Chat with us, powered by LiveChat
PRAWNA
RESELLER
SOFTWARE ASSURANCE
Klienci biznesowi
telephone
Pomoc w ustawieniu
+48 22 1530637
 
MICROSOFT WINDOWS 8.1 ENTERPRISE
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Przy każdym zakupie w firmie Wiresoft wspierasz Kinderschutzbund..

MICROSOFT WINDOWS 8.1 ENTERPRISE

Plik dostępny do natychmiastowego pobrania

 • SW10044
 • CV2-00025
 • Stale Obowiązuje
 • Wszystkie języki
 • EU
P Otrzymujesz Punkty bonusowe
OPROGRAMOWANIE DO POBRANIA + LICENCJA
154,90 zł * 170,90 zł * (9,36% oszczędzasz)

zVAT

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Przy każdym zakupie w firmie Wiresoft wspierasz Kinderschutzbund..


Jesteś klientem biznesowym lub masz pytania prawne?

Jestem tu dla ciebie.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

SZCZEGÓŁY  
Wersja Pełna wersja
Urządzenia 1x
Zakres dostawy Pobierz + licencja
Medium Pobierz
Czas działania Bez ograniczeń
Języki Wszystkie języki
Czas dostawy  Kilka minut
System  32bit/64bit


Windows 8.1 Enterprise to najbardziej wszechstronna edycja systemu operacyjnego Microsoft w wersji 8.1 - oferuje gruntowną rewizję poprzedniej wersji, zachowując jednocześnie jej podstawowe innowacje: w szczególności optycznie całkowicie nowy projekt Metro, który po raz pierwszy oferuje jednolity interfejs użytkownika na wszystkich urządzeniach końcowych. Tak zwany projekt "Modern UI" (UI = "User Interface") wyświetla wszystkie często używane aplikacje i inne narzędzia w postaci prostych, minimalistycznych ikon w formie kafelków.

W przypadku dalszych pytań dotyczących produktu, skontaktuj się z naszym działem obsługi klienta.

Informacje o produkcie "MICROSOFT WINDOWS 8.1 ENTERPRISE"

Windows 8.1 Enterprise - kup maksymalną wydajność jako pojedynczą licencję

Windows 8.1 Enterprise to najbardziej wszechstronna edycja systemu operacyjnego firmy Microsoft w wersji 8.1 - oferuje fundamentalną zmianę poprzedniej wersji, zachowując jej najważniejsze innowacje: w szczególności całkowicie nowy wygląd Metro, który po raz pierwszy oferuje jednolity interfejs użytkownika na wszystkich urządzeniach końcowych. Tak zwany projekt "Modern UI" (UI = "User Interface") wyświetla wszystkie często używane aplikacje i inne narzędzia w postaci prostych, minimalistycznych ikon w formie kafelków.

W ramach innowacyjnego interfejsu pulpitu, który zawiera teraz także znany ze starszych wersji ekran główny, system Windows 8.1, zwłaszcza w wersji Enterprise Edition, oferuje całą gamę ważnych, ekskluzywnych funkcji i możliwości, które są niezbędne w firmach, zwłaszcza przy tworzeniu sieci i administrowaniu nimi - w tym kompleksowe zabezpieczenia i ochronę danych: Oprócz Windows To Go, który umożliwia użytkownikom zabranie ze sobą w podróż całego systemu operacyjnego Windows 8.1 za pomocą pamięci USB, obejmuje on DirectAccess do nawiązywania zdalnych połączeń między komputerami klienckimi a sieciami firmowymi nawet bez VPN, a także AppLocker, który może być wykorzystywany do ograniczania wykonywania programów i skryptów na urządzeniach końcowych, oraz BranchCache do przyspieszania dostępu do danych w sieciach firmowych.

Zakup używanego oprogramowania 8.1 Enterprise Edition od firmy Wiresoft daje użytkownikom możliwość korzystania z tego systemu operacyjnego, który był oferowany przez firmę Microsoft wyłącznie jako licencja wolumenowa, w formie pojedynczej licencji. Ponadto system Windows 8.1 Enterprise jest zgodny z wieloma starszymi systemami sprzętowymi, co dodatkowo poszerza grono użytkowników.

