Chat with us, powered by LiveChat
AUTORYZOWANY ORYGINALNY PRODUKT
WYSYŁKA W CIĄGU 24 GODZIN
CZAT, E-MAIL I WSPARCIE TELEFONICZNE
BEZPŁATNA INFOLINIA +48 22 1530637
 
MICROSOFT PROJECT 2021 STANDARD

MICROSOFT PROJECT 2021 STANDARD

2 564,00 zł *

zVAT

Plik dostępny do natychmiastowego pobrania


Jesteś klientem biznesowym lub masz pytania prawne?

Jestem tu dla ciebie.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

MS Project 2021 Standard - najnowsza wersja programu do zarządzania projektami w wersji do...więcej
Informacje o produkcie "MICROSOFT PROJECT 2021 STANDARD"

MS Project 2021 Standard - najnowsza wersja programu do zarządzania projektami w wersji do zakupu

Project 2021 Standard to najnowsza wersja wszechstronnego oprogramowania do zarządzania projektami firmy Microsoft, która jest przeznaczona przede wszystkim dla małych i średnich przedsiębiorstw oraz osób prowadzących własną działalność gospodarczą do projektowania, kontrolowania i ostatecznego dokumentowania projektów biznesowych. W tym celu aplikacja oferuje kompleksowe funkcje, które są niezbędne do zróżnicowanego sterowania wszystkimi fazami i komponentami. W tym celu, istnieje również wiele typowych szablonów do wyboru, które przedstawiają wszystkie istotne procesy, które odgrywają ważną rolę w zarządzaniu wszystkimi zadaniami i etapami, które powstają, uzupełnione o wiele praktycznych funkcji, które umożliwiają efektywny sposób pracy nad jednym lub wieloma projektami.

MS Project 2021 Standard Edition spełnia tym samym wszystkie wymagania dotyczące skutecznego zarządzania portfelem, ryzykiem i dokumentami, łącznie z centralnym zarządzaniem zasobami i rejestracją czasu pracy. Preinstalowane wykresy Gantta z kilkoma zintegrowanymi harmonogramami, między innymi w celu szybszego zrozumienia różnych relacji między zadaniami, oferują przejrzystość, szczególnie w przypadku złożonych projektów; do raportowania stanu obecnego i po zakończeniu dostępne są również zintegrowane raporty, które w przejrzysty sposób przedstawiają istotne wnioski i informacje w komunikacji z innymi uczestnikami.

Dla jakiej grupy docelowej został opracowany MS Project 2021 Standard?

Edycja Standard programu Microsoft Project 2021 została opracowana specjalnie dla tych użytkowników, którzy zazwyczaj samodzielnie opracowują różne projekty i zarządzają nimi we wszystkich fazach i szczegółach, co często ma miejsce w przypadku osób prowadzących własną działalność gospodarczą, a w szczególności małych i średnich przedsiębiorstw. Podobnie jak wcześniejsze wersje, ta standardowa edycja MS Project nie oferuje zintegrowanej synchronizacji z Microsoft SharePoint lub Project Server, ale posiada wszystkie niezbędne funkcje - w tym narzędzia business intelligence - do kontrolowania typowych obszarów planowania i zarządzania projektami: tworzenia harmonogramów projektów, planowania kosztów, zróżnicowanego administrowania zadaniami oraz bieżącego i końcowego raportowania.

Wiresoft oferuje już Microsoft Project 2021 Standard Edition jako używane oprogramowanie w formie pojedynczej licencji w wersji zakupowej - i to w znacznie niższej cenie - skontaktuj się z naszym zespołem i dowiedz się natychmiast, kiedy będzie dla Ciebie dostępny.

Dowiedz się również o wszystkich innych aplikacjach Microsoft dostępnych w sklepie internetowym Wiresoft Software, które możesz kupić również jako Oprogramowanie Używane oferowane w obniżonej cenie, a także o programach Microsoft kompatybilnych z Project 2021 Standard, takich jak Windows 10. Poniższe zestawienie informuje o najważniejszych optymalizacjach i funkcjach nowego MS Project 2021 Standard Edition.

Co może zrobić MS Project 2021 Standard?

Pod względem wizualnym Project 2021 Standard już teraz oferuje bardziej przejrzysty, skoncentrowany interfejs pulpitu, który wyróżnia się na tle starszych wersji. Opcjonalnie dostępne są również znane z Office wzory "kolorowy", "ciemnoszary" i "biały", przy czym szczególnie te ostatnie umożliwiają skoncentrowaną atmosferę pracy.

