Chat with us, powered by LiveChat
AUTORYZOWANY ORYGINALNY PRODUKT
WYSYŁKA W CIĄGU 24 GODZIN
CZAT, E-MAIL I WSPARCIE TELEFONICZNE
BEZPŁATNA INFOLINIA +48 22 1530637
 
MICROSOFT OFFICE 2021 PROFESSIONAL PLUS

MICROSOFT OFFICE 2021 PROFESSIONAL PLUS

1 561,00 zł *

zVAT

Plik dostępny do natychmiastowego pobrania


Jesteś klientem biznesowym lub masz pytania prawne?

Jestem tu dla ciebie.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

Microsoft Office 2021 Professional Plus - niezastąpiony dla profesjonalistów w biznesie...więcej
Informacje o produkcie "MICROSOFT OFFICE 2021 PROFESSIONAL PLUS"

Microsoft Office 2021 Professional Plus - niezastąpiony dla profesjonalistów w biznesie

Najnowsza wersja wszechstronnego pakietu biurowego Microsoft Office, używanego na całym świecie, oferuje profesjonalnym użytkownikom w firmach oraz osobom pracującym na własny rachunek nowy, jeszcze wyższy standard funkcjonalności i komfortu dzięki Professional Plus Edition - nie tylko do tworzenia i wspólnej edycji dokumentów, ale także do kompleksowej komunikacji i bezpiecznego udostępniania danych, co podnosi na nowy poziom także współpracę w chmurze - zwłaszcza w home office. Jednocześnie nowy MS Office Professional Plus zawiera kompleksowe standardy bezpieczeństwa i uwzględnia aktualne nowe przepisy dotyczące ochrony danych.

Oczywiście każda wersja MS Office to także kolejne ulepszenia i praktyczne dodatki do sprawdzonych programów Word, Excel, PowerPoint i Outlook - np. rozbudowane opcje współdzielenia i edycja dokumentów w czasie rzeczywistym jeszcze bardziej ułatwiają wspólną pracę w zespole.

Ponadto wersja Professional Pro Edition 2021 udostępnia na wyłączność kolejne narzędzia biznesowe, takie jak Access i Publisher, a także aplikację Microsoft Teams.

MS Office Edition Professional Plus 2021 można już znaleźć w Wiresoft Software Shop jako oprogramowanie używane - i to w cenie niższej niż nowe oprogramowanie. Najlepiej od razu skontaktować się z naszym zespołem i dowiedzieć się, kiedy będzie można pobrać tę wersję Office, jak również inne edycje MS Office 2021. Poniżej znajdziesz przegląd znanych już innowacji tej edycji, jak również szczegółowe informacje o poszczególnych programach i ekskluzywnych funkcjach, które są dostępne tylko w Professional Plus.

Sprawdzone aplikacje Office - jeszcze bardziej rozbudowane w wersji Professional Plus 2021

Tak jak poprzednio, programy Word, Excel, PowerPoint i Outlook stanowią trzon wszystkich pakietów Microsoft Office. W pakiecie Microsoft Office 2021 Professional Plus zostały one jeszcze bardziej zoptymalizowane i dodano nowe funkcje, aby jeszcze bardziej zwiększyć wydajność, ułatwić pracę między programami i poprawić współpracę w zespole:

 • Microsoft Word 2021 jeszcze bardziej przyspiesza pracę nad dokumentami, na przykład dzięki zintegrowanemu narzędziu do tłumaczenia, funkcji dyktowania oraz ulepszonej korekcie pisowni wraz z korektą gramatyczną. Dzięki wyjściu mowy możesz mieć teksty czytane podczas pisania; poprawiono również wprowadzanie mowy. Nowy edytor pozwala teraz na akceptowanie sugestii dotyczących pisowni i ortografii bezpośrednio za pomocą jednego kliknięcia. Kolejną nowością jest ulepszone rozpoznawanie wirtualnego atramentu - zdania pisane cyfrowym piórem na ekranie są w ten sposób przekształcane w tekst pisany na maszynie jeszcze bardziej bezbłędnie. Do tego dochodzą liczne indywidualne ulepszenia: Dzięki grafice SVG, bardziej złożone dokumenty graficzne mogą być teraz integrowane, skalowane i edytowane bez zajmowania dużej ilości pamięci. Zdjęcia HEIC z iPhonów lub iPadów mogą być wstawiane bezpośrednio bez konwersji
 • Microsoft Excel w wersji Professional Pro Edition 2021 oferuje teraz dynamiczne tablice i ulepszoną funkcję XVERWEIS, a także szereg funkcji i filtrów, takich jak filtry osi czasu, do profesjonalnej analizy i edycji tabel. Ponadto ponownie ulepszono funkcje tabelaryczne dla obliczeń finansowych, takich jak np. rachunek; podobnie jak poprzednio, zapewniono doskonałą kompatybilność, zwłaszcza z plikami CSV.
 • W programieMicrosoft PowerPoint 2021 zintegrowano wiele efektów, takich jak morfing, a także dalsze opcje edycji obrazu; pliki Ultra HD można wstawiać bezpośrednio do prezentacji, a grafikę można dowolnie skalować; funkcja zoom umożliwia powiększanie obrazu. Animacje mogą być również wykonywane za pomocą pióra cyfrowego. Opcje udostępniania plików PowerPoint obejmują teraz również widok głośnika, a dzięki Microsoft Forms można rozpocząć bezpośrednią ankietę wśród uczestników spotkania.
 • Microsoft Outlook 2021 jeszcze bardziej usprawnił wszechstronną, globalną współpracę ze współpracownikami i partnerami we wszystkich lokalizacjach w różnych strefach czasowych Różnice czasowe są automatycznie uwzględniane przy planowaniu terminów spotkań; nowy Outlook obsługuje także tworzenie i zarządzanie dowolną liczbą kont e-mail - jest to korzystne zwłaszcza dla użytkowników posiadających wiele kont. Wiadomości z programu Outlook można bezpośrednio udostępniać innym w zespołach Microsoft Teams, a nowy pasek narzędzi dyktowania, obejmujący rozszerzone polecenia głosowe i automatyczną interpunkcję, ułatwia tworzenie wiadomości e-mail.
 • Access 2021 umożliwia teraz jeszcze lepsze udostępnianie różnych aplikacji baz danych, które działają bezpośrednio w przeglądarce, oszczędzając w ten sposób cenne miejsce w pamięci. Dane przechowywane za jego pośrednictwem są udostępniane np. w bazie danych Microsoft SQL w celu bezpiecznego dostępu.
 • Publisher 2021 zawiera nowe opcje i funkcje przeznaczone szczególnie do edycji grafiki w celu wykorzystania jej w ciekawych prezentacjach i publikacjach: m.in. dzięki ulepszonemu rozpoznawaniu pióra i przyspieszonej współpracy z Accessem.
 • MS Office Edition Professional Plus 2021 zawiera również dwie aplikacje OneNote oraz Microsoft Teams, która zastępuje Skype.

Korzystaj z wielu innych zalet pakietu Office 2021 Professional Plus

Oprócz wspomnianych wcześniej innowacji poszczególnych programów pakietu MS Office 2021 Edition Professional Plus, użytkownicy mogą oczywiście korzystać z wielu innych ogólnych praktycznych funkcji i zalet, które również wspierają pracę mobilną: Intuicyjna współpraca nad dokumentami, arkuszami kalkulacyjnymi czy prezentacjami w zespole dodatkowo ułatwia uczestnikom wzajemną komunikację. Interfejs użytkownika pakietu Office 2021 jest szczególnie przejrzyście zaprojektowany - dodatkowo w wielu aplikacjach dostępny jest tryb ciemny, który wspomaga pracę przyjazną dla oczu.

Nowe menu rozwijane w obszarze wyszukiwania jeszcze bardziej ułatwia wyszukiwanie - na przykład użytkownicy mogą jednym kliknięciem przełączać się między bieżącą skrzynką pocztową a aktualnie otwartym folderem. Klient desktopowy pozwala również użytkownikom na powrót do ostatnio odwiedzanych miejsc poprzez menu historii; istnieje również opcja maskowania numerów telefonów, co pozwala na większą prywatność i anonimowość.

Dostęp do wielu funkcji pakietu Office można uzyskać w podróży za pomocą smartfona lub tabletu; aplikacje internetowe sprawiają, że dostęp jest tu szczególnie praktyczny, ponieważ poszczególne funkcje i elementy można znaleźć jeszcze szybciej, aby szybko edytować dokumenty w podróży. Pliki mogą być również otwierane na urządzeniach innych użytkowników w chmurze i w ten sposób udostępniane.

Zapobieganie utracie danych w pakiecie Office 2021 Professional Plus, aby zapobiec utracie i ujawnieniu danych

Sprawdzone narzędzie Microsoft Data Loss Prevention (DLP) jest również wykorzystywane w MS Office 2021 Professional Plus do kompleksowej ochrony poufnych informacji lub danych przed celowym lub przypadkowym ujawnieniem przez pracowników. W ten sposób organizacje lub przedsiębiorstwa chronią dane osobowe przed nieuprawnionym dostępem, zgodnie z wymogami DSVGO. Dzięki dynamicznej kontroli opartej na treści, wszystkie przepływy danych są nie tylko monitorowane, ale również blokowane jest przesyłanie ich za pomocą poczty elektronicznej lub aplikacji internetowych.

Administratorzy mogą ustalać zróżnicowane reguły dostępu do zdefiniowanych danych, np. ograniczać lub całkowicie je blokować, a także ostrzegać użytkowników o potencjalnych zagrożeniach w przypadku utraty danych.

