Chat with us, powered by LiveChat
AUTORYZOWANY ORYGINALNY PRODUKT
WYSYŁKA W CIĄGU 24 GODZIN
CZAT, E-MAIL I WSPARCIE TELEFONICZNE
BEZPŁATNA INFOLINIA +48 22 1530637
 
MICROSOFT VISIO 2021 STANDARD

MICROSOFT VISIO 2021 STANDARD

976,00 zł *

zVAT

Plik dostępny do natychmiastowego pobrania


Jesteś klientem biznesowym lub masz pytania prawne?

Jestem tu dla ciebie.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

Visio 2021 Standard - najnowsza wersja praktycznej aplikacji firmy Microsoft do tworzenia...więcej
Informacje o produkcie "MICROSOFT VISIO 2021 STANDARD"

Visio 2021 Standard - najnowsza wersja praktycznej aplikacji firmy Microsoft do tworzenia diagramów i projektów technicznych

Microsoft Visio 2021 to najnowsza wersja wszechstronnego oprogramowania wizualizacyjnego, które może być wykorzystywane do tworzenia dużej liczby procesów technicznych i biznesowych oraz planów przeglądowych i zakładowych w wielu różnych dziedzinach, w tym do wizualizacji danych w postaci diagramów. W tym celu edycja MS Visio 2021 Standard oferuje dodatkowe możliwości dzięki zoptymalizowanym narzędziom i dalszym kształtom. W przypadku korzystania z Microsoft Azure Active Directory lub Exchange Server dane można np. zaimportować do kształtów za pomocą tego lub z tabeli Excel.

Nawet początkujący użytkownicy szybko odnajdują się w programie Visio 2021 Standard, ponieważ interfejs pulpitu jest podobny do innych programów MS Office i dlatego wygląda znajomo - mogą intuicyjnie korzystać z istniejących narzędzi i funkcji, aby w sposób informacyjny prezentować dane i projekty oraz wykorzystywać je do komunikacji w zespole. Program Visio 2021 Standard może być również używany na urządzeniach obsługujących dotyk - za pomocą pióra cyfrowego lub palca.

Visio Standard Edition 2021 jest idealnym rozwiązaniem dla małych i średnich firm, jak również dla osób prowadzących własną działalność gospodarczą, które chcą tworzyć profesjonalne wizualizacje na wysokim poziomie w swojej dziedzinie pracy.  W tym celu Visio zawiera na przykład diagramy przepływu do przedstawiania wielofunkcyjnych przepływów pracy, harmonogramy, które wyświetlają linie czasu i kalendarze, wykresy Gantta i PERT, a także proste diagramy sieciowe, architektoniczne plany pięter do planowania biur i różne wykresy organizacyjne, które są zwykle używane do wizualizacji procesów biznesowych w firmach: w takich obszarach jak marketing, burza mózgów, do analizy struktury błędów i do audytów. Do wyboru jest również wiele schematów wielofunkcyjnych.

Najprawdopodobniej Microsoft podniesie ceny nowych wersji oprogramowania, takich jak MS Visio 2021 Standard, a także wielu innych nowych aplikacji, ale będą one nadal dostępne w sprzedaży. W firmie Wiresoft program Visio 2021 Standard jest już dostępny do nabycia jako używane oprogramowanie w formie pojedynczej licencji - i to w znacznie niższej cenie w porównaniu z nowym produktem - wystarczy skontaktować się z naszym zespołem, aby uzyskać więcej informacji i natychmiast dowiedzieć się, kiedy program Visio 2021 będzie dostępny do pobrania.

W sklepie internetowym Wiresoft Software znajdziecie Państwo również wiele innych aplikacji Microsoft jako używane oprogramowanie w korzystnych cenach, np. również programy kompatybilne z Visio 2021 Standard. W poniższym przeglądzie znajdą Państwo informacje o znanych innowacjach i optymalizacjach nowego MS Visio 2021 Standard Edition, jak również o typowych funkcjach i właściwościach.

Poprzednio znane innowacje programu Visio 2021 Standard Edition

MS Visio 2021 Standard Edition będzie prawdopodobnie zawierał kilka nowości, jak również usprawnień. W związku z tym firma Microsoft ogłosiła, co następuje:

 • Widok pulpitu został jeszcze bardziej zmodernizowany, co można zauważyć w zaktualizowanych zakładkach na wstążce.
 • Program Visio 2021 Standard oferuje również aktualizacje dla różnych kształtów, szablonów i stylów.
 • Visio Standard 2021 ma również oferować rozbudowane opcje zarządzania prawami do informacji w celu zapewnienia ochrony danych.
 • Dostępne są nowe szablony do tworzenia diagramów Azure, aby wesprzeć użytkowników w przedstawianiu różnych topologii i konfiguracji.
 • Oczekuje się również ulepszeń w zakresie zawartości multimedialnej, takich jak archiwalne obrazy i ikony, które można wykorzystać w diagramach programu Visio.

Dowiedz się więcej szczegółów na temat MS Visio Standard 2021 Edition - gdy tylko będą one znane - od przedstawiciela firmy Wiresoft.

