Chat with us, powered by LiveChat
PRAWNA
RESELLER
SOFTWARE ASSURANCE
Klienci biznesowi
telephone
Pomoc w ustawieniu
+48 22 1530637
 
MICROSOFT SQL SERVER 2017 STANDARD 2-CORE
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Przy każdym zakupie w firmie Wiresoft wspierasz Kinderschutzbund..

MICROSOFT SQL SERVER 2017 STANDARD 2-CORE

Gotowy do natychmiastowej wysyłki, czas dostawy 24h

 • SW10102
 • 7NQ-01158
 • Stale Obowiązuje
 • Wszystkie języki
 • EU
P Otrzymujesz Punkty bonusowe
OPROGRAMOWANIE DO POBRANIA + LICENCJA
7 798,90 zł * 8 664,90 zł * (9,99% oszczędzasz)

zVAT

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Przy każdym zakupie w firmie Wiresoft wspierasz Kinderschutzbund..


Jesteś klientem biznesowym lub masz pytania prawne?

Jestem tu dla ciebie.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

SZCZEGÓŁY  
Core 2 Core 
Minimalna licencja 4 Core Pro Server
CAL Nie wymagane
Średnia Pobierz
Runtime Nieograniczona
Języki Wszystkie języki
Zakres dostawy Pobierz + Licencja


Edycja SQL Server 2017 Standard  , z dołączonymi funkcjami bazy danych, raportowania i analizy, oferuje szczególnie małym i średnim firmom potężną wersję sprawdzonej platformy danych relacyjnych z Microsoft. Oprócz wielu rozszerzeń i ulepszeń istniejących funkcji, takich jak dane główne Services i raportowanie Services, zawiera również ważne nowe funkcje, w tym Business Intelligence i technologię Always Encrypted - oraz wysoki poziom skalowalności, aby bezpiecznie i niezawodnie uruchamiać krytyczne dla biznesu obciążenia.

W przypadku pytań dotyczących produktu, prosimy o kontakt z naszym działem obsługi klienta.

Informacje o produkcie "MICROSOFT SQL SERVER 2017 STANDARD 2-CORE"

Microsoft SQL Server 2017 Standard 2-Core

Dzięki dołączonym funkcjom bazy danych, raportowania i analizy edycja SQL Server 2017 Standard oferuje małym i średnim firmom, a w szczególności małym i średnim przedsiębiorstwom, wydajną wersję sprawdzonej platformy danych relacyjnych firmy Microsoft. Zawiera wiele ulepszeń i poprawek istniejących funkcji, w tym Master Data Services i Reporting Services, a także ważne nowe funkcje, w tym Business Intelligence i technologię Always Encrypted - oraz wysoką skalowalność, która umożliwia bezpieczne i niezawodne uruchamianie obciążeń o znaczeniu krytycznym. Dzięki SQL Server 2017 Standard można uzyskać nowe spojrzenie na dane dzięki zaawansowanej analityce w bazie danych w języku Python lub R oraz interaktywnym wizualizacjom. Jeśli dodać do tego wybór języków programowania i systemów operacyjnych, można wdrażać aplikacje SQL Serve nie tylko w systemie Windows, ale także w Linuksie i opartych na Linuksie kontenerach Docker - a także między uruchamianiem ich lokalnie lub w chmurze.

Dzięki temu SQL Server Standard 2-Core spełnia wszystkie wymagania stawiane nowoczesnym, wydajnym systemom zarządzania relacyjnymi bazami danych, jakie są zwykle stawiane w szczególności w małych i średnich przedsiębiorstwach przy dostarczaniu oprogramowania ERP, CRM i systemów zarządzania towarami - Microsoft SQL Server zawiera wszystkie warunki wstępne bezpiecznej platformy do hurtowni danych.

