Chat with us, powered by LiveChat
PRAWNA
RESELLER
SOFTWARE ASSURANCE
Klienci biznesowi
telephone
Pomoc w ustawieniu
+48 22 1530637
 
MICROSOFT PROJECT 2021 STANDARD
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Przy każdym zakupie w firmie Wiresoft wspierasz Kinderschutzbund..

MICROSOFT PROJECT 2021 STANDARD

Plik dostępny do natychmiastowego pobrania

 • SW10446
 • 076-05905
 • Stale Obowiązuje
 • Wszystkie języki
 • EU
P Otrzymujesz Punkty bonusowe
OPROGRAMOWANIE DO POBRANIA + LICENCJA
1 372,90 zł * 1 524,90 zł * (9,97% oszczędzasz)

zVAT

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Przy każdym zakupie w firmie Wiresoft wspierasz Kinderschutzbund..


Jesteś klientem biznesowym lub masz pytania prawne?

Jestem tu dla ciebie.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

SZCZEGÓŁY  
Wersja Pełna wersja
Urządzenia 1x
Zakres dostawy Pobierz + licencja
Medium Pobierz
Czas działania Bez ograniczeń
Języki Wszystkie języki
Czas dostawy  Kilka minut
System  Windows (32bit/64bit)
Serwer terminali Kompatybilność


Project 2021 Standard to najnowsza wersja wszechstronnego oprogramowania do zarządzania projektami firmy Microsoft, przeznaczonego głównie dla małych i średnich przedsiębiorstw oraz osób samozatrudnionych do projektowania, kontrolowania i dokumentowania projektów biznesowych. W tym celu aplikacja oferuje kompleksowe funkcje niezbędne do zróżnicowanej kontroli wszystkich faz i komponentów. W tym celu istnieje również wiele typowych szablonów do wyboru, które przedstawiają wszystkie istotne procesy, które odgrywają ważną rolę w zarządzaniu wszystkimi pojawiającymi się zadaniami i fazami, uzupełnionymi o wiele praktycznych funkcji, które umożliwiają efektywny sposób pracy nad jednym lub kilkoma projektami.

W przypadku dalszych pytań dotyczących produktu, skontaktuj się z naszym działem obsługi klienta.

Informacje o produkcie "MICROSOFT PROJECT 2021 STANDARD"

MS Project 2021 Standard - najnowsza wersja oprogramowania do zarządzania projektami w wersji do zakupu

Project 2021 Standard to najnowsza wersja wszechstronnego oprogramowania do zarządzania projektami firmy Microsoft, które jest przeznaczone przede wszystkim dla małych i średnich przedsiębiorstw oraz osób prowadzących własną działalność gospodarczą do projektowania, kontrolowania i ostatecznego dokumentowania projektów biznesowych. W tym celu aplikacja oferuje wszechstronne funkcje, które są niezbędne do zróżnicowanego sterowania wszystkimi fazami i komponentami. W tym celu do wyboru jest wiele typowych szablonów, które przedstawiają wszystkie najważniejsze procesy odgrywające ważną rolę w zarządzaniu wszystkimi pojawiającymi się zadaniami i etapami, uzupełnione o wiele praktycznych funkcji umożliwiających efektywną pracę nad jednym lub wieloma projektami.

MS Project 2021 Standard Edition spełnia zatem wszystkie wymagania dotyczące skutecznego zarządzania portfelem, ryzykiem i dokumentami, w tym centralnego zarządzania zasobami i rejestrowania czasu pracy. Preinstalowane wykresy Gantta z kilkoma zintegrowanymi harmonogramami, między innymi w celu szybszego zrozumienia zależności między poszczególnymi zadaniami, zapewniają przejrzystość, zwłaszcza w przypadku złożonych projektów; do raportowania stanu obecnego i po zakończeniu dostępne są również zintegrowane raporty, które w przejrzysty sposób przedstawiają istotne wnioski i informacje w komunikacji z innymi uczestnikami.

Dla jakiej grupy docelowej został opracowany MS Project 2021 Standard?

Edycja Standard programu Microsoft Project 2021 została opracowana specjalnie dla tych użytkowników, którzy zazwyczaj samodzielnie opracowują różne projekty i zarządzają nimi we wszystkich fazach i szczegółach, co często ma miejsce w przypadku osób prowadzących własną działalność gospodarczą oraz małych i średnich firm. Podobnie jak wcześniejsze wersje, ta standardowa edycja MS Project nie oferuje zintegrowanej synchronizacji z Microsoft SharePoint lub Project Server, ale posiada wszystkie niezbędne funkcje - w tym narzędzia analityki biznesowej - do kontrolowania typowych obszarów planowania i zarządzania projektami: tworzenia harmonogramów projektów, planowania kosztów, zróżnicowanego administrowania zadaniami oraz raportowania bieżącego i końcowego.

Wiresoft oferuje już Microsoft Project 2021 Standard Edition jako używane oprogramowanie w formie pojedynczej licencji w wersji do zakupu - i to po znacznie niższej cenie - skontaktuj się z naszym zespołem i dowiedz się natychmiast, kiedy będzie dla Ciebie dostępny.

