Chat with us, powered by LiveChat
PRAWNA
RESELLER
SOFTWARE ASSURANCE
Klienci biznesowi
telephone
Pomoc w ustawieniu
+48 22 1530637
 
MICROSOFT PROJECT 2019 PROFESSIONAL
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Przy każdym zakupie w firmie Wiresoft wspierasz Kinderschutzbund..

MICROSOFT PROJECT 2019 PROFESSIONAL

Plik dostępny do natychmiastowego pobrania

 • SW10021
 • H30-05830
 • Stale Obowiązuje
 • Wszystkie języki
 • EU
P Otrzymujesz Punkty bonusowe
OPROGRAMOWANIE DO POBRANIA + LICENCJA
1 494,90 zł * 1 659,90 zł * (9,94% oszczędzasz)

zVAT

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Przy każdym zakupie w firmie Wiresoft wspierasz Kinderschutzbund..


Jesteś klientem biznesowym lub masz pytania prawne?

Jestem tu dla ciebie.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

SZCZEGÓŁY  
Wersja Pełna wersja
Urządzenia 1x
Zakres dostawy Pobierz + licencja
Medium Pobierz
Czas działania Bez ograniczeń
Języki Wszystkie języki
Czas dostawy  Kilka minut
System  Windows (32bit/64bit)
Serwer terminali Zgodność


Project 2019 Professional to wszechstronny, wypróbowany i przetestowany system zarządzania projektami dla większych firm i organizacji, oferujący szeroki zakres praktycznych funkcji biznesowych do planowania, zarządzania i kontrolowania projektów. Typowe wymagania Enterprise w zakresie zarządzania projektami (EPM) obejmują zarządzanie wymaganiami, wieloma projektami i portfelem, a także zarządzanie ryzykiem i dokumentami, centralne planowanie zasobów, śledzenie czasu, zarządzanie dostępem i raportowanie za pośrednictwem Microsoft SQL Server. Dlatego też Project 2019 Professional został również zaprojektowany z myślą o płynnej kompatybilności z wieloma innymi aplikacjami Microsoft i usługami w chmurze.

W przypadku dalszych pytań dotyczących produktu, skontaktuj się z naszym działem obsługi klienta.

Informacje o produkcie "MICROSOFT PROJECT 2019 PROFESSIONAL"

MS Project 2019 Professional - oprogramowanie do zarządzania projektem w wersji zakupionej

Project 2019 Professional to wszechstronny, sprawdzony system zarządzania projektami dla większych firm i organizacji, oferujący szeroki zakres praktycznych funkcji biznesowych do planowania, zarządzania i kontroli projektów. Typowe wymagania Enterprise Project Management (EPM) obejmują wymagania, zarządzanie wieloma projektami i portfelami projektów, zarządzanie ryzykiem i dokumentami, centralne planowanie zasobów, śledzenie czasu, zarządzanie dostępem i raportowanie poprzez Microsoft SQL Server. Dlatego też Projekt 2019 Professional został zaprojektowany również z myślą o zapewnieniu bezproblemowej kompatybilności z wieloma innymi aplikacjami firmy Microsoft i usługami w chmurze.

Projekt 2019 Professional może być wykorzystany do kontroli typowych grup procesów inicjowania, planowania, monitorowania, kontrolowania, wykonywania i zakończenia projektów zdefiniowanych przez standard PMI. Dostarcza on odpowiedzi na wszystkie ważne pytania niezbędne do skutecznego osiągnięcia celu projektu, na które odpowiedzi należą do decydujących czynników konkurencyjnych w dzisiejszym codziennym życiu biznesowym, takich jak rodzaj pracy wymaganej do tego celu, niezbędny zakres, jak również wykorzystanie zasobów pod względem czasowym, a także informacje o obciążeniu pracą, niezbędnych lub brakujących kompetencjach i możliwościach, rzeczywistym wysiłku, budżecie i kosztach.

