Chat with us, powered by LiveChat
PRAWNA
RESELLER
SOFTWARE ASSURANCE
Klienci biznesowi
telephone
Pomoc w ustawieniu
+48 22 1530637
 
MICROSOFT WINDOWS SERVER 2016 - 25 PACK DEVICE CAL
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Przy każdym zakupie w firmie Wiresoft wspierasz Kinderschutzbund..

MICROSOFT WINDOWS SERVER 2016 - 25 PACK DEVICE CAL

Gotowy do natychmiastowej wysyłki, czas dostawy 24h

  • SW10424
  • R18-05121
  • Stale Obowiązuje
  • Wszystkie języki
  • EU
P Otrzymujesz Punkty bonusowe
OPROGRAMOWANIE DO POBRANIA + LICENCJA
1 570,90 zł * 1 743,90 zł * (9,92% oszczędzasz)

zVAT

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Przy każdym zakupie w firmie Wiresoft wspierasz Kinderschutzbund..


Jesteś klientem biznesowym lub masz pytania prawne?

Jestem tu dla ciebie.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

SZCZEGÓŁY  
Ilość 25x Device CAL
System  Windows Server 
CAL Urządzenie CAL
Zakres dostawy Prawo użytkowania
Czas trwania Nieograniczona
Języki Wszystkie języki
Terminal Server nie jest kompatybilny(zobacz RDS CAL )


Aby użytkownicy mogli korzystać ze wszystkich usług systemu Microsoft Windows Server 2016 dostępnych w edycjach Standard i Datacenter, oprócz licencji na serwer dla jednej z edycji wymagana jest również licencja na dostęp klienta dla urządzeń końcowych: Windows Server 2016 Urządzenie CAL. Dzięki temu jeden zarejestrowany komputer (komputer, laptop, tablet itp.) otrzymuje odpowiednio zdefiniowane prawa dostępu.

W przypadku pytań dotyczących produktu, prosimy o kontakt z naszym działem obsługi klienta.

Informacje o produkcie "MICROSOFT WINDOWS SERVER 2016 - 25 PACK DEVICE CAL"

25 Device CALs dla Microsoft Windows Server 2016 jako oprogramowanie używane

Aby użytkownicy mogli korzystać ze wszystkich usług Microsoft Windows Server 2016 dostępnych w edycjach Standard i Datacenter, oprócz licencji serwerowej dla jednej z edycji wymagana jest również licencja na dostęp kliencki dla urządzeń końcowych: Windows Server 2016 Device CAL. W ten sposób jeden zarejestrowany komputer (PC, laptop, tablet, itp.) otrzymuje odpowiednio zdefiniowane prawa dostępu.

Zgodnie z regulaminem zarządzania licencjami Microsoft, w licencji serwerowej na Windows Server 2016 nie są zawarte prawa użytkownika, dlatego należy je zakupić osobno w postaci Device CAL. Każde zarejestrowane w nim urządzenie końcowe może być następnie wykorzystane przez dowolnego uprawnionego użytkownika do uzyskania dostępu do funkcji serwera Windows.

Device CALs dla edycji Windows Server 2016 Standard i Datacenter są dostępne od Wiresoft w rozsądnej cenie jako używane oprogramowanie - są również dostępne indywidualnie dla elastycznego, opartego na potrzebach licencjonowania urządzeń końcowych. Używane licencje dostępu do oprogramowania dla urządzeń końcowych mają te same funkcje co Device CALs dla Windows Server 2016, które są oferowane jako nowe produkty w ramach zwykłego programu licencjonowania wolumenów Microsoft.

Korzystaj z wszystkich funkcji Windows Server 2016 nawet z używaną usługą Device CAL

Za pomocą urządzenia CAL możesz korzystać - również jako Oprogramowanie Użytkowe - z wszystkich funkcji

Server w wersji 2016, następca Windows Server 2012: Obsługuje on nie tylko stronę Windows 10, ale jest również gotowy do pracy w chmurze, dzięki czemu możliwe jest utworzenie serwera w chmurze, na którym można tworzyć kopie zapasowe danych za pomocą urządzenia końcowego z autoryzowanym dostępem.

