Chat with us, powered by LiveChat
PRAWNA
RESELLER
SOFTWARE ASSURANCE
Klienci biznesowi
telephone
Pomoc w ustawieniu
+48 22 1530637
 
MICROSOFT PROJECT 2016 STANDARD
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Przy każdym zakupie w firmie Wiresoft wspierasz Kinderschutzbund..

MICROSOFT PROJECT 2016 STANDARD

Plik dostępny do natychmiastowego pobrania

 • SW10155
 • Z9V-00350
 • Stale Obowiązuje
 • Wszystkie języki
 • EU
P Otrzymujesz Punkty bonusowe
OPROGRAMOWANIE DO POBRANIA + LICENCJA
642,90 zł * 712,90 zł * (9,82% oszczędzasz)

zVAT

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Przy każdym zakupie w firmie Wiresoft wspierasz Kinderschutzbund..


Jesteś klientem biznesowym lub masz pytania prawne?

Jestem tu dla ciebie.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

SZCZEGÓŁY  
Wersja Pełna wersja
Urządzenia 1x
Zakres dostawy Pobierz + licencja
Medium Pobierz
Czas działania Bez ograniczeń
Języki Wszystkie języki
Czas dostawy  Kilka minut
System  Windows (32bit/64bit)
Serwer terminali Zgodność


Project Standard 2016 to sprawdzone rozwiązanie Microsoft do planowania, wdrażania, zarządzania i dokumentowania projektów w małych i średnich przedsiębiorstwach: W tym celu już edycja Standard oferuje wszystkie niezbędne podstawowe funkcje. Korzystanie z oprogramowania do zarządzania projektami jest szybkie i intuicyjne, nawet dla nowych użytkowników, ponieważ projekt pulpitu Project 2016 opiera się na programie Excel pakietu Office. Dzięki Microsoft Project Standard 2016 kierownicy projektów zawsze mają wgląd we wszystkie bieżące i przyszłe projekty: Zintegrowane narzędzia wspierają bezpieczne planowanie, pomyślną realizację, a także szczegółową dokumentację postępu wszystkich zarejestrowanych projektów. Zasoby, terminy i budżety mogą być analizowane i kontrolowane w dowolnym momencie, a ich reprezentacja w postaci osi czasu zawsze zapewnia aktualny przegląd postępów.

W przypadku dalszych pytań dotyczących produktu, skontaktuj się z naszym działem obsługi klienta.

Informacje o produkcie "MICROSOFT PROJECT 2016 STANDARD"

Project 2016 Standard - pojedyncza licencja na program do zarządzania projektami Microsoft w wersji zakupowej

Project Standard 2016 to sprawdzone rozwiązanie firmy Microsoft do planowania, wdrażania, zarządzania i dokumentowania projektów w małych i średnich przedsiębiorstwach: W tym celu już wydanie Standard oferuje wszystkie  niezbędne funkcje podstawowe. Obsługa programu do zarządzania projektami jest szybka i intuicyjna do ogarnięcia, nawet dla nowych użytkowników, ponieważ wygląd pulpitu Project 2016 jest oparty na Office-programie Excel.

Dzięki Microsoft Project Standard 2016 kierownicy projektów mają zawsze wgląd we wszystkie bieżące i przyszłe projekty: Zintegrowane narzędzia wspierają bezpieczne planowanie, udaną realizację oraz szczegółową dokumentację postępu wszystkich zarejestrowanych projektów. Zasoby, terminy i budżety mogą być w każdej chwili analizowane i kontrolowane, a ich wyświetlanie w formie osi czasu zapewnia zawsze aktualny przegląd postępów.

Dla jakich użytkowników przeznaczony jest projekt Standard 2016?

Standardowa edycja MS Project 2016 jest dostosowana do potrzeb kierowników projektów, którzy głównie samodzielnie opracowują i zarządzają projektami, co ma miejsce szczególnie w MŚP lub w przypadku osób prowadzących własną działalność gospodarczą. Z tego powodu nie obejmuje on synchronizacji z Microsoft SharePoint lub Project Server. Jednak funkcje zintegrowane w Project 2016 Standard zapewniają wszystkie niezbędne funkcje, w tym narzędzia analityki biznesowej, do obsługi wszystkich typowych zadań w zakresie planowania i zarządzania projektami, takich jak tworzenie harmonogramów projektów, planowanie kosztów, kontrolowanie zadań i raportowanie we wszystkich fazach.

