Chat with us, powered by LiveChat
PRAWNA
RESELLER
SOFTWARE ASSURANCE
Klienci biznesowi
telephone
Pomoc w ustawieniu
+48 22 1530637
 
MICROSOFT OFFICE MAC 2019 STANDARD
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Przy każdym zakupie w firmie Wiresoft wspierasz Kinderschutzbund..

MICROSOFT OFFICE MAC 2019 STANDARD

Plik dostępny do natychmiastowego pobrania

 • SW10015
 • 021-10609
 • Stale Obowiązuje
 • Wszystkie języki
 • EU
P Otrzymujesz Punkty bonusowe
OPROGRAMOWANIE DO POBRANIA + LICENCJA
395,90 zł * 438,90 zł * (9,8% oszczędzasz)

zVAT

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Przy każdym zakupie w firmie Wiresoft wspierasz Kinderschutzbund..


Jesteś klientem biznesowym lub masz pytania prawne?

Jestem tu dla ciebie.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

SZCZEGÓŁY  
Wersja Pełna wersja
Urządzenia 1x
Zakres dostawy Pobierz + licencja
Medium Pobierz
Czas działania Bez ograniczeń
Języki Wszystkie języki
Czas dostawy  Kilka minut
MacOS  Monterey, Big Sur, Catalina, Mojave


Office 2019 dla macOS to najnowsza wersja sprawdzonego oprogramowania Microsoft do wydajnej pracy - z potężnymi, wszechstronnymi programami do tworzenia i projektowania tekstów, złożonych obliczeń, a także żywych prezentacji i ich bezpiecznej komunikacji, zarówno wewnętrznie z pracownikami, jak i zewnętrznie z partnerami biznesowymi. Edycja Standard pakietu Office 2019 dla komputerów Mac zapewnia szerokie portfolio przyjaznych dla użytkownika funkcji i funkcji, które umożliwiają wydajne wykonywanie wszystkich typowych zadań w codziennym życiu biurowym. Skorzystaj z rozbudowanych narzędzi w programie Word, aby profesjonalnie tworzyć teksty, tworzyć znaczące tabele w programie Excel i korzystać z programu PowerPoint z wieloma opcjami ilustrowania i prezentowania wyników.

W przypadku dalszych pytań dotyczących produktu, skontaktuj się z naszym działem obsługi klienta.

Informacje o produkcie "MICROSOFT OFFICE MAC 2019 STANDARD"

Standard Microsoft Office Mac 2019 - sprawdzone oprogramowanie dla użytkowników biznesowych

Office 2019 for macOs to aktualna wersja sprawdzonego oprogramowania Microsoft do wydajnej pracy - z potężnymi, wszechstronnymi programami do tworzenia i projektowania tekstów, skomplikowanych obliczeń, a także żywych prezentacji i ich bezpiecznej komunikacji, zarówno wewnętrznej z pracownikami, jak i zewnętrznej z partnerami biznesowymi.

Pakiet Office 2019 Standard Edition for Mac oferuje szeroką gamę łatwych w użyciu funkcji, które pomogą Ci sprawnie wykonać pracę.

Korzystaj z rozbudowanych narzędzi w programie Word do profesjonalnego tworzenia tekstu, twórz sensowne tabele w programie Excel i korzystaj z programu PowerPoint z wieloma opcjami ilustrowania i prezentowania wyników.

W Office for Mac możesz również korzystać z poręcznej funkcji głośnomówiącej w tych trzech aplikacjach. Do wprowadzania wykresów i wzorów bezpośrednio do dokumentu można użyć pióra tabletu lub myszy albo palca.

Ulepszona funkcja sprawdzania dostępności - dostępna w programach Word, Excel, PowerPoint i OneNote - zawiera praktyczne sugestie ułatwiające zrozumienie dokumentów przez wszystkich zainteresowanych, co usprawnia współpracę. A dzięki swojemu osobistemu notatnikowi cyfrowemu OneNote, możesz od razu uchwycić swoje pomysły i wykorzystać je bezpośrednio w odpowiednich programach.

Ponadto, możesz używać Outlooka do jeszcze bardziej efektywnego organizowania codziennej liczby wiadomości e-mail, aby szybciej i lepiej komunikować się z partnerami biznesowymi i współpracownikami.

