Chat with us, powered by LiveChat
PRAWNA
RESELLER
SOFTWARE ASSURANCE
Klienci biznesowi
telephone
Pomoc w ustawieniu
+48 22 1530637
 
MICROSOFT SQL SERVER 2022 STANDARD 2-CORE
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Przy każdym zakupie w firmie Wiresoft wspierasz Kinderschutzbund..

MICROSOFT SQL SERVER 2022 STANDARD 2-CORE

Gotowy do natychmiastowej wysyłki, czas dostawy 24h

 • SW10478
 • 7NQ-00162
 • Stale Obowiązuje
 • Wszystkie języki
 • EU
P Otrzymujesz Punkty bonusowe
OPROGRAMOWANIE DO POBRANIA + LICENCJA
11 632,90 zł * 12 923,90 zł * (9,99% oszczędzasz)

zVAT

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Przy każdym zakupie w firmie Wiresoft wspierasz Kinderschutzbund..


Jesteś klientem biznesowym lub masz pytania prawne?

Jestem tu dla ciebie.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

SZCZEGÓŁY  
Rdzeń 2
Minimalne licencjonowanie 4 rdzenie na serwer
CAL Niewymagane
Średni Pobieranie
Czas działania Bez ograniczeń
Języki Wszystkie języki
Zakres dostawy Pobierz + Licencja


SQL Server 2022 Standard firmy Microsoft to najnowsza wersja tej niezawodnej relacyjnej platformy danych, która zapewnia użytkownikom wszystkie niezbędne funkcje bazodanowe, analityczne i raportowe, które są często używane we wszystkich firmach korzystających z systemów zarządzania towarami i CRM lub oprogramowania ERP. SQL Server 2022 Standard zapewnia potężny, obsługujący chmurę system zarządzania relacyjnymi bazami danych (RDMS) do wszystkich tych zadań, który może optymalnie spełnić ich wymagania.

W przypadku dalszych pytań dotyczących produktu, skontaktuj się z naszym działem obsługi klienta.

Informacje o produkcie "MICROSOFT SQL SERVER 2022 STANDARD 2-CORE"

Microsoft SQL Server 2022 Standard 2 Core

SQL Server 2022 Standard z Microsoft to najnowsza wersja tej niezawodnej platformy danych relacyjnych, która zapewnia użytkownikom wszystkie niezbędne funkcje bazodanowe i analityczno-raportowe, często wykorzystywane we wszystkich firmach, które korzystają z systemów zarządzania towarami i CRM lub oprogramowania ERP. SQL Server 2022 Standard zapewnia wydajny, Cloud-wykonalny system zarządzania relacyjnymi bazami danych (RDMS) dla wszystkich tych obszarów zadań, który może optymalnie spełnić ich wymagania.

Dzięki SQL Server 2022 Standard Edition małe i średnie przedsiębiorstwa mają już do dyspozycji podstawową bazę danych do zarządzania danymi i Business wywiadowczą, która nie tylko oferuje odpowiednie narzędzia do tworzenia lokalnych i Cloud-specyficznych aplikacji, ale także umożliwia szczególnie wydajne zarządzanie bazą danych dzięki niskiemu zapotrzebowaniu na zasoby informatyczne.

Na stronie Wiresoft znajdziesz wkrótce nowy SQL Server 2022 Standard Edition w ofercie jako oprogramowanie używane - ze wszystkimi zaletami pod względem funkcjonalności, wydajności i bezpieczeństwa - ale w cenie znacznie niższej niż w przypadku nowego oprogramowania. SQL Server 2022 Standard będzie prawdopodobnie ponownie dostępny w wersji Core-based licensing, która jest odpowiednia tylko dla bardziej zaawansowanych Server, ponieważ nie można tu zastosować wariantu opartego na licencji serwerowej/CAL.

Poniższy przegląd zawiera szczegółowe informacje na temat funkcji SQL Server 2022 Standard znanych z poprzedniej wersji, a także zwyczajowe Microsoft warunki licencjonowania oprogramowania SQL Server.

SQL Server 2022 Standard 2 Core - Więcej bezpieczeństwa

Ważnym aspektem przetwarzania i udostępniania dużych ilości danych jest również aspekt bezpieczeństwa, aby zapobiec nieautoryzowanemu dostępowi do nich. W tym celu SQL Server 2022 Standard udostępnia takie funkcje, jak Always Encrypted, która nie tylko chroni wrażliwe dane klientów za pomocą bezpiecznych enklaw, ale także umożliwia wykonywanie bardziej złożonych operacji.