Korzystaj z szerokiej gamy diagramów w MS Visio 2021 Standard - lub twórz własne kształty

MS Visio 2021 Standard zapewnia użytkownikom obszerną kolekcję typów diagramów, które mogą być używane do wizualizacji szerokiej gamy procesów i struktur. Aby ułatwić znalezienie odpowiednich diagramów dla danego obszaru zastosowania, są one podzielone tematycznie na tzw. szablony, które z kolei zawierają poszczególne kształty lub formy diagramów. W wersji Standard Edition można za ich pomocą tworzyć np. proste diagramy sieciowe. Wiele z kształtów dostępnych w programie Visio jest zgodnych ze standardami branżowymi, co oznacza, że zawierają one wiążące informacje, a zatem są również dostępne do dalszego wykorzystania zawartych w nich informacji.

Łatwa edycja kształtów

Kształty można następnie uzupełnić według potrzeb, na przykład własnym tekstem - w tym przypadku poszczególne pola można albo bezpośrednio opisać, albo bezpośrednio zaimportować dane, na przykład łącząc je z tabelą Excela lub - jeśli to możliwe - z bazą danych Exchange. Możliwy jest również import poprzez MS SharePoint lub OneDrive Services.

Tworzenie własnych kształtów

Oprócz kształtów zoptymalizowanych pod kątem przedstawiania konkretnych struktur i procesów, program Visio 2021 oferuje również wybór praktycznych diagramów startowych, które umożliwiają szybkie rozpoczęcie pracy w często wymaganych obszarach, takich jak schematy organizacyjne, również zgodnie ze standardem języka specyfikacji i opisu (SDL), oraz podczas burzy mózgów, na przykład w celu tworzenia wykresów przepływu, przepływów pracy i harmonogramów. Dostępne są również praktyczne wskazówki, które są szczególnie pomocne dla początkujących.

W Vision 2019 Standard użytkownicy mogą używać tych ogólnych, jak i specyficznych kształtów do tworzenia własnych niestandardowych kształtów i trwale zapisywać je jako nowe kształty główne w "Ulubionych" do wielokrotnego użytku. Ponadto kształty zawarte w programie Visio 2019 Standard można również dalej dostosowywać graficznie lub uzupełniać w zależności od dodatkowych wymagań: np. poszczególne treści lub elementy można mocniej wyróżnić za pomocą różnych narzędzi, można również edytować cały diagram. Dostępne są narzędzia i opcje, na przykład: Formatowanie i kolor tekstu można zmieniać, a także obracać; można także zmieniać grubość, styl i kolor linii diagramu. Ponadto dostępna jest paleta kolorów wypełnienia, gradientów, przezroczystości i wzorów, a także efekty cienia, luminescencji, odbicia i 3D w celu podkreślenia pewnych obszarów, co może być pomocne w zrozumieniu prezentacji i raportów.

Krótkie wprowadzenie do typów diagramów w MS Visio 2021 Standard

Program Visio 2021 Standard ponownie zawiera dodatki do niektórych typów diagramów, co jeszcze bardziej rozszerza zakres jego zastosowań. Do najczęściej używanych kształtów i form należą diagramy opisujące procesy:

 • Schematy przepływu - służą do wizualizacji poszczególnych faz procesów w projektach oraz procedur technicznych, obejmują również diagramy typu swimlane, za pomocą których można przypisać poszczególne etapy pracy do różnych zespołów.
 • Szczególnym przypadkiem sądiagramy przepływów międzyfunkcjonalnych, których typowymi formami są diagramy IDEF0, wykorzystywane do modelowania decyzji systemowych i firmowych, czy diagramy BPMN, stosowane w informatyce biznesowej i zarządzaniu procesami.
 • Diagramy przepływu procesów są najczęściej wykorzystywane do przedstawiania procesów chemicznych i przemysłowych, uwzględniają również urządzenia wykorzystywane w procesie.
 • Diagramy procesów biznesowych mogą ilustrować wiele procesów operacyjnych - nawet o złożonym charakterze.
 • Diagramy osi czasu dokumentują sekwencję rozwoju, np. w procesach biznesowych.

Ponadto program Visio Standard 2021 udostępnia następujące typy diagramów:

 • Schematy organizacyjne wyjaśniają struktury w organizacjach, jak również hierarchie i zależności.
 • Diagramy sekwencji wizualizują uczestniczących aktorów lub obiekty pewnych interakcji, jak również odpowiednie zdarzenia.
 • Diagramy aktywności opisują działania lub metody aktorów.
 • Diagramy stanów ilustrują sekwencję faz, przez które przechodzi obiekt, np. cykl życia produktu.
 • Diagramy przypadków lubprzypadków użycia opisują poszczególne fazy projektów rozwojowych.
 • Diagramy komunikacyjne ilustrują wzajemne oddziaływanie elementów w systemie.
 • Wykresy słupkowe 3D mogą pokazywać sprzedaż, wzrost zysków lub inne wskaźniki KPI.
 • Rzuty kondygnacji, jak również będące ich odmianą rzuty budynków, wizualizują strukturyzację przestrzeni architektonicznych i rzuty kondygnacji; przedstawiają również infrastrukturę, np. opisy techniczne obwodów (również zgodnie z normą IEEE), instalacji, rurociągów i systemów, co jest również wymagane przy planowaniu przestrzeni.
 • Diagramy IT ilustrują sieci procesów, funkcji i ról, np. w Active Directorys, ale także bazy danych; do tej kategorii należą także diagramy ITIL (Information Technology Infrastructure Library).

