Chat with us, powered by LiveChat
PRAWNA
RESELLER
SOFTWARE ASSURANCE
Klienci biznesowi
telephone
Pomoc w ustawieniu
+48 22 1530637
 
MICROSOFT OFFICE 2021 PROFESSIONAL PLUS
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Przy każdym zakupie w firmie Wiresoft wspierasz Kinderschutzbund..

MICROSOFT OFFICE 2021 PROFESSIONAL PLUS

Plik dostępny do natychmiastowego pobrania

 • SW10445
 • 269-09050
 • Stale Obowiązuje
 • Wszystkie języki
 • EU
P Otrzymujesz Punkty bonusowe
OPROGRAMOWANIE DO POBRANIA + LICENCJA
839,90 zł * 931,90 zł * (9,87% oszczędzasz)

zVAT

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Przy każdym zakupie w firmie Wiresoft wspierasz Kinderschutzbund..


Jesteś klientem biznesowym lub masz pytania prawne?

Jestem tu dla ciebie.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

SZCZEGÓŁY  
Wersja Pełna wersja
Urządzenia 1x
Zakres dostawy Pobierz + licencja
Medium Pobierz
Czas działania Bez ograniczeń
Języki Wszystkie języki
Czas dostawy  Kilka minut
System  Windows (32bit/64bit)
Serwer terminali Kompatybilność


Najnowsza wersja wszechstronnegopakietu biurowego Microsoft , który jest używany na całym świecie, oferuje profesjonalnym użytkownikom w firmach, a także osobom samozatrudnionym nowy, jeszcze wyższy Standard poziom funkcjonalności i komfortu dzięki Professional Plus Edition - nie tylko do tworzenia i wspólnej edycji dokumentów, ale także do kompleksowej komunikacji i bezpiecznego udostępniania danych, co podnosi współpracę w chmurze - zwłaszcza w biurze domowym - na nowy poziom. Jednocześnie nowy MS Office Professional Plus zawiera kompleksowe standardy bezpieczeństwa i uwzględnia aktualne nowe przepisy dotyczące ochrony danych.

W przypadku dalszych pytań dotyczących produktu, skontaktuj się z naszym działem obsługi klienta.

Informacje o produkcie "MICROSOFT OFFICE 2021 PROFESSIONAL PLUS"

Microsoft Office 2021 Professional Plus - niezastąpiony dla profesjonalistów w biznesie

Najnowsza wersja wszechstronnego pakietu biurowego Microsoft Office, który jest używany na całym świecie, oferuje profesjonalnym użytkownikom w firmach oraz osobom pracującym na własny rachunek nowy, jeszcze wyższy standard funkcjonalności i wygody dzięki edycji Professional Plus Edition - nie tylko do tworzenia i wspólnej edycji dokumentów, ale także do wszechstronnej komunikacji i bezpiecznego udostępniania danych, co podnosi na nowy poziom współpracę w chmurze - zwłaszcza w biurze domowym. Jednocześnie nowy pakiet MS Office Professional Plus zawiera kompleksowe standardy bezpieczeństwa i uwzględnia nowe, obowiązujące przepisy dotyczące ochrony danych.

Oczywiście każda wersja pakietu MS Office to także kolejne ulepszenia i praktyczne dodatki do sprawdzonych programów Word, Excel, PowerPoint i Outlook - np. wszechstronne opcje udostępniania i edycja dokumentów w czasie rzeczywistym jeszcze bardziej ułatwiają wspólną pracę w zespole.

Ponadto wersja Professional Pro Edition 2021 udostępnia na wyłączność inne narzędzia biznesowe, takie jak Access i Publisher, a także aplikację Microsoft Teams.

MS Office Edition Professional Plus 2021 można już znaleźć w Wiresoft Software Shop jako oprogramowanie używane - i to w cenie niższej niż nowe oprogramowanie. Najlepiej od razu skontaktować się z naszym zespołem i dowiedzieć się, kiedy będzie można pobrać tę wersję Office, a także inne edycje MS Office 2021. Poniżej znajdziesz przegląd znanych już innowacji tej edycji, a także szczegółowe informacje o poszczególnych programach i ekskluzywnych funkcjach, które są dostępne tylko w Professional Plus.

