Chat with us, powered by LiveChat
AUTORYZOWANY ORYGINALNY PRODUKT
WYSYŁKA W CIĄGU 24 GODZIN
CZAT, E-MAIL I WSPARCIE TELEFONICZNE
BEZPŁATNA INFOLINIA +48 22 1530637
 
MICROSOFT OUTLOOK 2013

MICROSOFT OUTLOOK 2013

136,00 zł *

zVAT

Plik dostępny do natychmiastowego pobrania


Jesteś klientem biznesowym lub masz pytania prawne?

Jestem tu dla ciebie.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

 • SW10038
 • 543-06057
 • Korzyści

  - Szybka dostawa
  - Autoryzowany produkt oryginalny
  - Wysyłka w ciągu 24 godzin
  - Czat, e-mail i wsparcie telefoniczne
Microsoft Outlook 2013 - sprawdzone Office do kompleksowej komunikacji w biurze i życiu...więcej
Informacje o produkcie "MICROSOFT OUTLOOK 2013"

Microsoft Outlook 2013 - sprawdzone Office do kompleksowej komunikacji w biurze i życiu codziennym - jako samodzielny program

Codzienna administracja e-maili, kontaktów prywatnych i biznesowych, a także organizacja ważnych spotkań i zadań - z Outlookiem 2013, sprawdzonym Office Microsoft Office, można efektywnie zarządzać wszystkimi tymi zadaniami, które są typowymi obszarami współczesnego życia biznesowego.

Intuicyjny i szczególnie przyjazny dla użytkownika widok z pulpitu Outlooka 2013 oferuje wszystkie warunki niezbędne do produktywnej pracy, który jest uzupełniony o wiele praktycznych funkcji i optymalnie wspiera zarówno profesjonalistów, jak i niedoświadczonych użytkowników w szybkim i łatwym wykonywaniu wszystkich zadań. Na przykład, wirtualne foldery mogą być skonfigurowane do wyszukiwania określonych treści, a nie tylko do filtrowania ruchu e-mail.

W przeciwieństwie do poprzedniej wersji,Outlook 2013 oferuje znacznie bardziej przejrzysty interfejs użytkownika. Szczególnie zauważalne: pasek nawigacyjny dla e-maili, kontaktów i kalendarzy został przesunięty na dół okna, pozostawiając więcej miejsca na inne treści. Niemniej jednak wszystkie typowe funkcje do obsługi ruchu e-mail, jak również zadania, kontakty i wpisy w kalendarzu są tam nadal dostępne bezpośrednio.

Dzięki optymalizacji funkcji dotykowych w Outlooku 2013, oprogramowanie może być teraz wygodnie używane również na różnych urządzeniach końcowych, takich jak tablety i smartfony.

 

Outlook 2013 jest regularnie stałym elementem edycji MS Office i dlatego nie jest dostępny indywidualnie (lub tylko w ramach abonamentu). Ze względu na ofertę Wiresoft dotyczącą zakupu Outlooka 2013 jako jednego programu, również użytkownicy, którzy nie mają zainstalowanej wersji Office 2013, mają możliwość korzystania z tego oprogramowania komunikacyjnego na swoim komputerze.

Wersja Outlook 2013 ma tę zaletę, że program ten działa również pod starszymi systemami operacyjnymi firmy Microsoft z Windows 7. Jest to wielka zaleta, szczególnie dla tych użytkowników, którzy nie posiadają aktualnego systemu operacyjnego lub chcą się na niego przełączyć.

W sklepie internetowym Wiresoft znajdziesz wersję 2013 programu MS Outlook oraz najnowsze i inne wersje oprogramowania w rozsądnej cenie do nabycia jako licencja dla jednego użytkownika, jak również inne Office. Przegląd najważniejszych funkcji i korzyści w programie Outlook 2013 znajduje się poniżej.

