Chat with us, powered by LiveChat
AUTORYZOWANY ORYGINALNY PRODUKT
WYSYŁKA W CIĄGU 24 GODZIN
CZAT, E-MAIL I WSPARCIE TELEFONICZNE
BEZPŁATNA INFOLINIA +48 22 1530637
 
MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2019 ENTERPRISE

MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2019 ENTERPRISE

14 207,00 zł *

zVAT

Gotowy do natychmiastowej wysyłki, czas dostawy 24h


Jesteś klientem biznesowym lub masz pytania prawne?

Jestem tu dla ciebie.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

 • SW10119
 • 395-04604
 • Korzyści

  - Szybka dostawa
  - Autoryzowany produkt oryginalny
  - Wysyłka w ciągu 24 godzin
  - Czat, e-mail i wsparcie telefoniczne
Microsoft Exchange Server 2019 Enterprise Poza edytorami tekstów i arkuszami...więcej
Informacje o produkcie "MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2019 ENTERPRISE"

Microsoft Exchange Server 2019 Enterprise

Poza edytorami tekstów i arkuszami kalkulacyjnymi ważną rolę w przedsiębiorstwach odgrywa zarządzanie wiadomościami e-mail, spotkaniami, kontaktami i zadaniami. Aby móc poradzić sobie z codziennymi zadaniami komunikacyjnymi, Microsoft Exchange Server 2019 Enterprise jest idealnym wsparciem. Dzięki temu niezawodnemu i wydajnemu oprogramowaniu masz pod kontrolą kompletny ruch poczty elektronicznej, a także kompleksowe zarządzanie spotkaniami. Obecna wersja Exchange Server 2019 jest przeznaczona dla wielu firm, uczelni wyższych, ale także szkół i administracji publicznej.

Jakie korzyści oferuje Microsoft Exchange Server 2019 Enterprise?

Innowacyjny system poczty i komunikacji Exchange istnieje od 1996 roku, począwszy od wersji 4.0. Ponadto należy dokonać rozróżnienia między wersją Standard a wersją Enterprise. W odróżnieniu od Standard, na jednym serwerze można skonfigurować do 100 baz danych, przy czym każda baza danych w danej wersji serwera może zawierać do 2 TB danych. Funkcjonalność jest podzielona na dwie tzw. role:

- Główna funkcjonalność obejmuje faktyczną skrzynkę pocztową, która komunikuje się z bazami danych, a także odbiera żądania klientów.
- Tak zwany Edge Transport, który działa pomiędzy siecią wewnętrzną a Internetem, zajmuje się zabezpieczeniem transmisji poczty elektronicznej.

Dzięki Microsoft Exchange Server 2019 Enterprise wszyscy pracownicy mogą jednocześnie uzyskać dostęp, zarządzać i przetwarzać dostarczone dane. Optymalna wydajność jest głównym celem tego oprogramowania do pracy grupowej i serwerów poczty elektronicznej. Różne usługi transportowe, takie jak

- Transport wymienny,
- Przesyłka transportowa na skrzynkę pocztową,
- Skrzynka pocztowa-transport-dostarczenie i
- Frontend Transport
...i zebrać ich razem. To wiązanie znacznie zmniejsza obciążenie procesora i zwiększa wydajność.

Co oznacza inteligentna skrzynka odbiorcza - Exchange Server?

Skrzynka odbiorcza Microsoft Exchange Server 2019 Enterprise jest nie tylko niezwykle wydajna, ale także oferuje maksymalne bezpieczeństwo dzięki personalizacji. Funkcja szybkiego wyszukiwania wyszukuje wiadomości przychodzące, jak również wszystkie wiadomości na serwerze. Możesz również rozszerzyć swoje wyszukiwanie o wpisy w kalendarzu własnym i innych firm. Microsoft Outlook lub wspierany przez przeglądarkę Outlook w sieci jest wymagany jako rozwiązanie klienckie. Skrzynka pocztowa jest oczywiście powiązana z istniejącymi kontaktami, dzięki czemu podczas wysyłania e-maili można szybko i łatwo znaleźć właściwych adresatów, wprowadzając krótki opis. Planowanie i skalowanie dużych skrzynek pocztowych jest znacznie łatwiejsze dzięki inteligentnemu rozwiązaniu w postaci skrzynki odbiorczej.

Jakie są wymagania systemowe dla Microsoft Exchange Server 2019 Enterprise?

Wszystko, czego potrzebujesz jako klient, to komputer z 64-bitowym procesorem i co najmniej 30 GB miejsca na dysku twardym. Należy pamiętać, że dodatkowe 500 MB jest wymagane do instalacji każdego zunifikowanego pakietu głosowego komunikatów. Microsoft Outlook jest zalecany do komunikacji z klientem. Interesujące jest to, że Outlook w sieci jest dołączony jako samodzielna aplikacja internetowa. Najczęściej obsługiwane rozwiązania przeglądarkowe to Internet Explorer 11, Microsoft Edge, Google Chrome, Mozilla Firefox i Safari.

Co otrzymujemy zamawiając serwer Microsoft Exchange?

Nie udostępniamy Państwu nośnika danych do korzystania z Microsoft Exchange Server 2019 Enterprise. Taka instalacja oprogramowania nie jest już aktualna, tym bardziej, że nośniki danych takie jak płyty CD nie zawsze posiadają najnowsze wersje programów. Zamiast tego, można pobrać i zainstalować najnowszą wersję bezpośrednio z Internetu. Otrzymasz od nas MLK pojedynczego użytkownika jako licencję woluminową. Po aktywacji, korzystasz z regularnego dostarczania aktualizacji, dzięki czemu oprogramowanie serwera jest zawsze aktualne. Oczywiście, po aktywacji można nadal korzystać z licencji przez nieograniczony czas.

Jeśli chcielibyście Państwo znacznie zwiększyć wydajność firmowej poczty elektronicznej, komunikacji zadaniowej i kontaktowej, to obecna wersja Microsoft Exchange Server 2019 Enterprise jest właściwym wyborem. Klucz licencyjny dla tego produktu można zamówić tutaj.

Czytaj, pisz oceny i prowadź dyskusje...więcej
Oceny klientów dla "MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2019 ENTERPRISE"
Napisz ocenę
Oceny zostaną aktywowane po ich weryfikacji.

Pola oznaczone * są obowiązkowe.

Zwróciłem uwagę na privacy policy".

Ostatnio oglądany