Windows Server 2016 jest dostępny w ofercie firmy Wiresoft w edycjach Standard i Datacenter oraz CAL-ach wymaganych dla każdej z nich. Obejmują one również wdrażanie serwerów Core i Nano oraz umożliwiają korzystanie z kontenerów wirtualizacji/Hyper-V, a także kontenerów serwera Windows i usługi Host Guardian. W szczególności Datacenter Edition of Windows Server 2016 oferuje wraz z odpowiednim Device CAL możliwość korzystania z takich funkcji jak Software Defined Networking (SDN), jak również stosy sieciowe (Protocol Stack), Storage Spaces Direct (S2D), Storage Replica i Shielded Virtual Machines (Shielded VMs), funkcje, które są szczególnie potrzebne w firmach z dużymi obciążeniami i wieloma systemami wirtualnymi.

Wszystkie informacje o wykorzystanym oprogramowaniu Device CALs dla edycji Windows Server 2016 Standard i Datacenter w skrócie

Device CALs oferowane przez Wiresoft jako używane oprogramowanie nie różnią się od odpowiadających im nowych Device CALs, zawierają te same opcje korzystania z funkcji dostępnych w edycjach Windows Server 2016 Standard i Datacenter. Device CALs jako używane oprogramowanie są zatem dla wielu firm i organizacji ekonomiczną alternatywą wyposażenia istniejących urządzeń końcowych obsługujących Windows w licencję dostępu do serwera. W poniższym przeglądzie wyjaśnione są wszystkie zalety i cechy szczególne tego używanego oprogramowania.

Microsoft License Management dla CALs do Windows Server 2016

Microsoft License Management definiuje wszystkie obowiązujące terminy w uzupełniającym licencjonowaniu dostępu do punktów końcowych dla Windows Server 2016 w edycjach Standard i Datacenter, aby użytkownicy mogli uzyskać za ich pośrednictwem dostęp do poczty e-mail, kontaktów i kalendarzy. Chociaż każda licencja na serwer zawiera licencje dostępowe, są one przeznaczone dla administratorów i nie mogą być wykorzystywane do usług typowych dla użytkowników. Są one dostępne wyłącznie poprzez licencje dostępu klienta, takie jak Device CAL, które zapewniają odpowiednie uprawnienia danemu urządzeniu końcowemu, dzięki czemu każdy użytkownik może korzystać z typowych funkcji serwera Windows. Poza dedykowanymi prawami dostępu dla środowiska klient/serwer serwera Windows Server 2016, Device CAL nie zawiera żadnego dodatkowego oprogramowania.

Jakie typy CAL są dostępne dla Windows Server 2016 Standard- i Datacenter edition?

Licencjonowanie dostępu klienta dla Windows Server 2016 jest dostępne poprzez model licencjonowania Microsoft w dwóch typach CALs:

  • Device CAL dla Windows Server 2016 dla jednego dedykowanego urządzenia typu endpoint (PC, Laptop, Tablet, Telefon)
  • User CAL dla Windows Server 2016 - dla jednego dedykowanego użytkownika

Czy istnieją różnice pomiędzy Device CALs i User CALs dla Windows Server 2016?

Zasadniczo, Device CAL dla Windows Server 2016 zapewnia te same funkcje i usługi, co User CAL. Różnica polega jedynie na odpowiednim rodzaju dostępu do serwera Windows: Dzięki Device CAL jedno urządzenie końcowe może być używane przez kilku użytkowników, którzy naprzemiennie uzyskują za jego pośrednictwem dostęp do usług Windows Server; taka sytuacja może mieć miejsce w niektórych firmach - w zależności od liczby i wyposażenia stacji roboczych z komputerem oraz typowych przepływów pracy - w przeciwieństwie do sytuacji, gdy użytkownik w przeważającej mierze korzysta z zupełnie innych urządzeń końcowych, mając do tego celu osobne konto.

Każde urządzenie końcowe Windows wyposażone w Device CAL może być zatem wykorzystywane przez różnych pracowników do korzystania z usług Windows. Typowy scenariusz to firmy pracujące w systemie zmianowym, w których kilku pracowników korzysta z jednego urządzenia końcowego, aby sprawdzić pocztę elektroniczną itp. W takim przypadku wymagana jest mniejsza liczba licencji dostępu do urządzenia końcowego niż liczba licencji User CALs.

Licencjonowane urządzenie końcowe, które może być używane w podróży, takie jak laptop i tablet, ale także smartfon, może być zatem używane przez danego użytkownika niezależnie od lokalizacji - np. w domuOffice, w drodze lub w innym miejscu - w celu uzyskania dostępu do serwera Windows przez Internet. W związku z tym, Device CAL oferuje również opcje mobilnego użytkowania.

