Chat with us, powered by LiveChat
AUTORYZOWANY ORYGINALNY PRODUKT
WYSYŁKA W CIĄGU 24 GODZIN
CZAT, E-MAIL I WSPARCIE TELEFONICZNE
BEZPŁATNA INFOLINIA +48 22 1530637
 
MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2016 STANDARD

MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2016 STANDARD

1 906,00 zł *

zVAT

Gotowy do natychmiastowej wysyłki, czas dostawy 24h


Jesteś klientem biznesowym lub masz pytania prawne?

Jestem tu dla ciebie.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

 • SW10116
 • 312-04349
 • Korzyści

  - Szybka dostawa
  - Autoryzowany produkt oryginalny
  - Wysyłka w ciągu 24 godzin
  - Czat, e-mail i wsparcie telefoniczne
Microsoft Exchange Server 2016 Standard Dzięki Microsoft Exchange Server 2016 Standard...więcej
Informacje o produkcie "MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2016 STANDARD"

Microsoft Exchange Server 2016 Standard

Dzięki Microsoft Exchange Server 2016 Standard masz optymalne rozwiązanie dla całego ruchu pocztowego w Twojej firmie. Ogólnie rzecz biorąc, oprogramowanie to może być używane nie tylko do zarządzania wiadomościami e-mail, ale także do koordynowania spotkań, zadań i kontaktów. W ten sposób współpraca w grupach roboczych staje się łatwiejsza. Do korzystania z Microsoft Exchange Server 2016 Standard potrzebne jest jeszcze odpowiednie oprogramowanie klienckie.

Co oferuje Państwu Microsoft Exchange Server 2016 Standard?

Główny nacisk Microsoft Exchange Server 2016 Standard kładzie na komunikację e-mailową. Nie ogranicza się to tylko do konwencjonalnego ruchu pocztowego, ale także do aplikacji Microsoft cloud lub rozwiązań hybrydowych. Do normalnej pracy potrzebny jest jeszcze samodzielny program Microsoft Outlook jako rozwiązanie klienckie. Jednak Microsoft Exchange Server 2016 Standard wyposażony jest w aplikację internetową Outlook on the Web, która umożliwia wygodny dostęp do przeglądarki.

Jakie są różnice w stosunku do wersji Enterprise?

Microsoft Exchange Server 2016 jest dostępny w wersji Standard i Enterprise Edition. Interesujące jest to, że funkcje w Edycji Standard są identyczne jak w Edycji Enterprise. Możesz wysyłać i odbierać wiadomości e-mail, zarządzać kontaktami, spotkaniami i innymi zadaniami. Tylko w zakresie ilości dostępnych skrzynek pocztowych Enterprise Edition oferuje większą elastyczność. Obsługuje do 100 skrzynek pocztowych, a Standard obsługuje do 5 skrzynek pocztowych.

Jakie funkcje specjalne oferuje Microsoft Exchange Server 2016 Standard?

Program może być obsługiwany pod Windows Server 2019. W tym celu musi istnieć sieć i musi być tu aktywowana usługa katalogowa Microsoft Active Directory. Aktualną wersję otrzymają Państwo w języku niemieckim. Microsoft Exchange Server 2016 Standard jest licencją MLK. Z tą licencją objętościową nie jest dostarczany żaden nośnik danych. Dlatego, aby aktywować pełną wersję, należy wprowadzić klucz licencyjny, który otrzymałeś od nas po pobraniu.

Jakie są wymagania systemowe dla Microsoft Exchange Server 2016 Standard?

Aby móc wydajnie pracować z Microsoft Exchange Server 2016 Standard, potrzebny jest szybki komputer z 64-bitowym procesorem i co najmniej 30 GB miejsca na dysku twardym. Skrzynki pocztowe w wersji standardowej powinny mieć co najmniej 8 GB pamięci głównej, a dla dostępu klienta wymagane jest co najmniej 4 GB pamięci RAM.

Microsoft Exchange Server 2016 Standard obsługuje następujące systemy operacyjne Windows:

- Windows Server 2008 R2 Standard z SP1
- Windows Server 2008 R2 Datacenter RTM lub wyższy
- Windows Server 2008 R2 Enterprise z dodatkiem SP1
- Windows Server 2012 Standard lub Datacenter
- Windows Server 2012 R2 Standard lub Datacenter
- Windows Server 2016 Standard lub Datacenter

Na co należy zwrócić uwagę przy zakupie

Przed zakupem sprawdź, czy twoja infrastruktura sieciowa spełnia niezbędne wymagania. Jako wersja desktopowa, nadal potrzebujesz aplikacji klienckiej. Microsoft Office nadaje się do tego jako samodzielna wersja lub jako Office. Jeśli potrzebujesz więcej niż 5 skrzynek pocztowych w swojej firmie, to powinieneś powrócić do Enterprise Edition. Oczywiście Microsoft Exchange Server 2016 Standard może być również używany w sieci domowej w Państwa domowym biurze.

Korzystasz z regularnego dostarczania aktualizacji. Dzięki temu możesz mieć pewność, że Twoja wersja serwera Exchange jest zawsze aktualna. Po aktywacji za pomocą klucza licencyjnego, Microsoft Exchange Server 2016 Standard może być używany bez ograniczeń.

Jeśli chcesz utrzymać płynny ruch e-mailowy i kontaktowy w swoim biurze domowym lub firmie, to to rozwiązanie jest właśnie dla Ciebie. Tutaj możecie Państwo zamówić Microsoft Exchange Server 2016 Standard w niskich cenach.
Czytaj, pisz oceny i prowadź dyskusje...więcej
Oceny klientów dla "MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2016 STANDARD"
Napisz ocenę
Oceny zostaną aktywowane po ich weryfikacji.

Pola oznaczone * są obowiązkowe.

Zwróciłem uwagę na privacy policy".

Ostatnio oglądany