Chat with us, powered by LiveChat
AUTORYZOWANY ORYGINALNY PRODUKT
WYSYŁKA W CIĄGU 24 GODZIN
CZAT, E-MAIL I WSPARCIE TELEFONICZNE
BEZPŁATNA INFOLINIA +48 22 1530637
 
MICROSOFT OFFICE 2021 PROFESSIONAL PLUS

MICROSOFT OFFICE 2021 PROFESSIONAL PLUS

1 561,00 zł *

zVAT

Plik dostępny do natychmiastowego pobrania


Jesteś klientem biznesowym lub masz pytania prawne?

Jestem tu dla ciebie.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

Microsoft Office 2021 Professional Plus - niezbędny dla profesjonalistów w biznesie Najnowsza...więcej
Informacje o produkcie "MICROSOFT OFFICE 2021 PROFESSIONAL PLUS"

Microsoft Office 2021 Professional Plus - niezbędny dla profesjonalistów w biznesie

Najnowsza wersja używanego na całym świecie wszechstronnego Microsoft Office-Suite oferuje profesjonalnym użytkownikom w firmach oraz osobom prowadzącym własną działalność gospodarczą nową, jeszcze wyższą Standard funkcjonalność i komfort z Professional Plus Edition - nie tylko do tworzenia i wspólnego przetwarzania dokumentów, ale także do kompleksowej komunikacji i bezpiecznego udostępniania danych, co podnosi współpracę w chmurze - zwłaszcza w domuOffice - na nowy poziom. Jednocześnie nowy MS Office Professional Plus zawiera kompleksowe standardy bezpieczeństwa i uwzględnia aktualne nowe przepisy o ochronie danych.

Oczywiście każda wersja MS Office to także dalsze ulepszenia i praktyczne dodatki do sprawdzonych programów Word, Excel, PowerPoint i Outlook - np. kompleksowe opcje udostępniania i edycja dokumentów w czasie rzeczywistym jeszcze bardziej ułatwiają wspólną pracę w zespołach.

Ponadto wersja Professional Pro Edition 2021 oferuje ekskluzywny dostęp do kolejnych narzędzi biznesowych, takich jak Access i Publisher, a także do aplikacji Microsoft Teams.

MS Office Edition Professional Plus 2021 można już znaleźć w sklepie z oprogramowaniem Wiresoft jako oprogramowanie używane - i to w cenie niższej niż nowy towar - najlepiej od razu skontaktować się z naszym zespołem i dowiedzieć się, kiedy będzie można pobrać tę wersję Office, jak również inne edycje z MS Office 2021. Poniżej znajdą Państwo przegląd znanych już nowości tej edycji, jak również szczegółowe informacje na temat poszczególnych programów i ekskluzywnych funkcji, które są dostępne tylko na stronie Professional Plus.

Sprawdzone aplikacje Office- jeszcze bardziej wydajne w Professional Plus 2021

Tak jak poprzednio, programy Word, Excel, PowerPoint i Outlook stanowią trzon wszystkich pakietów Microsoft Office . W wersji Microsoft Office 2021 Professional Plus zostały one jeszcze bardziej zoptymalizowane i wzbogacone o nowe funkcje, aby jeszcze bardziej zwiększyć wydajność, ułatwić pracę między programami i usprawnić pracę zespołową:

