Chat with us, powered by LiveChat
PRAWNA
RESELLER
SOFTWARE ASSURANCE
Klienci biznesowi
telephone
Pomoc w ustawieniu
+48 22 1530637
 
MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2019 ENTERPRISE
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Przy każdym zakupie w firmie Wiresoft wspierasz Kinderschutzbund..

MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2019 ENTERPRISE

Gotowy do natychmiastowej wysyłki, czas dostawy 24h

 • SW10119
 • 395-04604
 • Stale Obowiązuje
 • Wszystkie języki
 • EU
P Otrzymujesz Punkty bonusowe
OPROGRAMOWANIE DO POBRANIA + LICENCJA
9 534,90 zł * 10 592,90 zł * (9,99% oszczędzasz)

zVAT

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Przy każdym zakupie w firmie Wiresoft wspierasz Kinderschutzbund..


Jesteś klientem biznesowym lub masz pytania prawne?

Jestem tu dla ciebie.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

SZCZEGÓŁY  
Wersja CU Aktualne
Średnia Pobierz
Runtime Nieograniczona
Języki Wszystkie języki
Zakres dostawy Pobierz + Licencja
Dodatkowe informacje Do 100 baz danych skrzynek pocztowych


Microsoft Exchange 2019 to zaktualizowana wersja bezpiecznej i potężnej platformy do obsługi wiadomości, która jest używana zwłaszcza w większych firmach do centralnego zarządzania ruchem e-mail, a także kontaktami i zadaniami oraz zróżnicowanym planowaniem. W tym celu na stronie Server Enterprise Exchange Edycja Server Enterprise  udostępniono kompleksowy zestaw narzędzi - w tym optymalizację już istniejących funkcji - aby uczynić komunikację i współpracę jeszcze bardziej efektywną dzięki elastycznym, definiowanym przez użytkownika aplikacjom.

W przypadku pytań dotyczących produktu, prosimy o kontakt z naszym działem obsługi klienta.

Informacje o produkcie "MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2019 ENTERPRISE"

Microsoft Exchange Server 2019 Enterprise

Microsoft Exchange Server 2019 Enterprise to zaktualizowana wersja bezpiecznej i wydajnej platformy do obsługi wiadomości, która jest używana zwłaszcza w większych firmach do centralnego zarządzania pocztą elektroniczną, a także kontaktami i zadaniami oraz zróżnicowanym harmonogramem. W tym celu Exchange Server Enterprise Edition udostępnia wszechstronny zestaw narzędzi - w tym optymalizacje już istniejących funkcji - aby jeszcze bardziej usprawnić komunikację i współpracę dzięki elastycznym aplikacjom dostosowanym do indywidualnych potrzeb.

Edycja Enterprise programu Exchange Server 2019 jest szczególnie odpowiednia dla dużych firm i innych organizacji zatrudniających wielu pracowników, ponieważ obsługuje do 100 baz skrzynek pocztowych na serwer, a tym samym oferuje optymalne możliwości w zakresie produktywności dzięki profesjonalnej organizacji całego ruchu poczty elektronicznej, w tym zarządzania terminami i zadaniami. Dla każdego serwera należy zakupić licencję Exchange, a także licencje na dostęp klienta.

Firma Wiresoft oferuje wersję Enterprise Edition programu Exchange Server 2019 jako używane oprogramowanie w obniżonej cenie w porównaniu z nowym oprogramowaniem. Dzięki temu jest to atrakcyjne rozwiązanie dla firm i organizacji, które szukają ekonomicznego rozwiązania do korzystania z wydajnego oprogramowania serwerowego, takiego jak Exchange 2019 Enterprise. Ta licencja serwerowa, nawet jako oprogramowanie używane, ma maksymalną skalowalność, wydajność i bezpieczeństwo typowe dla tej edycji i dlatego może być używana w całości.

Licencjonowanie Exchange Server Enterprise jest również przeprowadzane dla używanego oprogramowania zgodnie z oficjalnymi warunkami zarządzania licencjami firmy Microsoft. Szczegółowe informacje na temat ulepszeń i nowych funkcji programu Exchange Server 2019 Enterprise, a także optymalnego licencjonowania można znaleźć w poniższej sekcji.

