Chat with us, powered by LiveChat
PRAWNA
RESELLER
SOFTWARE ASSURANCE
Klienci biznesowi
telephone
Pomoc w ustawieniu
+48 22 1530637
 
MICROSOFT PUBLISHER 2016
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Przy każdym zakupie w firmie Wiresoft wspierasz Kinderschutzbund..

MICROSOFT PUBLISHER 2016

Plik dostępny do natychmiastowego pobrania

 • SW10133
 • 164-07733
 • Stale Obowiązuje
 • Wszystkie języki
 • EU
P Otrzymujesz Punkty bonusowe
OPROGRAMOWANIE DO POBRANIA + LICENCJA
191,90 zł * 211,90 zł * (9,44% oszczędzasz)

zVAT

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Przy każdym zakupie w firmie Wiresoft wspierasz Kinderschutzbund..


Jesteś klientem biznesowym lub masz pytania prawne?

Jestem tu dla ciebie.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

SZCZEGÓŁY  
Wersja Pełna wersja
Urządzenia 1x
Zakres dostawy Pobierz + licencja
Medium Pobierz
Czas działania Bez ograniczeń
Języki Wszystkie języki
Czas dostawy  Kilka minut
System  Windows (32bit/64bit)
Serwer terminali Kompatybilny


Publisher 2016 to popularna wersja wszechstronnego programu DTP firmy Microsoft do projektowania publikacji dla każdej branży: oferuje wszystkie funkcje potrzebne do tworzenia profesjonalnie zaprojektowanych i gotowych do druku materiałów reklamowych dla biur, organizacji i firm, ale także dla innych dokumentów, np. oferuje wszystkie funkcje potrzebne do tworzenia profesjonalnie zaprojektowanych, gotowych do druku materiałów reklamowych dla biur, organizacji i firm, ale także innych dokumentów, np. dla uczniów i studentów, a także użytkowników prywatnych i osób prowadzących działalność na własny rachunek: czy to listów biznesowych, czy formularzy, ulotek lub ulotek, książek lub broszur. Intuicyjne narzędzia wspierają zarówno początkujących, jak i profesjonalistów we wszystkich obszarach funkcjonalnych dzięki wszechstronnym szablonom, a także intuicyjnie obsługiwanym narzędziom, np. do przetwarzania obrazów i układu w celu tworzenia dokumentów do druku. Przyjazny dla użytkownika interfejs z przejrzystym rozmieszczeniem wszystkich funkcji umożliwia wydajną pracę z programem do składu i tworzenie zaawansowanych nośników druku w dowolnej jakości.

W przypadku dalszych pytań dotyczących produktu, skontaktuj się z naszym działem obsługi klienta.

Informacje o produkcie "MICROSOFT PUBLISHER 2016"

Publisher 2016 dla DTP - program pojedynczy Microsoft w wersji zakupionej

Publisher 2016 to popularna wersja wszechstronnego programu DTP firmy Microsoft do projektowania publikacji dla każdej dziedziny: oferuje wszystkie funkcje wymagane do tworzenia profesjonalnie zaprojektowanych i nadających się do druku materiałów reklamowych dla biur, organizacji i firm, ale także dla innych dokumentów, np. dla uczniów i studentów, a także użytkowników prywatnych i osób prowadzących działalność gospodarczą: zarówno listów biznesowych, jak i seryjnych, ulotek lub ulotek, książek czy broszur.

Intuicyjne narzędzia wspierają zarówno początkujących, jak i profesjonalistów we wszystkich obszarach funkcjonalnych za pomocą wszechstronnych szablonów, a także intuicyjnie obsługiwanych narzędzi do przetwarzania i układania obrazów w celu tworzenia dokumentów do druku. Przyjazny dla użytkownika interfejs z przejrzystym układem wszystkich funkcji umożliwia sprawną pracę z programem graficznym i tworzenie wyszukanych mediów drukowanych w dowolnej jakości.

Charakterystyczny dla MS Publisher niebieskawo-zielony kolor okna programu można dopasować na przykład do nowo dostępnego tematu "Dark Grey", który oferuje bardziej neutralny wygląd przy edycji zdjęć.

