Chat with us, powered by LiveChat
PRAWNA
RESELLER
SOFTWARE ASSURANCE
Klienci biznesowi
telephone
Pomoc w ustawieniu
+48 22 1530637
 
MICROSOFT WINDOWS 10 ENTERPRISE
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Przy każdym zakupie w firmie Wiresoft wspierasz Kinderschutzbund..

MICROSOFT WINDOWS 10 ENTERPRISE

Plik dostępny do natychmiastowego pobrania

 • SW10046
 • KV3-00260
 • Stale Obowiązuje
 • Wszystkie języki
 • EU
P Otrzymujesz Punkty bonusowe
OPROGRAMOWANIE DO POBRANIA + LICENCJA
206,90 zł * 228,90 zł * (9,61% oszczędzasz)

zVAT

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Przy każdym zakupie w firmie Wiresoft wspierasz Kinderschutzbund..


Jesteś klientem biznesowym lub masz pytania prawne?

Jestem tu dla ciebie.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

SZCZEGÓŁY  
Wersja Pełna wersja
Urządzenia 1x
Zakres dostawy Pobierz + licencja
Medium Pobierz
Czas działania Bez ograniczeń
Języki Wszystkie języki
Czas dostawy  Kilka minut
System  32bit/64bit


Windows 10 Enterprise oferuje użytkownikom maksymalną wydajność i został zaprojektowany specjalnie dla większych firm - dostępny w Wiresoft w niskiej cenie zamiast licencji zbiorczej! Windows 10 Enterprise to system operacyjny tej wersji Microsoft, który zawiera największy zakres funkcji ze wszystkich edycji - wiele z nich jest zawartych wyłącznie tutaj, między innymi rozbudowane zarządzanie aplikacjami, a także dostęp do Microsoft Long Term Servicing Branch, specjalnej formy aktualizacji systemu Windows, w której instalowane są tylko aktualizacje zabezpieczeń, ale bez funkcji.

W przypadku dalszych pytań dotyczących produktu, skontaktuj się z naszym działem obsługi klienta.

Informacje o produkcie "MICROSOFT WINDOWS 10 ENTERPRISE"

Windows 10 Enterprise - system operacyjny Microsoft dla przedsiębiorstw

Windows 10 Enterprise oferuje użytkownikom maksymalną wydajność i został zaprojektowany specjalnie dla większych firm - dostępny w Wiresoft zamiast licencji ilościowej w niskiej cenie!

Windows 10 Enterprise to system operacyjny tej wersji Microsoftu, który zawiera największy zakres funkcji spośród wszystkich wersji - wiele z nich znajduje się wyłącznie tutaj, m.in. rozbudowane zarządzanie aplikacjami oraz dostęp do oddziału Microsoft Long Term Servicing, specjalnej formy aktualizacji Windows, gdzie instalowane są tylko aktualizacje zabezpieczeń, ale nie ma żadnych funkcji.

Windows 10 Enterprise posiada przyjazny interfejs użytkownika o typowym wyglądzie płytek Microsoft, który można dostosować do własnych preferencji. Enterprise Edition ma również tę zaletę dla kupujących, że ten system operacyjny może być używany również na starszych systemach sprzętowych, co jest ważną cechą dla wielu użytkowników i decydującym czynnikiem przy ich zakupie. W sklepie internetowym Wiresoft możesz otrzymać Windows 10 Enterprise w jednej wersji, inne wersje Windows 10 i wiele innych programów firmy Microsoft. Poniższy przegląd przedstawia ogólny zarys, a w szczególności funkcje specjalne Windows 10 Enterprise.

Specjalne, wyjątkowe funkcje Windows 10 Enterprise

W porównaniu również do wydań takich jak Windows 10 Pro, Windows 10 Enterprise oferuje bogactwo funkcji i narzędzi, które stanowią znaczną wartość dodaną dla średnich i szczególnie dużych przedsiębiorstw, zarówno pod względem bezpieczeństwa punktów końcowych i danych, jak i możliwości egzekwowania przez administratorów zasad grupowych i zarządzania kontami użytkowników. Poniżej znajdują się wszystkie szczegółowe informacje na temat Windows 10 Enterprise:

 • DirectAccess: Dzięki DirectAccess zdalni użytkownicy mogą korzystać z zasobów sieciowych nawet bez połączenia VPN, ponieważ zdalne komputery klienckie pozostają połączone z siecią firmową za pomocą połączenia szyfrowanego. Administratorzy IT mogą również korzystać z DirectAccess do zarządzania wszystkimi komputerami klienckimi. Zwłaszcza użytkownicy mobilni najlepiej pracują z DirectAccess nawet w środowisku wieloobiektowym. Po skonfigurowaniu, ich notebooki automatycznie łączą się z siecią firmową przez Internet. DirectAccess może być również używany do łatwego zarządzania politykami grupowymi.
 • KreatorWindows To Go:Windows To Go instaluje Windows 10 Enterprise na nośniku USB lub dysku twardym USB, dzięki czemu użytkownicy zawsze mają przy sobie system operacyjny i mogą go używać na obcym urządzeniu. Wszystkie dane pozostają zapisane na nośniku danych.
 • AppLocker: Za pomocą AppLocker można zdefiniować reguły, które aplikacje mogą być uruchamiane na komputerze z Windows 10 Enterprise. Możliwe jest również wybielanie zaufanych aplikacji.
 • BranchCache: Firmy korzystające z sieci WAN (Wide Area Network) mogą korzystać z BranchCache w celu optymalizacji swojej przepustowości; oprócz niewielkiego nakładu pracy związanej z wdrożeniem, funkcja ta zwiększa również szybkość.
 • Uniwersalny filtr zapisu - UWF: Dzięki temu filtrowi dane nie są już na stałe zapisywane w systemie, lecz są zamieniane na pamięć główną, gdzie są dostępne aż do ponownego uruchomienia. Ta wirtualna nakładka jest następnie usuwana - nawet, na przykład, gdy użytkownik gość się wyloguje.
 • Credential Guard: To narzędzie zabezpieczające zabezpiecza dane logowania za pomocą technologii wirtualizacji "Virtualization Based Security", dzięki której dane są przechowywane oddzielnie od reszty systemu operacyjnego i dlatego są znacznie lepiej chronione.
 • Device Guard: Umożliwia administratorom skonfigurowanie stacji roboczych do uruchamiania tylko zdefiniowanych aplikacji - idealne rozwiązanie do konfiguracji komputera kioskowego. Tworząc białą listę, można uruchamiać tylko aplikacje, które są zgodne z Polityką integralności kodu, dzięki czemu nawet nieznane wcześniej złośliwe oprogramowanie nie może być aktywowane.
 • Windows 10 Long Term Servicing Branch - LTSB: Ta wyjątkowa funkcja Windows 10 Enterprise zwiększa wydajność komputera, ponieważ, w przeciwieństwie do innych wersji Windows 10, aktualizacje nie są wykonywane w sposób ciągły, a jedynie w dłuższych odstępach czasu. LTSB jest również znany jako Long Term Servicing Channel (LTSC). Użytkownikom oferowane są jedynie aktualizacje i funkcje publikowane w tym okresie co 2-3 lata i mogą je zainstalować lub odrzucić.
 • Analiza pulpitu: Ta oparta na chmurze usługa jest zintegrowana z programem Microsoft Configuration Manager i dostarcza informacji o użytecznych lub przydatnych aktualizacjach dla poszczególnych Windows. Między innymi tworzy ona również spis aplikacji działających w przedsiębiorstwie i dostarcza informacji o ich zgodności z najnowszymi aktualizacjami funkcji Windows 10.

Dalsze funkcje biznesowe itp. Windows 10 Enterprise

Oprócz tych wyjątkowych funkcji, tylko Windows 10 Enterprise i Pro zawierają następujące funkcje:

Szerokie możliwości zastosowania

Windows 10 rozszerza możliwości aplikacji dla użytkowników o szereg funkcji, takich jak

 • Aplikacja Remote DesktopApp: Za pomocą aplikacji Remote Desktop App użytkownicy mogą korzystać z innego, lokalnego zdalnego urządzenia końcowego, tak jakby siedzieli przed własnym komputerem lub tabletem: Poprzez połączenie z bramką RDS, jego interfejs na pulpicie jest wyświetlany i może być używany z wszystkimi programami.
 • Tryb Kiosk: Tryb Kiosk umożliwia różnym użytkownikom korzystanie z komputera z Windows 10 bez dostępu do innych krytycznych danych lub pewnych funkcji głównego użytkownika. Pozwala to na założenie osobnego konta użytkownika kiosku dla każdej upoważnionej osoby, które udostępnia jedynie zalogowanemu użytkownikowi zdefiniowane dane i funkcje.
 • Enterprise Mode Internet Explorer (EMIE): tryb Enterprise Mode znacznie zmniejsza problemy z kompatybilnością ze starszymi aplikacjami internetowymi, dzięki czemu mogą one być uruchamiane w Windows 10; ponadto program Enterprise Mode Site List Manager oferuje różne opcje podczas renderowania stron internetowych.
 • Klient Hyper-V: Windows 10 Enterprise zawiera technologię Hyper-V do uruchamiania wielu systemów operacyjnych w dedykowanej maszynie wirtualnej (VM). Dzięki temu można lepiej wykorzystać dostępną przestrzeń pamięci, a dzięki dynamicznemu zarządzaniu pamięcią można bez problemu obsługiwać równolegle kilka maszyn wirtualnych.

