Chat with us, powered by LiveChat
PRAWNA
RESELLER
SOFTWARE ASSURANCE
Klienci biznesowi
telephone
Pomoc w ustawieniu
+48 22 1530637
 
MICROSOFT REMOTE DESKTOP SERVICES 2012 R2 DEVICE CAL
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Przy każdym zakupie w firmie Wiresoft wspierasz Kinderschutzbund..

MICROSOFT REMOTE DESKTOP SERVICES 2012 R2 DEVICE CAL

Gotowy do natychmiastowej wysyłki, czas dostawy 24h

  • SW10082
  • 6VC-02071
  • Stale Obowiązuje
  • Wszystkie języki
  • EU
P Otrzymujesz Punkty bonusowe
OPROGRAMOWANIE DO POBRANIA + LICENCJA
123,90 zł * 136,90 zł * (9,5% oszczędzasz)

zVAT

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Przy każdym zakupie w firmie Wiresoft wspierasz Kinderschutzbund..


Jesteś klientem biznesowym lub masz pytania prawne?

Jestem tu dla ciebie.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

SZCZEGÓŁY  
Ilość 1x R2 Device CAL
System  Windows Server
CAL RDS Device CAL R2
Zakres dostawy Identyfikator licencji + Kod uwierzytelniający 
Czas działania Nieograniczony
Języki Wszystkie języki
Serwer terminali Kompatybilny


Usługi pulpitu zdalnego Microsoft Windows (RDS) są następcą starych licencji CAL serwera terminali. RDS to scentralizowana platforma pulpitu i aplikacji, która oferuje szeroką gamę opcji dostarczania i zarządzania pulpitami oraz łączenia pracowników zdalnych za pośrednictwem technologii wirtualizacji sesji i infrastruktury pulpitu wirtualnego (VDI). Pozwala to zwiększyć elastyczność i bezpieczeństwo danych w firmie dzięki scentralizowanemu rozwiązaniu desktopowemu, jednocześnie odciążając dział IT od zarządzania desktopami i aplikacjami.

W przypadku dalszych pytań dotyczących produktu, skontaktuj się z naszym działem obsługi klienta.

Informacje o produkcie "MICROSOFT REMOTE DESKTOP SERVICES 2012 R2 DEVICE CAL"

Microsoft Windows Remote Desktop Services (RDS)

System RDS zapewnia łatwy sposób na zapewnienie pracownikom w Twojej firmie bezpiecznego dostępu do danych firmy. Jako zamiennik dla poprzednich serwerów terminalowych, Remote Desktop Services oferuje scentralizowaną wirtualizację z wykorzystaniem technologii Virtual Desktop Infrastructure (VDI). Oznacza to, że dział IT musi utrzymywać tylko jeden serwer. Na serwerze Microsoft możliwe jest tworzenie różnych profili dla różnych użytkowników, które są następnie wyświetlane zgodnie z licencją użytkownika. Chociaż użytkownicy uruchamiają na swoich komputerach normalny Windows, wszystkie dane są przechowywane na serwerze. Użytkownicy logują się na ten serwer za pomocą programu i widzą Standard, który jest dostępny na serwerze. Od tego momentu użytkownik pracuje tylko w tym wirtualnym środowisku, bez przenoszenia danych z serwera do komputera użytkownika. Dane klientów nie muszą być już przechowywane na komputerze użytkownika, co zawsze stanowi ryzyko, ale są przechowywane tylko na serwerze, a użytkownik może je zobaczyć poprzez wirtualizację. W przypadku wystąpienia problemu w środowisku, nie ma potrzeby wzywania całego działu IT ani blokowania innych zasobów. Ponieważ jest to tylko środowisko wirtualne, problem musi być rozwiązany tylko na serwerze. Po ponownym zalogowaniu wszyscy użytkownicy widzą zaktualizowany, bezbłędny interfejs, bez konieczności dłuższego oczekiwania. Istnieje również mniejsze ryzyko wystąpienia problemów związanych z aktualizacjami oprogramowania (w tym z samym Windows). Remote Desktop Services Windows Remote Desktop Services są mniej podatne na zagrożenia, ponieważ wymagają utrzymania tylko jednego środowiska dla wielu pracowników, co zmniejsza koszty ogólne i sprawia, że praca każdego pracownika jest bardziej wydajna.

