowe funkcje w programie Excel 2016

Excel 2016 zawiera następujące ulepszenia istniejących funkcji i zupełnie nowych narzędzi:

 • PROGNOSE.ETS: We wcześniejszych wersjach programu Excel można było tworzyć tylko prognozy liniowe. Dzięki nowej funkcji PROGNOSE.ETS możliwe jest teraz generowanie krótkoterminowych alternatywnych prognoz na przyszłość (w tym najlepszych i najgorszych przypadkach) w oparciu o algorytmy wygładzania wykładniczego (ETS) i udostępnianie ich w formie arkusza prognozy.
 • Interaktywne schematy w tabelach przestawnych: Zwłaszcza w przypadku złożonych tabel przestawnych, nowo zintegrowane funkcje Business Intelligence zapewniają lepszy przegląd obliczeń. Oprócz możliwości grupowania wartości czasu według kwartałów lub miesięcy, obejmują one również nawigację drill-down znaną z Online Analytical Processing (OLAP).
 • Funkcja LET: Ta funkcja w programie Excel 2016 poprawia moc obliczeniową oraz czytelność i łączność, pozwalając na nazwanie poszczególnych obszarów w ramach formuły.
 • Filtry widoku: Za pomocą nowego widoku filtra można ukryć wszystkie zlecenia sortowania i filtry innych pracowników podczas wspólnej pracy, aby poprawić własną przejrzystość pliku w Excelu.

Ponadto, formuły te są również dostępne w programie Excel 2016:

 • PIERWSZA WARTOŚĆ: Ten wzór zachowuje się podobnie do SVERWEISE, ale w przeciwieństwie do tego nie wymaga już listy referencyjnej.
 • TEXT CHAINS łączy liczby lub teksty z tekstem, separator może być zdefiniowany we wzorze. W porównaniu z CHAINED, puste komórki mogą być ignorowane, a pęknięcia linii mogą być zakotwiczone bezpośrednio we wzorze.
 • TEKST CHAIN: zastępuje poprzednią funkcję CHAIN.
 • Co, jeśli zagnieżdżanie się sprawia, że formuły są zbędne? Co, jeśli formuły są zbędne? Wystarczy teraz połączyć wszystkie warunki.
 • MAXWENNS jest używany do określenia maksymalnej wartości z serii liczb w pewnych warunkach.
 • MINWENNS wykonuje odpowiednie obliczenia dla wartości minimalnych.

Nowe rodzaje wykresów w programie Excel 2016

W programie Excel 2016 dostępnych jest obecnie sześć nowych typów wykresów zintegrowanych z pakietem Office, które ilustrują różne obliczenia. To są następujące wykresy:

 • Wodospad: Za pomocą tego wykresu słupkowego można w przejrzysty sposób pokazać, w jaki sposób wartość początkowa jest dalej zmieniana przez różne wartości dodatnie i ujemne.
 • Histogram: Ten typ jest używany do wyświetlania rozkładu częstotliwości niektórych klas. Aby użyć go w nowym programie Excel 2016, wystarczy wybrać odpowiednie zestawy danych, aby histogram był automatycznie zapisywany wraz z klasami.
 • Treemap: Do graficznego zobrazowania proporcji w strukturze hierarchicznej można użyć wykresu mapy drzew.
 • Pareto: Wykres Pareto jest rozszerzonym histogramem pokazującym wartość bezwzględną, jak również część względną. Z jednej strony, kolumny są ułożone według wielkości, a z drugiej strony, odpowiedni udział procentowy w całkowitej wartości jest reprezentowany przez drugą oś.
 • Sunburst: Diagram wybuchu słonecznego wizualizuje dane hierarchiczne w postaci koncentrycznych pierścieni. Pokazuje on relacje między hierarchiami, które są reprezentowane przez odpowiednie rozkłady na pierścieniach.
 • Grafika pudełka: Znany również jako box plot lub box & whiskers, jest głównie używany do wizualizacji ocen statystycznych w postaci kwartyli, mediany i "obrzeża".

Funkcja "Zalecane schematy" zawarta w programie Excel 2016 oferuje pomoc w wyborze najbardziej odpowiedniego typu schematu do obliczeń. Aby skorzystać z tej funkcji, wystarczy wybrać odpowiednie dane za pomocą myszki, a otrzymasz wybór odpowiednich propozycji jako podgląd na żywo z prawdziwymi danymi.

Nowy program krzyżowy poszczególnych funkcji w Office 2016

Program Excel 2016 zawiera również szereg innych praktycznych narzędzi i kreatorów, które są również dostępne w innych programach Office 2016, aby pomóc użytkownikom efektywnie pracować we wszystkich aplikacjach.