Krótkie podsumowanie najważniejszych funkcji i cech Wydawnictwa 2016:

 • Dla tekstów i obrazów dostępne są ciekawe efekty obrazowe, takie jak cienie, efekty świetlne, efekty 3D i odbicia.
 • Zdjęcia i grafiki mogą być wymieniane intuicyjnie za pomocą metody "przeciągnij i upuść".
 • Kolumna w obszarze projektowania jest przeznaczona specjalnie do edycji wielu obrazów.
 • W przypadku publikacji w formie wydruku cyfrowego z usługą fotograficzną online, dokument Publisher może być również zapisany w formacie JPG.

Publisher 2016 jest zazwyczaj dostępne tylko jako integralna część Office MS Office Standard, Professional i Professional Standard, ale nie jako wersja Home & Business, Office Home i Student. Użytkownicy tych dwóch edycji, jak również użytkownicy, którzy nie korzystają z wersji Office, mogą również zakupić Publisher 2016 oddzielnie od Wiresoftu. A ponieważ Publisher 2016 jest również wspierany przez starsze systemy operacyjne Microsoft od Windows 7, użytkownicy, którzy chcą nadal korzystać z tej wersji, skorzystają z zakupu oprogramowania. Dzięki połączeniu z usługami chmury obliczeniowej Microsoft OneDrive, wydawcy ci mogą również korzystać z 2016 r. z innymi w celu współpracy online.

W Wiresoft Onlineshop możesz otrzymać wersję Publisher 2016, jak również najnowsze i starsze wersje, a także wiele innych Office w wersji dla jednego użytkownika za bardzo rozsądną cenę. Szczegółowe wprowadzenie i prezentacja funkcji i cech Wydawnictwa 2016 znajduje się w poniższym zestawieniu.

Omówienie zakresu funkcjonalnego Microsoft Publisher 2016

Wersja Publisher 2016 oferuje nie tylko optymalizację istniejących funkcji, ale także kilka nowych funkcji, zwłaszcza w odniesieniu do swobodnie dostępnych grafik i szablonów, które dodatkowo poszerzają zakres możliwości projektowych.

Dokumenty Wydawnictwa 2016 zgodne również z programami innych firm

Dzięki bezproblemowej współpracy Publisher 2016 z innymi programami MS Office, pliki z programów Word, Excel itp. mogą być również importowane do układu, np. wykresy i tabele lub już sformatowany tekst.

Ponadto, program do układania jest oczywiście kompatybilny z wieloma popularnymi Standard, takimi jak .JPG i .PDF, które można otwierać bezpośrednio z nim.

Pliki utworzone w Publisher są zapisywane we własnym formacie .PUB firmy Microsoft, który może być również otwierany np. za pomocą programu graficznego Adobe, co daje korzyści w postaci lepszej kompatybilności do współpracy. Alternatywą dla formatu PDF jest specyficzny format pliku Microsoft Publisher .XPS - dla XML Paper Specification.

Uwaga: W odróżnieniu jednak od wersji 2011, Publisher 2016 nie pozwala na tworzenie stron internetowych opartych na HTML.

Szablony projektowe dostępne dla każdego typu dokumentu

Po otwarciu Publisher 2016 program wyświetla obszerną listę typowych szablonów projektowych w najbardziej popularnych formatach: od zaproszeń, ulotek i listów w formacie A4 do wielostronicowych broszur, a nawet dużych katalogów. Jako dokument główny, każdy szablon zawiera pewne predefiniowane elementy, takie jak nagłówki, nazwy kategorii, numery stron itp., które mogą być indywidualnie dostosowane, a następnie zapisane jako nowy, spersonalizowany szablon, tak aby były ponownie dostępne dla podobnych publikacji.

Kolory, jak również czcionki i formatowanie mogą być również regulowane. Oryginalny szablon jest zawsze zachowany. Oznacza to, że podstawowy dokument projektowy i nowy wariant są ponownie dostępne następnym razem, co pozwala zaoszczędzić sporo czasu nie tylko profesjonalistom, ale także niedoświadczonym użytkownikom, ponieważ mogą od razu uzyskać do niego dostęp następnym razem; zapewnia to także spójny wygląd i identyczną jakość wyjściową wszystkich tworzonych za jego pomocą publikacji.

Wykorzystanie modułów do publikacji o identycznym wyglądzie

Tak zwane bloczki konstrukcyjne dostępne w wydawnictwie mogą być również wykorzystane do utrzymania jednolitego wzornictwa w mailingach, broszurach i ulotkach. Bloki konstrukcyjne są powszechnymi elementami projektu, takimi jak nagłówki, ale także ramy tekstowe, kolumny itp. Użytkownicy mogą korzystać z bloków dostępnych już w Publisher 2016 lub tworzyć na ich podstawie własne bloki.

