Chat with us, powered by LiveChat
AUTORYZOWANY ORYGINALNY PRODUKT
WYSYŁKA W CIĄGU 24 GODZIN
CZAT, E-MAIL I WSPARCIE TELEFONICZNE
BEZPŁATNA INFOLINIA +48 22 1530637
 
MICROSOFT PROJECT 2021 STANDARD

MICROSOFT PROJECT 2021 STANDARD

2 224,00 zł *

zVAT

Plik dostępny do natychmiastowego pobrania


Jesteś klientem biznesowym lub masz pytania prawne?

Jestem tu dla ciebie.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

MS Project 2021 Standard - najnowsza wersja programu do zarządzania projektami w wersji do...więcej
Informacje o produkcie "MICROSOFT PROJECT 2021 STANDARD"

MS Project 2021 Standard - najnowsza wersja programu do zarządzania projektami w wersji do zakupu

Project 2021 Standard to najnowsza wersja wszechstronnego oprogramowania do zarządzania projektami Microsoft, które jest przeznaczone przede wszystkim dla małych i średnich przedsiębiorstw oraz osób prowadzących własną działalność gospodarczą do projektowania, kontrolowania i ostatecznego dokumentowania projektów biznesowych. W tym celu aplikacja oferuje kompleksowe funkcje, które są niezbędne do zróżnicowanego sterowania wszystkimi fazami i komponentami. W tym celu, istnieje również wiele typowych szablonów do wyboru, które przedstawiają wszystkie istotne procesy, które odgrywają ważną rolę w zarządzaniu wszystkimi zadaniami i etapami, które powstają, uzupełnione o wiele praktycznych funkcji, które umożliwiają efektywny sposób pracy nad jednym lub wieloma projektami.

MS Project 2021 Standard Edition spełnia tym samym wszystkie wymagania dotyczące skutecznego zarządzania portfelem, ryzykiem i dokumentami, łącznie z centralnym zarządzaniem zasobami i rejestracją czasu pracy. Preinstalowane wykresy Gantta z kilkoma zintegrowanymi harmonogramami zapewniają przejrzystość, szczególnie w przypadku bardziej złożonych projektów, np. w celu szybszego zrozumienia różnych relacji między zadaniami; do raportowania stanu obecnego i po zakończeniu dostępne są również zintegrowane raporty, które w przejrzysty sposób przedstawiają istotne wnioski i informacje w komunikacji z innymi uczestnikami.

Dla jakiej grupy docelowej został opracowany MS Project 2021 Standard?

Standardowa edycja Microsoft Project 2021 została opracowana specjalnie dla użytkowników, którzy zazwyczaj samodzielnie opracowują różne projekty i zarządzają nimi we wszystkich fazach i szczegółach, co często ma miejsce w przypadku osób prowadzących własną działalność gospodarczą oraz małych i średnich firm. Podobnie jak wcześniejsze wersje, ta Standard edycja MS Project nie oferuje zintegrowanej synchronizacji z Microsoft SharePoint lub Project Server, ale posiada wszystkie niezbędne funkcje - w tym narzędzia business intelligence - do kontrolowania typowych obszarów planowania i zarządzania projektami: tworzenia harmonogramów projektów, planowania kosztów, zróżnicowanego administrowania zadaniami oraz raportowania bieżącego i końcowego.

serwisWiresoft oferuje już program Microsoft Projekt 2021 Standard Edycja jako oprogramowanie używane w formie pojedynczej licencji w wersji zakupowej - i to w znacznie niższej cenie - skontaktuj się z naszym zespołem i dowiedz się od razu, kiedy będzie on dla Ciebie dostępny.

Dowiedz się więcej o wszystkich innych aplikacjach Microsoft dostępnych w sklepie internetowym oprogramowania Wiresoft, które możesz kupić również jako używane oprogramowanie po obniżonej cenie, a także o programach Microsoft kompatybilnych z Project 2021 Standard, np. Windows 10. Poniższe zestawienie informuje o najważniejszych optymalizacjach i funkcjach nowej edycji MS Project 2021 Standard.

Co może zrobić MS Project 2021 Standard?

Pod względem wizualnym Project 2021 Standard już teraz oferuje bardziej przejrzysty, skoncentrowany interfejs, który wyróżnia się na tle starszych wersji. Opcjonalnie dostępne są również znane ze strony Office wzory "kolorowy", "ciemnoszary" i "biały", przy czym szczególnie te ostatnie umożliwiają skoncentrowaną atmosferę pracy.