Oprócz systemu Windows 8.1 Enterprise Edition sklep internetowy Wiresoft oferuje również inne systemy operacyjne Windows w wersji do jednorazowego zakupu w różnych edycjach, które nie są dostępne w regularnej sprzedaży, a także wiele innych programów firmy Microsoft. W poniższym przeglądzie przedstawiono wszystkie typowe, ekskluzywne funkcje systemu Windows 8.1 Enterprise, a także ważne funkcje ogólne systemu Windows 8.1.

Wyjątkowe funkcje systemu Windows 8.1 Enterprise Edition

Dzięki wyjątkowym funkcjom i możliwościom system Windows 8.1 Enterprise jest przeznaczony przede wszystkim dla większych firm i organizacji, dla których zdalna dostępność odgrywa ważną rolę oprócz administrowania siecią. Decydującą wartość dodaną systemu Windows 8.1 Enterprise stanowią w szczególności następujące funkcje:

Kreator Windows To Go

Dzięki usłudze Windows To Go użytkownicy systemu Windows 8.1 Enterprise mają wszystko, czego potrzebują do natychmiastowego korzystania z systemu Windows 8.1 Enterprise na dowolnym urządzeniu końcowym w jednej ręce: w postaci pamięci USB. Funkcja ta rozszerza możliwości korzystania z systemu operacyjnego Windows nawet na komputerach nienależących do firmy, na przykład przez freelancerów lub pracowników tymczasowych, którzy w ten sposób uzyskują również tymczasowy dostęp do sieci. Dzięki takim funkcjom, jak Kontrola ekranu startowego, ekran startowy może zostać wcześniej zdefiniowany przez administratora w celu zapewnienia jednolitego użytkowania przez wszystkich użytkowników.

DirectAccess

DirectAccess umożliwia systemowi Windows 8.1 Enterprise utworzenie własnego połączenia zdalnego opartego na protokole IPv6, które pozwala użytkownikom na dostęp do zasobów w sieci firmowej bez konieczności uruchamiania sieci VPN. W ten sposób administratorzy mogą również uzyskiwać dostęp do komputerów użytkowników zdalnych, np. w celu zmiany zasad i aktualizacji oprogramowania.

BranchCache

Funkcja BranchCache jest używana w systemie Windows 8.1 Enterprise do optymalizacji przesyłania treści przez sieci rozległe (WAN) - treści z serwerów plików, serwerów zdalnych i internetowych mogą być buforowane na lokalnych klientach i serwerach. Gdy tylko pliki ulegną zmianie u źródła, system Windows 8.1 Enterprise nie przenosi całych plików, lecz tylko te bloki, które uległy zmianie. Dotyczy to również dostępu przez DirectAccess lub inne scenariusze VPN. Zaletą jest więc zmniejszenie ruchu sieciowego i zwiększenie szybkości dostępu do wszystkich treści. BranchCache może być szczególnie przydatny przy łączeniu oddziałów firmy.

AppLocker

Ta wyjątkowa funkcja w systemie Windows 8.1 Enterprise ogranicza prawa dostępu do uruchamiania określonych programów i skryptów w celu zwiększenia bezpieczeństwa urządzeń końcowych i znajdujących się na nich danych.

SideLoading

W systemie Windows 8.1 Enterprise funkcja SideLoading umożliwia instalowanie aplikacji firmowych na komputerach i tabletach należących do domeny bez stosowania "oficjalnej" metody wdrażania. Ponadto SideLoading umożliwia dostęp do większej liczby aplikacji na urządzeniach mobilnych niż za pośrednictwem komercyjnych sklepów z aplikacjami, takich jak Google Play.