 • Microsoft Word 2021 jeszcze bardziej przyspiesza pracę nad dokumentami, np. dzięki zintegrowanemu narzędziu do tłumaczenia, funkcji dyktowania oraz ulepszonej korekcie pisowni wraz z korektą gramatyczną. Dzięki wyjściu mowy możesz mieć teksty czytane podczas równoległego pisania, a wprowadzanie mowy zostało również ulepszone. Nowy edytor umożliwia teraz akceptowanie sugestii dotyczących pisowni i ortografii bezpośrednio za pomocą jednego kliknięcia. Kolejną nowością jest ulepszone rozpoznawanie wirtualnego atramentu - zdania pisane cyfrowym piórem na ekranie są w ten sposób przekształcane w tekst pisany na maszynie jeszcze bardziej bezbłędnie. Do tego dochodzą liczne indywidualne ulepszenia: Dzięki grafice SVG, bardziej złożone dokumenty graficzne mogą być teraz integrowane, skalowane i edytowane bez zajmowania dużej ilości pamięci. Zdjęcia HEIC z iPhonów lub iPadów mogą być wstawiane bezpośrednio bez konwersji
 • Microsoft Excel oferuje teraz w wersji Professional Pro Edition 2021 tablice dynamiczne i ulepszoną funkcję XVERWEIS, a także szereg funkcji i filtrów, takich jak filtry osi czasu, do profesjonalnej analizy i edycji tabel. Ponadto, funkcje tabelaryczne dla obliczeń finansowych, takich jak te, zostały ponownie ulepszone; tak jak poprzednio, zapewniona jest doskonała kompatybilność, zwłaszcza z plikami CSV.
 • Microsoft PowerPoint 2021 posiada zintegrowane różnorodne efekty, takie jak morfing oraz dalsze opcje edycji obrazu; pliki Ultra HD mogą być wstawiane bezpośrednio do prezentacji, a grafika może być dowolnie skalowana; funkcja zoom umożliwia powiększanie obrazu. Animacje mogą być również wykonywane za pomocą pióra cyfrowego. Opcje udostępniania plików PowerPoint obejmują teraz również widok mówcy, a dzięki Microsoft Forms można rozpocząć bezpośrednią ankietę wśród uczestników spotkania.
 • Microsoft Outlook 2021 jeszcze bardziej usprawnił wszechstronną, globalną współpracę ze współpracownikami i partnerami we wszystkich lokalizacjach w różnych strefach czasowych Różnice czasowe są automatycznie uwzględniane przy planowaniu terminów spotkań; nowy Outlook obsługuje także tworzenie i zarządzanie dowolną liczbą kont e-mail - jest to szczególnie korzystne dla użytkowników posiadających wiele kont. Wiadomości z programu Outlook można udostępniać innym osobom bezpośrednio w witrynie Microsoft Teams, a nowy pasek narzędzi do dyktowania, obejmujący rozszerzone polecenia głosowe i automatyczną interpunkcję, ułatwia tworzenie wiadomości e-mail.
 • Access 2021 umożliwia teraz jeszcze lepsze udostępnianie różnych aplikacji baz danych, które działają bezpośrednio w przeglądarce, oszczędzając w ten sposób cenne miejsce w pamięci. Dane przechowywane za jego pośrednictwem są udostępniane np. w bazie danych SQL Microsoft w celu zapewnienia bezpiecznego dostępu.
 • Publisher 2021 zawiera nowe opcje i funkcje przeznaczone szczególnie do edycji grafiki w celu wykorzystania jej w ciekawych prezentacjach i publikacjach: m.in. dzięki ulepszonemu rozpoznawaniu pióra i przyspieszonej współpracy z Accessem.
 • W skład MS Office Edition Professional Plus 2021 wchodzą również dwie aplikacje OneNote oraz Microsoft Teams, która zastępuje Skype.

Skorzystaj z wielu innych korzyści z Office 2021 Professional Plus

Oprócz wymienionych wyżej innowacji poszczególnych programów MS Office 2021 Edition Professional Plus użytkownicy mają oczywiście do dyspozycji również wiele innych ogólnych praktycznych funkcji i zalet, które również wspierają pracę mobilną: Intuicyjna współpraca nad dokumentami, arkuszami kalkulacyjnymi czy prezentacjami w zespole dodatkowo ułatwia uczestnikom wzajemną komunikację. Interfejs użytkownika Office 2021 jest wyjątkowo przejrzyście zaprojektowany - dodatkowo w wielu aplikacjach dostępny jest tryb ciemny, który wspomaga pracę przyjazną dla oczu.

Nowe menu rozwijane w obszarze wyszukiwania jeszcze bardziej ułatwia wyszukiwanie - na przykład użytkownicy mogą jednym kliknięciem przełączać się między bieżącą skrzynką pocztową a aktualnie otwartym folderem. Klient desktopowy pozwala również użytkownikom na powrót do ostatnio odwiedzanych miejsc poprzez menu historii; istnieje również opcja maskowania numerów telefonów, co pozwala na zachowanie większej prywatności i anonimowości.

Dostęp do wielu funkcji Office można uzyskać w podróży za pomocą smartfona lub tabletu. Aplikacje internetowe sprawiają, że dostęp jest tu szczególnie praktyczny, ponieważ poszczególne funkcje i elementy można znaleźć jeszcze szybciej, aby szybko pracować nad dokumentami w podróży. Pliki mogą być również otwierane na urządzeniach innych użytkowników w chmurze i w ten sposób udostępniane.

Data Loss Prevention w Office 2021 Professional Plus w celu zapobiegania utracie i ujawnieniu danych

Sprawdzone narzędzie Microsoft Data Loss Prevention (DLP) jest wykorzystywane również w MS Office 2021 Professional Plus do kompleksowej ochrony poufnych informacji lub danych przed celowym lub przypadkowym ujawnieniem przez pracowników. W ten sposób organizacje lub przedsiębiorstwa chronią dane osobowe przed nieuprawnionym dostępem, zgodnie z wymogami DSVGO. Dzięki dynamicznej kontroli opartej na treści, wszystkie przepływy danych są nie tylko monitorowane, ale również blokowane jest przesyłanie ich za pomocą poczty elektronicznej lub aplikacji internetowych.

Administratorzy mogą ustalać zróżnicowane reguły dostępu do zdefiniowanych danych, np. ograniczać lub całkowicie je blokować, a także ostrzegać użytkowników o potencjalnych zagrożeniach w przypadku utraty danych.

