Chat with us, powered by LiveChat
AUTORYZOWANY ORYGINALNY PRODUKT
WYSYŁKA W CIĄGU 24 GODZIN
CZAT, E-MAIL I WSPARCIE TELEFONICZNE
BEZPŁATNA INFOLINIA +48 22 1530637
 
MICROSOFT OFFICE MAC 2021 HOME AND BUSINESS

MICROSOFT OFFICE MAC 2021 HOME AND BUSINESS

1 149,00 zł *

zVAT

Plik dostępny do natychmiastowego pobrania


Jesteś klientem biznesowym lub masz pytania prawne?

Jestem tu dla ciebie.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

Microsoft Office 2021 Home and Business dla komputerów Mac  MS Office 2021 Home and...więcej
Informacje o produkcie "MICROSOFT OFFICE MAC 2021 HOME AND BUSINESS"

Microsoft Office 2021 Home and Business dla komputerów Mac 

MS Office 2021 Home and Business for Mac to obecnie najnowsza edycja sprawdzonego oprogramowania biurowego firmy Microsoft dla komputerów Apple, która dostępna jest również w wersji do pobrania. Użytkownicy ponownie korzystają z wszechstronnej palety pojedynczych programów, które pokrywają praktycznie wszystkie obszary zadań nowoczesnego biura, a ponadto są kompatybilne ze sobą, co umożliwia dostęp do produktywnej pracy - nie tylko w pojedynkę, ale przede wszystkim w zespole: Word do tworzenia tekstów dla różnych obszarów, Excel do złożonych obliczeń w arkuszu kalkulacyjnym, PowerPoint do informacyjnych, interaktywnych prezentacji i Outlook do kompleksowej komunikacji i planowania zadań. Uzupełnia je OneNote, aplikacja do organizowania notatek, a także magazyn w chmurze OneDrive do udostępniania danych online, i przypuszczalnie ponownie przez Microsoft Teams, który zastępuje Skype.

W porównaniu z poprzednią wersją Office 2021 Home and Business for Mac, nowe oprogramowanie Office może być również używane na komputerach Mac, które są już wyposażone w nowe procesory Apple Silicon. Oczywiście, nadal można go używać na komputerach Mac z procesorem Intel.

Skorzystaj z oferty oprogramowania firmy Wiresoft i kup nowy Office 2021 Home and Business for Mac w pełnej wersji do pobrania i bez obowiązku subskrypcji w cenie niższej niż w regularnym handlu oprogramowaniem!

Co nowego w MS Office 2021 Home and Business dla Mac?

Wszystkie aplikacje wchodzące w skład pakietu są technicznie aktualne, co oczywiście znajduje odzwierciedlenie w zmienionym wyglądzie, choć zachowano znaną strukturę menu. Ponadto, jeszcze bardziej wzmocniono nacisk na współpracę zespołową - również w chmurze. Dzięki nowej edycji pakietu Office użytkownicy komputerów Mac mogą nadal korzystać z popularnych, wydajnych narzędzi do efektywnej pracy biurowej w codziennej działalności.

Choć nie są jeszcze znane wszystkie nowości Office 2021 Home and Business for Mac, Microsoft ogłosił różne szczegóły dotyczące poszczególnych programów:

 • Word 2021: Funkcja skupiania się na wierszu XLOOKUP ogranicza rozpraszanie uwagi, ułatwiając użytkownikom programu Word dokładne przeglądanie dokumentu wiersz po wierszu.
 • Excel 2021: Funkcja XLOOKUP jest również dostępna tutaj, aby ułatwić wyszukiwanie lub sprawdzanie zawartości w tabeli lub arkuszu Excela. Do tego dochodzi ulepszone wsparcie dla dynamicznych tablic w arkuszach kalkulacyjnych - z nowymi funkcjami tablicowymi FILTER, SORT, SORTBY, RANDARRAY, SEQUENCE, UNIQUE i XMATCH.
 • PowerPoint 2021: Prezentacje można teraz uzupełnić o nagrany wcześniej komentarz głosowy, co rozszerza możliwości zastosowania i zawartość informacyjną.
 • Outlook: teksty wiadomości e-mail można tłumaczyć na ponad 70 języków.

Więcej funkcji w pakiecie Office 2021 Home and Business dla komputerów Mac

Oprócz wspomnianych wyżej dodatków do poszczególnych programów, aktualna edycja Home i Business pakietu Office 2021 dla użytkowników komputerów Mac oferuje również szereg innych ulepszeń i usprawnień, które często mają charakter międzyprogramowy, a tym samym zapewniają bardziej efektywną pracę użytkownika.

Narzędzie Freehand w programach Word, Excel i PowerPoint 

Narzędzie Freehand w programach pakietu Office Word, Excel i PowerPoint oferuje użytkownikom szeroki zakres możliwości tworzenia odręcznych rysunków i szkiców, a także diagramów i formuł - w zależności od funkcjonalności urządzenia końcowego można rysować w dokumencie piórem na tablecie, palcem na ekranie dotykowym lub myszą na samodzielnym urządzeniu lub laptopie - a następnie edytować je dalej za pomocą szeregu efektów i narzędzi. Office 2021 Home and Business for Mac udostępnia również nowe narzędzia lasso i gumkę. Można również otwierać i edytować formaty plików spoza pakietu Office, takie jak ODF.