Najważniejsze korzyści z Microsoft Exchange Server 2019 Enterprise

Ta wersja oprogramowania Exchange Server charakteryzuje się przede wszystkim zwiększoną wydajnością: Ścieżki transportowe Exchange Transport, Mailbox Transport Submission, Mailbox Transport Delivery oraz Frontend Transport są teraz połączone z rolą serwera skrzynek pocztowych, co zwiększa wydajność procesora.

Ponadto inteligentna skrzynka odbiorcza zwiększa wydajność pracowników dzięki różnym funkcjom i usprawnia przepływ pracy. Opcje personalizacji i rozbudowane funkcje wyszukiwania ułatwiają znajdowanie nie tylko wiadomości e-mail, ale także kontaktów, terminów i zadań, dzięki czemu wszystkie ważne dane są zawsze pod ręką. Ponadto sprawdzony program klienta poczty elektronicznej Microsoft Outlook oferuje znajomy interfejs systemu Windows.

System Windows Server Exchange 2019 oferuje również więcej w zakresie bezpieczeństwa, ponieważ oprogramowanie działa na systemie Windows Server 2019 Core, zapewniając tym samym niezawodną platformę dla infrastruktur przesyłania wiadomości, która efektywnie wykorzystuje wszystkie dostępne zasoby systemowe, takie jak rdzenie procesora i pamięć. Najnowsze techniki szyfrowania i algorytmy haszowania również poprawiają ochronę danych i ułatwiają zarządzanie rutynowymi zadaniami. Ponadto program Outlook Mobile z usługą Exchange Online zapewnia bezpieczny dostęp do wiadomości e-mail, kontaktów itp. nawet w podróży.

Wszystkie najważniejsze innowacje w Microsoft Exchange Server 2019 Enterprise w skrócie

Organizacje i ich użytkownicy skorzystają z nowych i ulepszonych technologii, funkcji i usług zawartych w Exchange Server 2019 Enterprise Edition, które teraz będą lepiej wspierać ich w przenoszeniu punktu ciężkości z komunikacji na współpracę. Dostarczając aplikacje serwera Exchange zarówno w siedzibie firmy, jak i w chmurze, serwer Exchange 2019 w znacznym stopniu przyczynia się również do obniżenia całkowitego kosztu posiadania, w tym poprzez rozszerzone możliwości dla administratorów serwerów. Poniżej przedstawiono kilka cech, które zasługują na szczególną uwagę.

Lepsza wydajność

Przeprojektowana infrastruktura niezawodnego wyszukiwania w Exchange Online do skalowania w chmurze jest teraz dostępna także dla Exchange 2019, umożliwia także indeksowanie większych plików z lepszą wydajnością wyszukiwania oraz łatwiejszą administrację. Zmiany w architekturze wyszukiwania pozwoliły na znacznie szybsze i bardziej niezawodne przełączanie awaryjne między serwerami. Ponadto ta wersja programu Exchange oferuje imponujące wsparcie sprzętowe, obsługując do 256 GB pamięci RAM i 48 rdzeni procesora; zastosowanie dynamicznego przydziału pamięci podręcznej RAM optymalizuje również wykorzystanie pamięci do aktywnego korzystania z bazy danych w procesie przechowywania informacji. Na szczególną uwagę zasługują następujące elementy:

 • Meta Cache Database (MCDB): W programie Exchange Server 2019 możliwe jest teraz także wykorzystanie bazy danych Meta Cache do obsługi serwera fizycznego z dyskami SSD. Dzięki temu zapisywane są meta informacje, takie jak struktura folderów skrzynki pocztowej, co przyspiesza zarówno dostęp, jak i wyszukiwanie. Skrypt automatyzacji umożliwia także administratorom tworzenie przestrzeni dla większej liczby użytkowników w instancji serwera, co pomaga obniżyć koszty.
 • Dynamiczna pamięć podręczna bazy danych (DDC): DDC umożliwia serwerowi Exchange 2019 Enterprise dynamiczne dostosowywanie pojemności pamięci masowej w zależności od bieżącej sytuacji, co pozwala na jej lepsze wykorzystanie, gdy zmienia się liczba aktywnych baz danych. W procesie tym DDC zwiększa również szybkość działania serwera Exchange.
 • Nowyindeks wyszukiwania: Nowy indeks wyszukiwania w programie Exchange Server 2019 znajduje się teraz bezpośrednio w bazie danych skrzynki pocztowej, a nie jest od niej oddzielony, jak w poprzednich wersjach. Zwiększa to szybkość wyszukiwania, a także znacznie ułatwia zarządzanie skrzynkami pocztowymi.
 • Usprawnienie współpracy nad dokumentami: Pliki można przesyłać i przechowywać w usłudze OneDrive dla Firm w celu ich udostępniania.