Inne funkcje systemu Windows 8.1 Enterprise ważne dla firm

Jako najbardziej wszechstronna ze wszystkich edycji systemu Windows 8.1, Windows 8.1 Enterprise oferuje także inne funkcje, które są szczególnie ważne dla firm, zwłaszcza jeśli chodzi o tworzenie sieci i administrowanie nimi oraz bezpieczeństwo:

 • BitLocker - dzięki temu sprzęt jest zawsze chroniony. Czasami jest to dość banalne: Laptop po prostu jeździ na twoich oczach w metrze, leży zapomniany na siedzeniu w pociągu - albo został skradziony! Aby uniemożliwić "znalazcy" niewłaściwe wykorzystanie wszystkich zapisanych na nim poufnych danych firmowych lub osobowych, zintegrowany system BitLocker zabezpiecza je przed tym poprzez bezpieczne szyfrowanie.
 • BitLocker To Go to odpowiednik do szyfrowania pamięci USB i zewnętrznych dysków twardych.
 • Dołączenie do domeny w celu zarządzania urządzeniami końcowymi w sieci korporacyjnej jest ważną funkcją, zwłaszcza w przypadku zdalnego udostępniania danych i programów. Dołączenie do domeny umożliwia podłączenie komputera do sieci korporacyjnej w trybie offline za pośrednictwem usługi Access Directory - bez konieczności korzystania z połączenia fizycznego lub VPN. Za pomocą zintegrowanego kontrolera domeny administratorzy IT zarządzają wszystkimi komputerami sieciowymi zjednoczonymi w jednej domenie. Polityki są tworzone i zarządzane centralnie poprzez DirectAccess, dzięki czemu komputery sieciowe mają wspólną bazę danych i politykę bezpieczeństwa. Za pomocą tego rozwiązania można również zarządzać scenariuszami BYOD (Bring your own Device - najczęściej prywatne urządzenia końcowe, które nie należą do konkretnej domeny).
 • Hyper-V jest używany do wirtualizacji centrów danych. Wersja zintegrowana z systemem Windows 8.1 Enterprise może być wykorzystywana do wirtualizacji klientów, dzięki czemu serwery wirtualne można przenosić lub kopiować między hostami Hyper-V nawet podczas pracy systemu, w tym obrazy dysków twardych w formacie VDHX. Poszczególne systemy można całkowicie odizolować za pomocą Hyper-V, a ponadto dostępne są funkcje bezpieczeństwa, takie jak zapobieganie wykonywaniu danych (DEP) i translacja adresów sieciowych (NAT) do zarządzania adresami IPv4.
 • Inne funkcje zabezpieczeń obejmują ulepszone zabezpieczenia typu end-to-end z Trusted Boot i Secure Boot, Windows Defender i Microsoft SmartScreen do wykrywania złośliwego oprogramowania za adresem URL, system Encrypting File System (EFS) do szyfrowania plików na dyskach NTFS systemów operacyjnych opartych na Windows NT oraz zaporę sieciową Windows.

Typowe dodatki i nowe funkcje dla całej wersji systemu Windows 8.1

System operacyjny Windows 8.1 zachowuje typowy, zasadniczo zmieniony wygląd w porównaniu z poprzednią wersją Windows 8, ale firma Microsoft zareagowała na życzenia wielu użytkowników i w ulepszonej wersji oferuje teraz kilka zmian, które ułatwiają korzystanie z systemu.

wygląd kafelków "Modern UI" i pasek Charms

Ekran startowy systemu Windows 8.1 Enterprise i innych edycji nadal prezentuje nowy wygląd Metro z monochromatycznymi kafelkami. Użytkownicy mogą teraz przełączać się do znanego ze starszych wersji widoku menu startowego, klikając przycisk Windows. W tym miejscu można bezpośrednio zmieniać ważne ustawienia, klikając prawym przyciskiem myszy, lub natychmiast uruchamiać funkcje, takie jak ponowne uruchamianie lub wyłączanie. System Windows 8.1 oferuje również następujące funkcje:

