Chat with us, powered by LiveChat
PRAWNA
Klienci biznesowi
telephone
Pomoc w ustawieniu
+48 22 1530637
 
Trustmask
Nie znaleziono wyników filtrowania!
MICROSOFT WINDOWS 10 ENTERPRISE LTSC 2021 MICROSOFT WINDOWS 10 ENTERPRISE LTSC 2021
Windows 10 Enterprise LTSC 2021 - ważna aktualizacja systemu operacyjnego Windows 10 Podczas pobierania systemu Windows 10 Enterprise LTSC 2021 wszystkie pliki wymagane do instalacji są pobierane na dysk twardy. W tym samym czasie nasz...
1 142,90 zł *
MICROSOFT WINDOWS 10 ENTERPRISE LTSB 2015 MICROSOFT WINDOWS 10 ENTERPRISE LTSB 2015
Windows 10 Enterprise LTSB 2015 - system operacyjny firmy Microsoft dla firm Windows 10 Enterprise LTSB 2015 oferuje użytkownikom maksymalną wydajność i został zaprojektowany w szczególności z myślą o większych firmach - dostępny również...
467,90 zł *
MICROSOFT WINDOWS 10 ENTERPRISE LTSC 2019 MICROSOFT WINDOWS 10 ENTERPRISE LTSC 2019
Windows 10 Enterprise LTSC 2019 - system operacyjny firmy Microsoft dla firm Windows 10 Enterprise oferuje użytkownikom maksymalną wydajność i został zaprojektowany specjalnie dla większych firm - jest również dostępny w firmie Wiresoft...
789,90 zł *
MICROSOFT WINDOWS 10 ENTERPRISE LTSB 2016 MICROSOFT WINDOWS 10 ENTERPRISE LTSB 2016
Windows 10 Enterprise LTSB 2016 - system operacyjny firmy Microsoft dla firm Windows 10 Enterprise LTSB 2016 oferuje użytkownikom maksymalną wydajność i został zaprojektowany specjalnie z myślą o większych firmach - dostępny również w...
643,90 zł *
MICROSOFT WINDOWS 10 ENTERPRISE MICROSOFT WINDOWS 10 ENTERPRISE
Windows 10 Enterprise - system operacyjny Microsoft dla przedsiębiorstw Windows 10 Enterprise oferuje użytkownikom maksymalną wydajność i został zaprojektowany specjalnie dla większych firm - dostępny w Wiresoft zamiast licencji...
228,90 zł *
MICROSOFT WINDOWS 10 PROFESSIONAL MICROSOFT WINDOWS 10 PROFESSIONAL
Windows 10 Pro - potężna wersja sprawdzonego systemu operacyjnego Microsoft W porównaniu z prostszymi wersjami tego systemu operacyjnego, Windows 10 Professional oferuje wyraźny plus w zakresie funkcji biznesowych, które są przeznaczone...
163,90 zł *

Najważniejsze funkcje i innowacje systemu Microsoft Windows 10

W porównaniu z poprzednikiem nowy Windows 10 oferuje wiele ulepszeń i nowych funkcji, które sprawiają, że praca na komputerze jest jeszcze bardziej efektywna i łatwiejsza. Ponadto użytkownicy będą mogli skorzystać z niektórych funkcji, których być może brakowało im w systemie Windows 8.

Należy do nich przede wszystkim znajome menu startowe systemu Windows 7, które w dziesiątej wersji zostało przywrócone w podobnej formie: w nowym menu startowym ponownie są wyszczególnione często używane programy, a kafelki z aplikacjami, które wcześniej znajdowały się na ekranie startowym  , można tam również znaleźć. W przeciwieństwie do Windows 8 są one ponownie otwierane w oknach.

Windows 10 - nowy system aktualizacji upraszcza aktualizacje oprogramowania

Nowy system operacyjny Windows jest teraz automatycznie aktualizowany na bieżąco lub uzupełniany o nowe funkcje, tak że nie można już wykluczyć jego instalacji. Ma to na celu przede wszystkim zwiększenie bezpieczeństwa, ale także uproszczenie administracji. Jednocześnie rozszerzono kompatybilność systemu Windows 10 z aplikacjami innych firm.