Sprawdzone funkcje, takie jak zapobieganie utracie danych, chronią przed utratą ważnych danych, uzupełnione o kompleksowe przepisy bezpieczeństwa, które pozwalają na przypisanie indywidualnych praw dostępu do dokumentów, a także są zgodne z obowiązującymi przepisami UE dotyczącymi ochrony danych.

Zatem kupując Office aktualnej Standard 2019 dla komputerów Mac, otrzymujesz wszystko, czego potrzebujesz do profesjonalnej pracy i udostępniania dokumentów, zwłaszcza w chmurze. Wszystkie dołączone aplikacje Office są również dostępne jako Office Web Apps do użytku mobilnego na telefonie iPhone.

Pakiet Office Mac 2019 Standard Edition jest dostępny tylko u Standard w ramach umowy ilościowej - w sklepie internetowym Wiresoft Software Shop można go również kupić w ramach specjalnej, taniej pojedynczej licencji! Poniższy szczegółowy opis opisuje wszystkie korzyści, jakie uzyskasz dzięki zakupowi pakietu Microsoft Office Mac 2019 Standard.

Jeszcze większa łatwość obsługi w Standard Office Mac 2019

Pakiet Office Suite for MacOS 2019 przekonuje w Standard nie tylko nowymi funkcjami programu, ale także optymalizacją znanych wcześniej funkcji, które przyczyniają się do jeszcze większej przyjazności dla użytkownika. Dostępność jest priorytetem w Office 2019 dla komputerów Mac - zarówno dla samego użytkownika, jak i dla adresatów lub pracowników zajmujących się dokumentami.

Jako użytkownik pakietu Office Standard 2019 dla komputerów Mac, sam skorzystasz z dodatkowych opcji dostępnych dla Ciebie, na przykład w sekcji "Łatwość użytkowania": Obejmują one opcje podpowiedzi dźwiękowych, z szeroką gamą tonów w części "Zapewnienie sprzężenia zwrotnego z dźwiękiem". Word in Office Mac 2019 oferuje także ciemnoszare i czarne tła, które pozwalają na pracę z większą koncentracją, a także funkcję text-to-speech umożliwiającą odczytywanie treści na głos podczas pracy lub w podróży.

Jak już wspomniano, dla programów Word, Excel i PowerPoint, narzędzie Hands-Free Tool oferuje całą gamę opcji do wstawiania rysunków i szkiców bezpośrednio do dokumentu, odręcznie i w wielu kolorach, w tym różne efekty - za pomocą pióra (tablet), palca (ekran dotykowy) lub nawet myszy (komputer stacjonarny), w zależności od urządzenia końcowego. Pozwala to na tworzenie sensownych wykresów i formuł, które doskonale wyrażają Twoje własne pomysły.

W celu zwiększenia czytelności dokumentów dla pracowników i adresatów zewnętrznych, wszystkie programy zawierają funkcje optymalizacji dostępności. Oprócz wsparcia dla norm obowiązujących w skali międzynarodowej, obejmuje to również praktyczne sugestie dotyczące projektowania. Po kliknięciu na zakładkę "Sprawdź dostępność", odpowiedni program wyświetla listę błędów i ostrzeżeń, a także porady i zalecenia dotyczące ich korekty lub usunięcia. Wysyłając za pośrednictwem Outlooka do międzynarodowych odbiorców, możesz dowiedzieć się, czy są oni aktualnie obecni, sprawdzając m.in. strefę czasową.

Aby ułatwić kilku pracownikom współdzieloną edycję dokumentów i plików, Office 2019 for Mac zawiera usługę chmury Microsoft OneDrive, która umożliwia jednoczesny dostęp do danych i aktualizacji w czasie rzeczywistym z dowolnego miejsca. Wszechstronne prawa dostępu i modyfikacji gwarantują, że nawet krytyczne dane i informacje mogą być wymieniane w bezpieczny sposób za pośrednictwem chmury.

