Chat with us, powered by LiveChat
PRAWNA
RESELLER
SOFTWARE ASSURANCE
Klienci biznesowi
telephone
Pomoc w ustawieniu
+48 22 1530637
 
MICROSOFT VISUAL STUDIO 2017 ENTERPRISE
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Przy każdym zakupie w firmie Wiresoft wspierasz Kinderschutzbund..

MICROSOFT VISUAL STUDIO 2017 ENTERPRISE

Gotowy do natychmiastowej wysyłki, czas dostawy 24h

 • SW10138
 • MX3-00098
 • Stale Obowiązuje
 • Wszystkie języki
 • EU
P Otrzymujesz Punkty bonusowe
OPROGRAMOWANIE DO POBRANIA + LICENCJA
6 626,90 zł * 7 361,90 zł * (9,98% oszczędzasz)

zVAT

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Przy każdym zakupie w firmie Wiresoft wspierasz Kinderschutzbund..


Jesteś klientem biznesowym lub masz pytania prawne?

Jestem tu dla ciebie.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

SZCZEGÓŁY  
Wersja Pełna wersja
Urządzenia 1x
Zakres dostawy Pobierz + klucz licencyjny
Średni Pobierz
Czas działania Bez ograniczeń
Języki Wszystkie języki
Czas dostawy  Kilka minut
System  Windows (32bit/64bit)
Serwer terminali Kompatybilność


Dzięki Enterprise Edition  Visual Studio 2017 użytkownicy mają dostęp do szerokiej gamy zaawansowanych funkcji do tworzenia aplikacji dla dowolnej dziedziny na najpopularniejszych systemach operacyjnych, a zintegrowane narzędzia sprawiają, że każdy krok od rozwoju do wydania jest jeszcze bardziej wydajny: Dostępna wyłącznie w wersji Visual Studio 2017 Enterprise  Edition jest funkcja Live Unit Testing dla języków C# i Visual Basic, pozwalająca zwrócić uwagę na błędy podczas pisania, a także funkcja IntelliTrace, za pomocą której można tworzyć migawki i przełączać się między stanami aplikacji - ta edycja wspiera także pracę zespołową w szczególności w większych zespołach.

W przypadku dalszych pytań dotyczących produktu, skontaktuj się z naszym działem obsługi klienta.

Informacje o produkcie "MICROSOFT VISUAL STUDIO 2017 ENTERPRISE"

Visual Studio 2017 Enterprise - edycja dla wymagających programistów w wersji zakupowej

Enterprise Edition of Visual Studio 2017 zapewnia użytkownikom szeroki wachlarz zaawansowanych funkcji do tworzenia aplikacji dla każdego obszaru w najpopularniejszych systemach operacyjnych, a zintegrowane narzędzia sprawiają, że każdy krok od tworzenia aplikacji do jej wydania jest jeszcze bardziej efektywny: Dostępne tylko w Visual Studio 2017 Enterprise Edition to Live Unit Testing dla C# i Visual Basic, który pozwala użytkownikom na identyfikację błędów w trakcie pisania oraz IntelliTrace, który pozwala użytkownikom na robienie snapshotów i przełączanie pomiędzy stanami aplikacji, a także możliwość współpracy w większych zespołach.

Visual Studio 2017 Enterprise oferuje programistom szeroką gamę języków, od C i C++ i C# do iOS, JavaScript, Python, ASP.NET i wiele innych, w tym obsługę pisania kodu na żywo: Praktyczne funkcje nie tylko ułatwiają poruszanie się podczas analizy i debugowania, ale także wykonywanie poprawek i nadpisywania podczas debugowania i refaktoringu - IntelliSense jest tylko jednym z przykładów, podobnie jak CodeLens, który wyświetla zmiany w kodzie bezpośrednio w edytorze.

Dla kogo jest Visual Studio 2017 Enterprise Edition?

Visual Studio 2017 Enterprise Edition jest przeznaczony dla profesjonalnych programistów, którzy chcą współpracować z innymi przy tworzeniu aplikacji dla komputerów stacjonarnych, urządzeń przenośnych i Internetu oraz korzystać z jego szerokich możliwości analizy i refaktoringu kodu. Visual Studio 2017 ma tę zaletę, że obsługuje także Windows 7. Dzięki instalacji oszczędzającej miejsce, oprogramowanie może być używane także na starszych urządzeniach, co rozszerza zakres zastosowań.