 

Wprowadzenie do najważniejszych funkcji w programie Outlook 2013

Nowoczesna codzienna rutyna biznesowa obejmuje wiele zadań, które razem składają się na kompleksową, udaną komunikację z partnerami biznesowymi: Obejmuje to nie tylko wysyłanie i archiwizowanie e-maili, ale także organizowanie i koordynowanie zadań, projektów i kontaktów. Outlook 2013 łączy w sobie wszystkie te funkcje, z których każda jest wymagana do tego celu.

 

Pasek dostępu jest centrum dowodzenia interfejsu Outlook'a, znajduje się na dolnej krawędzi. Tutaj użytkownicy mogą za pomocą jednego kliknięcia przełączać się pomiędzy wszystkimi głównymi funkcjami Outlooka: od e-maili po kalendarz, ludzi czy zadania. Pasek dostępu jest uzupełniany przez standardowe zakładki, które oferują odpowiedni wybór narzędzi i opcji do wykonania zadania, w zależności od obszaru zadania. Kolejność i wybór oraz liczba przycisków (ikon) na pasku dostępu może być dostosowana i w ten sposób zindywidualizowana według potrzeb.

 

Lista wiadomości zawiera również szereg poleceń dla często używanych akcji: Za pomocą jednego kliknięcia można oznaczyć wiadomości jako ważne, przeczytać, nieprzeczytane lub usunięte.

 

Ponadto, następujące funkcje i narzędzia ułatwiają korzystanie z programu Outlook 2013:

 • Wiadomości e-mail mogą być opatrzone podpisem cyfrowym, który następnie automatycznie pojawia się na końcu każdej wiadomości e-mail. Do tego celu dostępnych jest wiele opcji: oprócz konwencjonalnego tekstu z adresem nadawcy i jego portretem, można wyświetlić elektroniczną wizytówkę nadawcy, logo firmy, a nawet zdjęcie odręcznego podpisu.
 • Przypomnienia są wyświetlane w postaci wyskakujących okienek, dzięki czemu ważne spotkanie nigdy nie zostanie pominięte. Nie tylko pozycje kalendarza, ale także kontakty i wiadomości e-mail mogą być ustawione w Outlooku jako przypomnienia.
 • Zarządzanie zadaniami lub listami rzeczy do zrobienia w Outlooku 2013 pozwala na łączenie różnych list, wyświetlanie ich jako przypomnienia i śledzenie ich statusu.
 • Witrynowe skrzynki pocztowe pozwalają na scentralizowane zarządzanie pocztą elektroniczną i projektami: Łącząc Outlooka, Exchange i SharePoint, wszyscy członkowie zespołu otrzymują dostęp do kalendarza, zadań i folderów projektów, którymi  może zarządzać z dowolnego miejsca.
 • Wyszukiwanie konkretnych wpisów, takich jak kontakty, zadania i inne treści jest teraz w Outlooku 2013 bardzo łatwe dzięki stworzeniu wirtualnego folderu wyszukiwania: Po rozpoczęciu wyszukiwania wszystkie e-maile lub elementy są wyszukiwane według określonego kryterium, a przefiltrowane wyniki wyszukiwania są następnie wyświetlane zbiorczo w tym wirtualnym folderze. Na przykład, teraz możliwe jest również wyszukiwanie tylko wszystkich nieprzeczytanych emaili we wszystkich folderach skrzynki pocztowej Outlooka.

 

Następujące inteligentne funkcje ułatwiają również wiele często występujących zadań dzięki czytelnym wyświetlaczom i funkcjom automatycznym:

 

