Chat with us, powered by LiveChat
PRAWNA
RESELLER
SOFTWARE ASSURANCE
Klienci biznesowi
telephone
Pomoc w ustawieniu
+48 22 1530637
 
MICROSOFT WINDOWS 10 PROFESSIONAL
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Przy każdym zakupie w firmie Wiresoft wspierasz Kinderschutzbund..

MICROSOFT WINDOWS 10 PROFESSIONAL

Plik dostępny do natychmiastowego pobrania

  • SW10045
  • FQC-09525
  • Stale Obowiązuje
  • Wszystkie języki
  • EU
P Otrzymujesz Punkty bonusowe
OPROGRAMOWANIE DO POBRANIA + LICENCJA
148,90 zł * 163,90 zł * (9,15% oszczędzasz)

zVAT

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Przy każdym zakupie w firmie Wiresoft wspierasz Kinderschutzbund..


Jesteś klientem biznesowym lub masz pytania prawne?

Jestem tu dla ciebie.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

SZCZEGÓŁY  
Wersja Pełna wersja
Urządzenia 1x
Zakres dostawy Pobierz + licencja
Medium Pobierz
Czas działania Bez ograniczeń
Języki Wszystkie języki
Czas dostawy  Kilka minut
System  32bit/64bit


W porównaniu z prostszymi wersjami tego systemu operacyjnego, Windows 10 Professional oferuje znaczny plus w funkcjach biznesowych, które są przeznaczone przede wszystkim dla profesjonalnych użytkowników, a także małych i średnich firm. Windows 10 Pro oferuje takie funkcje, jak zarządzanie zasadami grupy, dostęp do domeny, BitLocker, tryb korporacyjny dla Internet Explorer EMIE, aplikacja pulpitu zdalnego i klient Hyper-V. Windows 10 Pro prezentuje to wszystko i więcej w nowoczesnym, przyjaznym dla użytkownika interfejsie o typowym wyglądzie kafelków, który można dostosować za pomocą dodatkowych funkcji. Za tym wszystkim kryje się technologia, która może być również używana na starszych urządzeniach końcowych, co jest zaletą ekonomiczną w szczególności dla firm. Windows 10 wykorzystuje "Microsoft Hello", biometryczne uwierzytelnianie użytkownika, do bezpiecznego logowania i oferuje wiele innych funkcji, które poprawiają ochronę danych.

W przypadku dalszych pytań dotyczących produktu, skontaktuj się z naszym działem obsługi klienta.

Informacje o produkcie "MICROSOFT WINDOWS 10 PROFESSIONAL"

Windows 10 Pro - potężna wersja sprawdzonego systemu operacyjnego Microsoft

W porównaniu z prostszymi wersjami tego systemu operacyjnego,Windows 10 Professional oferuje wyraźny plus w zakresie funkcji biznesowych, które są przeznaczone przede wszystkim dla użytkowników profesjonalnych oraz małych i średnich przedsiębiorstw. Windows 10 Pro oferuje takie funkcje, jak zarządzanie polityką grupy, łączenie domen, BitLocker, tryb korporacyjny dla przeglądarki Internet Explorer EMIE, aplikację do zdalnego pulpitu i klienta Hyper-V.

Windows 10 Pro prezentuje to wszystko i jeszcze więcej w nowoczesnym, przyjaznym dla użytkownika interfejsie z typowym wyglądem płytek, który można dostosować do własnych potrzeb za pomocą dodatkowych funkcji. Za tym kryje się technologia, która może być stosowana również w starszych urządzeniach końcowych, co stanowi korzyść ekonomiczną zwłaszcza dla firm.

Windows 10 wykorzystuje "Microsoft Hello", biometryczne uwierzytelnianie użytkowników, do bezpiecznego logowania i oferuje wiele innych funkcji, które poprawiają ochronę danych.

Zakup Windows 10 Pro Edition ma tę wielką zaletę, że ten system operacyjny obsługuje również starszy sprzęt, co jest decydującym czynnikiem dla wielu użytkowników. W sklepie internetowym Wiresoft można kupić Windows 10 Pro w wersji do zakupu, inne wersje Windows i wiele innych programów firmy Microsoft. Poniższy przegląd przedstawia najważniejsze nowości w Windows 10 Pro.