Bezpieczne kolumny bazy danych rozszerzają granicę zaufania po stronie serwera dla aplikacji klienckich bez możliwości dostępu do nich przez SQL Server, inne bazy danych lub administratora systemu. Pozwala to na bezpieczne wykonywanie operacji z poufnymi danymi w postaci zwykłego tekstu.

Uzupełniającą ochronę zapewniają zabezpieczenia na poziomie wierszy oraz dynamiczne maskowanie danych, przejrzyste szyfrowanie bazy danych z rozszerzalnym zarządzaniem kluczami, a także klasyfikacja danych i definiowanie ról przez użytkowników.

SQL Server 2022 Standard 2 Core - Licencjonowanie przez Server-Core

W przypadku edycji SQL Server 2022 Standard prawdopodobnie ponownie będzie obowiązywać licencja Core zdefiniowana przez Microsoft, oparta na innej metodzie licencjonowania w porównaniu z poprzednimi przepisami, w których liczba rdzeni procesora nie miała znaczenia dla licencjonowania.

W przypadku licencji opartej na Core liczba rdzeni stanowi podstawę do obliczenia zapotrzebowania na licencję. Wcześniej można było licencjonować dwa rdzenie za pomocą jednej licencji Core. Licencje Core dla SQL Server 2022 Standard będą więc prawdopodobnie ponownie dostępne w pakietach po dwa.

Całkowite zapotrzebowanie na licencje Pro Server wynika z maksymalnej liczby uwzględnionych rdzeni, każdy fizyczny Core serwer wymaga osobnej licencji. Microsoft do Pro Server 8 licencji jako minimum, przy czym w poprzedniej wersji zastosowano następujące warunki:

 • Każdy fizyczny procesor jest obliczany na co najmniej 8 rdzeni.
 • Każda fizyczna strona Server jest obliczana na co najmniej 16 rdzeni.
 • Wszystkie fizyczne i aktywne rdzenie są licencjonowane zgodnie z tymi dwoma warunkami.

Ponadto pewne ograniczenia skalowania będą prawdopodobnie ponownie obowiązywać dla SQL Server 2022 Standard. W ten sposób maksymalna moc obliczeniowa, jaką może wykorzystać pojedyncza instancja SQL Server, wynosiła wcześniej Standard:

 • SQL Server- silnik bazy danych: mniej niż 4 gniazda lub 24 rdzenie
 • Analiza lub raportowanie Services: mniej niż 4 gniazda lub 24 rdzenie

Maksymalna ilość pamięci, jaką może wykorzystać pojedyncza instancja silnika bazy danych SQL Server została wcześniej określona:

 • Pula buforowa: 128 GB
 • Pamięć podręczna segmentu Columnstore: 32 GB
 • Raportowanie Services: 64 GB
 • Analiza Services: 16 GB2 (tabelaryczna) lub 32 GB (MOLAP)

Górny limit rozmiaru relacyjnej bazy danych dla edycji SQL Server 2022 Standard wynosił wcześniej 524 PB.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące aktualnych warunków udzielania licencji na stronie Server, skontaktuj się z pracownikiem Wiresoft.

SQL Server 2022 Standard 2 Core - Wymagania sprzętowe 

Aby móc używać SQL Server 2022 Standard w odpowiednim środowisku operacyjnym, prawdopodobnie będą musiały być spełnione następujące wymagania programowe i sprzętowe - należy pamiętać, że od października nie ma jeszcze oficjalnych informacji ze strony Microsoft, więc rzeczywiste wymagania minimalne mogą się różnić od podanych poniżej. Aby uzyskać więcej pytań i aktualnych informacji, skontaktuj się z jednym z członków personelu na stronie Wiresoft.

 • Obsługiwane systemy operacyjne: min. Windows 10, Windows Server 2019
 • Miejsce na dysku twardym: co najmniej 6 GB - w zależności od zainstalowanych komponentów SQL Server
 • Pamięć robocza: co najmniej 4 GB
 • Grafika: Karta graficzna Super VGA o rozdzielczości min. 800x600 pikseli
 • Typ procesora: procesor x64
 • Szybkość procesora: min. 1,4 GHz - zalecane: 2,0 GHz lub więcej

Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące zakupu Microsoft SQL Server 2022 Standard jako oprogramowania używanego lub innej edycji, a także starszych wersji SQL Server lub innego oprogramowania Microsoft, skontaktuj się z nami mailowo, telefonicznie lub na czacie. 

Linki przekierowujące do "MICROSOFT SQL SERVER 2022 STANDARD 2-CORE"
Oceny klientów dla "MICROSOFT SQL SERVER 2022 STANDARD 2-CORE"
Napisz ocenę
Oceny zostaną aktywowane po ich weryfikacji.

Pola oznaczone * są obowiązkowe.

Zwróciłem uwagę na privacy policy".

Kategorie