Chat with us, powered by LiveChat
PRAWNA
RESELLER
SOFTWARE ASSURANCE
Klienci biznesowi
telephone
Pomoc w ustawieniu
+48 22 1530637
 
MICROSOFT REMOTE DESKTOP SERVICES 2019 - 5 PACK USER CAL
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Przy każdym zakupie w firmie Wiresoft wspierasz Kinderschutzbund..

MICROSOFT REMOTE DESKTOP SERVICES 2019 - 5 PACK USER CAL

Gotowy do natychmiastowej wysyłki, czas dostawy 24h

 • SW10385
 • 6VC-03224
 • Stale Obowiązuje
 • Wszystkie języki
 • EU
P Otrzymujesz Punkty bonusowe
OPROGRAMOWANIE DO POBRANIA + LICENCJA
946,90 zł * 1 050,90 zł * (9,9% oszczędzasz)

zVAT

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Przy każdym zakupie w firmie Wiresoft wspierasz Kinderschutzbund..


Jesteś klientem biznesowym lub masz pytania prawne?

Jestem tu dla ciebie.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

SZCZEGÓŁY  
Ilość 5x User CAL
System  Serwer Windows
CAL RDS User CAL
Zakres dostawy Identyfikator licencji + Kod uwierzytelniający 
Czas działania Nieograniczony
Języki Wszystkie języki
Serwer terminali Kompatybilny


Użytkownicy wymagają Licencji Dostępu Klienta (CAL) (CAL) do korzystania z Usług pulpitu zdalnego Windows Server, które umożliwiają im dostęp do programów Windows w sieci firmowej, w tym plików, z dowolnego miejsca. Jedną z opcji jest User CAL dla RDS, która udostępnia je konkretnemu użytkownikowi w ramach sesji zdalnego pulpitu. Licencje RDS User CAL firmy Wiresoft stanowią niedrogą alternatywę dla konwencjonalnych dostawców licencji, ponieważ jest to używane oprogramowanie oferujące tę samą funkcjonalność.

W przypadku dalszych pytań dotyczących produktu, skontaktuj się z naszym działem obsługi klienta.

Informacje o produkcie "MICROSOFT REMOTE DESKTOP SERVICES 2019 - 5 PACK USER CAL"

5x REMOTE DESKTOP SERVICES User CALs dla Windows Server 2019 jako oprogramowanie używane

Użytkownicy potrzebują licencji Client Access License (CAL), aby korzystać z usług Remote Desktop Services z serwerów Windows, co pozwala im na dostęp z dowolnego miejsca do programów Windows w sieci firmowej, w tym do plików. Jedną z opcji jest User CAL dla RDS, który udostępnia go konkretnemu użytkownikowi w ramach sesji zdalnego pulpitu. RDS 5 User CALs firmy Wiresoft stanowią tanią alternatywę dla konwencjonalnych dostawców licencji, ponieważ dotyczą używanego oprogramowania, które tym samym oferuje taką samą funkcjonalność.

Jakie są korzyści z Windows RDS CALs 2019?

Remote Desktop Services - engl REMOTE DESKTOP SERVICES - są technicznie określoną rolą serwera w Windows Server 2019, dawniej nazywaną również Usługami terminalowymi. RDS umożliwia autoryzowanym użytkownikom dostęp do programów Windows na odpowiednim serwerze Windows za pośrednictwem hosta w formie sesji zdalnego pulpitu. Użytkownicy posiadający odpowiednią licencję dostępu (User CAL) mogą uzyskać do nich dostęp lokalnie poprzez sieć firmową lub zdalnie poprzez Internet.

Dla administratorów, Windows Remote Desktop Services zapewniają wydajny sposób wdrażania i zarządzania oprogramowaniem w środowisku korporacyjnym, w tym autoryzowanymi użytkownikami. Oprogramowanie nie musi być instalowane na każdym urządzeniu końcowym, ponieważ można je łatwo umieścić w centralnej lokalizacji - na serwerze. Dzięki temu łatwiej jest je kontrolować i aktualizować. Nakłady na utrzymanie i udostępnianie stanowisk pracy są dzięki temu znacznie zredukowane.