Zobacz, co nowego w Office dla komputerów Mac na rok 2019

W pakiecie Office Mac 2019 Standard, oprócz wspomnianych już optymalizacji, wprowadzono szereg nowych funkcji w programach Word, Excel, PowerPoint i Outlook:

 • Program Word 2019 ułatwia tworzenie tekstu za pomocą wielu przydatnych narzędzi, takich jak funkcja Review, która umożliwia natychmiastowe wyszukiwanie obcych słów lub zwrotów bez konieczności otwierania okna przeglądarki. Mogą oni również korzystać z funkcji wyszukiwania do tematów badawczych, a Microsoft Academic Search jest również dostępny do tego celu. Ułatwia to również prawidłowe cytowanie.
 • Excel 2019 oferuje teraz również możliwość współpracy w czasie rzeczywistym, pozwalając użytkownikom na synchroniczną pracę nad arkuszami kalkulacyjnymi. Ponadto wykresy kart i lejków oferują nowe możliwości w zakresie ilustracji. Excel oferuje teraz również rozszerzenia PowerPivot i PowerQuery. Nowością w programie Excel jest również integracja ochrony przed utratą danych w celu znalezienia poufnych danych, takich jak numery kart kredytowych i tym podobne, a także łańcuch tekstowy.
 • PowerPoint 2019 oferuje nowe efekty wizualne do animacji prezentacji: Zoomy i przejścia morfingowe zwiększają dynamikę sekwencji slajdów. Ponadto dostępne są nowe ikony, pliki wektorowe SVG i modele 3D do ilustracji, które można również edytować. W programie PowerPoint można również użyć znanego wcześniej z programu Word znacznika tekstowego do podświetlania fragmentów tekstu.
 • Outlook 2019 zawiera nowe, wygodne funkcje zarządzania pocztą elektroniczną: Wśród nich znajduje się inteligentne narzędzie, które automatycznie sortuje wiadomości e-mail według ich ważności i znaczenia, a dzięki funkcji text-to-speech wiadomości e-mail mogą być również odczytywane na głos, co jest szczególnie praktyczne podczas korzystania z iPhone'a. Ponadto sprawdzona ochrona przed utratą danych - DLP - gwarantuje, że krytyczne dane są chronione przed dostępem osób nieupoważnionych.

Inne ekskluzywne funkcje w Standard Office Mac 2019

Klienci Office Standard Edition for Mac 2019 mają dostęp do szeregu dodatkowych funkcji, które ułatwiają administratorom zarządzanie i kontrolę, zapewniając jednocześnie większe bezpieczeństwo.

Klucz licencji woluminu - VLK - do aktywacji systemu Office Mac 2019 Standard

Ponieważ Office 2019 Standard jest dostępny głównie jako licencja woluminowa dla większych firm, klucz licencji woluminowej dla administratorów jest narzędziem ułatwiającym automatyczną aktywację i zarządzanie MS Office.

Polityka Grupy - z wytycznymi dotyczącymi zwiększenia bezpieczeństwa

Obiekt polityki grupowej - GPO - zapewnia administratorom skuteczne polityki grupowe, które umożliwiają zabezpieczenie Office 2019 dla komputerów Mac za pomocą szablonów ADMX, w tym kontrolę aktualizacji i makr w dokumentach, w celu zwiększenia bezpieczeństwa.

Korzystanie z pakietu Office Mac 2019 Standard z Usługami terminalowymi / Usługami Remote Desktop Services

Standard pakietuOffice Mac 2019 zawiera opcję korzystania ze wszystkich aplikacji za pośrednictwem terminala lub zdalnego serwera stacjonarnego, co oznacza, że można do tego celu wykorzystać także starsze komputery Mac. Office obejmuje również drugie prawo do korzystania z mobilnego urządzenia Mac autoryzowanego użytkownika.

Aplikacja Telemetryczna

Aplikacja Telemetryczna, domyślnie włączona na komputerze Mac w pakiecie Office Standard 2019, jest narzędziem, które poprawia komfort użytkowania. Telemetria przesyła dane techniczne (dane telemetryczne) dotyczące używanego systemu operacyjnego do Microsoftu.

Kontrola aktualizacji dla Office

Kontrola aktualizacji zapewnia różne opcje podczas aktywacji w kontekście aktualizacji funkcji lub funkcji, jak również aktualizacji jakości istotnych z punktu widzenia bezpieczeństwa (poprawki i poprawki hotfix): Na przykład, mniej ważne aktualizacje funkcji mogą być ignorowane, podczas gdy istotne aktualizacje mogą być odroczone na okres do 5 tygodni.