 • Szybszy przegląd wiadomości e-mail: Skrzynkę odbiorczą można ustawić w taki sposób, że zamiast kilku pierwszych słów wyświetlane są pierwsze trzy wiersze tekstu przychodzącej wiadomości e-mail. W związku z tym odbiorcy nie muszą otwierać każdego maila, aby dowiedzieć się o jego treści, ale już teraz otrzymują krótki wgląd.
 • Odpowiadanie na e-mail jest jeszcze szybsze dzięki wbudowanemu komentarzowi. Jednym kliknięciem można wprowadzić odpowiedź bezpośrednio w obszarze odczytu. Przez Lync można również natychmiast rozmawiać z nadawcą w czasie rzeczywistym.
 • W gorączkowym tempie codziennego życia biurowego szybko zdarza się, że chcesz wysłać do odbiorcy plik PDF lub inny załącznik - co jest faktycznym powodem wysłania wiadomości, ale zapominasz zintegrować go z e-mailem. Z wyskakującym ostrzeżeniem, Outlook przypomina Ci, jeśli taki załącznik jest wymieniony w tekście, ale przypadkowo nie jest załączony.
 • Zintegrowana już w Windows Phone funkcja "People Card" (również: "Persons") jest teraz dostępna również w Outlooku 2013. Automatycznie gromadzi wszystkie elementy związane z konkretnym kontaktem, takie jak adres e-mail i numery telefonów, ale także informacje o danej firmie i wiadomości w serwisach społecznościowych, takich jak Facebook i Twitter, oraz zestawia je w sposób jasny i zwięzły. Karta People Card może być używana w Outlooku do koordynowania terminów spotkań, wysyłania e-maili lub dzwonienia do osoby bezpośrednio z niego korzystającej.
 • Widok kalendarza zawiera teraz również lokalną prognozę pogody, jeśli warunki pogodowe odgrywają rolę przy planowaniu niektórych spotkań, np. w przypadku imprez outdoo.
 • Outlook 2013 zawiera już wsparcie dla Exchange ActiveSync, więc do połączenia z outlook.com (hotmail.com) nie jest już potrzebny specjalny dodatek do złącza. Możliwe jest również synchronizowanie treści w Outlooku na pulpicie z treścią w outlook.com.
 • Nowa funkcja MeetingNotes oferuje również możliwość natychmiastowego utworzenia notatki w OneNote z terminu spotkania w kalendarzu programu Outlook. Ta notatka będzie automatycznie zawierać datę, godzinę i liczbę uczestników - dokładnie tak, jak określono w pozycji kalendarza Outlooka.
 • Podczas używania Outlooka na iOS lub Outlooka na Androida, szkice wiadomości e-mail są również automatycznie synchronizowane z urządzeniem mobilnym, dzięki czemu wiadomości te są dostępne również w drodze.

 

Wymagania systemowe dla programu Microsoft Outlook 2013

Office Outlook 2013 jest oferowany przez firmę Microsoft do pobrania w wersjach 32-bitowych i 64-bitowych. 32-bitowa wersja Outlook 2013 jest oferowana przez Windows-Obsługiwane są systemy operacyjne Windows 7, Windows 8 i Windows 8.1.

64-bitowa wersja Outlooka 2013 jest obsługiwana przez systemy operacyjne Windows Server 2008 R2 i Windows Server 2012 oprócz wyżej wymienionych.

W zależności od wersji bitu, obowiązują dodatkowe wymagania sprzętowe dotyczące pamięci i miejsca na dysku. Podczas instalacji należy przestrzegać następujących minimalnych wymagań:

 • Systemy operacyjne: co najmniej Windows 7, Windows 8; Windows Server 2008 R2 lub Windows Server 2012
 • Procesor: 1 GHz lub szybszy - procesor x86 lub x64-bitowy
 • Pamięć (RAM): co najmniej 1 GB (32-bitowa); 2 GB (64-bitowa)
 • Dysk twardy: co najmniej 3 GB
 • Ekran: Minimalna rozdzielczość 1 024 x 576 pikseli
 • Karta graficzna obsługująca DirectX10
 • Funkcja multi-touch jest zoptymalizowana dla Windows 8

 