Visual Studio 2017 Enterprise Edition dostępne w Wiresoft oferuje deweloperom możliwość nabycia wszystkich zalet sprawdzonego oprogramowania Microsoft bez zwykłej subskrypcji, a zamiast tego w formie zakupionej wersji w ramach jednej licencji. Oprócz tej wersji Visual Studio 2017 Enterprise Edition, sklep internetowy Wiresoft Software Online Shop oferuje kolejne wersje lub wersje, a także kompatybilne programy firmy Microsoft, takie jak Windows 7, Windows 8 i Windows 10, co jest warunkiem koniecznym do korzystania z niektórych funkcji. Poniższy przegląd pokazuje najważniejsze optymalizacje i ekskluzywne funkcje Visual Studio 2017 Enterprise

Ekskluzywne funkcje w Visual Studio 2017 Enterprise

Enterprise Edition of Visual Studio 2017 jest przeznaczona dla programistów o wyższych wymaganiach, które wymagają efektywnych możliwości testowania i debugowania, w tym

Testy jednostkowe na żywo dla Visual Studio 2017 Enterprise

Wczesne wykrywanie i eliminowanie błędów w kodzie jest jednym z najważniejszych standardowych zadań w programowaniu. Live Unit Testing pozwala na jeszcze bardziej niezawodną zmianę lub przeprojektowanie kodu. Funkcja ta jest dostępna wyłącznie w wersji Enterprise Edition dla projektów w C# i Visual Basic opartych na .NET Core i .NET Framework. Nawet jako deweloper zmienia kod, Live Unit Testing automatycznie uruchamia testy jednostkowe w czasie rzeczywistym, aby określić, czy odpowiednio pokrywają one kod, oraz aby upewnić się, że ewentualne zmiany nie powodują regresji. Pokrycie kodu w testach na żywo jest wyświetlane graficznie w czasie rzeczywistym, dzięki czemu użytkownicy mogą natychmiast zobaczyć, czy i ile linii kodu jest pokrytych testami, a edycja 2017 zawiera następujące ulepszenia i optymalizacje:

 • Po otwarciu rozwiązania użytkownicy mogą sprawdzić, czy funkcja Live Unit Testing jest włączona lub wyłączona.
 • Integracja Live Unit Testing z Visual Studio Task Center oznacza, że Task Center pokaże teraz, czy Live Unit Testing jest włączony.
 • Testy jednostkowe na żywo w Visual Studio 2017 Enterprise obsługują obecnie powszechnie używane frameworki, takie jak xUnit, NUnit i MSTest.
 • Wsparcie dla .NET Core i .NET Standard jest teraz wbudowane w Standard w C# lub Visual Basic.
 • Testy można debugować w kontekście wykonywania w oknie interfejsu użytkownika bez opuszczania edytora kodu.
 • Nowo wprowadzona ikona zlewki służy do rozróżniania różnych metod testowania jednostek żywych.
 • Zmiana nazwy funkcji "Live Test Set - Include/Exclude" na "Live Unit Testing - Include/Exclude" eliminuje również problemy ze zrozumieniem znane z poprzedniej wersji podczas korzystania z niej.

IntelliTrace dla Visual Studio 2017 Enterprise

IntelliTrace został zaprojektowany specjalnie dla języków C#, C++ i Visual Basic, aby oszczędzać czas i śledzić historię wykonania kodu. Pozwala to m.in.

Zwłaszcza debugowanie step-back, które było dostępne tylko dla C# w poprzedniej wersji, jest teraz dostępne także dla C++. Dzięki funkcjom "Events" i "Snapshots" programiści mogą natychmiast przełączać się między różnymi stanami aplikacji (warunkiem koniecznym jest tu Aktualizacja Windows 10 Anniversary Update (1607)).

Użytkownicy mogą tworzyć zrzuty obrazu i korzystać z opcji "Krok wstecz" i "Krok do przodu" do poruszania się po zdarzeniach wyświetlanych w zakładce Zdarzenia w oknie Narzędzie diagnostyczne. Podczas nawigacji automatycznie włącza się debugowanie w oparciu o progresję dla wybranego zdarzenia.

Przegląd innych ważnych funkcji w Visual Studio 2017 Enterprise

Wersja 2017 Visual Studio Enterprise zawiera kilka ulepszeń w stosunku do poprzedniej wersji, a także nowe funkcje, dzięki którym proces rozwoju jest szybszy i bardziej efektywny. Administratorzy mogą zdecydować na etapie instalacji, które aplikacje są preferowane: na przykład, tylko Core Editor może być używany, lub aplikacje .NET desktop, Python, itp. Ponadto

przyspiesza czas uruchamiania programu, sesji startowych i ładowania rozwiązań, a także rozpoznawanie szablonów projektów i elementów.

