Chat with us, powered by LiveChat
AUTORYZOWANY ORYGINALNY PRODUKT
WYSYŁKA W CIĄGU 24 GODZIN
CZAT, E-MAIL I WSPARCIE TELEFONICZNE
BEZPŁATNA INFOLINIA +48 22 1530637
 
MICROSOFT PROJECT 2019 PROFESSIONAL

MICROSOFT PROJECT 2019 PROFESSIONAL

2 110,00 zł *

zVAT

Plik dostępny do natychmiastowego pobrania


Jesteś klientem biznesowym lub masz pytania prawne?

Jestem tu dla ciebie.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

 • SW10021
 • H30-05830
 • Korzyści

  - Szybka dostawa
  - Autoryzowany produkt oryginalny
  - Wysyłka w ciągu 24 godzin
  - Czat, e-mail i wsparcie telefoniczne
MS Project 2019 Professional - oprogramowanie do zarządzania projektami w wersji zakupowej...więcej
Informacje o produkcie "MICROSOFT PROJECT 2019 PROFESSIONAL"

MS Project 2019 Professional - oprogramowanie do zarządzania projektami w wersji zakupowej

Project 2019 Professional to wszechstronny, sprawdzony system zarządzania projektami dla większych firm i organizacji, wyposażony w szeroki zakres praktycznych funkcji biznesowych do planowania, kontrolowania, a także monitorowania projektów. Typowe wymagania dotyczące zarządzania projektami w przedsiębiorstwie (EPM) obejmują zarządzanie wymaganiami, wieloma projektami i portfelem, jak również zarządzanie ryzykiem i dokumentami, centralne planowanie zasobów, śledzenie czasu pracy, zarządzanie dostępem i raportowanie za pomocą Microsoft SQL Server. W rezultacie Project 2019 Professional został również zaprojektowany z myślą o bezproblemowej kompatybilności z wieloma innymi aplikacjami firmy Microsoft i usługami w chmurze.

Dzięki Project 2019 Professional można kontrolować typowe grupy procesów zgodnie ze standardem PMI dla inicjowania, jak również planowania, monitorowania, kontrolowania oraz realizacji i zamykania projektów. W trakcie tego procesu udzielane są odpowiedzi na wszystkie ważne pytania, aby z sukcesem osiągnąć cel projektu, na które odpowiedzi należą do decydujących czynników konkurencyjności w dzisiejszym codziennym biznesie, takie jak rodzaj pracy wymagany do tego, niezbędny zakres, jak również czasowe wykorzystanie zasobów i informacje na temat wykorzystania, niezbędne lub brakujące kompetencje i zdolności, rzeczywisty wysiłek, jak również budżet i koszty.

Microsoft Project 2019 Professional jest zwykle dostępny w handlu tylko jako licencja wolumenowa, ale w Wiresoft ta edycja jest również dostępna do kupienia jako pojedyncza licencja w postaci używanego oprogramowania. Daje to wielu mniejszym firmom ekonomiczną możliwość korzystania z tego profesjonalnego oprogramowania firmy Microsoft. W Sklepie Internetowym Wiresoft Software można znaleźć Project 2019 Professional, a także pojedyncze licencje innych edycji lub wersji MS Project 2019 w wersji zakupowej, a także inne programy Microsoft, które uzupełniają kompleksowe wykorzystanie MS Project. Poniższe zestawienie przedstawia najważniejsze optymalizacje i nowe funkcje edycji Project 2019 Professional.

Ekskluzywne cechy programu Project 2019 Professional Edition

W porównaniu do edycji Standard Edition, Professional Edition MS Project 2019 oferuje szereg ekskluzywnych funkcji, które są szczególnie ważne dla większych firm, jeśli chodzi o zarządzanie projektami: Na przykład Project 2019 Professional współpracuje również ze Skype for Business, MS SharePoint i Project Server, co umożliwia bardziej kompleksową komunikację niż dotychczas; edycja może być również używana w połączeniu z Project Server i Project Online. Ponadto wiele zintegrowanych szablonów i typowych narzędzi do planowania już teraz pomaga zwiększyć produktywność zespołów. Podobnie, wersja Professional Edition posiada dodatkowe widoki, takie jak Team Planner, dla lepszego przeglądu sytuacji.

