Chat with us, powered by LiveChat
PRAWNA
RESELLER
SOFTWARE ASSURANCE
Klienci biznesowi
telephone
Pomoc w ustawieniu
+48 22 1530637
 
MICROSOFT VISUAL STUDIO 2017 DLA MAC
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Przy każdym zakupie w firmie Wiresoft wspierasz Kinderschutzbund..

MICROSOFT VISUAL STUDIO 2017 DLA MAC

Plik dostępny do natychmiastowego pobrania

 • SW10150
 • 77D-00092
 • Stale Obowiązuje
 • Wszystkie języki
 • EU
P Otrzymujesz Punkty bonusowe
OPROGRAMOWANIE DO POBRANIA + LICENCJA
549,90 zł * 609,90 zł * (9,84% oszczędzasz)

zVAT

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Przy każdym zakupie w firmie Wiresoft wspierasz Kinderschutzbund..


Jesteś klientem biznesowym lub masz pytania prawne?

Jestem tu dla ciebie.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

SZCZEGÓŁY  
Wersja Pełna wersja
Urządzenia 1x
Zakres dostawy Pobierz + licencja
Medium Pobierz
Czas działania Bez ograniczeń
Języki Wszystkie języki
Czas dostawy  Kilka minut
MacOS  High Sierra, Sierra, El Capitan


Visual Studio 2017 dla komputerów Mac w wersji Professional Edition oferuje użytkownikom zaawansowane funkcje i ulepszenia produktywności IDE do tworzenia wieloplatformowych aplikacji dla systemów macOS, Android, iOS, tvOS lub watchOS - dla urządzeń mobilnych i stacjonarnych, a także dla Internetu i chmury. Program firmy Microsoft zawiera wszystkie narzędzia do programowania, debugowania i refaktoryzacji, w tym projektantów graficznych, funkcje uzupełniania kodu, a także zarządzanie kodem źródłowym i kontrolę wersji.

W przypadku dalszych pytań dotyczących produktu, skontaktuj się z naszym działem obsługi klienta.

Informacje o produkcie "MICROSOFT VISUAL STUDIO 2017 DLA MAC"

Visual Studio na Mac 2017 - profesjonalne oprogramowanie deweloperskie na MacOS w zakupionej wersji

Visual Studio 2017 for Mac w wersji Professional Edition zapewnia użytkownikom wydajne funkcje i zwiększenie produktywności IDE do tworzenia wieloplatformowych aplikacji dla systemów MacOS, Android, iOS, tvOS lub watchOS - na urządzeniach mobilnych i stacjonarnych, w sieci i w chmurze - wraz z wszystkimi narzędziami do tworzenia, debugowania i refaktoringu w Microsoft, w tym projektantami graficznymi, uzupełniania kodu, zarządzania kodem źródłowym i kontroli wersji.

Oprócz starszych języków programowania, takich jak C i C++, oraz nowszych wariantów, takich jak C#, Visual Studio na Mac 2017 obsługuje także Apple Metal, iOS, JavaScript i inne standardy internetowe. Zintegrowana obsługa na żywo dla każdego języka przyspiesza pisanie kodu, a możliwości debugowania skracają czas poświęcany na tworzenie aplikacji. Szybki widok struktury ułatwia deweloperom poruszanie się po strukturze kodu, centralna lista błędów wymienia błędy podczas kompilacji i budowania, a także problemy specyficzne dla niektórych języków, dzięki analizie kodu na żywo podczas wprowadzania.

W Visual Studio for Mac Professional 2017 nie tylko udoskonalono kluczowe funkcje, takie jak IntelliSense, CodeLens i refaktoring, ale także usprawniono nawigację i korekcję kodu, ułatwiając programistom pracę z kodem poprzez wyróżnianie zmian w kodzie, referencji i innych elementów w Edytorze.

Kto powinien korzystać z Visual Studio 2017 dla Mac Professional?

Visual Studio 2017 for Mac edition jest przeznaczony dla profesjonalnych programistów, którzy chcą korzystać z potężnych funkcji oprogramowania Microsoft na systemie operacyjnym Mac, pracując samodzielnie lub w zespole. Dzięki obsłudze Xamarin w Visual Studio 2017 dla komputerów Mac, pewne minimalne wymagania dotyczą również systemów operacyjnych MacOS, patrz poniżej.

