Chat with us, powered by LiveChat
PRAWNA
RESELLER
SOFTWARE ASSURANCE
Klienci biznesowi
telephone
Pomoc w ustawieniu
+48 22 1530637
 
MICROSOFT VISIO 2016 PROFESSIONAL
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Przy każdym zakupie w firmie Wiresoft wspierasz Kinderschutzbund..

MICROSOFT VISIO 2016 PROFESSIONAL

Plik dostępny do natychmiastowego pobrania

 • SW10027
 • D87-07284
 • Stale Obowiązuje
 • Wszystkie języki
 • EU
P Otrzymujesz Punkty bonusowe
OPROGRAMOWANIE DO POBRANIA + LICENCJA
625,90 zł * 694,90 zł * (9,93% oszczędzasz)

zVAT

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Przy każdym zakupie w firmie Wiresoft wspierasz Kinderschutzbund..


Jesteś klientem biznesowym lub masz pytania prawne?

Jestem tu dla ciebie.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

SZCZEGÓŁY  
Wersja Pełna wersja
Urządzenia 1x
Zakres dostawy Pobierz + licencja
Medium Pobierz
Czas działania Bez ograniczeń
Języki Wszystkie języki
Czas dostawy  Kilka minut
System  Windows (32bit/64bit)
Serwer terminali Zgodność


Dzięki Visio Professional 2016 użytkownicy mają do dyspozycji maksymalną liczbę narzędzi i szablonów do profesjonalnego tworzenia zróżnicowanych diagramów dla różnych obszarów biznesowych, technicznych lub naukowych - wszędzie tam, gdzie plany, rysunki i ilustracje ułatwiają zrozumienie złożonych struktur, procesów i faktów.

W przypadku dalszych pytań dotyczących produktu, skontaktuj się z naszym działem obsługi klienta.
Informacje o produkcie "MICROSOFT VISIO 2016 PROFESSIONAL"

MS Visio Professional 2016 - kup najbardziej wszechstronną edycję do profesjonalnych wizualizacji jako pojedynczą licencję

Dzięki programowi Visio Professional 2016 użytkownicy mają do dyspozycji maksymalną liczbę narzędzi i szablonów do profesjonalnego tworzenia zróżnicowanych diagramów dla szerokiego zakresu dziedzin biznesowych, technicznych lub naukowych - wszędzie tam, gdzie plany, rysunki i ilustracje ułatwiają zrozumienie złożonych struktur, procesów i faktów.

W tym celu Visio Professional 2016 oferuje nie tylko szeroką gamę najróżniejszych typów diagramów, w tym rozszerzenia, ale również dodatkowe szablony i style, które są również przejrzyście zorganizowane w obszarach tematycznych z tzw. kształtami w zestawie konstrukcyjnym poprzez sensowny podział na szablony, aby zapewnić gotowe elementy w zależności od obszaru zastosowania, które można jedynie wypełnić aktualnymi danymi, a w razie potrzeby również dostosować lub zmienić według własnych pomysłów. Specjalnie do tworzenia diagramów biznesowych i technicznych oraz procesowych - a zwłaszcza także sieciowych, programowych i bazodanowych - Visio Professional 2016 posiada wiele dodatkowych szablonów (w tym BPMN 2.0 - skrót od Business Process Model and Notation), a także dodatkowe rzuty kondygnacji i mapy.

Użytkownicy korzystający z usługi chmurowej Microsoft OneDrive mogą również udostępniać pliki utworzone za pomocą programu Visio Professional 2016 online innym osobom, a nawet udostępniać je do współpracy zespołowej, utworzone diagramy można powiązać z danymi bazowymi, aby zawsze zapewnić "aktualną wersję prawdy" ("one version of truth"), ponieważ zawarte w nich dane są tu automatycznie aktualizowane. Podobnie, DataVisualizer może być użyty do zaimportowania danych z innego źródła bezpośrednio do wykresu.

Od wersji Windows 8 użytkownicy mogą również korzystać z programu Visio Professional 2016 na urządzeniach obsługujących dotyk i obsługiwać program za pomocą rysika lub palca, aby rysować lub dodawać tekst.