Jakie opcje użytkowania są zawarte w Device CALs dla Windows Server 2016 w edycjach Standard i Datacenter?

W zależności od tego, czy zainstalowana jest edycja Standard czy Datacenter Windows Server 2016, Device CAL oferuje różne funkcjonalności.

Jednak dzięki Device CAL dla Standard Edition możliwy jest również dostęp do serwera Windows w wersji Datacenter Edition - z tą różnicą, że dostępna jest ograniczona funkcjonalność typowa dla wersji Standard Edition. Tylko Device CAL for the Datacenter Edition oferuje rozszerzony zakres usług i funkcji odpowiadający licencji serwerowej Datacenter Edition. W związku z tym, w przypadku Device CAL dla Datacenter Edition, z licencją na serwer Standard dostępna jest tylko funkcjonalność wersji Standard Edition.

Uwaga zgodność wersji dla Device CALs dla Windows Server 2016

Oprócz możliwości korzystania z funkcjonalności dostępnych w zależności od edycji z Device CAL dla Windows Server 2016, wyposaża to również urządzenie końcowe w prawa dostępu do starszych wersji Windows Server, takich jak 2013 (downgrade). I odwrotnie, Device CAL dla Windows Server w wersji 2016 nie może być użyty do uzyskania dostępu do wyższej wersji 2019 (upgrade).

Dlatego też nabywcy Device CALs dla Windows Server 2016 powinni zawsze zwracać uwagę na kompatybilność pomiędzy istniejącymi licencjami serwerowymi i licencjami dostępu do klienta oprócz funkcji dostępnych dla danej edycji.

Na co jeszcze należy zwrócić uwagę przy licencjonowaniu Windows Server 2016 z Device CALs?

A Device CAL dla Windows Server 2016 licencjonuje dokładnie jedno urządzenie końcowe i wyposaża je w prawa dostępu dostępne dla danej edycji. Po zakończeniu rejestracji nie można już przenieść tego urządzenia Device CAL na inne urządzenie końcowe. Nie jest również możliwa zmiana typu CAL i użycie Device CAL jako User CAL.

Te postanowienia określone w Microsoft License Management służą zapobieganiu nieautoryzowanemu dostępowi do Windows Server 2016, co zapewnia firmom również większe bezpieczeństwo komunikacji i danych, ponieważ nie jest możliwy dostęp do usług e-mail lub danych serwera za pośrednictwem komputera bez odpowiedniego Device CAL.

Wnioski dotyczące urządzeń CAL

O tym, który typ licencji dostępu do klienta oferuje więcej możliwości lub korzystniejsze opcje licencjonowania w firmie w celu uzyskania dostępu do Windows Server 2019, decyduje się zatem indywidualnie. Oprócz liczby urządzeń końcowych, za pomocą których uzyskuje się dostęp do serwera Windows, decydujące znaczenie ma również liczba użytkowników: Jeśli z jednego urządzenia końcowego korzysta na zmianę kilku użytkowników, aby uzyskać dostęp do serwera Windows, licencjonowanie za pomocą Device CAL oferuje więcej korzyści.

Dokładna znajomość własnych procesów w firmie jest więc najlepszym punktem wyjścia do wyboru odpowiedniego typu CAL dla Windows Server 2016. W powyższych okolicznościach licencjonowanie za pomocą Device CALs jest tańsze dla organizacji niż licencjonowanie za pomocą User CALs, ponieważ w tym przypadku należy zakupić mniejszą liczbę licencji dostępowych klienta.

Używane Device CALs dla Microsoft Windows Server 2016 są dostępne w Sklepie Internetowym Wiresoft już od pojedynczej licencji

Używane Device CALs dla edycji Windows Server 2016 są również dostępne pojedynczo w Sklepie Internetowym Wiresoft - ponieważ przepisy licencyjne Microsoft nie mają zastosowania w odniesieniu do tieringu; w przeciwnym razie nie ma żadnych wad ani ograniczeń w przypadku używanego oprogramowania - nie tylko dlatego, że oprogramowanie nie może się zużywać co do zasady, ale również w swojej ogólnej funkcjonalności.

Skąd biorą się Device CALs dla Windows Server 2016, które Wiresoft oferuje jako używane oprogramowanie?