Wiresoft oferuje Visual Studio 2017 for Mac Professional w wyjątkowo niskiej cenie, jako używane oprogramowanie w formie pojedynczej licencji. Deweloperzy mogą więc korzystać ze wszystkich zalet wydajnego oprogramowania Microsoft na własnym komputerze Mac bez obowiązku subskrypcji. Oprócz Visual Studio 2017 for Mac Professional, sklep internetowy Wiresoft Software Online Shop oferuje również inne wersje Visual Studio for Mac w postaci pojedynczych licencji w zakupionej wersji, a także wiele innych programów firmy Microsoft w wersji na MacOS. Poniższy przegląd przedstawia najnowsze funkcje i dodatki do Visual Studio 2017 for Mac

Co oferuje Visual Studio 2017 for Mac?

Gotowy do uruchomienia, wersja 2017 Visual Studio na Maca różni się od poprzedniej wersji skróconym czasem uruchamiania i szybszym uruchamianiem sesji i ładowaniem rozwiązań. Rozpoznaje również szablony projektów i elementów szybciej niż dotychczas.

Krótki przegląd IDE dla MacOS

Visual Studio na Mac zawiera kilka odrębnych sekcji do zarządzania aplikacjami, preferencjami oraz tworzenia i usuwania błędów w kodzie: Zintegrowany pasek narzędzi na stronie powitalnej zapewnia bezpośredni dostęp do ostatnio otwieranych rozwiązań, otwierania i tworzenia projektów, konfigurowania aplikacji i wyświetlania błędów. Dostępny jest tu również kanał informacyjny z nowymi informacjami dla deweloperów.

Języki i typy programistów obsługiwane w Visual Studio 2017 dla komputerów Mac

Visual Studio 2017 for Mac obsługuje wiele typów plików zintegrowanych w Windows, takich jak .csproj, .fsproj i .sln, a także EditorConfig. W szczególności Visual Studio 2017 for Mac obsługuje takie typy programowania jak aplikacje ASP.NET Core Web w C#, F#, aplikacje konsolowe .NET Core w C# lub F#, strony tworzone za pomocą Razor oraz JavaScript i TypeScript. Ponadto, cross-platformowe aplikacje Unity lub gry w C#, jak również Android, iOS, tvOS i aplikacje watchOS w Xamarin z C#, F# lub XAML, a także aplikacje Cocoa desktop w C# lub F#, oprócz standardów internetowych takich jak HTML, CSS i JSON. Dzięki temu programiści komputerów Mac mogą zawsze pracować w zintegrowanym środowisku programistycznym, które najlepiej odpowiada ich potrzebom.

Wielu w Windows- Funkcje i funkcje zawarte w wersji Mac są również zawarte w wersji Mac, w tym platforma Roslyn Compiler służąca do refaktoringu i IntelliSense, MSBuild for Project System i budowania silnika oraz TextMate dla edytora źródłowego. Użytkownicy komputerów Mac mogą również używać tych samych silników do debugowania aplikacji Xamarin i .NET core oraz tych samych projektantów dla Xamarin.iOS i Xamarin.Android.

Zarządzanie kodem źródłowym w Visual Studio 2017 dla komputerów Mac z Gitem

Visual Studio 2017 for Mac oferuje dwa systemy do zarządzania kodem źródłowym: Oprócz Subversion, jest to głównie Git, swobodnie użytkowany Standard został zintegrowany z tą wersją programu, co pozwala kilku programistom z zespołu na pracę nad projektami w tym samym czasie. Repozytoria mogą być zarządzane bezpośrednio w Visual Studio 2017 for Mac za pomocą przycisków wbudowanych w IDE do przesyłania i publikowania kodu do usługi Git. Nowe funkcje push and commit oraz obsługa SSH rozszerzają możliwości IDE w zakresie używania Visual Studio 2017 dla komputerów Mac do zadań Git.