Zalety CAL-ów do pulpitu zdalnego dla użytkowników

Użytkownicy, z drugiej strony, korzystają z RDS CAL ze standaryzowanego środowiska pracy Windows, co jest szczególnie widoczne w przypadku User CAL, ponieważ każde urządzenie końcowe ma jednolity pulpit wraz z danymi - niezależnie od tego, czy są w siedzibie firmy, w drodze, u klienta czy w domuOffice. Ponadto, dzięki REMOTE DESKTOP SERVICES korzystają oni z wydajności serwera nawet wtedy, gdy urządzenie końcowe, z którego korzystają, dysponuje słabszym sprzętem. W przypadku korzystania z Hyper-V można również użyć komputera wirtualnego.

Kiedy użytkownik posiadający User CAL uzyskuje dostęp do określonego programu w ramach sesji zdalnego pulpitu z hostem, program ten jest uruchamiany na serwerze. Każdy użytkownik ma określone prawa i widzi tylko swoją własną sesję, niezależnie od innych połączeń klienckich.

Zgodność wersji dla CALs dla REMOTE DESKTOP SERVICES dla Windows Server

Użytkownik CAL dla pracownika z uprawnieniami dostępu (lub Urządzenie CAL) musi być zgodny z wersją serwera Windows, aby można było się przez niego połączyć na sesję. A 2019 RDS User CAL może zatem uzyskać dostęp zarówno do Windows Server 2019 lub starszej wersji serwera (downgrade) - ale nie do przyszłych wyższych wersji serwera.

Przegląd strony REMOTE DESKTOP SERVICES dla Windows Server 2019

Konkretnie, RDS dla Windows Server 2019 składają się z następujących komponentów, które pozwalają użytkownikowi z licencją na dostęp klienta do korzystania z aplikacji i usług za ich pośrednictwem:

Host sesji pulpitu zdalnego

Remote Desktop Session Host - znany również jako RD Session Host - zawiera wszystkie pulpity lub aplikacje, które są udostępniane sesyjnie użytkownikowi posiadającemu CAL. Dostęp do nich można uzyskać za pomocą klienta pulpitu zdalnego lub klienta sieciowego.

Broker połączeń pulpitu zdalnego

Broker połączeń pulpitu zdalnego lub RD zarządza wszystkimi połączeniami pulpitu zdalnego - zarówno z pulpitami, jak i zdalnymi aplikacjami. Jeśli połączenie zostanie utracone podczas sesji, broker połączeń RD ponownie je nawiązuje z właściwym serwerem hosta sesji RD.

Remote Desktop Gateway

Poprzez Remote Desktop Gateway, użytkownik posiadający swój User CAL w sieci publicznej uzyskuje dostęp do pulpitu Windows lub aplikacji hostowanych przez Microsoft Azure Cloud Services.

Dostęp internetowy dla RD

Web Access for Remote Desktop zapewnia dostęp do pulpitów lub aplikacji za pośrednictwem portalu internetowego poprzez uruchomienie aplikacji klienckiej Microsoft Remote Desktop dla danego punktu końcowego. Web Access for RD zapewnia również możliwość publikowania pulpitów lub aplikacji tylko dla określonych użytkowników lub grup.

Licencjonowanie pulpitu zdalnego

Licencjonowanie RD reguluje użycie licencji podczas wdrażania REMOTE DESKTOP SERVICES. W zależności od tego, czy użytkownik lub punkt końcowy łączy się z serwerem licencji pulpitu zdalnego, dostarczany jest określony RDS CAL i tworzone jest połączenie między serwerem hosta sesji RD a używanymi desktopami lub aplikacjami.

