Chat with us, powered by LiveChat
PRAWNA
RESELLER
SOFTWARE ASSURANCE
Klienci biznesowi
telephone
Pomoc w ustawieniu
+48 22 1530637
 
MICROSOFT VISIO 2019 PROFESSIONAL
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Przy każdym zakupie w firmie Wiresoft wspierasz Kinderschutzbund..

MICROSOFT VISIO 2019 PROFESSIONAL

Plik dostępny do natychmiastowego pobrania

 • SW10028
 • D87-07499
 • Stale Obowiązuje
 • Wszystkie języki
 • EU
P Otrzymujesz Punkty bonusowe
OPROGRAMOWANIE DO POBRANIA + LICENCJA
930,90 zł * 1 032,90 zł * (9,88% oszczędzasz)

zVAT

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Przy każdym zakupie w firmie Wiresoft wspierasz Kinderschutzbund..


Jesteś klientem biznesowym lub masz pytania prawne?

Jestem tu dla ciebie.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

SZCZEGÓŁY  
Wersja Pełna wersja
Urządzenia 1x
Zakres dostawy Pobierz + licencja
Medium Pobierz
Czas działania Bez ograniczeń
Języki Wszystkie języki
Czas dostawy  Kilka minut
System  Windows (32bit/64bit)
Serwer terminali Kompatybilność


Visio 2019 to najnowsza wersja zaawansowanego oprogramowania Microsoft do wizualizacji procesów i kontekstów biznesowych i technicznych; dzięki dołączonym narzędziom i formularzom nawet złożone zagadnienia lub zestawy danych mogą być jasno prezentowane i komunikowane. Interfejs pulpitu znany już z programów MS Office sprawia, że rozpoczęcie pracy z Visio 2019 jest szczególnie łatwe, dzięki czemu nawet nowi użytkownicy mogą szybko znaleźć drogę i intuicyjnie korzystać z różnych narzędzi i funkcji do przekształcania istniejących danych lub pomysłów w pouczające diagramy, w zależności od wymagań projektu: Kształty dostępne w Visio 2019 Professional nadają się do szczegółowego tworzenia przepływów pracy i schematów organizacyjnych, a także procesów i systemów technicznych itp - nowością jest tutaj kształt "wireframe". Ponadto, zwłaszcza w wersji Professional Edition, oferowane są teraz również diagramy struktury UML, które nadają się do modelowania klas i interfejsów. Ponadto oprogramowanie zostało zoptymalizowane pod kątem łatwiejszego importowania i szybszego przetwarzania plików DWG z programu AutoCAD.

W przypadku dalszych pytań dotyczących produktu, skontaktuj się z naszym działem obsługi klienta.

Informacje o produkcie "MICROSOFT VISIO 2019 PROFESSIONAL"

Visio 2019 Professional - profesjonalne oprogramowanie wizualizacyjne firmy Microsoft jako pojedyncza licencja do zakupu

Visio 2019 to najnowsza wersja dojrzałego oprogramowania Microsoftu do informatycznej wizualizacji procesów biznesowych i technicznych oraz ich wzajemnych powiązań; dzięki zawartym w nim narzędziom i formom można w przejrzysty sposób przedstawić i przekazać nawet złożone zagadnienia czy tomy danych.

Visio 2019 jest szczególnie łatwy w obsłudze dzięki interfejsowi desktopowemu znanemu już z programów MS Office, dzięki czemu nawet nowi użytkownicy mogą szybko odnaleźć się w terenie i intuicyjnie korzystać z różnych narzędzi i funkcji do przekształcania istniejących danych lub pomysłów w informacyjne diagramy w zależności od wymagań projektu: Kształty dostępne w tym celu w Visio 2019 Professional nadają się do szczegółowego tworzenia schematów przepływu pracy i schematów organizacyjnych, jak również procesów technicznych i instalacji itp. - kształt "wireframe" jest tu nowy. Professional Edition oferuje teraz również schematy strukturalne UML, które są odpowiednie dla klas modelowania i interfejsów. Ponadto oprogramowanie zostało zoptymalizowane pod kątem łatwiejszego importu i szybszego przetwarzania plików DWG z programu AutoCAD.

Visio 2019 Professional został również udoskonalony do użytku na urządzeniu dotykowym, dzięki czemu program można obsługiwać na odpowiednich urządzeniach końcowych za pomocą pióra cyfrowego lub po prostu palcem, także do rysowania lub dodawania notatek. A po połączeniu z Azure Active Directory lub serwerem Exchange, Visio 2019 pozwala na import danych bezpośrednio do kształtów, na przykład z programu Excel.