Ulepszone zarządzanie portfelem

MS Project 2019 Professional charakteryzuje się również ulepszonym zarządzaniem portfelem, aby zawsze zachować przegląd, zwłaszcza przy wielu projektach. W ten sposób kierownicy projektów natychmiast rozpoznają, czy projekt przebiega zgodnie z planem, czy też potrzebne jest wsparcie. Dodatkowe wyświetlacze do zarządzania budżetem, jak również harmonogramy zapewniają lepszy przegląd strukturalny podczas zarządzania, a płynna integracja z Power BI zapewnia funkcje analityczne, w tym sugestie rozwiązań w sytuacjach krytycznych.

Kompleksowe zarządzanie zasobami

Narzędzia zintegrowane w Project 2019 Professional sprawiają, że zarządzanie i planowanie zasobów jest jeszcze bardziej przejrzyste. Typowe rodzaje zasobów, takie jak "praca", "materiał" i "koszty" mogą być obliczane i wykorzystywane jeszcze lepiej, aby utworzyć je w puli zasobów i przypisać do poszczególnych zadań, szczególnie w przypadku planowania międzyprojektowego, a także aby uwzględnić ograniczenia czasowe i możliwe przeciążenia. Dzięki przejrzystej rejestracji zadań i czasu wszystkie zadania mogą być aktualizowane lokalnie i niezależnie, a liderzy zespołów zawsze znają aktualny status quo dzięki ścieżce zadań zaznaczonej na wykresie Gantta. W tym celu kontekstowy interfejs użytkownika oferuje możliwość organizowania i łączenia zadań w sposób ukierunkowany oraz tworzenia odpowiednich harmonogramów.

Komunikacja w czasie rzeczywistym

Integracja Skype for Business oraz komunikatorów internetowych umożliwia komunikację w czasie rzeczywistym, dzięki czemu współpraca w zespole jest jeszcze bardziej efektywna. Poprzez aktywowanie ich bezpośrednio w planie projektu, wszystkie zasoby projektu są teraz skonsolidowane w jednym widoku.

Co jeszcze nowego w MS Project Professional 2019? - Najważniejsze funkcje

Projekt 2019 wykazuje również wizualną różnicę w stosunku do poprzedniej wersji: poprzez nowy, atrakcyjny, bardziej przejrzysty interfejs wyświetlania na pulpicie. Za tym kryją się różne optymalizacje istniejących funkcji, jak również kilka nowych funkcji, które wspierają użytkowników w szczególności poprzez nowe, konfigurowalne raporty do wizualizacji danych projektu, ulepszoną komunikację w zespole dzięki zintegrowanym funkcjom Lync, jak również łatwiejsze śledzenie na wykresach Gantta, aktualny standardowy widok dla nowych projektów w MS Project Professional 2019 w wizualizacji zadań i ich relacji, jak również harmonogramu.

Szybko rozpocznij pracę nad nowymi projektami

Tworzenie projektu za pomocą kilku kliknięć: Project 2019 oferuje portfolio predefiniowanych szablonów do tego celu, a także możliwe jest rozpoczęcie od pustego wykresu Gantta; dane mogą być również importowane z Excela lub poprzez SharePoint. W celu wizualizacji danych projektowych w formie raportów, bezpośrednio w Project 2019 dostępny jest nowy zestaw szablonów typowych raportów, które można uzupełnić o obrazy i diagramy, ale także animacje, w celu dzielenia się informacjami o stanie projektu z innymi członkami zespołu.

W szczególności, w MS Project Professional 2019 dostępne są również standardowe raporty burndown, które są ważną częścią zarządzania projektami Agile, zwłaszcza Scrum, w celu porównania prac planowanych, pozostałych do wykonania, jak również zakończonych.

