Chat with us, powered by LiveChat
AUTORYZOWANY ORYGINALNY PRODUKT
WYSYŁKA W CIĄGU 24 GODZIN
CZAT, E-MAIL I WSPARCIE TELEFONICZNE
BEZPŁATNA INFOLINIA +48 22 1530637
 
MICROSOFT WINDOWS SERVER 2016 USER CAL

MICROSOFT WINDOWS SERVER 2016 USER CAL

113,00 zł *

zVAT

Gotowy do natychmiastowej wysyłki, czas dostawy 24h


Jesteś klientem biznesowym lub masz pytania prawne?

Jestem tu dla ciebie.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

 • SW10073
 • R18-05123
 • Korzyści

  - Szybka dostawa
  - Autoryzowany produkt oryginalny
  - Wysyłka w ciągu 24 godzin
  - Czat, e-mail i wsparcie telefoniczne
Microsoft Windows Server 2016 User-CAL Z Microsoft Windows Server 2016 User Cal,...więcej
Informacje o produkcie "MICROSOFT WINDOWS SERVER 2016 USER CAL"

Microsoft Windows Server 2016 User-CAL

Z Microsoft Windows Server 2016 User Cal, Microsoft przeniósł administrację serwerową na komputery na nowy poziom. Dzięki zaktualizowanej wersji praca, konfiguracja i utrzymanie serwerów stało się znacznie łatwiejsze i bezpieczniejsze, co ma również pozytywny wpływ na wydajność firmy. Ten artykuł wyjaśnia dokładnie, czym jest Microsoft Windows Server 2016 User Cal, do czego może być wykorzystywany i na co należy zwrócić uwagę podczas instalacji.

Do czego dokładnie może być wykorzystywany Kalendarz użytkownika Microsoft Windows Server 2016?

Microsoft Windows Server jest systemem operacyjnym firmy Microsoft. Ten system operacyjny jest systemem, który jest specjalnie zoptymalizowany dla serwerów i ułatwia administrację, konfigurację i konserwację tych urządzeń. Nie należy go instalować na zwykłym komputerze, ponieważ oferuje on inne wymagania i funkcje, które nie zmieściłyby się na zwykłym komputerze stacjonarnym. Dzięki Microsoft Windows Server użytkownik może skonfigurować serwer, monitorować transakcje z plikami i dać dostęp do serwera innym pracownikom lub użytkownikom. Zazwyczaj serwer Microsoft Windows jest używany przez większe firmy i przedsiębiorstwa, które posiadają wiele różnych serwerów do tworzenia kopii zapasowych i przechowywania danych. Oprogramowanie to jest jednak dostępne również do użytku prywatnego, np. jako serwer dedykowany dla osobistej strony internetowej lub do wykonywania kopii zapasowych.

Co dokładnie oznacza "User Cal"?

Oprogramowanie Microsoft Windows Server istnieje w dwóch różnych wersjach licencyjnych: "Device Cal" i "User Cal". Za pomocą "Device Cal" można zainstalować Microsoft Windows Server na komputerze, który jest następnie powiązany z tym komputerem. Jednakże nieograniczona liczba użytkowników może się wtedy zalogować do tego komputera i korzystać z systemu operacyjnego. Wersja "User Cal" jest związana z użytkownikiem, a nie z komputerem. Oznacza to, że użytkownik może zalogować się na różnych komputerach, na których zainstalowany jest Microsoft Windows Server.

Na co należy zwrócić uwagę podczas instalacji Microsoft Windows Server 2016 User Cal?

System operacyjny może być zainstalowany z pamięci USB lub z płyty CD. Ważne jest, aby nośnik był bootowalny, aby komputer mógł go rozpoznać z BIOS-u i rozpocząć instalację. Instalacja, jak również praca z serwerem Microsoft Windows może być wykonana jako GUI lub jako terminal (linia poleceń). Terminal jest zazwyczaj odpowiedni dla zaawansowanych użytkowników, w wersji z interfejsem graficznym ustawienia mogą być dokonywane łatwiej i szybciej. Większość firm korzysta wtedy z serwera zdalnie poprzez połączenie SSH.

Czy aby uruchomić ten system operacyjny, komputer musi spełniać pewne wymagania sprzętowe?

Aby serwer Microsoft Windows mógł sprawnie działać, komputer powinien spełniać pewne wymagania techniczne. Przede wszystkim, procesor powinien mieć minimalną częstotliwość taktowania około 1,4 GHz. Im wyższa częstotliwość taktowania i im więcej rdzeni ma procesor, tym lepiej może działać system operacyjny. Ponadto, wymagane jest około 32 GB miejsca na dysku twardym, dzięki czemu dysk SSD może również zwiększyć wydajność systemu. Wymagane jest również minimum 512 MB pamięci RAM. Ogólnie rzecz biorąc, większość serwerów ma już domyślnie zainstalowaną większą ilość pamięci RAM - im wyższy pracownik, tym lepiej i szybciej serwer może pracować.
Czytaj, pisz oceny i prowadź dyskusje...więcej
Oceny klientów dla "MICROSOFT WINDOWS SERVER 2016 USER CAL"
Napisz ocenę
Oceny zostaną aktywowane po ich weryfikacji.

Pola oznaczone * są obowiązkowe.

Zwróciłem uwagę na privacy policy".

Ostatnio oglądany