Chat with us, powered by LiveChat
PRAWNA
RESELLER
SOFTWARE ASSURANCE
Klienci biznesowi
telephone
Pomoc w ustawieniu
+48 22 1530637
 
MICROSOFT WINDOWS SERVER 2019 - 5 PACK USER CAL
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Przy każdym zakupie w firmie Wiresoft wspierasz Kinderschutzbund..

MICROSOFT WINDOWS SERVER 2019 - 5 PACK USER CAL

Gotowy do natychmiastowej wysyłki, czas dostawy 24h

 • SW10428
 • R18-05768
 • Stale Obowiązuje
 • Wszystkie języki
 • EU
P Otrzymujesz Punkty bonusowe
OPROGRAMOWANIE DO POBRANIA + LICENCJA
427,90 zł * 474,90 zł * (9,9% oszczędzasz)

zVAT

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Przy każdym zakupie w firmie Wiresoft wspierasz Kinderschutzbund..


Jesteś klientem biznesowym lub masz pytania prawne?

Jestem tu dla ciebie.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

SZCZEGÓŁY  
Ilość 5x User CAL
System  Windows Server 
CAL Użytkownik CAL
Zakres dostawy Prawo użytkowania
Czas trwania Nieograniczona
Języki Wszystkie języki
Terminal Server nie jest kompatybilny(zobacz RDS CAL )


W przypadku licencjonowania edycji standardowej lub edycji dla centrów danych systemu Microsoft Windows Server 2019, oprócz licencji na serwer bazowy, wymagana jest również licencja na dostęp klienta dla każdego użytkownika: np. Windows Server 2019 User CAL; daje ona odpowiedniemu zarejestrowanemu użytkownikowi prawa dostępu do tego serwera Windows.

W przypadku pytań dotyczących produktu, prosimy o kontakt z naszym działem obsługi klienta.

Informacje o produkcie "MICROSOFT WINDOWS SERVER 2019 - 5 PACK USER CAL"

kup 5 licencji User CALs dla Microsoft Windows Server 2019 jako licencje używane

W przypadku licencjonowania edycji standardowej lub edycji dla centrum danych systemu Microsoft Windows Server 2019, oprócz licencji serwerowych opartych na rdzeniu, wymagana jest również licencja na dostęp klienta dla każdego użytkownika: np. Windows Server 2019 User CAL; daje ona odpowiedniemu zarejestrowanemu użytkownikowi prawa dostępu do tego serwera Windows.

Dzieje się tak dlatego, że licencje podstawowe na edycję standardową lub edycję dla centrów danych systemu Windows 2019 Server nie zawierają żadnych dodatkowych praw użytkownika, w związku z czym należy je zakupić osobno jako User CAL, tak aby konkretny użytkownik miał osobiste uprawnienia do dostępu do serwera Windows Server wyłącznie za pośrednictwem - choć dowolnie wybranego - urządzenia końcowego.

Używany User CAL dla Windows Server 2019 od Wiresoft nie tylko ma niższą cenę niż inne licencje dostępu klienta oferowane jako nowe w handlu oprogramowaniem, ale także są one dostępne pojedynczo, a nie w pakiecie. Mimo to używane licencje CAL mają taką samą funkcjonalność jak licencje User Client Access Licences dla Windows Server 2019 dostępne za pośrednictwem oficjalnego programu licencjonowania wolumenowego firmy Microsoft.

Korzystaj ze wszystkich zalet systemu MS Windows Server 2019 dzięki używanemu CAL

Edycja standardowa lub edycja dla centrów danych systemu Windows Server 2019 oferuje wiele nowych funkcji, zwłaszcza w przypadku korzystania z aplikacji chmurowych opartych na systemie Windows 10. Na przykład funkcja Software Defined Networking (SDN) umożliwia nie tylko centralną konfigurację fizycznych urządzeń sieciowych, takich jak routery i przełączniki, ale także wirtualnych urządzeń sieciowych - np. bram - oraz dynamiczne zarządzanie nimi. Ponadto system Windows Server 2019 umożliwia wzajemne połączenie dwóch sieci w celu uzyskania niemal bezproblemowego połączenia. Inne funkcje, z których mogą korzystać użytkownicy korzystający z używanego konta User CAL, to m.in:

 • Bezpieczne szyfrowanie sieci wirtualnych dzięki funkcjom Szyfrowane sieci i Bezpieczeństwo warstwy transportowej datagramu (DTLS)
 • Nowe funkcje infrastruktury Hyper-Converged Infrastructure (HCI) zmniejszają złożoność i upraszczają wdrażanie infrastruktury ITV
 • Ulepszona integracja systemu Linux z osłoniętymi maszynami wirtualnymi
 • Korzystanie z kontenerów Kubernetes
 • Zaawansowana ochrona przed zagrożeniami zapewniająca ochronę wrażliwych danych i wczesne wykrywanie ataków
 • Storage Spaces Direct do łączenia pamięci masowej serwerów lokalnych w wirtualny klaster
 • Replika pamięci masowej zapobiega utracie danych na poziomie systemu plików i minimalizuje czas przestoju dzięki gotowości na wypadek awarii

Ważne informacje o używanych numerach User CAL dla Windows Server Standard i Datacenter Edition 2019

Używane oprogramowanie firmy Wiresoft, takie jak User CAL, również posiada te same opcje, aby wykorzystać wszystkie zintegrowane funkcje odpowiedniego systemu Windows Server 2019 Edition: W szczególności małym i średnim firmom oraz organizacjom oferuje to ekonomiczną alternatywę dla licencjonowania serwerów, ponieważ można je również dostosować do potrzeb:

Informacje na temat licencjonowania CAL w systemie Windows Server 2019

Warunki licencjonowania firmy Microsoft oferują licencjonowanie systemu Windows Server 2019 według rdzeni/procesorów dla edycji Standard i Datacenter, przy czym musi ono być uzupełnione o licencjonowanie użytkowników lub urządzeń końcowych; wszelkie CAL zawarte w licencji serwera są wyposażone wyłącznie w uprawnienia administratora, tak więc każdy dedykowany użytkownik wymaga licencji dostępowej (User CAL), aby korzystać z rzeczywistych usług serwera Windows; musi to również odpowiadać identycznej lub wyższej wersji serwera Windows - więcej informacji na ten temat poniżej.

Tylko ta osobista licencja na dostęp klienta uprawnia użytkownika do korzystania z funkcji serwera Windows w wersji 2019; zawiera ona czyste prawa dostępu do środowiska klient/serwer systemu Windows Server 2019 i nie zawiera żadnego dodatkowego oprogramowania, które trzeba jeszcze zainstalować.

Jakie są zalety licencjonowania systemu Windows Server 2019 Standard lub Datacenter Edition za pomocą User CALs?

Licencjonowanie CAL w systemie Windows Server 2019 umożliwia elastyczne i oparte na potrzebach zarządzanie uprawnieniami użytkowników. Korzystanie z używanych licencji dostępowych dla użytkowników jest bardziej ekonomicznym sposobem korzystania z usług Windows Server, zwłaszcza w przypadku małych i średnich przedsiębiorstw, ponieważ licencje dostępowe dla klientów należy zakupić tylko dla takiej liczby pracowników, jaka jest rzeczywiście wymagana. Model licencjonowania firmy Microsoft oferuje dwa rodzaje CAL-ów dla systemu Windows Server 2019:

 • Windows Server 2019 User CAL: daje dedykowanemu użytkownikowi prawa dostępu do serwera
 • Windows Server 2019 User CAL: daje prawa dostępu do serwera dla dedykowanego urządzenia końcowego (komputer, laptop, tablet, telefon)

Numery CAL użytkownika można również łączyć z numerami CAL urządzenia.

Zwróć uwagę na zgodność wersji CAL z systemem Windows Server 2019!

Usługa User CAL dla systemu Windows Server 2019 nie tylko przyznaje odpowiednie prawa dostępu użytkownikowi do serwera Windows w wersji 2019, ale także do starszych wersji, takich jak 2014 (downgrade). Daje to przewagę nad CAL-ami, które zostały zaprojektowane specjalnie tylko dla poprzedniej wersji systemu Windows Server 2019, ponieważ nie można ich użyć do uzyskania dostępu do systemu Windows Server w wersji 2019 (uaktualnienie). Dlatego przy zakupie licencji User CAL dla systemu Windows Server 2019 należy zwrócić uwagę, czy licencja na serwer i licencja na dostęp klienta są zgodne.

Co jeszcze należy wziąć pod uwagę przy licencjonowaniu systemu Windows Server 2019 z wykorzystaniem CAL dla używanego użytkownika?

Jak już wspomniano, tylko określony zarejestrowany pracownik otrzymuje osobiste prawa dostępu do systemu Windows Server 2019 za pomocą User CAL, przy czym ważne jest, aby można było dowolnie wybrać odpowiednie urządzenie końcowe obsługujące system Windows. Po zakończeniu rejestracji użytkownika nie można już zmienić tego ustawienia. Zasadniczo nie jest również możliwa zmiana typu CAL z User na Device CAL lub odwrotnie. Możliwe jest jednak łączenie CAL-ów użytkownika z CAL-ami urządzenia w systemie Windows Server 2019.

