Chat with us, powered by LiveChat
PRAWNA
RESELLER
SOFTWARE ASSURANCE
Klienci biznesowi
telephone
Pomoc w ustawieniu
+48 22 1530637
 
MICROSOFT SQL SERVER 2019 STANDARD
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Przy każdym zakupie w firmie Wiresoft wspierasz Kinderschutzbund..

MICROSOFT SQL SERVER 2019 STANDARD

Gotowy do natychmiastowej wysyłki, czas dostawy 24h

 • SW10151
 • 228-11477
 • Stale Obowiązuje
 • Wszystkie języki
 • EU
P Otrzymujesz Punkty bonusowe
OPROGRAMOWANIE DO POBRANIA + LICENCJA
2 073,90 zł * 2 302,90 zł * (9,94% oszczędzasz)

zVAT

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Przy każdym zakupie w firmie Wiresoft wspierasz Kinderschutzbund..


Jesteś klientem biznesowym lub masz pytania prawne?

Jestem tu dla ciebie.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

SZCZEGÓŁY  
Core -
Minimalna licencja Brak
CAL User CAL/urządzenie CAL
Średnia Pobierz
Runtime Nieograniczona
Języki Wszystkie języki
Zakres dostawy Pobierz + Licencja


 SQL 2019 Server Standard  Edition jest częścią najnowszej wersji Relational Data Management System z ; łączy w sobie wszystkie ważne funkcje bazodanowe, raportowe i analityczne potrzebne do skutecznego działania systemów planowania zasobów przedsiębiorstwa, systemów CRM lub oprogramowania ERP w małych i średnich firmach, które potrzebują do tego celu wydajnego RDMS, mogącego spełnić wszystkie związane z tym wymagania - również w . Microsoft Cloud

W przypadku pytań dotyczących produktu, prosimy o kontakt z naszym działem obsługi klienta.

Informacje o produkcie "MICROSOFT SQL SERVER 2019 STANDARD"

Microsoft SQL Server 2019 Standard

SQL Server 2019 Standard Edition jest częścią najnowszej wersji systemu zarządzania danymi relacyjnymi firmy Microsoft; łączy w sobie wszystkie ważne funkcje bazy danych, raportowania i analizy potrzebne do skutecznego działania systemów planowania zasobów przedsiębiorstwa, systemów CRM lub oprogramowania ERP w małych i średnich firmach, które potrzebują do tego celu wydajnego RDMS, mogącego spełnić wszystkie związane z tym wymagania - również w chmurze.

W tym celu SQL Server 2019 Standard Edition zapewnia niezawodną bazę danych do zarządzania danymi podstawowymi i analityki biznesowej, za pomocą której można bezpiecznie uruchamiać wszystkie typowe aplikacje biznesowe nawet na serwerach o mniejszej pojemności. Ponadto oferuje różne narzędzia do tworzenia aplikacji, które mogą być używane zarówno lokalnie, jak i w chmurze. Co więcej, SQL Server 2019 Standard Edition umożliwia wydajne zarządzanie bazami danych przy minimalnych wymaganiach dotyczących zasobów informatycznych.

Oprócz wysoce skalowalnych usług w chmurze, do najważniejszych zintegrowanych funkcji SQL Server 2019 Standard Edition należy funkcja Always Encrypted, która zapewnia bezpieczne enklawy, oraz rozszerzalność, np. dzięki integracji z językiem Java. Microsoft obsługuje również systemy plików rozproszonych Hadoop (HDFS), Apache Spark i inne ważne narzędzia analityczne, co upraszcza w szczególności zarządzanie dużymi ilościami danych za pomocą dostępnych obecnie klastrów Big Data, a także dzięki wykorzystaniu kontenerów we wszystkich typowych procesach, od rozwoju po produkcję. W ramach tego procesu możliwe jest teraz rozbijanie silosów danych bezpośrednio w SQL Server 2019 bez wcześniejszego ich przenoszenia lub replikowania. Certyfikat zgodności z bazą danych chroni przed niezgodnościami między aplikacjami; ponadto umożliwia aktualizację bazy danych SQL Server nie tylko lokalnie, ale także peryferyjnie lub w chmurze.

Co więcej, SQL Server 2019 niezawodnie chroni wszystkie dane o znaczeniu krytycznym dla firmy i natychmiast ostrzega o podejrzanym dostępie lub innych działaniach, które mogą zagrozić ich integralności (zgodności z przepisami).

To rozwiązanie jest szczególnie atrakcyjne dla MŚP lub średnich organizacji, w których wydajność serwerów jest niższa, ponieważ jest ono ogólnie bardziej opłacalne.