Microsoft Project 2019 Professional jest zazwyczaj dostępny tylko jako licencja woluminowa, ale Wiresoft oferuje również tę edycję w postaci używanego oprogramowania w formie pojedynczej licencji do zakupu. Oferuje to wielu mniejszym firmom ekonomiczną możliwość korzystania z tego profesjonalnego oprogramowania Microsoft. W Wiresoft Software-Onlineshop znajdziesz oprócz Projektu 2019 Professional także pojedyncze licencje innych wersji lub wersji MS Project 2019 jako wersję zakupową, a także dalsze programy firmy Microsoft, które uzupełniają kompleksowe wykorzystanie MS Project. Poniższy przegląd ukazuje najważniejsze optymalizacje i nowe funkcje Projektu 2019 Professional edition.

Wyłączne cechy Projektu 2019 Professional Edition

W porównaniu do Standard Edition, Professional Edition of MS Project 2019 oferuje szereg ekskluzywnych funkcji, które są szczególnie ważne dla większych firm w zarządzaniu projektami: Project 2019 Professional współpracuje ze Skype for Business, MS SharePoint oraz Project Server, który umożliwia bardziej kompleksową niż dotychczas komunikację. Edycja ta może być również wykorzystywana w połączeniu z Project Server i Project Online. Ponadto wiele zintegrowanych szablonów i typowych narzędzi planowania już teraz przyczynia się do zwiększenia wydajności zespołów. Professional Edition posiada również dodatkowe widoki, takie jak Team Planner dla lepszego przeglądu.

Lepsze zarządzanie portfelem

MS Project 2019 Professional posiada również ulepszone zarządzanie portfelem, które umożliwia śledzenie wielu projektów. W ten sposób kierownicy projektów mogą natychmiast sprawdzić, czy projekt przebiega zgodnie z planem, czy też potrzebne jest wsparcie. Kolejne wyświetlacze do zarządzania budżetem i harmonogramami zapewniają lepszy strukturalny przegląd zarządzania, a płynna integracja z Power BI zapewnia funkcje analizy, w tym sugerowane rozwiązania w sytuacjach krytycznych.

Kompleksowe zarządzanie zasobami

Narzędzia zintegrowane w ramach Projektu 2019 Professional sprawiają, że zarządzanie zasobami i planowanie staje się jeszcze bardziej przejrzyste. Ponadto, typowe rodzaje zasobów, takie jak "praca", "materiał" i "koszty" mogą być jeszcze efektywniej obliczane i wykorzystywane, co pozwala na tworzenie ich w puli zasobów i przypisywanie ich do poszczególnych działań, zwłaszcza do planowania krzyżowego, przy uwzględnieniu ograniczeń czasowych i możliwych przeciążeń. Dzięki przejrzystemu zapisowi aktywności i czasu, wszystkie aktywności mogą być aktualizowane lokalnie niezależnie, a kierownicy zespołów zawsze znają aktualny status quo poprzez ścieżkę aktywności zaznaczoną na diagramie Gantta. W tym celu interfejs użytkownika powiązany z kontekstem oferuje możliwość organizowania i łączenia procesów w sposób ukierunkowany oraz tworzenia odpowiednich osi czasu.

Komunikacja w czasie rzeczywistym

Integracja Skype for Business i komunikatorów internetowych umożliwia komunikację w czasie rzeczywistym, dzięki czemu praca zespołowa staje się jeszcze bardziej efektywna. Dzięki umożliwieniu ich bezpośrednio w planie projektu, wszystkie zasoby projektu są teraz skonsolidowane w jednym widoku.

Co jeszcze jest nowego w MS Project Professional 2019 - Najważniejsze cechy

Projekt 2019 wykazuje również wizualną różnicę w stosunku do poprzedniej wersji: z atrakcyjnym, nowym, bardziej przejrzystym interfejsem wyświetlania na pulpicie. Obejmuje to różne optymalizacje istniejących funkcji, jak również kilka nowych funkcji, które wspierają użytkowników w szczególności poprzez nowe, konfigurowalne raporty do wizualizacji danych projektu, ulepszoną komunikację zespołową ze zintegrowanymi funkcjami Lync i łatwiejsze śledzenie wykresów Gantta, obecny Standard dla nowych projektów w MS Project Professional 2019 do wizualizacji zadań i ich relacji oraz harmonogramu.

