Chat with us, powered by LiveChat
AUTORYZOWANY ORYGINALNY PRODUKT
WYSYŁKA W CIĄGU 24 GODZIN
CZAT, E-MAIL I WSPARCIE TELEFONICZNE
BEZPŁATNA INFOLINIA +48 22 1530637
 
MICROSOFT WINDOWS SERVER 2012 R2 STANDARD

MICROSOFT WINDOWS SERVER 2012 R2 STANDARD

408,00 zł *

zVAT

Gotowy do natychmiastowej wysyłki, czas dostawy 24h


Jesteś klientem biznesowym lub masz pytania prawne?

Jestem tu dla ciebie.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

 • SW10105
 • P73-06285
 • Korzyści

  - Szybka dostawa
  - Autoryzowany produkt oryginalny
  - Wysyłka w ciągu 24 godzin
  - Czat, e-mail i wsparcie telefoniczne
Microsoft Windows Server 2012 R2 Standard Dzięki Microsoft Windows Server 2012 R2...więcej
Informacje o produkcie "MICROSOFT WINDOWS SERVER 2012 R2 STANDARD"

Microsoft Windows Server 2012 R2 Standard

Dzięki Microsoft Windows Server 2012 R2 Standard Microsoft oferuje rozwiązanie dla prywatnych i komercyjnych aplikacji serwerowych, które można łatwo zainstalować i utrzymywać. Wersja serwerowa Microsoft Windows została jeszcze bardziej rozwinięta i zachwyca nowymi możliwościami i funkcjami. Ten artykuł wyjaśnia, czym jest oprogramowanie Microsoft Windows Server 2012 R2 Standard i jak można go używać.

Czym dokładnie jest Microsoft Windows Server 2012 R2 Standard i do czego służy to oprogramowanie?

To oprogramowanie jest systemem operacyjnym od giganta oprogramowania Microsoft. Jest to więc specjalnie opracowany system operacyjny, który został stworzony do konfiguracji, zarządzania i utrzymania serwerów, a także zoptymalizowany pod tym kątem. Microsoft Windows Server nie nadaje się więc zwykle do zwykłej pracy na komputerze, lecz jest specjalnie zaprojektowany do użytku i instalacji na serwerze. Oferuje on szereg różnych narzędzi i funkcji, które sprawiają, że administracja i konfiguracja serwera jest bardzo łatwa i efektywna. Microsoft Windows Server jest używany nie tylko w sektorze prywatnym, ale także często w sektorze biznesowym. Wiele dużych firm administruje swoimi serwerami za pomocą Microsoft Windows Server 2012 R2 Standard. Za pomocą tego systemu operacyjnego możliwe jest również stworzenie tzw. chmury, do której dostęp mają użytkownicy i pracownicy. Podobnie, taki serwer może być używany do tworzenia kopii zapasowych i innych kopii zapasowych danych, które również mogą być szyfrowane.

Jakie wymagania sprzętowe musi spełniać komputer, aby mógł na nim działać Microsoft Windows Server 2012 R2 Standard?

Do sprawnego działania programu Microsoft Windows Server 2012 R2 Standard komputer musi być wyposażony w 64-bitowy procesor o częstotliwości taktowania co najmniej 1,4 GHz. Ponadto wymagane jest również około 32 GB miejsca na dysku twardym i około 512 MB pamięci RAM. Z dyskiem SSD lub większą pamięcią RAM, system może działać znacznie lepiej i szybciej. Wyższa prędkość zegara procesora również zwiększy prędkość wykonywania. Ponadto do podłączenia serwera wymagana jest karta WLAN lub karta Ethernet. Adaptery te są zazwyczaj wbudowane bezpośrednio w sprzęt.

W jaki sposób Microsoft Windows Server 2012 R2 Standard jest instalowany na komputerze lub serwerze?

Ten system operacyjny można zainstalować zarówno z płyty CD, jak i z pamięci USB. Nośnik powinien być jednak w każdym przypadku bootowalny, tak aby był bezpośrednio rozpoznawany przez komputer podczas uruchamiania. Następnie należy włożyć nośnik, włączyć komputer - komputer powinien natychmiast rozpoznać instalację Windows i uruchomić się. Jeśli komputer nie rozpoznaje instalacji natychmiast, należy sprawdzić ustawienia BIOS-u. Bootowanie z CD lub pamięci USB powinno być wtedy na pierwszym miejscu, nawet przed bootowaniem z HDD lub SSD. Kreator prowadzi użytkownika przez instalację i wyjaśnia wszystkie kroki. Oprócz instalacji GUI, możliwa jest również instalacja z wiersza poleceń (terminala). Jest to opcja zalecana tylko dla zaawansowanych użytkowników, tutaj użytkownik może dokonać bardzo szczegółowych ustawień. Możesz również wybrać, czy Windows Server ma pracować jako system operacyjny z GUI, czy tylko z linii poleceń. W przypadku tej ostatniej opcji, komputer może być kontrolowany z innego komputera poprzez bezpieczne połączenie SSH, więc do konfiguracji nie jest wymagany monitor.
Czytaj, pisz oceny i prowadź dyskusje...więcej
Oceny klientów dla "MICROSOFT WINDOWS SERVER 2012 R2 STANDARD"
Napisz ocenę
Oceny zostaną aktywowane po ich weryfikacji.

Pola oznaczone * są obowiązkowe.

Zwróciłem uwagę na privacy policy".

Ostatnio oglądany