Firma Wiresoft oferuje SQL Server 2019 Standard Edition jako używane oprogramowanie w znacznie niższej cenie w porównaniu z nowym oprogramowaniem - bez konieczności oczekiwania jakichkolwiek ograniczeń w funkcjonalności, wydajności czy bezpieczeństwie. Szczegółowe informacje na temat wszystkich funkcji programu SQL Server 2019 Standard oraz warunków licencjonowania tej edycji przez firmę Microsoft znajdują się w poniższym omówieniu.

Porównanie z poprzednią wersją SQL Server 2019 Standard - co nowego?

Wersja SQL Server 2019 Standard różni się od swojego poprzednika tym, że oferuje ulepszone lub zoptymalizowane funkcje i cechy, a także lepszą wydajność i skalowalność. Ponadto wersja Standard 2019 została uzupełniona o cały szereg nowych, innowacyjnych funkcji: zwłaszcza w zakresie zarządzania dużymi ilościami danych (Big Data Management) o nowe narzędzia analityczne, dzięki którym można szybko i niezawodnie przetwarzać i oceniać nawet duże ilości danych, jakie obecnie najczęściej się pojawiają, oraz udostępniać je w sposób kompleksowy do różnych zastosowań.

Obciążenia Big Data mogą być obecnie przenoszone bezpośrednio do SQL Server - w przeciwieństwie do przeszłości, kiedy to zarządzanie nimi odbywało się na innych platformach lokalnych opartych na Hadoop.

Dzięki zintegrowanym konektorom SQL Connectors można teraz korzystać z zewnętrznych baz danych, takich jak Oracle, Teradata, Mongo DB, HDFS i Azure Data Lake, bez konieczności fizycznego przenoszenia lub replikowania danych. Ponadto inteligentne przetwarzanie zapytań jest również dostępne w wersji SQL Server 2019 Standard, podobnie jak szybsze odzyskiwanie bazy danych, co powoduje znaczny wzrost wydajności. Poszczególne funkcje zostały opisane bardziej szczegółowo w poniższym przeglądzie.

SQL Server 2019 Standard - najważniejsze cechy w szczegółach

Zwłaszcza nowe klastry Big Data rozszerzają możliwości analizowania rozległych danych na wiele sposobów, ich wszechstronnego przetwarzania i udostępniania. Grupowanie danych uzupełnia monitorowanie podczas systematycznego gromadzenia, rejestrowanie i pomiary oraz inteligentne przetwarzanie zapytań.

Wszechstronna analiza danych i wirtualizacja dzięki klastrom Big Data

W szczególności integracja Big Data Clusters w SQL Server 2019 Standard oferuje więcej możliwości analizowania nawet dużych ilości danych i udostępniania ich, przy wsparciu AI, dla różnych aplikacji - obejmuje to następujące funkcje:

 • W przypadku klastrów Big Data możliwe jest wdrażanie skalowalnych klastrów SQL Server, Spark i kontenerów HDFS w oparciu o Kubernetes. Aby dane mogły być odczytywane, zapisywane lub przetwarzane jednocześnie przez Transact-SQL lub Spark, są one również uruchamiane równolegle.
 • Dzięki SQL Server PolyBase możliwe jest także wykonywanie zapytań do silosów danych z zewnętrznych źródeł danych bez konieczności przenoszenia lub kopiowania odpowiednich danych.
 • Jeziora danych udostępniają skalowalną pulę pamięci masowej HDFS, która może być wykorzystywana do przechowywania danych Big Data z różnych źródeł zewnętrznych w postaci klastra Big Data, do ich analizowania oraz łączenia z danymi relacyjnymi.
 • Dzięki Data Mart możliwe jest poziome skalowanie klastrów Big Data, dzięki czemu dane z wielu źródeł mogą być również dołączane za pośrednictwem węzłów puli danych jako pamięci podręcznej, co poprawia wydajność analiz danych.
 • Zadania sztucznej inteligencji i uczenia maszynowego mogą być teraz uruchamiane dla klastrów SQL Server Big Data w pulach pamięci masowej HDFS.
 • Wbudowane narzędzia AI oraz Spark SQL mogą być również używane z R, Pythonem, Scalą i Javą.
 • Dzięki App Deployment aplikacje oparte na klastrze SQL Server Big Data Cluster mogą być wdrażane jako kontenery lub aplikacje w formie usług sieciowych, które uzyskują dostęp do danych przechowywanych w tym celu w klastrze Big Data Cluster.