Windows Server Core dla Exchange Server 2019

Zastosowanie systemu Windows Server Core w wydaniu Exchange Server 2019 pozwala administratorom na uproszczoną obsługę systemu serwerowego. Prostsza konstrukcja ułatwia konfigurowanie i wyłączanie wszystkich niepotrzebnych usług, które zużywają zasoby. System Windows Server Core zapewnia również większe bezpieczeństwo, ponieważ oferuje mniej punktów ataku dla intruzów, a ponadto zmniejsza ryzyko wystąpienia błędów, które mogą zagrażać bezpieczeństwu.

Zasady dostępu klienta

Administratorzy otrzymali więcej opcji w Exchange Server 2019 dzięki Client Access Rules, które pozwalają ograniczyć dostęp do obszaru konfiguracji serwerów - zarówno dla Centrum Administracyjnego, jak i PowerShell, który jest używany do konfigurowania, zarządzania i automatyzacji systemów. Dzięki regułom dostępu klienta połączenia z serwerem Exchange mogą być kontrolowane i blokowane na podstawie adresu IP, typu uwierzytelniania lub właściwości użytkownika, w zależności od kraju i regionu, bez konieczności stosowania zapory. Przy użyciu PowerShell można również definiować okresy czasu.

Ważne ulepszenia kalendarza

Wersja programu Exchange 2019 oferuje również wiele nowych praktycznych funkcji kalendarza, które ułatwiają w szczególności organizację spotkań:

 • Dzięki funkcji Domyślna data zakończenia można ograniczyć organizację regularnie powtarzających się spotkań do rozsądnej liczby.
 • Funkcja Nie przekazuj dalej umożliwia organizatorowi uniemożliwienie uczestnikom spotkania przekazywania tej wiadomości innym odbiorcom.
 • Wiadomości spoza biura można teraz skonfigurować między innymi za pomocą następujących dodatkowych opcji: blokowanie własnego kalendarza na określony czas; odrzucanie wszystkich próśb o spotkanie wysłanych w określonym czasie.
 • Za pomocą polecenia cmdlet Remove-CalendarEvents administrator może anulować spotkania organizowane przez użytkownika, który jest na urlopie lub odszedł z firmy.
 • Korzystając z PowerShell, administrator może przypisać uprawnienia proxy innym osobom.
 • Internacjonalizacja adresów e-mail (EAI) umożliwia przekazywanie adresów e-mail zawierających znaki inne niż angielskie.

Informacje techniczne dotyczące serwera Exchange 2019 Enterprise

Poniższe szczegóły zawierają ważne informacje na temat scenariuszy obsługiwanych przez program Exchange Server 2019, a także minimalne wymagania dotyczące serwera, sprzętu i oprogramowania w celu zapewnienia optymalnego działania oprogramowania.

Obsługiwane scenariusze współistnienia dla serwera Exchange 2019 Enterprise

W przypadku obsługi poprzednich wersji programu Exchange Server obowiązują następujące warunki:

 • Exchange 2016: z KU11 for Exchange 2016 lub nowszym na wszystkich wdrożonych serwerach Exchange, w tym na serwerach Edge Transport
 • Mieszane środowiska Exchange 2016 i Exchange 2013, jeśli wszystkie serwery Exchange 2016 i 2013 spełniają pierwsze z wymienionych wymagań.
 • Exchange 2013: z KU21 dla Exchange 2013 lub nowszym, w tym serwerów Edge Transport
 • Uwaga: Exchange 2010 i wcześniejsze wersje nie są już obsługiwane!

