Chat with us, powered by LiveChat
PRAWNA
RESELLER
SOFTWARE ASSURANCE
Klienci biznesowi
telephone
Pomoc w ustawieniu
+48 22 1530637
 
MICROSOFT WINDOWS SERVER 2019 STANDARD 16-CORE
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Przy każdym zakupie w firmie Wiresoft wspierasz Kinderschutzbund..

MICROSOFT WINDOWS SERVER 2019 STANDARD 16-CORE

Gotowy do natychmiastowej wysyłki, czas dostawy 24h

 • SW10109
 • 9EM-00652
 • Stale Obowiązuje
 • Wszystkie języki
 • EU
P Otrzymujesz Punkty bonusowe
OPROGRAMOWANIE DO POBRANIA + LICENCJA
1 521,90 zł * 1 689,90 zł * (9,94% oszczędzasz)

zVAT

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Przy każdym zakupie w firmie Wiresoft wspierasz Kinderschutzbund..


Jesteś klientem biznesowym lub masz pytania prawne?

Jestem tu dla ciebie.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

SZCZEGÓŁY  
Core 16 Core 
Urządzenia 1x
Maszyny wirtualne 2x
Średnia Pobierz
Runtime Nieograniczona
Języki Wszystkie języki
Zakres dostawy Pobierz + Licencja


Licencjonuj swoją Windows Server 2019 Standard Edition w wygodny sposób dzięki Pakietowi 16Core od Wiresoft! Edycja Standard Windows Server 2019 obejmuje już typowe zastosowania mniejszych centrów danych: z wystarczającymi możliwościami wirtualizacji i skalowalności, niezawodną wydajnością oraz wysokimi standardami bezpieczeństwa, wymaganymi do bezpiecznego działania środowisk wielostanowiskowychCloud.

W przypadku pytań dotyczących produktu, prosimy o kontakt z naszym działem obsługi klienta.

Informacje o produkcie "MICROSOFT WINDOWS SERVER 2019 STANDARD 16-CORE"

Microsoft Windows Server 2019 Standard 16-Core

Wygodna licencja na Windows Server 2019 Standard Edition z pakietem 16-rdzeniowym od Wiresoft! Standardowa edycja systemu Windows Server 2019 obejmuje już typowe opcje wdrażania w mniejszych centrach danych: z wystarczającymi opcjami w zakresie wirtualizacji i skalowalności, niezawodną wydajnością i wysokimi standardami bezpieczeństwa wymaganymi do bezpiecznego działania środowisk wielochmurowych.

System Windows Server 2019 Standard łączy sieci fizyczne i wirtualne w celu udostępniania danych i aplikacji za pośrednictwem serwerów w chmurze, dzięki czemu idealnie nadaje się do spełnienia wymagań informatycznych małych i średnich przedsiębiorstw. System ten, oparty na systemie operacyjnym Windows 10, zawiera optymalizacje istniejących funkcji oraz nowe, wydajne funkcje, dzięki czemu jest gotowy do obsługi wszystkich obciążeń roboczych.

W przypadku wyboru wersji Standard Edition systemu Windows Server 2019 głównym czynnikiem decydującym o wyborze są zazwyczaj zawarte w niej opcje wirtualizacji. W przypadku mniejszych firm już to zapewnia ważne funkcje podstawowe, na których można budować niezawodną infrastrukturę. Windows Server 2019 Standard oferuje ścisłe połączenie środowisk on-premises z chmurą, przy czym usługi Microsoft Azure Services oferują dalsze funkcje hybrydowe, w tym poziomy bezpieczeństwa.

Licencjonowanie wersji Standard Edition systemu Windows Server 2019 jest również oparte wyłącznie na rdzeniach, przy czym 16 rdzeni zawsze stanowi minimalną liczbę na serwer, dzięki czemu można wygodnie i elastycznie licencjonować ją w oparciu o pakiet 16-rdzeniowy.

W firmie Wiresoft można nabyć 16-rdzeniowy pakiet Windows Server 2019 Standard jako oprogramowanie używane - jego wielką zaletą jest znacznie niższa cena w porównaniu z nowymi towarami - z tym samym zakresem funkcji, które ta edycja oferuje w zakresie wirtualizacji, ale także wydajności i ochrony danych. Poniższe zestawienie zawiera szczegółowe informacje na temat najważniejszych funkcji pakietu Microsoft Windows Server 2019 Standard Edition 16-Core Packages wraz z obowiązującymi warunkami licencjonowania.

