Chat with us, powered by LiveChat
PRAWNA
RESELLER
SOFTWARE ASSURANCE
Klienci biznesowi
telephone
Pomoc w ustawieniu
+48 22 1530637
 
MICROSOFT VISIO 2021 STANDARD
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Przy każdym zakupie w firmie Wiresoft wspierasz Kinderschutzbund..

MICROSOFT VISIO 2021 STANDARD

Plik dostępny do natychmiastowego pobrania

 • SW10448
 • D86-05942
 • Stale Obowiązuje
 • Wszystkie języki
 • EU
P Otrzymujesz Punkty bonusowe
OPROGRAMOWANIE DO POBRANIA + LICENCJA
656,90 zł * 728,90 zł * (9,88% oszczędzasz)

zVAT

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Przy każdym zakupie w firmie Wiresoft wspierasz Kinderschutzbund..


Jesteś klientem biznesowym lub masz pytania prawne?

Jestem tu dla ciebie.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

SZCZEGÓŁY  
Wersja Pełna wersja
Urządzenia 1x
Zakres dostawy Pobierz + licencja
Medium Pobierz
Czas działania Bez ograniczeń
Języki Wszystkie języki
Czas dostawy  Kilka minut
System  Windows (32bit/64bit)
Serwer terminali Kompatybilność


Microsoft Visio 2021 to najnowsza wersja wszechstronnego oprogramowania do wizualizacji, które może być używane do tworzenia dużej liczby procesów technicznych i biznesowych oraz planów przeglądowych i planów instalacji w wielu różnych obszarach, w tym do wizualizacji danych w postaci diagramów. W tym celu MS Visio 2021 Edition Standard oferuje dodatkowe możliwości dzięki zoptymalizowanym narzędziom i dodatkowym kształtom. W przypadku korzystania z Microsoft Azure Active Directory lub Exchange Server, dane mogą być na przykład importowane do kształtów za pośrednictwem tego narzędzia lub z tabeli programu Excel.

W przypadku dalszych pytań dotyczących produktu skontaktuj się z naszym działem obsługi klienta.

Informacje o produkcie "MICROSOFT VISIO 2021 STANDARD"

Visio 2021 Standard - najnowsza wersja praktycznej aplikacji firmy Microsoft do tworzenia diagramów i projektów technicznych

Microsoft Visio 2021 to najnowsza wersja wszechstronnego oprogramowania do wizualizacji, które może być używane do tworzenia dużej liczby diagramów technicznych i biznesowych oraz schematów poglądowych i zakładowych w wielu różnych dziedzinach, w tym do wizualizacji danych w formie diagramów. W tym celu edycja MS Visio 2021 Standard oferuje dodatkowe możliwości dzięki zoptymalizowanym narzędziom i innym kształtom. W przypadku korzystania z usługi Microsoft Azure Active Directory lub serwera Exchange dane można na przykład zaimportować do kształtów za pomocą tego narzędzia lub z tabeli programu Excel.

Nawet początkujący użytkownicy szybko odnajdują się w programie Visio 2021 Standard, ponieważ interfejs pulpitu jest podobny do innych programów pakietu MS Office i dlatego wygląda znajomo - mogą intuicyjnie korzystać z istniejących narzędzi i funkcji, aby prezentować dane i projekty w sposób informacyjny oraz wykorzystywać je do komunikacji w zespole. Z programu Visio 2021 Standard można również korzystać na urządzeniach obsługujących dotyk - za pomocą pióra cyfrowego lub palca.

Program Visio Standard Edition 2021 jest idealny dla małych i średnich firm oraz dla osób pracujących na własny rachunek, które chcą tworzyć profesjonalne wizualizacje na wysokim poziomie w swojej dziedzinie pracy.  W tym celu program Visio zawiera na przykład schematy blokowe do przedstawiania międzyfunkcjonalnych przepływów pracy, harmonogramy wyświetlające linie czasu i kalendarze, diagramy Gantta i PERT, a także proste diagramy sieciowe, architektoniczne plany pięter do planowania biur oraz różnorodne schematy organizacyjne, które są zwykle używane do wizualizacji procesów biznesowych w firmach: w takich obszarach, jak marketing, burza mózgów, analiza struktury błędów i audyty. Do wyboru jest także wiele schematów wielofunkcyjnych.