Firma Wiresoft oferuje Edition SQL Server 2017 Standard 2-Core jako oprogramowanie używane - w znacznie niższej cenie niż nowy towar - w pełni zdatne do użytku i oferujące duże możliwości pod względem wydajności i bezpieczeństwa, ponieważ jest to szczególnie atrakcyjne dla tych firm lub organizacji, które używają odpowiednio mocniejszych serwerów, tak że nie można zastosować wariantu składającego się z licencji serwerowej/CAL. Licencjonowanie Microsoft SQL Server 2017 Standard jest również przeprowadzane dla używanego oprogramowania zgodnie z zasadami zarządzania licencjami firmy Microsoft. Szczegółowe informacje na temat obowiązujących warunków licencjonowania oraz obszarów funkcjonalnych zawartych w SQL Server 2017 Standard można znaleźć w poniższych szczegółach.

Co nowego w SQL Server 2017 Standard 2-Core?

Edycja Standard programu SQL Server 2017 oferuje szeroki zakres funkcji potrzebnych do pracy w mniejszych lub średnich firmach dla aplikacji średniego poziomu i data marts - w tym wysoką skalowalność, która umożliwia również ich bezproblemowe działanie. Oprócz wysokiej wirtualności, obejmuje to również wysoką dostępność z przełączaniem awaryjnym, zaawansowane funkcje OLTP i magazyn kolumnowy in-memory, a także analitykę operacyjną w czasie rzeczywistym i PolyBase. Dzięki technologii PolyBase dane relacyjne i Big Data można łączyć, a tym samym wykorzystywać na różne sposoby.

Funkcje Business Intelligence udostępniają modele wielowymiarowe i podstawowe modele tabelaryczne do analizy zbiorów danych, a także funkcje trybu przechowywania danych w pamięci, podstawowego raportowania i analizy. W zakresie zaawansowanej analityki usługi SQL Server Machine Learning Services wspierają integrację funkcji uczenia maszynowego, w tym łączność z otwartymi źródłami Python i -R, zapewniają spójne środowisko nie tylko w systemie Windows, ale także w systemie Linux i Docker, a także hybrydowe przetwarzanie transakcji i analityki w czasie rzeczywistym.

Ponadto SQL Server 2017 Standard obsługuje wiele ogólnych narzędzi programistycznych zarówno do użytku lokalnego, jak i w chmurze, w tym T-SQL i SQL CLR. Ponadto edycja Standard oferuje zwiększone bezpieczeństwo dzięki funkcji Always Encrypted, w tym wysoką dostępność Always On oraz odzyskiwanie danych po awarii dla systemów Windows i Linux.

SQL Server 2017 Standard zawiera innowacje dla następujących obszarów funkcjonalnych:

Cechy silnika bazy danych SQL

Oprócz zwiększonej wydajności silnik bazy danych zawiera dodatkowe funkcje umożliwiające przeprowadzanie złożonych analiz i usprawnione przepływy pracy, w tym adaptacyjne przetwarzanie zapytań z usprawnieniami w zakresie adaptacyjnych złączeń i informacji zwrotnych dotyczących alokacji pamięci w trybie wsadowym. Nakładające się na siebie wykonywanie funkcji wartości tabeli za pomocą wielu instrukcji oszczędza zasoby procesora, a jednocześnie nowe dynamiczne listy zarządzania zwiększają wydajność, w tym poprzez automatyczną optymalizację; w przypadku wystąpienia problemów z wydajnością zapytań są one natychmiast wyświetlane, tworzone są odpowiednie sugestie dotyczące rozwiązania i automatycznie wdrażane. Ponadto zespoły CLR mogą być teraz dodawane do listy pozytywnej.

Usługi analityczne SQL Server

W SQL Server Analysis Services (SSAS) SQL Server 2017 oferuje aktualizacje istniejących kluczowych funkcji, oprócz ulepszeń modeli tabelarycznych, tryb tabelaryczny jest teraz dostępny jako domyślna opcja instalacji. Funkcja Uzyskaj dane w Power BI wykorzystuje istniejące źródła danych podczas wykonywania zapytań w języku formuł Power Query M.

Usługi integracyjne SQL Server

Funkcja Scale Out w SSIS zawiera ulepszenia i np. upraszcza wykonywanie zadań na wielu komputerach. System Scale Out Master obsługuje wysoką dostępność i optymalizuje obsługę dzienników wykonania w trybie awaryjnym. Katalog SSIS zawiera kolejną właściwość globalną umożliwiającą określenie domyślnego trybu podczas wdrażania pakietów SSIS, a ponadto obsługiwany jest teraz serwer SQL Server w systemie Linux.