Dowiedz się również o wszystkich innych aplikacjach Microsoft dostępnych w sklepie internetowym Wiresoft Software, które możesz kupić również jako Oprogramowanie używane oferowane po obniżonej cenie, a także o programach Microsoft kompatybilnych z Project 2021 Standard, takich jak Windows 10. Poniższe zestawienie informuje o najważniejszych optymalizacjach i funkcjach nowego MS Project 2021 Standard Edition.

Co może zrobić MS Project 2021 Standard?

Pod względem wizualnym Projekt 2021 Standard już teraz oferuje bardziej przejrzysty i skoncentrowany interfejs, który wyróżnia się na tle starszych wersji. Opcjonalnie dostępne są również znane z Office wzory "kolorowy", "ciemnoszary" i "biały", przy czym te ostatnie w szczególności zapewniają skoncentrowaną atmosferę pracy.

Nowe projekty mogą być tworzone w MS Project 2021 Standard za pomocą kilku kliknięć, nawet przez niedoświadczonych użytkowników, ponieważ dostępny jest duży wybór typowych szablonów dla popularnych typów projektów; alternatywnie profesjonaliści mogą również korzystać z neutralnego, pustego wykresu Gantta. Dane i listy zadań można łatwo zaimportować do programu Project z programów Excel, Word, Outlook lub PowerPoint, zachowując odpowiednie formatowanie i kontury.

Łatwiejsze tworzenie projektów w programie Project 2021 Standard

Oprócz standardowych szablonów i pustego wykresu Gantta (widok słupkowy) w programie Project 2021 Standard dostępnych jest wiele innych szablonów, takich jak diagram sieciowy (schemat blokowy) dla projektów specjalnych, a także widoki w postaci formularza, arkusza (tabeli) lub w zależności od zastosowania (kolumny) do wyświetlania projektu, jak również inne rozbudowane opcje, takie jak różne filtry do wyraźnego wyświetlania poszczególnych zadań i zasobów wraz z ich powiązaniami, a także przypisaniami w zależności od pożądanego aspektu.

Strukturyzacja i łączenie zadań projektowych

W programie Project 2021 Standard zadania można również importować do wykresu słupkowego za pomocą maski zadania, która obsługuje również jednoczesne dodawanie kilku zadań, w tym przypisywanie odpowiednich zasobów i relacji. Zadania można łączyć ze sobą na przykład za pomocą menu rozwijanego, a opcja ta jest również dostępna w polu "Zbiorcza nazwa zadania" w tabeli zadań. Dla każdej osi czasu można oddzielnie określić daty rozpoczęcia i zakończenia. Paski osi czasu można oznaczać etykietami i wyświetlać postępy w realizacji zadania, co zapewnia większą przejrzystość wykonywanych zadań.

W celu wyświetlania hierarchii w ramach projektu poszczególnym zadaniom można również nadawać dodatnie lub ujemne tiret za pomocą klawisza tabulacji; zmiany są wtedy automatycznie wprowadzane do wszystkich odpowiednich zadań, co jest szczególnie ważne w przypadku bardziej złożonych harmonogramów projektów. Poszczególne zadania w projekcie można również dowolnie łączyć ze sobą w celu wyświetlenia ich w relacji. W tym celu wystarczy zaznaczyć odpowiednią komórkę w kolumnie "Poprzednik", aby wyświetlić wszystkie powiązane zadania i aktywować odpowiednie z nich.

Inne ważne obszary w MS Project Standard 2021

MS Project 2021 Standard posiada również wszystkie sprawdzone funkcje zarządzania portfelem, zarządzania zasobami i generowania raportów, w niektórych przypadkach z dodatkowymi optymalizacjami.  

Zarządzanie portfelem

W zarządzaniu portfelem, jednym z najważniejszych elementów MS Project 2021 Standard, wszystkie projekty są rejestrowane, a ich postępy monitorowane. W ten sposób kierownicy projektów zawsze mają wgląd w aktualny stan i mogą natychmiast reagować, jeśli projekt nie przebiega zgodnie z planem, np. jeśli pewne zadania nie zostały jeszcze wykonane zgodnie z harmonogramem, koszty wymykają się spod kontroli, zasoby są niedostępne lub niewystarczające. Dzięki niezależnej aktualizacji aktualny stan można wyświetlić natychmiast jednym kliknięciem.

Dzięki połączeniu z Power BI zarządzanie budżetem w MS Project 2021 Standard Edition ma szczegółowe opcje wyświetlania analiz, w tym sugestie dotyczące ulepszeń.

Zarządzanie zasobami

Zarządzanie zasobami w MS Project 2021 Standard umożliwia szczegółowe, bardziej przejrzyste, a przez to bardziej efektywne planowanie i zarządzanie zaangażowanymi zasobami dzięki zintegrowanym narzędziom i funkcjom. W tym przypadku poszczególne rodzaje są zróżnicowane według "pracy", "materiałów" i "kosztów", które są centralnie zarządzane za pośrednictwem puli zasobów, zwłaszcza na potrzeby planowania międzyprojektowego, i precyzyjnie przypisywane do poszczególnych zadań; pozwala to uwzględnić ograniczenia czasowe i kosztowe oraz uniknąć ryzyka związanego z wykorzystaniem siły roboczej i przeciążeniem.