Najprawdopodobniej firma Microsoft podniesie ceny nowych wersji oprogramowania, takich jak MS Visio 2021 Standard, a także wielu innych nowych aplikacji, ale będą one nadal dostępne w sprzedaży. W firmie Wiresoft program Visio 2021 Standard jest już dostępny do nabycia jako używane oprogramowanie w formie pojedynczej licencji - i to w znacznie niższej cenie w porównaniu z nowym produktem - wystarczy skontaktować się z naszym zespołem, aby uzyskać więcej informacji i natychmiast dowiedzieć się, kiedy program Visio 2021 będzie dostępny do pobrania.

W sklepie internetowym Wiresoft Software znajdziesz również wiele innych aplikacji firmy Microsoft jako używane oprogramowanie w korzystnych cenach, np. również programy zgodne z programem Visio 2021 Standard. W poniższym przeglądzie można znaleźć informacje o znanych innowacjach i optymalizacjach nowego programu MS Visio 2021 Standard Edition, a także o typowych funkcjach i właściwościach.

Poprzednio znane innowacje programu Visio 2021 Standard Edition

MS Visio 2021 Standard Edition będzie prawdopodobnie zawierać pewne innowacje i ulepszenia. W związku z tym firma Microsoft ogłosiła następujące informacje:

 • Widok pulpitu został jeszcze bardziej zmodernizowany, co widać po zaktualizowanych kartach na wstążce.
 • Program Visio 2021 Standard oferuje również aktualizacje dla różnych kształtów, szablonów i stylów.
 • Mówi się również, że program Visio Standard 2021 oferuje szerokie możliwości zarządzania prawami do informacji w celu zapewnienia ochrony danych.
 • Dostępne są nowe szablony do tworzenia diagramów Azure, które pomagają użytkownikom w przedstawianiu różnych topologii i konfiguracji.
 • Oczekuje się również udoskonaleń w zakresie zawartości multimedialnej, takich jak archiwalne obrazy i ikony, które można wykorzystać w diagramach programu Visio.

Dowiedz się więcej szczegółów na temat MS Visio Standard 2021 Edition - gdy tylko będą one znane - od przedstawiciela firmy Wiresoft.

Wykorzystaj szeroki zakres diagramów w MS Visio 2021 Standard - lub stwórz własne kształty

MS Visio 2021 Standard udostępnia użytkownikom bogatą kolekcję typów diagramów, które można wykorzystać do wizualizacji wielu różnych procesów i struktur. Aby ułatwić wyszukiwanie diagramów odpowiednich dla danego obszaru zastosowań, są one podzielone tematycznie na tzw. szablony, które z kolei zawierają poszczególne kształty lub formy diagramów. W wersji Standard można za ich pomocą tworzyć na przykład proste diagramy sieciowe. Wiele z kształtów dostępnych w programie Visio jest zgodnych ze standardami branżowymi, co oznacza, że zawierają one wiążące informacje, a zatem są dostępne do dalszego wykorzystania zawartych w nich informacji.

Łatwa edycja kształtów

Kształty można następnie dowolnie uzupełniać, na przykład własnym tekstem - w takim przypadku poszczególne pola można opisać bezpośrednio lub bezpośrednio zaimportować dane, na przykład łącząc je z tabelą programu Excel lub - jeśli jest dostępna - z bazą danych programu Exchange. Możliwy jest również import za pośrednictwem usług MS SharePoint lub OneDrive.

Tworzenie własnych kształtów

Oprócz kształtów zoptymalizowanych do przedstawiania konkretnych struktur i procesów program Visio 2021 oferuje również wybór praktycznych diagramów startowych, które umożliwiają szybkie rozpoczęcie pracy w często wymaganych obszarach, takich jak schematy organizacyjne, również zgodnie ze standardem języka specyfikacji i opisu (SDL), oraz podczas burzy mózgów, na przykład w celu tworzenia wykresów przepływu, przepływów pracy i harmonogramów. Dostępne są również praktyczne wskazówki, które są szczególnie pomocne dla początkujących.