Linux z serwerem SQL Server 2017 Standard

Użytkownicy mogą teraz korzystać z otwartego systemu operacyjnego Linux, aby uzyskać dostęp do SQL Server. Zarówno w przypadku aplikacji dla systemu Linux, jak i C++, połączenie jest realizowane za pomocą interfejsu Open Database Connectivity. Zoptymalizowano również korzystanie ze sterownika Java Database Connectivity dla aplikacji Java.

Nowe usługi uczenia maszynowego SQL Server

Obszar znany wcześniej jako SQL Server R Services został przemianowany na SQL Server Machine Learning Services, częściowo ze względu na obsługę języka Python obok dotychczasowego języka programowania R. Teraz do wykonania można użyć skryptów R lub Pythona; można też zainstalować serwer Microsoft Machine Learning w celu wdrożenia modeli R i Pythona. Programiści mają również dostęp do bibliotek ML i AI dla Pythona, które są dostępne w środowisku open source.

Informacje o wydajności i poszczególnych komponentach SQL Server 2017 Standard Edition

Poniżej znajduje się krótki przegląd wydajności i dołączonych funkcji. Standardowa wersja Microsoft SQL Server obsługuje maksymalnie 24 rdzenie i maksymalny rozmiar bazy danych 524 PB. Obowiązują również poniższe informacje dotyczące maksymalnych limitów i dostępnych funkcji:

Pamięć

 • Maksymalny rozmiar danych zoptymalizowanych pod kątem pamięci wynosi 32 GB dla każdej bazy danych
 • Maksymalny rozmiar puli bufora na instancję wynosi 128 GB
 • Maksymalna pamięć podręczna segmentu columnstore na instancję wynosi 32 GB

Wydajność OLTP (Online Transaction Processing)

Poniższe specyfikacje dotyczą wersji standardowej:

 • Zaawansowane OLTP z in-memory OLTP, analityka operacyjna
 • Jeśli chodzi o podstawową wysoką dostępność, obsługiwane jest przełączanie awaryjne w pojedynczej bazie danych z dwoma węzłami oraz repliką wtórną bez możliwości odczytu
 • Łatwość zarządzania: Obsługiwane są Management Studio i zarządzanie oparte na zasadach

Magazynowanie danych

 • Dla data marts i hurtowni danych dostępne są: Partycjonowanie, kompresja danych i przechwytywanie zmian, w tym wykonywanie migawek bazy danych
 • In-memory OLTP i in-memory columnstore są ograniczone do limitów skalowania odpowiedniego rozmiaru pamięci masowej w standardowej edycji SQL Server 2017
 • Columnstore i operacyjna analityka czasu rzeczywistego są ograniczone do maksymalnie dwóch stopni równoległości - tzn. dwa rdzenie na jedno zapytanie
 • Uwaga: W przypadku PolyBase skalowanie poziome zapytań nie jest możliwe w wersji Standard

Funkcje Business Intelligence

Wersja Standard Edition programu SQL Server 2017 zapewnia podstawowe funkcje analityki biznesowej dla firm z podstawowymi modelami wielowymiarowymi, a także podstawowy model tabelaryczny i tryb przechowywania w pamięci, podstawowe raportowanie i analitykę. Do integracji danych dostępne są usługi SQL Server Integration Services i zintegrowane konektory.

Maksymalne wykorzystanie pamięci roboczej dla Analysis Services na jedną instancję wynosi 16 GB w trybie tabelarycznym i 64 GB dla MOLAP (Multidimensional OLAP). Maksymalne wykorzystanie pamięci roboczej dla Reporting Services wynosi 64 GB na instancję.

Pozostałe informacje i uwagi

 • Podstawowa integracja uczenia maszynowego jest dostępna dla funkcji Advanced Analytics, plus: Łączność z otwartymi źródłami Python i -R oraz ograniczony paralelizm
 • W zakresie programowalności i obsługiwanych narzędzi programistycznych: T-SQL, SQL CLR, Service Broker, JSON, XML i dane grafów
 • Zaawansowane zabezpieczenia zapewnia SQL Server 2017 z: Always Encrypted, bezpieczeństwo na poziomie wierszy, maskowanie danych, a także raporty zgodności z Audytem SQL Server
 • Uwaga: Następujące funkcje NIE są dostępne w systemie Linux: SQL Server Reporting Services, SQL Server Analysis Services, Machine Learning Services, PolyBase i Stretch Database

Wymagania sprzętowe i programowe dla SQL 2017 Standard 2-Core

Podczas instalowania standardowej, 2-rdzeniowej edycji MS SQL Server 2017 obowiązują następujące specyfikacje, które są wymagane do zapewnienia optymalnego działania.