Porównanie User CALs vs. Device CALs dla REMOTE DESKTOP SERVICES do Windows Server 2019

System licencjonowania korzystania z serwera firmy Microsoft oparty jest na licencjach Client Access Licenses, w skrócie CALs. Dlatego wdrożenie oprogramowania serwerowego odbywa się z odpowiednią licencją dostępową, niezależnie od jego wykorzystania. REMOTE DESKTOP SERVICES CALs zapewniają, że dostęp do serwera mają tylko autoryzowani użytkownicy, co oprócz zróżnicowanego zarządzania dostępem dla poszczególnych użytkowników poprzez administrację serwerem, oznacza również dodatkowe bezpieczeństwo, ponieważ obcy użytkownicy nie mają dostępu do usług i danych.

Firma Microsoft udostępnia na stronie REMOTE DESKTOP SERVICES 2019 es dwa różne rodzaje CAL-ów:

 • CAL użytkownika, gdy użytkownikowi przyznano prawo dostępu, oraz
 • Device CALs, gdy w centrum uwagi znajduje się urządzenie końcowe (PC, Laptop, Table, Mobile).

Cechy szczególne programu User CAL dla REMOTE DESKTOP SERVICES 2019

CAL Użytkownika jest z zasady przeznaczony wyłącznie dla jednego dedykowanego użytkownika i rejestrowany na jego nazwisko. Następnie User CAL przyznaje temu użytkownikowi prawo dostępu do serwera hosta podczas sesji Remote Desktop z nieograniczonej liczby komputerów klienckich lub innych urządzeń, ale tylko z jednego w danym momencie. Dzięki swobodnemu wyborowi urządzenia końcowego użytkownik może przełączać się między komputerem stacjonarnym w firmie, telefonem komórkowym, tabletem itp. w drodze a urządzeniem końcowym w domuOffice i w ten sposób korzystać z zarejestrowanego konta za pośrednictwem serwera Windows.

RDS CALs na użytkownika nie są wymuszane przez Remote Desktop Licensing. Oznacza to, że połączenia klienckie są realizowane niezależnie od liczby User CALs zainstalowanych na serwerze licencyjnym dla REMOTE DESKTOP SERVICES. Dla każdego użytkownika musi jednak istnieć ważny identyfikator User CAL. Dlatego należy zarejestrować dokładną liczbę używanych w firmie User CALs i odpowiednio zainstalować na serwerze tyle licencji dostępowych, aby każdy użytkownik otrzymał CAL z tej puli. Jest to zadanie dla Remote Desktop Licensing Manager.

Przegląd wszystkich funkcji User CALs dla RDS

 • UsługaUser CAL jest przypisana do konkretnego użytkownika w usłudze Active Directory - nie do urządzenia
 • Użytkownik RDS CALs nie jest tymczasowo dostępny i nie może zostać odwołany
 • Każdy CAL użytkownika jest śledzony przez serwer licencyjny
 • Nie można ich jednak śledzić w ramach zespołu
 • Liczba zdefiniowanych User CALs może być również przeciążona - wbrew umowie licencyjnej Remote Desktop

Wniosek

To, który typ CAL-ów Remote Desktops Services oferuje więcej korzyści w organizacji, zależy od konkretnego przypadku. Dlatego decyzja o wyborze określonej formy licencjonowania dostępu do klienta zależy z jednej strony od liczby pracowników, a z drugiej od preferowanego przez nich sposobu pracy: Dla pracowników, którzy mają elastyczny dostęp do serwera Windows na różnych urządzeniach i stacjach roboczych - wewnętrznych i zewnętrznych, a także mobilnych - np. w pociągu, w domu -Office lub w drodze, lepszym wyborem jest RDS User CAL.

Kup User CALs dla REMOTE DESKTOP SERVICES 2019 od Microsoft jako pojedyncze licencje w Wiresoft w naszym sklepie internetowym

User CALs dla RDS serwera Windows Server 2019 można uzyskać w sklepie internetowym Wiresoft już od pojedynczej licencji w szczególnie korzystnej cenie korzystnej jako oprogramowanie używane.

