Chat with us, powered by LiveChat
PRAWNA
RESELLER
SOFTWARE ASSURANCE
Klienci biznesowi
telephone
Pomoc w ustawieniu
+48 22 1530637
 
MICROSOFT WINDOWS 7 PROFESSIONAL
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Przy każdym zakupie w firmie Wiresoft wspierasz Kinderschutzbund..

MICROSOFT WINDOWS 7 PROFESSIONAL

Plik dostępny do natychmiastowego pobrania

 • SW10041
 • FQC-02368
 • Stale Obowiązuje
 • Wszystkie języki
 • EU
P Otrzymujesz Punkty bonusowe
OPROGRAMOWANIE DO POBRANIA + LICENCJA
47,90 zł * 51,90 zł * (7,71% oszczędzasz)

zVAT

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Przy każdym zakupie w firmie Wiresoft wspierasz Kinderschutzbund..


Jesteś klientem biznesowym lub masz pytania prawne?

Jestem tu dla ciebie.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

SZCZEGÓŁY  
Wersja Pełna wersja
Urządzenia 1x
Zakres dostawy Pobierz + licencja
Medium Pobierz
Czas działania Bez ograniczeń
Języki Wszystkie języki
Czas dostawy  Kilka minut
System  32bit/64bit


Pomimo licznych następców, wciąż popularny i używany w wielu sieciach: Windows 7 Professional działa na wielu komputerach, bez wątpienia ze względu na swoją niezawodność i stabilność. Wiele dodatkowych programów może być również używanych bez problemów na Windows 7 Professional i powiązanych edycjach. W szczególności  Professional Edition oferuje szereg funkcji, które nadal odgrywają ważną rolę w małych i średnich przedsiębiorstwach, w tym praktyczny tryb XP, który oferuje ciągłe korzystanie ze starszych komponentów systemu i dlatego jest ważnym powodem zakupu dla wielu użytkowników.

W przypadku dalszych pytań dotyczących produktu, skontaktuj się z naszym działem obsługi klienta.

Informacje o produkcie "MICROSOFT WINDOWS 7 PROFESSIONAL"

Windows 7 Professional - innowacyjny system operacyjny Microsoft dla profesjonalistów biznesowych jako oprogramowanie używane

Pomimo wielu następców, jest nadal popularny i stosowany w wielu sieciach: Windows 7 Professional działa na wielu komputerach, co niewątpliwie wynika z jego niezawodności i stabilności. Wiele dodatkowych programów może być również używanych na Windows 7 Wydania profesjonalne i pokrewne. W szczególności edycja Professional Edition oferuje szereg funkcji, które nadal odgrywają ważną rolę w MŚP, w tym praktyczny tryb XP, który oferuje ciągłe korzystanie ze starszych komponentów systemu i dlatego jest ważnym powodem dla wielu użytkowników do zakupu.

Zakup systemu operacyjnego Windows 7 Professional Edition ma tę wielką zaletę, że z jednej strony może być używany na starszych systemach sprzętowych, a z drugiej strony ma wysoką kompatybilność ze starszymi programami firmy Microsoft. W sklepie internetowym Wiresoft znajdziesz Windows 7 Professional jako licencję pojedynczego użytkownika w zakupionej wersji, a także inne wersje i nowsze systemy operacyjne Windows oraz wiele innych kompatybilnych programów firmy Microsoft. Poniższy przegląd przedstawia najważniejsze nowe funkcje systemu Windows 7 Professional, jak również najważniejsze cechy ogólne Windows 7.