Sprzęt:

 • Dysk twardy: 6 GB dostępnej przestrzeni dyskowej, zależy to także od zainstalowanych komponentów SQL Server
 • Pamięć: co najmniej 4 GB, wraz ze wzrostem rozmiaru bazy danych pamięć powinna być zwiększana, aby zapewnić optymalną wydajność serwera SQL
 • Typ procesora: procesor x64, np. AMD Opteron, AMD Athlon 64, Intel Xeon z obsługą Intel EM64T, Intel Pentium IV z obsługą EM64T - procesory x86 nie są już obsługiwane:
 • Instalacja programu SQL Server jest obsługiwana tylko na procesorach x64: Zaleca się instalację na komputerze z systemem plików w formacie NTFS lub ReFS
 • Szybkość procesora: co najmniej 1,4 GHz; zalecane jest 2,0 GHz lub szybszy

Oprogramowanie:

 • Wersja standardowa SQL Server 2017 wymaga .NET Framework 4.6, przy czym konfiguracja SQL Server automatycznie instaluje .NET Framework, Master Data Services i Replication
 • Obsługiwane systemy operacyjne: Windows Server 2016 Datacenter, Standard oraz Essentials; Windows Server 2012 R2 Datacenter, Standard, Essentials oraz R2 Foundation; Windows Server 2012 Datacenter, Standard, Essentials oraz Foundation
 • Gdy SQL Server 2017 jest zainstalowany w trybie Server Core, jest obsługiwany przez następujące edycje systemu Windows Server: Windows Server 2017 Standard i Datacenter; Windows Server 2016 Standard i Datacenter; Windows Server 2012 R2 Standard i Datacenter; Windows Server 2012 Standard i Datacenter

Inne uwagi dotyczące systemu operacyjnego:

 • W 64-bitowych klienckich systemach operacyjnych obsługiwane są wszystkie funkcje programu SQL Server 2017 Standard.
 • W 32-bitowych klienckich systemach operacyjnych obsługiwane są następujące funkcje programu SQL Server 2017 Standard: SQL Client Connectivity SDK, Integration Services, Data Quality Client, łączność lub zgodność wsteczna Client Tools lub Client Tools SDK, wszystkie komponenty Distributed Replay, a także Controller i Client oraz komponenty dokumentacji

Licencjonowanie SQL Server 2017 Standard 2-Core

W przypadku edycji SQL Server 2017 Standard dostępne jest alternatywnie podstawowe licencjonowanie wprowadzone przez firmę Microsoft w wersji 2016 SQL Server, które opisano poniżej. W przeciwieństwie do wcześniejszych wersji, w których liczba rdzeni procesora nie odgrywała roli w licencjonowaniu, teraz obowiązuje inna metryka licencjonowania: liczba rdzeni zawartych w serwerze SQL stanowi podstawę do określenia wymagań licencyjnych. W tym celu dostępne są pakiety 2-rdzeniowe, a więc na każdy pakiet można udzielić licencji na dwa rdzenie; dotyczy to również używanego oprogramowania.

Całkowita liczba licencji wymaganych dla serwera SQL jest zatem oparta na maksymalnej liczbie rdzeni, przy czym każdy fizyczny rdzeń serwera wymaga własnej licencji. Firma Microsoft zasadniczo zakłada minimum 8 licencji na serwer i określiła następujące warunki:

 • Każdy procesor fizyczny jest obliczany na co najmniej 8 rdzeni.
 • Każdy serwer fizyczny jest obliczany na co najmniej 16 rdzeni.
 • Wszystkie fizyczne i aktywne rdzenie muszą być licencjonowane zgodnie z dwoma wyżej wymienionymi warunkami.
 • Licencje podstawowe dla SQL Server 2017 Standard są dostępne w pakietach po 2 sztuki.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące prawidłowego licencjonowania SQL Server 2017 Standard 2-Core, skontaktuj się z nami.

