Chat with us, powered by LiveChat
AUTORYZOWANY ORYGINALNY PRODUKT
WYSYŁKA W CIĄGU 24 GODZIN
CZAT, E-MAIL I WSPARCIE TELEFONICZNE
BEZPŁATNA INFOLINIA +48 22 1530637
 
MICROSOFT WINDOWS 7 ENTERPRISE

MICROSOFT WINDOWS 7 ENTERPRISE

86,00 zł *

zVAT

Plik dostępny do natychmiastowego pobrania


Jesteś klientem biznesowym lub masz pytania prawne?

Jestem tu dla ciebie.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

 • SW10042
 • H30-04073
 • Korzyści

  - Szybka dostawa
  - Autoryzowany produkt oryginalny
  - Wysyłka w ciągu 24 godzin
  - Czat, e-mail i wsparcie telefoniczne
Windows 7 Enterprise   Windows 7 w wersji Enterprise jest zasadniczo taki sam jak...więcej
Informacje o produkcie "MICROSOFT WINDOWS 7 ENTERPRISE"

Windows 7 Enterprise

 
Windows 7 w wersji Enterprise jest zasadniczo taki sam jak Windows, z tą tylko różnicą, że Windows 7 Enterprise jest dostępny jako licencja woluminowa i dlatego szczególnie dobrze nadaje się do dużych sieci korporacyjnych. Ponadto Windows 7 Enterprise obsługuje możliwość rozruchu dysków wirtualnych (VHD). Oznacza to, że Windows 7 Enterprise może być również używany na starszym sprzęcie z niewielką ilością miejsca na dysku twardym oraz na cienkich klientach.

Co oferuje Windows 7 Enterprise?

Dzięki Windows 7 w wersji Enterprise Edition otrzymujesz system operacyjny, który jest idealny dla wielonarodowych grup roboczych. Użytkownik ma do dyspozycji 35 grup językowych, które mogą być dowolnie wybierane w dowolnym momencie - nawet podczas pracy. A jeśli uruchamiasz starsze programy przeznaczone dla Windows XP, Windows 7 Enterprise można uruchomić w specjalnym Windows, który pozwala na łatwe uruchamianie oprogramowania zoptymalizowanego dla Windows XP. Znany program do szyfrowania dysków twardych BitLocker zapewnia dodatkowe zabezpieczenia dla Twojej firmy. Dyski wirtualne w formacie VHD są również obsługiwane, co pozwala Windows uruchomić system operacyjny przez sieć z serwera.

Dalsze funkcje Windows

 • Funkcje nawigacyjne takie jak listy skoków, potrząsanie i snap
 • łatwe podłączenie do sieci firmowych
 • Windows Media Center, który obsługuje wszystkie popularne formaty audio i wideo (HDTV)
 • Przyjazna dla użytkownika regulacja konstrukcji i paska zadań
 • Indeksowanie wszystkich treści umożliwia szybkie wyszukiwanie zdjęć, dokumentów i stron internetowych
 • Szybka regeneracja ("wake up") z trybu oszczędzania energii i uśpienia

Wymagania systemowe dotyczące instalacji Windows 7 Enterprise 

Aby produktywnie korzystać z Windows 7, używany komputer powinien mieć co najmniej jeden procesor (Intel lub AMD) o architekturze 32 lub 64-bitowej. Dla 32-bitowej wersji Windows 7 Enterprise należy mieć co najmniej 1 GB pamięci (RAM), ale 2 GB jest lepsze (zwłaszcza dla wersji 64-bitowej). Do instalacji potrzebne jest około 20 GB dostępnego miejsca na dysku twardym oraz karta graficzna obsługująca DirectX 9. Jeśli chcesz używać trybu XP, będziesz potrzebował jeszcze jeden GB pamięci RAM i dodatkowe 15 GB na dysku twardym.

Windows 7 Enterprise korzysta z rozszerzonej pomocy technicznej do 2023 r.

Dlaczego miałbyś kupować Windows 7 Enterprise jeszcze teraz, skoro wiadomo, że 14 stycznia 2020 r. Microsoft przestanie udzielać wsparcia? Zwłaszcza w większych firmach posiadających wiele stacji roboczych na komputerach PC, aktualizacja do nowszej Windows jest czasochłonną, a tym samym kosztowną przeszkodą. W zasadzie prawdą jest, że Windows nie będą już otrzymywały od firmy Microsoft aktualizacji zabezpieczeń z początkiem roku 2020. Windows 7 Ultimate będzie jednak nadal otrzymywał regularne aktualizacje w ramach dodatkowej umowy wsparcia technicznego zwanej Windows 7 Extended Security Updates (ESU), która zapewni bezpieczeństwo Windows do 2023 roku.

Kup terazWindows 7 Enterprise online do pobrania

Natychmiast po zamówieniu w firmie wiresoft elektronicznej wersji Enterprise systemu Windows 7 wyślemy Ci adres URL do pobrania oraz odpowiedni identyfikator (klucz) instalacji, który identyfikuje Cię jako autoryzowanego użytkownika Windows 7 Enterprise. Do instalacji nie jest potrzebny nośnik danych (DVD), ale można go uruchomić natychmiast po zamówieniu i pobraniu. Wyjątkowo niską cenę tłumaczy się tym, że otrzymujemy indywidualne licencje od firm, które nie potrzebują ich w ramach całkowitego kontyngentu. Ty, jako kupiec, czerpiesz z tego zyski. Licencja, którą od nas otrzymujesz jest absolutnie legalna: otrzymujesz tzw. Medialess Licence Kit (model licencji MLK firmy Microsoft). Ten pozbawiony nośników pakiet (pobranie i klucz) dodatkowo pomaga obniżyć cenę.
Czytaj, pisz oceny i prowadź dyskusje...więcej
Oceny klientów dla "MICROSOFT WINDOWS 7 ENTERPRISE"
Napisz ocenę
Oceny zostaną aktywowane po ich weryfikacji.

Pola oznaczone * są obowiązkowe.

Zwróciłem uwagę na privacy policy".

Ostatnio oglądany