Ogólne wymagania systemowe dla Microsoft Office Mac 2019 Standard

Wymienione poniżej wymagania systemowe mają zastosowanie do Standard MS Office Mac 2019, jak również do wszystkich innych wersji Mac, ale mogą istnieć dodatkowe wymagania.

 • System operacyjny: wersja trzech ostatnich systemów operacyjnych MacOS
 • Procesor: Intel
 • Pamięć robocza: co najmniej 4 GB RAM
 • Dysk twardy: co najmniej 10 GB dostępnej przestrzeni dyskowej w formacie HFS+ (MacOS Extended) lub APFS.
 • Rozdzielczość ekranu: 1 280 x 800 pikseli

Co należy zrobić podczas instalacji Office Mac 2019 Standard?

Ponieważ Apple domyślnie obsługuje 64-bitowy od wersji MacOS 10.5, zaleca się korzystanie z tej wersji. Oprogramowanie Office jest instalowane wyłącznie za pomocą instalatora Click2Run (plik "click and go").

Jakie są warunki standardowej umowy licencyjnej Microsoft Office Mac 2019?

Standard Microsoft Office Mac 2019 jest licencjonowane na konkretne urządzenie - komputer stacjonarny, laptop itp. Obejmuje to również instalację kopii na serwerze sieciowym w celu zdalnego lub wirtualnego wykorzystania infrastruktury biurkowej (VDI) z licencjonowanym urządzeniem. Warunkiem wstępnym jest instalacja odpowiedniego oprogramowania Microsoft.

Kup pakiet Microsoft Office Mac 2019 Standard tanio w sklepie internetowym Wiresoft's Software Shop

Microsoft Office 2019 Standard Edition for Mac - zwykle dostępny tylko w wersji woluminowej - jest również dostępny w Wiresoft w wersji pojedynczej i w szczególnie niskiej cenie - wraz z tymi zaletami:

 • Po dokonaniu płatności pojedyncza licencja na pakiet Office Mac 2019 Standard jest dostępna w postaci elektronicznej wersji oprogramowania do pobrania (ESD) do instalacji na komputerze Mac.
 • Standard licencja Microsoft Office Mac 2019 zakupiona w sklepie Wiresoft Shop jest pojedynczą licencją, która pierwotnie była częścią licencji woluminowej.
 • W przypadku wszystkich dostępnych licencji Microsoft Office firma Wiresoft dostarczy użytkownikowi oprogramowanie, które jest przeznaczone wyłącznie do jego użytku.
 • Pierwotnie zainstalowane oprogramowanie pierwszego użytkownika zostało usunięte, gdy zostało sprzedane firmie Wiresoft, dzięki czemu odpowiednia licencja Office jest w 100% wolna i może być ponownie używana.
 • Wszystkie takie indywidualne licencje pochodzące z poprzednich licencji ilościowych zostały przed sprzedażą dokładnie przetestowane przez Wiresoft pod kątem ich absolutnej użyteczności.
 • Jako poważny sprzedawca oprogramowania, Wiresoft nie oferuje ani ograniczonych czasowo wersji testowych, ani wersji testowych z ograniczoną użytecznością.
 • Przy każdym zakupie licencji w firmie Wiresoft możesz być absolutnie pewien, że kupujesz oryginalny produkt firmy Microsoft - zgodnie ze wszystkimi przepisami prawa.
W przypadku wszelkich pytań dotyczących zakupu licencji na Microsoft Office Mac 2019 Standard prosimy o kontakt za pośrednictwem poczty e-mail, telefonu lub czatu.
Linki przekierowujące do "MICROSOFT OFFICE MAC 2019 STANDARD"
Oceny klientów dla "MICROSOFT OFFICE MAC 2019 STANDARD"
3 mar 2021

Tutto molto bene consigliato per tutti

Super

4 paź 2020

Hat alles reibungslos und schnell funktioniert. Office war in 5 Minuten auf meinen MacBookAir 2020 installiert.

19 sty 2020

Wie gewohnt spitze!

Wie gewohnt spitze!

Napisz ocenę
Oceny zostaną aktywowane po ich weryfikacji.

Pola oznaczone * są obowiązkowe.

Zwróciłem uwagę na privacy policy".

Kategorie