Pojedyncza licencja na edycję Microsoft Project 2016 Standard dostępna jest w firmie Wiresoft w wyjątkowo niskiej cenie jako oprogramowanie używane w formie wersji zakupowej, co ułatwia jej nabycie nie tylko mniejszym firmom, ale również osobom prowadzącym działalność gospodarczą. Jego zaletą jest również to, że działa pod Windows 7, co nie wymaga zakupu nowszego systemu operacyjnego, ale można również znaleźć aktualne wersje tego oprogramowania oprócz innych edycji Microsoft Project i innych aplikacji w sklepie internetowym Wiresoft Software jako używane oprogramowanie na korzystnych warunkach. Poniższe zestawienie przedstawia najważniejsze cechy edycji Project 2016 Standard.

Nowości w wersji Project 2016 Standard

Project 2016 Standard Edition oferuje znajomy widok pulpitu podobny do MS Office, który szczególnie przypomina Excel, dzięki czemu użytkownicy mogą szybko odnaleźć się w menu. Nowością jest funkcja wyszukiwania "Powiedz mi, co chcesz zrobić", która ułatwia znalezienie konkretnej funkcji. Wszystko co musisz zrobić, to wpisać szukane hasło lub pytanie do nowego pola wprowadzania danych, a Projekt wygeneruje w odpowiedzi listę najbardziej odpowiednich rozwiązań wraz z opisem procedury. W ten sposób od samego początku można wygodnie zarządzać dużą liczbą złożonych funkcji programu. Obejmują one nowe funkcje w Project 2016, jak również ulepszenia istniejących funkcji, takich jak:

Nowość w Projekcie 2016 Standard: analizy "What-if"

W zarządzaniu projektami zawsze konieczne jest uzyskanie wiarygodnych prognoz lub stwierdzeń na temat przebiegu projektu. W tym celu Project 2016 Standard oferuje narzędzie, za pomocą którego użytkownicy mogą przeprowadzać różne scenariusze, aby już na wczesnym etapie zidentyfikować prawdopodobne problemy, takie jak wąskie gardła zasobów lub trudności z harmonogramem, tak aby pozostało wystarczające pole manewru do opracowania alternatywnych rozwiązań lub przeciwdziałania danemu ryzyku w odpowiednim czasie. Analiza "Co by było gdyby" dostarcza różnych scenariuszy "Co by było gdyby?" dla powszechnych problemów i sugeruje rozwiązania.

Nowości w Project 2016 Standard: Zarządzanie zasobami i planista zespołów

Nowa funkcja Resource Engagement zapewnia dodatkowe sposoby koordynacji planowania wykorzystania różnych zasobów. Dzięki zastosowaniu zintegrowanej puli zasobów można je również zintegrować w wielu plikach projektu. Dzięki temu można odpowiednio wcześnie zidentyfikować wąskie gardła i odpowiednio dostosować planowanie zasobów. Dodatkowo, Team Planner jest dostępny do koordynowania zdolności pomiędzy członkami projektu i zespołu.

Nowość w Project 2016 Standard: Wiele linii czasowych

Ulepszone funkcje osi czasu oferują bardziej zróżnicowany przegląd projektów: Projekt 2016 umożliwia teraz tworzenie w tym celu wielu osi czasu, które różnią się od siebie np. koncentracją na określonych aspektach. Tak więc oprócz osi czasu, która daje przegląd wszystkich faz projektu, można użyć innego widoku, aby wyświetlić konkretną fazę bardziej szczegółowo w jej obrębie; poprzez dodanie kolejnych osi czasu można dodać dodatkowe tematy lub funkcje, więc widok "Kamienie milowe" jest również dostępny. Klikając na widok Gantta, użytkownicy uzyskują bezpośredni dostęp do odpowiednich ustawień na wstążce.

