Chat with us, powered by LiveChat
PRAWNA
RESELLER
SOFTWARE ASSURANCE
Klienci biznesowi
telephone
Pomoc w ustawieniu
+48 22 1530637
 
MICROSOFT OFFICE 2016 STANDARD
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Przy każdym zakupie w firmie Wiresoft wspierasz Kinderschutzbund..

MICROSOFT OFFICE 2016 STANDARD

Plik dostępny do natychmiastowego pobrania

 • SW10008
 • 021-10554
 • Stale Obowiązuje
 • Wszystkie języki
 • EU
P Otrzymujesz Punkty bonusowe
OPROGRAMOWANIE DO POBRANIA + LICENCJA
421,90 zł * 467,90 zł * (9,83% oszczędzasz)

zVAT

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Przy każdym zakupie w firmie Wiresoft wspierasz Kinderschutzbund..


Jesteś klientem biznesowym lub masz pytania prawne?

Jestem tu dla ciebie.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

SZCZEGÓŁY  
Wersja Pełna wersja
Urządzenia 1x
Zakres dostawy Pobierz + licencja
Medium Pobierz
Czas działania Bez ograniczeń
Języki Wszystkie języki
Czas dostawy  Kilka minut
System  Windows (32bit/64bit)
Serwer terminali Kompatybilność


Edycja Office 2016 Standard została zaprojektowana do obsługi wszystkich typowych zadań współczesnego codziennego biznesu - i wiele więcej: wiele praktycznych, intuicyjnie użytecznych narzędzi ułatwia korzystanie z poszczególnych programów, co przyspiesza realizację projektów. Zwłaszcza edycja Office 2016 Standard oferuje znaczny plus w możliwościach aplikacji w porównaniu do innych edycji dzięki integracji programu DTP Publisher 2016 - dzięki niemu można profesjonalnie tworzyć wiele publikacji dla wszystkich grup docelowych: od mailingów biznesowych po bardziej rozbudowane katalogi reklamowe.

W przypadku dalszych pytań dotyczących produktu, skontaktuj się z naszym działem obsługi klienta.

Informacje o produkcie "MICROSOFT OFFICE 2016 STANDARD"

Standard Microsoft Office 2016 - dla nowoczesnej organizacji biura i biznesu

Standard Office 2016 jest przeznaczony do realizacji wszystkich typowych zadań współczesnego życia biznesowego - i wiele innych: wiele praktycznych, intuicyjnie obsługiwanych narzędzi ułatwia korzystanie z poszczególnych programów, co jeszcze bardziej przyspiesza realizację projektów. Zwłaszcza edycja Standard Office 2016 oferuje znaczący plus w zakresie możliwości aplikacyjnych w porównaniu z innymi wydaniami dzięki integracji programu Wydawnictwo 2016 DTP - oznacza to, że duża liczba publikacji może być profesjonalnie wykonana dla wszystkich grup docelowych: od mailingu biznesowego po obszerniejsze katalogi reklamowe.

Wszystkie programy zawarte w Standard Office 2016:

 • Word 2016 - edycja tekstu dla komunikacji biurowej i prywatnej
 • Excel 2016 - Rachunkowość, statystyka, obliczenia
 • PowerPoint 2016 - Tworzenie prezentacji i wykładów
 • Outlook 2016 - komunikacja mailowa, kalendarz, spotkania i planowanie zadań
 • OneNote 2016 - Tworzenie notatek, zbieranie i dokumentowanie pomysłów
 • Publisher 2016 - Projektowanie i przygotowanie mediów drukowanych do druku

Oczywiście,Office 2016 Standard ponownie oferuje cały szereg ogólnie użytecznych funkcji:

 • Inteligentne kreatory "Insights", narzędzie do wyszukiwania, które łączy Office bezpośrednio z wyszukiwaniem Bing, oraz "Tell Me", umożliwiające szybsze wyszukiwanie funkcji, wspierają zarówno profesjonalistów, jak i niedoświadczonych użytkowników w edycji dokumentów.
 • Użytkownicy są połączeni w chmurze za pomocą OneDrive i SharePoint. Ponadto kompleksowe funkcje sprawiają, że udostępnianie danych jest szczególnie elastyczne, dzięki czemu Office 2016 jeszcze bardziej optymalizuje współpracę w zakresie Office i ich dostarczania w czasie rzeczywistym.
 • Dla tej i pozostałych edycji dostępne są również nowe Office: Tryb "Dark Grey" ma szczególnie silne kontrasty, podczas gdy projekt "Colored" prezentuje programy w nowoczesnym wyglądzie.