Co oznacza używane oprogramowanie z REMOTE DESKTOP SERVICES User CALs?

Oferowane do sprzedaży tutaj User CALs dla REMOTE DESKTOP SERVICES of Windows Server 2019 są składnikami odpowiedniej licencji wolumenowej zakupionej przez firmę. Niewykorzystane pojedyncze licencje dostępowe dla użytkowników lub nawet całe licencje wolumenowe zostały wykupione przez firmę Wiresoft, która została rozwiązana i przekształcona w pojedyncze licencje dostępowe dla klientów.

Ze względu na odsprzedaż lub podział, są one oznaczone jako oprogramowanie używane. Jednakże, to oznaczenie nie oznacza zużycia funkcji RDS User CAL, ani nie oznacza ograniczenia w odniesieniu do użyteczności lub czasu trwania funkcji RDS.

Jakie zabezpieczenia oferuje używane oprogramowanie z REMOTE DESKTOP SERVICES User CALs?

Zakup używanego oprogramowania od firmy Wiresoft jest zawsze zakupem bezpiecznym! Już pojedynczy CAL dla REMOTE DESKTOP SERVICES do Windows Server 2019 od Microsoft w sklepie Wiresoft ma nie tylko absolutnie korzystną cenę w porównaniu z porównywalnymi nowymi towarami, ale także oferuje bezpieczeństwo dzięki natychmiastowemu pobraniu i aktywacji licencji za pomocą dostarczonego ważnego klucza licencji wolumenowej.

Wszystkie Microsoft User CALs dla Windows Server 2019 oferowane w Wiresoft pochodzą wyłącznie z zapasów licencji firm i przedsiębiorstw zlokalizowanych w Europie, do których stosuje się prawo UE. Dlatego każdy zakup User CALs lub innych licencji na program Microsoft jako oprogramowania używanego oraz ich wykorzystanie przez klientów nie stanowi problemu prawnego, ponieważ handel i wykorzystanie oprogramowania używanego jest prawnie dozwolone w całej UE, co zostało wielokrotnie wyraźnie potwierdzone w licznych orzeczeniach sądowych.

Twoje korzyści z oprogramowania używanego dla użytkowników CAL do REMOTE DESKTOP SERVICES

Możliwość zakupu pojedynczych CAL-ów User, jak również większej ilości dla RDS serwera Windows Server 2019, czy również innych CAL-ów jako używanego oprogramowania od firmy Wiresoft, jest dla Ciebie jako klienta nie tylko tańszą alternatywą dla konwencjonalnych ofert na licencję Windows Server, ale również oferuje Ci możliwość zakupu CAL-ów dla starszych wersji Windows Server. Dzięki temu można nadal używać istniejącej konstelacji serwerów, w tym innych programów Microsoft, bez obawy o problemy z kompatybilnością. Skorzystaj z naszej taniej oferty na Microsoft RDS CALs for Windows Server i inne produkty programowe jako używane oprogramowanie!

W Wiresoft Software Shop można znaleźć User CALs dla Windows Server 2019, jak również Device CALs i Client Access Licenses dla REMOTE DESKTOP SERVICES dla starszych wersji Windows Server - jak również wiele innych programów Microsoft Server jako używane oprogramowanie do natychmiastowego pobrania. Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące User RDS CALs for Windows Server 2019 lub jakiegokolwiek innego produktu Microsoft, po prostu skorzystaj z naszych porad ekspertów na czacie, email lub telefonicznie.

Linki przekierowujące do "MICROSOFT REMOTE DESKTOP SERVICES 2019 - 5 PACK USER CAL"
Oceny klientów dla "MICROSOFT REMOTE DESKTOP SERVICES 2019 - 5 PACK USER CAL"
Napisz ocenę
Oceny zostaną aktywowane po ich weryfikacji.

Pola oznaczone * są obowiązkowe.

Zwróciłem uwagę na privacy policy".

Kategorie