Chat with us, powered by LiveChat
AUTORYZOWANY ORYGINALNY PRODUKT
WYSYŁKA W CIĄGU 24 GODZIN
CZAT, E-MAIL I WSPARCIE TELEFONICZNE
BEZPŁATNA INFOLINIA +48 22 1530637
 
MICROSOFT WINDOWS SERVER 2019 STANDARD 16-CORE

MICROSOFT WINDOWS SERVER 2019 STANDARD 16-CORE

2 265,00 zł *

zVAT

Gotowy do natychmiastowej wysyłki, czas dostawy 24h


Jesteś klientem biznesowym lub masz pytania prawne?

Jestem tu dla ciebie.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

 • SW10109
 • 9EM-00652
 • Korzyści

  - Szybka dostawa
  - Autoryzowany produkt oryginalny
  - Wysyłka w ciągu 24 godzin
  - Czat, e-mail i wsparcie telefoniczne
Microsoft Windows Server 2019 Standard 16-Core Wygodnie licencjonuj swój Windows Server 2019...więcej
Informacje o produkcie "MICROSOFT WINDOWS SERVER 2019 STANDARD 16-CORE"

Microsoft Windows Server 2019 Standard 16-Core

Wygodnie licencjonuj swój Windows Server 2019 Standard Edition z pakietem 16-rdzeniowym od Wiresoft! Standardowa edycja systemu Windows Server 2019 obejmuje już typowe opcje wdrożeń w mniejszych centrach danych: z wystarczającymi opcjami w zakresie wirtualizacji i skalowalności, niezawodną wydajnością i wysokimi standardami bezpieczeństwa, wymaganymi do chronionego działania środowisk wielochmurowych.

Windows Server 2019 Standard łączy sieci fizyczne i wirtualne w celu dostarczania danych i aplikacji za pośrednictwem serwerów w chmurze, dzięki czemu idealnie nadaje się do spełnienia wymagań informatycznych małych i średnich przedsiębiorstw. Oparty na systemie operacyjnym Windows 10, zawiera optymalizacje istniejących funkcji, jak również potężne nowe funkcje, dzięki czemu jest gotowy do wszystkich obciążeń roboczych.

W przypadku wyboru Standard Edition systemu Windows Server 2019, dołączone opcje wirtualizacji są zazwyczaj głównym czynnikiem decydującym. Dla mniejszych firm stanowi to już ważne funkcje podstawowe, na których można budować niezawodną infrastrukturę. Windows Server 2019 Standard oferuje ścisłe połączenie środowisk on-premises z chmurą, przy czym usługi Microsoft Azure Services oferują dalsze funkcje hybrydowe, w tym poziomy bezpieczeństwa.

Licencjonowanie wersji Standard Edition systemu Windows Server 2019 jest również oparte wyłącznie na rdzeniach, przy czym 16 rdzeni zawsze obowiązuje jako minimalna liczba na serwer, dzięki czemu można wygodnie i elastycznie licencjonować z pakietem 16-rdzeniowym jako podstawą.

W Wiresoft można nabyć 16-rdzeniowy pakiet Windows Server 2019 Standard jako oprogramowanie używane - co daje wielką zaletę w postaci znacznie niższej ceny w porównaniu z nowym towarem - z tym samym zakresem funkcji, które ta edycja oferuje w zakresie wirtualizacji, ale także wydajności i ochrony danych. Poniższe zestawienie zawiera szczegółowe informacje na temat najważniejszych funkcji pakietu Microsoft Windows Server 2019 Standard Edition 16-Core Packages wraz z obowiązującymi warunkami licencjonowania.

Porównanie wersji: jaką funkcjonalność oferuje Windows Server 2019 Standard?

Decyzja o zakupie edycji Standard lub innej edycji Windows Server 2019 jest często uzależniona od tego, czy i jakie funkcje wirtualizacji są dostępne lub mogą być wykorzystywane tylko w ograniczonym zakresie: W edycji Standard Hyper-V jest dostępny tylko w ograniczonym zakresie, brakuje również Shielded Virtual Machines (VMs), a także Storage Spaces Direct i replikacji pamięci masowej, jak również SDN (Software Defined Networking) i SDS (Software Defined Storage).

