Chat with us, powered by LiveChat
PRAWNA
RESELLER
SOFTWARE ASSURANCE
Klienci biznesowi
telephone
Pomoc w ustawieniu
+48 22 1530637
 
MICROSOFT OFFICE 2013 STANDARD
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Przy każdym zakupie w firmie Wiresoft wspierasz Kinderschutzbund..

MICROSOFT OFFICE 2013 STANDARD

Plik dostępny do natychmiastowego pobrania

 • SW10006
 • 021-10257
 • Stale Obowiązuje
 • Wszystkie języki
 • EU
P Otrzymujesz Punkty bonusowe
OPROGRAMOWANIE DO POBRANIA + LICENCJA
148,90 zł * 163,90 zł * (9,15% oszczędzasz)

zVAT

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Przy każdym zakupie w firmie Wiresoft wspierasz Kinderschutzbund..


Jesteś klientem biznesowym lub masz pytania prawne?

Jestem tu dla ciebie.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

SZCZEGÓŁY  
Wersja Pełna wersja
Urządzenia 1x
Zakres dostawy Pobierz + licencja
Medium Pobierz
Czas działania Bez ograniczeń
Języki Wszystkie języki
Czas dostawy  Kilka minut
System  Windows (32bit/64bit)
Serwer terminali Kompatybilny


Pakiet MS Office Suite 2013 Standard  dzięki różnorodności sprawdzonych programów i wydajnych funkcji oferuje wszystko, czego potrzebuje nowoczesne oprogramowanie biurowe do realizacji typowych zadań, które pojawiają się w organizacji i zarządzaniu zadaniami i projektami we współczesnym codziennym życiu biznesowym. Liczne intuicyjnie obsługiwane narzędzia wspierają użytkowników we wszystkich obszarach: od komunikacji po tworzenie dokumentów tekstowych i arkuszy kalkulacyjnych podczas przetwarzania obszernych danych, aż po spontaniczne rejestrowanie pomysłów i notatek, które można natychmiast wykorzystać do żywych prezentacji.

W przypadku dalszych pytań dotyczących produktu, skontaktuj się z naszym działem obsługi klienta.

Informacje o produkcie "MICROSOFT OFFICE 2013 STANDARD"

Microsoft Office 2013 Standard - edycja dla firm i osób prywatnych

Pakiet MS Office 2013 Standard, z szeroką gamą sprawdzonych programów i wydajnych funkcji, oferuje wszystko to, co nowoczesne oprogramowanie biurowe musi posiadać, aby sprostać typowym zadaniom, jakie pojawiają się we współczesnej, codziennej działalności związanej z organizacją i zarządzaniem zadaniami i projektami. Liczne intuicyjnie użyteczne narzędzia wspierają użytkowników we wszystkich obszarach: od komunikacji, poprzez tworzenie dokumentów tekstowych i arkuszy kalkulacyjnych podczas przetwarzania obszernych danych, aż po spontaniczne przechwytywanie pomysłów i notatek, które mogą być natychmiast wykorzystane do żywych prezentacji.

Wiele funkcji można również wykorzystać w urządzeniach takich jak tablety i smartfony zoptymalizowanych pod kątem dotykowym poprzez tryb wprowadzania danych za pomocą palców, w tym szczególnie wyraźny wyświetlacz przycisków i poleceń na powierzchni wrażliwej na dotyk.

Microsoft Office 2013 Standard jest nadal jedną z Office, które są najczęściej używane na komputerach stacjonarnych; jednym z powodów jest jego zgodność z Windows 7, dzięki czemu wszystkie dołączone programy mogą być bez problemu używane na starszych komputerach. To sprawia, że ta Office jest szczególnie atrakcyjna dla użytkowników prywatnych, ale także dla osób prowadzących działalność gospodarczą i mniejszych firm. Ponadto Office 2013 Standard oferuje również możliwość przechowywania danych i dokumentów w Microsoft SkyDrive, udostępniania ich w chmurze, a także udostępniania ich za pośrednictwem SharePointa i wspólnej edycji przez kilku użytkowników jednocześnie. Ponadto, połączenie Outlooka z Facebookiem i innymi kanałami mediów społecznościowych rozszerza możliwości dzielenia się informacjami.