Kompleksowe, zintegrowane zarządzanie plikami PDF

Nowy Office może teraz również wyświetlać pliki PDF bez Adobe Readera i umożliwia komentowanie. Formularze mogą być również wypełnione i podpisane cyfrowo. Dzięki ulepszonym zabezpieczeniom i zarządzaniu uprawnieniami, pliki są również lepiej chronione przed nieuprawnionym dostępem.

Praca zespołowa z OneDrive

OneDrive to praktyczne narzędzie do pracy nad projektami w różnych zespołach. Użytkownicy wspólnie edytują dokumenty, arkusze kalkulacyjne i slajdy przechowywane w usłudze Microsoft OneDrive - w biurze, w domu lub w podróży jednocześnie w chmurze MobiDrive. Istniejące konta Google Drive, OneDrive i Dropbox można również połączyć z Office for Mac za pośrednictwem OneDrive. Wszechstronne opcje zarządzania przyznawaniem praw dostępu i modyfikacji zapewniają, że krytyczne dane i informacje są chronione przed nieuprawnionym dostępem, nawet w chmurze.

Dostępność w programach pakietu Office

Dostępność stała się integralną częścią wspomaganej pracy z komputerem - zarówno dla autorów, jak i dla czytelników dokumentów i e-maili. Programy Word, Excel, PowerPoint oraz OneNote oferują zoptymalizowaną kontrolę dostępności w pakiecie Office 2021 Home and Business for Mac, która zwiększa łatwość zrozumienia dokumentów, a tym samym usprawnia współpracę z innymi użytkownikami.

Obejmuje to wsparcie dla międzynarodowych standardów stosowanych przy sporządzaniu projektów, jak również praktyczne sugestie dotyczące struktury i prezentacji tekstu. Po uruchomieniu funkcji "Sprawdź dostępność" w danym programie wyświetlana jest lista ostrzeżeń lub błędów, która jest uzupełniona o wskazówki i zalecenia dotyczące poprawy. Planując spotkania z partnerami biznesowymi w innych lokalizacjach, można w Outlooku zadbać o to, aby międzynarodowi odbiorcy również byli obecni, wyświetlając strefę czasową.

Użytkownicy pakietu Office 2021 Home and Business for Mac również mogą skorzystać z wielu sposobów ułatwiających pracę: sekcja "Ułatwienia w użytkowaniu" zawiera szeroki wybór dźwięków z opcją "Zapewnij informację zwrotną za pomocą dźwięku", aby aktywować wskazówki dźwiękowe. Aby poprawić koncentrację, program Word w pakiecie Office 2021 Home and Business for Mac zawiera ciemne motywy Ciemnoszary i Czarny: wybór bardziej subtelnego tła może ograniczyć rozpraszanie uwagi i poprawić koncentrację na zadaniach, a włączenie funkcji Text-to-Speech umożliwia odczytywanie treści dokumentów i wiadomości e-mail na głos podczas pracy i w podróży.

Specjalne funkcje pakietu Office 2021 Home and Business dla komputerów Mac dla administratorów

Oprócz czystych korzyści dla użytkowników, edycja Office 2021 Home and Business for Mac ma ponownie oferować praktyczne funkcje dla administratorów systemu, które były już dostępne w poprzedniej wersji, aby umożliwić łatwiejsze administrowanie użytkownikami i jednocześnie zapewnić wyższy poziom bezpieczeństwa:

 • Dzięki GPO, czyli Group Policy Object, administratorzy mają do dyspozycji skuteczne zasady grupowe, aby zabezpieczyć pakiet Office za pomocą szablonów ADMX, które oferują zwiększone bezpieczeństwo podczas kontrolowania aktualizacji, a także makr w dokumentach.
 • Ponadto sama kontrola aktualizacji zawiera opcje aktywacji aktualizacji funkcji i właściwości, a także istotnych dla bezpieczeństwa aktualizacji jakościowych, takich jak poprawki i hotfixy: ważne aktualizacje funkcji można na przykład zignorować, a istotne aktualizacje można odłożyć na okres do 5 tygodni.
 • Korzystając z Usług terminalowych lub Usług pulpitu zdalnego udostępnianych w pakiecie Office for Mac, z oprogramowania można korzystać także na starszych komputerach Mac.

