Chat with us, powered by LiveChat
PRAWNA
RESELLER
SOFTWARE ASSURANCE
Klienci biznesowi
telephone
Pomoc w ustawieniu
+48 22 1530637
 
MICROSOFT WINDOWS 11 PROFESSIONAL
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Przy każdym zakupie w firmie Wiresoft wspierasz Kinderschutzbund..

MICROSOFT WINDOWS 11 PROFESSIONAL

Plik dostępny do natychmiastowego pobrania

 • SW10450
 • FQC-10534
 • Stale Obowiązuje
 • Wszystkie języki
 • EU
P Otrzymujesz Punkty bonusowe
OPROGRAMOWANIE DO POBRANIA + LICENCJA
260,90 zł * 288,90 zł * (9,69% oszczędzasz)

zVAT

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Przy każdym zakupie w firmie Wiresoft wspierasz Kinderschutzbund..


Jesteś klientem biznesowym lub masz pytania prawne?

Jestem tu dla ciebie.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

SZCZEGÓŁY  
Wersja Pełna wersja
Urządzenia 1x
Zakres dostawy Pobierz + licencja
Medium Pobierz
Czas działania Bez ograniczeń
Języki Wszystkie języki
Czas dostawy  Kilka minut
System  64bit


Dzięki nowemu systemowi Windows 11 Pro użytkownicy, którzy stawiają szczególnie wysokie wymagania systemowi operacyjnemu, otrzymują wiele funkcji i możliwości w połączeniu z wyższą wydajnością, aby skutecznie wykonywać wszystkie zadania w działalności firm. Windows 11 Pro prezentuje się w zmodernizowanym, jeszcze bardziej przyjaznym dla użytkownika interfejsie, który sprawia, że praca na komputerze jest jeszcze bardziej intuicyjna, a tym samym bardziej wydajna, między innymi w nowym atrakcyjnym "Float Design" i z opcją "Dark Mode".

Jeśli masz dodatkowe pytania dotyczące produktu, skontaktuj się z naszym działem obsługi klienta.

 

Informacje o produkcie "MICROSOFT WINDOWS 11 PROFESSIONAL"

Windows 11 Pro - nowy system operacyjny firmy Microsoft dla użytkowników profesjonalnych

Dzięki nowemu systemowi Windows 11 Pro użytkownicy, którzy stawiają szczególnie wysokie wymagania systemowi operacyjnemu, otrzymują do dyspozycji wiele funkcji i opcji, w połączeniu z wyższą wydajnością, aby sprawnie realizować wszystkie zadania w działalności firm. Windows 11 Pro prezentuje się w unowocześnionym, jeszcze bardziej przyjaznym dla użytkownika interfejsie, który sprawia, że praca na komputerze jest jeszcze bardziej intuicyjna, a przez to również bardziej wydajna, m.in. w nowym atrakcyjnym "Float Design" oraz dzięki opcji "Dark Mode".

System Windows 11 Pro oferuje również wiele ulepszeń i uproszczeń w zakresie użyteczności, na przykład zmienione menu startowe z centralnym sterowaniem, integrację zespołów na pasku zadań, ulepszoną funkcję wyszukiwania oraz zoptymalizowaną obsługę za pomocą dotyku, pióra cyfrowego i rozpoznawania głosu. Ponadto wraz z systemem Windows 11 Pro powracają widżety, a fani gier mogą oczekiwać jeszcze bardziej fascynujących graficznie wrażeń w grach.

W firmie Wiresoft można już znaleźć nowy system Windows 11 Pro w korzystnej cenie jako oprogramowanie używane - z plusem w postaci wydajności i wieloma funkcjami biznesowymi, które z pewnością spełnią wymagania profesjonalnych użytkowników. Więcej o nowych cechach i funkcjach systemu Windows 11 Pro można dowiedzieć się z poniższego przeglądu - a także bezpośrednio od pracownika firmy Wiresoft podczas czatu na żywo.

Windows 11 Pro oferuje więcej

Nowy system Windows 11 Pro oferuje w tej edycji cały szereg dodatkowych funkcji i narzędzi, które są szczególnie ważne dla firm zatrudniających wielu pracowników w celu zarządzania: Obejmują one rozszerzone funkcje bezpieczeństwa - zarówno dla urządzeń końcowych, jak i dla danych. System Windows 11 Pro obsługuje ważne funkcje zarządzania urządzeniami, takie jak zasady grupy, a także funkcję Windows Update for Business, dzięki której można precyzyjnie kontrolować wdrażanie aktualizacji w celu uniknięcia ewentualnych problemów sprzętowych na poszczególnych urządzeniach końcowych.

