Chat with us, powered by LiveChat
PRAWNA
RESELLER
SOFTWARE ASSURANCE
Klienci biznesowi
telephone
Pomoc w ustawieniu
+48 22 1530637
 
MICROSOFT REMOTE DESKTOP SERVICES 2012 R2 USER CAL
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Przy każdym zakupie w firmie Wiresoft wspierasz Kinderschutzbund..

MICROSOFT REMOTE DESKTOP SERVICES 2012 R2 USER CAL

Gotowy do natychmiastowej wysyłki, czas dostawy 24h

  • SW10081
  • 6VC-02073
  • Stale Obowiązuje
  • Wszystkie języki
  • EU
P Otrzymujesz Punkty bonusowe
OPROGRAMOWANIE DO POBRANIA + LICENCJA
123,90 zł * 136,90 zł * (9,5% oszczędzasz)

zVAT

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Przy każdym zakupie w firmie Wiresoft wspierasz Kinderschutzbund..


Jesteś klientem biznesowym lub masz pytania prawne?

Jestem tu dla ciebie.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

SZCZEGÓŁY  
Ilość 1x R2 User CAL
System  Windows Server
CAL RDS User CAL R2
Zakres dostawy Identyfikator licencji + Kod uwierzytelniający
Czas działania Nieograniczony
Języki Wszystkie języki
Serwer terminali Kompatybilny


Usługi pulpitu zdalnego Microsoft Windows (RDS) są następcą starych licencji CAL serwera terminali. RDS to scentralizowana platforma pulpitu i aplikacji, która oferuje szeroką gamę opcji dostarczania i zarządzania pulpitami oraz łączenia pracowników zdalnych za pośrednictwem technologii wirtualizacji sesji i infrastruktury pulpitu wirtualnego (VDI). Pozwala to zwiększyć elastyczność i bezpieczeństwo danych w firmie dzięki scentralizowanemu rozwiązaniu desktopowemu, jednocześnie odciążając dział IT od zarządzania desktopami i aplikacjami.

W przypadku dalszych pytań dotyczących produktu, skontaktuj się z naszym działem obsługi klienta.

Informacje o produkcie "MICROSOFT REMOTE DESKTOP SERVICES 2012 R2 USER CAL"

Microsoft Windows Remote Desktop Services 2012 (RDS) 

Temat ochrony danych osobowych jest stałym zagadnieniem, jeśli chodzi o postępowanie z danymi klientów w firmie. Jeśli Twoja firma ma wiele wspólnego z poufnymi danymi klientów, często trudno jest bezpiecznie przekazać te dane do przetwarzania pracownikom. Istnieje wiele rozwiązań zabezpieczających, między innymi wytyczne dotyczące bezpieczeństwa AppLocker, które są zawarte w i nowszych". Ale nic nie jest tak wydajne i tanie jak praca online na zdalnym pulpicie. W przeszłości korzystano z serwerów terminalowych, gdzie pracownik obsługiwał tylko podstawowy terminal, a wszystkie dane znajdowały się centralnie na serwerze. Technika ta została dopracowana i rozwinięta dalej, tak że dziś, mimo stosowania tej samej zasady, całość stała się jeszcze tańsza i szybsza. Jeśli pracownik pracuje w Internecie z domu, pierwszym krokiem jest często bezpieczne rozwiązanie do logowania za pomocą połączenia VPN. Pracownik może wtedy rozpocząć pracę, do której potrzebuje danych klienta. W zależności od obszaru, w którym działa Państwa firma, mogą to być dane bardzo wrażliwe, które w żadnym wypadku nie mogą dostać się w niepowołane ręce. Aby w jak największym stopniu zapobiec błędom w danych podczas pracy online, wiele firm korzysta z rozwiązania zdalnego pulpitu, ponieważ można je zamówić tutaj. Dane są umieszczone centralnie na serwerze, a pracownik loguje się z komputera na Windows. Podczas logowania serwer sprawdza, czy dostępna jest ważna licencja. Wystarczy zamówić licencję na Microsoft Server online i używać jej z licencjami na Microsoft Windows Remote Desktop Service 2012, które można również u nas kupić. Aby było to dla Ciebie tańsze, możesz kupić licencje na jednego pracownika lub na jedno urządzenie online. Oba warianty są dobre dla serwera, musi to być tylko legalnie zakupiona oryginalna licencja, ponieważ można je szybko zamówić u nas online.