Dla jakich użytkowników przeznaczona jest edycja Visio Professional 2016?

Dzięki szerokiemu portfolio kształtów i narzędzi, Professional Edition MS Visio 2016 oferuje najlepsze warunki do wykorzystania przez wymagających użytkowników - w firmach, organizacjach, a nawet osoby prowadzące własną działalność gospodarczą - do profesjonalnego tworzenia precyzyjnych, złożonych wizualizacji, uwzględniających przede wszystkim obowiązujące normy i standardy techniczne.

Pojedyncza licencja Professional Edition programu Microsoft Visio 2016 dostępna jest w sklepie Wiresoft Software Shop w wersji zakupowej w postaci tzw. oprogramowania używanego, które pochodzi z poprzedniej licencji wolumenowej. Oznacza to, że cena jest znacznie niższa niż w przypadku nowego oprogramowania i nie ma obowiązku subskrypcji, jak to często bywa w przypadku takich edycji. Dzięki pojedynczej licencji firmy Wiresoft dla programów Microsoft, kupujący korzystają z korzyści ekonomicznych oprogramowania używanego, aby używać tego profesjonalnego oprogramowania do wizualizacji w rozsądnej cenie. Dodatkowo kompatybilność Visio Pro 2016 z Windows 7 czyni tę wersję atrakcyjną przede wszystkim dla grona użytkowników, którzy nadal korzystają z tego systemu operacyjnego, dzięki czemu nie potrzebują (kosztownej) aktualizacji dotychczasowych programów, aby móc korzystać z Visio 2016.

Oprócz Visio Professional 2016, w Sklepie Internetowym Wiresoft Software dostępnych jest wiele innych programów lub pakietów oprogramowania Microsoft Windows kompatybilnych z tą edycją oraz systemami operacyjnymi, w postaci tanich licencji indywidualnych na oprogramowanie używane. Poniższe zestawienie prezentuje najważniejsze funkcje oraz nowości w edycji Visio Professional 2016.

Ekskluzywne cechy i funkcje programu Visio Professional 2016 Edition

Program Visio Professional 2016 Edition oferuje w wielu obszarach więcej opcji tworzenia diagramów, a także udostępniania ich innym. Obejmują one następujące ekskluzywne funkcje:

Diagramowanie zgodnie z najnowszymi standardami

W MS Visio Professional 2016 dla wielu szablonów zintegrowane są różne standardy branżowe i notacje, dzięki czemu tworzone za ich pomocą diagramy spełniają ich normy, a tym samym mogą zawierać również wiążące oświadczenia. Ponadto, wiele kształtów Visio oferuje możliwość powiązania z indywidualnymi wskaźnikami i metadanymi, które są następnie automatycznie aktualizowane na diagramie.

 • UML 2.4: Unified Modeling Language jest graficznym językiem modelowania, który jest używany do specyfikacji i konstrukcji, jak również do wizualizacji i dokumentacji w szczególności komponentów oprogramowania, ale także innych systemów.
 • Windows Workflow 4.0 jest biblioteką programową dla środowiska programistycznego Microsoft .NET, która służy do prostego tworzenia złożonych procesów pracy sterowanych programowo.
 • IEEE jest światowym Standard Instytutu Inżynierów Elektryków i Elektroników dla dziedzin inżynierii elektrycznej i technologii informacyjnych.
 • EPK - skrót od Event Driven Process Chain - jest graficznym językiem modelowania powszechnie używanym przez organizacje do reprezentowania i modelowania procesów biznesowych w celu usystematyzowania lub paralelizacji procesów operacyjnych.
 • ISO - to Standard do tworzenia rysunków izometrycznych, szczególnie dla trójwymiarowych reprezentacji budynków, pomieszczeń lub obiektów.
 • BPMN 2.0 - Business Process Modeling Notation - to graficzny język specyfikacji wykorzystywany w standardowych procedurach modelowania procesów biznesowych, w szczególności w systemach informatycznych przedsiębiorstw, zarządzaniu procesami oraz dokumentacji informatycznej.

