Chat with us, powered by LiveChat
AUTORYZOWANY ORYGINALNY PRODUKT
WYSYŁKA W CIĄGU 24 GODZIN
CZAT, E-MAIL I WSPARCIE TELEFONICZNE
BEZPŁATNA INFOLINIA +48 22 1530637
 
MICROSOFT OFFICE MAC 2019 STANDARD

MICROSOFT OFFICE MAC 2019 STANDARD

607,00 zł *

zVAT

Plik dostępny do natychmiastowego pobrania


Jesteś klientem biznesowym lub masz pytania prawne?

Jestem tu dla ciebie.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

 • SW10015
 • 021-10609
 • Korzyści

  - Szybka dostawa
  - Autoryzowany produkt oryginalny
  - Wysyłka w ciągu 24 godzin
  - Czat, e-mail i wsparcie telefoniczne
Microsoft Office Mac 2019 Standard - sprawdzone oprogramowanie dla użytkowników biznesowych...więcej
Informacje o produkcie "MICROSOFT OFFICE MAC 2019 STANDARD"

Microsoft Office Mac 2019 Standard - sprawdzone oprogramowanie dla użytkowników biznesowych

Office 2019 for macOs to najnowsza wersja sprawdzonego oprogramowania firmy Microsoft do produktywnej pracy - z potężnymi, wszechstronnymi programami do tworzenia i projektowania tekstów, złożonych obliczeń i przejrzystych prezentacji oraz ich bezpiecznej komunikacji, zarówno wewnętrznej z pracownikami, jak i zewnętrznej z partnerami biznesowymi.

Edycja standardowa pakietu Office 2019 dla komputerów Mac zapewnia szerokie portfolio przyjaznych dla użytkownika funkcji i możliwości, dzięki którym można sprawnie wykonywać wszystkie typowe zadania w codziennym życiu biurowym.

Korzystaj z bogatych narzędzi programu Word do profesjonalnego tworzenia tekstów, twórz przejrzyste tabele w programie Excel i używaj programu PowerPoint z jego wieloma opcjami do ilustrowania i prezentowania wyników.

W pakiecie Office for Mac szczególnie praktyczna funkcja Freehand jest dostępna również w tych trzech programach. Pozwala to na wstawianie wykresów i formuł bezpośrednio do dokumentu, zarówno za pomocą pióra tabletu, jak i za pomocą myszy lub palca.

Zoptymalizowana kontrola dostępności - dostępna w programach Word, Excel, PowerPoint i OneNote - ułatwia zrozumienie dokumentów przez wszystkie zaangażowane osoby dzięki praktycznym sugestiom, a tym samym usprawnia współpracę. A dzięki osobistemu cyfrowemu notatnikowi OneNote natychmiast zapisujesz swoje pomysły, aby wykorzystać je bezpośrednio w odpowiednich programach.

Ponadto, dzięki programowi Outlook jeszcze lepiej zorganizujesz zarządzanie codzienną liczbą wiadomości e-mail, aby szybciej i lepiej komunikować się z partnerami biznesowymi i współpracownikami.

Sprawdzone funkcje, takie jak Data Loss Prevention, chronią przed utratą ważnych danych, uzupełnione o kompleksowe zabezpieczenia, które umożliwiają przypisanie indywidualnych praw dostępu do dokumentów i są zgodne z obowiązującymi przepisami UE w zakresie ochrony danych.

Wraz z zakupem pakietu Office w aktualnej wersji Standard Edition 2019 for Mac otrzymujesz zatem wszystko, czego potrzebujesz z jednego źródła do profesjonalnej, zespołowej pracy nad dokumentami i ich wymiany - zwłaszcza w chmurze. Wszystkie dołączone programy Office są również dostępne jako Office Web Apps do użytku mobilnego za pośrednictwem telefonu iPhone.

Office Mac 2019 Standard Edition jest dostępny tylko u standardowych dostawców w ramach umowy licencji wolumenowej - w Wiresoft Software Shop można go również kupić jako szczególnie tanią licencję indywidualną! Poniższe szczegółowe zestawienie opisuje wszystkie korzyści, jakie otrzymujesz kupując Microsoft Office Mac 2019 Standard.