Niemniej jednak, edycja Windows Server 2019 Standard oferuje wystarczające możliwości do obsługi sieci hybrydowych, w tym wysokie bezpieczeństwo danych i aplikacji - wiele ulepszeń i dodatków do funkcji znanych z odpowiedniej poprzedniej wersji przyczynia się do tworzenia definiowanych programowo platform infrastruktury hiperkonwergentnej (HCI) do obsługi środowisk wielochmurowych; w tym wiele korzyści dla wirtualizacji serwerów i desktopów, oprócz łatwiejszego wdrażania, skalowania i lepszej zarządzalności.

Kluczowe składniki systemu Windows Server 2019 Standard

Windows Server 2019 Edition Standard przeznaczony jest dla tych firm, w których wirtualizacja odgrywa (jeszcze) niewielką rolę. Liczba maszyn wirtualnych i kontenerów Hyper-V, które mogą być za jego pomocą obsługiwane, jest więc ograniczona do 2, a limit pamięci RAM wynosi 24 TB.

Ponadto dostępne są następujące ważne funkcje do tworzenia kopii zapasowych danych, a także analizy sieci i korzystania z kontenerów:

Repliki magazynowe

Funkcja pamięci masowej Storage Replica jest również dostępna w ograniczonym zakresie w systemie Windows Server 2019 Standard Edition. Storage Replica zapobiega stratom na poziomie systemu plików i obsługuje z jednej strony synchroniczną replikację danych poprzez mirroring do fizycznych lokalizacji z woluminem odpornym na awarie, a z drugiej strony asynchroniczną replikację danych poprzez mirroring między lokalizacjami za pośrednictwem łączy sieciowych o większej latencji. Usługa Storage Spaces Direct nie jest obsługiwana.

Analityka predykcyjna z wglądem w system

Wspierana przez model uczenia maszynowego dla większej wydajności funkcja analityki predykcyjnej System Insights jest dostępna w Windows Server 2019 Standard, którą można wykorzystać do kompleksowej analizy lokalnie wdrożonych serwerów pod kątem wskaźników wydajności i zdarzeń w celu uzyskania precyzyjnych prognoz do reaktywnego zarządzania instancjami Windows Server w oparciu o uzyskane wyniki; analityka predykcyjna może w ten sposób przyczynić się do zmniejszenia wysiłku związanego z zarządzaniem w przedsiębiorstwie, a tym samym do obniżenia kosztów operacyjnych.

Obsługa kontenerów dla Kubernetes i Linuksa

Kompleksowe wsparcie dla kontenerów jest również dostępne w wersji Standard Edition z systemem Windows Server 2019. Kubernetes i Linux są wspierane jeszcze lepiej niż dotychczas, np. kontenery Linux i Windows zarządzane przez Kubernetes mogą być używane równolegle. Ponadto, dla Kubernetes dostępne są nowe funkcje, takie jak sieciowanie kontenerów.

Licencja na edycję standardową pozwala na korzystanie z 2 maszyn wirtualnych (VM), a więc łącznie można korzystać z 2 kontenerów Hyper-V; monitorowanie hostów nie jest obsługiwane. Kontenery Windows mogą być używane w nieograniczonej liczbie.

Lepsza ochrona danych i sieci dzięki usługom Microsoft Azure

Dzięki usługom Microsoft Azure Services funkcje hybrydowe mogą być używane w systemie Windows Server 2019 Standard, aby bezproblemowo łączyć lokalne centra danych z chmurą. Azure oferuje szczególną zaletę hybrydowej infrastruktury typu end-to-end, a tym samym jednolite funkcje bezpieczeństwa, tożsamości i zarządzania. Usługi Azure oferują więc nie tylko lepszą ochronę lokalnych Active Directories, ale także prostszą synchronizację i lepsze tworzenie kopii zapasowych danych:

 • Azure Active Directory umożliwia uniwersalne zarządzanie i ochronę tożsamości nawet w wielu środowiskach.
 • Dzięki Azure Arc, zarządzanie Azure i usługi Azure mogą być rozszerzone na dowolną infrastrukturę.
 • Usługi Azure, takie jak Azure Backup, Azure Site Recovery i Azure Monitor można łatwo i szybko aktywować za pośrednictwem Centrum administratora Windows.