Uzyskaj pełny obraz dzięki CodeLens w Visual Studio 2017 dla Mac Professional

Funkcja CodeLens została specjalnie zaprojektowana, aby pomóc programistom śledzić każdy punkt w projekcie bez konieczności opuszczania kodu. Dzięki CodeLens mogą one z łatwością nawigować bezpośrednio do poszczególnych funkcji. Ponadto, CodeLens w edytorze nie tylko pokazuje wszystkie zmiany w kodzie, ale także wskazuje ostatniego programistę, który dokonał zmian, a także wskazuje, czy w danym momencie test został zaliczony.

Nowe możliwości refaktoringu w Visual Studio 2017 dla komputerów Mac

Refaktoryzacja jest jednym ze Standard przy tworzeniu kodu w celu jego późniejszego ulepszenia bez zmiany jego zachowania. Visual Studio 2017 dla Mac Professional oferuje działania kontekstowe i analizę źródeł, a także inne refaktory, takie jak nadpisywanie, dodawanie parametrów (np. sprawdzanie NULL) i argumentów. Dosłowności można teraz również edytować poprzez wstawianie separatorów liczbowych, a zwłaszcza w przypadku dosłowności liczbowych, poprzez zmianę podstawy z "szesnastkowego" na "binarną". Ponadto Visual Studio 2017 for Mac oferuje opcję konwersji poleceń If na polecenia Switch oraz usuwania nieużywanych zmiennych.

Debugowanie w Visual Studio 2017 na Maca - z naciskiem na Xamarin

Visual Studio na Mac 2017 korzysta z debuggera Mono soft do debugowania, który jest zintegrowany z runtime Mono do debugowania zarządzanego kodu na wszystkich platformach. Oprogramowanie zawiera również natywny debugger dla aplikacji opartych na Xamarin.iOS, Xamarin.Mac i Xamarin.Android. W zestawie znajdują się obszerne szybkie widoki dla specjalnych typów, takich jak rozmiary, współrzędne i krzywe bezier, a także ciągi, kolory i adresy URL.

Specjalnie dla aplikacji Xamarin, Visual Studio 2017 for Mac zawiera Xamarin Forms Previewer, który pozwala programistom na natychmiastowy podgląd wpływu linii kodu na aplikację w podglądzie na żywo. Xamarin Forms zawiera również ulepszenia IntelliSense dla XAML, w tym obsługę wiązań, konwerterów, właściwości, elementów sterujących i innych.

Natychmiastowa kontrola za pomocą IntelliSense w Visual Studio 2017 dla komputerów Mac

Funkcja IntelliSense automatycznie uzupełnia interfejsy API w miarę ich wpisywania za pomocą dostępnych list uzupełniania IntelliSense, dzięki czemu procesy deweloperskie są nie tylko szybsze, ale i bardziej dokładne. IntelliSense pozwala również na szybszą analizę API, ograniczając ilość wartości powyżej da poprzez kategorie. Podpowiedzi ułatwią analizę definicji API, wskażą problemy w miarę ich wprowadzania i zaznaczą odpowiednie miejsca falistą linią.

Inne korzyści płynące z IntelliSense obejmują filtry usuwające niektórych niepotrzebnych członków z listy uzupełniania. W szczególności listy uzupełniania IntelliSense dla C# posiadają tokeny takie jak "Complete Word" lub "List Member", a także zapewniają szybki dostęp do elementów określonego typu, fragmentów kodu oraz nazw zmiennych, funkcji i poleceń.

Sprzęt i inne wymagania dla Visual Studio 2017 dla komputerów Mac

Poniżej podane są minimalne wymagania dotyczące instalacji i uruchomienia Visual Studio 2017 dla komputerów Mac; projekty Xamarin.iOS i Xamarin.Mac mogą mieć dodatkowe wymagania dotyczące systemu operacyjnego:

 • Systemy operacyjne: macOS Mojave 10.14, macOS Sierra 10.12, Mac OS X El Capitan 10.11
 • Procesor: co najmniej 1,8 GHz lub szybszy; zalecany jest procesor dwurdzeniowy lub lepszy
 • Pamięć robocza: min. 4 GB RAM; zalecane 8 GB RAM
 • Miejsce na dysku twardym: co najmniej 1 GB lub 5,6 GB

