Chat with us, powered by LiveChat
PRAWNA
RESELLER
SOFTWARE ASSURANCE
Klienci biznesowi
telephone
Pomoc w ustawieniu
+48 22 1530637
 
MICROSOFT WINDOWS SERVER 2012 R2 STANDARD
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Przy każdym zakupie w firmie Wiresoft wspierasz Kinderschutzbund..

MICROSOFT WINDOWS SERVER 2012 R2 STANDARD

Gotowy do natychmiastowej wysyłki, czas dostawy 24h

  • SW10105
  • P73-06285
  • Stale Obowiązuje
  • Wszystkie języki
  • EU
P Otrzymujesz Punkty bonusowe
OPROGRAMOWANIE DO POBRANIA + LICENCJA
275,90 zł * 305,90 zł * (9,81% oszczędzasz)

zVAT

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Przy każdym zakupie w firmie Wiresoft wspierasz Kinderschutzbund..


Jesteś klientem biznesowym lub masz pytania prawne?

Jestem tu dla ciebie.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

SZCZEGÓŁY  
Core 16 Core 
Urządzenia 1x
Maszyny wirtualne 2x
Średnia Pobierz
Runtime Nieograniczona
Języki Wszystkie języki
Zakres dostawy Pobierz + Licencja


Dzięki Microsoft Windows Server 2012 R2 Standard Microsoft oferuje rozwiązanie dla prywatnych i komercyjnych aplikacji serwerowych, które jest łatwe w instalacji i utrzymaniu. Wersja Server Microsoft Windows została jeszcze bardziej rozwinięta i zachwyca kilkoma nowymi cechami i funkcjami. Ten artykuł wyjaśnia, czym jest oprogramowanie Microsoft Windows Server 2012 R2 Standard i jak można go używać.

W przypadku pytań dotyczących produktu, prosimy o kontakt z naszym działem obsługi klienta.

Informacje o produkcie "MICROSOFT WINDOWS SERVER 2012 R2 STANDARD"

Microsoft Windows Server 2012 R2 Standard

Dzięki Microsoft Windows Server 2012 R2 Standard firma Microsoft oferuje rozwiązanie dla prywatnych i komercyjnych aplikacji serwerowych, które jest łatwe w instalacji i utrzymaniu. Wersja serwerowa systemu Microsoft Windows została dalej rozwijana i przekonuje do siebie kilkoma nowymi funkcjami i możliwościami. Ten artykuł wyjaśnia czym jest oprogramowanie Microsoft Windows Server 2012 R2 Standard i jak można go używać.

Czym dokładnie jest Microsoft Windows Server 2012 R2 Standard i do czego służy to oprogramowanie?

To oprogramowanie jest systemem operacyjnym giganta oprogramowania Microsoft. Jest to specjalnie opracowany system operacyjny, który został stworzony i zoptymalizowany pod kątem konfiguracji, administracji i utrzymania serwerów. Serwer Microsoft Windows nie nadaje się więc zwykle do normalnej pracy na komputerze, ale jest specjalnie zaprojektowany do użytku i instalacji na serwerze. Oferuje on szereg różnych narzędzi i funkcji, które sprawiają, że administracja i konfiguracja serwera jest bardzo łatwa i efektywna. Serwer Microsoft Windows jest nie tylko używany prywatnie, ale także często w biznesie. Wiele dużych firm administruje swoimi serwerami za pomocą systemu Microsoft Windows Server 2012 R2 Standard. Ten system operacyjny umożliwia również stworzenie tzw. chmury, do której użytkownicy i pracownicy mają następnie dostęp. Taki serwer może być również wykorzystywany do tworzenia kopii zapasowych i innej ochrony danych, które mogą być również szyfrowane.

Jakie wymagania sprzętowe musi spełniać komputer, aby mógł pracować na nim w Standard Microsoft Windows Server 2012 R2?

Komputer potrzebuje 64-bitowego procesora o prędkości taktowania co najmniej 1,4 GHz, aby mógł płynnie działać w Standard Microsoft Windows Server 2012 R2. Wymaga to również około 32 GB i miejsca na dysku twardym oraz około 512 MB pamięci RAM. Dzięki pamięci SSD lub wyższej, system może działać znacznie lepiej i szybciej. Większa prędkość zegara procesora również zwiększa szybkość wykonania. Ponadto do podłączenia serwera wymagana jest również karta WLAN lub karta Ethernet. Adaptery te są zazwyczaj wbudowane bezpośrednio w sprzęt.

Jak jest zainstalowany Microsoft Windows Server 2012 R2 Standard na komputerze lub serwerze?

Ten system operacyjny może być zainstalowany z płyty CD lub pamięci USB. Nośnik powinien być jednak w każdym przypadku możliwy do uruchomienia, tak aby komputer rozpoznał go bezpośrednio przy uruchomieniu. Następnie wkłada się nośnik, włącza się komputer - komputer powinien wtedy natychmiast rozpoznać i rozpocząć instalację Windows. Jeżeli komputer nie rozpoznaje od razu instalacji, należy sprawdzić ustawienia BIOS-u. Uruchomienie systemu z płyty CD lub pamięci USB powinno być wtedy pierwszym priorytetem, nawet przed uruchomieniem systemu z dysku twardego lub SSD. Kreator prowadzi użytkownika przez instalację i wyjaśnia wszystkie kroki. Oprócz instalacji GUI, możliwa jest również instalacja z linii poleceń (terminalu). Jest to zalecane tylko dla zaawansowanych użytkowników, tutaj użytkownik może dokonać bardzo szczegółowych ustawień. Można również wybrać, czy serwer Windows powinien wtedy działać jako system operacyjny z interfejsem graficznym, czy tylko z wiersza poleceń. Ta ostatnia opcja pozwala na sterowanie komputerem z innego komputera poprzez bezpieczne połączenie SSH, dzięki czemu do konfiguracji nie jest wymagany żaden monitor.
Linki przekierowujące do "MICROSOFT WINDOWS SERVER 2012 R2 STANDARD"
Oceny klientów dla "MICROSOFT WINDOWS SERVER 2012 R2 STANDARD"
Napisz ocenę
Oceny zostaną aktywowane po ich weryfikacji.

Pola oznaczone * są obowiązkowe.

Zwróciłem uwagę na privacy policy".

Kategorie