Windows 10 - jeden system dla wszystkich platform i urządzeń końcowych

Nowy system operacyjny Windows 10 może być teraz używany na wszystkich urządzeniach użytkownika: od smartfonów po tablety, konsole do gier, a nawet okulary VR - i łączyć wszystkie urządzenia ze sobą. Oznacza to, że programy lub gry mogą być nadal używane lub odtwarzane na innym urządzeniu końcowym niż na początku.

Windows 10 - asystent głosowy Cortana do użytku na komputerze

Asystent głosowy Cortana, znany z konsoli do gier Xbox i smartfonów z systemem Windows, może być teraz używany także na komputerze z systemem Windows 10. Cortana reaguje na głos użytkownika i rozumie wprowadzany tekst. Asystent głosowy wprowadza również terminy do kalendarza, uruchamia programy i wspiera użytkownika w wyszukiwaniu plików.

Windows 10 - przeglądarka Microsoft Edge zastępuje Internet Explorer

Microsoft Edge jest teraz domyślną przeglądarką w systemie Windows 10. W porównaniu z Internet Explorerem, Edge oferuje wiele korzyści: Wśród nich jest możliwość dodawania notatek lub nawet rysunków do poszczególnych stron internetowych, co jest pomocne przy ponownym ich przeglądaniu, a także widok czytania, w którym na pierwszym planie znajduje się tekst strony internetowej, dzięki czemu nie rozpraszają cię inne elementy, takie jak obrazy na stronie.

Windows 10 - większa przejrzystość dzięki wizualnym pulpitom

Windows 10 oferuje teraz możliwość wyboru innego pulpitu dla każdego zadania zamiast otwierania wielu okien jednocześnie, co wcześniej powodowało pewien brak przejrzystości w pracy. Klikając na ikonę Windows, można jednocześnie wyświetlić wszystkie aktywne pulpity.

Windows 10 - tylko jeden Sklep Windows dostępny na wszystkich urządzeniach

Aby pobierać aplikacje, gry, muzykę lub filmy, wystarczy raz skonfigurować Sklep Windows na dowolnym urządzeniu końcowym. Nie jest już konieczna irytująca wielokrotna aktywacja na tablecie, smartfonie czy komputerze.

Windows 10 - zintegrowany program antywirusowy Windows Defender

Program Windows Defender Antivirus w wersji 10 oferuje wszechstronne, zintegrowane funkcje zabezpieczeń, które są stale aktualizowane. Stanowi ochronę w czasie rzeczywistym przed zagrożeniami, takimi jak wirusy i złośliwe oprogramowanie, które są rozprzestrzeniane przez wiadomości e-mail, aplikacje lub w internecie. Wykorzystuje chmurę, a także uczenie maszynowe i wszechstronną analitykę behawioralną, aby chronić punkty końcowe przed bieżącymi i złożonymi zagrożeniami.

Kupić Windows 10 Professional czy Windows 10 Enterprise? 

Obie wersje systemu Windows 10 dostępne w ofercie firmy Wiresoft - Pro i Enterprise - są idealnie przystosowane do użytku przez użytkowników biznesowych lub profesjonalnych. Różnica między tymi dwoma wersjami polega na odpowiednim zakresie funkcji oraz na świadczeniu różnych usług dodatkowych.

Windows 10 Pro - dla małych i średnich firm

Windows 10 Pro to idealne wydanie dla małych i średnich firm. Oferuje nie tylko wysoce funkcjonalną podstawę nowoczesnego komputerowego miejsca pracy z przyjaznym interfejsem, ale także posiada wszystkie narzędzia potrzebne zespołowi do jeszcze bardziej wydajnej i inteligentnej współpracy.

W porównaniu z Edycją Domową systemWindows 10 Professional oferuje dodatkowe funkcje, które umożliwiają na przykład zarządzanie urządzeniami końcowymi i aplikacjami oraz ich integrację z serwerową siecią Windows. Pro obsługuje również nową usługę Windows Update for Business: dzięki tej funkcji aktualizacje zabezpieczeń mogą być przeprowadzane jeszcze szybciej. Co więcej, obsługa scenariuszy zdalnych i mobilnych oraz technologii chmurowych umożliwia efektywny sposób pracy.