Sprawdzone aplikacje pakietu Office - jeszcze bardziej rozbudowane w wersji Professional Plus 2021

Tak jak poprzednio, programy Word, Excel, PowerPoint i Outlook stanowią podstawę wszystkich pakietów Microsoft Office. W pakiecie Microsoft Office 2021 Professional Plus zostały one jeszcze bardziej zoptymalizowane i dodano do nich nowe funkcje, aby jeszcze bardziej zwiększyć wydajność, ułatwić pracę między programami i usprawnić współpracę w zespole:

 • Microsoft Word 2021 jeszcze bardziej przyspiesza pracę nad dokumentami, na przykład dzięki zintegrowanemu narzędziu do tłumaczenia, funkcji dyktowania oraz ulepszonej korekcie pisowni wraz z korektą gramatyczną. Dzięki wyjściu mowy można odczytywać teksty podczas pisania; poprawiono także wprowadzanie mowy. Nowy edytor umożliwia teraz akceptowanie sugestii dotyczących pisowni i ortografii bezpośrednio za pomocą jednego kliknięcia. Kolejną nową funkcją jest udoskonalone rozpoznawanie wirtualnego atramentu - zdania napisane cyfrowym piórem na ekranie są w ten sposób przekształcane w tekst pisany na maszynie z jeszcze większą liczbą błędów. Ponadto wprowadzono wiele indywidualnych ulepszeń: Dzięki grafice SVG można teraz integrować, skalować i edytować bardziej złożone dokumenty graficzne bez zajmowania dużej ilości pamięci. Obrazy HEIC z iPhone'ów i iPadów można wstawiać bezpośrednio bez konwersji
 • ProgramMicrosoft Excel w wersji Professional Pro Edition 2021 oferuje teraz tablice dynamiczne i ulepszoną funkcję XVERWEIS, a także szereg funkcji i filtrów, takich jak filtry osi czasu, do profesjonalnej analizy i edycji tabel. Ponadto po raz kolejny ulepszono funkcje tabelaryczne do obliczeń finansowych, takich jak rachunek; podobnie jak poprzednio, zapewniono doskonałą kompatybilność, zwłaszcza z plikami CSV.
 • W programieMicrosoft PowerPoint 2021 zintegrowano wiele efektów, takich jak morfing, a także dalsze opcje edycji obrazu; pliki w jakości Ultra HD można wstawiać bezpośrednio do prezentacji, a grafikę można dowolnie skalować; funkcja zoom umożliwia powiększanie obrazu. Animacje można również wykonywać za pomocą pióra cyfrowego. Opcje udostępniania plików programu PowerPoint obejmują teraz także widok głośnika, a dzięki aplikacji Microsoft Forms można rozpocząć bezpośrednią ankietę wśród uczestników spotkania.
 • Microsoft Outlook 2021 jeszcze bardziej usprawnił wszechstronną, globalną współpracę ze współpracownikami i partnerami we wszystkich lokalizacjach w różnych strefach czasowych. Różnice czasowe są automatycznie uwzględniane przy planowaniu terminów spotkań; nowy Outlook obsługuje także tworzenie i zarządzanie dowolną liczbą kont e-mail - jest to szczególnie korzystne dla użytkowników posiadających wiele kont. Wiadomości z programu Outlook można bezpośrednio udostępniać innym osobom w zespołach Microsoft Teams, a nowy pasek narzędzi dyktowania, obejmujący rozszerzone polecenia głosowe i automatyczną interpunkcję, ułatwia tworzenie wiadomości e-mail.
 • ProgramAccess 2021 umożliwia teraz jeszcze lepsze udostępnianie różnych aplikacji bazodanowych, które działają bezpośrednio w przeglądarce, co pozwala zaoszczędzić cenne miejsce w pamięci. Dane przechowywane za jego pośrednictwem są udostępniane na przykład w bazie danych Microsoft SQL, co zapewnia bezpieczny dostęp.
 • Publisher 2021 zawiera nowe opcje i funkcje, zwłaszcza do edycji grafiki w celu wykorzystania jej w ciekawych prezentacjach i publikacjach: m.in. dzięki ulepszonemu rozpoznawaniu pióra i przyspieszonej współpracy z programem Access.
 • Pakiet MS Office Edition Professional Plus 2021 zawiera również dwie aplikacje OneNote oraz Microsoft Teams, która zastępuje Skype.

