Chat with us, powered by LiveChat
PRAWNA
Klienci biznesowi
telephone
Pomoc w ustawieniu
+48 22 1530637
 
Trustmask
Nie znaleziono wyników filtrowania!
VMWARE vSAN 7 STANDARD VMWARE vSAN 7 STANDARD
Jako klient serwisu VMware vSan 7 Standard masz prawo do korzystania z tego potężnego oprogramowania. vSan 7 Standard został zaprojektowany z myślą o środowiskach wirtualnych i oferuje Enterprise- klasę wydajności i funkcji pamięci...
9 357,90 zł *
VMWARE vSAN 7 ADVANCED FOR DESKTOP 10 PACK VMWARE vSAN 7 ADVANCED FOR DESKTOP 10 PACK
Mam przyjemność opowiedzieć ci o VMware vSan 7 Advanced . Najnowsza wersja platformy VMware hyperconverged infrastructure (HCI) oferuje nowe funkcje, które jeszcze bardziej ułatwiają klientom wdrażanie i zarządzanie HCI. Dzięki vSan 7...
4 187,90 zł *
VMWARE vSAN 7 ENTERPRISE FOR DESKTOP 10 PACK VMWARE vSAN 7 ENTERPRISE FOR DESKTOP 10 PACK
Jako klient powinieneś rozważyć VMware vSan 7 Enterprise dla Desktop. Jest to idealna platforma dla wirtualnych desktopów i oferuje doskonały stosunek jakości do ceny w porównaniu z tradycyjnymi rozwiązaniami pamięci masowej. Oto...
5 127,90 zł *
VMWARE vSAN 7 ENTERPRISE PLUS VMWARE vSAN 7 ENTERPRISE PLUS
Jako klient powinieneś być podekscytowany VMware vSan 7 Enterprise Plus . Ten produkt oferuje wiele funkcji i korzyści, które mogą usprawnić działanie centrum danych. Poniżej podajemy kilka ważnych punktów do rozważenia: Po pierwsze,...
28 157,90 zł *
VMWARE vSAN 7 ADVANCED VMWARE vSAN 7 ADVANCED
Z przyjemnością informuję VMware vSan 7 Advanced . Najnowsza wersja platformy VMware hyperconverged infrastructure (HCI) oferuje nowe funkcje, które jeszcze bardziej ułatwiają klientom wdrażanie i zarządzanie HCI. Dzięki vSan 7 Advanced...
15 467,90 zł *
VMWARE vSAN 7 ENTERPRISE VMWARE vSAN 7 ENTERPRISE
VMware vSan to rozwiązanie w zakresie pamięci masowej definiowanej programowo, które umożliwia tworzenie i zarządzanie klastrami pamięci masowej na sprzęcie klasy podstawowej. Dzięki stronie VMware vSan można szybko zapewnić pamięć...
22 047,90 zł *
VMWARE vSAN 7 STANDARD FOR DESKTOP 10 PACK VMWARE vSAN 7 STANDARD FOR DESKTOP 10 PACK
Jako klient serwisu VMware vSan 7 Standard masz prawo do korzystania z tego potężnego oprogramowania. vSan 7 Standard został zaprojektowany z myślą o środowiskach wirtualnych i oferuje Enterprise- klasę wydajności i funkcji pamięci...
1 696,90 zł *

Business-Korzyści z vSan z VMware

Zespoły IT korzystają z uproszczonych procesów operacyjnych dzięki vSan, a jednocześnie znacznie zwiększa się sprawność firmy dzięki jednolitej infrastrukturze oraz procesom i narzędziom - począwszy od brzegu sieci przez Core do Cloud.
Jednolite wytyczne oraz automatyzacja procesów zmniejszają wysiłek związany z zarządzaniem IT do kilku prostych kliknięć. Dzięki temu pracownicy IT mogą poświęcić więcej czasu na ważne, strategiczne projekty informatyczne, a nie tracić go na rutynowe zadania. Dzięki VMware vSan organizacje mogą zmniejszyć koszty i złożoność tradycyjnych rozwiązań pamięci masowej, wybierając najprostszą drogę do Hyperconverged Infrastructure i Hybrid Cloud.

Zintegrowane rozwiązanie Hyperconverged Infrastructure (HCI) vSan, jako vSphere-native storage, ułatwia również rozbudowę istniejących w firmie wirtualizacji, a jednocześnie pomaga zwiększyć sprawność i zmniejszyć złożoność, a tym samym koszty IT, TCO i ryzyko biznesowe. Zastosowanie strony VMware vSan nie tylko przyspiesza modernizację infrastruktury, ale także sprawia, że jest ona skalowalna na przyszłe potrzeby, co pozwala firmom uzyskać przewagę strategiczną i ekonomiczną.