Windows 7 Professional - z funkcjami dla profesjonalistów biznesowych

Dzięki wersji Professional Edition Windows 7 firmy i profesjonalni użytkownicy otrzymują szereg dodatkowych funkcji w porównaniu z innymi edycjami, które znacznie rozszerzają zakres zastosowań systemu operacyjnego Microsoft. Najważniejszą cechą jest wspomniany już tryb Windows XP dla większej kompatybilności, ale również wejście do domeny oferuje większe bezpieczeństwo, szczególnie w firmach:

TrybWindows XP

Z trybem XP Windows 7 nie łączy się ze starszymi wersjami systemów operacyjnych, jak np. z nazewnictwem XP, lecz przeciwnie, zapewnia ciągłość procesów biznesowych: Oznacza to, że starsze programy biznesowe oparte na Windows XP mogą nadal działać bezpośrednio na pulpicie Windows 7, co jest główną zaletą Windows 7 Professional, szczególnie dla MŚP, dla których tryb XP został opracowany przede wszystkim. Pracują z nim również kierowcy Vista.

Tryb XP został konsekwentnie opracowany dla programów, które nie działają już nawet w trybie kompatybilności. Działa jako maszyna wirtualna z systemem Windows Virtual PC, wersja Virtual PC, która została specjalnie ulepszona dla Windows 7.

Domyślnie, dyski głównego komputera są nadal dostępne jako dyski sieciowe. Nowe dyski i podłączone do nich urządzenia USB są automatycznie wykrywane w trybie XP, a schowek Windows 7 i schowek w trybie XP mogą być używane jednocześnie. Oznacza to, że starszy sprzęt używany przez USB, dla którego nie są dostępne sterowniki, może być nadal używany bez żadnych problemów. Jedynym ograniczeniem jest to, że w trybie XP inne przyspieszenie 3D musi być pominięte.

Tryb XP jest dostępny jako osobne pobranie, podobnie jak komputer wirtualny, ale może być używany tylko z co najmniej Windows 7 Professional. Składa się z Virtual PC, oprogramowania do wirtualizacji firmy Microsoft oraz wirtualnego dysku twardego (VHD) z XP SP3. Dalsze wymagania to procesor, taki jak AMD-V lub Intel-VT, który obsługuje natywną wirtualizację, oraz 2 GB pamięci RAM.

Przyłączenie się do domeny

Domena dołączona do Windows 7 Professional łączy komputer spoza firmy z siecią komputerową w pracy. Dzięki temu użytkownicy mogą korzystać z dostępnych tam zasobów, a administratorzy mogą zarządzać komputerami podłączonymi za pomocą praw dostępu itp. Łączenie domen oferuje większą wydajność i jednocześnie większe bezpieczeństwo.

Windows 7 Professional sprawia, że łączenie domen jest nie tylko bezpieczne, ale i łatwe: przyjazny dla użytkownika kreator prowadzi użytkowników przez wszystkie niezbędne kroki.

Druk w oparciu o lokalizację

Nie brzmi to zbyt dobrze, ale jest to bardzo praktyczna funkcja w codziennej pracy: drukowanie lokalizacyjne w Windows 7 Professional jest bardzo praktyczne, zwłaszcza podczas pracy w różnych miejscach z różnymi sieciami, które w związku z tym mają różne drukarki w gotowości: Preferowane pary drukarka-sieć można skonfigurować za pomocą tej funkcji; Windows 7 Professional automatycznie wybiera właściwą drukarkę domyślną w zależności od połączenia sieciowego.

Windows dotykowe

Windows 7 oferuje ulepszoną technologię dotykową. Pozwala on użytkownikom na przeglądanie internetowych wydań magazynów i albumów fotograficznych na ich urządzeniach oraz porządkowanie plików i folderów na pulpicie. A w Windows Paint, użytkownicy mogą teraz malować palcem. Windows Touch rozpoznaje również ruchy wielu palców, na przykład w celu powiększenia zdjęć; nawet kliknięcie prawym przyciskiem myszy może zostać wykonane przez dotknięcie, w którym jeden palec stuka konkretny element, a drugi - ekran.

Ogólne nowe funkcje wersji Windows 7

Ogólnie rzecz biorąc, zmieniono również wygląd Windows 7, w tym niektóre często używane funkcje. Dotyczy to w szczególności pulpitu lub wyświetlania okien programu i ich regulacji, ale także wydajności gier i odtwarzania filmów itp.

