Chat with us, powered by LiveChat
AUTORYZOWANY ORYGINALNY PRODUKT
WYSYŁKA W CIĄGU 24 GODZIN
CZAT, E-MAIL I WSPARCIE TELEFONICZNE
BEZPŁATNA INFOLINIA +48 22 1530637
 
MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2016 STANDARD

MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2016 STANDARD

1 811,00 zł *

zVAT

Gotowy do natychmiastowej wysyłki, czas dostawy 24h


Jesteś klientem biznesowym lub masz pytania prawne?

Jestem tu dla ciebie.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

 • SW10116
 • 312-04349
 • Korzyści

  - Szybka dostawa
  - Autoryzowany produkt oryginalny
  - Wysyłka w ciągu 24 godzin
  - Czat, e-mail i wsparcie telefoniczne
Microsoft Exchange Server 2016 Standard Dzięki Microsoft Exchange Server 2016 Standard...więcej
Informacje o produkcie "MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2016 STANDARD"

Microsoft Exchange Server 2016 Standard

Dzięki Microsoft Exchange Server 2016 Standard masz optymalne rozwiązanie dla całego ruchu pocztowego w Twojej firmie. Ogólnie rzecz biorąc, oprogramowanie to może być używane nie tylko do zarządzania pocztą elektroniczną, ale także do koordynowania terminów, zadań i kontaktów. W ten sposób ułatwiona jest współpraca w grupach roboczych. Do korzystania z Microsoft Exchange Server 2016 Standard nadal potrzebne jest odpowiednie oprogramowanie klienckie.

Co oferuje Ci Microsoft Exchange Server 2016 Standard?

Główny nacisk w Microsoft Exchange Server 2016 Standard położony jest na komunikację e-mail. Nie ogranicza się to tylko do tradycyjnego ruchu e-mail, ale także do aplikacji w chmurze Microsoft czy rozwiązań hybrydowych. Do normalnej pracy nadal potrzebny jest samodzielny program Microsoft Outlook jako rozwiązanie klienckie. Do Microsoft Exchange Server 2016 Standard dołączona jest natomiast aplikacja Outlook on the Web, która zapewnia wygodny dostęp przez przeglądarkę.

Jakie są różnice w stosunku do wersji Enterprise?

Microsoft Exchange Server 2016 jest dostępny w edycji Standard- oraz Enterprise. Co ciekawe, funkcje w wersji Standard są identyczne jak w edycji Enterprise. Tutaj możesz wysyłać i odbierać wiadomości e-mail, zarządzać kontaktami, terminami i innymi zadaniami. Jedynie w zakresie liczby dostępnych skrzynek pocztowych wersja Enterprise oferuje większą elastyczność. Obsługuje on do 100 skrzynek pocztowych, a wariant Standard do 5 skrzynek pocztowych.

Jakie specjalne funkcje oferuje Microsoft Exchange Server 2016 Standard?

Program może być obsługiwany na stronie Windows Server 2019. W tym celu musi istnieć sieć i musi być aktywowana usługa katalogowa Microsoft Active Directory. Otrzymają Państwo aktualną wersję w języku niemieckim. Microsoft Exchange Server 2016 Standard jest licencją MLK. Ta licencja na objętość nie jest dostarczana z nośnikiem danych. Po pobraniu należy wprowadzić otrzymany od nas klucz licencyjny, aby aktywować pełną wersję.

Jakie są wymagania systemowe dla Microsoft Exchange Server 2016 Standard?

Jeśli chcesz wydajnie pracować z Microsoft Exchange Server 2016 Standard, potrzebujesz szybkiego komputera z 64-bitowym procesorem i co najmniej 30 GB miejsca na dysku twardym. Dla skrzynek w wersji standardowej powinno być dostępne co najmniej 8 GB pamięci głównej. Dla dostępu klienckiego wymagane jest co najmniej 4 GB pamięci RAM.

Microsoft Exchange Server 2016 Standard obsługuje następujące systemy operacyjne Windows:

- Windows Server 2008 R2 Standard z SP1
- Windows Server 2008 R2 Datacenter RTM lub nowszy
- Windows Server 2008 R2 Enterprise z SP1
- Windows Server 2012 Standard lub Datacenter
- Windows Server 2012 R2 Standard lub Datacenter
- Windows Server 2016 Standard lub Datacenter

Na co należy zwrócić uwagę przy zakupie

Przed zakupem należy sprawdzić, czy posiadana infrastruktura sieciowa spełnia niezbędne wymagania. Jako wersja desktopowa nadal potrzebujesz aplikacji klienckiej. Do tego celu nadaje się Microsoft Office jako wersja pojedyncza lub jako wersja Office. Jeśli potrzebujesz więcej niż 5 skrzynek pocztowych w swojej firmie, to powinieneś wrócić do wersji Enterprise Edition. Oczywiście Microsoft Exchange Server 2016 Standard może być również wykorzystany do sieci domowej w domuOffice.

Korzystasz z regularnych dostaw aktualizacji. Zapewnia to, że wersja serwera Exchange jest zawsze aktualna. Po aktywacji za pomocą klucza licencyjnego, Microsoft Exchange Server 2016 Standard może być używany bezterminowo.

Jeśli chcesz utrzymać płynny ruch e-maili i kontaktów w swoim domuOffice lub firmie, to rozwiązanie jest do tego idealne. Tutaj możesz zamówić Microsoft Exchange Server 2016 Standard w niskich cenach.
Czytaj, pisz oceny i prowadź dyskusje...więcej
Oceny klientów dla "MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2016 STANDARD"
Napisz ocenę
Oceny zostaną aktywowane po ich weryfikacji.

Pola oznaczone * są obowiązkowe.

Zwróciłem uwagę na privacy policy".

Ostatnio oglądany