Przegląd specjalnych funkcji Windows 10 Pro

W porównaniu z prostszymi edycjami, takimi jak Windows Home, Windows 10 Pro oferuje szereg dodatkowych funkcji i narzędzi, które są szczególnie ważne dla firm, ponieważ wpływają na bezpieczeństwo zarówno punktów końcowych, jak i danych. Administratorzy mogą korzystać z niego do zarządzania polityką grupy i kontami użytkowników, a nawet konfigurować poszczególne urządzenia do użytku i chronić je przed atakami złośliwego oprogramowania.

Kolejnym komponentem Windows 10 Pro jest Remote Desktop do zdalnego sterowania komputerami w sieci. Użytkownicy Windows 10 Pro mogą również podłączyć swoje urządzenie końcowe do katalogu Microsoft Azure Active Directory i w ten sposób korzystać z Microsoft Business Store. Tutaj firmy mogą zakupić i korzystać z wielu aplikacji dla wszystkich użytkowników w firmie. Pełne informacje na temat Windows Professional znajdują się poniżej.

Zarządzanie Polityką Grupy za pośrednictwem Redakcji

Dzięki edytorowi gpedit.msc zawartemu w wersji Windows 10 Pro można ustawiać i zarządzać politykami grup lokalnych. W nowej wersji może być wykorzystywana do kontroli instalacji aktualizacji według określonych zasad, które mogą być również egzekwowane. Dalsze funkcje edytora to ustawienie tzw. terminu zgodności (Compliance Deadline), czyli czasu, w którym dana aktualizacja musi być zainstalowana najpóźniej, który można rozróżnić pomiędzy aktualizacjami funkcji, aktualizacjami jakościowymi i innymi. Ponadto edytor służy również do centralnego konfigurowania i aktywowania zmysłu pamięci masowej - który jest wykorzystywany np. do automatycznego usuwania niepotrzebnych plików.

Funkcja zdalnego dostępu poprzez aplikację Remote Desktop App

Dzięki aplikacji Remote Desktop App użytkownicy mogą łączyć się z komputerem i korzystać z niego z innego komputera, tabletu lub smartfonu ze zdalnego miejsca, tak jakby siedzieli przed nim. Poprzez bramkę RDS wyświetlany jest interfejs desktopowy lokalnego komputera PC.

Domena Dołącz

Szczególnie komputery firmowe często należą do określonej domeny w Active Directory w celu uproszczenia zarządzania poszczególnymi urządzeniami, jak również kontami użytkowników. W Windows 10 Pro jest to możliwe dzięki funkcji Domain Join; alternatywnie, dla odpowiednich urządzeń końcowych dostępna jest również wersja zoptymalizowana pod kątem dotykowym.

Tryb Enterprise Internet Explorer (EMIE)

Tryb Enterprise Mode dostępny w Windows 10 Professional zmniejsza problemy z kompatybilnością z większością starszych aplikacji internetowych. Ulepszona kompatybilność aplikacji i witryn internetowych pozwala na ich uruchamianie w niezmienionej postaci, a zarządzanie listami witryn w oparciu o narzędzia - Enterprise Mode Site List Manager - oferuje różne opcje dla poszczególnych domen, w tym rendering.

Bezpieczne szyfrowanie dysku twardego za pomocą BitLocker

Urządzenia mobilne, takie jak tablety i laptopy, mogą zostać szybko skradzione lub zgubione. Jeszcze bardziej bolesna niż utrata sprzętu jest zazwyczaj utrata danych wrażliwych lub osobowych, które były przechowywane lokalnie. Aby zapobiec ich wpadnięciu w niepowołane ręce i niewłaściwemu użyciu, można je bezpiecznie zaszyfrować za pomocą BitLockera zintegrowanego z Windows 10 Pro.

BitLocker może być również aktywowany na lokalnym komputerze, aby chronić dane przed nieautoryzowanym dostępem. Komputery z Windows 10 Pro muszą być wyposażone w układ TPM na płycie głównej, w przeciwnym razie BitLocker musi być włączony oddzielnie.

A za pomocą narzędzia "BitLocker To Go" można również szyfrować pamięci USB i zewnętrzne dyski twarde.

