Chat with us, powered by LiveChat
AUTORYZOWANY ORYGINALNY PRODUKT
WYSYŁKA W CIĄGU 24 GODZIN
CZAT, E-MAIL I WSPARCIE TELEFONICZNE
BEZPŁATNA INFOLINIA +48 22 1530637
 
MICROSOFT WINDOWS SERVER 2012 R2 STANDARD

MICROSOFT WINDOWS SERVER 2012 R2 STANDARD

431,00 zł *

zVAT

Gotowy do natychmiastowej wysyłki, czas dostawy 24h


Jesteś klientem biznesowym lub masz pytania prawne?

Jestem tu dla ciebie.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

 • SW10105
 • P73-06285
 • Korzyści

  - Szybka dostawa
  - Autoryzowany produkt oryginalny
  - Wysyłka w ciągu 24 godzin
  - Czat, e-mail i wsparcie telefoniczne
Microsoft Windows Server 2012 R2 Standard Dzięki Microsoft Windows Server 2012 R2...więcej
Informacje o produkcie "MICROSOFT WINDOWS SERVER 2012 R2 STANDARD"

Microsoft Windows Server 2012 R2 Standard

Dzięki Microsoft Windows Server 2012 R2 Standard firma Microsoft oferuje rozwiązanie dla prywatnych i komercyjnych aplikacji serwerowych, które jest łatwe w instalacji i utrzymaniu. Wersja serwerowa systemu Microsoft Windows została dalej rozwijana i przekonuje do siebie kilkoma nowymi funkcjami i możliwościami. Ten artykuł wyjaśnia czym jest oprogramowanie Microsoft Windows Server 2012 R2 Standard i jak można go używać.

Czym dokładnie jest Microsoft Windows Server 2012 R2 Standard i do czego służy to oprogramowanie?

To oprogramowanie jest systemem operacyjnym giganta oprogramowania Microsoft. Jest to specjalnie opracowany system operacyjny, który został stworzony i zoptymalizowany pod kątem konfiguracji, administracji i utrzymania serwerów. Serwer Microsoft Windows nie nadaje się więc zwykle do normalnej pracy na komputerze, ale jest specjalnie zaprojektowany do użytku i instalacji na serwerze. Oferuje on szereg różnych narzędzi i funkcji, które sprawiają, że administracja i konfiguracja serwera jest bardzo łatwa i efektywna. Serwer Microsoft Windows jest nie tylko używany prywatnie, ale także często w biznesie. Wiele dużych firm administruje swoimi serwerami za pomocą systemu Microsoft Windows Server 2012 R2 Standard. Ten system operacyjny umożliwia również stworzenie tzw. chmury, do której użytkownicy i pracownicy mają następnie dostęp. Taki serwer może być również wykorzystywany do tworzenia kopii zapasowych i innej ochrony danych, które mogą być również szyfrowane.

Jakie wymagania sprzętowe musi spełniać komputer, aby mógł pracować na nim w Standard Microsoft Windows Server 2012 R2?

Komputer potrzebuje 64-bitowego procesora o prędkości taktowania co najmniej 1,4 GHz, aby mógł płynnie działać w Standard Microsoft Windows Server 2012 R2. Wymaga to również około 32 GB i miejsca na dysku twardym oraz około 512 MB pamięci RAM. Dzięki pamięci SSD lub wyższej, system może działać znacznie lepiej i szybciej. Większa prędkość zegara procesora również zwiększa szybkość wykonania. Ponadto do podłączenia serwera wymagana jest również karta WLAN lub karta Ethernet. Adaptery te są zazwyczaj wbudowane bezpośrednio w sprzęt.

Jak jest zainstalowany Microsoft Windows Server 2012 R2 Standard na komputerze lub serwerze?

Ten system operacyjny może być zainstalowany z płyty CD lub pamięci USB. Nośnik powinien być jednak w każdym przypadku możliwy do uruchomienia, tak aby komputer rozpoznał go bezpośrednio przy uruchomieniu. Następnie wkłada się nośnik, włącza się komputer - komputer powinien wtedy natychmiast rozpoznać i rozpocząć instalację Windows. Jeżeli komputer nie rozpoznaje od razu instalacji, należy sprawdzić ustawienia BIOS-u. Uruchomienie systemu z płyty CD lub pamięci USB powinno być wtedy pierwszym priorytetem, nawet przed uruchomieniem systemu z dysku twardego lub SSD. Kreator prowadzi użytkownika przez instalację i wyjaśnia wszystkie kroki. Oprócz instalacji GUI, możliwa jest również instalacja z linii poleceń (terminalu). Jest to zalecane tylko dla zaawansowanych użytkowników, tutaj użytkownik może dokonać bardzo szczegółowych ustawień. Można również wybrać, czy serwer Windows powinien wtedy działać jako system operacyjny z interfejsem graficznym, czy tylko z wiersza poleceń. Ta ostatnia opcja pozwala na sterowanie komputerem z innego komputera poprzez bezpieczne połączenie SSH, dzięki czemu do konfiguracji nie jest wymagany żaden monitor.
Czytaj, pisz oceny i prowadź dyskusje...więcej
Oceny klientów dla "MICROSOFT WINDOWS SERVER 2012 R2 STANDARD"
Napisz ocenę
Oceny zostaną aktywowane po ich weryfikacji.

Pola oznaczone * są obowiązkowe.

Zwróciłem uwagę na privacy policy".

Ostatnio oglądany