Wymagania sprzętowe dla programu Microsoft Visio 2021 Standard

MS Visio 2021 Standard Edition ma być dostępny zarówno w wersji 32-bitowej, jak i 64-bitowej i może być używany tylko w połączeniu z systemem Windows 10 lub 11 oraz Windows Server 2019. Aby uzyskać najnowsze szczegóły, prosimy o bezpośredni kontakt z zespołem Wiresoft - za pośrednictwem poczty elektronicznej, telefonu lub czatu. Szczegółowe informacje na temat poszczególnych wymogów minimalnych można znaleźć w poniższym zestawieniu:

 • Systemy operacyjne: Windows 10, Windows 11, Windows Server 2022
 • Procesor: 1,6 GHz, dwurdzeniowy
 • Pamięć: 4 GB RAM (64-bitowa) lub 2 GB RAM (32-bitowa)
 • Miejsce na dysku twardym: 4,0 GB
 • Wyświetlacz/rozdzielczość ekranu: 1.280 x 768
 • Grafika: Karta graficzna DirectX 10 do akceleracji sprzętu graficznego
 • Oczekuje się, że korzystanie z funkcji umożliwiających korzystanie z plików programu Visio w chmurze będzie ponownie wymagało posiadania konta Microsoft OneDrive, OneDrive for Business lub SharePoint Services

Kup Microsoft Visio 2021 Standard jako używane oprogramowanie w Wiresoft Software Shop

Aktualna wersja MS Visio Standard 2021 Edition jest już oferowana w sklepie Wiresoft Software Shop jako używana licencja pojedyncza - jest dostępna do pobrania po oficjalnej dacie premiery. Jako oprogramowanie używane, jego cena jest niższa niż cena odpowiadającego mu nowego oprogramowania Visio Standard 2021. W firmie Wiresoft przy zakupie używanego oprogramowania korzystasz z następujących korzyści:

 • Kupując Microsoft Visio 2021 Standard w sklepie Wiresoft, otrzymujesz oryginalną pojedynczą licencję, która została wcześniej zakupiona przez firmę europejską i sprzedana firmie Wiresoft. Przy odsprzedaży oferowana licencja MS Visio 2021 Standard oznaczona jest jako używana, przy czym "używana" nie oznacza żadnych ograniczeń w funkcjonalności oprogramowania Visio ani nie oznacza, że licencja ta została już faktycznie wykorzystana.
 • Oferowana aplikacja MS Visio 2021 Standard, jak i wszystkie inne używane licencje Microsoft oferowane do sprzedaży przez firmę Wiresoft nie są wersjami testowymi o ograniczonej użyteczności lub ograniczonymi czasowo, nie zawierają również aktywowanego klucza licencyjnego, lecz jest to oprogramowanie autoryzowane po zakupie wyłącznie dla siebie.
 • Jeśli pierwotny nabywca zainstalował już i aktywował oprogramowanie MS Visio 2021 Standard, zostało ono ponownie usunięte w momencie sprzedaży firmie Wiresoft, dzięki czemu odpowiednia licencja na oprogramowanie jest ponownie w 100% swobodnie dostępna.
 • Wszystkie używane licencje zakupione przez firmę Wiresoft i oferowane do odsprzedaży, jak na przykład to oprogramowanie MS Visio Standard 2021, zostały również sprawdzone przez nas pod kątem ich pełnej użyteczności przed sprzedażą.
 • Podstawą prawną odsprzedaży używanego oprogramowania Microsoft Visio 2021 Standard jest obowiązujące prawo, które zezwala na sprzedaż i zakup oraz użytkowanie używanego oprogramowania.
 • Po pomyślnie zakończonym zakupie, aplikacja MS Visio 2021 Standard jest bezpośrednio dostępna dla Państwa poprzez Elektroniczną Dostawę Oprogramowania (ESD).
 • Kupując używaną licencję, taką jak Standard Edition programu Visio 2021 w firmie Wiresoft, masz pewność, że zawsze kupujesz i używasz legalnego i oryginalnego produktu firmy Microsoft.

W razie dodatkowych pytań dotyczących zakupu Microsoft Visio 2021 Standard jako oprogramowania używanego lub jakiejkolwiek innej edycji MS Visio 2021, a także starszych wersji MS Visio lub innego oprogramowania Microsoft, prosimy o kontakt mailowy, telefoniczny lub na czacie.

Czytaj, pisz oceny i prowadź dyskusje...więcej
Oceny klientów dla "MICROSOFT VISIO 2021 STANDARD"
Napisz ocenę
Oceny zostaną aktywowane po ich weryfikacji.

Pola oznaczone * są obowiązkowe.

Zwróciłem uwagę na privacy policy".

Ostatnio oglądany