Więcej informacji i efektywność

Wyświetlacz biurkowy zawiera już szereg praktycznych innowacji i szczegółów, które wykorzystują Windows 7 uprościć i uczynić go wygodniejszym.

 • Podgląd paska zadań do uruchamiania programów i przełączania pomiędzy oknami został przerobiony i może być dostosowany do indywidualnych potrzeb. Wśród nowych funkcji są zarówno pełnoekranowe okna podglądu, jak i większe ikony lub ikony, których rozdzielczość można również dostosować do wielkości ekranu.
 • Nowe listy skoków przenoszą użytkowników bezpośrednio do ostatnio używanych programów, plików, utworów i stron internetowych, jak również do często używanych funkcji; są one dostępne za pomocą prawego przycisku myszy. Brakujące lub dodatkowe pliki można również dodatkowo "przypiąć".
 • Wyszukiwanie wWindows sprawia, że wyszukiwanie lokalnie zapisanych dokumentów, utworów muzycznych, wiadomości e-mail i zdjęć jest jeszcze szybsze i łatwiejsze. Gdy tylko użytkownik zacznie wprowadzać szukaną frazę w polu wyszukiwania w menu startowym. Windows 7 wyświetli listę wszystkich istotnych wyników. Ponadto wyszukiwanie może być dodatkowo zawężone o specyfikacje takie jak data, typ pliku itp. Sortowanie według kategorii i wyróżnianie słów kluczowych lub fragmentów tekstu czyni wyszukiwanie jeszcze bardziej przejrzystym. Można również przeszukiwać zewnętrzne dyski twarde, komputery sieciowe i biblioteki.

Ulepszony projekt aerodynamiczny i szkło aerodynamiczne

W celu zapewnienia większej przejrzystości przy otwartych oknach udoskonalono i uzupełniono znany już design Aero, które nadal wyświetlane są w trybie przezroczystego szkła Aero:

 • Aero Peek pokazuje wszystkie okna z wyjątkiem tego, które po kliknięciu na nie zostało oznaczone jako przezroczysta ramka - daje to lepszy przegląd i tym samym szybszą orientację.
 • Nowa funkcja Aero Snap przyspiesza automatyczne rozmieszczanie okien. Szybkie przeciągnięcie na krawędź ekranu aktywuje Aero Snap. W zależności od tego, czy ruch jest w lewo lub w prawo, czy w górę lub w dół, okno jest powiększone o połowę lub całą stronę.
 • Natomiast Aero Shake wyświetla tylko aktualnie używane okno programu w dużym formacie. Użytkownik chwyta go myszką na pasku tytułu i "potrząsa" szybkim ruchem wycieraczki: wszystkie inne otwarte okna są zminimalizowane, a widoczne jest tylko jedno stałe.

DirectX 11 - interfejs do gier w Windows 7

DirectX 11 to nowy komponent multimedialny, który przynosi nie tylko większą wydajność i szybkość, ale także większą wydajność - jest to szczególnie zauważalne w grach PC, ale także przynosi korzyści innym aplikacjom graficznym, takim jak wideo, dzięki akceleracji multimediów:

 • Tiled Resources zapewnia wirtualną pamięć, która przyspiesza gry poprzez ładowanie elementów wyświetlacza o wysokiej rozdzielczości tylko wtedy, gdy są one rzeczywiście używane.
 • Teselacja rozpuszcza powierzchnie 3D utworzone już przez procesor karty graficznej (GPU) w dodatkowe wielokąty, osiągając w ten sposób wyższy poziom szczegółowości bez obciążania systemu.
 • Rendering wielowątkowy pozwala na równoległe renderowanie powierzchni 3D przez wiele rdzeni procesora.
 • Dzięki Shader Model 5, procesor graficzny może również wykonywać normalne zadania obliczeniowe, za które w przeciwnym razie odpowiadałby główny procesor (CPU).