Microsoft Office 2016 Standard Edition nie jest dostępny w zwykłych sklepach dla klientów indywidualnych, a jedynie jako licencja ilościowa, jak to ma miejsce w większych firmach. Z drugiej strony w firmie Wiresoft użytkownicy prywatni, jak również osoby pracujące na własny rachunek oraz małe i średnie przedsiębiorstwa mogą również zakupić Office Standard 2016. Różni się to od wspólnych wydań Home & Student czy Home & Business programem graficznym Publisher.

Zakup edycji 2016 ma tę zaletę, że jest ona obsługiwana przez starsze systemy operacyjne firmy Microsoft począwszy od Windows 7 - jest to ważna, decydująca o zakupie funkcja dla tych nabywców, którzy nadal będą korzystać z tej lub następnej wersji. Oprócz wersji Office 2016 Standard, sklep internetowy Wiresoft oferuje również wersję Professional Pro w wersji zakupionej (bez abonamentu!). Poniższy przegląd zawiera szczegółową prezentację wszystkich poszczególnych programów zawartych w Standard Office 2016.

Ogólne nowe funkcje w Standard Office 2016

StandardOffice 2016 zawiera kilka nowych funkcji w Standard, aby pomóc użytkownikom w wykonywaniu ich zadań:

 • "Chcesz" (Tell Me) to asystent użytkownika (Polski: "Chcesz"), który ma kształt żarówki jako ikony. Gdy użytkownik szuka funkcji, krótko wpisuje w polu wprowadzania, co chce zrobić, a Tell Me pokazuje, gdzie i jak to zrobić lub oferuje dalsze wsparcie.
 • Insights to również kreator, który umożliwia korzystanie z inteligentnego wyszukiwania opartego na technologii Bing, aby znaleźć pasujące wyniki wyszukiwania dla terminów, które znajdują się na przykład w dokumencie Office, i wyświetla je w obszarze strony Office.
 • Uproszczone udostępnianie umożliwia łatwiejsze udostępnianie dokumentów w programach Excel, Word i PowerPoint oraz przydzielanie indywidualnych uprawnień odbiorcom.
 • W przypadku programów Word, Excel i PowerPoint, funkcja Historia wersji wyświetla i udostępnia również starsze wersje dokumentu.
 • Integracja systemu OneDrive pozwala użytkownikom na dostęp do Office z dowolnego miejsca i z dowolnego urządzenia, jeśli są one tam przechowywane.
 • Funkcja ochrony przed utratą danych (DLP) jest dostępna dla dokumentów Word, Excel i PowerPoint poprzez SharePoint Online i OneDrive for Business w celu centralnego tworzenia zasad użytkowania i udostępniania poufnych danych. Gdy tylko zidentyfikowane zostanie zagrożenie bezpieczeństwa, dany użytkownik otrzymuje ostrzeżenie.

Poszczególne funkcje programu w Standard Office 2016

Poszczególne programy wchodzące w skład Office 2016 Standard Edition oferują również szereg usprawnień i nowych funkcji:

Nowe funkcje programu Word w Standard Office 2016

Program Word zawarty w Office 2016 Standard zawiera ulepszenia istniejących funkcji, jak również kilka nowych narzędzi. W szczególności sprawiają one, że praca zespołowa nad dokumentami Worda jest jeszcze bardziej efektywna - zarówno w Office, jak i online w chmurze. Ponadto program Word 2016 oferuje jeszcze więcej szablonów i szczególnie praktyczną funkcję otwierania dokumentu PDF bezpośrednio w programie:

 • Otwórz PDF bezpośrednio w programie Word: Podczas otwierania pliku PDF z programem Word 2016 przenoszone jest nie tylko formatowanie wraz z czcionkami, ale także obrazy i grafika. Można je edytować bezpośrednio za pomocą narzędzi zintegrowanych w programie Word. Następnie ten dokument Word może być również ponownie zapisany w formacie PDF.
 • Nowe opcje dla kształtów Wordart: Word 2016 zawiera jeszcze więcej opcji dla formularzy WordArt do indywidualnego projektowania dokumentów - teksty mogą być dowolnie przekształcane, np. w celu dostosowania ich do kształtu elementu graficznego, itp.
 • Ulepszone wprowadzanie danych w czasie rzeczywistym: Narzędzie "Wprowadzanie danych w czasie rzeczywistym" sprawia, że jednoczesna praca zespołowa nad dokumentem Worda jest jeszcze bardziej efektywna i jednocześnie bardziej przejrzysta: Jeśli dany użytkownik wprowadza zmiany w tekście Worda, podczas gdy inni pracownicy mają go otwartego, mogą nie tylko śledzić działania, ale także w razie potrzeby je korygować.
 • Ulepszone komentowanie: Oprócz wyświetlania zmian w czasie rzeczywistym, zoptymalizowana funkcja komentowania w programie Word wyświetla komentarze każdego pracownika, dzięki czemu inni użytkownicy mogą na nie odpowiedzieć bezpośrednio w tym samym polu komentarza. W ten sposób wszystkie komentarze są centralnie zintegrowane w tym samym dokumencie Worda, dzięki czemu użytkownicy nie muszą pisać o nich e-maili.
 • Folderdołączony: Folder, w którym przechowywany jest dokument programu Word, może być dołączony do każdego dokumentu programu Word w postaci widocznej listy szybkiego dostępu. Pozwala to wszystkim pracownikom na natychmiastowy dostęp do niego, jak również do wszystkich innych dokumentów w nim zawartych.

Nowe funkcje w programie Excel 2016 dla Office Standard

Jedną z zalecanych funkcji w programie Excel 2016 jest propozycja najbardziej odpowiedniego typu wykresu dla danej operacji obliczeniowej. Użytkownicy po prostu zaznaczają odpowiednie dane myszką, a program tworzy odpowiednie wykresy jako podgląd na żywo na podstawie rzeczywistych danych.

Ponadto dostępnych jest kilka nowych typów wykresów, które jeszcze wyraźniej ilustrują niektóre obliczenia:

 • Wykres wodospadowy jest rodzajem wykresu słupkowego, który może być używany do wyświetlania dodatnich i ujemnych zmian określonej wartości.
 • Histogram jest odpowiedni do wyświetlania rozkładów częstotliwości pewnych klas.
 • Typ Treemap ilustruje graficznie proporcje w strukturze hierarchicznej.
 • Wykres Pareto należy do histogramów i służy do wizualizacji wartości zarówno bezwzględnych jak i względnych w postaci kolumn.
 • Wykres wybuchu słońca jest używany głównie do uporządkowania danych hierarchicznych w formie koncentrycznych pierścieni, aby pokazać relacje między nimi.
 • Wykres słupkowy - znany również jako box plot lub box & whiskers - przedstawia oceny statystyczne w postaci kwartyli i mediany.

Ponadto, Excel w Office 2016 Standard oferuje kilka nowych typów kalkulacji, takich jak funkcja PROGNOSE.ETS, która teraz może być również wykorzystywana do generowania krótkoterminowych alternatywnych prognoz na przyszłość, w tym najlepszych i najgorszych przypadkach. Interaktywne wykresy w tabelach przestawnych z nowo zintegrowanymi funkcjami Business Intelligence oferują m.in. nawigację typu drill-down znaną z Online Analytical Processing (OLAP). Nowa funkcja LET zwiększa moc obliczeniową i możliwość łączenia w programie Excel 2016: można nazwać poszczególne obszary w ramach jednej formuły. Nowy filtr widoku umożliwia ukrycie sortowania i filtrów innych pracowników w arkuszu roboczym i wyświetlanie tylko własnych.

Funkcje programu PowerPoint w Standard Office 2016

Wersja programu PowerPoint na rok 2016 rozszerza możliwości projektowania slajdów prezentacyjnych o nowe narzędzia, animacje i grafikę, a także opcje zarządzania czasem:

 • Podczas wstawiania grafiki lub ilustracji do slajdu, zintegrowany program PowerPoint Designer tworzy różne propozycje projektowe, które mogą być natychmiast zaadaptowane za pomocą jednego kliknięcia.
 • Nowa funkcja PowerPoint Morph umożliwia tworzenie animowanych przejść między dwoma slajdami prezentacji. Morfing działa z obrazami i grafikami lub kształtami 3D, ale także ze słowami i tekstem.
 • Narzędzie pędzla służy do wyraźnego podkreślania poszczególnych elementów, takich jak terminy, ale także grafiki w prezentacji na slajdzie, poprzez podkreślanie ich w kolorze. Oznaczanie odbywa się tylko w trybie prezentacji, sam dokument PowerPoint nie jest zmieniany.
 • Śledzenie czasu daje prowadzącym jeszcze lepszą kontrolę nad zarządzaniem czasem prezentacji: zawsze pokazuje dostępny czas, dzięki czemu ramy czasowe są zachowane pomimo ewentualnych opóźnień.
 • Funkcja udostępniania umożliwia jeszcze łatwiejsze publikowanie prezentacji za pośrednictwem kanałów mediów społecznościowych, takich jak Facebook i innych.
 • Usługa prezentacji może być wykorzystywana wraz z kontem Microsoft do udostępniania prezentacji na żywo innym zainteresowanym stronom za pomocą przeglądarki.

Praktyczne nowe funkcje w Standard Office 2016

Outlook 2016 posiada szereg nowych funkcji, które pomogą użytkownikom efektywnie zarządzać codziennym zalewem wiadomości e-mail, a także jeszcze szybciej wyszukiwać treści, kontakty i dokumenty; wysyłanie załączników do plików jest teraz jeszcze łatwiejsze i szybsze:

 • Funkcja Clutter oddziela ważne i nieistotne wiadomości e-mail w skrzynce odbiorczej i sortuje je do osobnego folderu wiadomości śmieciowych. Dezaktywuje również wszystkie potencjalnie niebezpieczne treści, takie jak niebezpieczne linki lub złośliwe oprogramowanie. Clutter wykrywa również zachowania użytkowników, takie jak to, które wiadomości e-mail są odczytywane jako pierwsze, które są odczytywane później, a które są całkowicie ignorowane, tym samym stale ulepszając kryteria sortowania.
 • Korzystając z wirtualnego folderu wyszukiwania , wiadomości e-mail lub osoby i kontakty są najpierw filtrowane według wcześniej zdefiniowanego kryterium wyszukiwania, a następnie wyświetlane w nim zbiorczo.
 • Po wpisaniu nazwiska lub kliknięciu w pole "Do" nowego e-maila, książka adresowa sugeruje odpowiednie kontakty z książki adresowej, ale także te, z którymi nadawca wiadomości często się komunikuje.
 • Załączniki można znaleźć i wysłać jeszcze szybciej, ponieważ Outlook 2016 wyświetla listę wszystkich plików, które były ostatnio używane po kliknięciu na "Załącz plik". Załączniki zawierają rozwijane menu z funkcjami natychmiastowego otwierania, kopiowania, zapisywania lub usuwania poprzez kliknięcie.
 • Za pośrednictwem OneDrive i SharePoint'a przechowywane tam pliki mogą być wysyłane jako link. Dzięki temu znacznie zmniejsza się ilość danych w skrzynce e-mail.

Program uwagowy OneNote in Office 2016 Standard

Wreszcie, co nie mniej ważne, Standard Office 2016 obejmuje również OneNote, popularny notebook cyfrowy, który może być używany niemal wszędzie ze względu na swoją wszechstronność i jest szczególnie przydatny do

Smartfony i tablety mogą być używane do robienia, edytowania i udostępniania notatek z dowolnego miejsca.

 • Dzięki OneNote pomysły i zadania mogą być spontanicznie uchwycone i zsynchronizowane na wszystkich urządzeniach.
 • Obejmuje to również zdjęcia, pliki wideo i tekst. Zintegrowane rozpoznawanie tekstu i mowy umożliwia wyszukiwanie tekstów w obrazach (np. zrzuty ekranu) i plikach dźwiękowych w poszukiwaniu słów kluczowych.
 • OneNote integruje się z różnymi Office, co ułatwia robienie tam notatek.
 • Notatki mogą być również wprowadzane ręcznie na urządzeniach z obsługą dotykową.
 • Notatki mogą być również łączone ze sobą, przy czym treści ze źródeł internetowych są łączone automatycznie.
 • Notebooki mogą być przechowywane na dysku OneDrive i udostępniane innym użytkownikom.