Porównanie wersji: Jakie funkcje oferuje system Windows Server 2019 Standard?

Decyzja o zakupie edycji Standard lub innej edycji systemu Windows Server 2019 często opiera się na tym, czy i jakie funkcje wirtualizacji są dostępne lub mogą być wykorzystywane tylko w ograniczonym zakresie: W edycji Standard, Hyper-V jest dostępny tylko w ograniczonym zakresie, brakuje również Shielded Virtual Machines (VMs), jak również Storage Spaces Direct i replikacji pamięci masowej, a także SDN (Software Defined Networking) i SDS (Software Defined Storage).

Niemniej jednak edycja Standard systemu Windows Server 2019 oferuje wystarczające możliwości działania sieci hybrydowych, w tym wysokie bezpieczeństwo danych i aplikacji - wiele ulepszeń i dodatków do funkcji znanych z odpowiedniej poprzedniej wersji przyczynia się do tworzenia definiowanych programowo hiperkonwergentnych (HCI) platform infrastrukturalnych do obsługi środowisk wielochmurowych; w tym wiele korzyści dla wirtualizacji serwerów i desktopów, oprócz łatwiejszego wdrażania, skalowania i lepszego zarządzania.

Kluczowe składniki systemu Windows Server 2019 Standard

Windows Server 2019 Edition Standard jest przeznaczony dla tych firm, w których wirtualizacja odgrywa (jeszcze) niewielką rolę. Liczba maszyn wirtualnych i kontenerów Hyper-V, które mogą być obsługiwane za jego pomocą, jest zatem ograniczona do 2, a limit pamięci RAM wynosi 24 TB.

Ponadto dostępne są następujące ważne funkcje dotyczące tworzenia kopii zapasowych danych, a także analizy sieci i korzystania z kontenerów:

Replika pamięci masowej

Funkcja pamięci masowej Storage Replica jest również dostępna w ograniczonym zakresie w systemie Windows Server 2019 Standard Edition. Replika pamięci masowej zapobiega stratom na poziomie systemu plików i obsługuje z jednej strony synchroniczną replikację danych poprzez tworzenie kopii lustrzanych w lokalizacjach fizycznych z woluminem odpornym na awarie, a z drugiej strony asynchroniczną replikację danych poprzez tworzenie kopii lustrzanych między lokalizacjami za pośrednictwem łączy sieciowych o większych opóźnieniach. Usługa Storage Spaces Direct nie jest obsługiwana.

Analityka predykcyjna z wglądem w system

Wspierana przez model uczenia maszynowego w celu zwiększenia wydajności, funkcja analityki predykcyjnej System Insights jest dostępna w Windows Server 2019 Standard, którą można wykorzystać do kompleksowej analizy lokalnie wdrożonych serwerów pod względem wskaźników wydajności i zdarzeń w celu uzyskania precyzyjnych prognoz do reaktywnego zarządzania instancjami Windows Server w oparciu o uzyskane wyniki; analityka predykcyjna może w ten sposób przyczynić się do zmniejszenia wysiłku związanego z zarządzaniem w organizacji, a tym samym do obniżenia kosztów operacyjnych.

Obsługa kontenerów w systemach Kubernetes i Linux

Kompleksowa obsługa kontenerów jest również dostępna w wersji Standard Edition z systemem Windows Server 2019. Kubernetes i Linux są obsługiwane jeszcze lepiej niż wcześniej, np. kontenery Linux i Windows zarządzane przez Kubernetes mogą być używane równolegle. Ponadto w systemie Kubernetes dostępne są nowe funkcje, takie jak tworzenie sieci kontenerów.

Licencja na edycję standardową umożliwia korzystanie z 2 maszyn wirtualnych (VM), a zatem można używać łącznie 2 kontenerów Hyper-V; monitorowanie hosta nie jest obsługiwane. Kontenery systemu Windows mogą być używane w nieograniczonej liczbie.