Łączenie zadań za pomocą menu rozwijanego

Łączenie zadań w MS Project Professional 2019 jest teraz jeszcze łatwiejsze niż w poprzedniej wersji: zamiast konieczności znajomości identyfikatora zadania, do którego ma zostać utworzone łącze, wystarczy teraz zaznaczyć odpowiednią komórkę w kolumnie "Poprzednik", a następnie kliknąć w pojawiającą się strzałkę skierowaną w dół. Natychmiast wyświetlana jest lista wszystkich zadań w tym projekcie. Ponieważ zarówno hierarchia zadań, jak i kolejność odpowiadają dokładnie projektowi, użytkownicy muszą jedynie przewinąć do odpowiedniego zadania, a następnie zaznaczyć odpowiednie pole wyboru. W kolumnie "Następca" można również wybrać działanie tego samego typu za pomocą wyświetlonej listy rozwijanej.

Korzystanie z pola "Nazwa zadania zbiorczego"

Aby znaleźć konkretne zadanie na większej liście w ogólnym planie projektu, w MS Project Professional 2019 można użyć pola "Zbiorcza nazwa zadania". Zawiera nazwy wszystkich zadań zbiorczych, które są przypisane do poszczególnych zadań. Aby zwiększyć przejrzystość struktury projektu poprzez wyświetlanie nazw bezpośrednich zadań zbiorczych przypisanych do poszczególnych alokacji zasobu, w obszarze tabeli widoku "Zasób: Wykorzystanie" można dodać pole tylko do odczytu "Nazwa zadania zbiorczego".

Paski osi czasu z etykietami i wskaźnikami postępu zadania

MS Project Professional 2019 sprawia, że komunikowanie postępów w projekcie jest jeszcze łatwiejsze: Do paska osi czasu można teraz dodać etykietę, co ułatwia jego zrozumienie. Postępy w realizacji zadań mogą być teraz wyświetlane bezpośrednio na poszczególnych zadaniach, co poprawia wyświetlanie planów oraz zadań, nad którymi aktualnie pracuje się po nadaniu statusu.

Dostępność w projekcie 2019

Dodatkowo (nie tylko) Project 2019 Professional Edition zawiera kolejne optymalizacje dostępności dla użytkowników z niepełnosprawnością. Liczne funkcje dostępności są już zintegrowane w programie Project 2019 i nie trzeba ich osobno aktywować. Na przykład za pomocą przycisku "Zoom" można dostosować stopień skalowania wyświetlania słupków, tak aby były one wyświetlane w powiększonym oknie czasowym. Przyciski na wstążce menu można również powiększyć, aby były lepiej widoczne. Alternatywą dla "Zoomu" może być również "Lupa ekranowa". Podobnie można dostosować kolor tekstu i stworzyć własną paletę kolorów, jak również zmienić rodzaj i rozmiar czcionki.

Dostęp do podstawowych funkcji w MS Project 2019 można uzyskać również za pomocą klawiatury. Microsoft Active Accessibility (MSAA) jest używany jako pomoc przy wprowadzaniu danych z klawiatury w celu wyświetlania informacji. Ponadto niektóre obszary w MS Project 2019 Professional mogą być również kontrolowane za pomocą rozpoznawania mowy systemu Windows lub odczytywane na głos za pomocą wyjścia mowy.

Funkcja sprawdzania pisowni automatycznie poprawia typowe błędy ortograficzne i literowe, a różne wpisy w kolumnie mogą być również automatycznie uzupełniane. Często używane, złożone procesy można zautomatyzować za pomocą makra, co z reguły przyspiesza pracę nad projektem.