Szybki dostęp do nowych projektów

Tworzenie projektu za pomocą zaledwie kilku kliknięć: Projekt 2019 oferuje portfolio predefiniowanych szablonów, można również rozpocząć od pustego wykresu Gantta; można również importować dane z programu Excel lub SharePoint. Do wizualizacji danych projektowych w formie raportów, bezpośrednio w Projekcie 2019 dostępny jest nowy zestaw szablonów typowych raportów, które mogą być uzupełniane obrazami i wykresami, ale także animacjami, w celu wymiany informacji o stanie projektu z innymi członkami zespołu.

Szczególnie w MS Project Professional 2019 dostępne są również standardowe raporty Burndown, które są ważnym elementem zwinnego zarządzania projektami, zwłaszcza Scrum, w celu porównania prac planowanych, pozostałych i zakończonych.

Połącz zadania za pomocą menu rozwijanego

Łączenie zadań w MS Project Professional 2019 jest teraz jeszcze łatwiejsze niż w poprzedniej wersji: Zamiast znać ID zadania, do którego ma zostać utworzone łącze, wystarczy teraz wybrać odpowiednią komórkę w kolumnie "Predecessor", a następnie kliknąć na strzałkę wskazującą w dół, która się pojawi. Lista wszystkich zadań w projekcie jest natychmiast wyświetlana. Ponieważ hierarchia i kolejność zadań są dokładnie takie same jak w projekcie, użytkownicy muszą jedynie przewinąć się do odpowiedniego zadania i zaznaczyć pole wyboru. Zadanie tego samego typu można również wybrać w kolumnie "Następca" z wyświetlanej listy rozwijanej.

Za pomocą pola "Nazwa zadania zbiorczego".

Aby znaleźć konkretne zadanie na większej liście w ogólnym planie projektu, w MS Project Professional 2019 można użyć pola "Nazwa zadania zbiorczego". Pole to zawiera nazwy wszystkich zadań podsumowujących przypisanych do poszczególnych zadań. Aby poprawić przejrzystość struktury projektu poprzez wyświetlanie nazw od razu powtarzających się zadań związanych z zadaniami dotyczącymi zasobów, do obszaru tabeli w widoku Użycie zasobów można dodać pole nazwy zadania tylko do odczytu.

Pasek czasowy z etykietami i postępem zadań

MS Project Professional 2019 jeszcze bardziej ułatwia informowanie o postępach w realizacji projektu: Do paska osi czasu można teraz dodać podpis, co ułatwi jego zrozumienie. Postępy w realizacji zadań mogą być teraz również wyświetlane bezpośrednio przy poszczególnych zadaniach, co usprawnia wyświetlanie planów, jak również zadań aktualnie przetwarzanych, gdy tylko zostanie wydany status.

Dostępność w projekcie 2019

Ponadto, Projekt 2019 Professional Edition zawiera (nie tylko) dalsze ulepszenia dostępności dla użytkowników z upośledzeniem. Liczne funkcje dostępności są już zintegrowane w projekcie 2019 i nie muszą być aktywowane oddzielnie. Na przykład przycisk "Zoom" może być użyty do regulacji stopnia skalowania wyświetlacza paska, tak aby paski były wyświetlane z powiększonym oknem czasowym. Przyciski na pasku menu można również powiększyć, aby łatwiej było je rozpoznać. Lupa ekranowa" może być również używana jako alternatywa dla "Zoom". Można również dostosować kolor tekstu oraz stworzyć zdefiniowaną przez użytkownika paletę kolorów, a także zmienić czcionkę i rozmiar czcionki.

Podstawowe funkcje w MS Project 2019 są również dostępne za pomocą klawiatury. Microsoft Active Accessibility (MSAA) jest używany jako pomoc przy wprowadzaniu danych dla klawiatury do wyświetlania informacji. Ponadto niektóre obszary w MS Project 2019 Professional mogą być sterowane za pomocą rozpoznawania mowy w Windows lub odczytywane na głos za pomocą wyjścia mowy.

Sprawdzanie pisowni automatycznie koryguje typowe błędy ortograficzne i maszynowe, a różne wpisy w kolumnie mogą być uzupełniane automatycznie. Często używane, złożone procesy mogą być zautomatyzowane za pomocą makra, co z reguły przyspiesza pracę nad projektem.