Device CALs dla edycji Windows Server 2016 oferowane przez Wiresoft jako używane oprogramowanie są licencjami oryginalnymi, gdyż są również dostępne w programie licencyjnym Microsoft; z tą różnicą, że wcześniej były częścią Device Volume License dla Windows Server 2016, która została zakupiona przez firmę po raz pierwszy. Ta licencja wolumenowa lub licencje dostępu do poszczególnych urządzeń, które nie były wymagane, były następnie nabywane przez Wiresoft, a licencje wolumenowe były rozwiązywane na licencje indywidualne. Takie pojedyncze urządzenia CAL są następnie oznaczane jako oprogramowanie używane. Pomimo takiego oznaczenia, mogą być one używane jak nieużywana licencja dostępu do Windows Server 2016, ponieważ nie różnią się od nowych licencji ani ograniczeniami funkcjonalności, ani okresem użytkowania.

Bezpieczeństwo kupującego z używanym oprogramowaniem Device CALs dla Windows Server 2016

Oferta oprogramowania używanego Wiresoft dla Device CALs dla Windows Server 2016 zapewnia klientom bezpieczną opcję licencjonowania dostępu dla Windows Server 2016! Dzieje się tak dlatego, że nawet używane Device CALs w Wiresoft zawierają zwykłą gwarancję kupującego z natychmiastowym pobraniem po zakupie, w tym natychmiastową aktywację licencji za pomocą ważnego klucza licencji objętościowej.

Czy kupowanie i używanie używanych Device CALs dla Windows Server 2016 jest legalne?

Dla klientów firmy Wiresoft zakup używanych Device CALs dla Windows Server 2016 jak i ich wykorzystanie jest bezpieczne pod względem prawnym, gdyż nie narusza żadnych przepisów prawa. Dzieje się tak dlatego, że oferowane w sklepie Wiresoft Device CALs dla Windows Server 2016, jak i inne tego typu licencje dostępowe dla klientów, pochodzą z zapasów licencyjnych firm. Z tego powodu handel używanymi CAL-ami opiera się na obowiązującym orzecznictwie, które wyraźnie zezwala na sprzedaż, jak również zakup i użytkowanie używanych licencji Microsoft; zostało to również wielokrotnie wyraźnie potwierdzone w różnych orzeczeniach sądowych.

Używane oprogramowanie Wiresoft oferuje również bezpieczeństwo audytu ze względu na kompletny dowód wszystkich poprzednich nabywców!

Podsumowanie zalet stosowanego oprogramowania dla Device CALs dla Windows Server 2016

User CALs dla Windows Server 2016 od Wiresoft jako używane oprogramowanie stanowią tańszą alternatywę w porównaniu z porównywalnymi nowymi produktami od konwencjonalnych dostawców oprogramowania - ta zaleta dotyczy również innych używanych oprogramowań serwerowych Microsoft lub licencji dostępowych.

Ponieważ licencjonowanie za pomocą używanych Device CALs nie jest ograniczone przez często spotykaną gradację, można licencjonować dokładną liczbę urządzeń końcowych zgodnie z faktycznym wykorzystaniem usług serwera Windows w firmie. Jako klient firmy Wiresoft, to elastyczne licencjonowanie dostępu do urządzeń końcowych dla Windows Server pozwala również na obniżenie kosztów zakupu.

Używane licencje Wiresoft oferują również szczególnie praktyczny sposób uzupełnienia zapasów oprogramowania za rozsądną cenę, ponieważ oferta obejmuje również kilka wersji oprogramowania, dzięki czemu można uniknąć problemów z kompatybilnością, które mogłyby powstać w wyniku równoległego korzystania z różnych wersji oprogramowania, a tym samym zmniejszyć koszty zakupu nowego sprzętu. Oprócz Device CALs dla edycji Windows Server 2016, w sklepie Wiresoft Software Shop można znaleźć również odpowiadające im User CALs jako używane oprogramowanie.

Oferta oprogramowania używanego Wiresoft obejmuje również oprogramowanie Microsoft dla wielu innych dziedzin - ze wszystkimi zaletami wymienionymi powyżej. Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Device CALs for MS Windows Server 2016 lub innych produktów Microsoft zapraszamy do kontaktu poprzez czat, email lub telefonicznie.

Linki przekierowujące do "MICROSOFT WINDOWS SERVER 2016 - 25 PACK DEVICE CAL"
Oceny klientów dla "MICROSOFT WINDOWS SERVER 2016 - 25 PACK DEVICE CAL"
Napisz ocenę
Oceny zostaną aktywowane po ich weryfikacji.

Pola oznaczone * są obowiązkowe.

Zwróciłem uwagę na privacy policy".

Kategorie