Stosowane wymagania programowe i sprzętowe do instalacji i uruchomienia systemu Windows Server 2019 Standard Edition

Aby móc korzystać z edycji Standard systemu Windows Server 2019, używany sprzęt musi spełniać minimalne wymagania wymienione poniżej. Dodatkowe wymagania zależą od danej konfiguracji systemu oraz innych zainstalowanych aplikacji.

 • Miejsce na dysku twardym: 32 GB
 • Pamięć (RAM): 512 MB
 • Miejsce na dysku dla wyświetlacza pulpitu serwera: 2 GB
 • Procesor: 64-bitowy
 • Prędkość procesora: 1,4 GHz
 • Karta graficzna: 1,024 x 768 pikseli, obsługa Super VGA
 • Karta sieciowa: Gigabit Ethernet, 1x

Licencjonowanie z pakietem Windows Server 2019 Standard 16-Core

Nawet w przypadku używanego oprogramowania licencjonowanie serwera z systemem Windows Server 2019 Standard Edition odbywa się zgodnie z przepisami licencyjnymi firmy Microsoft. Wymagany jest do tego co najmniej jeden pakiet 16-rdzeniowy. Nadal obowiązują następujące przepisy.

Ogólne warunki licencjonowania Microsoft dla Windows Server 2019 Standard Edition

Oprogramowanie serwerowe firmy Microsoft, takie jak Windows Server 2019 Standard lub wyższa edycja, jest zasadniczo licencjonowane tylko na podstawie używanego sprzętu fizycznego. Pojedyncza licencja serwerowa obejmuje 2 fizyczne rdzenie procesora. Przepisy licencyjne Microsoftu również zawsze zakładają minimalną liczbę 8 rdzeni na procesor - nawet jeśli w rzeczywistości używany sprzęt ma mniej niż 8 rdzeni. Dodatkowo, 2 procesory są ustawione jako minimalna liczba dla każdego serwera fizycznego, co skutkuje minimalną liczbą 16 rdzeni, co jest dokładnie tym, do czego przeznaczony jest pakiet 16 rdzeniowy. Serwer, który posiada więcej niż 16 rdzeni może być komplementarnie licencjonowany Pakietami 2 rdzeniowymi do Windows Server 2019 Standard, które są również dostępne w firmie Wiresoft jako oprogramowanie używane.

Dalsze wymagania licencyjne dla Hyper-V z Windows Server 2019 Standard

Oprócz liczby fizycznych procesorów rdzeniowych, przy licencjonowaniu brana jest pod uwagę również liczba serwerów wirtualnych. Windows Server 2019 w wersji Standard Edition pozwala na uruchomienie maksymalnie dwóch instancji Hyper-V na jedną licencję rdzenia. Wszystkie procesory w środowisku Hyper-V, które odpowiadają fizycznym rdzeniom procesora muszą być licencjonowane. Jeśli w edycji Standard wymagane są dodatkowe instancje Hyper-V, wszystkie aktywne rdzenie muszą być ponownie licencjonowane.

Oprócz licencji Windows Server 2019 Standard, wszyscy klienci - tj. każdy użytkownik lub urządzenie końcowe - którzy uzyskują dostęp do serwera Windows muszą być również wyposażeni w licencję dostępu klienta (CAL). User i Device CALs dla Windows Server 2019 są również dostępne w Wiresoft w niskich cenach jako używane oprogramowanie.

Najczęściej zadawane pytania dotyczące Microsoft Windows Server 2019 Standard Edition jako oprogramowania używanego przez Wiresoft

Ogólnie rzecz biorąc, możliwości wykorzystania pakietu Windows Server 2019 Standard 16-core oferowanego jako używane oprogramowanie w firmie Wiresoft nie różnią się od odpowiadającej mu nowej lub nieużywanej licencji serwerowej - oprogramowanie generalnie nie może się zużywać. Często jednak pojawiają się dalsze pytania dotyczące już używanych licencji Windows Server, na które odpowiedzi znajdują się poniżej.

