Chat with us, powered by LiveChat
PRAWNA
RESELLER
SOFTWARE ASSURANCE
Klienci biznesowi
telephone
Pomoc w ustawieniu
+48 22 1530637
 
MICROSOFT PUBLISHER 2019
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Przy każdym zakupie w firmie Wiresoft wspierasz Kinderschutzbund..

MICROSOFT PUBLISHER 2019

Plik dostępny do natychmiastowego pobrania

 • SW10134
 • 164-07835
 • Stale Obowiązuje
 • Wszystkie języki
 • EU
P Otrzymujesz Punkty bonusowe
OPROGRAMOWANIE DO POBRANIA + LICENCJA
232,90 zł * 257,90 zł * (9,69% oszczędzasz)

zVAT

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Przy każdym zakupie w firmie Wiresoft wspierasz Kinderschutzbund..


Jesteś klientem biznesowym lub masz pytania prawne?

Jestem tu dla ciebie.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

SZCZEGÓŁY  
Wersja Pełna wersja
Urządzenia 1x
Zakres dostawy Pobierz + licencja
Medium Pobierz
Czas działania Bez ograniczeń
Języki Wszystkie języki
Czas dostawy  Kilka minut
System  Windows (32bit/64bit)
Serwer terminali Kompatybilny


Publisher 2019 to wszechstronny, potężny program firmy Microsoft do profesjonalnego publikowania na komputerze. Nie tylko firmy, ale także użytkownicy prywatni, tacy jak uczniowie i studenci, mogą korzystać z oprogramowania do tworzenia przekonujących publikacji wszelkiego rodzaju - od edycji obrazu i układu do tworzenia szablonów do druku. Oprócz obszernego katalogu szablonów ulotek, broszur, a także bardziej rozbudowanych katalogów, dostępnych jest wiele narzędzi i efektów do ich projektowania i dalszej edycji zgodnie z indywidualnymi pomysłami. Dzięki intuicyjnemu i przyjaznemu interfejsowi użytkownika oraz przejrzystemu rozmieszczeniu narzędzi, nawet niedoświadczeni użytkownicy i początkujący mogą szybko rozpocząć pracę z Publisher 2019 i tworzyć media drukowane spełniające nawet wysokie standardy, ale także po prostu logo, ikony i inne elementy obrazu.

W przypadku dalszych pytań dotyczących produktu, skontaktuj się z naszym działem obsługi klienta.

Informacje o produkcie "MICROSOFT PUBLISHER 2019"

Microsoft Publisher 2019 - pojedynczy program w zakupionej wersji

Publisher 2019 jest wszechstronnym, potężnym programem Microsoftu do profesjonalnego publikowania pulpitów. Nie tylko firmy, ale również użytkownicy prywatni, tacy jak uczniowie i studenci, mogą korzystać z oprogramowania do tworzenia wszelkiego rodzaju przekonujących publikacji - od edycji obrazów i układu graficznego po tworzenie szablonów do druku. Oprócz obszernego katalogu szablonów do ulotek, broszur, jak również obszerniejszych katalogów, dostępnych jest wiele narzędzi i efektów do projektowania i dalszej obróbki według indywidualnych pomysłów. Dzięki intuicyjnemu i przyjaznemu dla użytkownika interfejsowi oraz przejrzystemu układowi narzędzi, nawet niedoświadczeni i początkujący znajdą szybki start z Wydawnictwem 2019 i mogą tworzyć spełniające wysokie standardy media drukowane, ale także logotypy, ikony i inne elementy wizerunkowe.

Podobnie jak w innych programach Office w wersji 2019, wstążkowy wygląd paska menu może być indywidualnie dopasowany do Państwa potrzeb, zapewniając tym samym dużą przejrzystość. MS Publisher 2019 jest zatem właściwym partnerem do realizacji Twoich kreatywnych pomysłów w sposób przekonujący i umiejętny.

Wysoka kompatybilność z różnymi formatami i programami

Oczywiście, program do projektowania układów pozwala również na korzystanie ze zwykłych formatów plików, do których należą na przykład .JPG i .PDF, a także oczywiście własnych formatów Microsoft .XPS i .PUB; ten ostatni można nawet otworzyć za pomocą programu do projektowania układów graficznych Adobe. Oznacza to, że pliki do druku utworzone za pomocą MS Publisher mogą być używane z innym oprogramowaniem graficznym, co zwiększa kompatybilność z Publisher 2019. A format HTML jest dostępny do tworzenia newsletterów.