Języki obsługiwane przez Visual Studio 2017

Atrakcją Visual Studio Enterprise 2017 jest niezwykle szeroka gama obsługiwanych języków: Oprócz starszych języków, takich jak Visual Basic i C, C++, C#, TypeScript i Python do szybkiego tworzenia aplikacji, dostępne są również języki internetowe HTML i CSS, a także ASP.NET Core do tworzenia aplikacji i usług internetowych oraz back endów mobilnych, ASP.NET Razor, Java i JavaScript, ale także F#, PHP i Objective-C do tworzenia aplikacji na iOS, itp.

Ponadto Visual Studio 2017 zawiera również udoskonalenia edytorów dla C++, C#, Visual Basic, F#, JavaScript i TypeScript, oprócz optymalizacji debugowania kodu i narzędzi do diagnozowania problemów przy tworzeniu oprogramowania m.in. z .NET Core, ASP .NET Core, ale także Unity i MS SQL Server.

Wsparcie dla Xamarin Mobile Development w Visual Studio 2017 Enterprise

Dzięki integracji Xamarin, rozwój aplikacji mobilnych dla Windows, Android i iOS na tej podstawie jest teraz możliwy w Visual Studio 2017. Typowe funkcje Xamarinu obejmują Podgląd Formularzy Xamarinowych, który zapewnia podgląd na żywo efektów linii kodu na aplikacji. Zawiera również funkcje Xamarin.Forms, Xamarin Profiler i Xamarin Test Recorder, a także IntelliSense dla ulepszeń XAML w Xamarin Forms.

IntelliSense w Visual Studio 2017 Enterprise

Funkcja IntelliSense opisuje API zaraz po ich wprowadzeniu i automatycznie uzupełnia je za pomocą wbudowanych list uzupełniania IntelliSense, co przyspiesza odpowiednie procesy. Końcówki narzędzi wskazują problemy, oznaczając krytyczne miejsca falistą linią. Listy zapewniają również szybki dostęp do członków, przestrzeni nazw i fragmentów kodu, a także nazw zmiennych, poleceń i funkcji. Konkretnie w C#, listy uzupełniania zawierają tokeny dla "List Member" i "Complete Word".

CodeLens w Visual Studio 2017 Enterprise

Funkcja CodeLens oferuje programistom oszczędzającą czas możliwość przejścia do poszczególnych funkcji bez konieczności opuszczania kodu. CodeLens zaznacza również wszystkie zmiany w kodzie w edytorze i pokazuje, czy w danym punkcie został zdany test, a także ostatniego programistę, który wprowadził tam zmiany.

Nowe renowacje w Visual Studio 2017 Enterprise

Refaktory oferują praktyczną możliwość aktualizacji lub poprawy wewnętrznej struktury kodu bez zmiany jego zachowania. Dodatkowe refaktory są dostępne w Visual Studio 2017 Enterprise; obejmują one konwersję poleceń If na polecenia Switch, dodawanie parametrów, takich jak kontrole NULL i argumenty, a także generowanie nadpisań; wstawianie separatorów liczb dla literów - zwłaszcza liczbowych, zmianę bazy z "szesnastkowego" na "binarną" - i tak dalej.

Zarządzanie kodem źródłowym w Visual Studio 2017 z Gitem

Jeśli nie chcesz używać własnego rozwiązania Azure DevOps firmy Microsoft w Visual Studio 2017 Enterprise do zarządzania kodem źródłowym, możesz użyć Git do zdalnego repozytorium. Git jest szeroko stosowanym Standard zarządzania wersjami plików, a także pozwala członkom większego zespołu na jednoczesną pracę nad projektem.

Visual Studio 2017 Edition pozwala teraz firmie Git na bezpośredni dostęp do tych repozytoriów poprzez zintegrowane przyciski w IDE do ustawiania, edycji i publikowania kodu. Zawiera również nowe dodatki, takie jak funkcje push and commit oraz wsparcie SSH. W przypadku korzystania z usług Azure DevOps, Visual Studio Enterprise łączy również użytkowników z repozytoriami Git lub GitHub oraz repozytoriami TFVC za pośrednictwem przeglądarki Team Explorer.

Wymagania sprzętowe dla Visual Studio 2017 Enterprise

Do zainstalowania Visual Studio 2017 Enterprise wymagany jest pakiet .NET Framework w wersji 4.5.2. Podczas konfiguracji instalowana jest wersja .NET Framework 4.7.2 wymagana do uruchomienia oprogramowania Visual Studio. Niektóre funkcje mogą wymagać Windows 10 i muszą być spełnione następujące minimalne wymagania:

Wymagania systemowe:

Do uruchomienia Microsoft Visual Studio 2017 Enterprise wymagana jest jedna z poniższych wersji Windows:

 • Windows 10 (co najmniej wersja 1507) Home, Professional, Education, Enterprise
 • Windows Server 2016: Standard, Datacenter
 • Windows 8.1 (z aktualizacją 2919355): Core, Professional, Enterprise
 • Windows Server 2012 R2 (z aktualizacją 2919355): Essentials, Standard, Datacenter
 • Windows 7 SP1 (łącznie z najnowszymi aktualizacjami): Home Premium, Professional, Enterprise, Ultimate

Dalsze wymagania:

 • Procesor: 1,8 GHz lub szybszy; dwurdzeniowy lub lepiej zalecany
 • Pamięć: 2 GB RAM, zalecane 4 GB RAM (minimum 2,5 GB przy pracy na maszynie wirtualnej)
 • Miejsce na dysku twardym: do 130 GB, w zależności od zainstalowanych funkcji, standardowa instalacja wymaga 20 - 50 GB wolnego miejsca.
 • W celu poprawy wydajności i szybkości, zaleca się zainstalowanie Visual Studio 2017 i Windows na dysku SSD, aby wykorzystać szybkość dysku twardego.
 • Karta graficzna: kompatybilna z DirectX 9, min. rozdzielczość 1 280 x 720 (720p), zalecane 1 366 x 768 WXGA lub wyższa.

Kup pojedynczą licencję Visual Studio 2017 Enterprise jako oprogramowanie używane w sklepie internetowym Wiresoft

Microsoft Visual Studio 2017 Enterprise Edition jest oferowany w sklepie internetowym Wiresoft jako pojedyncza licencja w zakupionej wersji - i jest dostępny jako używane oprogramowanie w szczególnie korzystnej cenie, dlatego nie jest to standardowa wersja abonamentowa. Niniejsza licencja Visual Studio 2017 Enterprise Edition pochodzi z odpowiedniej ilościowej licencji firmy zakupionej od Wiresoft, która została rozwiązana i przekształcona w pojedyncze licencje, nadając im tym samym nowe oznaczenie jako "Używane oprogramowanie".

Licencje Microsoft Visual Studio 2017 Enterprise lub innego oprogramowania Microsoft oferowanego przez Wiresoft pochodzą z firmy mającej siedzibę w Europie, do której stosuje się prawo Unii Europejskiej. Ani podział licencji na wolumeny, ani nowe oznaczenie jako "Oprogramowanie używane" nie będą skutkowały żadnymi ograniczeniami dotyczącymi funkcjonalności oprogramowania Visual Studio 2017 Enterprise.

Zakup oprogramowania z Wiresoft jest zawsze niedrogi i jednocześnie bezpieczny! Licencja Visual Studio 2017 Enterprise oferowana przez Wiresoft w sklepie nie ma dużej przewagi cenowej nad innymi zobowiązaniami abonamentowymi ze względu na jednorazowy zakup, ale może być używana natychmiast dzięki natychmiastowemu pobraniu i aktywacji licencji za pomocą dołączonego klucza licencyjnego z ważnym wolumenem. Ponadto zakup używanego oprogramowania, takiego jak Visual Studio 2017 Enterprise lub jakiegokolwiek innego oprogramowania firmy Microsoft, jest również prawnie bezpieczny dla klientów firmy Wiresoft: handel używanym oprogramowaniem jest wyraźnie dozwolony przez prawo, co zostało również wyraźnie potwierdzone odpowiednimi orzeczeniami sądowymi, więc oprogramowanie firmy Wiresoft jest również odporne na kontrole.

Z tych wszystkich powodów pojedyncze licencje na używane oprogramowanie, takie jak Visual Studio 2017 Enterprise, są opłacalną alternatywą dla konwencjonalnych ofert licencji na oprogramowanie dla nabywców, a tym samym oferują ekonomiczną możliwość korzystania z takich ekskluzywnych edycji programu.

W sklepie z oprogramowaniem Wiresoft znajdziesz nie tylko to Visual Studio 2017 Enterprise Edition, ale także kolejne wersje i wydania tego oprogramowania, jak również pasujące do systemów operacyjnych Microsoft, takich jak Windows 8 i Windows 10 - zawsze jako używane oprogramowanie z możliwością natychmiastowego pobrania. Jeśli masz pytania dotyczące Visual Studio 2017 Enterprise lub innego programu firmy Microsoft, po prostu skorzystaj z naszych kompetentnych porad na czacie lub przez e-mail lub telefon.

Linki przekierowujące do "MICROSOFT VISUAL STUDIO 2017 ENTERPRISE"
Oceny klientów dla "MICROSOFT VISUAL STUDIO 2017 ENTERPRISE"
Napisz ocenę
Oceny zostaną aktywowane po ich weryfikacji.

Pola oznaczone * są obowiązkowe.

Zwróciłem uwagę na privacy policy".

Kategorie