 • W systemie Windows w wersji 8.1 Enterprise itd. dostępne są cztery rozmiary kafelków (Duży, Szeroki, Średni, Mały), które umożliwiają dalsze dostosowywanie ikon. Dzięki temu ważniejsze aplikacje mogą być wyświetlane w bardziej widoczny sposób na pulpicie, a na większym ekranie można wyświetlić więcej funkcji i bieżących informacji. W tym celu dostępna jest osobna aplikacja "Pomoc i wskazówki", która wyjaśnia dalsze możliwości.
 • Nawet w przypadku otwartych aplikacji aktywne programy w systemie Windows 8.1 mogą być teraz wyświetlane w dowolnie wybranych rozmiarach - w zależności od rozdzielczości ekranu możliwe jest jednoczesne wyświetlanie nawet czterech otwartych aplikacji. Rozmiar wyświetlacza pozostaje zmienny nawet po otwarciu.
 • System Windows 8.1 oferuje także nowe opcje ustawień dla paska Charms, narzędzia, które zostało wprowadzone także w poprzedniej wersji. Dzięki temu użytkownicy mają natychmiastowy dostęp do pięciu standardowych funkcji "Start, Ustawienia, Urządzenia, Wyszukiwanie, Udostępnianie". Ci, którzy chcą się bez niego obejść, mogą również wyłączyć pasek Charms w systemie Windows 8.1 Enterprise, a także funkcję przełączania między aplikacjami.
 • Ponadto, oprócz wcześniej zintegrowanych standardowych teł pulpitu, można również wyświetlać własne lub pobrane zdjęcia albo kilka z nich na zmianę.

Aktualizacja dla usługi SkyDrive

SkyDrive, usługa pamięci masowej online firmy Microsoft, oferuje teraz bardziej wydajną synchronizację, w której aktualizowane są tylko foldery i miniatury, w przeciwieństwie do pełnej automatycznej synchronizacji danych z urządzeniami końcowymi. Pliki są teraz faktycznie aktualizowane i pobierane dopiero po dwukrotnym kliknięciu, co pozwala oszczędzać zasoby dysku twardego, a funkcja ta jest szczególnie przydatna w przypadku słabego połączenia z Internetem.

Nowe aplikacje w systemie Windows 8.1

W całej wersji systemu Windows 8.1, a więc także w wersji 8.1 Enterprise Edition, dostępne są różne nowe aplikacje, za pomocą których można wykonywać praktyczne czynności. Należą do nich: aplikacja Kalkulator do prostych obliczeń, ale także do przeliczania jednostek miar, aplikacja Budzik z odliczaniem czasu i stoperem, aplikacja Gotowanie i przyjemności z wieloma przepisami i listą zakupów oraz aplikacja Rejestrator dźwięku do nagrywania własnych dźwięków, które można zapisywać bezpośrednio z aplikacji w usłudze SkyDrive. Aplikacja Zdjęcia zawiera podstawowe funkcje edycji zdjęć, na przykład regulację ekspozycji i tonacji kolorów. Wszystkie aplikacje można teraz grupować zgodnie z własnymi preferencjami.

Wymagania sprzętowe do instalacji systemu Windows 8.1 Enterprise

Instalacja systemu Windows 8.1 Enterprise ma pewne wymagania sprzętowe: system Windows 8.1 Enterprise jest dostępny w wersji 32-bitowej i 64-bitowej, a niektórych programów i aplikacji można używać tylko w wersji 64-bitowej. Podczas instalowania systemu Windows 8.1 każde urządzenie końcowe musi spełniać następujące minimalne wymagania techniczne:

 • Procesor: 1 GHz / 32-bitowy z obsługą PAE, NX/XD i SSE2 lub 1 GHz / 64-bitowy z obsługą CMPXCHG16b, LAHF/SAHF i PrefetchW
 • Miejsce na dysku twardym (HDD): 16 GB lub 20 GB
 • Pamięć: 1 GB RAM lub 2 GB RAM
 • Karta graficzna: procesor graficzny DirectX 9 z WDDM 1.0
 • Ekran: w przypadku aplikacji Sklepu Windows 1 024 x 768, w przypadku innych funkcji, takich jak funkcja dokowania, co najmniej 1 366 x 768 pikseli

Bezpieczny zakup - Windows 8.1 Enterprise od Wiresoft jako pojedyncza licencja

System Windows 8.1 Enterprise jest oferowany przez firmę Microsoft lub w handlu tradycyjnym wyłącznie jako licencja zbiorcza. W sklepie internetowym firmy Wiresoft można jednak kupić system Windows 8.1 Enterprise Edition w postaci licencji jednostanowiskowej - jako tzw. oprogramowanie używane, ale z takim samym zakresem funkcji.