Te przepisy firmy Microsoft dotyczące licencjonowania CAL mają na celu zapobieganie niewłaściwemu dostępowi do systemu Windows Server 2019. Ponadto zapewniają one również bezpieczeństwo firmie i jej danym, ponieważ nieupoważnieni użytkownicy lub osoby trzecie nie mogą korzystać z usług.

Czym różni się certyfikat User CAL dla systemu Windows Server 2019 od Device CAL?

Zasadniczo używana licencja User CAL dla systemu Windows Server 2019 nie różni się funkcjonalnością od licencji dostępu klienta opartej na urządzeniu - zwanej Device CAL. Ich zalety są widoczne tylko w typowym sposobie dostępu do systemu Windows Server w firmie:

Licencja na dostęp użytkownika do systemu Windows Server 2019 jest związana wyłącznie z konkretnym pracownikiem, ale oferuje swobodny wybór urządzenia końcowego umożliwiającego dostęp do serwera Windows, niezależnie od tego, gdzie się ono znajduje. W porównaniu z licencją na dostęp do urządzeń końcowych, CAL Użytkownika oferuje zatem inny zakres korzystania, ponieważ licencjonowany użytkownik nie jest związany w odniesieniu do używanego komputera lub podobnego urządzenia - zawsze pod warunkiem, że używane urządzenie końcowe ma dostęp do Internetu. Oznacza to, że użytkownik może uzyskać dostęp do serwera Windows nie tylko z komputera stacjonarnego w miejscu pracy w firmie, ale także z zewnątrz: np. za pomocą prywatnego laptopa, tabletu lub smartfona - podczas podróży służbowej lub w biurze domowym.

Certyfikaty User CAL dla systemu Windows Server 2019 oferują zatem takim pracownikom bardziej elastyczne korzystanie z funkcji serwera Windows, którzy często zmieniają środowisko pracy i używają odpowiedniego istniejącego urządzenia końcowego do łączenia się z serwerem za jego pośrednictwem, ponieważ dzięki certyfikatowi User CAL zawsze używają w tym celu swojego osobistego konta.

Wniosek

To, który typ licencji na dostęp klienta do systemu Windows Server 2019 oferuje więcej korzyści podczas użytkowania w firmie, różni się w zależności od przypadku. Znaczenie ma tu liczba pracowników korzystających z serwera Windows w stosunku do dominującego rodzaju dostępu za pośrednictwem istniejących urządzeń końcowych: jeśli większość z nich korzysta na przemian z mobilnych urządzeń końcowych lub różnych urządzeń autonomicznych, a tym samym z różnych stacji roboczych, aby uzyskać dostęp do serwera Windows, osobiste konto User CAL oferuje więcej korzyści. Jak już wspomniano, decyzję o wyborze odpowiedniego typu licencjonowania dostępu klienta należy podjąć przed zakupem, ponieważ licencji User CAL dla systemu Windows Server 2019 nie można przekształcić w Device CAL ani odwrotnie. Możliwe jest jednak łączenie CAL-ów użytkownika i CAL-ów urządzenia w systemie Windows Server 2019 lub używanie ich równolegle.

Używane licencje User CALs dla Microsoft Windows Server 2019 dostępne od pojedynczej licencji w Sklepie Internetowym Wiresoft

Używane licencje User CALs dla MS Windows Server 2019 są dostępne w Sklepie Internetowym Wiresoft już jako licencje dla pojedynczego użytkownika - nie mają tu zastosowania żadne przepisy dotyczące licencji wolumenowych firmy Microsoft. Oznaczenie jako "używane" nie oznacza żadnych ogólnych wad w użyteczności CAL-i użytkownika, ponieważ oprogramowanie z zasady nie może się zużywać.

Informacje o używanych kontach User CALs dla Windows Server 2019 od firmy Wiresoft

Używane User CALs dla Windows Server 2019 są typowymi licencjami dostępowymi dla pracowników, ponieważ w innych przypadkach są one również dostępne w ramach programu licencjonowania Microsoft; w przeciwieństwie do nich stanowiły one kiedyś część licencji wolumenu użytkownika dla Windows Server 2019 jako Oprogramowania używanego, którą nabył poprzedni nabywca, zazwyczaj firma. Niewymagane przez nią licencje na dostęp dla użytkowników, a nawet pełna licencja na objętość, zostały odsprzedane firmie Wiresoft. W procesie tym licencja na objętość została rozwiązana i przekształcona w licencje indywidualne, a powstałe w ten sposób licencje na dostęp dla poszczególnych użytkowników zostały oznaczone jako oprogramowanie używane. Pomimo oznaczenia jako "używane", takie licencje CAL dla użytkowników systemu Windows Server 2019 są w pełni użyteczne, ponieważ nie różnią się od nowej licencji żadnym ograniczeniem funkcjonalności ani okresu użytkowania.