Dla jakich użytkowników przeznaczona jest Visio 2019 Professional Edition?

Oprócz średnich przedsiębiorstw, Visio 2019 Professional Edition jest przeznaczony przede wszystkim dla większych firm i organizacji, w których praca zespołowa jest priorytetem, jeśli chodzi o tworzenie wizualizacji procesów i struktur biznesowych itp. profesjonalnie i na bardzo wysokim poziomie. W tym celu dostępna jest duża liczba kształtów, przejrzyście ułożonych w szablonach, które można dalej dostosowywać do własnych wymagań, a następnie zapisywać jako nowe własne szablony do ponownego wykorzystania. Za pośrednictwem MS SharePoint Server lub OneDrive, schematy utworzone za pomocą Visio 2019 mogą być również udostępniane w chmurze kolegom z zespołu lub partnerom i udostępniane za pomocą zintegrowanej funkcji komentarza.

Profesjonalna wersja Microsoft Visio 2019 oferowana w sklepie internetowym Wiresoft to pojedyncza licencja w zakupionej wersji - jest to używane oprogramowanie, które ma znacznie niższą cenę w porównaniu ze zwykłymi sprzedawcami detalicznymi, którzy zazwyczaj sprzedają je tylko na podstawie ilościowej umowy licencyjnej. Daje to firmom każdej wielkości ekonomiczną możliwość szerokiego wykorzystania w swojej działalności tego profesjonalnego oprogramowania wizualizacyjnego firmy Microsoft.

Sklep internetowy Wiresoft Software oferuje również inne aplikacje Microsoftu zgodne z Visio 2019 jako ulgowe, indywidualne licencje na używane oprogramowanie, takie jak Windows 10, które są obowiązkowym warunkiem korzystania z Vision 2019. Poniższy przegląd krótko przedstawia najważniejsze cechy i innowacje Visio 2019 Professional Edition.

Korzystaj z bogatego wyboru diagramów Visio lub po prostu twórz własne kształty

Visio 2019 Professional zawiera bardzo dużą liczbę diagramów Visio dla wszystkich możliwych obszarów zastosowań; są one przejrzyście zorganizowane w różnych szablonach, w których zawarte są poszczególne kształty. Kształty mogą być wypełnione bezpośrednio tekstem, przy czym program automatycznie wstawia ten tekst podczas pisania, ale mogą być również połączone bezpośrednio z tabelą Excel lub bazą danych Exchange lub dane mogą być importowane za pomocą MS SharePoint lub OneDrive Services.

Portfolio Visio 2019 Professional oferuje w tym celu ponad 600 kształtów, z czego około 400 to również kształty "inteligentne": powiązane z nimi metadane są automatycznie dostosowywane do danego kształtu w momencie jego aktualizacji. Ponadto, wiele kształtów jest zgodnych ze standardami branżowymi, dlatego też schematy te zawierają wiążące informacje. Podsumowując, Visio 2019 Professional Edition oferuje użytkownikom wszystko, czego potrzebują do twórczej pracy, aby w zrozumiały sposób przedstawić procesy lub systemy. Visio 2019 Professional Edition zawiera również więcej:

Nowość: Diagramy UML wyłącznie w Visio 2019 Professional Edition

Wbudowane w Visio 2019 Professional narzędzia UML ułatwiają tworzenie diagramów komunikacji, komponentów i wdrożeń w celu wizualizacji portów i interfejsów, relacji i komponentów: UML - Unified Modeling Language - został opracowany jako język modelowania graficznego specjalnie do wizualizacji i dokumentacji, jak również do specyfikacji i projektowania komponentów oprogramowania i innych systemów.

Aby wymienić tylko kilka przykładów możliwych zastosowań diagramów UML w Visio 2019 Professional: Schematy klas UML zapewniają statyczny widok klas i relacji pomiędzy obiektami w systemie, natomiast schematy komponentów dzielą system na powiązane ze sobą komponenty i mogą również wyświetlać strukturę kawałka kodu. Diagramy wdrożeniowe UML ilustrują również konfigurację elementów sprzętowych i programowych, a diagramy sekwencji UML pokazują wszystkie podmioty lub obiekty uczestniczące w interakcji.

Nowość: Schematy zapisu w bazie danych

Professional Edition zawiera również schematy zapisu w bazie danych, zwane również Entity Relationship Model (Model ER lub ERM), które mogą być wykorzystane do stworzenia graficznego modelu prostej lub złożonej bazy danych.