W MS Office 2021 Professional Plus można teraz łatwiej zdefiniować w poszczególnych programach, które informacje mogą zostać włączone do dokumentu lub przekazane dalej. W przypadku korzystania z usług w chmurze, takich jak OneDrive, ważne dane nie są tracone nawet w przypadku awarii serwera lub urządzenia końcowego, ponieważ użytkownicy mogą łatwo uzyskać dostęp do tych plików i edytować je z dowolnego miejsca.

Wymagania systemowe dla pakietu Microsoft Office 2021 Professional Plus

Poniższe wymagania systemowe dotyczą wszystkich aplikacji MS Office 2021 Professional Plus, w zależności od użycia dodatkowych aplikacji lub programów, mogą obowiązywać dodatkowe wymagania dla tych aplikacji:

 • Systemy operacyjne: Windows 10, Windows 11, Windows Server 2019/2022
 • Procesor: 1 GHz (32- lub 64-bitowy)
 • Pamięć robocza: co najmniej 2 GB RAM
 • Miejsce na dysku twardym: co najmniej 3 GB
 • Rozdzielczość obrazu: min. 1.280 x 800 pikseli
 • Karta graficzna:    DirectX 10

Która wersja systemu Windows jest kompatybilna z MS Office 2021 Professional Plus?

Jak już opisano w wymaganiach systemowych, wszystkie edycje Microsoft Office 2021 do poprawnego działania wymagają systemu operacyjnego Windows 10. Microsoft Office 2021 Professional Plus nie jest zatem kompatybilny z systemem Windows 8, 7 lub starszymi wersjami.

Jak licencjonowany jest pakiet Microsoft Office 2021 Professional Plus?

Ta edycja pakietu Microsoft Office 2021 jest licencjonowana dla konkretnego, indywidualnego urządzenia końcowego. W zależności od aktualnych warunków i postanowień, użytkownik może mieć również prawo do zainstalowania dowolnej liczby kopii tej edycji oraz wszystkich poprzednich edycji na tym komputerze, w tym do umieszczenia kopii na serwerze sieciowym w celu uzyskania dostępu zdalnego lub za pośrednictwem infrastruktury wirtualnego pulpitu (VDI) z urządzenia objętego licencją. Aby uzyskać więcej szczegółów, prosimy o kontakt z przedstawicielem firmy Wiresoft.

Kup Microsoft Office 2021 Professional Plus w sklepie Wiresoft Software Shop

Nowy Microsoft Office 2021 Professional Plus Edition jest już dostępny w firmie Wiresoft jako używana pojedyncza licencja - oznacza to, że cena jest niższa niż w przypadku nowego oprogramowania. Przy zakupie używanego oprogramowania Office 2021 Professional Plus zawsze korzystasz z następujących zalet w firmie Wiresoft:

 • Natychmiast po zakupie, aplikacja MS Office 2021 Professional Plus jest dostępna za pośrednictwem Elektronicznego Dostarczenia Oprogramowania (ESD).
 • MS Office 2021 Professional Plus, jak również wszystkie inne używane licencje Office oferowane do sprzedaży w firmie Wiresoft nie są ani limitowanymi wersjami testowymi, ani nie zawierają już aktywowanego klucza licencyjnego, lecz kupując je w naszym sklepie z oprogramowaniem, kupujesz produkt programowy autoryzowany tylko dla siebie.
 • Otrzymują Państwo jedną licencję MS Office 2021 Professional Plus, która została wcześniej zakupiona i odsprzedana przez firmę europejską. Odsprzedając tę licencję MS Office 2021 Professional Plus, oznacza się ją jako używaną, przy czym "używana" nie oznacza żadnych ograniczeń funkcjonalności oprogramowania.
 • Jeśli ten pierwszy nabywca posiadał już zainstalowane oprogramowanie Office, zostało ono usunięte przy sprzedaży firmie Wiresoft, tak więc przedmiotowa licencja na oprogramowanie jest ponownie w 100% swobodnie dostępna.
 • Wszystkie takie używane licencje zakupione w firmie Wiresoft zostały również przez nas sprawdzone pod kątem ich pełnej użyteczności.
 • Podstawą prawną odsprzedaży używanego oprogramowania Microsoft Office jest obowiązujące prawo, które zezwala na sprzedaż i zakup oraz użytkowanie takiego oprogramowania.
 • Dlatego kupując licencję w firmie Wiresoft masz pewność, że kupujesz i używasz legalnego i oryginalnego produktu firmy Microsoft.

Jeśli masz dodatkowe pytania dotyczące zakupu licencji na Microsoft Office Professional 2021 Plus jako oprogramowania używanego lub innej edycji Office 2021, a także starszych wersji Office lub innego oprogramowania Microsoft, skontaktuj się z nami mailowo, telefonicznie lub na czacie.

Czytaj, pisz oceny i prowadź dyskusje...więcej
Oceny klientów dla "MICROSOFT OFFICE 2021 PROFESSIONAL PLUS"
Napisz ocenę
Oceny zostaną aktywowane po ich weryfikacji.

Pola oznaczone * są obowiązkowe.

Zwróciłem uwagę na privacy policy".

Ostatnio oglądany