Po uruchomieniu komputera pracownik musi jedynie połączyć się z serwerem za pomocą programu RDS zawartego w Windows. Tutaj otrzymuje wszystkie dane i programy, które są ważne dla jego pracy - ale bez przenoszenia tych programów i danych. Wszystkie one pozostają na serwerze i są tam zarządzane przez pracowników IT. Dzięki temu działowi IT łatwiej jest utrzymać te dane i programy. Wszystko pozostaje centralnie w jednym miejscu i musi być utrzymywane tylko lokalnie. Awarie spowodowane aktualizacjami lub błędami są więc ograniczone do minimum. Jeśli wkradł się błąd, trzeba go naprawić tylko w jednym miejscu. Jeśli pracownik zaloguje się z powrotem na serwer, wszystko jest w porządku i może kontynuować. Kopie zapasowe są również wykonywane szybko, ponieważ trzeba wykonać tylko kopię zapasową danych z serwera. Pracownicy działu IT mają znacznie mniejszy nakład pracy i mogą szybciej reagować na pojawiające się problemy.

Zamów elastyczne modele licencji online

Firma Microsoft stworzyła elastyczny model licencjonowania dla usług Windows Server i Remote Desktop Service. Licencję można nabyć albo w oparciu o użytkownika, albo w oparciu o urządzenie. Oczywiście można również mieszać różne modele - w sposób, który jest dla Ciebie najwygodniejszy.
W tym przypadku, zamawiając tanią licencję objętościową online, kupują Państwo u nas licencję związaną z użytkownikiem. Jest to przydatne, gdy pracownicy muszą uzyskać dostęp do serwera z różnych lokalizacji i/lub urządzeń. Jeśli Twoi pracownicy zawsze mają dostęp do serwera z tego samego urządzenia, lub nawet jeśli kilku pracowników korzysta z tego samego komputera, powinieneś raczej użyć
którą oczywiście możesz również kupić od nas w rozsądnej cenie.

Jeśli nie jesteś pewien, które licencje zamówić lub jeśli chcesz mieszać różne modele licencji, po prostu skontaktuj się z naszym serwisem. Chętnie ci pomożemy.

Szybka wysyłka RDS Cals

Nie pozwól, by długa droga pocztowa cię zatrzymała. Nie później niż 24 godziny po dokonaniu zakupu online otrzymasz od nas e-mail z danymi licencyjnymi. Licencja jest wtedy natychmiast gotowa do użycia. Jesteś również elastyczny, jeśli zauważysz, że Twoja firma się rozwija. Po prostu szybko zamówić ponownie online i kontynuować pracę, nie czekając długo. Możesz również uzyskać od nas tylko oryginalne licencje na produkty firmy Microsoft. Oczywiście jesteśmy do Państwa dyspozycji także po zakupie, jeśli nadal mają Państwo pytania. Albo przez e-mail, telefon, albo na szybkie, krótkie pytania w czacie online.

Linki przekierowujące do "MICROSOFT REMOTE DESKTOP SERVICES 2012 R2 USER CAL"
Oceny klientów dla "MICROSOFT REMOTE DESKTOP SERVICES 2012 R2 USER CAL"
Napisz ocenę
Oceny zostaną aktywowane po ich weryfikacji.

Pola oznaczone * są obowiązkowe.

Zwróciłem uwagę na privacy policy".

Kategorie