Zwiększone wrażenia multimedialne

Windows 7 jeszcze bardziej ułatwia udostępnianie i korzystanie z treści multimedialnych, w tym z następujących funkcji:

 • Konfiguracja grup domowych w Windows 7 ułatwia udostępnianie zdjęć, filmów i list utworów muzycznych pomiędzy komputerami, a także drukarkami. Funkcja ta eliminuje potrzebę przydzielania praw użytkownika NTFS. Łączy on dwa lub więcej komputerów z Windows 7 za pomocą wspólnego 10-znakowego klucza i natychmiast udostępnia wszystkie współdzielone dane wszystkim podłączonym użytkownikom. Homegrupa jest zawsze powiązana z Windows, a nie z konkretnym użytkownikiem. Łącząc swój własny identyfikator Windows Live ID z kontem użytkownika lokalnego, można rozszerzyć grupę domową o zdefiniowanych użytkowników Live.
 • Z Windows Media Center sprawi, że oglądanie telewizji będzie jeszcze wygodniejsze: czy to oglądanie telewizji na żywo bezpośrednio, czy wstrzymanie się na chwilę przez telefon lub nagranie programu, gdy jesteś poza domem. Windows Media Center obsługuje wiele globalnych standardów i formatów telewizyjnych, takich jak telewizja cyfrowa i HD. Nowa funkcja przewijania pozwala na szybsze przełączanie między tytułami lub pokazami, a filmy mogą być sprawdzane w krótkim odstępie czasu, łącznie z lepszymi miniaturami podglądu.
 • Obsługiwane jest również odtwarzanie audio i wideo w formatach 3GP, AAC, AVCHD, DivX, MOV i Xvid.

Inne nowe funkcje w Windows 7 Professional i innych edycjach

Windows 7 ma również wiele do zaoferowania w dziedzinie technicznej, co przyspiesza korzystanie z systemu operacyjnego, a tym samym przyczynia się do poprawy komfortu użytkowania:

 • Urządzenia USB lub przenośne pendrive'y są dostępne jeszcze szybciej niż wcześniej w Windows 7.
 • Zmniejszone obciążenie: Usługi tła, które przejmują wydajność Windows 7, są uruchamiane tylko wtedy, gdy są potrzebne. Dotyczy to również usługi Bluetooth, jeśli nie jest ona aktywna.
 • Obsługa 64-bitowa pozwala na przetwarzanie większych ilości danych. Nie tylko niektóre programy, ale również ich liczba jest lepiej obsługiwana przez 64-bitowy system.
 • Lepsze zarządzanie energią dzięki mniejszej aktywności w tle i oszczędzającemu energię odtwarzaniu DVD.
 • 3 predefiniowane opcje oszczędzania energii "zbalansowane", "wysoka wydajność" i "tryb oszczędzania energii" pozwalają na indywidualne dostosowanie zużycia zasobów.
 • Nowe centrum konserwacyjne oferuje większe bezpieczeństwo poprzez monitorowanie stanu zintegrowanego skanera antywirusowego i zapory sieciowej.
 • Jeśli jest to obsługiwane przez sprzęt, Windows 7 domyślnie oferuje uwierzytelnianie biometryczne za pomocą odcisku palca, zarówno w przypadku logowania, jak i zarządzania prawami.
 • Obsługa większej liczby preinstalowanych kodeków - w tym H.264, MPEG-2, MPEG-4 (DivX i Xvid), AAC, a także formatów kontenerowych MOV i MP4 oraz profili kolorów z 30 i 48-bitową głębią kolorów.
 • ProgramWindows PowerShell jest już wstępnie zainstalowany w Windows 7. PowerShell oferuje automatyzację, konfigurację i zarządzanie systemami, a także środowisko programistyczne dla skryptów linii poleceń.
 • Remote Desktop Connection (RDS): Za pośrednictwem Remote Desktop można obsługiwać kontrolowany komputer przez sieć, tak jakby użytkownik siedział bezpośrednio przed nim, włącznie z dostępem do wszystkich programów i plików. Jedynym warunkiem jest zainstalowanie na zdalnym komputerze co najmniej Windows 7 Professional.

