Chat with us, powered by LiveChat
PRAWNA
RESELLER
SOFTWARE ASSURANCE
Klienci biznesowi
telephone
Pomoc w ustawieniu
+48 22 1530637
 
Trustmask
Nie znaleziono wyników filtrowania!
MICROSOFT REMOTE DESKTOP SERVICES 2019 - 10 PACK USER CAL MICROSOFT REMOTE DESKTOP SERVICES 2019 - 10 PACK USER CAL
10x REMOTE DESKTOP SERVICES User CALs dla Windows Server 2019 jako używane oprogramowanie Użytkownicy potrzebują licencji Client Access License (CAL), aby korzystać z usług Remote Desktop Services z serwerów Windows, co pozwala im na...
1 843,90 zł *
MICROSOFT REMOTE DESKTOP SERVICES 2019 - 5 PACK USER CAL MICROSOFT REMOTE DESKTOP SERVICES 2019 - 5 PACK USER CAL
5x REMOTE DESKTOP SERVICES User CALs dla Windows Server 2019 jako oprogramowanie używane Użytkownicy potrzebują licencji Client Access License (CAL), aby korzystać z usług Remote Desktop Services z serwerów Windows, co pozwala im na...
946,90 zł *
MICROSOFT REMOTE DESKTOP SERVICES 2019 - 25 PACK DEVICE CAL MICROSOFT REMOTE DESKTOP SERVICES 2019 - 25 PACK DEVICE CAL
25x Device CALs dla REMOTE DESKTOP SERVICES do Windows Server 2019 jako używane oprogramowanie Aby korzystać z usług Remote Desktop Services (RDS) serwerów Windows, każdy użytkownik musi posiadać licencję Client Access License (CAL),...
4 570,90 zł *
MICROSOFT REMOTE DESKTOP SERVICES 2019 - 25 PACK USER CAL MICROSOFT REMOTE DESKTOP SERVICES 2019 - 25 PACK USER CAL
25x REMOTE DESKTOP SERVICES User CALs dla Windows Server 2019 jako oprogramowanie używane Użytkownicy potrzebują licencji Client Access License (CAL), aby korzystać z usług Remote Desktop Services z serwerów Windows, co pozwala im na...
4 570,90 zł *
MICROSOFT REMOTE DESKTOP SERVICES 2019 - 10 PACK DEVICE CAL MICROSOFT REMOTE DESKTOP SERVICES 2019 - 10 PACK DEVICE CAL
10x Device CALs dla REMOTE DESKTOP SERVICES to Windows Server 2019 jako używane oprogramowanie Aby korzystać z Usług Pulpitu Zdalnego (RDS) z serwerów Windows, każdy użytkownik musi posiadać Licencję Dostępu Klienta (CAL), która pozwala...
1 843,90 zł *
MICROSOFT REMOTE DESKTOP SERVICES 2019 - 5 PACK DEVICE CAL MICROSOFT REMOTE DESKTOP SERVICES 2019 - 5 PACK DEVICE CAL
5x Device CALs dla REMOTE DESKTOP SERVICES to Windows Server 2019 jako używane oprogramowanie Aby móc korzystać z usług Remote Desktop Services (RDS) serwerów Windows, każdy użytkownik musi posiadać licencję Client Access License (CAL),...
946,90 zł *
MICROSOFT REMOTE DESKTOP SERVICES 2019 USER CAL MICROSOFT REMOTE DESKTOP SERVICES 2019 USER CAL
REMOTE DESKTOP SERVICES User CALs dla Windows Server 2019 jako oprogramowanie używane Użytkownicy potrzebują licencji Client Access License (CAL), aby korzystać z usług Remote Desktop Services z serwerów Windows, co pozwala im na dostęp...
199,90 zł *
MICROSOFT REMOTE DESKTOP SERVICES 2019 DEVICE CAL MICROSOFT REMOTE DESKTOP SERVICES 2019 DEVICE CAL
Device CALs dla Remote Desktop Services to Windows Server 2019 jako używane oprogramowanie Aby móc korzystać z usług Remote Desktop Services (RDS) serwerów Windows, każdy użytkownik musi posiadać licencję Client Access License (CAL),...
199,90 zł *

Uzupełnij swoje potrzeby CAL za pomocą Wiresoft

Z pakietem RDS firmy Wiresoft oszczędzasz dodatkowe pieniądze! Podczas gdy Microsoft zazwyczaj oferuje tylko najnowszą wersję Remote Desktop Services, Wiresoft daje Ci możliwość uzupełnienia istniejących licencji o RDS w wersji 2019. Dzięki temu nie muszą Państwo w przyszłości przechodzić na - często droższą - obecną wersję RDS, a Państwa koszty nabycia znacznie się zmniejszą.