Czarodziej "Insights"

Kreator Inteligentnego Wyszukiwania jest dostępny dla użytkowników bezpośrednio w programie Excel 2016 w celu udzielenia wyjaśnień lub dodatkowych informacji na temat warunków lub informacji zawartych w arkuszu kalkulacyjnym. Zamiast przechodzić do Internetu w celu wyszukania pasujących wyników wyszukiwania, wystarczy wybrać myszką określone wyrażenie - kliknięcie aktywuje inteligentne wyszukiwanie oparte na Bing'u bezpośrednio w programie Excel, a "Insights" wyświetla wyniki wyszukiwania z boku okna programu Excel.

"Powiedz mi" Asystentka

Kreator ten - po angielsku: "You wish" - w pasku menu Excela obsługuje w szczególności użytkowników bez wcześniejszej wiedzy na temat wykonywania funkcji. Rozpoznawalny przez ikonę w postaci żarówki, ułatwia korzystanie z programu Excel 2016: asystent oferuje pole wyszukiwania, które można aktywować, wpisując po prostu jedno lub więcej określeń, które wskazują, co użytkownik chce zrobić w dokumencie Excel. "Powiedz mi" pokazuje, gdzie na pasku menu znajduje się odpowiednia funkcja i w razie potrzeby oferuje dalszą pomoc w wykonaniu danej czynności. Dzięki temu program Excel jest łatwiejszy w użyciu, zwłaszcza dla początkujących.

Wolnostojące wprowadzanie formuły

Wprowadzanie wolnych wzorów jest szczególnie praktyczną funkcją programu Excel 2016, która pozwala na wprowadzanie wzorów matematycznych bezpośrednio do dokumentu. Za pomocą myszy lub wprowadzania dotykowego formuły są najpierw tworzone odręcznie, a następnie włączane bezpośrednio jako tekst do podręcznika.

Łatwiejsze udostępnianie dokumentów programu Excel

Arkusze kalkulacyjne Excel i mogą być jeszcze szybciej i łatwiej udostępniane innym użytkownikom w wersji programu Excel 2016: Funkcja "Udostępnij" zawarta w pasku menu oferuje szereg opcji dla danego dokumentu: za pomocą jednego kliknięcia można określić poszczególnych adresatów i przypisać im poszczególne uprawnienia: do odczytu lub edycji itp.

"Historia wersji" dla bardziej efektywnej współpracy w programie Excel

Dzięki możliwości jednoczesnej pracy nad dokumentem w Excelu - jak to często ma miejsce np. w chmurze - często trudno jest śledzić, który z uczestników dokonuje obecnie jakich zmian i kiedy. W tym celu funkcja "Historia wersji" udostępnia dla każdego dokumentu historię wersji, w której starsze stany edycji są nie tylko wyświetlane, ale również ponownie udostępniane do ponownej edycji.

Korzystanie z OneDrive w programie Excel 2016

OneDrive, wszechstronna pamięć masowa firmy Microsoft przeznaczona do udostępniania plików przez Internet, może być teraz używana również w programie Excel 2016. Dzięki integracji OneDrive użytkownicy mogą przechowywać tam dokumenty w formacie Excel, dzięki czemu są one teraz dostępne z dowolnego miejsca i na dowolnym urządzeniu. OneDrive umożliwia również lokalną, niezależną współpracę na plikach Excel.

Ochrona przed utratą danych w programie Excel 2016

Dzięki integracji funkcji ochrony przed utratą danych Microsoft Data Loss Protection (DLP), jej funkcje mogą być również wykorzystywane w dokumentach Excel w celu zapobiegania utracie danych i ochrony danych wrażliwych. Administratorzy wykorzystują DLP w szczególności do ustalania polityki tworzenia i udostępniania treści zawierających informacje wrażliwe, tak aby w przypadku stwierdzenia potencjalnego zagrożenia bezpieczeństwa użytkownicy byli ostrzegani lub nie mogli się nim dzielić. Usługi DLP są dostępne w programie Excel 2016 poprzez SharePoint Online i OneDrive for Business.

