Chat with us, powered by LiveChat
PRAWNA
RESELLER
SOFTWARE ASSURANCE
Klienci biznesowi
telephone
Pomoc w ustawieniu
+48 22 1530637
 
Trustmask
Nie znaleziono wyników filtrowania!
VMWARE vSAN 7 ENTERPRISE PLUS VMWARE vSAN 7 ENTERPRISE PLUS
Jako klient powinieneś być podekscytowany VMware vSan 7 Enterprise Plus . Ten produkt oferuje wiele funkcji i korzyści, które mogą usprawnić działanie centrum danych. Poniżej podajemy kilka ważnych punktów do rozważenia: Po pierwsze,...
25 342,90 zł *
VMWARE vSAN 7 ENTERPRISE FOR DESKTOP 10 PACK VMWARE vSAN 7 ENTERPRISE FOR DESKTOP 10 PACK
Jako klient powinieneś rozważyć VMware vSan 7 Enterprise dla Desktop. Jest to idealna platforma dla wirtualnych desktopów i oferuje doskonały stosunek jakości do ceny w porównaniu z tradycyjnymi rozwiązaniami pamięci masowej. Oto...
4 615,90 zł *
VMWARE vSAN 7 ENTERPRISE VMWARE vSAN 7 ENTERPRISE
VMware vSan to rozwiązanie w zakresie pamięci masowej definiowanej programowo, które umożliwia tworzenie i zarządzanie klastrami pamięci masowej na sprzęcie klasy podstawowej. Dzięki stronie VMware vSan można szybko zapewnić pamięć...
19 843,90 zł *
VMWARE vSAN 7 ADVANCED FOR DESKTOP 10 PACK VMWARE vSAN 7 ADVANCED FOR DESKTOP 10 PACK
Mam przyjemność opowiedzieć ci o VMware vSan 7 Advanced . Najnowsza wersja platformy VMware hyperconverged infrastructure (HCI) oferuje nowe funkcje, które jeszcze bardziej ułatwiają klientom wdrażanie i zarządzanie HCI. Dzięki vSan 7...
3 769,90 zł *
VMWARE vSAN 7 ADVANCED VMWARE vSAN 7 ADVANCED
Z przyjemnością informuję VMware vSan 7 Advanced . Najnowsza wersja platformy VMware hyperconverged infrastructure (HCI) oferuje nowe funkcje, które jeszcze bardziej ułatwiają klientom wdrażanie i zarządzanie HCI. Dzięki vSan 7 Advanced...
13 921,90 zł *
VMWARE vSAN 7 STANDARD FOR DESKTOP 10 PACK VMWARE vSAN 7 STANDARD FOR DESKTOP 10 PACK
Jako klient serwisu VMware vSan 7 Standard masz prawo do korzystania z tego potężnego oprogramowania. vSan 7 Standard został zaprojektowany z myślą o środowiskach wirtualnych i oferuje Enterprise- klasę wydajności i funkcji pamięci...
1 527,90 zł *
VMWARE vSAN 7 STANDARD VMWARE vSAN 7 STANDARD
Jako klient serwisu VMware vSan 7 Standard masz prawo do korzystania z tego potężnego oprogramowania. vSan 7 Standard został zaprojektowany z myślą o środowiskach wirtualnych i oferuje Enterprise- klasę wydajności i funkcji pamięci...
8 422,90 zł *
VMWARE vSAN 7 STANDARD VMWARE vSAN 7 STANDARD
Jako klient serwisu VMware vSan 7 Standard masz prawo do korzystania z tego potężnego oprogramowania. vSan 7 Standard został zaprojektowany z myślą o środowiskach wirtualnych i oferuje Enterprise- klasę wydajności i funkcji pamięci...
8 422,90 zł *

VMware vSAN 

vSAN 7 to najnowsza wersja definiowanej programowo pamięci masowej VMware dla maszyn wirtualnych, która obsługuje systemy hiperkonwergentnej infrastruktury przedsiębiorstwa (HCI) jako integralna część vSphere.
W ramach hiperwizora ESXi, vSAN jest w pełni zintegrowany z VMware vSphere jako rozproszona warstwa oprogramowania, która agreguje pamięć masową poszczególnych hostów ESXi w klastrze w udostępnianą pulę pamięci masowej.

Wirtualizując infrastrukturę w ujednolicony sposób, VMware umożliwia administratorom IT świadczenie usług w dowolnym czasie, miejscu i na dowolnym urządzeniu, od centrum danych, przez chmurę, po urządzenia mobilne. Obliczeniami i pamięcią masową można zarządzać z poziomu centralnej platformy.

Korzyści biznesowe dzięki vSAN od VMware

Zespoły IT odnoszą korzyści z uproszczonych operacji dzięki vSAN, podczas gdy zwinność biznesowa znacznie się poprawia dzięki ujednoliconej infrastrukturze, procesom i narzędziom - od brzegu sieci, przez rdzeń, aż po chmurę.
Ujednolicone zasady i automatyzacja procesów zmniejszają wysiłek związany z zarządzaniem IT do kilku prostych kliknięć. W rezultacie personel IT może poświęcić więcej czasu na ważne strategiczne projekty IT, zamiast tracić cenny czas na rutynowe zadania. Dzięki VMware vSAN przedsiębiorstwa mogą zmniejszyć koszty i złożoność tradycyjnych rozwiązań pamięci masowej, wybierając jednocześnie najprostszą ścieżkę do infrastruktury hiperkonwergentnej i chmury hybrydowej.