Jeszcze bardziej wszechstronna łatwość obsługi w Office Mac 2019 Standard

W edycji Standard pakiet biurowy 2019 dla macOS zachwyca nie tylko nowymi funkcjami programu, ale także optymalizacją dotychczas znanych funkcji, które przyczyniają się do jeszcze większej przyjazności dla użytkownika. Dostępność jest najwyższym priorytetem w pakiecie Office 2019 dla komputerów Mac - zarówno dla użytkownika, jak i dla adresatów i współpracowników dokumentów.

Jako użytkownik Office Standard 2019 dla Mac sam korzystasz z dodatkowych opcji, które są dla Ciebie dostępne, na przykład w sekcji "Łatwość użytkowania": Obejmują one opcje dla wskazówek dźwiękowych, z szerokim wyborem tonów w opcji "Przekaż informację zwrotną za pomocą dźwięku". Word w Office Mac 2019 zapewnia do tego bardziej subtelne tła w postaci ciemnych motywów Ciemnoszary i Czarny, które pozwalają pracować w jeszcze większym skupieniu, a także funkcję Text-to-Speech, dzięki której treść jest czytana na głos podczas pracy lub w podróży.

Jak już wspomniano, narzędzie do rysowania odręcznego udostępnia cały szereg opcji dla programów Word, Excel i PowerPoint, umożliwiających wstawianie rysunków i szkiców odręcznie i w wielu kolorach, wraz z różnymi efektami, bezpośrednio do dokumentu - w zależności od urządzenia końcowego za pomocą pióra (tablet), palca (ekran dotykowy) lub nawet myszy (komputer stacjonarny). Pozwala to na tworzenie sensownych diagramów i formuł, które doskonale wyrażają własne pomysły.

Aby zwiększyć czytelność dokumentów dla pracowników i adresatów zewnętrznych, we wszystkich programach dostępne są funkcje optymalizacji dostępności. Oprócz wsparcia dla międzynarodowych standardów, zawiera on również praktyczne sugestie dotyczące projektowania. Po kliknięciu na zakładkę "Sprawdź dostępność", odpowiedni program pokazuje listę błędów i ostrzeżeń, a także wskazówki i zalecenia dotyczące ich korekty lub eliminacji. Podczas wysyłania przez Outlooka do międzynarodowych odbiorców możesz dowiedzieć się, czy są oni aktualnie obecni, wyświetlając między innymi strefę czasową.

Aby ułatwić wspólne przetwarzanie dokumentów i plików przez kilku pracowników, w pakiecie Office 2019 for Mac dostępna jest usługa chmurowa Microsoftu OneDrive, która umożliwia jednoczesny dostęp do danych, w tym ich aktualizację w czasie rzeczywistym z dowolnego miejsca. Kompleksowe prawa dostępu i modyfikacji zapewniają, że nawet krytyczne dane i informacje mogą być bezpiecznie wymieniane za pośrednictwem chmury.

Przegląd innych nowych funkcji w programach Office 2019 dla komputerów Mac

W Office Mac 2019 Standard, oprócz wspomnianych wcześniej optymalizacji, pojawiło się także szereg nowych funkcji w programach Word, Excel, PowerPoint i Outlook:

 • Word 2019 ułatwia tworzenie tekstów dzięki wielu praktycznym narzędziom, takim jak funkcja "Review", która umożliwia natychmiastowe wyszukanie obcych słów lub wyrażeń obcojęzycznych bez konieczności otwierania okna przeglądarki. Mogą oni również wyszukiwać tematy za pomocą funkcji wyszukiwania, która obejmuje również Microsoft Academic Search. Ułatwia to również prawidłowe cytowanie.
 • Excel 2019 oferuje teraz także współpracę w czasie rzeczywistym, dzięki której użytkownicy mogą synchronicznie pracować nad dokumentami arkusza kalkulacyjnego. Dodatkowo, dostępne są nowe opcje ilustracji w postaci map i wykresów lejkowych. Excel oferuje teraz także rozszerzenia PowerPivot i PowerQuery. Nowością w Excelu jest również integracja funkcji Data Loss Protection, która umożliwia wyszukiwanie poufnych danych, takich jak numery kart kredytowych i tym podobne, a także łączenie tekstów.
 • Program PowerPoint 2019 udostępnia nowe efekty wizualne do animowania prezentacji: Zbliżenia i przejścia morfingowe zwiększają dynamikę sekwencji slajdów. Ponadto do ilustracji dostępne są nowe ikony, pliki wektorowe SVG i modele 3D, które można również edytować. Aby zaznaczyć fragmenty tekstu, w programie PowerPoint można również użyć znacznika tekstu znanego wcześniej z programu Word.
 • ProgramOutlook 2019 zawiera nowe praktyczne funkcje do zarządzania wiadomościami e-mail: Obejmują one inteligentne narzędzie, które automatycznie sortuje e-maile według ich ważności i znaczenia, a dzięki funkcji text-to-speech mogą być one również czytane na głos, co jest szczególnie praktyczne w przypadku korzystania z iPhone'a. Ponadto sprawdzona funkcja Data Loss Protection (DLP) zapewnia, że krytyczne dane są chronione przed dostępem osób nieupoważnionych.

Więcej ekskluzywnych funkcji w pakiecie Office Mac 2019 Standard

Nabywcy Office Standard Edition for Mac 2019 mają dostęp do szeregu dodatkowych funkcji, poza tymi już wymienionymi, które ułatwiają zarządzanie czy kontrolę przede wszystkim administratorom, zapewniając jednocześnie zwiększone bezpieczeństwo.

Volume Licence Key - VLK - do aktywacji pakietu Office Mac 2019 Standard

Ponieważ edycja Office 2019 Standard jest przede wszystkim dostępna jako licencja wolumenowa dla większych firm, klucz licencji wolumenowej zapewnia administratorom narzędzie do łatwiejszej automatycznej aktywacji, a także zarządzania pakietem MS Office.

Zasady grupy - z wytycznymi dla większego bezpieczeństwa

Tak zwany Group Policy Object - GPO - zapewnia administratorom skuteczne zasady grupowe, za pomocą których Office 2019 for Mac może być zabezpieczony poprzez szablony ADMX, między innymi w kontrolowaniu aktualizacji, a także makr w dokumentach, dla silniejszego bezpieczeństwa.

Korzystanie z Office Mac 2019 Standard z usługami terminalowymi / usługami pulpitu zdalnego

Edycja Office Mac 2019 Standard zawiera opcję korzystania ze wszystkich aplikacji za pośrednictwem serwera Terminal lub Remote Desktop, co pozwala na to starszym komputerom Mac.

Aplikacja telemetryczna

Aplikacja Telemetria, domyślnie włączona na komputerach Mac w pakiecie Office Standard 2019, jest narzędziem poprawiającym wrażenia użytkownika. W tym celu Telemetria przekazuje firmie Microsoft dane techniczne (dane telemetryczne) dotyczące używanego systemu operacyjnego.

Kontrola aktualizacji dla pakietu Office

Sterowanie aktualizacją udostępnia różne opcje aktywacji w kontekście aktualizacji funkcji lub właściwości, jak również istotnych dla bezpieczeństwa aktualizacji jakościowych (poprawki i hotfixy): Mniej ważne aktualizacje funkcji, na przykład, mogą być ignorowane, podczas gdy istotne aktualizacje mogą być odroczone na okres do 5 tygodni.

Ogólne wymagania systemowe dla Microsoft Office Mac 2019 Standard

Wymienione poniżej wymagania systemowe dotyczą MS Office Mac 2019 Standard, a także wszystkich innych edycji dla komputerów Mac; mogą również obowiązywać dodatkowe wymagania.