Zabezpieczenie nabywcy używanego oprogramowania dla licencji User CALs dla Windows Server 2019

Używane licencje User CALs dla Windows Server są nie tylko tańszą alternatywą dla licencji Windows Server dla klientów firmy Wiresoft, ale są również bezpieczne! Jako klient otrzymujesz już od nas jednostanowiskowy CAL dla Microsoft Windows Server 2019 po obniżonej cenie w porównaniu z "nieużywanymi" nowymi CAL-ami, poza tym masz zapewnione zwykłe bezpieczeństwo kupującego dzięki natychmiastowemu pobraniu i natychmiastowej aktywacji licencji za pomocą dołączonego klucza licencji wolumetrycznej.

Czy kupowanie i używanie używanych CAL-ów dla systemu Windows Server 2019 jest legalne?

Wszystkie licencje użytkowników i inne licencje dostępowe dla systemu Windows Server 2019, które kupujesz od firmy Wiresoft, pochodzą z zasobów licencyjnych firm lub organizacji. W związku z tym zarówno sprzedaż, jak i zakup podlegają właściwej jurysdykcji, która wyraźnie zezwala na handel używanym oprogramowaniem; różne orzeczenia sądowe wyraźnie potwierdziły legalność takiego postępowania.

Dla klientów zakup licencji User CALs dla Windows Server 2019 lub innych licencji na dostęp do klienta oferowanych przez Wiresoft jako używane oprogramowanie, jak również ich użytkowanie, zapewnia bezpieczeństwo prawne, ponieważ ani Wiresoft, ani Ty jako klient nie naruszacie żadnych przepisów prawa. Co więcej, używane certyfikaty CAL firmy Wiresoft są również odporne na audyt dzięki kompletnym dowodom wszystkich poprzednich nabywców!

Korzyści dla firmy Wiresoft przy zakupie używanych dysków User CAL dla systemu Windows Server 2019

Podsumowanie: Używane oprogramowanie firmy Wiresoft oferuje naszym klientom przystępną cenowo alternatywę dla wielu ofert innych dostawców oprogramowania, nie tylko w zakresie User CALs dla Windows Server 2019, ale także innych licencji dostępowych.Ponadto, jak już wskazano, nie ma ograniczeń dotyczących minimalnej liczby User CALs, które muszą być zakupione przy zakupie - w przeciwieństwie do nieelastycznego tieringu dla klienckich licencji dostępowych, dzięki czemu firmy i inni klienci mogą obniżyć koszty licencjonowania serwerów, będąc w stanie dokładnie licencjonować rzeczywiste wykorzystanie usług Windows Server.

W sklepie internetowym Wiresoft, oprócz licencji dostępowych na oprogramowanie używane User CALs, znajdziesz również licencje Device CALs dla Windows Server 2019 - a także licencje na inne wersje Windows Server lub inne oprogramowanie serwerowe, wraz z odpowiednimi licencjami dostępowymi. W ten sposób można również uzupełnić lub zaktualizować istniejący zasób oprogramowania w innych obszarach za pomocą używanych licencji po korzystnych cenach, a także uniknąć kosztów nabycia nowego sprzętu oraz problemów z kompatybilnością wynikających z niejednolitych wersji oprogramowania.

Oprócz CAL-ów i oprogramowania serwerowego, w Wiresoft Software Shop znajdziesz również inne produkty oprogramowania Microsoft - ze wszystkimi zaletami oprogramowania używanego przez Wiresoft. Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące usług User CALs dla Windows Server 2019 lub dowolnego innego produktu firmy Microsoft, skontaktuj się z nami za pośrednictwem czatu, poczty e-mail lub telefonu.

Linki przekierowujące do "MICROSOFT WINDOWS SERVER 2019 - 5 PACK USER CAL"
Oceny klientów dla "MICROSOFT WINDOWS SERVER 2019 - 5 PACK USER CAL"
Napisz ocenę
Oceny zostaną aktywowane po ich weryfikacji.

Pola oznaczone * są obowiązkowe.

Zwróciłem uwagę na privacy policy".

Kategorie