Bardziej wszechstronne funkcje zabezpieczeń w systemie Windows 11 Pro

Jeśli chodzi o bezpieczeństwo, w systemie Windows Pro dostępne są na przykład następujące funkcje:

 • Technologia wizualizacji Hyper-V umożliwia uruchamianie innych systemów operacyjnych jako komputerów wirtualnych. Główne zalety to mniejsze wykorzystanie pojemności serwerów, mniejsze zużycie energii i większe bezpieczeństwo, ponieważ usługi wirtualne są wykonywane niezależnie od siebie. Ponadto aplikacje mogą być łatwiej uruchamiane, zwłaszcza na starszym sprzęcie.
 • Dzięki technologii szyfrowania BitLocker dyski twarde mogą być bezpiecznie szyfrowane. Funkcja ta jest szczególnie ważna w przypadku korzystania z urządzeń przenośnych, takich jak tablety i laptopy, ponieważ mogą one zostać łatwiej skradzione lub zgubione. Aby zapobiec niewłaściwemu wykorzystaniu danych wrażliwych lub osobistych, można je bezpiecznie zaszyfrować za pomocą programu BitLocker. Pamięci USB i zewnętrzne dyski twarde można również zaszyfrować za pomocą programu "BitLocker To Go".
 • W "piaskownicy systemu Windows" można uruchomić zwirtualizowaną wersję systemu Windows 11 w celu przetestowania obcych programów i aplikacji. Każda testowana aplikacja jest uruchamiana oddzielnie od komputera głównego. Nie ma też potrzeby pobierania dysku VHD (wirtualnego dysku twardego).
 • Dzięki funkcji "Windows Defender Application Guard" (WDAG) przeglądarka może być używana w swego rodzaju piaskownicy. WDAG służy przede wszystkim do zapobiegania atakom, które ograniczają wydajność pracowników podczas surfowania po Internecie. Niezaufane witryny internetowe są izolowane, a na przykład pliki programów Word, PowerPoint i Excel nie mają dostępu do zaufanych zasobów w firmie.

Funkcje administracyjne w systemie Windows 11 Pro

Szczególnie w firmach zatrudniających wielu pracowników administrowanie zarówno poszczególnymi użytkownikami, jak i grupami stanowi większe wyzwanie dla administratorów. Na przykład w systemie Windows Pro dostępne są następujące funkcje:

 • Zasady grupy umożliwiają definiowanie i zarządzanie komputerami, kontami użytkowników i grupami, np. prawami dostępu do danych i urządzeń takich jak drukarki, instalacją aktualizacji - w tym terminów zgodności - oraz optymalizacją pamięci masowej (Storage Sense).
 • W tym przypadku tryb Kiosk umożliwia w szczególności konfigurację poszczególnych urządzeń końcowych, dzięki czemu każdy pracownik otrzymuje konto użytkownika Kiosku z własną tożsamością.
 • Aplikacja Remote Desktop App oferuje użytkownikom funkcję zdalnego dostępu do komputera, tabletu lub smartfona, dzięki której mogą oni łączyć się z własnym komputerem i korzystać z niego zdalnie.
 • Microsoft Business Store zapewnia użytkownikom, zwłaszcza w firmach, centralne miejsce do wyszukiwania aplikacji, które są udostępniane na przykład określonym grupom, a następnie wdrażane centralnie.

Co jeszcze nowego w systemie Windows 11 Pro?

System Windows 11 zawiera - nie tylko w wersji Pro Edition - wiele nowych cech i funkcji, które zapewniają także nowe wrażenia użytkownikom. Do najważniejszych innowacji należy na przykład wygląd zewnętrzny:

 • Nowy wygląd dzięki "pływającemu wzornictwu": powierzchnia systemu Windows 11 charakteryzuje się nie tylko zaokrąglonymi narożnikami, ale także przezroczystymi oknami, a zwłaszcza pływającymi elementami, które nadają pulpitowi trójwymiarowy wygląd, także w połączeniu z nową tapetą, która przypomina pofałdowaną tkaninę. W systemie Windows 11 pojawiło się także wiele nowych ikon systemowych.
 • W systemie Windows 11 wprowadzono także nową czcionkę ikon systemowych: Segoe Fluent Icons. Reprezentacja glifów za pomocą Segoe Fluent opiera się na trzech zasadach: Glify zawierają tylko te szczegóły, które są niezbędne do przekazania treści (minimalne). Opierają się one na prostych, geometrycznych kształtach (Basic) i wykorzystują nowoczesny, łatwy do zrozumienia styl (Evolved).
 • Menu kontekstowe stało się również bardziej przejrzyste: Zapewnia to z jednej strony nowy wygląd "Doliny Słońca", który przyciąga wzrok zaokrąglonymi narożnikami, a z drugiej strony fakt, że z menu zniknęły rzadziej używane funkcje, dzięki czemu ważniejsze z nich są łatwiej dostępne.