Inne ulepszenia i uzupełnienia w Visio 2019

Ponadto program Visio 2019 Professional oferuje również inne nowe rodzaje diagramów i funkcji, a także zoptymalizowaną obsługę plików programu AutoCAD:

Nowe schematy startowe pozwalają na szybszy start z Visio 2019

Visio 2019 zawiera również nowe schematy startowe, wykresy organizacyjne i język specyfikacji i opisu (SDL), które są często używane do wyświetlania wykresów przepływu, przepływów pracy i linii czasu. Program oferuje również praktyczne wskazówki, jak stworzyć odpowiedni typ wykresu, co jest szczególnie pomocne dla początkujących.

Kształty zawarte już w Visio 2019 Professional można również dostosować do własnych wymagań. Narzędzia projektowe - takie jak gradienty i przezroczystość, efekty takie jak cień i poświata, odbicie i 3D - mogą być używane do edycji poszczególnych elementów: teksty mogą być zmieniane w kierunku, formatowaniu i kolorze, a linie/krawędzie mogą być dostosowane pod względem grubości, stylu i koloru; możliwa jest również edycja całego diagramu.

Użytkownicy mogą tworzyć własne kształty w Vision 2019 Professional i zapisywać je, aby były dostępne jako kształt wzorcowy przy następnym użyciu, dodając je do szablonu "Ulubione".

Nowość: Schematy ramek drucianych

Nowością w Visio 2019 jest również typ schematu wireframe; schematy wireframe służą przede wszystkim do nakreślenia koncepcji interfejsu użytkownika aplikacji, jej funkcji i zawartości podczas tworzenia aplikacji.

Nowość: Wsparcie dla programu AutoCAD zostało zoptymalizowane.

Program Visio 2019 obsługuje teraz program AutoCAD w wersji Visio 2019 dzięki ulepszonej i rozszerzonej obsłudze importu plików DWG lub DXF utworzonych w programie AutoCAD 2007 lub wcześniej, a także dzięki szybszemu importowi, lepszemu skalowaniu i bardziej płynnemu nakładaniu kształtów. Do obiektów programu AutoCAD importowanych do programu Visio 2019 należą

Plany lub plany budynku można przekształcić na kształt Visio, a następnie uzupełnić o dodatkowe kształty, np. w celu zaplanowania rozmieszczenia i rozmieszczenia stanowisk pracy lub maszyn i urządzeń w pomieszczeniu.

Typowe typy wykresów Visio w Visio 2019 Professional Edition

Poniższe typy wykresów są tylko przykładami najczęściej używanych kształtów dostępnych w Visio 2019 Professional:

Do projektowania i inżynierii budowlanej:

 • Plany pięter ilustrują wykorzystanie pomieszczeń, np. do planowania pomieszczeń w firmie lub organizacji.
 • Plany budowy umożliwiają zgodne ze standardem IEEE techniczne przedstawienie infrastruktury lub usług budowlanych, np. obwodów, instalacji, rurociągów i innych systemów.

Procesy firmowe i związane z projektami:

 • Flowcharty wizualizują poszczególne fazy procesów biznesowych lub procedur technicznych,
 • Szczególnie diagramy pły wackie służą do przypisywania poszczególnych etapów pracy do różnych działów w firmie.
 • Przepływowe wykresywielofunkcyjne systemu modelowego typu diagram IDEF0 lub decyzji firmowych, natomiast wykresy BPMN są wykorzystywane szczególnie w informatyce biznesowej lub zarządzaniu procesami.
 • Schematy procesów biznesowych są wykorzystywane do wyjaśnienia złożonych procesów operacyjnych.
 • Diagramy przestawne są wykorzystywane do oceny dużej ilości danych, natomiast
 • Schematy osi czasu dokumentują przepływ procesów biznesowych.
 • Wykresy słupkowe 3D ilustrują np. sprzedaż, zyski lub inne wskaźniki KPI.

Oświadczenia techniczne:

 • Schematy przepływu procesowego służą głównie do wizualizacji procesów chemicznych i przemysłowych oraz wymaganych dla nich urządzeń.
 • SchematyIT, takie jak schematy ITIL (Information Technology Infrastructure Library), służą do zobrazowania funkcji i ról zdefiniowanych wcześniej w systemie, np. w aktywnych katalogach i bazach danych.

Inne typy schematów strukturalnych:

 • Schematy organizacyjne ilustrują strukturę organizacji i hierarchii, w tym zależności.
 • Schematy sekwencyjne zawierają wszystkich uczestników interakcji, w tym zdarzeń.
 • Schematy aktywności natomiast opisują wewnętrzne zachowania w metodach i działaniach.
 • Schematy stanu ilustrują np. cykl życia produktów.
 • Schematy przypadków wizualizują poszczególne fazy projektu, a jednocześnie
 • Schematy komunikacyjne w ramach systemu pokazują wzajemne oddziaływanie elementów.