Nowe projekty mogą być tworzone w MS Project 2021 Standard za pomocą kilku kliknięć, nawet przez niedoświadczonych użytkowników, ponieważ dostępny jest duży wybór typowych szablonów dla popularnych typów projektów; alternatywnie, profesjonaliści mogą również użyć neutralnego, pustego wykresu Gantta. Dane i listy zadań można łatwo zaimportować do programu Project z programów Excel, Word, Outlook lub PowerPoint, zachowując odpowiednie formatowanie i kontury.

Łatwiejsze tworzenie projektów w programie Project 2021 Standard

Oprócz szablonów Standard i pustego wykresu Gantta (widok słupkowy), w Project 2021 Standard dostępnych jest wiele innych szablonów, takich jak diagram sieciowy (wykres przepływu) dla specjalnych projektów, jak również widoki jako formularz, arkusz (tabela) lub w zależności od zastosowania (kolumny), w celu wyświetlenia projektu, jak również dalsze obszerne opcje, takie jak różne filtry w celu wyraźnego wyświetlenia poszczególnych zadań i zasobów wraz z ich powiązaniami, jak również przypisaniami w zależności od pożądanego aspektu.

Strukturyzacja i łączenie zadań projektowych

W Project 2021 Standard zadania można również importować do wykresu słupkowego za pomocą maski zadań, która obsługuje również jednoczesne dodawanie kilku zadań wraz z przypisaniem odpowiednich zasobów i relacji. Zadania można ze sobą łączyć, np. poprzez menu rozwijane, a opcja ta jest również dostępna poprzez pole "Zbiorcza nazwa zadania" w tabeli zadań. Dla każdej osi czasu można oddzielnie określić datę początkową i końcową. Paski osi czasu można oznaczać etykietami i wyświetlać postęp zadania, co zapewnia większą przejrzystość wykonywanych zadań.

W celu wyświetlania hierarchii w ramach projektu, poszczególnym zadaniom można również nadać dodatnie lub ujemne wcięcie za pomocą klawisza tabulacji; zmiany są automatycznie wprowadzane do wszystkich odpowiednich zadań, co jest szczególnie ważne w przypadku bardziej złożonych harmonogramów projektów. Poszczególne zadania w projekcie można również dowolnie łączyć ze sobą w celu wyświetlenia ich w relacji. Aby to zrobić, wystarczy wybrać odpowiednią komórkę w kolumnie "Poprzednik", aby wyświetlić wszystkie powiązane zadania i aktywować odpowiedni z nich.

Inne ważne obszary w MS Project Standard 2021

MS Project 2021 Standard posiada również wszystkie sprawdzone funkcje do zarządzania portfelem, jak również zarządzania zasobami i generowania raportów, w niektórych przypadkach z dodatkowymi optymalizacjami.  

Zarządzanie portfelem

Zarządzanie portfelem projektów, jeden z najważniejszych komponentów MS Project 2021 Standard, rejestruje wszystkie projekty i monitoruje ich postęp. W ten sposób kierownicy projektów mają zawsze wgląd w aktualny stan i mogą natychmiast reagować, jeśli projekt nie przebiega zgodnie z planem, np. jeśli pewne zadania nie zostały jeszcze wykonane zgodnie z harmonogramem, koszty wymykają się spod kontroli, zasoby są niedostępne lub niewystarczające. Dzięki niezależnej aktualizacji, aktualny stan można wyświetlić natychmiast jednym kliknięciem.

Zarządzanie budżetem w MS Project 2021 Standard Edition posiada szczegółowe opcje wyświetlania analiz, w tym sugestie usprawnień, dzięki połączeniu z Power BI.

Zarządzanie zasobami

Zarządzanie zasobami w MS Project 2021 Standard dzięki zintegrowanym narzędziom i funkcjom umożliwia szczegółowe, bardziej przejrzyste, a tym samym bardziej efektywne planowanie i zarządzanie zaangażowanymi zasobami. Poszczególne rodzaje rozróżnia się według "siły roboczej", "materiału" i "kosztów", które są centralnie zarządzane poprzez pulę zasobów, w szczególności przy planowaniu międzyprojektowym, i precyzyjnie przyporządkowane do poszczególnych zadań; dzięki temu można uwzględnić ograniczenia czasowe i kosztowe oraz uniknąć ryzyka związanego z wykorzystaniem siły roboczej i przeciążeniem.

