Chat with us, powered by LiveChat
PRAWNA
RESELLER
SOFTWARE ASSURANCE
Klienci biznesowi
telephone
Pomoc w ustawieniu
+48 22 1530637
 
MICROSOFT WINDOWS SERVER 2019 - 5 PACK DEVICE CAL
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Przy każdym zakupie w firmie Wiresoft wspierasz Kinderschutzbund..

MICROSOFT WINDOWS SERVER 2019 - 5 PACK DEVICE CAL

Gotowy do natychmiastowej wysyłki, czas dostawy 24h

 • SW10431
 • R18-05767
 • Stale Obowiązuje
 • Wszystkie języki
 • EU
P Otrzymujesz Punkty bonusowe
OPROGRAMOWANIE DO POBRANIA + LICENCJA
427,90 zł * 474,90 zł * (9,9% oszczędzasz)

zVAT

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Przy każdym zakupie w firmie Wiresoft wspierasz Kinderschutzbund..


Jesteś klientem biznesowym lub masz pytania prawne?

Jestem tu dla ciebie.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

SZCZEGÓŁY  
Ilość 5x Device CAL
System  Windows Server 
CAL Device CAL
Zakres dostawy Prawo użytkowania
Runtime Nieograniczona
Języki Wszystkie języki
Terminalserver nie jest kompatybilny(RDS CAL  view)


W przypadku Standard- lub Datacenter- edycji Microsoft Windows Server 2019, oprócz licencji na rdzenie Server, wymagana jest również licencja na dostęp klienta dla każdego urządzenia końcowego, za pośrednictwem którego ma być uzyskiwany dostęp do usług Server: Do tego celu służy strona Windows Server 2019 Device CALdzięki temu określony komputer (PC, laptop itp.) zarejestrowany w tym celu otrzymuje odpowiednie prawa dostępu.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące produktu, skontaktuj się z naszym działem obsługi klienta.

Informacje o produkcie "MICROSOFT WINDOWS SERVER 2019 - 5 PACK DEVICE CAL"

kup 5 pakietów Device CAL dla Microsoft Windows Server 2019 używanych

W przypadku wersji Standard lub Datacenter Edition systemu Microsoft Windows Server 2019, oprócz licencji na rdzenie serwera, wymagana jest również licencja na dostęp klienta dla każdego urządzenia końcowego, za pośrednictwem którego ma być uzyskiwany dostęp do usług serwera: Do tego celu służy Windows Server 2019 Device CAL, za pomocą którego konkretny komputer (PC, laptop itp.) zarejestrowany w tym celu otrzymuje odpowiednie prawa dostępu.

Licencje podstawowe na Windows 2019 Server Standard lub Datacenter nie zawierają żadnych praw użytkownika, dlatego należy je zakupić oddzielnie w postaci Device CAL; każdy użytkownik, który jest upoważniony do korzystania z urządzenia końcowego wyposażonego w to urządzenie, może następnie użyć go do uzyskania dostępu do serwera Windows.

Używane Device CALs dla Windows Server 2019 są nie tylko dostępne w firmie Wiresoft po niższej cenie niż licencje dostępu klienta oferowane jako nowe w handlu oprogramowaniem, ale są również dostępne pojedynczo zamiast w wagach. Te używane Device CALs mają taką samą funkcjonalność jak licencje Device Client Access Licences dla Windows Server 2019 dostępne w oficjalnym programie licencjonowania wolumenów firmy Microsoft.

Korzystaj ze wszystkich funkcji systemu MS Windows Server 2019 za pomocą używanej usługi Device CAL

System Windows Server 2019 jest oparty na systemie Windows 10 i oferuje wiele nowych funkcji zarówno w wersji Standard, jak i Datacenter Edition, zwłaszcza w zakresie korzystania z aplikacji opartych na chmurze. Zintegrowana technologia Software Defined Networking (SDN) oferuje możliwości nie tylko centralnej konfiguracji fizycznych urządzeń sieciowych, takich jak routery i przełączniki, ale także wirtualnych urządzeń sieciowych, takich jak bramy, w tym dynamicznego zarządzania. Ponadto system Windows Server 2019 umożliwia peering dwóch sieci, łącząc je niemal bezproblemowo. Inne ciekawe funkcje dostępne dla użytkowników posiadających konto CAL Używane Urządzenie to m.in:

 • Sieci szyfrowane i Datagram Transport Layer Security (DTLS) do bezpiecznego szyfrowania w sieciach wirtualnych
 • Infrastruktura Hyper-Converged Infrastructure (HCI) zmniejsza złożoność i upraszcza wdrażanie infrastruktury IT
 • Zoptymalizowane wykorzystanie systemu Linux z osłoniętymi maszynami wirtualnymi
 • Usługi kontenerowe Kubernetes
 • Zaawansowana ochrona przed zagrożeniami umożliwiająca wczesne wykrywanie ataków i ochronę wrażliwych danych
 • Storage Spaces Direct umożliwia agregację lokalnych serwerowych magazynów danych w wirtualny klaster
 • Replika pamięci masowej ogranicza utratę danych na poziomie systemu plików
 • Gotowość na wypadek katastrofy również minimalizuje czas przestoju

Najważniejsze informacje o używanych kartach Device CAL dla Windows Server Standard i Datacenter Edition 2019 w skrócie

Nawet jako oprogramowanie używane, Device CAL firmy Wiresoft ma te same opcje dostępu, aby móc korzystać z funkcji dostępnych w obu edycjach systemu Windows Server 2019: W szczególności małym i średnim firmom oraz organizacjom oferuje to tanią alternatywę dla wyposażenia pracowników w licencje dostępowe Windows Server na urządzenia końcowe, również dlatego, że umożliwia licencjonowanie dostosowane do indywidualnych potrzeb.

Informacje na temat licencjonowania systemu Windows Server 2019 za pomocą CAL-ów

W przypadku edycji Standard i Datacenter firma Microsoft Licence Management oferuje alternatywną możliwość licencjonowania systemu Windows Server 2019 według poszczególnych rdzeni/procesorów; w takim przypadku należy uzupełnić to o licencjonowanie urządzeń końcowych (lub użytkowników) lub. Wynika to z faktu, że takie licencje CAL zawarte w licencji serwera są przeznaczone wyłącznie dla administratorów, a nie do typowego korzystania z usług serwera Windows, w związku z czym każde pojedyncze urządzenie końcowe wymaga odpowiedniej licencji dostępu (Device CAL). To Device CAL musi odpowiadać identycznej lub wyższej wersji serwera Windows - więcej szczegółów na temat scenariuszy poniżej.

Dlatego tylko ta licencja na dostęp klienta dla danego urządzenia uprawnia użytkownika do korzystania z funkcji serwera Windows w wersji 2019 na urządzeniu końcowym z systemem Windows. Oprócz praw dostępu dla środowiska klient/serwer systemu Windows Server 2019 CAL nie zawiera żadnego innego oprogramowania, które należy najpierw zainstalować.

Jakie są zalety Device CALs dla systemów Windows Server 2019 Standard i Datacenter Edition?

Po pierwsze, licencjonowanie systemu Windows Server 2019 oparte na CAL umożliwia elastyczne i dostosowane do potrzeb zarządzanie uprawnieniami do danych komputerów. Szczególnie używane licencje dostępowe na urządzenia stanowią dla małych i średnich przedsiębiorstw bardziej ekonomiczną alternatywę dla korzystania z usług Windows Server: Dzieje się tak dlatego, że nie ma ograniczeń związanych ze skalowaniem, dzięki czemu licencje na dostęp kliencki muszą być zakupione tylko dla takiej liczby pracowników, jaka jest rzeczywiście potrzebna. Model licencjonowania firmy Microsoft oferuje łącznie dwa rodzaje CAL-ów dla systemu Windows Server 2019:

 • Device CAL dla Windows Server 2019: daje to dedykowanemu urządzeniu końcowemu (komputer, laptop, tablet, telefon) prawa dostępu do serwera
 • User CAL dla Windows Server 2019: daje prawa dostępu do serwera dedykowanemu użytkownikowi

Możliwe jest także równoległe korzystanie z CAL użytkownika i CAL urządzenia.

Zwróć uwagę na zgodność wersji dla Device CALs dla Windows Server 2019!

Usługa Device CAL for Windows Server 2019 nie tylko wyposaża urządzenie końcowe w prawa dostępu do systemu Windows Server 2019, ale także obejmuje dostęp do starszych wersji, takich jak 2016 (downgrade). Dzięki temu serwer Device CAL 2019 ma przewagę nad starszymi wersjami Device CAL, które dotyczą poprzedniej wersji systemu Windows Server 2019, ponieważ takiej wersji nie można użyć w celu uzyskania dostępu do systemu Windows Server w wersji 2019 (uaktualnienie). Nawet jeśli obecnie nie ma nowszych Device CALs dla systemu Windows Server niż wersja 2019, należy zawsze zwracać uwagę na zgodność licencji serwerowej i licencji na dostęp klienta.