Windows Defender System Guard

Zintegrowany w Windows 10 Professional Defender System Guard (WDSG) jest dodatkową warstwą ochrony, która chroni system operacyjny przed atakami podczas uruchamiania, gdy inne programy chroniące przed wirusami nie są jeszcze aktywowane. Windows Defender chroni również przed bootkitami i rootkitami, a także atakami, które nie są jeszcze wykrywane przez standardowe skanery antywirusowe.

Tryb kiosku

Tryb Kiosk Mode - zwany również Assigned Access 8.1 - reguluje na komputerze z Windows 10, z którego korzysta kilku użytkowników, że mogą oni korzystać tylko z określonych funkcji i programów, zakładając konto użytkownika Kiosku - zwane również "przydzielonym dostępem" - dla każdej upoważnionej osoby. Aplikacja ustawiona przez administratora jest już aktywowana podczas logowania. W zależności od ustawień, zalogowany użytkownik może wtedy korzystać tylko z Internetu lub programu muzycznego, itp.

Ochrona danych osobowych w przedsiębiorstwie

Enterprise Data Protection (EDP) jest również funkcją Windows 10 Pro, która może być używana razem z rozwiązaniem Mobile Device Management (MDM), takim jak Microsoft Intune lub System Center Configuration Manager. Zaletą EDP jest, z jednej strony, rozdzielenie danych prywatnych i biznesowych na laptopie, które następnie pozostają zabezpieczone poprzez zarządzanie prawami Active Directory, nawet jeśli zostaną one przeniesione do innej lokalizacji lub wysłane pocztą elektroniczną. Administratorzy mogą również korzystać z EDP, aby zapobiec instalowaniu na nich aplikacji sklasyfikowanych jako niezabezpieczone, jak również aby zapobiec określonym działaniom ze strony użytkownika.

Inteligentny wykres bezpieczeństwa (ISG)

Ta inteligentna ochrona prewencyjna chroni również Windows 10 Pro przed najnowszymi zagrożeniami związanymi ze złośliwym oprogramowaniem. Inteligentny Wykres Bezpieczeństwa (ISG) analizuje istniejące środki bezpieczeństwa w sieci firmowej i sugeruje odpowiednie ulepszenia lub rozwiązania w przypadku wykrycia braków.

Hyper-V Klient

Technologia Hyper-V zawarta w Windows 10 Professional pozwala na uruchomienie wielu systemów operacyjnych w osobnej maszynie wirtualnej (VM). Zaletą stosowanego w tym celu hiperwizora typu 1 jest między innymi to, że wirtualizacja jednego lub kilku serwerów lepiej wykorzystuje dostępną przestrzeń dyskową. Współpraca Hyper-V z Windows ma pozytywny wpływ na dynamiczne zarządzanie pamięcią, dzięki czemu kilka maszyn wirtualnych może pracować równolegle bez problemów. Aktualne stany systemu mogą być zapisywane jako stany hibernacji, a pełny obraz systemu jest również obsługiwany przez klienta Hyper-V, dzięki czemu możliwy jest powrót do wcześniejszego stanu systemu bez dużej straty czasu.

Dostęp do Windows Business Store

W Windows 10 Pro firmy mają również dostęp do Windows Business Store i mogą zintegrować Azure Active Directory w swojej sieci. Korzystając z usługi katalogowej, firmy te mogą zakupić oprogramowanie dla wszystkich urządzeń końcowych w sieci i wdrożyć je centralnie.

Inne ważne ogólne cechy i funkcje wersji Windows 10

Poniższe funkcje systemów operacyjnych Windows 10 to ulepszenia istniejących funkcji, jak również nowe dodatki, które zapewniają użytkownikom jeszcze lepsze i bezpieczniejsze korzystanie z systemu:

Cortana

Znany już wcześniej asystent językowy Cortana jest domyślnie aktywowany w Windows 10 i można się z nim skontaktować w każdej chwili za pomocą paska wyszukiwania lub w trakcie rozmowy. Można go jednak wyłączyć również w urządzeniach przenośnych, ze względu na ochronę danych lub oszczędność energii baterii.