Kup Microsoft Outlook 2013 od Wiresoft tanio i indywidualnie

MS Outlook 2013 jest typowym elementem typowych MS Office 2013 i dlatego nie jest dostępny w zwykłej branży indywidualnie, ale tylko razem z Office lub jako płatna wersja abonamentowa. W sklepie internetowym Wiresoft program Outlook 2013 można również zakupić oddzielnie - jako zakupioną wersję, bez obowiązku subskrypcji z częstymi aktualizacjami oprogramowania; przy zakupie za pośrednictwem Wiresoft,  ponoszone są tylko jednorazowe koszty. Tutaj kupujesz zwykłą pełną wersję programu, z takim samym zakresem funkcji jak komponent programowy zawarty w Office 2013, z tą tylko różnicą, że ten Outlook 2013 jest pojedynczą licencją, która jest używana wyłącznie przez Ciebie.

 

Bezpieczny zakup oprogramowania z Wiresoft: Zakup Outlooka 2013 lub dowolnego innego Office jest tani, wygodny i bezpieczny z Wiresoft: Ponieważ to oprogramowanie Outlooka 2013 jest licencją dla jednego użytkownika, która była częścią większej ilości licencji, która jest zwykle kupowana i używana tylko przez większe firmy. Każda firma nabywa prawo do sprzedaży nadwyżek licencji na oprogramowanie przy zakupie - np. do Wiresoft. Nie ma znaczenia, czy są one lub nie były używane, czy zostały zastąpione nowszą wersją programu lub nie są już wspierane przez ogólne dostosowanie sprzętu lub aktualizację systemu operacyjnego. Poprzez sprzedaż, licencja ilościowa została rozwiązana i zamieniona na licencje pojedyncze - są one wówczas nazywane oprogramowaniem używanym lub używanym. Podział nie ma jednak żadnego wpływu na ich funkcjonalność, a oprogramowanie nie podlega zużyciu. Wiresoft sprzedaje więc tylko pełne wersje programu Outlook 2013 oraz inne wersje lub programy Microsoftu, które są identyczne z oryginalnymi wersjami dostępnymi w firmie Microsoft, a także pochodzą z legalnych źródeł.

Kupując program Outlook 2013 jako używane oprogramowanie z Wiresoftem, nie podejmujesz żadnego ryzyka prawnego, ponieważ handel z używanym oprogramowaniem jest wyraźnie dozwolony przez prawo.

To oprogramowanie Outlook 2013 może być zainstalowane przez Państwa natychmiast po zakończeniu procesu zakupu i pobraniu na Państwa komputer i może być aktywowane za pomocą klucza licencji wolumenu - Multi-Activation-Key (MAK) - dostarczonego i używanego natychmiast bez żadnych ograniczeń czasowych lub innych.

 

Zakup oprogramowania Microsoft za pośrednictwem Wiresoft jest korzystnym ekonomicznie rozwiązaniem dla naszych klientów, którzy mogą sami korzystać z tych zwykle drogich lub pojedynczych, zwykle niedostępnych programów. Nie tylko freelancerzy i użytkownicy prywatni, ale także małe i średnie firmy korzystają z naszej oferty oprogramowania w niskich cenach, ponieważ nie tylko uzyskują wszystkie korzyści, które Outlook 2013 ma do zaoferowania, ale także oszczędzają pieniądze przy jego zakupie!

Sklep z oprogramowaniem Wiresoft oferuje zarówno aktualne i starsze wersje Outlooka 2013, jak i wiele innych Office w wersji zakupowej, oprócz innych programów firmy Microsoft. Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące MS Outlook 2013 lub innego programu Microsoft, po prostu skorzystaj z naszych kompetentnych porad przez e-mail, telefon lub czat.

Czytaj, pisz oceny i prowadź dyskusje...więcej
Oceny klientów dla "MICROSOFT OUTLOOK 2013"
Napisz ocenę
Oceny zostaną aktywowane po ich weryfikacji.

Pola oznaczone * są obowiązkowe.

Zwróciłem uwagę na privacy policy".

Ostatnio oglądany