Nowe projekty mogą być tworzone w MS Project 2021 Standard za pomocą kilku kliknięć, nawet przez niedoświadczonych użytkowników, ponieważ dostępny jest duży wybór typowych szablonów dla popularnych typów projektów; alternatywnie, profesjonaliści mogą również użyć neutralnego, pustego wykresu Gantta. Dane i listy zadań można łatwo zaimportować do programu Project z programów Excel, Word, Outlook lub PowerPoint, zachowując odpowiednie formatowanie i kontury.

Łatwiejsze tworzenie projektów w Project 2021 Standard

Oprócz standardowych szablonów i pustego wykresu Gantta (widok słupkowy), w Project 2021 Standard dostępnych jest wiele innych szablonów, takich jak diagram sieciowy (wykres przepływu) dla specjalnych projektów, jak również widoki jako formularz, arkusz (tabela) lub w zależności od zastosowania (kolumny) do wyświetlania projektu, jak również inne rozbudowane opcje, takie jak różne filtry do przejrzystego wyświetlania poszczególnych zadań i zasobów, w tym ich powiązań, jak również przypisań w zależności od pożądanego aspektu.

Strukturyzacja i łączenie zadań projektowych

W Project 2021 Standard zadania mogą być również importowane do wykresu słupkowego za pomocą maski zadań, która obsługuje również jednoczesne dodawanie kilku zadań, wraz z przypisaniem odpowiednich zasobów i relacji. Zadania można łączyć ze sobą na przykład za pomocą menu rozwijanego, a opcja ta jest również dostępna w polu "Zbiorcza nazwa zadania" w tabeli zadań. Dla każdej osi czasu można oddzielnie określić datę początkową i końcową. Paski osi czasu można oznaczać etykietami i wyświetlać postęp zadania, co zapewnia większą przejrzystość wykonywanych zadań.

W celu wyświetlania hierarchii w ramach projektu, poszczególnym zadaniom można również nadać dodatnie lub ujemne wcięcie za pomocą klawisza tabulacji; zmiany są automatycznie wprowadzane do wszystkich odpowiednich zadań, co jest szczególnie ważne w przypadku bardziej złożonych harmonogramów projektów. Poszczególne zadania w projekcie można również dowolnie łączyć ze sobą w celu wyświetlenia ich w relacji. Aby to zrobić, wystarczy wybrać odpowiednią komórkę w kolumnie "Poprzednik", aby wyświetlić wszystkie powiązane zadania i aktywować odpowiedni.

Inne ważne obszary w MS Project Standard 2021

MS Project 2021 Standard posiada również wszystkie wypróbowane i sprawdzone funkcje zarządzania portfelem, jak również zarządzania zasobami i generowania raportów, w niektórych przypadkach z dodatkowymi optymalizacjami.  

Zarządzanie portfelem

W zarządzaniu portfelem, jednym z najważniejszych komponentów MS Project 2021 Standard, wszystkie projekty są rejestrowane, a ich postępy monitorowane. Oznacza to, że kierownicy projektów zawsze mają wgląd w aktualny status i mogą natychmiast reagować, jeśli projekt nie przebiega zgodnie z planem, np. jeśli pewne zadania nie zostały jeszcze wykonane zgodnie z harmonogramem, koszty wymykają się spod kontroli, zasoby nie są dostępne lub są niewystarczające. Dzięki niezależnej aktualizacji, aktualny stan można wyświetlić natychmiast jednym kliknięciem.

Dzięki połączeniu z Power BI, zarządzanie budżetem w MS Project 2021 Standard Edition posiada szczegółowe opcje wyświetlania analiz, w tym sugestie dotyczące ulepszeń.

Zarządzanie zasobami

Zarządzanie zasobami w MS Project 2021 Standard pozwala na szczegółowe, bardziej przejrzyste, a przez to bardziej efektywne planowanie i zarządzanie zaangażowanymi zasobami dzięki zintegrowanym narzędziom i funkcjom. Poszczególne rodzaje rozróżnia się według "siły roboczej", "materiału" i "kosztów", które są centralnie zarządzane poprzez pulę zasobów, w szczególności przy planowaniu międzyprojektowym, i precyzyjnie przyporządkowane do poszczególnych zadań; dzięki temu można uwzględnić ograniczenia czasowe i kosztowe oraz uniknąć ryzyka związanego z wykorzystaniem siły roboczej i przeciążeniem.