Obecnie oferujemy następującą wersję Microsoft Remote Desktop Service 2019 - jako licencję użytkownika lub urządzenia:

RDS CAL 2019 - Korzyści z Remote Desktop Services 2019 z Windows

RDS 2019 jest scentralizowaną platformą desktopową i aplikacyjną, tzn. oprogramowanie dla wszystkich programów używanych na stacjach roboczych musi być zainstalowane tylko raz, centralnie. Następnie użytkownicy uzyskują do niego dostęp poprzez CAL (Client Access License) z dowolnego komputera - w miejscu pracy lub w biurze domowym.

Windows Remote Desktop Services 2019 jest oparty na wersji Windows Server. Stanowią one platformę wirtualizacyjną, za pomocą której można odwzorować bardzo różne scenariusze aplikacji. Sesja Windows jest zwirtualizowana za pomocą programu RemoteApp i może być wykonana przez dowolnego uprawnionego użytkownika lub urządzenie końcowe.

W zależności od używanej w firmie wersji Windows RDS, zawiera lub jest uzupełniany różnymi scenariuszami i technologiami. Spektrum możliwych zastosowań Remote Desktop Services stale się rozszerza, a tym samym uwzględniane są zmieniające się wymagania współczesnego świata pracy.

RDS CAL 2019 - Najważniejsze cechy systemu Microsoft RDS 2019 w skrócie

Dzięki centralnym komponentom Remote Desktop Services możesz nie tylko skonfigurować i utrzymywać standardowe stacje robocze dla swoich pracowników i tworzyć bezpieczne połączenia, ale także zarządzać połączeniami CAL - jest to nie bez znaczenia, często pomijana funkcja.

Remote Desktop Connection Broker

Ten element RDS działa jako broker połączeń pomiędzy poszczególnymi użytkownikami posiadającymi zdalny pulpit a danym serwerem w Państwa firmie. Gwarantuje to, że uruchomione programy użytkownika zostaną zachowane nawet w przypadku utraty połączenia. Następnie RD Connection Broker może ponownie podłączyć użytkownika do jego oryginalnej sesji.

Remote Desktop Gateway

RD-Gateway umożliwia szybkie i bezpieczne połączenie przez Internet pomiędzy wirtualnymi pulpitami użytkowników końcowych lub programami RemoteApp, które znajdują się poza firmowym firewallem, a siecią firmową. RD Gateway ustanawia szyfrowany tunel SSL pomiędzy urządzeniem użytkownika a serwerem RD Gateway, uwierzytelnia użytkownika w środowisku, a także określa, do jakich zasobów użytkownik może uzyskać dostęp w bezpiecznym środowisku. Ponadto, Remote Desktop Gateway jest odpowiedzialny za transmisję ruchu danych i może również definiować różne właściwości timeout, jeśli użytkownik nie jest aktywny przez dłuższy okres czasu.

Licencjonowanie zdalnych komputerów stacjonarnych

Ta funkcja kontroluje wykorzystanie licencji do świadczenia Remote Desktop Services. Gdy tylko użytkownik lub urządzenie połączy się ze Zdalnym Serwerem Licencji Desktopowej, decyduje się czy i który RDS-CAL jest wymagany i tworzy połączenie z serwerem hosta sesji RD, a następnie z komputerami stacjonarnymi lub aplikacjami, które mają być używane.

Gdy tylko użytkownik lub urządzenie połączy się z serwerem hosta sesji RD, serwer hosta decyduje, czy RDS-CAL jest wymagany. Serwer hosta sesji RD następnie żąda licencji RDS Client Access License z serwera Remote Desktop License. Jeżeli na serwerze licencyjnym dostępny jest odpowiedni RDS CAL, to RDS CAL jest wydawany klientowi i klient może połączyć się z serwerem hostującym sesję RD, a stamtąd do komputerów stacjonarnych lub aplikacji, które mają być używane.

Remote Desktop Session Host (RDSH) 2019

Remote Desktop Session Host to nowy termin dla serwera terminali. RDSH hostuje komputery stacjonarne oparte na serwerach, jak również programy RemoteApp i łączy użytkowników podczas sesji. Oferują one również dodatkowe funkcje lub role w wirtualizacji desktopów.

Remote Desktop Virtualization Host (RDVH): 2019

RD Virtualization Host jest specyficzną rolą Windows Server 2008 R2. RD Virtualization Host, jak sama nazwa wskazuje, hostuje wirtualne komputery stacjonarne. Funkcja ta jest odpowiednio wymagana w środowiskach VDI (Virtual Desktop Infrastructure), gdzie system Windows 7 lub XP jest używany jako system gościnny. Remote Desktop Virtualization Host rozróżnia Personal Virtual Desktops, które mogą być przypisane do konkretnego użytkownika, oraz Virtual Desktop Pools, które przypisują pulpity z puli, podobnie jak stacje robocze współdzielone przez wielu użytkowników.

Zdalny dostęp do Internetu na pulpicie (RDWA) 2019

Microsoft Remote Desktop Web Access zastępuje Terminal Services Web Access. Ta rola usług zdalnego pulpitu (RDS) jest dostępna w systemach Windows Server 2008 R2, Windows Server 2012/2012 R2 i Windows Server 2016. RDWA umożliwia użytkownikom dostęp do RemoteApp i Remote Desktop Connection albo z menu Start albo przez przeglądarkę internetową.