Skąd pochodzi używane oprogramowanie Windows Server 2019 Standard 16-Core?

Pakiety 16-rdzeniowe dla Windows Server 2019 Standard pochodzą od europejskich firm, które zazwyczaj same kupiły je jako nowe, w większości nawet używane, a później odsprzedały Wiresoftowi. Przy ich dalszym zakupie lub poprzez ich ofertę w Wiresoft Shop są one określane jako oprogramowanie używane, choć mogą być wykorzystywane jak nowa licencja.

Czy oferta, jak również zakup, a także użytkowanie używanego oprogramowania typu Windows Server 2019 Standard Software jest dozwolone przez prawo?

Tak: Jako nabywca używanego oprogramowania firmy Wiresoft możesz mieć pewność, że zarówno zakup odpowiedniego pakietu Windows Server 2019 Standard 16-core, jak i jego regularne użytkowanie, np. w firmie, nie naruszają żadnych obowiązujących przepisów prawa. Obowiązująca jurysdykcja zezwala zarówno na handel oprogramowaniem używanym przez Microsoft, jak i na jego używanie. Fakt ten został wielokrotnie potwierdzony w kilku orzeczeniach sądowych.

Czy ochrona kupującego jest dostępna również dla używanych licencji Windows Server 2019 Standard 16-core?

Tak: Pakiety Windows Server 2019 Standard 16-Core oferowane przez Wiresoft jako używane oprogramowanie, jak również inne używane oprogramowanie Wiresoft oferują Państwu takie same bezpieczeństwo i korzyści jak zakup nowego oprogramowania serwerowego. Oznacza to również bezpieczeństwo kupującego poprzez natychmiastowe pobranie oprogramowania po dokonaniu zakupu, jak również natychmiastową aktywację licencji za pomocą dostarczonego klucza licencyjnego, który jest do tego celu ważny.

Jakie inne korzyści oferuje Wiresoft Used Software, takie jak Windows Server 2019 Standard 16-Core?

Nabywcy oprogramowania używanego Wiresoft odnoszą również korzyść ekonomiczną dzięki niższej cenie, ponieważ mogą uzupełnić lub zaktualizować swoje zapasy oprogramowania w sposób bardziej ekonomiczny niż przy zakupie porównywalnych nowych towarów. Używane przez Microsoft oprogramowanie firmy Wiresoft przyczynia się w ten sposób do obniżenia kosztów operacyjnych, ponieważ dzięki kompletnej ewidencji wszystkich kupujących oferuje bezpieczeństwo audytu!

W Wiresoft Software Shop znajdziesz nie tylko pakiet Windows Server 2019 Standard 16-Core Package jako niedrogie używane oprogramowanie, ale także odpowiadający mu pakiet 2-Core Package, jeśli chcesz rozszerzyć licencjonowanie swojego Windows Server. Jeśli Twoje potrzeby w zakresie wirtualizacji wzrosną, kup Windows Server 2019 Datacenter Edition oraz niezbędne licencje dostępu klienta (CALs). Nasze szerokie portfolio używanego oprogramowania obejmuje również odpowiednie wersje przedpremierowe systemu Windows Server 2019, a także wiele innych programów firmy Microsoft - ze wszystkimi wymienionymi korzyściami firmy Wiresoft. Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące prawidłowego licencjonowania Windows Server 2019 Standard, po prostu skorzystaj z naszych kompetentnych porad na czacie lub mailowo czy telefonicznie.

Czytaj, pisz oceny i prowadź dyskusje...więcej
Oceny klientów dla "MICROSOFT WINDOWS SERVER 2019 STANDARD 16-CORE"
Napisz ocenę
Oceny zostaną aktywowane po ich weryfikacji.

Pola oznaczone * są obowiązkowe.

Zwróciłem uwagę na privacy policy".

Ostatnio oglądany