Automatyczne tworzenie diagramów za pomocą DataVisualizer                      

Dodatek DataVisualizer jest dostępny wyłącznie w edycji Visio Professional 2016 i umożliwia automatyczne tworzenie diagramów poprzez łączenie się z zewnętrznym źródłem danych, takim jak Excel. Funkcja ta może być wykorzystywana zarówno dla standardowych schematów blokowych - Simple Flowcharts - jak i dla poziomych lub pionowych schematów krzyżowych - Cross-Functional Flowcharts. Dzięki synchronizacji danych w czasie rzeczywistym, zmiany na wykresie (jak również w źródle danych) mogą być natychmiast widoczne, co jest szczególnie ważne w zarządzaniu procesami.

Udostępnianie "aktualnej wersji prawdy" wykresu przez przeglądarkę

Dzięki powiązaniu kształtów diagramu z danymi w czasie rzeczywistym i udostępnieniu go online za pośrednictwem chmurowej usługi OneDrive firmy Microsoft, inni użytkownicy mogą nie tylko edytować go za pomocą przeglądarki, ale także mogą mieć pewność, że dostępna jest dla nich tzw. "aktualna wersja prawdy" tego diagramu, ponieważ zawarte w nim powiązane dane są automatycznie aktualizowane.

Używanie plików DWG w programie Visio Pro 2016

Wersja Professional Edition programu Visio 2016 obsługuje również import plików DWG (do wersji DWG 2010) - branżowego standardu wymiany danych CAD - z programu AutoCAD. Dzięki temu pliki .dwg są udostępniane użytkownikom do dalszego wykorzystania w programie Visio, np. na podstawie rzutów kondygnacji budynków, w celu wykorzystania tych informacji do planowania przestrzeni, np. biur lub zakładów przemysłowych.

Schematy utworzone w programie Visio można zapisać ponownie jako pliki AutoCAD lub w popularnych formatach plików graficznych .jpeg, .png lub .xml, a także w formacie PDF.

Ponadto w programie Visio Professional 2016 zastosowano formaty plików VSDX i VSDM, które są oparte na konwencji Microsoft Standard OPC (Open Packaging Conventions) służącej do kompresji plików w formacie ZIP.

Inne funkcje programu Visio 2016 Professional

Użytkownicy mają dostęp do wielu innych przydatnych funkcji w wersji Professional, jak również w pozostałych edycjach programu Visio 2016, które ułatwiają korzystanie z programu, a tym samym zwiększają jego wydajność:

Office Funkcje w programie Visio 2016 Professional

Bieżące funkcje są dostępne również w wersji Professional Edition programu MS Visio 2016, ponieważ są one również zintegrowane z odpowiednią wersją programu MS Visio 2016 Office Są zintegrowane:

 • Funkcja wyszukiwania "Powiedz mi" zapewnia szybszą orientację, szczególnie dla początkujących: wystarczy wprowadzić poszukiwane funkcje i terminy w polu wyszukiwania, a program Visio pokaże, gdzie je znaleźć lub jak ich używać.
 • Czarne motywy" oferują dostosowanie kolorów pulpitu w białym, szarym lub czarnym obszarze, co pozwala na bardziej przyjazną dla oka pracę poprzez zmianę kontrastów.

Użyj "Diagramów startowych" jako szablonów w programie Visio Professional 2016 - lub stwórz własne kształty

Diagramy startowe" są skuteczną pomocą w programie Visio, która pozwala na szybsze tworzenie diagramów. Dostarczają one gotowych diagramów, które użytkownik może następnie uzupełnić lub dostosować wprowadzając własne dane w oparciu o zrozumiałe instrukcje krok po kroku. Dla Visio Professional 2016 dostępne są diagramy startowe specjalnie dla diagramów przepływu - tzw. diagramy Swimlane.

Ulepszona obsługa i kompatybilność

Program Visio Professional 2016 wspiera również użytkowników pomocnymi wskazówkami i funkcjonalnościami podczas tworzenia diagramów: Na przykład, automatyczne wyrównywanie i pozycjonowanie kształtów, które są szczególnie łatwe do włączenia do diagramu poprzez przeciąganie i upuszczanie, zapewnia przejrzysty wygląd.