Publisher 2016 dostępne w Standard Office 2016

Publisher jest praktycznym Office służącym do tworzenia różnorodnych mediów do druku lub on-line. To oprogramowanie do publikacji jest specjalnym komponentem MS Office 2016 Standard i nie jest zawarte w Home & Student ani Home & Business.

Przyjazny dla użytkownika interfejs oferuje przejrzyste rozmieszczenie wszystkich ważnych funkcji. Intuicyjnie użyteczne narzędzia wspierają zarówno niedoświadczonych, jak i profesjonalnych użytkowników w układaniu wymagających dokumentów, a także w edycji obrazów w celu osiągnięcia optymalnych rezultatów. Teksty i obrazy mogą być zmieniane wizualnie za pomocą efektów graficznych, takich jak cienie, światła i 3D, a także odbicia. W obszarze projektowania dostępna jest osobna kolumna do edycji wielu obrazów. Można je następnie intuicyjnie wymieniać metodą "przeciągnij i upuść". A zwłaszcza w przypadku druku cyfrowego z serwisem fotograficznym online, dokumenty tworzone w wydawnictwie mogą być również zapisywane w formacie JPG.

Ważnymi funkcjami i cechami Wydawnictwa 2016 są

 • Szablony projektów w najpopularniejszych formatach są już wyświetlane przy otwieraniu wydawnictwa dla wszystkich typów dokumentów: dla celów prywatnych dostępne są szablony dla ulotek i listów w formacie A4 itp., dla celów komercyjnych również dla wielostronicowych broszur i bardziej rozbudowanych katalogów. Wszystkie elementy wstępnie zdefiniowane w szablonie, takie jak nagłówki, numery stron, pola, ale także kolory, czcionki i formatowanie mogą być indywidualnie dostosowane i zapisane jako nowy szablon, tak aby były ponownie dostępne dla podobnych publikacji.
 • Nawet zintegrowane moduły - takie jak nagłówki, ramy i kolumny tekstowe itp. - mogą zostać przyjęte lub zaadaptowane w taki sposób, że dla wszystkich publikacji dostępny jest jednolity projekt.
 • Skalowalna grafika wektorowa SVG zawarta w Publisher, jak również dostępne obiekty 3D , mogą być powiększane lub obracane o 360 stopni, zawsze zachowując ich ostrość.
 • Za pomocą funkcji "przeciągnij i u puść" obrazy i grafiki mogą być importowane do dokumentu Publisher nie tylko z folderu lub biblioteki Microsoft ClipArt, ale także z Internetu lub internetowego albumu fotograficznego za pomocą wyszukiwania obrazów Bing.
 • Funkcja linijki umożliwia milimetrową precyzję umieszczenia w dokumencie.
 • Narzędzie pola tekstowego stanowi praktyczną pomoc szczególnie w przypadku publikacji wielostronicowych; gdy tylko dłuższy tekst zostanie umieszczony w ramce tekstowej, znak elipsy wskazuje, czy jest jeszcze jakiś tekst, ale nie jest on widoczny. Łącząc poszczególne pola tekstowe, wstawiony tekst jest automatycznie rozdzielany między nimi.

Wymagania systemowe dla Standard Office 2016:

MS Office Standard jest dostępny w wersjach 32-bitowych i 64-bitowych. Wersja 64-bitowa jest zazwyczaj instalowana automatycznie - w 32-bitowym systemie operacyjnym z procesorem x86 można zainstalować tylko wersję 32-bitową. W zależności od systemu operacyjnego, indywidualne wymagania sprzętowe mogą się różnić - szczególnie w odniesieniu do pamięci i miejsca na dysku twardym. Proszę zwrócić uwagę na następujące minimalne wymagania:

 • System operacyjny: co najmniej Windows 7 lub wyższy lub Windows Server 2012 R2, Windows Server 2012, Windows 10 Server
 • Procesor: procesor x86 lub x64-bitowy o częstotliwości co najmniej 1 GHz i SSE2
 • Pamięć robocza: 1 GB RAM (32-bitowa), 2 GB RAM (64-bitowa)
 • Miejsce na dysku twardym: co najmniej 3,0 GB
 • Wyświetlacz: min. 1.024 x 768 rozdzielczość
 • Karta graficzna: min. karta graficzna DirectX 10 do sprzętowej akceleracji grafiki