Windows Witaj

Hasła są pożegnalne - ponieważ Windows Hello jest bezpieczną alternatywą dla logowania się i uwierzytelniania się na komputerze lub innym urządzeniu końcowym: Większość nowszych urządzeń końcowych, które posiadają czytnik linii papilarnych, obsługuje Windows Hello. Alternatywnie, program oferuje również rozpoznawanie twarzy poprzez ekran blokady, aby zalogować się lokalnie lub na konto w sieci.

Snap Assist

W Windows 10, Snap Assist oferuje praktyczny system zarządzania oknami, który zapewnia lepszy podgląd na ekranie, optymalnie wykorzystując dostępny obszar wyświetlania. Dzięki Snap Assist dwa okna - a dzięki nowej funkcji Snap Corner Snap nawet do czterech okien - mogą być używane jednocześnie, bez konieczności klikania między nimi, na przykład podczas korzystania z Internetu podczas pisania.

Asystent Snap Assistant pokazuje również, które inne programy są obecnie aktywne i obsługuje teraz wiele ekranów.

Continuum

Jak sama nazwa wskazuje, funkcja Continuum pozwala na kontynuowanie pracy na smartfonie lub tablecie, tak jak na lokalnym komputerze z Windows - bez względu na to, gdzie się znajdujesz. Za pomocą wirtualnej klawiatury można uzyskać dostęp do wszystkich funkcji, takich jak korzystanie z Internetu, wysyłanie wiadomości e-mail lub korzystanie z aplikacji Microsoft Office App. Zwykłe funkcje i usługi smartfonu lub tabletu są nadal dostępne jak zwykle. Funkcja Continuum umożliwia przełączanie z trybu pulpitu na tablet i z powrotem podczas pracy bez konieczności każdorazowego ponownego uruchamiania Windows. Wyświetlacz pulpitu jest automatycznie dostosowywany do innego formatu.

Ochrona informacji wWindows

Windows Information Protection (WIP) w Windows 10 to obecna nazwa poprzedniej wersji Enterprise Data Protection - EDP - technologii ochrony przed wyciekiem danych, która jednocześnie nie ogranicza użytkownikom pracy na komputerze z Windows. WIP chroni również dane i aplikacje firmowe przed utratą - zarówno na urządzeniach prywatnych, jak i firmowych.

Administratorzy mogą korzystać z AppLockera w celu określenia aplikacji i programów, których poszczególni użytkownicy mogą używać oraz Systemu Szyfrowania Plików - EFS - w celu ochrony danych przed kradzieżą i manipulacją. Aby zapewnić jeszcze większą ochronę, program WIP może być również połączony z Windows Azure Rights Management.

Wymagania sprzętowe dotyczące instalacji Windows 10 Pro

Aby Windows 10 Pro działał płynnie na lokalnym komputerze PC lub laptopie, sprzęt musi spełniać określone wymagania. Windows 10 Pro jest nadal dostępny w wersji 32-bitowej i 64-bitowej, ale na nowszym komputerze 64-bitowa wersja powinna być zainstalowana, aby w pełni wykorzystać wszystkie programy i aplikacje. Następujące podstawowe wymagania techniczne muszą być spełnione przez komputer podczas instalacji Windows 10:

  • Procesor lub SoC (System-on-A-Chip - w telefonach komórkowych): co najmniej 1 GHz
  • Pamięć RAM: min. 1 GB na 32 bity lub 2 GB RAM na 64-bitowy system operacyjny
  • Miejsce na dysku twardym: co najmniej 16 GB dla 32-bitowego lub 20 GB dla 64-bitowego systemu operacyjnego
  • Graficzne: Wyświetlacz 800 x 600, DirectX 9 lub wyższy ze sterownikiem WDDM 1.0
  • Rozpoznawanie mowy Cortana: Zestaw mikrofonów Hi-Fi

KupWindows 10 Pro tanio w Wiresoft w naszym sklepie internetowym

Windows 10 Pro firmy Microsoft jest oferowany w handlu konwencjonalnym jako pojedyncza licencja w niedużej cenie. W sklepie internetowym Wiresoft możesz kupić Windows 10 Professional jako licencję dla jednego użytkownika znacznie taniej niż używane oprogramowanie - z tym samym zakresem funkcji.