Wymagania systemowe dla programu Excel 2016:

Podobnie jak odpowiednia Office, MS Excel jest dostępny w wersji 32-bitowej i 64-bitowej; dlatego też indywidualne wymagania sprzętowe, takie jak w przypadku pamięci głównej, mogą się różnić:

 • Systemy operacyjne: co najmniej Windows 7 lub wyższy, Windows Server 2012 R2 lub Windows Server 2012, Windows 10 Server, Windows Server 2008 R2
 • Procesor: procesor bitowy x64 lub x86 o częstotliwości co najmniej 1 GHz i SSE2
 • Pamięć robocza: co najmniej 1 GB RAM (wersja 32-bitowa), 2 GB RAM (wersja 64-bitowa)
 • Miejsce na dysku twardym: co najmniej 3,0 GB wolnego miejsca
 • Wyświetlacz: min. rozdzielczość 1024 x 768
 • Karta graficzna: Karta graficzna DirectX 10 do sprzętowej akceleracji grafiki

Kup program Excel 2016 jako pojedynczy program w wersji dla jednego użytkownika od Wiresoft

Kupując Excel 2016, korzystasz ze wszystkich tych zalet, a także z bajecznie niskiej ceny Używanego Oprogramowania z Wiresoftem: MS Excel jest zawsze częścią Office Microsoft Office, więc zwykle nie jest łatwo dostępny jako samodzielny program. Program Excel 2016 oraz inne wersje programu Wiresoft można jednak kupić w sklepie internetowym jako jedną Officerową - w przeciwieństwie do wielu innych dostawców, gdzie oprogramowanie firmy Microsoft jest dostępne tylko w oficjalnych wersjach zakupowych jako część pakietu.

Oferowana przez Wiresoft wersja Excel 2016 jest zakupioną licencją, w której użytkownik nie ma obowiązku subskrypcji, co zobowiązuje go do pobierania drogich aktualizacji, ani nie musi brać pod uwagę limitu czasowego na okres użytkowania. Dlatego też, kupując Excel 2016 jako pojedynczy program komputerowy, zyskasz na dłuższą metę także w przyszłości. Tak więc zakup licencji pojedynczego użytkownika programu Excel 2016 jest tanim i ekonomicznym rozwiązaniem szczególnie dla tych grup użytkowników, którzy chcą korzystać ze wszystkich zalet sprawdzonego oprogramowania arkusza kalkulacyjnego, ale nie potrzebują innego Office. Z naszej oferty oprogramowania korzystają przede wszystkim freelancerzy i mniejsze firmy, ale także użytkownicy prywatni.

Licencja Pojedynczego Użytkownika Excel 2016 oferowana do zakupu w Wiresoft jest identyczna z oprogramowaniem Excel, które jest zawarte w odpowiednim pakiecie Office Suite 2016 firmy Microsoft. Nie tylko program Excel 2016, ale również wszystkie inne licencje na oprogramowanie oferowane w sklepie z oprogramowaniem Wiresoft są wyłącznie oryginalnymi produktami firmy Microsoft. Poszczególne Office można tu zakupić jako pełną wersję dla jednego użytkownika. Zazwyczaj były one już używane przez poprzedniego właściciela, lub pochodzą z licencji o większej objętości firmy. Każda wcześniejsza instalacja takiego wcześniej używanego programu lub odpowiadającej mu licencji została usunięta, gdy program został sprzedany firmie Wiresoft, dzięki czemu Excel 2016 lub odpowiadający mu inny Office może być ponownie użyty w 100% i może być ponownie zainstalowany bez żadnych dodatkowych czynności.

W związku z tym, kupując takie oprogramowanie, nie ponosisz żadnych negatywnych skutków w zakresie praw użytkowania lub możliwości korzystania z nich. Ponieważ zakup takiego oprogramowania od Wiresoft jest całkowicie legalny, po dokonaniu płatności można je natychmiast pobrać i korzystać z nich bez ograniczeń. Dla twojego bezpieczeństwa każda licencja na Excel została wcześniej sprawdzona przez Wiresoft pod kątem jej rzeczywistej użyteczności. Jako poważny dystrybutor oprogramowania, Wiresoft nie oferuje również żadnego oprogramowania, które może być używane tylko przez ograniczony czas, ani takich wersji testowych, które mogą być używane tylko w ograniczonym zakresie funkcji, ani takich, które zawierają licencje, które są również używane przez osoby trzecie.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące programu Excel 2016 lub zakupu innego oprogramowania MS Office, skorzystasz z naszej kompetentnej porady przez e-mail, telefon lub na czacie.

Linki przekierowujące do "MICROSOFT EXCEL 2016"
Oceny klientów dla "MICROSOFT EXCEL 2016"
Napisz ocenę
Oceny zostaną aktywowane po ich weryfikacji.

Pola oznaczone * są obowiązkowe.

Zwróciłem uwagę na privacy policy".

Kategorie