Chat with us, powered by LiveChat
AUTORYZOWANY ORYGINALNY PRODUKT
WYSYŁKA W CIĄGU 24 GODZIN
CZAT, E-MAIL I WSPARCIE TELEFONICZNE
BEZPŁATNA INFOLINIA +48 22 1530637
 
MICROSOFT WINDOWS SERVER 2016 DEVICE CAL

MICROSOFT WINDOWS SERVER 2016 DEVICE CAL

113,00 zł *

zVAT

Gotowy do natychmiastowej wysyłki, czas dostawy 24h


Jesteś klientem biznesowym lub masz pytania prawne?

Jestem tu dla ciebie.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

 • SW10072
 • R18-05121
 • Korzyści

  - Szybka dostawa
  - Autoryzowany produkt oryginalny
  - Wysyłka w ciągu 24 godzin
  - Czat, e-mail i wsparcie telefoniczne
Microsoft Windows Server 2016 Device-CAL Współczesny świat chmury, serwerów i zdalnego...więcej
Informacje o produkcie "MICROSOFT WINDOWS SERVER 2016 DEVICE CAL"

Microsoft Windows Server 2016 Device-CAL

Współczesny świat chmury, serwerów i zdalnego dostępu stał się o wiele bardziej wydajny i prosty dzięki Microsoft Windows Server. Oprogramowanie to pozwala na konfigurację i monitorowanie nie tylko prywatnych i małych serwerów, ale także dużych serwerów w większych firmach i przedsiębiorstwach. Ten artykuł wyjaśnia dokładnie czym jest Microsoft Windows Server 2016 Device Cal i jakiemu celowi może służyć to oprogramowanie. Ten artykuł zawiera również informacje na temat specyfiki instalacji oraz nowych funkcji i właściwości, które są zawarte w tym wydaniu Microsoft Windows Server.

Czym dokładnie jest Cal urządzeń Microsoft Windows Server 2016?

Zazwyczaj serwer Microsoft Windows jest używany do konfigurowania, tworzenia i administrowania serwerami. Jest to system operacyjny, który został stworzony i zaprojektowany specjalnie dla tych wymagań i aplikacji, a także zawiera pewne narzędzia, które znacznie ułatwiają zarządzanie serwerami. Serwer Microsoft Windows może być używany nie tylko do celów komercyjnych w większych firmach, ale także do prywatnych serwerów w domu, na przykład jeśli użytkownik chce hostować własną stronę internetową lub przechowywać kopie zapasowe na serwerze.
W przypadku wersji "Device Cal" Microsoft Windows Server oprogramowanie jest podłączone do urządzenia. Oznacza to, że można go zainstalować na urządzeniu - wtedy może zalogować się do niego dowolna liczba użytkowników, system operacyjny nie jest wtedy związany z użytkownikiem, a jedynie z urządzeniem (za pomocą adresu MAC). Obsługa jest inna w przypadku "User Cal": Tutaj system operacyjny jest związany z użytkownikiem, który może zalogować się na różnych komputerach i korzystać z Microsoft Windows Server.

Jakie są nowe funkcje w Microsoft Windows Server 2016 Device Cal w porównaniu z poprzednią wersją?

W wersji 2016 Microsoft Windows Server system operacyjny został wyposażony w różne narzędzia, które znacznie ułatwiają konfigurację i podłączenie serwera Linux (np. Open-SSH lub curl). Narzędzia te nie muszą być dodatkowo instalowane, ale są już częścią dystrybucji. Możliwe jest również stworzenie serwera w chmurze, aby dać pracownikom i użytkownikom serwera możliwość tworzenia kopii zapasowych danych w chmurze bez konieczności wcześniejszego połączenia się bezpośrednio z serwerem. Niektóre znane błędy zostały również naprawione, dzięki czemu system jako całość może pracować bardziej stabilnie, wydajnie i bezpiecznie.

Na co należy zwrócić uwagę podczas instalacji Microsoft Windows Server 2016 Device Cal?

W większości przypadków system jest instalowany z płyty CD lub bezpośrednio z sieci. Można to jednak zrobić również z pamięci USB. We wszystkich przypadkach nośnik, z którego zainstalowany jest system operacyjny, musi być możliwy do uruchomienia. Może być również konieczna zmiana ustawień BIOS-u w celu uruchomienia z odpowiedniego nośnika.
Następnie kreator poprowadzi użytkownika przez instalację, gdzie można dokonać różnych ustawień. Aby Microsoft Windows Server 2016 mógł działać bez problemów, komputer powinien spełniać szereg wymagań. Między innymi, procesor powinien mieć szybkość zegara co najmniej 1,4 GHz, z około 512 MB pamięci RAM i około 32 GB wolnego miejsca na dysku twardym. Dzięki większej szybkości taktowania procesora, większej pamięci RAM lub SSD, wydajność systemu może zostać znacznie zwiększona. Ponadto sprzęt powinien mieć również połączenie Ethernet lub WLAN, aby można było połączyć się z Internetem lub Intranetem.
Czytaj, pisz oceny i prowadź dyskusje...więcej
Oceny klientów dla "MICROSOFT WINDOWS SERVER 2016 DEVICE CAL"
Napisz ocenę
Oceny zostaną aktywowane po ich weryfikacji.

Pola oznaczone * są obowiązkowe.

Zwróciłem uwagę na privacy policy".

Ostatnio oglądany