Sprzęt komputerowy i inne wymagania dla Microsoft Project 2019 Professional

Ponieważ Project Server 2019 Professional jest aplikacją usługową w SharePoint Server 2019, wersja Professional Edition może być aktywowana tylko dla wersji Enterprise MS SharePoint Server 2019. Język podstawowy jest automatycznie dostosowany do obu aplikacji - Project Server 2019 i SharePoint Server 2019. Ponadto zastosowanie mają następujące wymagania minimalne:

 • Systemy operacyjne: Windows 10, Windows Server 2019
 • Procesor: min. 1,6 GHz, Dual Core
 • Pamięć robocza: 2 GB RAM (32 bity) lub 4 GB RAM (64 bity)
 • Miejsce na dysku twardym: 4 GB
 • Rozdzielczość ekranu: 1 280 x 768 pikseli
 • Karta graficzna: dla sprzętowej akceleracji grafiki co najmniej DirectX 9 z WDDM 2.0 lub wyższym dla Windows 10
 • Browser: Microsoft Edge, Internet Explorer, Chrome, Firefox w aktualnych wersjach
 • Wersja .NET: dla niektórych funkcji wymagany jest co najmniej .NET 3.5 lub 4.6.

Kup MS Project 2019 Professional Edition jako pojedynczą licencję od Wiresoft.

Oprogramowanie MS Project 2019 Professional jest oferowane w sklepie internetowym Wiresoft jako pojedyncza licencja w niższej cenie niż "nowe" programy niż tzw. oprogramowanie używane. Niniejsza licencja MS Project 2019 Professional Edition jest licencją objętościową MS Project Professional firmy, która została rozwiązana wraz ze sprzedażą i przekształcona w pojedyncze licencje; w związku z tym jest ona określana jako Oprogramowanie Używane. Wszystkie licencje Microsoft Project 2019 Professional i inne oferowane przez Wiresoft pochodzą z firm zlokalizowanych w Europie, które w związku z tym podlegają jurysdykcji obowiązującej w UE. Oznacza to, że handel używanym oprogramowaniem jest dozwolony przez prawo, co wyraźnie potwierdzają liczne orzeczenia sądowe. Zakup MS Project 2019 Professional lub dowolnego innego programu firmy Microsoft jako oprogramowania używanego w sklepie internetowym Wiresoft Software Shop nie stanowi zatem dla Ciebie żadnego problemu prawnego. Ponadto, ani podział licencji ilościowej, ani oznaczenie niniejszego oprogramowania MS Project 2019 Professional jako oprogramowania używanego nie oznacza żadnych ograniczeń dotyczących jego funkcjonalności.

Dlatego każdy zakup oprogramowania jest zawsze bezpieczny dla Ciebie w Wiresoft! Dlatego też licencja MS Project 2019 Professional dostępna w Wiresoft Shopie jest nie tylko w absolutnie korzystnej cenie, ale także oferuje bezpieczeństwo przy zakupie poprzez natychmiastowe pobranie, jak również natychmiastową aktywację licencji z ważnym kluczem licencyjnym. Zakup pojedynczych licencji na używane oprogramowanie, takie jak MS Project 2019 Professional Edition w Wiresoft Software Shop oferuje naszym klientom tanią alternatywę dla innych ofert tego oprogramowania, a tym samym możliwość korzystania z ekskluzywnych edycji programów firmy Microsoft.

W Wiresoft Software-Shop znajdziesz oprócz MS Project 2019 Professional Edition również inne wersje MS Project, jak również inne aplikacje Microsoft, np. kompatybilne wersje SQL-Server, jako używane oprogramowanie do natychmiastowego pobrania. Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące MS Project 2019 Professional lub jednego z innych oferowanych przez Microsoft programów, po prostu skorzystaj z naszych kompetentnych porad na czacie lub przez e-mail lub telefon.

Linki przekierowujące do "MICROSOFT PROJECT 2019 PROFESSIONAL"
Oceny klientów dla "MICROSOFT PROJECT 2019 PROFESSIONAL"
13 maj 2019

Guter Verkäufer

absolut TOP!

Napisz ocenę
Oceny zostaną aktywowane po ich weryfikacji.

Pola oznaczone * są obowiązkowe.

Zwróciłem uwagę na privacy policy".

Kategorie