MS Office 2016 Standard tani w Wiresoft w Online-Shopie

Edycja MS Office 2016 Standard nie jest dostępna w zwykłym handlu, ale tylko jako licencja ilościowa dla firm. W sklepie internetowym Wiresoft oprogramowanie Office 2016 Standard jest również dostępne indywidualnie, w zakupionej wersji i bez żadnych zobowiązań, jak w przypadku abonamentu z aktualizacjami oprogramowania; dlatego też przy zakupie za pośrednictwem Wiresoft ponoszone są tylko jednorazowe koszty. Kupują Państwo pełną wersję programu, z takim samym zakresem programów i funkcji jak licencja woluminowa, z tą tylko różnicą, że ten Standard Office 2016 Standard jest pojedynczą licencją, która jest używana wyłącznie przez Państwa.

Bezpieczny zakup oprogramowania z Wiresoftem: Zakup Office 2016 Standard lub jakiejkolwiek innej edycji Office 2016 jest nie tylko szczególnie tani i wygodny z Wiresoftem, ale także bezpieczny: To oprogramowanie Office 2016 Standard jest licencją dla jednego użytkownika, która była częścią większej ilości licencji, która zazwyczaj może być zakupiona i używana tylko przez większe firmy. Przy zakupie licencji ilościowej, firmy te mają również prawo do odsprzedaży nadwyżek licencji na oprogramowanie - np. firmie Wiresoft. Nie ma znaczenia, czy te licencje nie zostały wykorzystane, czy też dane Office zostało zastąpione nowszą wersją programu lub nie jest już wspierane przez ogólne dostosowanie sprzętu lub aktualizację systemu operacyjnego w przedsiębiorstwie. Poprzez sprzedaż można anulować licencję ilościową i zamienić ją na poszczególne licencje - są one wtedy określane jako oprogramowanie używane. Podział na pojedyncze licencje nie ma wpływu na zakres programów ani na ich funkcjonalność, a oprogramowanie nie podlega zużyciu w trakcie użytkowania.

Wiresoft sprzedaje tylko takie pełne wersje MS Office Standard lub innych programów firmy Microsoft, które są identyczne z oryginalnymi wersjami lub wydaniami firmy Microsoft; ponadto pochodzą one wyłącznie z legalnych źródeł pierwszych nabywców zamieszkałych w Europie.

Kupując Office 2016 Standard jako używane oprogramowanie w sklepie internetowym Wiresoft Software Shop, nie podejmujesz żadnego ryzyka prawnego, ponieważ handel używanym oprogramowaniem jest wyraźnie dozwolony przez prawo, co zostało również potwierdzone w wielu orzeczeniach.

To oprogramowanie Office 2016 Standard może być zainstalowane na Państwa komputerze zaraz po zakupie i zakończeniu pobierania. Można je aktywować za pomocą dołączonego do zakupu klucza licencji wolumenu - Multi-Activation-Key (MAK) - i używać go bez żadnych ograniczeń czasowych i innych.

Zakup oprogramowania w Office Microsoft Office jest dla klientów Wiresoft ekonomiczną możliwością zakupu takich zwykle niedostępnych programów po szczególnie korzystnej cenie. Dlatego właśnie szczególnie osoby pracujące na własny rachunek i prywatni użytkownicy, ale także małe i średnie przedsiębiorstwa korzystają z naszej oferty oprogramowania w niskich cenach: dzięki Wiresoftowi nie tylko uzyskują wszystkie ekskluzywne korzyści z Office 2016 Standard Edition, ale także oszczędzają pieniądze przy zakupie!

W sklepie z oprogramowaniem Wiresoft znajdziesz Office 2016 Standard Edition oraz inne wydania i wersje i inne Office jako wersję zakupową. W razie jakichkolwiek pytań dotyczących pakietu Office 2016 Standard lub innego pakietu Microsoft Office 2016 Edition wystarczy skorzystać z naszych kompetentnych porad za pośrednictwem poczty e-mail, telefonu lub czatu.

Linki przekierowujące do "MICROSOFT OFFICE 2016 STANDARD"
Oceny klientów dla "MICROSOFT OFFICE 2016 STANDARD"
Napisz ocenę
Oceny zostaną aktywowane po ich weryfikacji.

Pola oznaczone * są obowiązkowe.

Zwróciłem uwagę na privacy policy".

Kategorie