W programie Vision 2019 Standard użytkownicy mogą używać tych ogólnych i szczegółowych kształtów do tworzenia własnych niestandardowych kształtów i zapisywać je na stałe jako nowe kształty główne w "Ulubionych" do wielokrotnego użytku. Ponadto kształty zawarte w programie Visio 2019 Standard można również dalej dostosowywać graficznie lub uzupełniać w zależności od dodatkowych wymagań: np. poszczególne treści lub elementy można mocniej wyróżnić za pomocą różnych narzędzi, można również edytować cały diagram. Dostępne są narzędzia i opcje, np: Formatowanie i kolor tekstu można zmieniać, a także obracać; można także zmieniać grubość, styl i kolor linii diagramu. Ponadto dostępna jest paleta kolorów wypełnienia, gradientów, przezroczystości i wzorów, a także efekty cienia, luminescencji, odbicia i 3D, które uwypuklają pewne obszary, co może być pomocne w zrozumieniu prezentacji i raportów.

Krótkie wprowadzenie do typów diagramów w programie MS Visio 2021 Standard

Program Visio 2021 Standard ponownie zawiera dodatki do niektórych typów diagramów, co jeszcze bardziej rozszerza zakres jego zastosowań. Do najczęściej używanych kształtów i form należą diagramy opisujące procesy:

 • Schematy blokowe - można ich używać do wizualizacji poszczególnych faz procesów w projektach, a także procedur technicznych; obejmują one także diagramy typu swimlane, które można wykorzystać do przydzielania poszczególnych etapów pracy różnym zespołom.
 • Diagramy przepływów międzyfunkcyjnych są szczególnym przypadkiem; typowe formy to diagramy IDEF0, które są używane do modelowania decyzji systemowych i firmowych, lub diagramy BPMN, które są używane w informatyce biznesowej i zarządzaniu procesami.
 • Schematy przepływu procesów są najczęściej stosowane do przedstawiania procesów chemicznych i przemysłowych, uwzględniają także wyposażenie wykorzystywane w procesie.
 • Diagramy procesów biznesowych mogą ilustrować wiele procesów operacyjnych - nawet tych o złożonym charakterze.
 • Diagramy osi czasu dokumentują kolejność zmian, np. w procesach biznesowych.

Ponadto program Visio Standard 2021 udostępnia następujące typy diagramów:

 • Schematy organizacyjne wyjaśniają struktury w organizacjach, a także hierarchie i zależności.
 • Diagramy sekwencji wizualizują uczestników lub obiekty pewnych interakcji, a także odpowiednie zdarzenia.
 • Diagramy czynności opisują działania lub metody stosowane przez aktorów.
 • Diagramy stanów ilustrują sekwencję faz, przez które przechodzi obiekt, np. cykl życia produktu.
 • Diagramy przypadków lubprzypadków użycia opisują poszczególne fazy projektów rozwojowych.
 • Diagramy komunikacyjne ilustrują wzajemne oddziaływanie elementów w systemie.
 • wykresy słupkowe 3D mogą przedstawiać sprzedaż, wzrost zysków lub inne kluczowe wskaźniki efektywności.
 • Rzutykondygnacji, a także plany budynków jako ich odmiana, wizualizują strukturyzację przestrzeni architektonicznych i rzuty kondygnacji; przedstawiają także infrastrukturę, na przykład takie opisy techniczne obwodów (także zgodnie z normą IEEE), instalacji, rurociągów i systemów, co jest także wymagane przy planowaniu przestrzeni.
 • Diagramy informatyczne ilustrują sieci procesów, funkcji i ról, np. w Active Directorys, ale także bazy danych; do tej kategorii należą także diagramy ITIL (Information Technology Infrastructure Library).