Lepsza ochrona danych i sieci dzięki usługom Microsoft Azure

Dzięki usługom Microsoft Azure Services w systemie Windows Server 2019 Standard można wykorzystać funkcje hybrydowe, aby płynnie połączyć lokalne centra danych z chmurą. Azure oferuje szczególną korzyść w postaci kompleksowej infrastruktury hybrydowej, a tym samym jednolitych funkcji w zakresie bezpieczeństwa, tożsamości i zarządzania. Usługi Azure oferują więc nie tylko lepszą ochronę lokalnych katalogów Active Directories, ale także łatwiejszą synchronizację i lepsze tworzenie kopii zapasowych danych:

 • Usługa Azure Active Directory umożliwia uniwersalne zarządzanie tożsamościami i ich ochronę nawet w wielu środowiskach.
 • Dzięki Azure Arc, zarządzanie Azure i usługi Azure można rozszerzyć na dowolną infrastrukturę.
 • Usługi Azure, takie jak Azure Backup, Azure Site Recovery i Azure Monitor można łatwo i szybko aktywować za pomocą Centrum administratora systemu Windows.

Stosowne wymagania dotyczące oprogramowania i sprzętu do zainstalowania i uruchomienia systemu Windows Server 2019 Standard Edition

Aby można było korzystać z edycji Standard systemu Windows Server 2019, używany sprzęt musi spełniać minimalne wymagania wymienione poniżej. Dodatkowe wymagania różnią się w zależności od konfiguracji systemu i innych zainstalowanych aplikacji.

 • Miejsce na dysku twardym: 32 GB
 • Pamięć (RAM): 512 MB
 • Miejsce na dysku na pulpit serwera: 2 GB
 • Procesor: 64-bitowy
 • Szybkość procesora: 1,4 GHz
 • Karta graficzna: 1 024 x 768 pikseli, obsługa Super VGA
 • Karta sieciowa: Gigabit Ethernet, 1x

Licencjonowanie z pakietem Windows Server 2019 Standard 16-Core

Nawet w przypadku używanego oprogramowania licencjonowanie serwera z systemem Windows Server 2019 Standard Edition odbywa się zgodnie z przepisami licencyjnymi firmy Microsoft. W tym celu wymagany jest co najmniej jeden pakiet 16-rdzeniowy. Nadal obowiązują następujące postanowienia.

Ogólne warunki licencjonowania firmy Microsoft dla systemu Windows Server 2019 Standard Edition

Oprogramowanie serwerowe firmy Microsoft, takie jak Windows Server 2019 Standard lub jego wyższa edycja, jest zazwyczaj licencjonowane wyłącznie na podstawie używanego sprzętu fizycznego. Licencja na jeden serwer obejmuje 2 fizyczne rdzenie procesora. Przepisy licencyjne firmy Microsoft również zawsze zakładają minimalną liczbę 8 rdzeni na procesor - nawet jeśli w rzeczywistości używany sprzęt ma mniej niż 8 rdzeni. Ponadto jako minimalną liczbę procesorów dla każdego serwera fizycznego określono 2 procesory, co daje minimalną liczbę 16 rdzeni, czyli dokładnie to, do czego przeznaczony jest pakiet 16-rdzeniowy. Serwer, który ma więcej niż 16 rdzeni, można uzupełniająco licencjonować za pomocą Pakietów 2-rdzeniowych do Windows Server 2019 Standard, które są również dostępne w firmie Wiresoft jako używane oprogramowanie.

Dodatkowe wymagania licencyjne dla Hyper-V z systemem Windows Server 2019 Standard

Oprócz liczby fizycznych procesorów rdzeniowych, w procesie licencjonowania uwzględnia się także liczbę serwerów wirtualnych. System Windows Server 2019 w wersji Standard Edition umożliwia uruchomienie maksymalnie dwóch instancji Hyper-V na jedną licencję rdzenia. Wszystkie procesory w środowisku Hyper-V, które odpowiadają fizycznym rdzeniom procesora, muszą być licencjonowane. Jeśli w edycji Standard wymagane są dodatkowe instancje Hyper-V, wszystkie aktywne rdzenie muszą być ponownie licencjonowane.

Oprócz licencji Windows Server 2019 Standard, wszyscy klienci - tj. każdy użytkownik lub urządzenie końcowe - którzy uzyskują dostęp do serwera Windows muszą być również wyposażeni w licencję dostępu klienta (CAL). Usługa User and Device CALs dla systemu Windows Server 2019 jest również dostępna w firmie Wiresoft w niskich cenach jako oprogramowanie używane.