Wydawca może również importować pliki z innych Office, takich jak wykresy i tabele Excel lub już sformatowane teksty Word.

Wreszcie, podręczny kreator Pack & Go automatycznie zbiera i pakuje wszystkie pliki związane z publikacją i wymagane do wydrukowania (np. obrazy, grafiki i czcionki) w jednym pliku, który następnie wystarczy wysłać do serwisu druku lub sklepu z kopiami lub udostępnić za pośrednictwem Microsoft Cloud.

Krótki przegląd nowych funkcji w wydawnictwie 2019

Ta nowa wersja Microsoft Publisher charakteryzuje się wieloma optymalizacjami, jak również rozszerzonymi możliwościami wykorzystania: Na przykład aplikacja Publisher 2019 może być teraz używana na urządzeniach końcowych z obsługą dotykową za pomocą pióra. Ponadto, dokumenty wydawnictwa mogą być również udostępniane innym osobom za pośrednictwem usługi chmury Microsoft OneDrive. Dzięki niezawodnej aktualizacji przechowywanych tam plików w czasie rzeczywistym oraz wysokim standardom bezpieczeństwa gwarantowanym przez zapobieganie utracie danych, praca nad dokumentami układowymi Wydawcy w zespole jest nie tylko wydajna, ale i bezpieczna.

Wydawnictwo 2019 oferuje m.in. następujące funkcje i funkcje:

 • Oddzielna kolumna jest teraz dostępna w obszarze projektowania do edycji wielu obrazów.
 • Obrazy mogą być natychmiast intuicyjnie wymieniane za pomocą metody "przeciągnij i upuść".
 • Dostępnych jest wiele nowych efektów obrazowych: np. cienie, efekty świetlne, efekty 3D i odbicia.
 • Mogą one być również wykorzystywane do projektowania tekstu.
 • Gotowe publikacje można również zapisać w formacie JPG do wykorzystania w serwisie fotograficznym online lub w druku cyfrowym.

Wydawnictwo2019 jest zazwyczaj dostępne tylko jako stała część niektórych Office pakietu MS Office, ale w firmie Wiresoft można również kupić oprogramowanie do publikacji oddzielnie. Do korzystania z wersji MS Publisher 2019 na komputerze lub innym urządzeniu Windows wymagany jest system operacyjny Windows 10.

W sklepie internetowym Wiresoft możesz otrzymać najnowszą wersję programu Publisher 2019, jak również starsze wersje i wiele innych Office w wersji dla jednego użytkownika, w bardzo przystępnej cenie, bez konieczności zakupu abonamentu. Poniższy szczegółowy przegląd ukazuje wszystkie interesujące i ważne nowości w wydawnictwie 2019.

Zakres funkcji w Microsoft Publisher 2019

Wydawnictwo 2019 posiada zarówno udoskonalenia sprawdzonych już istniejących funkcji i narzędzi, jak i kilka nowych funkcji, w tym swobodnie użytkowane grafiki i szablony, dzięki czemu zakres możliwych zastosowań w tej wersji jest jeszcze szerszy niż dotychczas.

Korzystaj z sugestii projektowych podczas projektowania dokumentów

Po uruchomieniu Wydawnictwa 2019 zostanie wyświetlony obszerny katalog szablonów projektowych, zawierający sugestie dotyczące szerokiej gamy różnych dokumentów drukowanych w typowych formatach: od prostych wizytówek, przez ulotki do wysyłki, po obszerne katalogi. Każdy z szablonów może być indywidualnie dalej projektowany - kolory, czcionki i formaty mogą być zastąpione lub uzupełnione innymi. Plik oryginalnego szablonu jest zawsze zachowywany, dzięki czemu można do niego wielokrotnie sięgać, ponieważ nowo opracowany szablon jest zapisywany jako kopia.

Szczególnie początkujący i niedoświadczeni użytkownicy docenią te ustawienia dokumentów, aby za każdym razem osiągnąć atrakcyjny efekt druku.