Przeprojektowany został również pulpit, który w porównaniu z poprzednią wersją oferuje nowy, bardziej przyjazny użytkownikowi wygląd, umożliwiający intuicyjną pracę:

 • Nowe menu Start w systemie Windows 11 nie zawiera już żywych kafelków, ale jest oparte na wyglądzie smartfonów, co dodatkowo wspiera spójny interfejs użytkownika na wszystkich typach urządzeń, zapewniając bezproblemową obsługę.
 • Pasek zadań z nowymi ikonami jest wyśrodkowany w dolnej części ekranu, ale można je również grupować tak jak poprzednio - wyrównane do lewej.
 • Dostępny jest również tryb ciemny, który umożliwia bardziej skoncentrowaną pracę.
 • Centrum informacji oddziela teraz centrum powiadomień od szybkich ustawień i wyświetla kalendarz po kliknięciu daty.
 • Powróciły widżety, m.in. pasek wiadomości "Wiadomości i ciekawe tematy", można też dokupić widżety innych dostawców.
 • Na pasku zadań systemu Windows 11 zintegrowano również platformę komunikacyjną Teams, która zastępuje Skype'a i za pomocą której użytkownicy mogą rozmawiać na czacie lub uczestniczyć w wideokonferencjach za pomocą jednego kliknięcia  .
 • Nowe funkcje i większą przejrzystość oferuje także nowy tryb tabletu dla urządzeń z ekranami dotykowymi, który zawiera więcej gestów dotykowych i ulepszoną klawiaturę ekranową.
 • Aplikacje dla systemu Android mogą być również używane z systemem Windows 11, a smartfon może być z nimi połączony
 • Wreszcie, w systemie Windows 11 Pro użytkownicy mają do dyspozycji nowe narzędzie do wycinania zrzutów ekranu, a także nowy kalkulator z dodatkowymi funkcjami, nowy wygląd nowej przeglądarki Microsoft Edge, tryb oszczędzania energii oraz opcjonalnie kolekcję narzędzi Microsoft PowerToys.

Wymagania sprzętowe dla systemu Windows 11 Pro

Aby system Windows 11 Pro mógł działać bez ograniczeń na lokalnym komputerze PC lub laptopie, sprzęt musi spełniać określone wymagania. Ponadto w systemie Windows 11 Pro Edition można zainstalować do 2 TB pamięci RAM zamiast 128 GB, a ponadto obsługiwane są maksymalnie 2 pełne procesory lub 128 rdzeni procesora. Aby uzyskać więcej szczegółów, należy skontaktować się z przedstawicielem firmy Wiresoft. Obowiązują następujące wymagania minimalne:

 • Procesor: Dwurdzeniowy procesor (1 GHz) z obsługą technologii 64-bitowej
 • Pamięć: 4 GB RAM
 • Miejsce na dysku twardym: 64 GB
 • System: UEFI w wersji 2.3.1 lub nowszej z włączoną funkcją Secure Boot do bezpiecznego uruchamiania
 • Oprogramowanie sprzętowe: Trusted Platform Module (TPM) wersja 2.0
 • Karta graficzna: DirectX 12 ze sterownikiem WDDM 2.0
 • Wyświetlacz: wysoka rozdzielczość (720p), większy niż 9 cali, 8 bitów na kanał koloru

Kup dziś system Windows 11 Pro w niskiej cenie jako oprogramowanie używane w sklepie internetowym Wiresoft

Nowy system operacyjny Windows 11 Pro jest teraz dostępny również jako oprogramowanie używane w sklepie Wiresoft Software Shop - oznacza to, że można go nabyć po znacznie niższej cenie niż porównywalne nowe oprogramowanie. Kupując używane oprogramowanie w firmie Wiresoft, korzystasz również z następujących korzyści:

 • Wraz z zakupem systemu Microsoft Windows 11 Pro klienci firmy Wiresoft otrzymują oryginalną licencję na system operacyjny, która została wcześniej zakupiona przez firmę i sprzedana firmie Wiresoft.
 • Podstawą prawną odsprzedaży używanego oprogramowania Microsoft Windows 11 Pro jest obowiązujące prawo, które zezwala na jego sprzedaż, jak również na jego zakup i użytkowanie.
 • W związku z tym przy odsprzedaży ta licencja na system Windows 11 Pro jest oznaczona jako "używana", co nie oznacza żadnych ograniczeń jej funkcjonalności ani tego, że została już wykorzystana.
 • Jeśli poprzedni nabywca już zainstalował lub aktywował oprogramowanie Windows 11 Pro, zostało ono ponownie usunięte przed sprzedażą firmie Wiresoft, aby można go było ponownie wykorzystać w 100% od nowa.
Linki przekierowujące do "MICROSOFT WINDOWS 11 PROFESSIONAL"
Oceny klientów dla "MICROSOFT WINDOWS 11 PROFESSIONAL"
Napisz ocenę
Oceny zostaną aktywowane po ich weryfikacji.

Pola oznaczone * są obowiązkowe.

Zwróciłem uwagę na privacy policy".

Kategorie