Zakup używanego oprogramowania firmy Microsoft - bezpieczny i niedrogi w firmie Wiresoft: Oferowana tu do sprzedaży pojedyncza licencja systemu Windows 8.1 Enterprise Edition była częścią szerszej licencji wolumenowej, która jest zwykle kupowana tylko przez większe firmy. Ten ostatni ma prawo do odsprzedaży - proces prawny zgodny z prawem UE - w ramach którego licencja wolumenowa jest najpierw dzielona na licencje indywidualne, a następnie wprowadzana na rynek jako oprogramowanie używane lub używane. Podział ten i nowe oznakowanie jako oprogramowanie używane nie mają w rzeczywistości wpływu na użyteczność lub funkcjonalność tego systemu Windows 8.1 Enterprise lub innego systemu operacyjnego dla komputerów stacjonarnych, ponieważ oprogramowanie zasadniczo nie podlega zużyciu.

Firma Wiresoft sprzedaje oryginalne wersje Enterprise Editions oprogramowania Windows 8.1, które są identyczne z produktem oferowanym przez firmę Microsoft. Zakup używanego oprogramowania w Wiresoft Software Shop nie stanowi dla Ciebie żadnego zagrożenia prawnego, ponieważ handel używanym oprogramowaniem Microsoft jest wyraźnie dozwolony przez prawo, co zostało również potwierdzone licznymi prawomocnymi wyrokami.

Z tego powodu po zakończeniu procesu zakupu można natychmiast pobrać licencję Windows 8.1 Enterprise na urządzenie końcowe, aktywować ją za pomocą dostarczonego klucza licencji wolumetrycznej, który jest ważny tylko dla użytkownika, i korzystać z niej bez ograniczeń.

Kupowanie oprogramowania od firmy Wiresoft jest zatem również tanie: Używane oprogramowanie od Wiresoft stanowi znacznie tańszą alternatywę w stosunku do wielu innych ofert oprogramowania, jeżeli klient chce korzystać z systemu operacyjnego Windows 8.1 Enterprise jako licencji dla pojedynczego użytkownika. Oferta oprogramowania używanego w postaci licencji dla pojedynczego użytkownika w sklepie Wiresoft pozwala również na zakup specjalnych edycji, takich jak 8.1 Enterprise, w szczególnie korzystnej cenie - tak jak wielu naszych dotychczasowych klientów, wśród których znajdują się małe i średnie przedsiębiorstwa i organizacje, ale także osoby samozatrudnione i osoby prywatne, które korzystają z naszej oferty oprogramowania w niskich cenach!

W sklepie Wiresoft Software Shop znajdziesz Windows 8.1 Enterprise jako oprogramowanie używane, a także inne wersje systemów operacyjnych Windows i programów firmy Microsoft w wersji do natychmiastowego pobrania w niskiej cenie. W razie jakichkolwiek pytań dotyczących tego lub innego oprogramowania firmy Microsoft wystarczy skorzystać z naszych kompetentnych porad na czacie, za pośrednictwem poczty elektronicznej lub telefonu.

Linki przekierowujące do "MICROSOFT WINDOWS 8.1 ENTERPRISE"
Oceny klientów dla "MICROSOFT WINDOWS 8.1 ENTERPRISE"
Napisz ocenę
Oceny zostaną aktywowane po ich weryfikacji.

Pola oznaczone * są obowiązkowe.

Zwróciłem uwagę na privacy policy".

Kategorie