Windows 10 - najważniejsze różnice między wersją profesjonalną i domową Windows 10

Nowa wersja systemu Windows 10 Professional różni się od odchudzonej wersji Home szeregiem funkcji, które dotyczą przede wszystkim bezpieczeństwa i ochrony danych, a także funkcjami ułatwiającymi administratorom w szczególności zarządzanie sieciami oraz dostarczanie usług i aktualizacji. System Windows 10 Pro został również zaprojektowany tak, by elastycznie dopasowywać się do różnych wymagań sprzętowych poszczególnych urządzeń końcowych. W przeciwieństwie do Home, Pro oferuje między innymi następujące dodatkowe, ważne funkcje biznesowe:

BitLocker do szyfrowania danych i oprogramowania

Szyfrowanie urządzeń BitLocker chroni nie tylko wewnętrzny dysk startowy Windows w systemie Windows 10 Pro, ale także zewnętrzne dyski twarde i pamięci USB, szyfrując znajdujące się na nich dane i instalacje oprogramowania. Jeśli komputer lub tablet chroniony za pomocą BitLockera zostanie zgubiony lub skradziony, nikt nie będzie miał do niego dostępu. Użytkownicy mogą się zalogować za pomocą swojego identyfikatora i w każdej chwili odzyskać pełny dostęp do wszystkich danych.

Lepsze zarządzanie regularnymi instalacjami aktualizacji

Windows 10 Pro daje użytkownikom rozszerzone prawa do instalowania aktualizacji, co szczególnie doceniają administratorzy. Pozwala to na opóźnienie aktualizacji nawet o 365 dni, co daje korzyść w postaci pominięcia potencjalnie wadliwych wersji oprogramowania. To zmniejsza ilość przerw i utrudnień w pracy.

Domyślne połączenie z pulpitem zdalnym w systemie Windows 10 Pro

Nowy system Windows 10 Pro oferuje pełne połączenie z pulpitem zdalnym, które umożliwia korzystanie ze wszystkich funkcji, programów itp. zdalnie z biurowej stacji roboczej w firmie. Użytkownicy, którzy często pracują w domu, w drodze lub w innych miejscach, mają pełny dostęp do swojego komputera w biurze dzięki funkcji Zdalnego połączenia z pulpitem, a tym samym do wszystkich danych potrzebnych im do realizacji projektów.

Dodatkowe funkcje w systemie Windows 10 Professional

Ponadto wersja Microsoft Windows 10 Pro oferuje możliwość dołączenia do chmurowej usługi zarządzania katalogami i tożsamością Azure Active Directory, a także funkcje zarządzania polityką grupową oraz Hyper-V Client, która umożliwia administratorom uruchamianie wielu systemów operacyjnych jako komputerów wirtualnych w systemie Windows 10.

Windows 10 Enterprise - dla średnich i dużych przedsiębiorstw

System Windows 10 Enterprise jest przeznaczony głównie dla średnich i dużych przedsiębiorstw, które zazwyczaj mają większe zapotrzebowanie na usługi administracyjne i zwiększone bezpieczeństwo. Enterprise 10 różni się więc od wariantu Pro kilkoma dodatkowymi, ekskluzywnymi funkcjami. Direct Access, na przykład, umożliwia pracownikom bezpieczny i przejrzysty dostęp do sieci firmowej nawet w podróży; AppLocker pozwala administratorom zapobiegać instalacji lub aktywacji niepożądanego oprogramowania w dowolnym momencie. Inne funkcje dla przedsiębiorstw obejmują rozległe zarządzanie urządzeniami i aplikacjami z dużą elastycznością dzięki systemowi OS Deployment i kontroli aktualizacji.