Wszystkie poszczególne programy pakietu MS Office 2021 Home and Business for Mac w skrócie

Dzięki edycji Home and Business pakietu Microsoft Office 2021 for Mac użytkownicy urządzeń Apple mają ponownie do dyspozycji klasyczne, niezastąpione programy biurowe Word, Excel, PowerPoint i Outlook, które jak żadne inne oprogramowanie biurowe zachwycają różnorodnością zastosowań:

 • Word 2021 zawiera wszystko do profesjonalnego tworzenia dokumentów tekstowych o wielu zastosowaniach - praktyczne narzędzia, takie jak funkcja "Recenzja", ułatwiają poprawne użycie lub zrozumienie obcych słów bezpośrednio w dokumencie, a Microsoft Academic Search ułatwia prawidłowe cytowanie.
 • Excel 2021 oferuje jeszcze więcej możliwości ilustrowania np. map i wykresów lejkowych za pomocą rozszerzeń PowerPivot i PowerQuery, w tym synchroniczną współpracę w czasie rzeczywistym na arkuszach Excela i arkuszach kalkulacyjnych. Data Loss Protection chroni poufne dane zgodnie z przepisami UE dotyczącymi ochrony danych.
 • Z każdym nowym wydaniemPowerPoint 2021 ponownie dostarcza ciekawsze efekty wizualne, które ożywiają prezentacje, w tym animacje, takie jak zbliżenia i przejścia morfingowe; a także nowe ikony, pliki wektorowe SVG i modele 3D do wizualizacji treści. Znacznik tekstowy znany z programu Word może być również używany w programie PowerPoint.
 • Outlook 2021 niezawodnie sortuje codzienny zalew wiadomości e-mail w firmach za pomocą inteligentnych narzędzi, które automatycznie sortują wiadomości e-mail według ich ważności i istotności. Funkcja text-to-speech, która odczytuje wiadomości, oszczędza czas. Również w programie Outlook funkcja Data Loss Protection chroni krytyczne dane w załącznikach przed wysyłaniem i dostępem osób nieuprawnionych

Wymagania systemowe dotyczące instalacji i użytkowania MS Office 2021 Home and Business for Mac

Poniżej znajdują się informacje na temat znanych wymagań systemowych i obowiązujących warunków użytkowania, które mają zastosowanie do nowego wydania MS Office 2021 Home and Business for Mac. Może być również konieczne przestrzeganie dodatkowych instrukcji dotyczących użytkowania po oficjalnej premierze.

Wymagania sprzętowe dla MS Office 2021 Home and Business dla Mac

Office 2021 Home and Business for Mac to wersja pakietu biurowego Microsoft Office, która działa również na komputerach Mac z nowym procesorem Apple Silicon. Można go jednak używać także na komputerach Mac z procesorami Intel. Poprzednia wersja 32-bitowa nie jest już dostępna, więc oprogramowanie można zainstalować tylko na urządzeniach 64-bitowych. Ogólnie rzecz biorąc, należy przestrzegać następujących wymogów minimalnych:

 • Systemy operacyjne: Office for Mac 2021 jest obsługiwany przez trzy najbardziej aktualne wersje systemu macOS. Obecnie są to Monterey, Big Sur i Catalina; przewiduje się, że obsługa Mojave zostanie przerwana lub nie będzie już aktualizowana
 • Procesor: procesor Intel lub procesor Apple Silicon
 • Miejsce na dysku twardym: 10 GB
 • Pamięć: 4 GB RAM
 • Karta graficzna: DirectX 9 lub wyższa
 • Rozdzielczość ekranu: 1.024 x 768 pikseli

Licencjonowanie pakietu Microsoft Office 2021 Home and Business dla komputerów Mac

Jedna licencja na domową i biznesową edycję pakietu Microsoft Office 2021 dla komputerów Mac uprawnia do korzystania z niego na jednym urządzeniu firmy Apple. Może to również obejmować instalację kopii oprogramowania na serwerze sieciowym, z którego można korzystać zdalnie lub za pośrednictwem infrastruktury Virtual Desktop Infrastructure z odpowiednio licencjonowanym urządzeniem końcowym.

Kup MS Office 2021 Home and Business for Mac w Wiresoft po niższej cenie

Po co wydawać więcej pieniędzy, skoro w Wiresoft można kupić najnowszy pakiet Office 2021 Home and Business edition for Mac za mniej? W Wiresoft korzystasz ze znacznie niższych cen na oryginalne oprogramowanie Microsoft - z natychmiastowym pobraniem i wszystkimi tymi zaletami:

 • Używaj pojedynczej licencji - bez obowiązku subskrypcji
 • Kompletny pakiet Office wraz z wszystkimi programami
 • Pełna funkcjonalność wszystkich programów Office - oprogramowanie Wiresoft jest w pełni funkcjonalne, bez ograniczeń czasowych
 • Legalne korzystanie z oprogramowania Microsoft - potwierdzone wyrokami sądów w UE

Czy masz jakieś pytania dotyczące aktualnej wersji pakietu Microsoft Office 2021 Home and Business Edition for Mac lub innego oprogramowania firmy Microsoft? Następnie wystarczy skontaktować się z nami na czacie, telefonicznie lub przez e-mail.

Czytaj, pisz oceny i prowadź dyskusje...więcej
Oceny klientów dla "MICROSOFT OFFICE MAC 2021 HOME AND BUSINESS"
Napisz ocenę
Oceny zostaną aktywowane po ich weryfikacji.

Pola oznaczone * są obowiązkowe.

Zwróciłem uwagę na privacy policy".

Ostatnio oglądany