Chat with us, powered by LiveChat
PRAWNA
RESELLER
SOFTWARE ASSURANCE
Klienci biznesowi
telephone
Pomoc w ustawieniu
+48 22 1530637
 
Nie znaleziono wyników filtrowania!
MICROSOFT VISUAL STUDIO 2017 DLA MAC MICROSOFT VISUAL STUDIO 2017 DLA MAC
Visual Studio na Mac 2017 - profesjonalne oprogramowanie deweloperskie na MacOS w zakupionej wersji Visual Studio 2017 for Mac w wersji Professional Edition zapewnia użytkownikom wydajne funkcje i zwiększenie produktywności IDE do...
549,90 zł *
MICROSOFT VISUAL STUDIO 2019 DLA MAC MICROSOFT VISUAL STUDIO 2019 DLA MAC
Visual Studio 2019 na Mac jako licencja pojedyncza Visual Studio for Mac w wersji Professional Edition 2019 to nowa wersja sprawdzonego zintegrowanego środowiska programistycznego dla sieci .NET na komputerach Apple, która umożliwia...
1 448,90 zł *

Microsoft Visual Studio dla komputerów Mac: środowisko dla deweloperów

Omówienie

Microsoft Visual Studio for Mac to potężne zintegrowane środowisko programistyczne (IDE) zaprojektowane specjalnie dla użytkowników komputerów Mac. Dzięki temu oprogramowaniu deweloperzy mogą tworzyć, testować i debugować natywne aplikacje Mac, aplikacje mobilne i aplikacje internetowe. Microsoft stworzył Visual Studio for Mac, aby zaspokoić potrzeby programistów Mac i zapewnić płynną platformę programistyczną.

Główne cechy

1. Programowanie międzyplatformowe

Dzięki Visual Studio dla komputerów Mac programiści mogą pracować na różnych platformach i tworzyć aplikacje dla systemów macOS, iOS, Android i Internetu. Umożliwia to dotarcie do szerokiej bazy użytkowników i uruchamianie aplikacji na różnych urządzeniach i systemach operacyjnych.

2. Intuicyjny interfejs użytkownika

Interfejs użytkownika Visual Studio for Mac jest przyjazny dla użytkownika i łatwy do zrozumienia. Programiści szybko się w nim odnajdują i mogą wydajnie pracować. IDE oferuje również szereg wbudowanych narzędzi i funkcji przyspieszających rozwój.

3. Integracja z platformą Azure

Visual Studio for Mac oferuje płynną integrację z Microsoft Azure, platformą chmurową firmy Microsoft. Ułatwia to wdrażanie i skalowanie aplikacji w chmurze oraz zapewnia programistom dostęp do wielu usług w chmurze.

Wsparcie i społeczność

Microsoft przywiązuje dużą wagę do wspierania swojej społeczności deweloperów. Visual Studio for Mac jest regularnie aktualizowane i zapewnia dostęp do obszernych zasobów, w tym dokumentacji, samouczków i forów. Deweloperzy mogą również korzystać z aktywnej społeczności, dzieląc się wiedzą i doświadczeniem.

Ogólnie rzecz biorąc, Microsoft Visual Studio for Mac zapewnia kompleksowe środowisko programistyczne dla programistów Mac. Dzięki wieloplatformowej obsłudze, przyjaznemu dla użytkownika interfejsowi i integracji z chmurą Microsoft Azure, to IDE jest cennym zasobem do tworzenia wysokiej jakości aplikacji.

Jeśli szukasz kompleksowego środowiska programistycznego dla komputerów Mac, Microsoft Visual Studio for Mac jest zdecydowanie warte uwagi. Oferuje ono wszystkie narzędzia i funkcje, których potrzebujesz, aby z powodzeniem realizować swoje projekty programistyczne.

Kategorie