Korzystaj z wielu innych zalet pakietu Office 2021 Professional Plus

Oprócz wspomnianych wyżej innowacji w poszczególnych programach pakietu MS Office 2021 Edition Professional Plus użytkownicy mogą oczywiście korzystać z wielu innych praktycznych funkcji i zalet, które również wspierają pracę mobilną: Intuicyjna współpraca nad dokumentami, arkuszami kalkulacyjnymi i prezentacjami w zespole dodatkowo ułatwia uczestnikom wzajemną komunikację. Interfejs użytkownika pakietu Office 2021 jest wyjątkowo przejrzyście zaprojektowany - ponadto w wielu aplikacjach dostępny jest tryb ciemny, który ułatwia pracę przyjazną dla oczu.

Nowe menu rozwijane w obszarze wyszukiwania jeszcze bardziej ułatwia wyszukiwanie - na przykład użytkownicy mogą jednym kliknięciem przełączać się między bieżącą skrzynką pocztową a aktualnie otwartym folderem. Klient desktopowy umożliwia także powrót do ostatnio odwiedzanych miejsc za pośrednictwem menu historii. Istnieje także możliwość maskowania numerów telefonów, co pozwala na zachowanie większej prywatności i anonimowości.

Dostęp do wielu funkcji pakietu Office można uzyskać w podróży za pomocą smartfona lub tabletu; szczególnie praktyczny jest dostęp do aplikacji internetowych, ponieważ poszczególne funkcje i elementy można znaleźć jeszcze szybciej, aby szybko edytować dokumenty w podróży. Pliki można również otwierać na urządzeniach innych użytkowników w chmurze i w ten sposób je udostępniać.

Zapobieganie utracie danych w pakiecie Office 2021 Professional Plus, aby zapobiec utracie i ujawnieniu danych

Sprawdzone narzędzie Microsoft Data Loss Prevention (DLP) jest również wykorzystywane w MS Office 2021 Professional Plus do kompleksowej ochrony poufnych informacji i danych przed celowym lub przypadkowym ujawnieniem przez pracowników. W ten sposób organizacje i firmy chronią dane osobowe przed nieuprawnionym dostępem, zgodnie z wymogami DSVGO. Dzięki dynamicznej kontroli opartej na treści wszystkie przepływy danych są nie tylko monitorowane, ale także blokowane jest przesyłanie ich pocztą elektroniczną lub za pomocą aplikacji internetowych.

Administratorzy mogą ustanawiać zróżnicowane reguły dostępu do określonych danych, np. ograniczać lub całkowicie blokować dostęp, a także ostrzegać użytkowników o potencjalnych zagrożeniach w przypadku utraty danych.

W MS Office 2021 Professional Plus można teraz łatwiej określić w poszczególnych programach, które informacje mogą zostać włączone do dokumentu lub przekazane dalej. W przypadku korzystania z usług w chmurze, takich jak OneDrive, ważne dane nie zostaną utracone nawet w przypadku awarii serwera lub urządzenia końcowego, ponieważ użytkownicy mogą łatwo uzyskać dostęp do tych plików i edytować je z dowolnego miejsca.