Raportowanie w MS Project Standard 2021

Istotnym aspektem Zwinnego Zarządzania Projektami jest w szczególności tworzenie raportów wizualizujących dane projektowe w określonych celach - aby zobrazować status quo trwającego projektu lub podzielić się ważnymi spostrzeżeniami z innymi po jego zakończeniu. Użytkownicy znajdą w Project 2021 Standard wybór typowych szablonów raportów dla najczęściej spotykanych typów projektów, które można dodatkowo wzbogacić o grafiki, obrazy i wykresy. Oprócz formatów takich jak Project 2007, dane projektu można również udostępniać w formatach .PDF, .XPS, .CSV, .XML oraz skoroszytach programu Microsoft Excel.

Wymagania sprzętowe dla programu Microsoft Project 2021 Standard

Przewiduje się, że do tej wersji Microsoft Project 2021 Standard będą miały zastosowanie następujące wymagania minimalne; w zależności od wykorzystania dodatkowych aplikacji lub programów może zaistnieć potrzeba rozważenia dalszych wymagań:

 • Systemy operacyjne: Windows 10, Windows 11, Windows Server 2019/2022
 • Procesor: min. 1,6 GHz, dwurdzeniowy (32- lub 64-bitowy)
 • RAM: 2 GB RAM (32 bit) lub 4 GB RAM (64 bit)
 • Miejsce na dysku twardym: 4 GB
 • Rozdzielczość ekranu: 1 280 x 768 pikseli
 • Karta graficzna: DirectX 10
 • Specjalne funkcje zarządzania plikami w chmurze mogą wymagać aplikacji OneDrive, OneDrive for Business lub SharePoint

Jeśli masz jakiekolwiek pytania lub potrzebujesz więcej szczegółów na temat Microsoft Project 2021 Standard Edition, skontaktuj się z członkiem zespołu firmy Wiresoft.

Kup Microsoft Project 2021 Standard w sklepie Wiresoft Software Shop

Nowy MS Project 2021 Standard Edition jest już dostępny w Wiresoft Software Shop jako używana pojedyncza licencja - dzięki temu jego cena jest niższa niż cena odpowiadającego mu nowego oprogramowania tej edycji. Kupując używane oprogramowanie dla Microsoft Project 2021 Standard, korzystasz z tych zalet w firmie Wiresoft:

 • Podstawą prawną odsprzedaży używanego oprogramowania Microsoft Project jest obowiązujące prawo, które zezwala na sprzedaż i zakup, a także na korzystanie z tego oprogramowania.
 • Kupując w firmie Wiresoft, otrzymujesz jedną licencję MS Project 2021 Standard, która została wcześniej zakupiona i odsprzedana przez firmę europejską. Przy odsprzedaży niniejsza licencja MS Project 2021 Standard jest oznaczona jako używana, przy czym słowo "używana" nie oznacza żadnych ograniczeń funkcjonalności Oprogramowania Projektowego ani nie sugeruje, że niniejsza licencja została faktycznie wykorzystana.
 • Jeśli pierwotny nabywca już wcześniej zainstalował i aktywował tę licencję lub oprogramowanie Microsoft Project Standard, zostało to ponownie usunięte wraz ze sprzedażą firmie Wiresoft, dzięki czemu przedmiotowa licencja oprogramowania jest ponownie w 100% swobodnie dostępna.
 • MS Project 2021 Standard, jak i inne używane licencje Microsoft oferowane do sprzedaży w firmie Wiresoft, nie są wersjami testowymi o ograniczonej użyteczności lub ograniczonymi czasowo, nie zawierają też już aktywowanego klucza licencyjnego, lecz jest to oprogramowanie autoryzowane po zakupie tylko dla siebie.
 • Wszystkie takie używane licencje zakupione od firmy Wiresoft zostały przed sprzedażą przetestowane przez nas pod kątem pełnej użyteczności.
 • Natychmiast po dokonaniu zakupu aplikacja MS Project 2021 Standard jest dostępna za pośrednictwem Elektronicznej Dostawy Oprogramowania (ESD).
 • Oznacza to, że kupując licencję w firmie Wiresoft, możesz mieć pewność, że kupujesz i używasz legalnego i oryginalnego produktu firmy Microsoft w wersji Standard Edition programu Project 2021.

Jeśli masz dodatkowe pytania dotyczące zakupu używanej licencji Microsoft Project 2021 Standard jako używanego oprogramowania lub innej edycji MS Project 2021, a także starszych wersji MS Project lub innego oprogramowania firmy Microsoft, skontaktuj się z nami za pośrednictwem poczty e-mail, telefonu lub czatu.

Linki przekierowujące do "MICROSOFT PROJECT 2021 STANDARD"
Oceny klientów dla "MICROSOFT PROJECT 2021 STANDARD"
Napisz ocenę
Oceny zostaną aktywowane po ich weryfikacji.

Pola oznaczone * są obowiązkowe.

Zwróciłem uwagę na privacy policy".

Kategorie