Możliwe jest także dodawanie do obrazów, ale także do tekstu różnych efektów, takich jak cienie i refleksy, aby je wyróżnić.

Publisher 2016 oferuje również skalowalną grafikę wektorową SVG, która zawsze pozostaje ostra nawet w powiększeniu, a dostępne obiekty 3D można obracać o 360 stopni, aby pokazać konkretny widok.

Edycja obrazów i grafik w Wydawnictwie 2016

Często zdjęcia i grafiki nie są przenoszone w proporcji 1:1 do dokumentu Wydawcy, ale muszą być przycięte lub dostosowane kolorystycznie. Wszystkie te zadania mogą być wykonywane bezpośrednio w układzie. Odpowiednie menu "narzędzia obrazkowe" otwiera się poprzez dwukrotne kliknięcie na umieszczony obrazek. Profesjonaliści mogą również korzystać z innych, bardziej zaawansowanych narzędzi, aby jeszcze bardziej zmodyfikować obraz.

Publisher 2016 oferuje również specjalną kolumnę w obszarze projektowania do edycji wielu obrazów.

Dokumenty graficzne można zaimportować do dokumentu wydawnictwa z komputera, biblioteki Microsoft ClipArt lub z Internetu za pomocą wyszukiwarki obrazów Bing lub z internetowego albumu fotograficznego. Odbywa się to quasi intuicyjnie za pomocą funkcji Drag & Drop, która umożliwia również natychmiastową wymianę obrazów. Za pomocą funkcji linijki można je następnie umieścić w dokumencie z milimetrową dokładnością po wstawieniu lub przycięciu.

Użyj pól tekstowych dla publikacji wielostronicowych

Jeśli dłuższy tekst ma być umieszczony w broszurze, która obejmuje kilka stron i być może jest przerwany przez pola lub grafikę, to zazwyczaj trudno jest oszacować dokładną ilość tekstu w jednym polu. Wydawca udostępnia kilka praktycznych narzędzi, które gwarantują, że żaden tekst nie zostanie pominięty podczas układania: Gdy do pola tekstowego wstawiany jest większy tekst, małe okienko w prawym dolnym rogu pola wskazuje za pomocą elipsy, że jest więcej tekstu. Następnie można natychmiast powiększyć odpowiednią ramkę tekstową, klikając na nią. Jeśli jednak ukryty tekst ma pojawić się w innej ramce, odbywa się to automatycznie, najpierw łącząc ze sobą poszczególne pola tekstowe. Funkcja ta jest szczególnie praktyczna, gdy teksty są skracane lub dodawane do układu.

Udostępniaj dokumenty Wydawcy online

Użytkownicy usług chmury Microsoft OneDrive mogą przechowywać dokumenty utworzone w Publisher online, a odbiorcy uprawnieni do edycji dokumentów otrzymują dostęp poprzez link. W tym celu odpowiednie adresy e-mail mogą być nawet wstawiane bezpośrednio do dokumentu, co automatyzuje i przyspiesza proces wysyłania. Niezawodna aktualizacja w czasie rzeczywistym w systemie OneDrive oraz wysokie standardy bezpieczeństwa czynią współpracę szczególnie efektywną.

Z Pack & Go wszystko gotowe do druku

Aby zapewnić pożądaną jakość obrazów i czcionek podczas drukowania za pośrednictwem profesjonalnego dostawcy, praktyczny asystent Pack & Go automatycznie gromadzi wszystkie pliki (takie jak zdjęcia, grafiki i czcionki) powiązane z dokumentem Wydawcy i wymagane do wydrukowania oraz pakuje je w jeden plik; plik ten należy następnie przesłać do odpowiedniego serwisu druku lub punktu ksero lub udostępnić również za pośrednictwem OneDrive. Publisher Version 2016 wykorzystuje tylko przestrzeń barw RGB dla plików graficznych, więc nie ma potrzeby dalszego wstępnego ustawiania, tylko osadzenie czcionek.

Szeroki zakres opcji drukowania w każdej jakości

Publisher 2016 oferuje szerokie możliwości w zakresie druku ulotek, broszur, zaproszeń i innych materiałów reklamowych. Na przykład podczas wysyłania spersonalizowanych przesyłek pocztowych możliwe jest automatyczne dodanie imion i nazwisk odbiorców oraz innych danych osobowych, takich jak numery i adresy klientów.