Wymagania sprzętowe dla programu Microsoft Visio 2021 Standard

MS Visio 2021 Standard Edition ma być dostępny zarówno w wersji 32-bitowej, jak i 64-bitowej i może być używany tylko w połączeniu z systemem Windows 10 lub 11 oraz Windows Server 2019. Aby uzyskać najnowsze informacje, należy skontaktować się bezpośrednio z zespołem firmy Wiresoft - za pośrednictwem poczty elektronicznej, telefonu lub czatu. Szczegółowe informacje na temat poszczególnych wymagań minimalnych można znaleźć w poniższym zestawieniu:

 • Systemy operacyjne: Windows 10, Windows 11, Windows Server 2022
 • Procesor: 1,6 GHz, dwurdzeniowy
 • Pamięć: 4 GB RAM (64-bitowa) lub 2 GB RAM (32-bitowa)
 • Miejsce na dysku twardym: 4,0 GB
 • Wyświetlacz/rozdzielczość ekranu: 1 280 x 768
 • Grafika: Karta graficzna DirectX 10 do akceleracji sprzętu graficznego
 • Oczekuje się, że korzystanie z funkcji umożliwiających korzystanie z plików programu Visio w chmurze będzie ponownie wymagało posiadania konta Microsoft OneDrive, OneDrive for Business lub SharePoint Services

Kup Microsoft Visio 2021 Standard jako oprogramowanie używane w sklepie Wiresoft Software Shop

Aktualna wersja MS Visio Standard 2021 Edition jest już oferowana w sklepie Wiresoft Software Shop jako używana pojedyncza licencja - jest dostępna do pobrania po oficjalnej dacie premiery. Jako oprogramowanie używane, jego cena jest niższa niż cena odpowiadającego mu nowego oprogramowania Visio Standard 2021. W firmie Wiresoft kupując używane oprogramowanie, korzystasz z następujących korzyści:

 • Kupując program Microsoft Visio 2021 Standard w sklepie Wiresoft, otrzymujesz oryginalną pojedynczą licencję, która została wcześniej zakupiona przez firmę europejską i sprzedana firmie Wiresoft. W przypadku odsprzedaży oferowana licencja MS Visio 2021 Standard jest oznaczona jako używana, przy czym słowo "używana" nie oznacza żadnych ograniczeń funkcjonalności oprogramowania Visio ani nie oznacza, że licencja ta została już faktycznie wykorzystana.
 • Oferowana aplikacja MS Visio 2021 Standard, jak również wszystkie inne używane licencje Microsoft oferowane do sprzedaży przez firmę Wiresoft, nie są wersjami testowymi o ograniczonej użyteczności lub ograniczonymi czasowo, nie zawierają również aktywowanego klucza licencyjnego, lecz są oprogramowaniem autoryzowanym po zakupie wyłącznie dla siebie.
 • Jeśli pierwszy nabywca już wcześniej zainstalował i aktywował oprogramowanie MS Visio 2021 Standard, to zostało ono ponownie usunięte w momencie sprzedaży firmie Wiresoft, dzięki czemu odpowiednia licencja na oprogramowanie jest ponownie w 100% swobodnie dostępna.
 • Wszystkie używane licencje zakupione przez firmę Wiresoft i oferowane do odsprzedaży, jak na przykład to oprogramowanie MS Visio Standard 2021, zostały również sprawdzone przez nas pod kątem ich pełnej użyteczności przed sprzedażą.
 • Podstawą prawną odsprzedaży używanego oprogramowania Microsoft Visio 2021 Standard jest obowiązujące prawo, które zezwala na sprzedaż i zakup oraz korzystanie z używanego oprogramowania.
 • Po pomyślnym dokonaniu zakupu aplikacja MS Visio 2021 Standard jest bezpośrednio dostępna za pośrednictwem Elektronicznej Dostawy Oprogramowania (ESD).
 • Kupując używaną licencję, taką jak Standardowa Edycja programu Visio 2021 firmy Wiresoft, możesz mieć pewność, że zawsze kupujesz i używasz legalnego i oryginalnego produktu firmy Microsoft.

Jeśli masz dodatkowe pytania dotyczące zakupu Microsoft Visio 2021 Standard jako używanego oprogramowania lub jakiejkolwiek innej edycji MS Visio 2021, a także starszych wersji MS Visio lub innego oprogramowania firmy Microsoft, skontaktuj się z nami za pośrednictwem poczty e-mail, telefonu lub czatu.

Linki przekierowujące do "MICROSOFT VISIO 2021 STANDARD"
Oceny klientów dla "MICROSOFT VISIO 2021 STANDARD"
Napisz ocenę
Oceny zostaną aktywowane po ich weryfikacji.

Pola oznaczone * są obowiązkowe.

Zwróciłem uwagę na privacy policy".

Kategorie