Remote Desktop Web Access obejmuje również Remote Desktop Web Connection, który pozwala użytkownikowi na dostęp do dowolnego komputera, do którego ma zdalny dostęp z zewnątrz firmy.

Zgodność RDS 2019

Aplikacje RDS, jak również komputery stacjonarne RDS mogą więc być używane przez bardzo różne urządzenia klienckie i systemy operacyjne, a nawet przeglądarki obsługujące HTML5 i klientów Java. Na przykład, tablety mogą również korzystać z odpowiednich usług i aplikacji. Użytkownicy mają dostęp do zasobów RDS za pomocą protokołu Remote Desktop Protocol (RDP) zintegrowanego z Windows. Można również korzystać z protokołów innych dostawców, np. Citrix HDX lub VMware PC over IP.

RDS CAL 2019 - Jakie CAL-y są dostępne dla RDS 2019? System licencyjny firmy Microsoft

System licencjonowania firmy Microsoft jest w coraz większym stopniu oparty na licencjach dostępu klienta, zwanych również CALs. Dzięki temu korzystanie (licencja) z oprogramowania jest niezależne od jego wdrożenia. A Remote Desktop Services CAL umożliwia dostęp do serwera tylko autoryzowanym użytkownikom. Oznacza to, że odmawia się dostępu nieupoważnionym osobom trzecim, co stanowi dodatkowe zabezpieczenie.

System operacyjny Windows Server zazwyczaj zawiera już dwa administracyjne prawa zdalnego dostępu, które mogą być jednak wykorzystywane wyłącznie do administrowania serwerem. W związku z tym korzystanie z sesji użytkownika jest niedozwolone. Warunki licencji Microsoft określają, że RDS CAL jest zawsze wymagany, gdy upoważniony pracownik uzyskuje dostęp bezpośrednio do pulpitu serwera Windows lub do aplikacji dostarczanej przez pulpit serwera Windows.

Dotyczy to również sytuacji, gdy dostęp do serwera Windows jest możliwy za pomocą oprogramowania innych firm, w którym to przypadku wymagana jest również odpowiednia licencja RDS.

RDS CAL 2019 - Jaka jest różnica między CAL-ami użytkowników a CAL-ami urządzeń?

Microsoft CALs for Remote Desktop Services 2019 występują w dwóch różnych formach - User CALs i Device CALs - w zależności od tego, czy nacisk położony jest na użytkownika, czy na urządzenie:

Połączenia z użytkownikami: CAL użytkownika jest zawsze przeznaczony tylko dla jednego, konkretnego użytkownika. CAL użytkownika pozwala użytkownikowi na dostęp do serwera z różnych urządzeń, na przykład z komputera stacjonarnego w biurze oraz z innego komputera lub notebooka, gdy jest w drodze.

Urządzenie CALS: A Device CAL jest licencją zależną od urządzenia, związaną z konkretnym urządzeniem, np. stacjonarnym komputerem w biurze lub notebookiem. Jednak każdy użytkownik, który korzysta z licencjonowanego urządzenia, może również korzystać z udostępnionych na nim Remote Desktop Services.

Który rodzaj CAL jest odpowiedni dla Twojej firmy jest oczywiście różny w zależności od przypadku, decyzja ta opiera się głównie na liczbie pracowników w Twojej firmie, jak również na preferowanym sposobie użytkowania: Dla pracowników, którzy w swoim miejscu pracy pracują z programami Windows prawie wyłącznie na własnym komputerze PC, odpowiednim typem licencji jest Device CAL. Jednak pracownicy, którzy mają elastyczny dostęp do serwera na różnych urządzeniach i stacjach roboczych, tj. również w Office domowym lub w drodze, korzystają z CAL-a Użytkownika.

W przypadku pytań dotyczących licencjonowania Remote Desktop Services Microsoft Remote Desktop Services, prosimy o kontakt - z przyjemnością doradzimy Ci indywidualną kombinację licencji i przedstawimy odpowiednią ofertę.

Kup tanie pakiety RDS 2019 w Wiresoft

Ceny wspólnych Remote Desktop Services rosną z roku na rok. Wiresoft oferuje niedrogi i łatwy sposób na pokrycie lub rozszerzenie Twoich potrzeb licencyjnych na Remote Desktop Services.

Czy to pojedyncza licencja, czy w pakiecie: wszystkie nasze produkty Microsoft są oryginalnymi prawami licencyjnymi z obszaru Europy. Dzieje się tak dlatego, że Wiresoft sprzedaje licencje na oprogramowanie zakupione przez firmy, ale nieużywane - sprawdzone przez Wiresoft pod kątem autentyczności i funkcjonalności - i to całkowicie legalnie, co potwierdza już wielu naszych entuzjastycznych klientów. Prosimy o kontakt w celu uzyskania dalszych informacji.