Ogólnie rzecz biorąc, zgodność programu Visio 2016 z innymi programami Office została znacznie poprawiona: pliki programu Visio można teraz bez problemu wykorzystywać w innych typach dokumentów, na przykład jako grafikę w prezentacji PowerPoint.

Typy diagramów dostępne w programie Visio Professional 2016

Szerokie portfolio profesjonalnych diagramów dostępnych w programie Visio Professional 2016, obejmujące 70 szablonów i ponad 600 typowych kształtów oraz kolejnych 400 kształtów inteligentnych, jeszcze bardziej ułatwia wizualizację różnorodnych struktur, systemów i procesów. Dla nieskomplikowanego korzystania z tego szerokiego wachlarza możliwości, jak również dla lepszej orientacji przy wyszukiwaniu odpowiedniego szablonu diagramu, wszystkie typy są wyraźnie przypisane do różnych szablonów, które zawierają pasujące kształty, z których wiele odpowiada również typowym standardom branżowym, w tym:

 • Diagramy przepływu, linie czasu, wykresy przestawne i schematy organizacyjne - dla diagramów biznesowych
 • Diagramy IT dla mapowań Active Directory, jak również szczegółowe przypisania sieci i szaf rack, w tym diagramy ITIL (Information Technology Infrastructure Library) Standard
 • Diagramy dla oprogramowania i baz danych, takie jak UML 2.4 (Unified Modeling Language), mapy stron internetowych i notacje bazodanowe
 • Schematy i diagramy przepływów międzyfunkcyjnych wg IDEF0 (Integration Definition for Process Modeling) oraz BPMN (Business Process Model and Notation) Standard, a także przepływy Microsoft SharePoint - dla wszystkich typów diagramów procesów
 • Typowe plany i rzuty kondygnacji nieruchomości, biur i pomieszczeń z HVAC (ogrzewanie, wentylacja i klimatyzacja)
 • Schematy techniczne dla instalacji elektrycznych, obwodów i systemów zgodnie z IEEE Standard (Instytutu Inżynierów Elektryków i Elektroników)

Ponadto program Visio Professional 2016 umożliwia użytkownikom korzystanie z istniejących kształtów w celu ich dostosowania, w tym za pomocą różnych narzędzi do formatowania tekstu, zmiany stylu linii i wypełniania obszarów kolorami, wzorami itp. Można je następnie zapisać w szablonie Ulubione w celu ponownego wykorzystania.

Wymagania sprzętowe dla programu Microsoft Visio Professional 2016

Microsoft Visio Professional 2016 dostępny jest zarówno w wersji 32-bitowej, jak i 64-bitowej - w zależności od tego obowiązują dalsze różne wymagania, np. dotyczące pamięci głównej. W przypadku korzystania z Windows 8 jako systemu operacyjnego program Visio 2016 obsługuje wyświetlacze wielodotykowe, dzięki czemu nadaje się do użytku mobilnego na odpowiednich urządzeniach końcowych z systemem iOS lub Android. Do zarządzania plikami programu Visio w chmurze wymagane jest połączenie z usługą MS OneDrive.

 • Obsługiwane systemy operacyjne: od Windows 7 wzwyż
 • Obsługiwane systemy operacyjne serwerów: od Windows 10 Server, Windows Server 2012 R2, Windows Server 2012 do Windows Server 2008 R2
 • Procesor: x86 z co najmniej 1 GHz; x64 z co najmniej 2 GHz, SSE2
 • Pamięć: 1.0 GB RAM (32 bit); 2.0 GB RAM (64 bit)
 • Miejsce na dysku twardym: co najmniej 3,0 GB
 • Rozdzielczość: 1,024 x 768 pikseli
 • Karta graficzna: DirectX 10

Kup MS Visio 2016 Professional Edition jako pojedynczą licencję w rozsądnej cenie w Wiresoft