Pakiet Office 2013 Standard jest dostępny w firmie Wiresoft w wersji do nabycia dla pojedynczych użytkowników. Poniżej znajduje się przegląd najważniejszych funkcji i rozszerzeń dołączonego oprogramowania Office 2013.

Wszystkie ważne nowe funkcje w programie Word for Office 2013

Najbardziej uderzającą nowością w programie Word 2013 jest nowy tryb czytania, który oferuje znacznie lepsze wrażenia z czytania, co jest szczególnie zauważalne w dłuższych dokumentach tekstowych. W szczególności, automatyczne dzielenie kolumn umożliwia silniejsze skupienie się na ważnych treściach, a tym samym zwiększa koncentrację podczas czytania.

Ulepszona współpraca z dokumentami PDF, jak również jasny wybór wszystkich szablonów formatów jest szczególnie praktyczny. W szczególności należy wspomnieć o następujących nowych funkcjach:

Ogólne funkcje w programie Word 2013

 • Po uruchomieniu programu Word, wszystkie ostatnio używane dokumenty są wyświetlane w kolumnie po lewej stronie na przejrzyście ułożonej liście.
 • Zakładka "Szkice" (layout) oferuje przegląd wszystkich dostępnych szablonów formatów, które mogą być również dostosowane do indywidualnych wymagań.
 • Nowy widok prostej edycji znaczników zaznacza poprawki subtelną linią na krawędzi tekstu.
 • Dokumenty PDF mogą być otwierane bezpośrednio w programie Word 2013, a cała zawartość wraz z grafiką jest wtedy dostępna do dalszej obróbki. Wreszcie, ten plik Word może być ponownie zapisany w formacie PDF.
 • Jeśli dokument tekstowy utworzony ze starszą wersją programu Word jest otwarty w programie Word 2013, program wyświetla go w tzw. trybie zgodności. Nowe funkcje programu Word nie są dostępne, więc po edycji i zapisaniu dokumentu można go ponownie edytować za pomocą starszej wersji programu Word.

Układ w czasie rzeczywistym w programie Word 2013

 • Po wstawieniu do dokumentu programu Word obrazu lub podobnego dokumentu, program Word wyświetla odpowiednie opcje układu jako ikony, które można natychmiast zaadoptować za pomocą jednego kliknięcia. Dostępne są teraz różne opcje ustawień, aby precyzyjnie dostosować wyświetlanie i położenie obrazów i grafik, a także przepływ tekstu.
 • Kreator wyrównania (Alignment Guides) ułatwia przesuwanie i precyzyjne układanie zdjęć lub tabel w tekście za pomocą linii wyrównania.
 • Układ na żywo pokazuje odpowiedni wynik jako podgląd w czasie rzeczywistym.

Lepszy tryb czytania w programie Word 2013

 • Dokumenty Word mogą być wyświetlane w kolumnach na ekranie, aby ułatwić ich czytanie. Za pomocą symboli strzałek można przewijać tekst jak w książce.
 • Podczas pracy nad kilkoma dokumentami Worda jednocześnie, mogą one być wyświetlane na kartach jako karty.
 • Nagłówki mogą być wyświetlane po lewej stronie strony dla łatwiejszej nawigacji; kliknięcie na nie spowoduje przejście do odpowiedniego fragmentu tekstu.
 • W celu uzyskania możliwie najbardziej neutralnego wyświetlania tekstu, wszystkie narzędzia do edycji mogą być ukryte.
 • Przy użyciu powiększenia obiektu, tabele, obrazy itp. zawarte w dokumencie programu Word są powiększane. Tabele, obrazy itp. zawarte w dokumencie programu Word są powiększane, aby wypełnić cały ekran, a także ponownie pomniejszane - wystarczy dwukrotnie kliknąć na dany element tekstowy.

Excel 2013: Najważniejsze nowe funkcje

Sprawdzone oprogramowanie arkuszy kalkulacyjnych posiada również szereg nowych narzędzi w Standard Office 2013, które przede wszystkim wspierają użytkowników w edycji dużych ilości danych. Na przykład, program rozpoznaje wzorce podczas edycji zestawów danych i automatycznie je uzupełnia. W osobnym oknie mogą być wyświetlane różne skoroszyty, co ułatwia pracę z kilkoma dokumentami Excela jednocześnie, itp:

 • Nowa funkcja podglądu flash automatycznie rozpoznaje to, nad czym aktualnie pracujesz, ponieważ rozpoznaje podstawowy wzór danych, a następnie natychmiast i niezawodnie uzupełnia odpowiednie wpisy. W porównaniu z poprzednimi automatycznymi uzupełnieniami, podgląd flash nie tylko wypełnia aktualne pole, ale także całą kolumnę. Jeśli sugestie nie są pożądane, wystarczy je po prostu nadpisać.
 • Dane można sformatować za pomocą kilku kliknięć dzięki szybkiej analizie. Po wybraniu zestawu danych w prawym dolnym rogu pojawia się menu szybkiego wyboru, które można wykorzystać do ustawienia znanych funkcji, takich jak formatowanie warunkowe bezpośrednio. Po najechaniu kursorem myszy można wyświetlić na podglądzie indywidualne formatowanie i zastosować je za pomocą jednego kliknięcia.
 • W odróżnieniu od poprzedniego szybkiego wyboru wykresów, Excel w wersji 2013 wyraźnie zaleca, który wykres najlepiej pasuje do wybranego zestawu danych. Można je również łatwo edytować natychmiast.
 • Dane w programie Excel i innych tabelach mogą być filtrowane według różnych kryteriów. Łatwe do skonfigurowania plasterki danych pokazują aktualnie używany filtr, dzięki czemu zawsze jest jasne, które dane są przeglądane.

PowerPoint 2013: Najważniejsze innowacje

Microsoft PowerPoint 2013 zawiera m.in. szereg nowych projektów i animacji rozszerzających możliwości prezentacji. Dodatkowe projekty panoramiczne biorą to nawet dosłownie. Dodatkowo, nowy PowerPoint oferuje widok dla prelegenta, który pokazuje mu swoje notatki, widzom oczywiście tylko slajdy:

 • Nowy Standard w programie PowerPoint 2013 to 16:9, który oczywiście można zmienić na poprzedni format.
 • Dwa pliki programu PowerPoint, w tym rewizje, można łatwo połączyć w jeden dokument.
 • Komentarze mogą być dodawane na krawędzi prezentacji, a odpowiednie osoby wraz z danymi kontaktowymi są również wyświetlane.
 • Teraz bardzo łatwo jest również publikować prezentacje PowerPoint w postaci filmów i umieszczać je w kanałach mediów społecznościowych. Inne formaty mediów, takie jak MP4 i MOV, a także zawartość w wysokiej rozdzielczości i zintegrowane kodeki, są obecnie obsługiwane.

Perspektywy na rok 2013: Najważniejsze zmiany

Nowa prognoza netto zatrudnienia na 2013 r. jest szczególnie widoczna w momencie otwarcia programu: W porównaniu z poprzednią wersją, nowy interfejs pulpitu wygląda znacznie wyraźniej. Na przykład pasek nawigacyjny, który służy do przełączania między wiadomościami e-mail, kontaktami i kalendarzem, znajduje się teraz w dolnej części ekranu. Tworzy to więcej przestrzeni dla wszystkich innych treści. Prognoza netto zatrudnienia na 2013 r. ma również nowe funkcje w innych obszarach:

 • Dzięki integracji serwisów społecznościowych, takich jak Facebook czy Xing, użytkownicy mogą teraz zawsze mieć oko na działania kolegów i znajomych.
 • Dane kontaktowe z sieci mogą być również przeniesione bezpośrednio do listy kontaktów programu Outlook.
 • Poprzez integrację Skype'a z Outlookiem 2013 możliwe jest wykonywanie połączeń bezpośrednio w programie.
 • Funkcja Exchange ActiveSync synchronizuje teraz kontakty i kalendarze, dzięki czemu serwer Exchange zwykle nie jest już do tego potrzebny.
 • Za pomocą funkcji Peeks można w przejrzysty sposób uzyskać ważne informacje. Aby to zrobić, wystarczy przesunąć kursor myszy nad kalendarzem, ludźmi lub zadaniami, aby otworzyć okno, w którym wyświetlane są najważniejsze informacje.