SQL Server 2019 Standard ze zoptymalizowaną wydajnością i skalowalnością

Poprawa skalowalności i wydajności, a także wysokiej dostępności SQL Server 2019 Standard została osiągnięta między innymi dzięki następującym funkcjom:

 • Intelligent Database zapewnia zoptymalizowaną wydajność zapytań dzięki inteligentnemu przetwarzaniu zapytań bez konieczności uprzedniej modyfikacji aplikacji, w tym opóźnionej kompilacji zmiennych tabelarycznych, inliningowi funkcji skalarnych zdefiniowanych przez użytkownika oraz zagnieżdżonemu wykonywaniu funkcji wartości tabelarycznych.
 • In-memory database oferuje lepszą wydajność dla obciążeń krytycznych dzięki in-memory OLTP1, hybrydowej puli buforowej i jej rozszerzeniu, a także obsłudze pamięci trwałej i zoptymalizowanym pod kątem pamięci metadanym tempdb.
 • Columnstore obejmuje również binaria dużych obiektów w zgrupowanych indeksach columnstore oraz zapewnia zwiększoną skalowalność i wydajność dzięki obsłudze pamięci trwałej, rozciągniętej bazy danych i maksymalnie 50 instancji, a także partycjonowaniu tabel i indeksów, kompresji danych, przetwarzaniu równoległemu dla tabel partycjonowanych i wielu kontenerów filestream.
 • Wysoką dostępność SQL Server Standard2019 zapewniają: obsługa Server Core, log shipping, mirroring baz danych i snapshot, a także kompresja kopii zapasowych, Always on-failover cluster instances, serwer awaryjny do odzyskiwania danych po awarii oraz ulepszone odzyskiwanie baz danych i szyfrowane kopie zapasowe.
 • FunkcjaAlways Encrypted chroni poufne dane klientów przed nieuprawnionym dostępem dzięki bezpiecznym enklawom, a ponadto umożliwia wykonywanie bardziej złożonych operacji na zabezpieczonych kolumnach bazy danych. Rozszerza to granicę zaufania z aplikacji klienckich na stronę serwera, bez możliwości dostępu do serwera SQL, systemu operacyjnego, baz danych czy administratora systemu, dzięki czemu operacje z danymi wrażliwymi mogą być bezpiecznie wykonywane również w postaci zwykłego tekstu.
 • Uzupełnieniem tego są zabezpieczenia na poziomie wierszy z dynamicznym maskowaniem danych, klasyfikacją i monitorowaniem danych, przezroczystym szyfrowaniem bazy danych i rozszerzalnym zarządzaniem kluczami oraz rolami definiowanymi przez użytkownika.

Ograniczenia skalowania edycji SQL Server 2019 Standard:

Poniższe specyfikacje dotyczą pojedynczej instancji programu SQL Server 2019 Standard Edition.

Maksymalny rozmiar relacyjnej bazy danych:

 • 524 PB

Maksymalna pojemność obliczeniowa:

 • Silnik bazy danych SQL Server: mniej niż 4 gniazda lub 24 rdzenie
 • Analysis or Reporting Services: mniej niż 4 gniazda lub 24 rdzenie

Maksymalna pamięć:

 • Pula buforów: 128 GB
 • Pamięć podręczna segmentu Columnstore: 32 GB
 • Usługi Reporting Services: 64 GB
 • Usługi analityczne: 16 GB2 (tabelaryczne) / 32 GB (MOLAP)

SQL Server 2019 Standard z licencją Server/CAL

Opisana tu edycja SQL Server 2019 Standard może być używana z kombinacją licencji na serwer i licencji dostępowych (CAL) (które nie są dołączone do zestawu, a zatem muszą być zakupione oddzielnie). W związku z tym licencjonowanie nie obejmuje procesorów ani rdzeni serwerowych. Warunki w skrócie:

 • Jedna licencja serwerowa jest wymagana na każdy serwer (fizyczny lub wirtualny) z zainstalowanym programem SQL Server 2019 Standard.
 • Dla każdego użytkownika lub urządzenia końcowego mającego dostęp do licencjonowanego serwera SQL wymagana jest dodatkowa licencja kliencka (client access licence - CAL) w co najmniej tej samej (lub ewentualnie wyższej) wersji, którą należy zakupić oddzielnie.
 • Instancje SQL Server działające w kontenerach również muszą być licencjonowane; są one traktowane jak maszyny wirtualne.