Co jeszcze jest ważne podczas licencjonowania systemu Windows Server 2019 z wykorzystaniem używanego urządzenia CAL?

Jak już wspomniano, Device CAL przyznaje prawa dostępu do systemu Windows Server 2019 tylko jednemu urządzeniu końcowemu (urządzeniu). Po zarejestrowaniu CAL dokładnie na tym urządzeniu, licencji nie można już przenieść na inny komputer. Nie jest również możliwa zmiana typu CAL i użycie Device CAL jako User CAL. Dozwolone jest jednak równoległe korzystanie z Device CALs i Device CALs w celu korzystania z systemu Windows Server 2019.

Te postanowienia systemu licencjonowania Microsoft CAL mają na celu zapobieganie niewłaściwemu dostępowi do systemu Windows Server 2019. Dzięki temu zapewniają one większe bezpieczeństwo firmie i jej danym, ponieważ nielicencjonowane urządzenia końcowe lub urządzenia innych firm nie mają dostępu do danych.

Jakie są różnice między Device CAL a User CAL w systemie Windows Server 2019?

Pod względem funkcjonalności Device CAL dla systemu Windows Server 2019 zasadniczo nie różni się od User CAL. Każdy z nich oferuje jednak typowe korzyści wynikające z rodzaju dostępu do systemu Windows Server: W tym przypadku istotną rolę odgrywa liczba stacji roboczych w firmie, a także sposób pracy, w jaki korzysta się z serwera Windows: W niektórych MŚP kilku pracowników korzysta na zmianę z jednego urządzenia końcowego, np. podczas pracy zmianowej, aby uzyskać dostęp do serwera Windows, natomiast w innych środowiskach pracy użytkownicy korzystają w tym celu na zmianę z zupełnie innych urządzeń końcowych.

Pojedyncze urządzenie końcowe z obsługą systemu Windows, do którego uprawnia licencja na urządzenie, może być zatem wykorzystywane do uzyskiwania dostępu do serwera przez wszystkich pracowników, którzy mają taką możliwość lub pozwolenie: Jeśli licencjonowane urządzenie końcowe jest przenośnym laptopem lub tabletem, dany pracownik może niezależnie od tego uzyskać lokalny dostęp do serwera Windows - np. w podróży lub w biurze domowym. Urządzenie CAL może być zatem używane także w podróży.

Wnioski dotyczące urządzeń CAL

Który typ licencji na dostęp klienta do systemu Windows Server 2019 oferuje więcej korzyści podczas użytkowania w firmie, zależy od przypadku. Znaczenie ma tu liczba pracowników korzystających z serwera Windows w stosunku do dominującego sposobu dostępu za pośrednictwem istniejących urządzeń końcowych: jeśli większość z nich korzysta na przemian z określonego mobilnego urządzenia końcowego lub urządzenia samodzielnego w celu uzyskania dostępu do serwera Windows, program Device CAL oferuje więcej korzyści.

To, czy Device CAL dla Windows Server 2019 oferuje więcej możliwości aplikacji niż User CAL, widać zatem w odpowiednim typowym obiegu dokumentów w firmie. Wiedza na ten temat powinna stanowić podstawę wyboru CAL przy zakupie odpowiednich licencji na dostęp klienta do systemu Windows Server 2019.

Używane Device CALs dla Microsoft Windows Server 2019 również dostępne od pojedynczej licencji w Sklepie Internetowym Wiresoft

Używane urządzenia Device CALs dla systemu Windows Server 2019 są dostępne w sklepie internetowym Wiresoft już od jednej licencji dostępu klienta - nie obowiązują zatem żadne wymagania dotyczące licencjonowania wolumenowego firmy Microsoft. Oznaczenie systemu CAL jako "używany" nie oznacza żadnych ogólnych wad pod względem użyteczności, nie tylko dlatego, że oprogramowanie z zasady nie może się zużywać.

Informacje o Device CALs dla Windows Server 2019 jako używanym oprogramowaniu - od firmy Wiresoft

Wszystkie Device CALs for Windows Server 2019 oferowane z drugiej ręki przez firmę Wiresoft są oryginalnymi licencjami dostępowymi dla pracowników, ponieważ są one również dostępne w ramach programu licencyjnego firmy Microsoft; w przeciwieństwie do nich stanowiły one część Device Volume Licence for Windows Server 2019, którą dany poprzedni nabywca, zazwyczaj firma, posiadał jako pierwszy. Licencje na dostęp do urządzeń, które nie były wymagane przez tego nabywcę lub kompletna licencja na urządzenie zostały sprzedane firmie Wiresoft, przy czym licencja na urządzenie została podzielona na poszczególne licencje. Utworzone w ten sposób licencje na dostęp do poszczególnych urządzeń są określane jako oprogramowanie używane. Pomimo oznaczenia ich jako "licencje używane", te Device CALs mogą być w pełni wykorzystane do uzyskania dostępu do systemu Windows Server 2019, ponieważ nie różnią się od nigdy nieużywanej licencji dostępowej ani pod względem funkcjonalności, ani pod względem okresu użytkowania.