Rozszerzone opcje zarządzania

Windows 10 daje administratorom zoptymalizowane opcje zarządzania użytkownikami i ich komputerami:

 • Zasady grupy są ustalane lokalnie poprzez edytor gpedit.msc i zarządzane zgodnie z określonymi wytycznymi: Instalacja aktualizacji może więc być kontrolowana według określonych zasad, np. z zachowaniem terminów zgodności, które określają, kiedy dana aktualizacja musi być zainstalowana najpóźniej, ale również optymalizacja pamięci masowej może być konfigurowana centralnie poprzez Storage Sense w celu usunięcia niepotrzebnych plików.
 • Domain Join: Domain Join upraszcza zarządzanie komputerami i kontami użytkowników poprzez przypisanie ich do domeny w Active Directory. Dołączenie do domeny w trybie offline umożliwia administratorom dodanie komputera do domeny w trybie offline - jest to zaleta dla użytkowników, którzy pracują w trybie mobilnym i bez połączenia z siecią za pośrednictwem kontrolera domeny.
 • Windows Business Store: Uzyskując dostęp do Windows Business Store i korzystając z Azure Active Directory, dostępne tam oprogramowanie można zakupić i wdrożyć centralnie dla wszystkich urządzeń końcowych w sieci.

Zwiększone bezpieczeństwo

Windows 10 poprawił również bezpieczeństwo danych i użytkowników w celu zapewnienia jeszcze bardziej swobodnej pracy:

 • BitLocker: Ta funkcja szczególnie zabezpiecza urządzenia mobilne, takie jak tablety i laptopy, w przypadku ich kradzieży lub zagubienia. Dane wrażliwe lub osobowe na nich zawarte są bezpiecznie zaszyfrowane za pomocą BitLockera, aby nie mogły zostać niewłaściwie wykorzystane. BitLocker To Go może być również używany do szyfrowania pamięci USB lub zewnętrznych dysków twardych.
 • Windows Defender System Guard: WDSG jest specjalną warstwą ochrony, która chroni system operacyjny Windows 10 przed atakami podczas uruchamiania, gdy zwykłe programy antywirusowe nie są jeszcze aktywowane.
 • Enterprise Data Protection (EDP): Ta funkcja Windows 10 umożliwia ukierunkowaną ochronę danych biznesowych, np. na laptopie, za pomocą zarządzania prawami Active Directory, które jest aktywne również po przeniesieniu danych do innej lokalizacji lub wysłaniu ich w formie załącznika. EDP zapobiega również instalowaniu niepewnych aplikacji.
 • Inteligentny wykres bezpieczeństwa: ISG analizuje środki bezpieczeństwa istniejące w sieci firmowej i sugeruje przydatne ulepszenia w przypadku wystąpienia braków.

Inne cechy i funkcje Windows 10

Następujące narzędzia są również zawarte w systemach operacyjnych Windows 10 lub stanowią ulepszenie istniejących funkcji - dla jeszcze lepszego i bezpieczniejszego korzystania z Windows

 • Windows Hello: Bezpieczna alternatywa dla haseł - loguj się za pomocą odcisków palców lub rozpoznawania twarzy, lokalnie lub na konto internetowe.
 • Snap Assist: Narzędzie idealnie dzieli dostępny obszar wyświetlania pomiędzy aktywne okna - za pomocą Snap Corner Snap można wyświetlić do czterech okien jednocześnie.
 • Cortana: Asystent języka Cortana jest domyślnie aktywowany w Windows 10, ale można go również dezaktywować, np. aby nie rozładowywać baterii lub ze względu na ochronę danych.
 • Continuum: Pozwala to na kontynuowanie pracy lub bezproblemowe odtwarzanie z komputera lokalnego na inne urządzenie podczas pracy systemu. W przypadku tabletów i smartfonów wszystkie funkcje są dostępne za pomocą wirtualnej klawiatury, a wyświetlacz na pulpicie jest automatycznie dostosowywany do odpowiedniego formatu.
 • Ochrona informacji wWindows : Ochrona przed wyciekiem danych bez żadnych ograniczeń dla użytkowników. WIP nie tylko chroni dane, ale także aplikacje poprzez szyfrowanie systemu plików - EFS - przed kradzieżą i manipulacją.