FAQs about Microsoft Edition SQL Server 2017 Standard 2-Core as used software from Wiresoft

Produkty oferowane przez firmę Wiresoft jako używane oprogramowanie z SQL Server 2017 Standard 2-Core nie różnią się od nowej licencji serwerowej - nie tylko dlatego, że oprogramowanie nie ulega zużyciu, ale także pod względem użyteczności. Poniżej firma Wiresoft odpowiada na wszystkie typowe pytania dotyczące używanych licencji SQL Server:

Skąd pochodzi używane oprogramowanie SQL Server 2017 Standard 2-Core?

Używane oprogramowanie SQL Server 2017 Standard 2-Core oferowane przez firmę Wiresoft pochodzi od firm, które zakupiły je jako nowe, a następnie odsprzedały firmie Wiresoft. W ich ofercie w sklepie Wiresoft Shop jest to oprogramowanie oznaczone jako używane, ale można go używać jak nowej licencji.

Czy używana licencja SQL Server 2017 Standard 2-Core zapewnia bezpieczeństwo nabywcy?

Tak: Używane oprogramowanie firmy Wiresoft, takie jak SQL Server 2017 Standard 2-Core, oferuje klientowi te same korzyści, co odpowiednie nowe oprogramowanie serwerowe: bezpieczeństwo kupującego dzięki natychmiastowemu pobraniu po pomyślnie zakończonym zakupie, a także natychmiastową aktywację licencji za pomocą dostarczonego ważnego klucza licencyjnego.

Czy zarówno zakup, jak i użytkowanie używanego oprogramowania SQL Server 2017 Standard 2-Core są legalne?

Tak: W firmie Wiresoft możesz mieć pewność, że jako klient nie naruszasz żadnych praw, ani przy zakupie używanego oprogramowania do SQL Server 2017 Standard 2-Core, ani przy jego faktycznym użytkowaniu, ponieważ oferowane używane oprogramowanie pochodzi z zapasów licencyjnych firmy. W tym przypadku obowiązujące orzecznictwo nie tylko zezwala na handel oprogramowaniem używanym przez firmę Microsoft, ale także na jego używanie; zostało to wielokrotnie potwierdzone w różnych orzeczeniach sądowych.

Czy używane oprogramowanie firmy Wiresoft, takie jak SQL Server 2017 Standard 2-Core, ma inne zalety?

Używane oprogramowanie firmy Wiresoft oferuje wielu klientom korzyści ekonomiczne, ponieważ mogą oni wykorzystać je do aktualizacji swoich zasobów oprogramowania znacznie taniej, aby być na bieżąco, niż w przypadku nowych towarów. Ponadto mogą oni również znaleźć starsze wersje licencji serwerowych, które nie są już regularnie oferowane. Ponadto, używane oprogramowanie firmy Wiresoft zapewnia również bezpieczeństwo audytu dzięki pełnej weryfikacji wszystkich kupujących!

W Wiresoft znajdziesz nie tylko SQL Server 2017 Standard 2-Core edition jako niedrogie używane oprogramowanie, ale także edycję Standard z licencją Server/CAL oraz inne edycje SQL Server 2017, a także nowsze wersje Microsoft SQL Server. Portfolio oprogramowania używanego firmy Wiresoft obejmuje również wiele innych programów firmy Microsoft - ze wszystkimi wymienionymi korzyściami. Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące licencjonowania bazowego SQL Server 2017 Standard lub dowolnej innej edycji, skorzystaj z porad naszych ekspertów za pośrednictwem czatu, poczty elektronicznej lub telefonu.

Linki przekierowujące do "MICROSOFT SQL SERVER 2017 STANDARD 2-CORE"
Oceny klientów dla "MICROSOFT SQL SERVER 2017 STANDARD 2-CORE"
Napisz ocenę
Oceny zostaną aktywowane po ich weryfikacji.

Pola oznaczone * są obowiązkowe.

Zwróciłem uwagę na privacy policy".

Kategorie