Wymagania sprzętowe i inne dla Microsoft Project 2019 Professional

Ponieważ Project Server 2019 Professional jest aplikacją usługową w SharePoint Server 2019, edycja Professional może być aktywowana tylko dla wersji Enterprise MS SharePoint Server 2019 Język bazowy jest automatycznie dostosowywany do obu aplikacji - Project Server 2019 i SharePoint Server 2019. Ponadto obowiązują następujące minimalne wymagania:

 • Systemy operacyjne: Windows 10, Windows Server 2019
 • Procesor: min. 1,6 GHz, dwurdzeniowy
 • RAM: 2 GB RAM (32 bit) lub 4 GB RAM (64 bit)
 • Miejsce na dysku twardym: 4 GB
 • Rozdzielczość ekranu: 1.280 x 768 pikseli
 • Karta graficzna: dla sprzętowej akceleracji grafiki co najmniej DirectX 9 z WDDM 2.0 lub wyższym dla Windows 10
 • Przeglądarka: Microsoft Edge, Internet Explorer, Chrome, Firefox w aktualnych wersjach
 • Wersja .NET: dla niektórych funkcji wymagana jest co najmniej wersja .NET 3.5 lub 4.6

Kup MS Project 2019 Professional Edition jako pojedynczą licencję w Wiresoft w korzystnej cenie

Oprogramowanie MS Project 2019 Professional oferowane jest w sklepie internetowym Wiresoft jako pojedyncza licencja w cenie niższej niż "nowe" programy jako tzw. oprogramowanie używane. Niniejsza licencja MS Project 2019 Professional Edition jest licencją objętościową MS Project Professional firmy, która została rozwiązana wraz ze sprzedażą i przekształcona w licencje indywidualne; w związku z tym jest to wówczas określane jako oprogramowanie używane lub oprogramowanie używane. Wszystkie licencje Microsoft Project 2019 Professional i inne oferowane przez Wiresoft pochodzą od firm mających siedzibę w Europie i w związku z tym podlegają przepisom obowiązującym w UE. Oznacza to, że handel używanym oprogramowaniem jest prawnie dozwolony, co wyraźnie potwierdzają liczne orzeczenia sądowe. Zakup MS Project 2019 Professional lub innego programu firmy Microsoft jako używanego oprogramowania w sklepie Wiresoft Software Shop nie stanowi zatem dla Państwa żadnego problemu prawnego. Ponadto, ani podział licencji wolumenowej, ani oznaczenie niniejszego oprogramowania MS Project 2019 Professional jako oprogramowania używanego nie oznacza żadnych ograniczeń w odniesieniu do jego funkcjonalności.

Dlatego w Wiresoft każdy zakup oprogramowania jest dla Ciebie zawsze bezpieczny! Dzięki temu licencja MS Project 2019 Professional dostępna w sklepie Wiresoft Shop ma nie tylko absolutnie niską cenę, ale również oferuje Państwu bezpieczeństwo zakupu poprzez natychmiastowe pobranie, jak również poprzez natychmiastową aktywację licencji za pomocą dołączonego ważnego klucza licencji wolumenowej. Zakup pojedynczych licencji na używane oprogramowanie takie jak MS Project 2019 Professional Edition w sklepie Wiresoft Software Shop oferuje naszym klientom tanią alternatywę dla innych ofert tego oprogramowania, a tym samym możliwość korzystania z ekskluzywnych edycji programu Microsoft.

Oprócz MS Project 2019 Professional Edition, w sklepie Wiresoft Software Shop można znaleźć również inne wersje MS Project, a także inne aplikacje Microsoft, takie jak kompatybilne wersje SQL Server, jako używane oprogramowanie do natychmiastowego pobrania. Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące MS Project 2019 Professional lub jednego z pozostałych programów Microsoft znajdujących się w ofercie, po prostu skorzystaj z naszych kompetentnych porad na czacie lub mailowo czy telefonicznie.

Czytaj, pisz oceny i prowadź dyskusje...więcej
Oceny klientów dla "MICROSOFT PROJECT 2019 PROFESSIONAL"
13 maj 2019

Guter Verkäufer

absolut TOP!

Napisz ocenę
Oceny zostaną aktywowane po ich weryfikacji.

Pola oznaczone * są obowiązkowe.

Zwróciłem uwagę na privacy policy".

Ostatnio oglądany