Jak działa VMware vSan 7?

vSan najpierw agreguje wszystkie lokalne lub bezpośrednio podłączone urządzenia do przechowywania danych, tworząc jedną pulę pamięci masowej, która może być współdzielona przez wszystkie hosty w klastrze vSan. Wszystkie maszyny wirtualne z aplikacjami Server działają z vSan na tym samym sprzęcie, który zapewnia pamięć masową.

Pamięci oparte na pamięci flash, takie jak dyski SSD, urządzenia NVMe lub NVDIMM, pełnią rolę pamięci buforowej pamięci masowej, a dyski HDD lub SSD służą do przechowywania danych. Dysk twardy, dysk SSD i pamięć podręczna tworzą razem grupę dysków. Kilka hostów i ich grup dyskowych można z kolei połączyć w różne typy klastrów, takie jak klastry Standard, klastry rozciągnięte czy klastry dwuwęzłowe.

Zasady przechowywania są podstawowym składnikiem strony vSan. Kontrolują one zasady przechowywania: Kontrolują one pamięć masowąServices i określają parametry replikacji lub mirroringu. vSan jest bardzo łatwy do skonfigurowania za pomocą narzędzi dostępnych na stronie VMware i jest doskonale zintegrowany z ekosystemem VMware.

W rezultacie powstała stabilna, wydajna i skalowalna poziomo architektura. Umożliwia to między innymi uzyskanie korzyści w zakresie wydajności, ponieważ pamięć masowa może być bezpośrednio przypisana do lokalnej maszyny wirtualnej (VM), co pozwala obniżyć koszty operacyjne.

Zalety strony VMware vSan 7 w skrócie

- vSan zapewnia zoptymalizowaną do pracy w trybie flash, bezpieczną pamięć masowąShared Storage Wszystkie krytyczne zwirtualizowane obciążenia w przedsiębiorstwie mogą być łatwo i bezpośrednio dostępne poprzez interfejs użytkownika VMware Native vSphere® .

- System Software Defined Storage vSan nadaje się do typowych zastosowań w całym przedsiębiorstwie oraz do środowisk wirtualnych Desktop(VDI), a także do Server w oddziałach.

- Strona vSan działa na standardowych serwerach i komponentach x86, a jej zaletą jest nawet o 50% niższy koszt posiadania w porównaniu z tradycyjną pamięcią masową.

- Jako pierwsze w tym segmencie rozwiązanie z natywnym, programowym i zatwierdzonym przez FIPS 140-2 szyfrowaniem HCI, vSan 7 zapewnia elastyczność potrzebną do łatwego skalowania IT - bez kompromisów.

- Dzięki pełnej integracji strony vSan z hiperwizorem ESXi, lokalne fizyczne zasoby pamięci masowej hostów ESXi mogą być zwirtualizowane i przekształcone w pule pamięci masowej, które z kolei mogą być partycjonowane i przydzielane maszynom wirtualnym i aplikacjom zgodnie z ich wymaganiami dotyczącymi jakości usług.

- Dzięki stronie vSan nie ma potrzeby stosowania zewnętrznej współdzielonej pamięci masowej, a konfiguracja pamięci masowej jest uproszczona dzięki zarządzaniu opartemu na zasadach pamięci masowej (SPBM).

- Tworząc polityki pamięci masowej dla maszyn wirtualnych (VM), można indywidualnie definiować wymagania i funkcje pamięci masowej, także w celu ujednolicenia zasobów.

- Wszystkie dane są przechowywane w dwóch egzemplarzach, co zapewnia maksymalną dostępność i redundancję, nawet jeśli cały węzeł ulegnie awarii. Dzięki vSan bezpieczeństwo danych wewnętrznych jest znacznie zwiększone.

- Zorientowana na programistów infrastruktura umożliwia administratorom IT elastyczne tworzenie aplikacji do zarządzania maszynami wirtualnymi i kontenerami.

- W oparciu o hiperkonwergentną infrastrukturę vSan możliwe jest stworzenie jednolitej, cyfrowej płaszczyzny sterowania - ze spójnymi procesami od brzegu przez Core do Cloud, od brzegu przez Core, dla Cloud- nieodłączne bezpieczeństwo danych w stanie spoczynku, jak również przesyłanych od wielu publicznych dostawców Cloud.

- Ponadto, hybrydowe rozwiązania pamięci masowej dla prywatnychCloud i hybrydowychCloud można zrealizować za pomocą strony vSan, w tym wsparcia ze strony wiodących dostawców Cloud.