Windows 10 - najważniejsze różnice między Windows 10 Enterprise i Professional

Podczas gdy Windows 10 Pro obejmuje już wiele funkcji i usług, które docenią mniejsze i średnie firmy, wersja Enterprise oferuje dodatkowe rozszerzenie funkcji, z których skorzystają zwłaszcza większe przedsiębiorstwa.

Szczególnie ważne są tu kwestie bezpieczeństwa i ochrony danych.

Dlatego Microsoft Windows 10 Enterprise ma zintegrowane funkcje bezpieczeństwa, które chronią wrażliwe dane oraz zabezpieczają sieć wewnętrzną przed atakami z zewnątrz. Ponadto wersja 10 Enterprise oferuje dostęp do oddziału Microsoft Long Term Servicing. W tym przypadku instalowane są tylko aktualizacje zabezpieczeń, ale nie są aktualizowane żadne funkcje. W systemie Windows 10 Enterprise znajdują się następujące ekskluzywne funkcje:

Kreator Windows To Go

Windows To Go w Enterprise 10 pozwala na utworzenie własnego obszaru roboczego Windows To Go o tej samej nazwie, który można uruchomić za pomocą dysku zewnętrznego podłączonego przez USB. Dzięki temu system Windows 10 może działać niezależnie od systemu operacyjnego zainstalowanego na komputerze. Obszar roboczy Windows to Go może korzystać z tych samych obrazów i być zarządzany w taki sam sposób, jak komputer w miejscu pracy.

AppLocker

Dzięki AppLocker administratorzy mogą dokładnie kontrolować, które aplikacje i pliki mogą być uruchamiane przez poszczególnych użytkowników, takie jak skrypty, pakiety aplikacji, pliki Windows Installer i App Installer oraz biblioteki dynamiczne (DLL).

AppLocker może więc uniemożliwić wykonywanie niektórych aplikacji, np. jeśli nie są one licencjonowanym oprogramowaniem, lub upoważnić tylko niektórych użytkowników do korzystania z licencjonowanego oprogramowania. Funkcja ta nie dotyczy tylko użytkowania zgodnego z licencją, ale także zasad standaryzacji użytkowania aplikacji.

Windows 10 - Windows Defender Zaawansowana ochrona przed zagrożeniami (ATP)

Microsoft Defender Advanced Threat Protection w systemie Windows 10 Enterprise pomaga firmom nie tylko wykrywać złożone zagrożenia, ale także badać je i bezpośrednio na nie reagować - dla większego bezpieczeństwa w sieci. ATP jest używany w połączeniu z usługą Microsoft Cloud Service, gdzie czujniki zachowania punktów końcowych zbierają dane o typowych zachowaniach, które są analizowane przez analityków bezpieczeństwa w chmurze przy użyciu Big Data i Machine Learning, aby wykrywać i interpretować ataki oraz podejmować odpowiednie działania obronne.

Windows 10 - wymagania systemowe dla Windows 10 Professional i Enterprise

Do instalacji systemu Windows 10 wymagane jest urządzenie końcowe z procesorem 1 GHz oraz 1 gigabajtem pamięci RAM w wersji 32-bitowej lub 2 gigabajtami pamięci RAM w wersji 64-bitowej. Miejsce na dysku twardym powinno mieć pojemność 16 GB dla 32-bitowych i 20 gigabajtów dla 64-bitowych. Karta graficzna powinna mieć minimalną rozdzielczość 800 x 600 pikseli lub być kartą graficzną Microsoft DirectX 9 ze sterownikiem WDDM.

Kupuj Microsoft Windows 10 Editions w niskiej cenie od Wiresoft

Wiresoft oferuje dwie wersje systemu Windows 10: Professional i Enterprise w wyjątkowo niskich cenach. Oferujemy te produkty firmy Microsoft wyłącznie w postaci oryginalnych licencji, które są nieużywanym oprogramowaniem Windows pochodzącym z firm europejskich i które zostały przetestowane przez Wiresoft pod kątem autentyczności i doskonałej funkcjonalności. Wielu naszych klientów korzysta z produktów firmy Microsoft. Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące wersji systemu Windows 10, która najlepiej odpowiada Twoim potrzebom, skontaktuj się z nami w dowolnym momencie: