Chat with us, powered by LiveChat
PRAWNA
RESELLER
SOFTWARE ASSURANCE
Klienci biznesowi
telephone
Pomoc w ustawieniu
+48 22 1530637
 
MICROSOFT OUTLOOK 2013
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Przy każdym zakupie w firmie Wiresoft wspierasz Kinderschutzbund..

MICROSOFT OUTLOOK 2013

Plik dostępny do natychmiastowego pobrania

 • SW10038
 • 543-06057
 • Stale Obowiązuje
 • Wszystkie języki
 • EU
P Otrzymujesz Punkty bonusowe
OPROGRAMOWANIE DO POBRANIA + LICENCJA
90,90 zł * 99,90 zł * (9,01% oszczędzasz)

zVAT

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Przy każdym zakupie w firmie Wiresoft wspierasz Kinderschutzbund..


Jesteś klientem biznesowym lub masz pytania prawne?

Jestem tu dla ciebie.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

SZCZEGÓŁY  
Wersja Pełna wersja
Urządzenia 1x
Zakres dostawy Pobierz + licencja
Średnia Pobierz
Runtime Nieograniczona
Języki Wszystkie języki
Czas dostawy  Kilka minut
System  Windows (32bit/64bit)
Terminalserver Kompatybilny


Codzienne zarządzanie pocztą elektroniczną, kontaktami prywatnymi i Business, a także organizacja ważnych spotkań i zadań - dzięki Outlook 2013, sprawdzonemu Microsoft Office - programowi, można sprawnie zarządzać wszystkimi tymi zadaniami, które należą do typowych obszarów współczesnego życia biznesowego. Intuicyjnie obsługiwany i szczególnie przyjazny dla użytkownika Desktop-view of Outlook 2013 oferuje wszystkie warunki do produktywnej pracy, która jest uzupełniona o wiele praktycznych funkcji i optymalnie wspiera zarówno profesjonalistów, jak i niedoświadczonych użytkowników w wykonywaniu wszystkich zadań szybko i łatwo. Na przykład foldery wirtualne można skonfigurować tak, aby wyszukiwały określoną zawartość i filtrowały nie tylko ruch e-mailowy.

W przypadku pytań dotyczących produktu, prosimy o kontakt z naszym działem obsługi klienta.

Informacje o produkcie "MICROSOFT OUTLOOK 2013"

Microsoft Outlook 2013 - sprawdzone oprogramowanie Office do kompleksowej komunikacji w biurze i w życiu codziennym - jako samodzielny program

Codzienne zarządzanie pocztą elektroniczną, kontaktami prywatnymi i służbowymi, a także organizowanie ważnych terminów i zadań - dzięki Outlook 2013, sprawdzonemu programowi Microsoft Office, można sprawnie zarządzać wszystkimi tymi zadaniami, które należą do typowych obszarów nowoczesnego życia biznesowego.

Intuicyjny i szczególnie przyjazny dla użytkownika widok Outlooka 2013 oferuje wszystkie warunki produktywnej pracy, która jest uzupełniona wieloma praktycznymi funkcjami i optymalnie wspiera zarówno profesjonalistów, jak i niedoświadczonych użytkowników w szybkim i łatwym wykonywaniu wszystkich zadań. Na przykład, wirtualne foldery mogą być skonfigurowane do wyszukiwania określonych treści i filtrowania nie tylko ruchu e-mail.

W przeciwieństwie do poprzedniej wersji,Outlook 2013 oferuje znacznie bardziej przejrzysty interfejs. Na szczególną uwagę zasługuje fakt, że pasek nawigacji dla poczty elektronicznej, kontaktów i kalendarza został przesunięty na dolną krawędź okna, dzięki czemu uzyskano więcej miejsca na inne treści. Mimo to wszystkie typowe funkcje do obsługi poczty elektronicznej, jak również zadania, kontakty i wpisy w kalendarzu są nadal bezpośrednio dostępne.

Dzięki optymalizacji funkcji dotykowych w programie Outlook 2013 można go teraz wygodnie używać także na różnych urządzeniach, takich jak tablety i smartfony.

Outlook 2013 jest stałym składnikiem edycji MS Office i dlatego nie jest dostępny oddzielnie (lub tylko w ramach subskrypcji). Dzięki ofercie firmy Wiresoft na zakup Outlooka 2013 jako samodzielnego programu, nawet użytkownicy, którzy nie mają zainstalowanej wersji Office 2013 mają możliwość korzystania z tego oprogramowania komunikacyjnego na swoim komputerze.

Wersja Outlook 2013 ma tę zaletę, że program ten działa również pod starszymi systemami operacyjnymi firmy Microsoft, począwszy od 7Windows . Jest to duża zaleta szczególnie dla tych użytkowników, którzy nie posiadają aktualnego systemu operacyjnego lub chcieliby się na niego przesiąść.

W sklepie internetowym Wiresoft znajdziesz MS Outlook w wersji 2013, a także najnowsze i inne wersje oprogramowania w atrakcyjnej cenie do zakupu w formie licencji jednostanowiskowej oraz pozostałe programy Office. Przegląd najważniejszych funkcji i cech programu Outlook 2013 można znaleźć poniżej.

Prezentacja najważniejszych funkcji w programie Outlook 2013

Współczesny dzień pracy w biznesie obejmuje wiele zadań, które razem składają się na kompleksową, udaną komunikację z partnerami biznesowymi: Obejmuje to nie tylko wysyłanie i archiwizowanie e-maili, ale także organizowanie i koordynowanie zadań, projektów i kontaktów. Outlook 2013 łączy w sobie wszystkie te funkcje, z których każda jest do tego celu niezbędna.

Pasek dostępu stanowi centrum dowodzenia interfejsu programu Outlook, znajduje się na dole. W tym miejscu użytkownicy mogą jednym kliknięciem przełączać się między wszystkimi głównymi funkcjami programu Outlook: od poczty e-mail po kalendarz, osoby lub zadania. Pasek dostępu uzupełniają standardowe zakładki, które oferują odpowiedni wybór narzędzi i opcji do wykonania zadania, w zależności od obszaru zadania. Kolejność i wybór oraz liczba przycisków (ikon) paska dostępu może być dowolnie dostosowana.

Lista komunikatów zawiera również szereg poleceń dla często używanych czynności: Na przykład, jednym kliknięciem można oznaczyć wiadomości jako ważne, przeczytane lub nieprzeczytane, a nawet usunąć.

Co więcej, korzystanie z programu Outlook 2013 ułatwiają na przykład następujące funkcje i narzędzia:

 • Wiadomości e-mail można wyposażyć w podpis cyfrowy, który automatycznie pojawia się na końcu każdej wiadomości. W tym celu dostępnych jest wiele opcji: oprócz konwencjonalnego tekstu z adresem i portretem nadawcy można wyświetlić elektroniczną wizytówkę nadawcy, logo firmy lub nawet obraz odręcznego podpisu.
 • Przypomnienia są wyświetlane w postaci wyskakujących okienek, dzięki czemu nigdy nie przeoczysz ważnego spotkania. Nie tylko wpisy w kalendarzu, ale także kontakty i wiadomości e-mail mogą być ustawione jako przypomnienia w Outlooku.
 • Zarządzanie zadaniami lub listami rzeczy do zrobienia w programie Outlook 2013 umożliwia łączenie różnych list, wyświetlanie ich jako przypomnienia, a także śledzenie ich statusu.
 • Witrynowe skrzynki pocztowe umożliwiają scentralizowane zarządzanie wiadomościami e-mail i projektami: Dzięki połączeniu Outlooka, Exchange i SharePoint wszyscy członkowie zespołu uzyskują dostęp do kalendarzy, zadań i folderów projektów, którymi  można w ten sposób zarządzać z dowolnego miejsca.
 • Wyszukiwanie określonych wpisów, takich jak kontakty, zadania i inne treści, jest teraz bardzo łatwe w programie Outlook 2013 dzięki możliwości utworzenia wirtualnego folderu wyszukiwania: podczas uruchamiania wyszukiwania wszystkie wiadomości e-mail lub elementy są przeszukiwane według określonego kryterium, a przefiltrowane wyniki wyszukiwania są następnie wyświetlane zbiorczo w tym wirtualnym folderze. Na przykład teraz możliwe jest również wyszukiwanie tylko wszystkich nieprzeczytanych wiadomości e-mail we wszystkich folderach skrzynki pocztowej Outlook.

Następujące inteligentne funkcje upraszczają wiele często wykonywanych zadań dzięki przejrzystym wskaźnikom i funkcjom automatycznym:

 • Szybszy przegląd ruchu w poczcie elektronicznej: skrzynka odbiorcza może być skonfigurowana tak, aby wyświetlała pierwsze trzy wiersze tekstu przychodzącej wiadomości e-mail, a nie tylko kilka pierwszych słów, jak dotychczas. Oznacza to, że odbiorcy nie muszą otwierać każdego maila, aby dowiedzieć się, co jest w nim zawarte, ale mogą uzyskać szybki wgląd w to, co jest w środku.
 • Odpowiadanie na wiadomości e-mail jest jeszcze szybsze, gdy komentarz jest w nich osadzony. Wystarczy jedno kliknięcie, aby wprowadzić odpowiedź bezpośrednio w obszarze odczytu. Za pośrednictwem Lync można również natychmiast porozmawiać z nadawcą na czacie w czasie rzeczywistym.
 • W pośpiechu codziennego życia biurowego szybko zdarza się, że chcesz wysłać do odbiorcy plik PDF lub inny załącznik - który jest faktycznym powodem wysłania wiadomości, ale zapominasz umieścić go w e-mailu. Dzięki wyskakującemu ostrzeżeniu program Outlook przypomina o tym, że jakiś element został wspomniany w tekście, ale przypadkowo nie został dołączony.
 • Funkcja "People Card" (aka: "People"), która jest już zintegrowana z Windows Phone, jest teraz dostępna także w Outlooku 2013. Automatycznie gromadzi wszystkie istotne dla danego kontaktu elementy, takie jak adres e-mail i numery telefonów, ale także informacje o danych firmach i wiadomości w sieciach społecznościowych, takich jak Facebook i Twitter, i w przejrzysty sposób je zestawia. Karta Osoby może być używana w programie Outlook do koordynowania spotkań, wysyłania wiadomości e-mail lub dzwonienia do osób bezpośrednio z niej.
 • Widok kalendarza zawiera teraz również lokalną prognozę pogody, jeśli pogoda odgrywa rolę przy planowaniu niektórych terminów, np. imprez na świeżym powietrzu.
 • Outlook 2013 zawiera już obsługę Exchange ActiveSync, więc do połączenia z outlook.com (hotmail.com) nie jest już potrzebny specjalny dodatek connector. Możliwa jest również synchronizacja zawartości Outlooka na pulpicie z zawartością outlook.com.
 • Nowa funkcja MeetingNotes oferuje również możliwość natychmiastowego utworzenia notatki w programie OneNote na podstawie spotkania w kalendarzu programu Outlook. Notatka będzie automatycznie zawierać datę, godzinę i liczbę uczestników, podobnie jak wpis w kalendarzu programu Outlook.
 • W przypadku korzystania z programów Outlook dla systemu iOS lub Outlook dla systemu Android wersje robocze wiadomości e-mail są również automatycznie synchronizowane z urządzeniem mobilnym, dzięki czemu wiadomości są dostępne w podróży.

Wymagania systemowe dla programu Microsoft Outlook 2013

Office-Program Outlook 2013 jest oferowany przez firmę Microsoft w wersji 32-bitowej i 64-bitowej do pobrania. 32-bitowa wersja programu Outlook 2013 jest obsługiwana przez Windows-Systemy operacyjne Windows 7, Windows 8  oraz Windows 8.1.

Oprócz wyżej wymienionych systemów operacyjnych, 64-bitowa wersja Outlooka 2013 jest również obsługiwana przez Windows Server 2008 R2 oraz Windows Server 2012.

W zależności od wersji bitowej, istnieją również dodatkowe wymagania sprzętowe dotyczące przestrzeni roboczej i miejsca na dysku twardym. Podczas instalacji należy przestrzegać następujących wymagań minimalnych:

 • Systemy operacyjne: min. Windows 7, Windows 8; Windows Server 2008 R2 lub Windows Server 2012
 • Procesor: min. 1 GHz lub szybszy - procesor x86- lub x64-bitowy
 • Pamięć (RAM): co najmniej 1 GB (32-bitowa); 2 GB (64-bitowa)
 • Dysk twardy: co najmniej 3 GB
 • Ekran: Minimalna rozdzielczość 1,024 x 576 pikseli
 • Karta graficzna obsługująca DirectX10
 • Funkcjonalność Multi-touch została zoptymalizowana dla Windows 8

Kup Microsoft Outlook 2013 indywidualnie w Wiresoft za niską cenę

MS Outlook 2013 jest typową częścią zwykłych wydań MS Office 2013 i dlatego nie jest dostępny w zwykłym handlu indywidualnie, ale tylko razem z pakietem Office lub jako płatna wersja subskrypcyjna. W sklepie internetowym Wiresoft program Outlook 2013 jest również dostępny do nabycia indywidualnie - jako wersja zakupowa, bez zobowiązań do subskrypcji z częstymi aktualizacjami oprogramowania; kupując za pośrednictwem Wiresoft,  ponosi się jedynie jednorazowe koszty. W tym przypadku kupujesz zwykłą pełną wersję programu, z identyczną funkcjonalnością jak komponent oprogramowania zawarty w Office 2013, z tą różnicą, że ten Outlook 2013 jest pojedynczą licencją, która jest używana wyłącznie przez Ciebie.

Bezpieczny zakup oprogramowania z Wiresoft: Zakup Outlook 2013 lub innego programu Office od Wiresoft jest tani, wygodny i bezpieczny: ponieważ to oprogramowanie Outlook 2013 jest licencją jednostanowiskową, która była częścią większej licencji wolumenowej, zwykle kupowanej i używanej tylko przez większe firmy. Każda firma w momencie zakupu nabywa prawo do sprzedaży nadwyżki licencji na oprogramowanie - np. firmie Wiresoft. Nie ma znaczenia, czy są one używane, czy nie, czy zostały zastąpione przez nowszą wersję programu, czy też nie są już wspierane z powodu ogólnego dostosowania sprzętu lub aktualizacji systemu operacyjnego. W wyniku sprzedaży licencja wolumenowa została rozwiązana i zamieniona na licencje indywidualne - są one wówczas określane jako oprogramowanie używane. Podział nie ma jednak żadnego wpływu na ich funkcjonalność. Ponadto oprogramowanie nie podlega zużyciu. Dlatego Wiresoft sprzedaje wyłącznie pełne wersje programu Outlook 2013 i innych wersji lub programów firmy Microsoft, które są identyczne z oryginalnymi wersjami dostępnymi w firmie Microsoft, a także pochodzą z legalnych źródeł.

Dlatego kupując Outlook 2013 jako używane oprogramowanie w Wiresoft, nie ponosisz żadnego ryzyka prawnego, ponieważ handel używanym oprogramowaniem jest wyraźnie dozwolony przez prawo.

To oprogramowanie Outlook 2013 może być zainstalowane przez Ciebie natychmiast po zakończeniu procesu zakupu i pobraniu na Twój komputer i aktywowane za pomocą dostarczonego klucza licencji objętościowej -Multi-Activation-Key (MAK) - i używane natychmiast bez żadnych ograniczeń czasowych lub innych.

Zakup programów Microsoft za pośrednictwem Wiresoft jest korzystnym ekonomicznie rozwiązaniem dla naszych klientów, aby mogli sami korzystać z tych przeważnie drogich lub indywidualnie normalnie niedostępnych programów. Nie tylko freelancerzy i użytkownicy prywatni, ale także małe i średnie przedsiębiorstwa korzystają z naszej oferty taniego oprogramowania, ponieważ nie tylko otrzymują wszystkie zalety Outlooka 2013, ale także oszczędzają na jego zakupie!

W sklepie Wiresoft Software Shop można kupić wiele innych programów Office, a także aktualne i starsze wersje Outlooka 2013 oraz innych programów firmy Microsoft. Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące MS Outlook 2013 lub jakiegokolwiek innego programu Microsoft, skontaktuj się z nami mailowo, telefonicznie lub na czacie.

Linki przekierowujące do "MICROSOFT OUTLOOK 2013"
Oceny klientów dla "MICROSOFT OUTLOOK 2013"
Napisz ocenę
Oceny zostaną aktywowane po ich weryfikacji.

Pola oznaczone * są obowiązkowe.

Zwróciłem uwagę na privacy policy".

Kategorie