Używane oprogramowanie Device CALs dla Windows Server 2019 z gwarancją kupującego

Device CALs dla Windows Server 2019 jako używane oprogramowanie nie tylko oferują klientom Wiresoft niedrogą alternatywę w licencjonowaniu serwerów Windows, ale są również bezpieczne i legalne! Każde pojedyncze urządzenie Device CAL dla systemu Microsoft Windows Server 2019 zapewnia klientowi typowe dla kupującego bezpieczeństwo poprzez natychmiastowe pobranie, w tym natychmiastową aktywację licencji za pomocą dołączonego klucza licencji woluminu.

Czy zakup i korzystanie z używanego urządzenia Device CAL dla systemu Windows Server 2019 są legalne?

Device CALs dla Windows Server 2019, ale także wszystkie inne licencje dostępowe, które można zakupić w firmie Wiresoft, pochodzą z odpowiednich zapasów licencji danej firmy lub organizacji. Z tego powodu zarówno sprzedaż, jak i zakup CAL-i podlegają właściwej jurysdykcji, która wyraźnie zezwala na handel używanym oprogramowaniem firmy Microsoft, co zostało również wyraźnie potwierdzone w różnych orzeczeniach sądowych.

Dla Ciebie, jako klienta, zakup używanych Device CALs dla Windows Server 2019, a także ich użytkowanie, zapewnia zatem bezpieczeństwo prawne, ponieważ ani firma Wiresoft, ani Ty jako kupujący lub użytkownik nie naruszają żadnych przepisów prawa. Używane urządzenia CAL firmy Wiresoft są również odporne na audyt dzięki kompletnym dowodom wszystkich poprzednich nabywców!

Podsumowanie korzyści firmy Wiresoft przy zakupie używanych Device CALs dla systemu Windows Server 2019

Używane urządzenia Device CALs dla Windows Server 2019 firmy Wiresoft stanowią tanią alternatywę dla wielu ofert innych dostawców oprogramowania - dotyczy to również innych licencji dostępowych

Jak już wspomniano, nie ma również ograniczeń dotyczących minimalnej liczby Device CALs, które muszą być zakupione w momencie zakupu, a zatem nie ma zastosowania ewentualna nieelastyczna skala przesuwna dla licencji na dostęp klienta. Pozwala to również klientom firmy Wiresoft na obniżenie kosztów licencjonowania dostępu do serwera, ponieważ licencjonują oni tylko rzeczywiste wykorzystanie usług Windows Server.

W sklepie internetowym Wiresoft, oprócz używanych licencji dostępowych na oprogramowanie Device CALs dla Windows Server 2019, znajdziesz również licencje User CALs - a także licencje dostępowe klienta dla innych wersji Windows Server oraz inne licencje na oprogramowanie serwerowe, wraz z wymaganymi w każdym przypadku licencjami dostępowymi. W ten sposób, dzięki używanym licencjom firmy Wiresoft, można również po korzystnych cenach uzupełnić zapasy oprogramowania w innych obszarach, unikając w ten sposób dodatkowych kosztów nowego sprzętu oraz problemów z kompatybilnością, które mogą być spowodowane niejednolitymi wersjami oprogramowania.

Oprócz CAL-ów na urządzenia i oprogramowania serwerowego, w sklepie z oprogramowaniem Wiresoft znajdziesz również inne produkty firmy Microsoft - ze wszystkimi zaletami, jakie oferuje używane oprogramowanie Wiresoft. W przypadku pytań dotyczących Device CALs for Windows Server 2019 lub dowolnego innego produktu firmy Microsoft, zachęcamy do skorzystania z naszych kompetentnych porad na czacie lub za pośrednictwem poczty elektronicznej bądź telefonu.

Linki przekierowujące do "MICROSOFT WINDOWS SERVER 2019 - 5 PACK DEVICE CAL"
Oceny klientów dla "MICROSOFT WINDOWS SERVER 2019 - 5 PACK DEVICE CAL"
Napisz ocenę
Oceny zostaną aktywowane po ich weryfikacji.

Pola oznaczone * są obowiązkowe.

Zwróciłem uwagę na privacy policy".

Kategorie