Visio 2016 Professional Edition jest oferowany przez firmę Wiresoft w sklepie internetowym w postaci licencji jednostanowiskowej jako oprogramowanie używane - dzięki temu jego cena jest znacznie niższa niż porównywalnych towarów nowych, podczas gdy tutaj w zwykłym handlu często dostępna jest tylko najnowsza wersja oprogramowania Visio. Oprócz niższej ceny, wersja zakupowa programu Visio 2016 ma tę wielką zaletę ekonomiczną, że można z niej korzystać przez nieograniczony czas, ponieważ nie jest to wersja abonamentowa z typowymi zobowiązaniami umownymi.

Ta dostępna licencja jednostanowiskowa MS Visio 2016 Professional Edition była częścią wcześniejszej licencji wolumenowej programu o tej samej nazwie firmy Microsoft, z tą różnicą, że została zakupiona i ewentualnie używana przez firmę. Kiedy został odsprzedany firmie Wiresoft, licencja wolumenowa została przekształcona w licencje indywidualne; w rezultacie został on oznaczony jako oprogramowanie używane lub "Oprogramowanie używane". Jednak ani ta konwersja na licencje dla pojedynczego użytkownika, ani to oznaczenie Visio Professional 2016 Edition jako oprogramowania używanego nie powoduje żadnych ograniczeń co do jego użyteczności czy zakresu funkcji - nie tylko dlatego, że oprogramowanie nie może podlegać zużyciu, ale także dlatego, że podział i odsprzedaż nie stanowią naruszenia obowiązujących przepisów prawa: Licencje oferowane w Wiresoft jako używane oprogramowanie - takie jak te na Microsoft Visio 2016 Professional Edition - pochodzą wyłącznie od firm zlokalizowanych w Europie. Dlatego też podstawowe transakcje handlowe są również regulowane przez prawo precedensowe obowiązujące w UE, które jasno stwierdza, że handel używanym oprogramowaniem jest prawnie dozwolony. Zostało to również wielokrotnie potwierdzone w różnych orzeczeniach sądowych, tak więc ryzyko odpowiedzialności dla kupującego jest z całą pewnością wykluczone. Co więcej, zakupione oprogramowanie jest również odporne na audyt dzięki kompletnej dokumentacji wszystkich poprzednich nabywców i sprzedawców ze strony firmy Wiresoft.

Zakup oprogramowania za pośrednictwem Wiresoft to zawsze bezpieczny interes, który ma dla Ciebie same zalety! Przy każdym zakupie licencji takiej jak MS Visio 2016 Professional w Sklepie Wiresoft, korzystasz nie tylko z przewagi cenowej nad porównywalnymi nowymi towarami, ale także z bezpieczeństwa natychmiastowego pobrania po zakończeniu procesu płatności, w tym natychmiastowej aktywacji licencji za pomocą ważnego klucza licencji wolumenowej.

Tak więc zakup używanych licencji na oprogramowanie takie jak do Visio Professional 2016 Edition lub do innego programu firmy Microsoft daje Państwu również możliwość korzystania z takich ekskluzywnych edycji programu bez ograniczeń.

W sklepie Wiresoft Shop dla używanego oprogramowania Microsoft, oprócz MS Visio Professional 2016 Edition, znajdziesz nie tylko inne edycje lub wersje Visio, ale także wiele innych programów Microsoft, które są z nim kompatybilne, takich jak Windows systemy operacyjne i serwerowe, i tak dalej. Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące MS Visio Professional 2016 lub jakiegokolwiek innego oprogramowania Microsoft w Wiresoft Softwareshop, skontaktuj się z naszym zespołem obsługi klienta za pośrednictwem czatu, telefonu lub poczty e-mail.

Linki przekierowujące do "MICROSOFT VISIO 2016 PROFESSIONAL"
Oceny klientów dla "MICROSOFT VISIO 2016 PROFESSIONAL"
Napisz ocenę
Oceny zostaną aktywowane po ich weryfikacji.

Pola oznaczone * są obowiązkowe.

Zwróciłem uwagę na privacy policy".

Kategorie