Wymagania systemowe dla pakietu Microsoft Office 2021 Professional Plus

Do wszystkich aplikacji MS Office 2021 Professional Plus mają zastosowanie następujące wymagania systemowe; w zależności od użycia dodatkowych aplikacji lub programów mogą mieć do nich zastosowanie dodatkowe wymagania:

 • Systemy operacyjne: Windows 10, Windows 11, Windows Server 2019/2022
 • Procesor: 1 GHz (32- lub 64-bitowy)
 • Pamięć robocza: co najmniej 2 GB RAM
 • Miejsce na dysku twardym: min. 3 GB
 • Rozdzielczość obrazu: min. 1 280 x 800 pikseli
 • Karta graficzna:    DirectX 10

Która wersja systemu Windows jest zgodna z pakietem MS Office 2021 Professional Plus?

Jak już opisano w wymaganiach systemowych, wszystkie edycje pakietu Microsoft Office 2021 wymagają systemu operacyjnego Windows 10 do prawidłowego działania oprogramowania. Pakiet Microsoft Office 2021 Professional Plus nie jest zatem zgodny z systemem Windows 8, 7 lub starszymi wersjami.

Jak licencjonowany jest pakiet Microsoft Office 2021 Professional Plus?

Ta edycja pakietu Microsoft Office 2021 jest licencjonowana dla konkretnego urządzenia końcowego. W zależności od aktualnych warunków użytkownik może mieć również prawo do zainstalowania dowolnej liczby kopii tej edycji oraz wszystkich poprzednich edycji na tym komputerze, w tym do umieszczenia kopii na serwerze sieciowym w celu uzyskania dostępu zdalnego lub za pośrednictwem infrastruktury wirtualnego pulpitu (VDI) z urządzenia objętego licencją. Aby uzyskać więcej szczegółów, należy skontaktować się z przedstawicielem firmy Wiresoft.

Kup Microsoft Office 2021 Professional Plus w sklepie Wiresoft Software Shop

Nowy pakiet Microsoft Office 2021 Professional Plus Edition jest już dostępny w firmie Wiresoft jako używana pojedyncza licencja - oznacza to, że cena jest niższa niż w przypadku nowego oprogramowania. Przy zakupie używanego oprogramowania Office 2021 Professional Plus zawsze korzystasz z następujących korzyści w firmie Wiresoft:

 • Natychmiast po zakupie, aplikacja MS Office 2021 Professional Plus jest dostępna za pośrednictwem Elektronicznego Dostarczenia Oprogramowania (ESD).
 • MS Office 2021 Professional Plus, jak również wszystkie inne używane licencje Office oferowane do sprzedaży w firmie Wiresoft, nie są wersjami testowymi z ograniczoną ważnością lub ograniczonymi czasowo, nie zawierają również już aktywowanego klucza licencyjnego, ale kupując je w naszym sklepie z oprogramowaniem, kupujesz produkt programowy autoryzowany tylko dla siebie.
 • Otrzymujesz jedną licencję pakietu MS Office 2021 Professional Plus, który został wcześniej zakupiony i odsprzedany przez firmę europejską. Odsprzedając tę licencję MS Office 2021 Professional Plus, oznacza się ją jako używaną, przy czym słowo "używana" nie oznacza żadnych ograniczeń funkcjonalności oprogramowania.
 • Jeśli ten pierwszy nabywca miał już zainstalowane oprogramowanie Office, zostało ono usunięte wraz ze sprzedażą firmie Wiresoft, dzięki czemu przedmiotowa licencja na oprogramowanie jest ponownie w 100% swobodnie dostępna.
 • Wszystkie takie używane licencje zakupione od firmy Wiresoft zostały przez nas sprawdzone pod kątem ich pełnej użyteczności.
 • Podstawą prawną odsprzedaży używanego oprogramowania Microsoft Office jest obowiązujące prawo, które zezwala na sprzedaż i zakup oraz korzystanie z takiego oprogramowania.
 • Dlatego kupując licencję w firmie Wiresoft, możesz mieć pewność, że kupujesz i używasz legalnego i oryginalnego produktu firmy Microsoft.