W MS Office 2021 Professional Plus można teraz łatwiej zdefiniować w poszczególnych programach, które informacje mogą być włączone do dokumentu lub przekazane dalej. W przypadku korzystania z usług w chmurze, takich jak OneDrive, ważne dane nie są tracone nawet w przypadku awarii serwera lub urządzenia końcowego, ponieważ użytkownicy mogą łatwo uzyskać dostęp do tych plików i edytować je z dowolnego miejsca.

Wymagania systemowe dla Microsoft Office 2021 Professional Plus

Poniższe wymagania systemowe dotyczą wszystkich aplikacji MS Office 2021 Professional Plus, w zależności od korzystania z innych aplikacji lub programów, mogą obowiązywać dodatkowe wymagania dla tych aplikacji:

 • Systemy operacyjne: Windows 10, Windows 11, Windows Server 2019/2022
 • Procesor: 1 GHz (32- lub 64-bitowy)
 • Pamięć robocza: co najmniej 2 GB RAM
 • Miejsce na dysku twardym: min. 3 GB
 • Rozdzielczość obrazu: min. 1.280 x 800 pikseli
 • Karta graficzna:    DirectX 10

Która wersja Windows jest kompatybilna z MS Office 2021 Professional Plus?

Jak już opisano w wymaganiach systemowych, wszystkie edycje Microsoft Office 2021 wymagają do poprawnego działania oprogramowania Windows 10 jako systemu operacyjnego. Microsoft Office 2021 Professional Plus nie jest zatem kompatybilny z Windows 8, 7 lub starszymi wersjami.

Jak licencjonowana jest strona Microsoft Office 2021 Professional Plus?

Ta edycja Microsoft Office 2021 jest licencjonowana dla konkretnego pojedynczego urządzenia końcowego. W zależności od obowiązujących przepisów, użytkownik może mieć również prawo do zainstalowania dowolnej liczby kopii tej edycji oraz wszystkich poprzednich edycji na tym komputerze, w tym do umieszczenia kopii na serwerze sieciowym, do którego dostęp będzie możliwy zdalnie lub za pośrednictwem infrastruktury Virtual Desktop Infrastructure (VDI) z licencjonowanego urządzenia. Więcej szczegółów można uzyskać pod adresem Wiresoft.

kupMicrosoft Office 2021 Professional Plus w sklepie z oprogramowaniem Wiresoft

Nowy Microsoft Office 2021 Professional Plus Edition jest już teraz dostępny na stronie Wiresoft jako używana pojedyncza licencja - co czyni go tańszym niż nowe oprogramowanie. Kupując używane oprogramowanie od Office 2021 Professional Plus zawsze korzystasz z następujących zalet na Wiresoft:

 • Natychmiast po zakupie, Twoja aplikacja MS Office 2021 Professional Plus  jest dostępna dla Ciebie poprzez Elektroniczną Dostawę Oprogramowania (ESD).
 • Licencje MS Office 2021 Professional Plus jak również wszystkie inne używane licencje Office oferowane do sprzedaży na Wiresoft nie są ani ograniczonymi czasowo wersjami testowymi, ani nie zawierają już aktywowanego klucza licencyjnego, lecz kupując je w naszym sklepie z oprogramowaniem, kupujecie Państwo oprogramowanie autoryzowane tylko dla siebie.
 • Otrzymują Państwo jedną licencję MS Office 2021 Professional Plus, która została wcześniej zakupiona i odsprzedana przez firmę europejską. Odsprzedając niniejszą licencję MS Office 2021 Professional Plus, oznacza się ją jako używaną, przy czym "używana" nie oznacza żadnych ograniczeń w funkcjonalności oprogramowania.
 • Jeśli ten pierwszy nabywca zainstalował już to oprogramowanie Office, zostało ono usunięte przy sprzedaży Wiresoft, tak że przedmiotowa licencja na oprogramowanie jest ponownie w 100% swobodnie dostępna.
 • Wszystkie takie używane licencje zakupione na stronie Wiresoft zostały przez nas sprawdzone pod kątem ich pełnej użyteczności.
 • Podstawą prawną dla odsprzedaży używanego oprogramowania jest obowiązujące prawo Microsoft Office Podstawą prawną dla odsprzedaży używanego oprogramowania jest obowiązujące prawo, które zezwala na sprzedaż i zakup oraz użytkowanie takiego oprogramowania.
 • Dzięki temu kupując licencję z Wiresoft masz pewność, że kupujesz i korzystasz z legalnego i oryginalnego produktu Microsoft.

Jeśli masz dodatkowe pytania dotyczące zakupu licencji Microsoft Office Professional 2021 Plus jako używanego oprogramowania lub innej edycji Office 2021, a także starszych wersji Office lub innego oprogramowania Microsoft, skontaktuj się z nami mailowo, telefonicznie lub na czacie.

Czytaj, pisz oceny i prowadź dyskusje...więcej
Oceny klientów dla "MICROSOFT OFFICE 2021 PROFESSIONAL PLUS"
Napisz ocenę
Oceny zostaną aktywowane po ich weryfikacji.

Pola oznaczone * są obowiązkowe.

Zwróciłem uwagę na privacy policy".

Ostatnio oglądany