Chat with us, powered by LiveChat
AUTORYZOWANY ORYGINALNY PRODUKT
WYSYŁKA W CIĄGU 24 GODZIN
CZAT, E-MAIL I WSPARCIE TELEFONICZNE
BEZPŁATNA INFOLINIA +48 22 1530637
 
MICROSOFT WINDOWS 8.1 ENTERPRISE

MICROSOFT WINDOWS 8.1 ENTERPRISE

227,00 zł *

zVAT

Plik dostępny do natychmiastowego pobrania


Jesteś klientem biznesowym lub masz pytania prawne?

Jestem tu dla ciebie.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

 • SW10044
 • CV2-00025
 • Korzyści

  - Szybka dostawa
  - Autoryzowany produkt oryginalny
  - Wysyłka w ciągu 24 godzin
  - Czat, e-mail i wsparcie telefoniczne
Microsoft Windows 8.1 Enterprise W Windows 8 pojawiła się nowa generacja popularnego...więcej
Informacje o produkcie "MICROSOFT WINDOWS 8.1 ENTERPRISE"

Microsoft Windows 8.1 Enterprise

W Windows 8 pojawiła się nowa generacja popularnego systemu operacyjnego. Interfejs użytkownika został mocno dostosowany do ekranów dotykowych, co oznacza, że może być instalowany i używany nie tylko na komputerach PC, ale także na smartfonach i tabletach. Windows 8.1 Enterprise zawiera również wiele ulepszeń i dodatkowych funkcji do zastosowań profesjonalnych.

Nowy Windows 8.1 Enterprise

Oprócz nowej możliwości obsługi za pomocą ekranów dotykowych, oprócz myszy i klawiatury, ponownie wprowadzono popularny przycisk startowy, który zniknął w Windows 8. W kilku prostych krokach można utworzyć pamięć USB z przenośną wersją Windows 8.1. Możesz więc pracować na dowolnym komputerze na świecie, który spełnia minimalne wymagania, tak jakby to był Twój komputer w domu (Windows To Go). Wprowadzono DirectAccess, zastępując użycie VPN. Dostęp do danych Twojej firmy bezpośrednio po uruchomieniu Windows 8.1 Enterprise, ponieważ DirectAccess natychmiast nawiązuje połączenie z odpowiednim serwerem Twojej firmy w tle, bez konieczności uruchamiania innych programów. Pracuj wydajniej w drodze i tak łatwo, jak w biurze!
Administratorom łatwiej jest również tworzyć polityki grupowe i prawa dostępu na poziomie użytkownika lub grupy za pomocą już zintegrowanego oprogramowania "AppLocker". AppLocker chroni Twój komputer przed potencjalnie szkodliwymi skryptami, makrami i załącznikami poczty elektronicznej. Jest wyposażony w program antywirusowy i firewall, a nawet eksperci ds. bezpieczeństwa chwalą jego ochronę.
Mówiąc o bezpieczeństwie - w Windows 8.1 Enterprise otrzymujesz również nowe procedury bezpieczeństwa dotyczące identyfikacji. Wirtualne karty chipowe i biometryczne czujniki linii papilarnych bardzo dobrze chronią Twój komputer przed nieautoryzowanym dostępem. Wszystkie te procedury bezpieczeństwa są dostępne tylko w wersji Enterprise Windows 8.1, ale można je uzyskać od nas online w korzystnej cenie jako licencję ilościową.
Możesz więc rozpocząć instalację najpóźniej 24 godziny po zakupie.

Jakie są wymagania systemowe dla Windows 8.1 Enterprise?

W przeciwieństwie do Windows 7, tutaj dostępne są nowe funkcje, ale wymagania, jakie musi spełniać Twój komputer, nie uległy zmianie. Wielu użytkowników zgłasza nawet poprawę szybkości działania.
Twój komputer potrzebuje co najmniej procesor 1 GHz, 1 GB pamięci dla wersji 32-bitowej i 2 GB dla 64-bitowej wersji Windows 8.1. 16 GB powinno być wolne na dysku twardym dla wersji 32-bitowej i 20 GB dla wersji 64-bitowej. Twoja karta graficzna powinna obsługiwać co najmniej standard DirectX 9 i zapewniać sterownik WDDM. Model sterownika wyświetlacza Windows został już wprowadzony w Windows Vista, odpowiednie karty graficzne są dostępne od 2002 roku. Więc jeśli używasz nowszej karty graficznej od producenta marki, powinieneś być dobrze przygotowany. Jeśli nie jesteś pewien, czy Twoja karta graficzna lub sterownik obsługuje WDDM, po prostu skontaktuj się z naszym zespołem pomocy technicznej. Chętnie ci pomożemy.

Kafelki czy linki? Zdecyduj sam za pomocą Windows 8.1

W Windows 8 pulpit był zupełnie inny. Były teraz płytki, które uruchomiły zainstalowane programy. Są one dostosowywane kolorystycznie i często posiadają animacje, oferują również podgląd treści. Na przykład z kafelkiem pogodowym. Jeśli nie podoba Ci się to, co widzisz, i chcesz wrócić do znajomego interfejsu, po prostu zmień widok z nowego Metra na klasyczny interfejs. W ten sposób każdy użytkownik, czy to w domu czy w pracy, może oglądać swój pulpit tak, jak pracuje najbardziej efektywnie.

Czytaj, pisz oceny i prowadź dyskusje...więcej
Oceny klientów dla "MICROSOFT WINDOWS 8.1 ENTERPRISE"
Napisz ocenę
Oceny zostaną aktywowane po ich weryfikacji.

Pola oznaczone * są obowiązkowe.

Zwróciłem uwagę na privacy policy".

Ostatnio oglądany