Oczywiście możliwe jest również zaprojektowanie własnych szablonów i układów. Aby były one również natychmiast dostępne następnym razem, można je również zapisać jako szablon lub plik główny. Oszczędza to szczególnie profesjonalistom wiele czasu i zapewnia, że wszystkie dokumenty oparte na tych szablonach mają ten sam wygląd i identyczną jakość.

Wykorzystanie modułów do publikacji

Aby nadać dokumentom powtarzalny, identyczny wygląd w różnych formatach i nośnikach, Wydawnictwo 2019 może również korzystać z tzw. building blocks. Są to typowe elementy, takie jak nagłówki, ale także ramy, skrzynki itp. Podobnie jak w przypadku szablonów, użytkownicy mogą korzystać z bloków wbudowanych w Wydawnictwo, lub tworzyć własne bloki.

Edycja zdjęć i grafiki bezpośrednio w wydawnictwie 2019

Grafikę i zdjęcia można wstawiać bezpośrednio z komputera, z biblioteki Microsoft ClipArt lub za pomocą wyszukiwarki obrazów Bing albo z internetowego albumu fotograficznego. W każdej chwili można je wymienić i zastąpić metodą "przeciągnij i upuść". Dzięki funkcji linijki można je po włożeniu umieścić w żądanej pozycji z milimetrową dokładnością.

Pliki obrazów zaimportowane do dokumentu Publisher mogą być nawet później edytowane; możliwe jest dostosowanie tonacji i intensywności kolorów, a także zmniejszenie rozmiaru obrazu do żądanego formatu. Możliwe jest także dodawanie do obrazów, ale także do tekstu różnych efektów, takich jak cienie i refleksy, aby je wyróżnić.

Skalowalna grafika wektorowa SVG dostępna w wydawnictwie Publisher 2019 zachowuje swoją ostrość nawet w powiększeniu, dzięki czemu zawsze zapewnia profesjonalną prezentację, a obiekty 3D można obracać w zależności od potrzeb, aby uzyskać pożądany widok.

Użyj praktycznych pól tekstowych

Dla układów dłuższych tekstów, które rozciągają się na kilka stron lub są przerywane ilustracjami, dostępne są pewne pomocne narzędzia, aby zachować przegląd podczas układu: Jeśli na przykład w polu tekstowym znajduje się zbyt dużo tekstu, małe pole w prawym dolnym rogu ramki wskaże to za pomocą znaków elipsy. Istniejące pole tekstowe można wówczas albo po prostu powiększyć za pomocą myszy, albo połączyć ze sobą kilka takich pól tekstowych, tak aby pozostały tekst automatycznie pojawił się w następnym polu. Funkcja ta jest szczególnie przydatna w przypadku późniejszych zmian w tekście, np. w przypadku jego skrócenia lub uzupełnienia.

Wydawca Personalizuj i udostępniaj dokumenty

Do tworzenia spersonalizowanych maili, można automatycznie dodawać imiona, zdjęcia, a nawet linki internetowe wszystkich adresatów. W celu udostępnienia szkicu lub gotowego layoutu innym pracownikom, ich adresy e-mail mogą być wstawiane bezpośrednio do dokumentu, co jeszcze bardziej przyspiesza wysyłkę. Korzystając z usług chmury obliczeniowej Microsoft OneDrive w Publisher, możliwe jest również przechowywanie danych online, tak aby odbiorcy mieli do nich dostęp za pośrednictwem łącza.

Wydawnictwo 2019 posiada opcje druku w każdej jakości

W zależności od celu, w jakim mają być tworzone ulotki, broszury, zaproszenia i inne materiały reklamowe, ale także produkty do druku czysto prywatnego, Wydawnictwo 2019 oferuje szerokie możliwości w zakresie druku i oczywiście już na etapie projektowania. Dzięki temu materiały drukowane mogą być tworzone dla każdej grupy docelowej w pożądanej jakości. W przypadku druku cyfrowego za pomocą usługi druku online, dokumenty Wydawcy mogą być również zapisywane w zwykłym formacie .JPG.