 • System operacyjny: wersja jednego z trzech najnowszych i najbardziej aktualnych systemów operacyjnych macOS (Big Sur, Catalina, Mojave lub High Sierra) 
 • Procesor: Intel
 • Pamięć: co najmniej 4 GB RAM
 • Dysk twardy: co najmniej 10 GB dostępnego miejsca w formacie HFS+ (macOS Extended) lub APFS
 • Rozdzielczość ekranu: 1.280 x 800 pikseli

O czym należy pamiętać podczas instalacji Office Mac 2019 Standard?

Ponieważ od wersji macOS 10.5 Apple standardowo wspiera 64-bitowy system, zaleca się korzystanie z tej wersji. Oprogramowanie Office jest instalowane wyłącznie za pomocą instalatora Click2Run ("kliknij i zamknij plik").

Jakie są warunki licencjonowania pakietu Microsoft Office Mac 2019 Standard?

Standardowa edycja Microsoft Office Mac 2019 jest licencjonowana dla bardzo konkretnego urządzenia końcowego - komputera stacjonarnego, laptopa, etc. Obejmuje również instalację kopii na serwerze sieciowym w celu korzystania z niej zdalnie lub poprzez Virtual Desktop Infrastructure (VDI) z licencjonowanym w tym celu urządzeniem końcowym. Warunkiem jest zainstalowanie odpowiedniego oprogramowania firmy Microsoft.

Kup Microsoft Office Mac 2019 Standard w niskiej cenie w sklepie Wiresoft Software Shop

Microsoft Office 2019 Standard Edition for Mac - zwykle dostępny tylko jako licencja wolumenowa - jest również dostępny w firmie Wiresoft jako pojedyncza licencja, i to w wyjątkowo niskiej cenie - z uwzględnieniem tych korzyści:

 • Natychmiast po dokonaniu płatności Twoja pojedyncza licencja Office Mac 2019 Standard jest dostępna jako elektroniczne oprogramowanie do pobrania (ESD) do zainstalowania na komputerze Mac.
 • Zakupiona w Sklepie Wiresoft licencja Microsoft Office Mac 2019 Standard jest licencją pojedynczą, która pierwotnie była częścią licencji wolumenowej.
 • W takim przypadku użytkownik otrzymuje od firmy Wiresoft w zamian za wszystkie dostępne licencje Microsoft Office wyłącznie produkt programowy przeznaczony do użytku własnego.
 • Pierwotnie zainstalowane oprogramowanie pierwszego użytkownika zostało usunięte podczas sprzedaży firmie Wiresoft, dzięki czemu odpowiadająca mu licencja Office jest w 100% wolna i ponownie nadaje się do użytku.
 • Wszystkie takie indywidualne licencje pochodzące z poprzednich licencji wolumenowych zostały przed sprzedażą dokładnie sprawdzone przez firmę Wiresoft pod kątem ich całkowitej użyteczności.
 • Jako poważny dystrybutor oprogramowania, Wiresoft nie oferuje wersji próbnych, które są ważne przez ograniczony czas lub które mogą być używane tylko z ograniczeniami.
 • Przy każdym zakupie licencji w firmie Wiresoft możesz mieć całkowitą pewność, że kupujesz oryginalny produkt firmy Microsoft - zgodny z wszelkimi wymogami prawnymi.
Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące zakupu Microsoft Office Mac 2019 Standard, skontaktuj się z nami mailowo, telefonicznie lub przez czat.
Czytaj, pisz oceny i prowadź dyskusje...więcej
Oceny klientów dla "MICROSOFT OFFICE MAC 2019 STANDARD"
4 paź 2020

Hat alles reibungslos und schnell funktioniert. Office war in 5 Minuten auf meinen MacBookAir 2020 installiert.

10 lut 2020

Office läuft nicht nach Installation.

Bitte um Rückruf 01603601627. danke

19 sty 2020

Wie gewohnt spitze!

Wie gewohnt spitze!

Napisz ocenę
Oceny zostaną aktywowane po ich weryfikacji.

Pola oznaczone * są obowiązkowe.

Zwróciłem uwagę na privacy policy".

Ostatnio oglądany