Wymagania dotyczące serwerów sieciowych i katalogowych dla programu Exchange Server 2019 Enterprise

W zależności od składnika programu Exchange 2019 obowiązują następujące wymagania dotyczące sieci i serwera katalogów:

 • Kontrolery domeny: wszystkie kontrolery domeny muszą być wyposażone w jedną z następujących wersji systemu Windows Server: Windows Server 2019 Standard lub Datacenter, Windows Server 2012 R2 Standard lub Datacenter lub Windows Server 2016 Standard lub Datacenter
 • Struktura Active Directory: co najmniej Windows Server 2012 R2 lub nowszy
 • Lokalizacja Active Directory: co najmniej jeden kontroler domeny z możliwością zapisu, który służy również jako serwer katalogu globalnego - uwaga: nie ma możliwości usunięcia kontrolera domeny z lokalizacji Active Directory po zainstalowaniu serwera Exchange!
 • Przestrzenie nazw DNS - obsługiwane są następujące obszary: Przyległe, Nieprzystające, Jednoczęściowe domeny oraz Oddzielne.
 • IPv6: Na serwerze Exchange musi być zainstalowany i włączony protokół IPv4.
 • Serwer katalogowy: Użycie sprzętu 64-bitowego zwiększy wydajność usługi katalogowej.
 • Uwaga: Instalacja Exchange 2019 na serwerach katalogowych Active Directory nie jest zalecana zarówno ze względów bezpieczeństwa, jak i wydajności - tylko na serwerach członkowskich.

Wymagania sprzętowe i programowe dla programu Exchange Server 2019 Enterprise

 • Procesor: min. 64-bitowy procesor, np. procesor Intel obsługujący architekturę Intel 64 (Intel EM64T) lub procesor AMD obsługujący platformę AMD64 - uwaga: Procesory Intel Itanium IA64 nie są obsługiwane!
 • RAM Skrzynka pocztowa: min. 128 GB
 • RAM Edge Transport: min. 64 GB
 • Miejsce na dysku twardym: min. 30 GB na dysku, na którym odbywa się instalacja, min. 200 MB na dysk systemowy, min. 500 MB wolnego miejsca na dysku na bazę danych kolejki komunikatów
 • Rozdzielczość ekranu: min. 1 024 x 768 pikseli (XGA) lub wyższa
 • NTFS: dla partycji zawierających np. partycję systemową, pliki binarne programu Exchange, pliki dziennika diagnostycznego programu Exchange i pliki baz danych transportu
 • ReFS: dla partycji zawierających bazy danych skrzynek pocztowych lub dzienniki transakcji

Obsługiwane systemy operacyjne/klienty dla komponentów Exchange 2019 Enterprise

W zależności od składnika programu Exchange obowiązują następujące warunki lub wymagania wstępne:

 • Rola serwera Mailbox lub Edge Transport: odpowiednio Windows Server 2019 Standard lub Datacenter
 • Narzędzia zarządzania: Windows Server 2019 Standard lub Datacenter, Windows 10 edycja 64-bitowa
 • framework .NET dla Exchange 2019
 • Obsługiwane klienty: Outlook 2019 - 2013, Outlook 2016 for Mac, Outlook for Mac dla Office 365; Microsoft 365 Apps for Enterprise

Licencjonowanie serwera Exchange 2019 Enterprise

Oddzielna licencja na serwer jest wymagana dla każdej uruchomionej instancji serwera Exchange Server 2019 Enterprise - niezależnie od tego, czy jest ona uruchomiona w fizycznym czy wirtualnym środowisku systemu operacyjnego. Instancja jest również uważana za uruchomioną, jeśli oprogramowanie serwera Exchange zostało załadowane do pamięci lub wykonywane są jego instrukcje.

Edycja Enterprise programu Microsoft Exchange Server 2019 jest przeznaczona przede wszystkim do obsługi skrzynek pocztowych w dużych przedsiębiorstwach: obsługuje do 100 baz danych skrzynek pocztowych.