Generowanie raportów w MS Project Standard 2021

Istotnym aspektem Agile Project Management w szczególności jest tworzenie raportów wizualizujących dane projektowe dla konkretnych celów - zobrazowania status quo trwającego projektu lub podzielenia się ważnymi wnioskami z innymi po jego zakończeniu. Użytkownicy znajdą w programie Project 2021 Standard wybór typowych szablonów raportów dla najczęściej spotykanych typów projektów, które można dodatkowo wzbogacić o grafiki, obrazy i wykresy. Oprócz formatów takich jak Project 2007, dane projektowe mogą być udostępniane również w formatach .PDF, .XPS, .CSV, .XML oraz jako Microsoft Excel workbook.

Wymagania sprzętowe dla Microsoft Project 2021 Standard

Przewiduje się, że poniższe minimalne wymagania będą miały zastosowanie do tej wersji Microsoft Project 2021 Standard; w zależności od wykorzystania dodatkowych aplikacji lub programów może zaistnieć potrzeba uwzględnienia dalszych wymagań:

 • Systemy operacyjne: Windows 10, Windows Server 2019/2021
 • Procesor: min. 1,6 GHz, dwurdzeniowy (32 lub 64 bit)
 • RAM: 2 GB RAM (32 bit) lub 4 GB RAM (64 bit)
 • Miejsce na dysku twardym: 4 GB
 • Rozdzielczość ekranu: 1.280 x 768 pikseli
 • Karta graficzna: DirectX 10
 • Specjalne funkcje do zarządzania plikami w chmurze mogą wymagać OneDrive, OneDrive for Business lub SharePoint

Jeśli masz pytania lub chcesz uzyskać więcej szczegółów na temat Microsoft Project 2021 Standard Edition, prosimy o kontakt z członkiem zespołu Wiresoft.

kupMicrosoft Project 2021 Standard w sklepie z oprogramowaniem Wiresoft

Nowy MS Project 2021 Standard Edition jest już dostępny w sklepie z oprogramowaniem Wiresoft jako używana pojedyncza licencja - oznacza to, że cena jest niższa niż analogicznego nowego oprogramowania z tej edycji. Kupując używane oprogramowanie dla Microsoft Project 2021 Standard korzystasz z tych zalet na Wiresoft:

 • Podstawą prawną dla odsprzedaży używanego oprogramowania Microsoft Project jest obowiązujące prawo, które zezwala na sprzedaż i zakup oraz użytkowanie tego oprogramowania Project.
 • Kupując na stronie Wiresoft otrzymują Państwo jedną licencję MS Project 2021 Standard, która została wcześniej zakupiona i odsprzedana przez firmę europejską. Przy odsprzedaży niniejsza licencja MS Project 2021 Standard jest oznaczona jako używana, przy czym słowo "używana" nie oznacza ograniczeń funkcjonalności Oprogramowania Projektowego ani nie oznacza, że niniejsza licencja została faktycznie wykorzystana.
 • Jeśli pierwotny nabywca zainstalował i aktywował już tę licencję lub oprogramowanie Microsoft Project Standard, to przy sprzedaży Wiresoft zostało to ponownie usunięte, tak że odpowiednia licencja oprogramowania jest ponownie w 100% swobodnie dostępna.
 • MS Project 2021 Standard, jak również inne używane licencje Microsoft oferowane do sprzedaży na Wiresoft nie są ani limitowanymi wersjami użytkowymi, ani ograniczonymi czasowo wersjami testowymi, ani nie zawierają już aktywowanego klucza licencyjnego, lecz są oprogramowaniem autoryzowanym po zakupie tylko dla siebie.
 • Wszystkie takie używane licencje zakupione na stronie Wiresoft zostały przed sprzedażą przetestowane przez nas pod kątem ich pełnej użyteczności.
 • Natychmiast po pomyślnie zakończonym zakupie, Twoja aplikacja MS Project 2021 Standard jest dostępna dla Ciebie poprzez Elektroniczną Dostawę Oprogramowania (ESD).
 • Dzięki temu kupując licencję z Wiresoft masz pewność, że kupujesz i korzystasz z legalnego i oryginalnego produktu Microsoft edycji Standard Projektu 2021.

Jeśli masz dodatkowe pytania dotyczące zakupu używanej licencji Microsoft Project 2021 Standard jako używanego oprogramowania lub innej edycji MS Project 2021, a także starszych wersji MS Project lub innego oprogramowania Microsoft, skontaktuj się z nami mailowo, telefonicznie lub na czacie.

Czytaj, pisz oceny i prowadź dyskusje...więcej
Oceny klientów dla "MICROSOFT PROJECT 2021 STANDARD"
Napisz ocenę
Oceny zostaną aktywowane po ich weryfikacji.

Pola oznaczone * są obowiązkowe.

Zwróciłem uwagę na privacy policy".

Ostatnio oglądany