Wymagania dotyczące oprogramowania i sprzętu do uruchomienia SQL Server 2019 Standard Edition

Aby móc korzystać z programu SQL Server 2019 Standard Edition na serwerze, należy spełnić następujące minimalne wymagania dotyczące oprogramowania i sprzętu:

 • Systemy operacyjne: co najmniej Windows 10, Windows Server 2019, 2012 R2
 • Miejsce na dysku twardym: co najmniej 6 GB - w zależności od zainstalowanych komponentów SQL Server
 • Pamięć robocza: co najmniej 4 GB
 • Karta graficzna: Super VGA o minimalnej rozdzielczości 800x600 pikseli
 • Procesor: procesor x64 - AMD Opteron, AMD Athlon 64, Intel Xeon z Intel EM64T, Intel Pentium IV z EM64T
 • Szybkość procesora: co najmniej 1,4 GHz - zalecane: 2,0 GHz lub szybszy

Często zadawane pytania dotyczące używanego oprogramowania Wiresoft dla Microsoft SQL Server 2019 Standard

Licencja SQL Server 2019 Standard oferowana przez firmę Wiresoft jako oprogramowanie używane nie różni się pod względem użyteczności od zupełnie nowej licencji serwerowej - między innymi dlatego, że oprogramowanie nie może się zużywać. Poniżej znajdują się wszystkie odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania dotyczące używanych licencji SQL Server.

Skąd pochodzą używane licencje SQL Server 2019 Standard?

Oprogramowanie SQL Server 2019 Standard oferowane jako oprogramowanie używane w Sklepie Wiresoft pochodzi od firmy, która najpierw zakupiła licencję, a następnie odsprzedała ją firmie Wiresoft. Dzięki odsprzedaży i późniejszej ofercie w Wiresoft Shop jest on zatem oznaczony jako oprogramowanie używane, ale nabywca może go używać jak nowej licencji.

Czy istnieje zabezpieczenie kupującego również dla używanych licencji SQL Server 2019 Standard?

Tak: Przy zakupie używanego oprogramowania Wiresoft dla SQL Server 2019 Standard klienci mają takie same korzyści jak w przypadku odpowiedniego nowego oprogramowania serwerowego: z bezpieczeństwem kupującego dzięki natychmiastowemu pobraniu po dokonaniu zakupu i natychmiastowej aktywacji licencji za pomocą ważnego dostarczonego klucza licencyjnego.

Czy zakup i użytkowanie używanego oprogramowania SQL Server 2019 Standard nie budzi zastrzeżeń pod względem prawnym?

Tak: W firmie Wiresoft możesz mieć pewność, że dla Ciebie jako klienta zarówno zakup używanego oprogramowania dla SQL Server 2019 Standard, jak i jego faktyczne użytkowanie nie naruszają żadnych przepisów prawa, ponieważ oprogramowanie to pochodzi z zapasów licencyjnych firmy. Tak więc jego zakup i użytkowanie opiera się na obowiązującej jurysdykcji, która zezwala na handel używanym oprogramowaniem firmy Microsoft, a także na jego użytkowanie - fakty te zostały kilkakrotnie wyraźnie potwierdzone w różnych orzeczeniach sądowych.

Czy używane oprogramowanie, takie jak SQL Server 2019 Standard, ma inne zalety?

Używane oprogramowanie firmy Wiresoft przynosi klientom również korzyści ekonomiczne, ponieważ pozwala im na aktualizację zapasów oprogramowania znacznie taniej niż w przypadku nowego oprogramowania, jeśli chcą być na bieżąco, co obniża koszty operacyjne. Ponadto, używane oprogramowanie firmy Wiresoft oferuje również bezpieczeństwo audytu dzięki pełnej weryfikacji wszystkich kupujących!

Skorzystaj z szerokiej gamy używanych programów w firmie Wiresoft

W Wiresoft znajdziesz w sklepie nie tylko SQL Server 2019 Standard Edition jako niedrogie używane oprogramowanie, ale możesz tu również kupić licencje dostępu klienta wymagane do licencjonowania serwera/CAL - oczywiście jako używane oprogramowanie - a także inne edycje Microsoft SQL Server 2019 i starsze wersje; nasze szerokie portfolio używanego oprogramowania obejmuje również wiele innych programów firmy Microsoft - ze wszystkimi wymienionymi zaletami. Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące licencjonowania SQL Server 2019 Standard lub dowolnej innej edycji, skontaktuj się z nami za pośrednictwem czatu, poczty e-mail lub telefonu.

Linki przekierowujące do "MICROSOFT SQL SERVER 2019 STANDARD"
Oceny klientów dla "MICROSOFT SQL SERVER 2019 STANDARD"
Napisz ocenę
Oceny zostaną aktywowane po ich weryfikacji.

Pola oznaczone * są obowiązkowe.

Zwróciłem uwagę na privacy policy".

Kategorie