Często zadawane pytania dotyczące używanego przez firmę Wiresoft oprogramowania Exchange Server 2019 Enterprise Edition

Oferując Exchange Server 2019 Enterprise jako oprogramowanie używane, możesz mieć pewność, że zakup jest nie tylko legalny, ale że licencja na serwer oferuje takie same możliwości, jak porównywalne nowe oprogramowanie z licencją na serwer - po pierwsze dlatego, że oprogramowanie nie może się zużyć, a po drugie, co najważniejsze, pod względem funkcjonalności, a także legalności użytkowania. Poniżej znajdują się odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania dotyczące zakupu używanego oprogramowania Exchange Server.

Skąd pochodzi używane przez firmę Wiresoft oprogramowanie Exchange Server 2019 Enterprise?

Używane oprogramowanie dla Exchange Server 2019 Enterprise edition oferowane w sklepie Wiresoft Software Shop zazwyczaj pochodzi od firm, które najpierw zakupiły to oprogramowanie jako nowe, a następnie odsprzedały je firmie Wiresoft. Powodem sprzedaży jest zazwyczaj nadwyżka, a więc niewykorzystane licencje, lub zastąpienie oprogramowania innym typem lub edycją, a więc nie jest ono już używane. W firmie Wiresoft takie licencje, które zostały już wykorzystane lub odsprzedane, są oznaczane jako oprogramowanie używane, chociaż, jak wspomniano, w zasadzie można ich używać jak nowych licencji serwerowych.

Czy oprogramowanie używane przez firmę Wiresoft, takie jak Exchange Server 2019 Enterprise, zapewnia bezpieczeństwo kupującym?

Tak: Zakup używanego oprogramowania firmy Wiresoft, takiego jak licencje Exchange Server 2019 Enterprise, oferuje naszym klientom te same korzyści, co nowe oprogramowanie serwerowe: z bezpieczeństwem kupującego dzięki natychmiastowemu pobraniu i natychmiastowej aktywacji licencji za pomocą dostarczonego ważnego klucza licencyjnego.

Czy zakup lub korzystanie z używanego oprogramowania, takiego jak Exchange Server 2019 Enterprise, jest legalne?

Tak: Zarówno handel używanym oprogramowaniem, jak i jego faktyczne wykorzystanie podlegają zwykłemu orzecznictwu, które uznaje je za legalne - fakt ten został wielokrotnie potwierdzony w różnych orzeczeniach sądowych. Używane oprogramowanie oferowane przez Wiresoft pochodzi więc z zapasów licencyjnych firm.

Czy oprogramowanie Wiresoft w wersji przedsprzedażnej ma jeszcze więcej zalet?

Tak: Oferta oprogramowania używanego firmy Wiresoft daje firmom i organizacjom możliwość uaktualnienia lub uzupełnienia istniejących zasobów oprogramowania po korzystnej cenie, ponieważ cena oprogramowania używanego jest znacznie niższa niż cena porównywalnego nowego oprogramowania. W sklepie z oprogramowaniem Wiresoft można również znaleźć starsze wersje licencji serwera Exchange, które nie są już oferowane jako nowe, co pozwala uniknąć droższych aktualizacji. Dodatkową zaletą oprogramowania używanego firmy Wiresoft jest to, że jest ono odporne na audyt ze względu na pełną ewidencję wszystkich nabywców!

Oferta oprogramowania używanego firmy Wiresoft obejmuje nie tylko wersję 2019 Exchange Server Enterprise, ale także edycję Standard - wraz z odpowiednimi wymaganymi licencjami dostępu klienckiego. Ponadto można również znaleźć korzystne oferty na wiele innych programów firmy Microsoft - ze wszystkimi zaletami wymienionymi powyżej. Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące licencjonowania Exchange Server 2019 Enterprise, skontaktuj się z nami za pośrednictwem czatu, poczty e-mail lub telefonu.

Linki przekierowujące do "MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2019 ENTERPRISE"
Oceny klientów dla "MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2019 ENTERPRISE"
Napisz ocenę
Oceny zostaną aktywowane po ich weryfikacji.

Pola oznaczone * są obowiązkowe.

Zwróciłem uwagę na privacy policy".

Kategorie