Najczęściej zadawane pytania dotyczące Microsoft Windows Server 2019 Standard Edition jako oprogramowania używanego przez firmę Wiresoft

Ogólnie rzecz biorąc, możliwości wykorzystania pakietu Windows Server 2019 Standard 16-core oferowanego jako używane oprogramowanie w firmie Wiresoft nie różnią się od odpowiadającej mu nowej lub nieużywanej licencji serwerowej - oprogramowanie zasadniczo nie może się zużywać. Często jednak pojawiają się dodatkowe pytania dotyczące już używanych licencji na system Windows Server, na które odpowiedzi znajdują się poniżej.

Skąd pochodzi używane oprogramowanie Windows Server 2019 Standard 16-Core?

pakiety 16-rdzeniowe dla Windows Server 2019 Standard pochodzą od firm europejskich, które zazwyczaj same zakupiły je jako nowe, a w większości nawet używały i później sprzedały firmie Wiresoft. Przy ich dalszym zakupie lub poprzez ich ofertę w Wiresoft Shop, są one określane jako oprogramowanie używane, chociaż mogą być używane jak nowa licencja.

Czy oferta oraz zakup i korzystanie z używanego oprogramowania, takiego jak Windows Server 2019 Standard Software, są dozwolone przez prawo?

Tak: Jako nabywca używanego oprogramowania firmy Wiresoft możesz mieć pewność, że zarówno zakup odpowiedniego pakietu Windows Server 2019 Standard 16-core, jak i jego regularne użytkowanie, np. w firmie, nie naruszają żadnych obowiązujących przepisów prawa. Obowiązująca jurysdykcja zezwala zarówno na handel oprogramowaniem używanym przez firmę Microsoft, jak i na jego używanie. Fakt ten został wielokrotnie potwierdzony w wielu orzeczeniach sądowych.

Czy ochrona kupującego jest dostępna również w przypadku używanych licencji Windows Server 2019 Standard 16-core?

Tak: Pakiety Windows Server 2019 Standard 16-Core oferowane przez firmę Wiresoft jako używane oprogramowanie, a także inne używane oprogramowanie firmy Wiresoft zapewniają takie same bezpieczeństwo i korzyści, jak zakup nowego oprogramowania serwerowego. Oznacza to również bezpieczeństwo kupującego poprzez natychmiastowe pobranie oprogramowania po dokonaniu zakupu, a także natychmiastową aktywację licencji za pomocą dostarczonego klucza licencyjnego, który jest ważny do tego celu.

Jakie inne korzyści oferuje oprogramowanie Wiresoft Used Software, takie jak Windows Server 2019 Standard 16-Core?

Nabywcy używanego oprogramowania Wiresoft mają również przewagę ekonomiczną wynikającą z niższej ceny, ponieważ mogą uzupełnić lub zaktualizować swoje zapasy oprogramowania w sposób bardziej ekonomiczny niż w przypadku zakupu porównywalnych nowych towarów. Oprogramowanie używane przez firmę Microsoft firmy Wiresoft przyczynia się w ten sposób do obniżenia kosztów operacyjnych, ponieważ dzięki pełnej ewidencji wszystkich nabywców zapewnia bezpieczeństwo audytu!

W sklepie Wiresoft Software Shop znajdziesz nie tylko pakiet Windows Server 2019 Standard 16-Core jako niedrogie używane oprogramowanie, ale także odpowiadający mu pakiet 2-Core, jeśli chcesz rozszerzyć licencjonowanie swojego serwera Windows. Jeśli Twoje potrzeby w zakresie wirtualizacji wzrosną, kup Windows Server 2019 Datacenter Edition oraz niezbędne licencje dostępu klienta (CAL). Nasza bogata oferta używanego oprogramowania obejmuje również odpowiednie wersje przedpremierowe systemu Windows Server 2019 oraz wiele innych programów firmy Microsoft - ze wszystkimi wymienionymi korzyściami firmy Wiresoft. Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące prawidłowego licencjonowania systemu Windows Server 2019 Standard, po prostu skorzystaj z naszych kompetentnych porad na czacie lub przez e-mail albo telefon.

Linki przekierowujące do "MICROSOFT WINDOWS SERVER 2019 STANDARD 16-CORE"
Oceny klientów dla "MICROSOFT WINDOWS SERVER 2019 STANDARD 16-CORE"
Napisz ocenę
Oceny zostaną aktywowane po ich weryfikacji.

Pola oznaczone * są obowiązkowe.

Zwróciłem uwagę na privacy policy".

Kategorie