Dodatkowe wymagania:

 • Dla niektórych głównych funkcji .NET: .NET Core SDK 1.1
 • Xamarin.Android: 64 Bit Java Development Kit (JDK)
 • Xamarin.iOS: Apple Xcode-IDE i iOS-SDK, dla Xcode 10.2 macOS Mojave 10.14 jest wymagany.
 • Xamarin.Forms: Użycie dla platform Android lub iOS pod wymienionymi wymaganiami

Obsługiwane języki:

 • Niemiecki, francuski, angielski, włoski, hiszpański, portugalski (Brazylia), czeski, polski, turecki, rosyjski, chiński (uproszczony i tradycyjny), japoński, koreański

Kup pojedynczą licencję na Visual Studio 2017 for Mac w Wiresoft Online Shop.

Pojedyncza licencja Microsoft Visual Studio 2017 for Mac for the Professional Edition jest dostępna w sklepie internetowym Wiresoft jako używane oprogramowanie w szczególnie korzystnej cenie specjalnej. Oferowana do zakupu licencja jest licencją objętościową Visual Studio 2017 na Maca, wcześniej zakupioną przez firmę. Kiedy została sprzedana firmie Wiresoft, licencja ta została rozwiązana i przekształcona w indywidualne licencje, które były również oznaczone jako "Używane oprogramowanie". Ani podział podstawowej licencji woluminowej, ani zmiana oznaczeń na Oprogramowanie używane tego oprogramowania Visual Studio 2017 for Mac Professional nie pociąga za sobą żadnych ograniczeń co do zakresu funkcji lub ważności.

Te licencje Microsoft Visual Studio 2017 for Mac oraz wszystkie inne indywidualne licencje na oprogramowanie oferowane przez Wiresoft pochodzą wyłącznie od firm mających siedzibę w Europie, do których stosuje się zatem prawo UE. Każdy zakup używanego oprogramowania Visual Studio 2017 for Mac Professional lub jakiegokolwiek innego programu firmy Microsoft w sklepie z oprogramowaniem Wiresoft nie stanowi ryzyka odpowiedzialności dla naszych klientów, ponieważ handel używanym oprogramowaniem jest wyraźnie dozwolony przez prawo, co zostało również wyraźnie potwierdzone odpowiednimi orzeczeniami sądowymi. Co więcej, używane oprogramowanie Wiresoft jest również odporne na kontrole!

Zakup oprogramowania z Wiresoft jest więc zawsze bezpiecznym zakupem dla Ciebie! Ta licencja Visual Studio 2017 for Mac Professional oferowana w Wiresoft Shop oprócz dużej zalety w postaci absolutnie niskiej ceny oferuje również bezpieczeństwo poprzez natychmiastowe pobranie i aktywację licencji za pomocą dołączonego klucza licencyjnego ważnego wolumenu.

Ponadto, pojedyncza licencja na używane oprogramowanie, takie jak Visual Studio 2017 dla Mac Professional, oferuje kupującym ekonomiczną alternatywę dla zwykłych nowych ofert oprogramowania i daje im możliwość korzystania z ekskluzywnych edycji programu - nawet w starszych wersjach. Dlatego Ty również możesz skorzystać z naszej korzystnej oferty oprogramowania używanego dla produktów Microsoft!

W sklepie z oprogramowaniem Wiresoft znajdziesz edycję Visual Studio 2017 for Mac, a także kolejne wersje Visual Studio for Mac i inne aplikacje Microsoftu na MacOS jako używane oprogramowanie do natychmiastowego pobrania. Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Visual Studio 2017 for Mac Professional lub innego programu na MacOS firmy Microsoft, skorzystaj z naszych kompetentnych porad na czacie, pocztą elektroniczną lub telefonicznie.

Linki przekierowujące do "MICROSOFT VISUAL STUDIO 2017 DLA MAC"
Oceny klientów dla "MICROSOFT VISUAL STUDIO 2017 DLA MAC"
Napisz ocenę
Oceny zostaną aktywowane po ich weryfikacji.

Pola oznaczone * są obowiązkowe.

Zwróciłem uwagę na privacy policy".

Kategorie