Zintegrowane rozwiązanie Hyperconverged Infrastructure (HCI) vSAN, jako natywna pamięć masowa vSphere, ułatwia również rozbudowę istniejących wirtualizacji w przedsiębiorstwie, pomagając jednocześnie zwiększyć zwinność i zmniejszyć złożoność, koszty IT, TCO i ryzyko biznesowe. Wdrożenie VMware vSAN nie tylko przyspiesza zatem modernizację infrastruktury, ale także czyni ją skalowalną do przyszłych wymagań, dając firmom strategiczną i ekonomiczną przewagę.

Jak działa VMware vSAN 7?

po pierwsze, vSAN agreguje wszystkie lokalne lub bezpośrednio podłączone urządzenia do przechowywania danych, tworząc pojedynczą pulę pamięci masowej, która może być współdzielona przez wszystkie hosty w klastrze vSAN. Wszystkie maszyny wirtualne z aplikacjami serwerowymi działają z vSAN na tym samym sprzęcie, który zapewnia pamięć masową.

Pamięci oparte na technologii Flash, takie jak dyski SSD, urządzenia NVMe lub NVDIMM, działają jako pamięć cache pamięci masowej, a dyski HDD lub SSD są używane do przechowywania danych. Dyski HDD, SSD i pamięć podręczna tworzą razem grupę dysków. Kilka hostów i ich grupy dysków można z kolei łączyć w różne typy klastrów, takie jak klastry Standard, klastry rozciągnięte lub klastry 2-węzłowe.

Polityki pamięci masowej są podstawowym składnikiem vSAN: Kontrolują one usługi pamięci masowej, a także definiują parametry replikacji lub tworzenia kopii lustrzanych. vSAN jest bardzo łatwy w konfiguracji za pomocą narzędzi dostępnych w VMware i jest doskonale zintegrowany z ekosystemem VMware.

Rezultatem jest stabilna, wydajna i skalowalna poziomo architektura. Zapewnia to między innymi korzyści w zakresie wydajności, ponieważ pamięć masowa może być bezpośrednio przypisana do lokalnej maszyny wirtualnej (VM), a tym samym pomaga również obniżyć koszty operacyjne.

Zalety VMware vSAN 7 w skrócie

- vSAN zapewnia zoptymalizowaną pod kątem szybkości, bezpieczną współdzieloną pamięć masową dla wszystkich krytycznych zwirtualizowanych obciążeń w przedsiębiorstwie, dostępną łatwo i bezpośrednio za pośrednictwem interfejsu użytkownika VMware Native vSphere®.

- System vSAN Software Defined Storage jest odpowiedni dla typowych aplikacji korporacyjnych i środowisk pulpitów wirtualnych (VDI), a także dla serwerów w oddziałach.

- vSAN działa na standardowych serwerach i komponentach x86, oferując do 50% niższy koszt TCO w porównaniu z tradycyjną pamięcią masową.

- Jako pierwsze rozwiązanie z natywnym, opartym na oprogramowaniu i zatwierdzonym przez FIPS 140-2 szyfrowaniem HCI w tym segmencie, vSAN 7 zapewnia elastyczność potrzebną do łatwego skalowania IT - bez kompromisów.

- Dzięki pełnej integracji vSAN z hiperwizorem ESXi, lokalne zasoby fizycznej pamięci masowej z hostów ESXi mogą być wirtualizowane i przekształcane w pule pamięci masowej, które z kolei mogą być partycjonowane i przydzielane maszynom wirtualnym i aplikacjom zgodnie z ich wymaganiami dotyczącymi jakości usług.

- Dzięki vSAN nie ma potrzeby korzystania z zewnętrznej współdzielonej pamięci masowej, a konfiguracja pamięci masowej jest uproszczona dzięki funkcji Storage Policy-Based Management (SPBM).

- Tworząc polityki pamięci masowej dla maszyn wirtualnych (VM), można indywidualnie definiować wymagania i funkcje pamięci masowej, w tym w celu ujednolicenia zasobów.

- Wszystkie dane są przechowywane w duplikatach - dla maksymalnej dostępności i redundancji, nawet w przypadku awarii całego węzła. Dzięki vSAN bezpieczeństwo danych wewnętrznych jest znacznie zwiększone.

- Infrastruktura zorientowana na deweloperów umożliwia administratorom IT elastyczne tworzenie aplikacji do zarządzania maszynami wirtualnymi i kontenerami.

- W oparciu o hiperkonwergentną infrastrukturę vSAN możliwe jest opracowanie ujednoliconej cyfrowej płaszczyzny sterowania - ze spójnymi operacjami od krawędzi do rdzenia do chmury, od krawędzi do rdzenia, w celu zapewnienia bezpieczeństwa danych w chmurze, a także przesyłanych od wielu dostawców chmury publicznej.

- Ponadto vSAN umożliwia hybrydowe rozwiązania pamięci masowej dla chmury prywatnej i hybrydowej, w tym obsługę wiodących dostawców chmury.