Raportowanie w MS Project Standard 2021

Istotnym aspektem Agile Project Management w szczególności jest tworzenie raportów wizualizujących dane projektowe dla konkretnych celów - zobrazowania status quo trwającego projektu lub podzielenia się ważnymi spostrzeżeniami z innymi po jego zakończeniu. Użytkownicy znajdą w Project 2021 Standard wybór typowych szablonów raportów dla najczęstszych typów projektów, które można dodatkowo wzbogacić o grafiki, obrazy i wykresy. Oprócz formatów takich jak Project 2007, dane projektowe mogą być również udostępniane jako pliki .PDF, .XPS, .CSV, .XML oraz skoroszyty Microsoft Excel.

Wymagania sprzętowe dla Microsoft Project 2021 Standard

Przewiduje się, że do tej wersji Microsoft Project 2021 Standard będą miały zastosowanie następujące minimalne wymagania; w zależności od wykorzystania dodatkowych aplikacji lub programów może zaistnieć potrzeba rozważenia dalszych wymagań:

 • Systemy operacyjne: Windows 10, Windows 11, Windows Server 2019/2022
 • Procesor: min. 1,6 GHz, dwurdzeniowy (32 lub 64 bit)
 • RAM: 2 GB RAM (32 bit) lub 4 GB RAM (64 bit)
 • Miejsce na dysku twardym: 4 GB
 • Rozdzielczość ekranu: 1.280 x 768 pikseli
 • Karta graficzna: DirectX 10
 • Specjalne funkcje do zarządzania plikami w chmurze mogą wymagać OneDrive, OneDrive for Business lub SharePoint

Jeśli masz jakiekolwiek pytania lub potrzebujesz więcej szczegółów na temat Microsoft Project 2021 Standard Edition, skontaktuj się z członkiem zespołu Wiresoft.

Kup Microsoft Project 2021 Standard w sklepie Wiresoft Software Shop

Nowy MS Project 2021 Standard Edition jest już dostępny w Wiresoft Software Shop jako używana pojedyncza licencja - dzięki temu jego cena jest niższa niż cena odpowiadającego mu nowego oprogramowania tej edycji. Kupując używane oprogramowanie dla Microsoft Project 2021 Standard, korzystasz z tych zalet w firmie Wiresoft:

 • Podstawą prawną dla odsprzedaży używanego oprogramowania Microsoft Project jest obowiązujące prawo, które zezwala na sprzedaż i zakup oraz użytkowanie tego oprogramowania Project.
 • Kupując w firmie Wiresoft otrzymują Państwo jedną licencję MS Project 2021 Standard, która została wcześniej zakupiona i odsprzedana przez firmę europejską. Przy odsprzedaży niniejsza licencja MS Project 2021 Standard jest oznaczona jako używana, przy czym "używana" nie oznacza żadnych ograniczeń funkcjonalności Oprogramowania Projektowego ani nie oznacza, że niniejsza licencja została faktycznie wykorzystana.
 • Jeśli pierwotny nabywca już wcześniej zainstalował i aktywował tę licencję lub oprogramowanie Microsoft Project Standard, to przy sprzedaży firmie Wiresoft zostało to ponownie usunięte, dzięki czemu przedmiotowa licencja oprogramowania jest ponownie w 100% swobodnie dostępna.
 • MS Project 2021 Standard jak i inne używane licencje Microsoft oferowane do sprzedaży w Wiresoft nie są ani limitowanymi wersjami testowymi, ani też nie zawierają już aktywowanego klucza licencyjnego, lecz jest to oprogramowanie autoryzowane po zakupie tylko dla siebie.
 • Wszystkie takie używane licencje zakupione w firmie Wiresoft zostały również przed sprzedażą przetestowane przez nas pod kątem ich pełnej użyteczności.
 • Natychmiast po pomyślnie zakończonym zakupie, aplikacja MS Project 2021 Standard jest dostępna dla Państwa poprzez Elektroniczną Dostawę Oprogramowania (ESD).
 • Oznacza to, że kupując licencję w firmie Wiresoft masz pewność, że kupujesz i używasz legalnego i oryginalnego produktu firmy Microsoft w wersji Standard Edition programu Project 2021.

Jeżeli masz dodatkowe pytania dotyczące zakupu używanej licencji Microsoft Project 2021 Standard jako używanego oprogramowania lub innej edycji MS Project 2021, a także starszych wersji MS Project lub innego oprogramowania Microsoft, skontaktuj się z nami mailowo, telefonicznie lub na czacie.

Czytaj, pisz oceny i prowadź dyskusje...więcej
Oceny klientów dla "MICROSOFT PROJECT 2021 STANDARD"
Napisz ocenę
Oceny zostaną aktywowane po ich weryfikacji.

Pola oznaczone * są obowiązkowe.

Zwróciłem uwagę na privacy policy".

Ostatnio oglądany