Sprzęt i inne wymagania dotyczące użytkowania Microsoft Visio 2019 Professional

Zasadniczo MS Vision 2019 Professional Edition w wersji 32-bitowej i 64-bitowej może być używany tylko w połączeniu z Windows Windows 10 lub Windows Server 2019! Dalsze informacje na temat odpowiednich wymagań minimalnych można znaleźć w poniższym zestawieniu:

 • Procesor: min. 1,6 GHz, dwurdzeniowy
 • Systemy operacyjne (bezwzględnie konieczne): Windows 10, Windows Server 2019
 • Pamięć robocza: co najmniej 4 GB RAM (64-bitowa) lub 2 GB RAM (32-bitowa)
 • Miejsce na dysku twardym: co najmniej 4,0 GB wolnego miejsca
 • Rozdzielczość wyświetlacza/ekranu: 1 280 x 768
 • Graficzne: Karta graficzna DirectX 10 przyspieszająca pracę sprzętu graficznego
 • Wersja .NET: Dla niektórych funkcji Vision 2019 wymagana jest instalacja .NET 3.5 lub 4.6.
 • Korzystanie z opisanych funkcji do korzystania z plików Visio w chmurze wymaga posiadania konta z OneDrive, OneDrive for Business lub SharePoint.

MS Visio 2019 Professional Edition - kup jedną licencję tanio w Wiresoft

Wiresoft oferuje w sklepie internetowym MS Visio 2019 Professional Edition jako licencję dla jednego użytkownika, jest to tzw. oprogramowanie używane, które ma znacznie niższą cenę w porównaniu z porównywalnym nowym oprogramowaniem. Wersja zakupowa Visio 2019 oferuje Państwu nie tylko obniżenie ceny, ale również dalszą dużą zaletę nieograniczonej czasowo użyteczności, w przeciwieństwie do wersji abonamentowej.

Oferowana licencja jednokrotnego użytkownika wersji Professional Edition of MS Visio 2019 pochodzi z licencji woluminowej tego programu Microsoftu, który został po raz pierwszy zakupiony i ewentualnie używany przez firmę. Kiedy ta licencja woluminowa została odsprzedana, została ona podzielona na pojedyncze licencje i w ten sposób oznaczona jako używane oprogramowanie lub "Używane oprogramowanie". Ani podział licencji Professional Volume License Visio 2019 na takie indywidualne licencje, ani późniejsze zmiany oznaczenia na "Używane oprogramowanie" nie oznaczają żadnych ograniczeń w odniesieniu do jego funkcjonalności lub użyteczności - nie tylko dlatego, że proces ten nie narusza żadnych obowiązujących przepisów prawa, ale również dlatego, że oprogramowanie zasadniczo nie może się zużywać.

Kupowanie oprogramowania z Wiresoftem - dla Ciebie zawsze bezpieczny biznes z wieloma zaletami! Kupując licencję dostępną w Wiresoft Shopie, np. MS Visio 2019 Professional, korzystasz nie tylko z naprawdę niskiej ceny, ale także z bezpiecznego, natychmiastowego pobrania po zakończeniu procesu płatności i natychmiastowej aktywacji licencji oprogramowania za pomocą dołączonego klucza licencji wolumenowej. I: Zakup licencji na używane oprogramowanie dla ekskluzywnych edycji programów Microsoft, takich jak MS Visio 2019 Professional lub innych programów, daje możliwość samodzielnego korzystania z nich bez ograniczeń abonamentowych.

W sklepie z używanym oprogramowaniem firmy Microsoft Wiresoft można znaleźć Visio 2019 Professional Edition oraz inne wersje lub wersje Visio i innego oprogramowania firmy Microsoft, np. Windows 10 i Windows Server 2019, które są wymagane do korzystania z Visio 2019 Professional. Jeśli masz pytania dotyczące MS Visio 2019 Professional lub innego oprogramowania Microsoft oferowanego w sklepie, po prostu skorzystaj z naszych kompetentnych porad na czacie lub przez e-mail lub telefon.

Linki przekierowujące do "MICROSOFT VISIO 2019 PROFESSIONAL"
Oceny klientów dla "MICROSOFT VISIO 2019 PROFESSIONAL"
Napisz ocenę
Oceny zostaną aktywowane po ich weryfikacji.

Pola oznaczone * są obowiązkowe.

Zwróciłem uwagę na privacy policy".

Kategorie