Wymagania sprzętowe dla Windows 10 Enterprise

Aby Windows 10 Enterprise działał płynnie na komputerze PC lub laptopie z wbudowanymi większymi funkcjami, sprzęt musi spełniać pewne minimalne wymagania. Windows 10 Enterprise jest dostępny w wersji 32-bitowej i 64-bitowej, ale jeśli to możliwe - zwłaszcza na nowszym komputerze - 64-bitowa wersja powinna być zainstalowana tak, aby można było korzystać z wszystkich programów i aplikacji. Komputer musi spełniać następujące wymagania techniczne, aby zainstalować Windows 10 Enterprise:

 • Procesor lub SoC (System-on-A-Chip - dla smartfonów): 1 GHz
 • RAM: 1 GB na 32 bity lub 2 GB RAM na 64-bitowy system operacyjny
 • Miejsce na dysku twardym: 16 GB na 32 bity lub 20 GB na 64-bitowy system operacyjny
 • Graficzne: Wyświetlacz 800 x 600, DirectX 9, ze sterownikiem WDDM 1.0
 • Rozpoznawanie mowy Cortana: Zestaw mikrofonów Hi-Fi
 • Układ TPM (v1.2) do obsługi wirtualizacji (Intel VT-x lub AMD-V i tłumaczenie adresów drugiego poziomu)

KupWindows 10 Enterprise tanio w Wiresoft w naszym sklepie internetowym

Windows 10 Enterprise jest zazwyczaj oferowany przez firmę Microsoft tylko jako licencja woluminowa. W sklepie internetowym Wiresoft można natomiast kupić system operacyjny Windows 10 Enterprise jako jedną licencję - i to w szczególnie korzystnej cenie, jak w przypadku używanego oprogramowania - z identycznym zakresem funkcji.

Niniejsza licencja Windows 10 Enterprise Edition jest częścią wcześniejszej licencji wolumenu zakupionej przez organizację. W wyniku jego odsprzedaży został on rozwiązany i przekształcony w indywidualne licencje, które są następnie uznawane za używane oprogramowanie. Jednak podział lub oznaczenie jako Używane oprogramowanie nie ogranicza funkcjonalności tego oprogramowania systemu operacyjnego Windows 10 Enterprise. 

Kupowanie oprogramowania od Wiresoft jest zawsze bezpieczne dla Ciebie! Ten system operacyjny Windows 10 Enterprise, dostępny w sklepie Wiresoft, oferuje nie tylko szczególnie korzystną cenę, ale także bezpieczeństwo przy zakupie: poprzez natychmiastowe pobranie wersji identycznej z oryginalnym produktem firmy Microsoft. Aktywacja licencji na Windows 10 Enterprise odbywa się za pomocą dołączonego ważnego klucza licencji wolumenu.

Zakup Windows 10 Enterprise jako używanego oprogramowania w sklepie z oprogramowaniem Wiresoft nie stanowi problemu prawnego, ponieważ handel takim używanym oprogramowaniem jest wyraźnie dozwolony przez prawo, co potwierdzają również liczne prawnie wiążące i publicznie dostępne wyroki.

Używane oprogramowanie oferuje naszym klientom niedrogą alternatywę do korzystania z Windows 10 Enterprise Edition. Ty też możesz skorzystać z naszej niedrogiej oferty oprogramowania!

W sklepie z oprogramowaniem Wiresoft można pobrać nie tylko Windows 10 Enterprise Edition, ale także inne wersje systemów operacyjnych Windows, a także inne programy firmy Microsoft w postaci niedrogiej wersji zakupowej. W przypadku pytań dotyczących Windows 10 Enterprise lub innego oprogramowania Microsoft należy skorzystać z naszych kompetentnych porad na czacie, w wiadomości e-mail lub telefonicznie.

Linki przekierowujące do "MICROSOFT WINDOWS 10 ENTERPRISE"
Oceny klientów dla "MICROSOFT WINDOWS 10 ENTERPRISE"
Napisz ocenę
Oceny zostaną aktywowane po ich weryfikacji.

Pola oznaczone * są obowiązkowe.

Zwróciłem uwagę na privacy policy".

Kategorie