OneNote 2013: Najważniejsze nowe funkcje

Nowa aplikacja Touch sprawia, że OneNote jest jeszcze bardziej praktyczna. Pozwala on na tworzenie i wstawianie notatek do dokumentu bez użycia myszy lub klawiatury. Wpisy odręczne są konwertowane czysto na tekst drukowany.

 • Ulepszona funkcja tabeli zapewnia nowe opcje formatowania, aby pomóc w bardziej przejrzystej organizacji zawartości.
 • Dzięki zintegrowaniu danych profilowych innych użytkowników, adnotacje mogą być udostępniane bezpośrednio z nimi.
 • Dzięki funkcji "Send to OneNote" można teraz dodawać do notatnika dokumenty lub strony internetowe.

Wymagania systemowe dla pakietu Microsoft Office 2013

Oprogramowanie Office 2013 jest dostępne do pobrania w dwóch wersjach: 32-bitowej i 64-bitowej. Poszczególne wymagania sprzętowe - takie jak wymagania dotyczące pamięci - mogą się zatem różnić. Należy przestrzegać następujących minimalnych wymagań:

 • systemy operacyjne: Windows 7 do Windows 10, Windows Server 2008 do 2012 R2
 • Procesor: minimum 1 GHz
 • Pamięć RAM: 1 GB (32 Bity) lub 2 GB 64 Bity)
 • Miejsce na dysku twardym: 3 GB
 • Rozdzielczość obrazu: min. 1,024 x 576, karta graficzna z bezpośrednim przyspieszeniem X10

Kup MS Office 2013 Standard tanio w Wiresoft

W sklepie z oprogramowaniem Wiresoft znajdziesz Standard wersji Office 2013 - w tym następujące programy:

 • Word 2013 - Tworzenie dokumentów biznesowych i osobistych skoncentrowane czytanie
 • Excel 2013 - oceniaj dane za pomocą potężnych narzędzi analitycznych
 • PowerPoint 2013 - tworzenie sensownych prezentacji
 • Outlook 2013 - Zarządzanie wiadomościami e-mail, kontaktami i spotkaniami
 • OneNote 2013 - Twórz i digitalizuj notatki ręcznie i używaj ich wszędzie.

Kupując licencję Standard of Office 2013 w wersji dla jednego użytkownika, skorzystasz z bajecznej ceny używanego oprogramowania Wiresoft, a zwłaszcza z tych korzyści:

 • Microsoft Office 2013 Standard jest dostępny w firmie Wiresoft wyłącznie jako oprogramowanie dla jednego użytkownika.
 • Ta licencja na oprogramowanie jest zazwyczaj częścią większej ilości licencji firmy, dlatego Wiresoft czyni ją tak tanią!
 • W momencie sprzedaży firmie Wiresoft, Office - jeśli było używane - zostało odinstalowane na poprzednim komputerze, dzięki czemu licencja jest w 100% wolna i może być ponownie używana.
 • Każde używane oprogramowanie zostało również przetestowane przez Wiresoft w celu zapewnienia, że może ono być ponownie użyte bez problemów.
 • Jako poważny dystrybutor oprogramowania, Wiresoft nie oferuje do zakupu wersji testowych, które są ważne przez ograniczony okres czasu lub mają ograniczoną funkcjonalność.
 • Przy każdym zakupie licencji w sklepie Wiresoft Shop możesz mieć pewność, że kupujesz oryginalny produkt firmy Microsoft, którego sprzedaż jest zgodna z przepisami prawa, dzięki czemu Wiresoft lub Ty nie znajdujesz się w szarej strefie prawnej.

W przypadku wszelkich pytań dotyczących zakupu licencji na pakiet Microsoft Office 2013 Standard lub inne Office Microsoft Office, prosimy o kontakt za pośrednictwem poczty e-mail, telefonu lub tutaj, na czacie.

Linki przekierowujące do "MICROSOFT OFFICE 2013 STANDARD"
Oceny klientów dla "MICROSOFT OFFICE 2013 STANDARD"
Napisz ocenę
Oceny zostaną aktywowane po ich weryfikacji.

Pola oznaczone * są obowiązkowe.

Zwróciłem uwagę na privacy policy".

Kategorie