Ogólne wymagania systemowe dla Microsoft Publisher 2019

Wydawnictwo Office Software 2019 jest dostępne do pobrania w dwóch wersjach 32-bitowe i 64-bitowe. Domyślnie zainstalowana jest wersja 64-bitowa, ale tylko wersja 32-bitowa może być zainstalowana na 32-bitowym systemie operacyjnym z procesorem x86. W zależności od wybranej wersji, poszczególne wymagania sprzętowe mogą się różnić - na przykład w zakresie pamięci i miejsca na dysku twardym. Proszę zwrócić uwagę na następujące minimalne wymagania:

  • Systemy operacyjne - bezwzględnie konieczne: Windows 10 lub Windows Server 2019
  • Procesor: min. 1,6 GHz, procesor 2-żyłowy
  • Miejsce na dysku twardym: min. 16 GB (32 bity) lub 20 GB (64 bity)
  • Pamięć robocza: min. 2 GB RAM (32 Bity) lub 4 GB RAM (64 Bity)
  • Karta graficzna: min. 1 280 x 768 pikseli, DirectX 10 z WDDM 2.0

Kupić Microsoft Publisher 2019 tanio jako pojedynczy program w Wiresoft

MS Publisher jest klasycznym komponentem niektórych Office Microsoft Office i dlatego zazwyczaj nie jest dostępny oddzielnie, ale tylko razem z innymi Office. W Wiresoft możesz również kupić Publisher Software 2019 jako samodzielny program - w przeciwieństwie do wielu innych dostawców oprogramowania Microsoft - a zwłaszcza jako zakupioną wersję.

Korzyści dla użytkownika: Ta jednoosobowa licencja Wydawnictwa 2019 nie zobowiązuje do tymczasowej prenumeraty z obowiązkowymi aktualizacjami lub możliwymi ograniczeniami w korzystaniu z funkcji. Dlatego też podwójnie warto zakupić od Wiresoft Publisher 2019 jako jeden program, zwłaszcza jeśli nie potrzebujesz wszystkich Office.

Bezpieczny zakup oprogramowania z Wiresoft: Zakupiona tutaj licencja jednoosobowa Wydawnictwa 2019 pochodzi zazwyczaj z większej ilości licencji firmy i dlatego stanowi tzw. oprogramowanie używane - jednak pod względem zakresu funkcji jest identyczna z wersją programu Wydawnictwa, która jest również zawarta w pakiecie Office Suite 2019. Dlatego możemy zaoferować Państwu to oprogramowanie w szczególnie korzystnej cenie!

Kupując używane oprogramowanie, użytkownik nie ponosi również żadnego ryzyka prawnego, ponieważ handel z używanym oprogramowaniem jest wyraźnie dozwolony przez prawo. Ponadto, każdy program Microsoftu dostępny w Wiresoft, niezależnie od tego, czy był wcześniej używany, czy nie, został najpierw sprawdzony pod kątem jego rzeczywistej i doskonałej użyteczności. Dlatego też, po zakupie i pobraniu na komputer, Oprogramowanie Wydawcy może być używane natychmiast w 100% i bez ograniczeń czasowych.

Jako poważny, niezawodny dystrybutor oprogramowania, Wiresoft oferuje tylko pełne wersje programów, które są identyczne z wersjami dostępnymi w firmie Microsoft i nie pochodzą z niebezpiecznych źródeł.

Zwłaszcza freelancerzy i małe i średnie przedsiębiorstwa, ale także użytkownicy prywatni korzystają ze wszystkich zalet Wydawnictwa 2019 przy zakupie oprogramowania z Wiresoftem, ponieważ oszczędzają pieniądze. W sklepie z oprogramowaniem Wiresoft można kupić MS Publisher, a także wiele innych programów Office i innych programów firmy Microsoft w wersji do nabycia.

Jeśli masz pytania dotyczące MS Publisher 2019 lub innego programu firmy Microsoft, po prostu skorzystaj z naszej porady przez e-mail, telefon lub na czacie.

Linki przekierowujące do "MICROSOFT PUBLISHER 2019"
Oceny klientów dla "MICROSOFT PUBLISHER 2019"
Napisz ocenę
Oceny zostaną aktywowane po ich weryfikacji.

Pola oznaczone * są obowiązkowe.

Zwróciłem uwagę na privacy policy".

Kategorie