Jeśli masz dodatkowe pytania dotyczące zakupu licencji na używane oprogramowanie Microsoft Office Professional 2021 Plus lub inną edycję pakietu Office 2021, a także starszych wersji pakietu Office lub innego oprogramowania firmy Microsoft, skontaktuj się z nami za pośrednictwem poczty e-mail, telefonu lub czatu.

Linki przekierowujące do "MICROSOFT OFFICE 2021 PROFESSIONAL PLUS"
Oceny klientów dla "MICROSOFT OFFICE 2021 PROFESSIONAL PLUS"
14 lip 2023

Eenvoudig en snel

Betaald en binnen no-time was het programma al op mijn laptop. Zeer indrukwekkend.

14 lip 2023

Topkwaliteit

De bestelling verliep vlot en eenvoudig. Klantenservice wordt hier echt serieus genomen!

14 lip 2023

Qualità superiore

L'ordine è stato semplice e senza problemi. Il servizio clienti è davvero al primo posto qui!

14 lip 2023

Fácil y rápido

Pagué y en poco tiempo tenía el programa en mi ordenador. ¡Impresionante!

14 lip 2023

Calidad superior

Compra fluida y sencilla. ¡El servicio al cliente es realmente importante aquí!

14 lip 2023

Perfekter Service

Hervorragende Dienstleistung und Unterstützung. Ich kann Wiresoft nur weiterempfehlen.

14 lip 2023

Zuverlässiger Service

Schon mehrfach bestellt und immer zufrieden. Reibungsloser Kaufprozess, schnelle Lieferung. Einfach top!

14 lip 2023

Einfach und schnell

Bezahlt und innerhalb kürzester Zeit war das Programm schon auf meinem Laptop. Sehr beeindruckend.

14 lip 2023

Servizio impeccabile

Consegna super veloce! Il programma era installato e pronto per l'uso in pochi minuti. Sempre volentieri!

14 lip 2023

Onberispelijke Service

Supersnelle levering! Het programma was binnen enkele minuten geïnstalleerd en klaar voor gebruik. Altijd weer graag!

14 lip 2023

Servicio impecable

Entrega muy rápida. Instalación del programa sin problemas. ¡Muy satisfecho!

14 lip 2023

Einwandfreier Service

Super schnelle Lieferung! Das Programm war innerhalb von Minuten installiert und betriebsbereit. Immer wieder gerne!

14 lip 2023

Spitzenqualität

Die Bestellung verlief reibungslos und unkompliziert. Kundenservice ist hier wirklich großgeschrieben!

12 lip 2023

Ohne Hektik und Stress

Kein Gedränge, kein Stress, alles lief reibungslos ab. Das Progrmm läuft super. Wiresoft hat einen neuen Stammkunden!

12 lip 2023

Bestens versorgt

Hervorragender Service! Von der Bestellung bis zur Nutzung des Programms alles bestens gelaufen. Ich fühlte mich gut betreut. Danke!

12 lip 2023

Schneller als der Blitz

Wow, was für eine Schnelligkeit! Keine zwei Minuten und das Programm war schon bei mir. Spitzen Leistung, Wiresoft! ?

12 lip 2023

Einwandfreie Abwicklung

Ich bin begeistert von der schnellen und reibungslosen Abwicklung. Kein technisches Kauderwelsch, alles klar und verständlich. Weiter so!

11 lip 2023

Großartiger Kundenservice

Bei einer kleinen Frage zum Installationsprozess bekam ich prompt eine hilfreiche Antwort. Der Kundenservice ist hier wirklich auf der Höhe!

11 lip 2023

Schneller gehts nicht!

Bin wirklich beeindruckt! Bestellt, bezahlt und zack konnte ich los arbeiten. Danke an Wiresoft!

11 lip 2023

Zufrieden

Nach Bezahlung war die Anwendung sofort verfügbar, kein Warten. Der Download lief ohne Probleme. Werde definitiv wieder bei Wiresoft einkaufen.

Napisz ocenę
Oceny zostaną aktywowane po ich weryfikacji.

Pola oznaczone * są obowiązkowe.

Zwróciłem uwagę na privacy policy".

Kategorie