W zależności od grupy docelowej, dostępne są dalsze opcje tworzenia materiałów drukowanych w pożądanej jakości. Na przykład, dokument wydany przez wydawcę może być również tworzony w zwykłym formacie .JPG do druku cyfrowego przez usługę druku online.

Wymagania systemowe dla Microsoft Publisher 2016

Program Office Publisher 2016 jest dostępny w dwóch standardowych wersjach: 32-bitowe i 64-bitowe. Wersja 64-bitowa jest instalowana automatycznie, ale tylko wersja 32-bitowa może być zainstalowana na 32-bitowym systemie operacyjnym z procesorem x86. W zależności od tego, poszczególne wymagania sprzętowe mogą się różnić - na przykład w zakresie pamięci i miejsca na dysku twardym. Obowiązują następujące minimalne wymagania dotyczące komputerów:

 • systemy operacyjne: Windows 7 lub wyższy, Windows Server 2012 R2 lub Windows Server 2012, Windows 10 Server
 • Procesor: procesor x86 lub x64-bitowy o częstotliwości co najmniej 1 GHz i SSE2
 • Pamięć robocza: 1 GB RAM (32-bitowa), 2 GB RAM (64-bitowa)
 • Miejsce na dysku twardym: min. 3,0 GB
 • Wyświetlacz: min. rozdzielczość 1024 x 768
 • Karta graficzna: Karta graficzna DirectX 10 wymagana do sprzętowej akceleracji grafiki

Kup program DTP Publisher 2016 od Wiresoft w specjalnej cenie.

MS Publisher jest klasycznym komponentem Office MS Office Standard, Professional i Professional Standard i jako taki nie jest dostępny osobno, ale tylko w jednym z tych Office. W sklepie internetowym Wiresoft można również kupić Publisher 2016 indywidualnie - jest to zaleta w porównaniu z wieloma innymi dostawcami oprogramowania Microsoft. Twoja dodatkowa zaleta przy zakupie oprogramowania z Wiresoftem: Ta jednoosobowa licencja wydawnictwa Publisher 2016 nie zawiera żadnych ograniczeń, takich jak ograniczona czasowo subskrypcja z obowiązkowymi aktualizacjami. Dlatego podwójnie warto kupić Publisher 2016 od Wiresoft jako jeden program.

Co więcej, zakup oprogramowania z Wiresoftem jest tani i bezpieczny: licencja jednoosobowa Publisher 2016, którą kupujesz zazwyczaj pochodzi z większej ilości licencji firmy, a więc jest to tzw. oprogramowanie używane - jego zakres funkcjonalny jest identyczny z programem Publisher, który jest również zawarty w pakiecieOffice Suite 2016. Jako Używane Oprogramowanie możemy zaoferować Państwu Publisher w tej szczególnie korzystnej cenie! Użytkownik nie ponosi żadnego ryzyka prawnego przy zakupie używanego oprogramowania z Wiresoftem, ponieważ handel z nim jest wyraźnie dozwolony przez prawo.

Każdy program Microsoftu  dostępny w firmie Wiresoft jest sprawdzany pod kątem faktycznej, doskonałej użyteczności, tak aby po zakupie i pobraniu można było z niego korzystać natychmiast na komputerze bez żadnych ograniczeń. Wiresoft sprzedaje tylko te pełne wersje programu, które są identyczne z wersjami opublikowanymi przez Microsoft i które również pochodzą tylko z bezpiecznych źródeł.

Zakup oprogramowania od Wiresoftu jest szczególnie ekonomiczny dla freelancerów i małych i średnich przedsiębiorstw, ale także dla użytkowników prywatnych, ponieważ pozwala im zaoszczędzić pieniądze i jednocześnie korzystać ze wszystkich zalet, jakie ma do zaoferowania Publisher 2016. W sklepie z oprogramowaniem Wiresoft znajduje się nie tylko MS Publisher w kilku wersjach, ale również wiele innych programów Office i innych programów firmy Microsoft w wersji zakupowej.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące MS Publisher 2016 lub innego programu Microsoftu, po prostu skorzystaj z naszej porady przez e-mail, telefon lub czat.

Linki przekierowujące do "MICROSOFT PUBLISHER 2016"
Oceny klientów dla "MICROSOFT PUBLISHER 2016"
Napisz ocenę
Oceny zostaną aktywowane po ich weryfikacji.

Pola oznaczone * są obowiązkowe.

Zwróciłem uwagę na privacy policy".

Kategorie