Wymagania sprzętowe dla Windows 7 Professional i innych

Aby Windows 7 Professional działał prawidłowo na komputerze, musi spełniać określone wymagania sprzętowe. Windows 7 Professional jest dostępny w wersjach 32-bitowych i 64-bitowych, ale niektóre funkcje są dostępne tylko w wersji 64-bitowej. Podczas instalacji Windows 7 muszą być spełnione następujące specyfikacje sprzętowe:

 • Procesor: 32 bity (x86) lub 64 bity (x64) z 1 GHz
 • Pamięć robocza: 1 GB RAM (32 bity) lub 2 GB RAM (64 bity)
 • Miejsce na dysku twardym: 16 GB (32 bity) lub 20 GB (64 bity)
 • Graficzne: Karta graficzna obsługująca DirectX-9 z 128 MB VRAM (dla Aero Design), WDDM 1.0

Windows 7 Professional od Wiresoft kupić tanio w naszym sklepie internetowym

Pomimo swojej popularności w konwencjonalnej sprzedaży detalicznej,Windows 7 Professional jest rzadko oferowany jako nowa pojedyncza licencja. W sklepie internetowym Wiresoft możesz kupić Windows 7 Edition Professional jako tzw. oprogramowanie używane - jest ono identyczne z oryginalnym oprogramowaniem. Oferowana pojedyncza licencja na Windows 7 Professional Edition była wcześniej częścią licencji woluminowej firmy europejskiej. Ze względu na jego prawną odsprzedaż został on przekształcony w pojedyncze licencje, a następnie zaoferowany jako oprogramowanie używane. Ani podział licencji na woluminy, ani etykietowanie jako używane oprogramowanie nie oznacza wad dotyczących funkcjonalności tego systemu operacyjnego Windows 7 Professional dla komputerów stacjonarnych, między innymi dlatego, że oprogramowanie nie podlega zużyciu.

Kupowanie oprogramowania jest zawsze tanie i bezpieczne z Wiresoftem! Dlatego Wiresoft sprzedaje tylko oryginalne oprogramowanie Microsoft Windows 7 Professional. Zakup używanego oprogramowania oferowanego w sklepie z oprogramowaniem Wiresoft nie stanowi ryzyka prawnego, ponieważ handel jest wyraźnie dozwolony przez prawo, co potwierdzają prawnie wiążące wyroki. W związku z tym można pobrać i zainstalować oprogramowanie Windows 7 Professional natychmiast po pomyślnym zakończeniu procesu zakupu i aktywować je za pomocą klucza licencji woluminowej, który jest ważny tylko dla użytkownika.

Zakup używanego oprogramowania, takiego jak system operacyjny Windows 7 Professional dla komputerów stacjonarnych w firmie Wiresoft, stanowi dla naszych klientów korzystną alternatywę dla wielu aktualnych ofert oprogramowania. Naszymi klientami są głównie małe i średnie przedsiębiorstwa oraz organizacje, ale także osoby prowadzące działalność gospodarczą oraz osoby prywatne, które już korzystają z naszej niedrogiej oferty oprogramowania!

W sklepie z oprogramowaniem Wiresoft znajdziesz Windows 7 Professional, nowsze wersje tego biurkowego systemu operacyjnego Windows i inne programy firmy Microsoft jako niedrogie używane oprogramowanie do natychmiastowego pobrania. W przypadku jakichkolwiek pytań dotyczących tego lub innego oprogramowania firmy Microsoft, wystarczy skorzystać z naszych kompetentnych porad na czacie lub za pośrednictwem poczty elektronicznej lub telefonu.

Linki przekierowujące do "MICROSOFT WINDOWS 7 PROFESSIONAL"
Oceny klientów dla "MICROSOFT WINDOWS 7 PROFESSIONAL"
Napisz ocenę
Oceny zostaną aktywowane po ich weryfikacji.

Pola oznaczone * są obowiązkowe.

Zwróciłem uwagę na privacy policy".

Kategorie