Host sesji pulpitu zdalnego, z którym użytkownik się łączy, decyduje dla każdego użytkownika, czy i jaka licencja jest wymagana do przeglądania pulpitu wirtualnego. Żąda on licencji, a po przekazaniu licencji na użytkownika lub urządzenie, użytkownik może rozpocząć pracę.

Kupić licencję na podstawie użytkownika lub urządzenia?

Modele licencyjne są tak elastyczne, jak tego potrzebujesz. Jeśli Twoi pracownicy są często w drodze lub pracują z różnymi urządzeniami, CAL użytkownika, tj. licencja związana z użytkownikiem, jest dobrym rozwiązaniem. W przypadku komputerów współdzielonych, gdzie kilku użytkowników współdzieli jeden komputer, lub gdy na jednego użytkownika przypada tylko jedno urządzenie, należy raczej zdecydować się na urządzenie CAL, czyli licencję na urządzenie. Jeśli nie jesteś pewien, który model jest dla Ciebie tańszy, po prostu skontaktuj się z naszym wsparciem technicznym. Nasz personel serwisowy chętnie Państwu pomoże. Obliczymy dla Ciebie tańszy model, bo może mieszanka licencji ma sens. W zależności od tego, jak pracują różne działy w Twojej firmie, licencje związane z użytkownikami mogą być lepsze w jednym miejscu, a licencje związane z urządzeniami w innym.

Remote Desktop Services Microsoft Remote Desktop Services 2012 R2 DEVICE CAL

Oferowana tu licencja na urządzenie uprawnia komputer PC do łączenia się z serwerem Microsoft i tym samym korzystania z oferowanych tam usług. Jeśli Twoi użytkownicy mają do czynienia ze szczególnie wrażliwymi danymi, wirtualizacja pulpitu jest dobrym rozwiązaniem. Każdy użytkownik pracuje w chronionym środowisku, a administracja odciąża dział IT.

Jeśli potrzebujesz licencji użytkownika,

Kup Remote Desktop Services Microsoft Remote Desktop Services RDS Cal

Microsoft Windows Remote Desktop Services (RDS) jest następcą starych CAL-ów serwera terminalowego. RDS to scentralizowana platforma desktopów i aplikacji, która wykorzystuje wirtualizację sesji i technologie Virtual Desktop Infrastructure (VDI) do dostarczania i zarządzania desktopami oraz łączenia zdalnych pracowników. Pozwala to na zwiększenie elastyczności i bezpieczeństwa danych w firmie dzięki scentralizowanemu rozwiązaniu desktopowemu, a jednocześnie odciąża dział IT od obciążeń związanych z zarządzaniem desktopami i aplikacjami.

Kupić usługę Device CAL lub User CAL dla Windows RDS Server?

Jeśli chcesz zakupić CAL dla swojego serwera Windows RDS, masz wybór pomiędzy Device CAL i User CAL. Jak sama nazwa wskazuje, Device CAL jest przypisany do urządzenia, natomiast User CAL jest licencją osobistą. Device CAL jest korzystny dla firm, których pracownicy pracują tylko z jednego stanowiska pracy lub z jednego komputera lub nawet dzielą jeden komputer z kilkoma pracownikami. Natomiast User-CAL jest odpowiedni dla pracowników, którzy pracują z różnych miejsc lub z różnymi urządzeniami i którzy muszą być podłączeni do sieci z każdym urządzeniem.

Nasi pracownicy serwisu z przyjemnością odpowiedzą na wszystkie pytania dotyczące usługi Microsoft Remote Desktop Services 2012 R2 Device CAL. Po prostu skontaktuj się z nami - telefonicznie lub przez nasz formularz kontaktowy. 

Linki przekierowujące do "MICROSOFT REMOTE DESKTOP SERVICES 2012 R2 DEVICE CAL"
Oceny klientów dla "MICROSOFT REMOTE DESKTOP SERVICES 2012 R2 DEVICE CAL"
Napisz ocenę
Oceny zostaną aktywowane po ich weryfikacji.

Pola oznaczone * są obowiązkowe.

Zwróciłem uwagę na privacy policy".

Kategorie