Powód: Dostępna tutaj licencja Windows 10 Pro Edition jest w większości częścią licencji woluminowej, która była wcześniej używana przez firmę. Kiedy ta licencja woluminowa została legalnie odsprzedana, została rozwiązana i zamieniona na pojedyncze licencje, które są następnie nazywane używanym oprogramowaniem. Ten podział lub oznaczenie jako używane oprogramowanie nie ma jednak wpływu na funkcjonalność oprogramowania systemu operacyjnego Windows 10 Pro.

Kupowanie oprogramowania od Wiresoft: zawsze bezpieczne! Oprogramowanie systemu operacyjnego Windows 10 Pro jest dostępne w sklepie Wiresoft nie tylko w szczególnie korzystnej cenie - zakup jest również wygodny dzięki natychmiastowemu pobraniu i bezpieczny: ponieważ Wiresoft sprzedaje tylko Windows 10 Professional w wersji identycznej z oryginalnym produktem firmy Microsoft. Licencję na Windows 10 Pro można zainstalować na komputerze PC natychmiast po pomyślnym zakończeniu zakupu, a następnie pobrać i aktywować ją za pomocą dołączonego ważnego klucza licencji wolumenu.

Zakup Windows 10 Pro jako oprogramowania używanego w sklepie z oprogramowaniem Wiresoft nie stanowi żadnego ryzyka prawnego dla użytkownika, ponieważ handel z używanym oprogramowaniem jest prawnie dozwolony, co zostało również potwierdzone licznymi prawnie wiążącymi wyrokami.

Kupując używane oprogramowanie od Wiresoft, nasi klienci mają korzystną możliwość samodzielnego korzystania z Windows 10 Professional Edition. Z naszej niedrogiej oferty oprogramowania korzystają przede wszystkim małe firmy, ale także osoby prowadzące działalność gospodarczą oraz osoby prywatne!

W sklepie z oprogramowaniem Wiresoft znajduje się Windows 10 Pro oraz inne wersje Windows i programy firmy Microsoft w postaci niedrogiej wersji do pobrania. W przypadku jakichkolwiek pytań dotyczących tego lub innego oprogramowania firmy Microsoft, wystarczy skorzystać z naszych kompetentnych porad na czacie lub za pośrednictwem poczty elektronicznej lub telefonu.

Linki przekierowujące do "MICROSOFT WINDOWS 10 PROFESSIONAL"
Oceny klientów dla "MICROSOFT WINDOWS 10 PROFESSIONAL"
3 cze 2021

Excellent product. Built new PC works smoothly for great customer support as well.

2 gru 2020

Everything works fine

I bought the license in Christmas deal for ~7 euro. Upgrade from home to pro went without the issues also the key was activated without any problem. Thank you and I do recommend !

11 sty 2020

Passt

Über Weihnachten die Aktion genutzt Win 10 Pro gekauft. Heute nach Einbau neuer geklonter SSD Win 10 Pro installiert.
Kleine Probleme bei der Aktivierung des Schlüssels.
Das Upgrade ist offenbar nicht mit jedem OEM-Schlüssel reibungslos möglich. Sollte Windows sich beschweren, dass ein Product Key nicht geeignet sei, hilft Folgendes: Microsoft hat einen generischen Product Key veröffentlicht, mit dem man eine Home- wie beschrieben auf eine Pro-Edition anheben kann: VK7JG-NPHTM-C97JM-9MPGT-3V66T
Mit diesem Key kann man Windows 10 Pro allerdings nicht aktivieren. Dazu nach Pro-Upgrade nochmals wie im Artikel beschrieben zu dem erworbenen OEM-Key wechseln und Windows damit aktivieren.
Wenn es da immer noch Probleme gibt:
Falls der generische Key nicht funktioniert:

1. Netzwerkverbindung trennen, so dass der PC offline ist
2. VK7JG-NPHTM-C97JM-9MPGT-3V66T eingeben
3. Upgrade fertigstellen lassen
4. Netzwerkverbindung wiederherstellen
5. OEM-Key eingeben und aktivieren
Damit hat es denn endgültig funktioniert ohne Win 10 Pro komplett neu zu instzallieren

Napisz ocenę
Oceny zostaną aktywowane po ich weryfikacji.

Pola oznaczone * są obowiązkowe.

Zwróciłem uwagę na privacy policy".

Kategorie