Dalsze cechy programu Project 2016 Standard Edition do zarządzania projektami

Ogólnym założeniem wersji Project 2016 Standard jest m.in. maksymalne uproszczenie tworzenia nowych projektów za pomocą kilku kliknięć: Domyślnie jako szablon dostępny jest neutralny wykres Gantta z typowym wyświetlaniem słupkowym. Dane projektu mogą być również importowane z programów Excel, Word, Outlook lub PowerPoint, a także możliwe jest eksportowanie danych z powrotem z programu Project, np. w celu sporządzenia raportu w formie prezentacji PowerPoint.

Podział projektów

Aby nadać strukturę lub wyświetlić hierarchię w projekcie, można go dodatkowo podzielić na podprojekty jako tzw. projekt główny w programie Project Standard 2016. W ten sposób oba formularze projektu są ze sobą powiązane, dzięki czemu wszystkie informacje z głównego projektu mogą być wyświetlane również w podprojekcie. Oferuje to również korzyść w postaci możliwości delegowania zadań dla konkretnych sekcji w sposób ukierunkowany, przy czym główny kierownik projektu nadal ma dostęp i kontrolę nad wszystkimi częściami harmonogramu.

Zarządzanie portfelem i zarządzanie zasobami

Centralnym elementem MS Project 2016 Standard jest zarządzanie portfelem projektów za pomocą Microsoft Project Client: pozwala to w każdej chwili sprawdzić aktualny stan wszystkich zarejestrowanych projektów i reagować na ewentualne problemy - np. z dotrzymaniem terminów, wąskimi gardłami w zasobach, przekroczeniem celów budżetowych itp. W zależności od aspektu dostępne są tu również pojedyncze ekrany lub widoki.

Ściśle z tym związane są narzędzia zintegrowane w MS Project 2016 Standard zintegrowane narzędzia ukierunkowanego zarządzania zasobami w celu zarządzania różnymi rodzajami zasobów. MS Project 2016 rozróżnia je na obszary "praca", "materiał" i "koszty" - każdy z własnymi właściwościami, takimi jak dostępność czasowa, limity kosztów finansowych czy wykorzystanie siły roboczej, co pozwala na ich jeszcze bardziej precyzyjne wykorzystanie. Są one rejestrowane centralnie w puli zasobów we wszystkich projektach, dzięki czemu można je lepiej przypisać do poszczególnych projektów i zadań, co ułatwia uniknięcie ryzyka przeciążenia od samego początku.

Raportowanie w MS Project Standard 2016

Tworzenie sensownych raportów jest jednym z ważnych zadań zarządzania projektami, w celu udokumentowania sukcesu projektów, ale także ich postępów i, jeśli to konieczne, wykorzystania ich jako podstawy do przyszłych zadań. Microsoft Project 2016 oferuje w tym celu różne tabele, widoki i szablony raportów, na przykład po to, aby móc porównać typowe poprzednie wartości planu bazowego - dla czasu trwania, pracy, dat rozpoczęcia i zakończenia kosztów itp. z aktualnymi wartościami planu, dzięki czemu można natychmiast zidentyfikować odchylenia.

Podobnie można tworzyć raporty graficzne dotyczące różnych aspektów, które oferują również możliwość eksportu danych projektowych i zapisania ich np. w Excelu lub MS Visio - również jako wykres przestawny - do dalszego przetwarzania.

Z kolei raporty dynamiczne mają tę zaletę, że można je bezpośrednio dopasować do zmian w planowaniu. Można ich również używać w aplikacjach Office, takich jak PowerPoint, Word czy Outlook.

Raporty Burndown są ważną częścią Agile Project Management i są również dostępne w Project 2016, aby zapewnić porównanie między planowanymi, pozostałymi i zakończonymi pracami w ramach projektu.

Wymagania sprzętowe dla Microsoft Project 2016 Standard

Microsoft Project 2016 Standard jest dostępny zarówno w wersji 32-bitowej, jak i 64-bitowej - w związku z tym obowiązują różne wymagania dotyczące pamięci. W przypadku używania w połączeniu z programem Microsoft Project Server obowiązują również dodatkowe wymagania dotyczące systemu operacyjnego. Project 2016 obsługuje wyświetlacze wielodotykowe z Windows 8 i jest również odpowiedni do użytku mobilnego na urządzeniach końcowych z systemem iOS lub Android.

 • Obsługiwane systemy operacyjne: Windows 7 lub wyższy
 • Obsługiwane systemy operacyjne serwerów: Windows 10 Server, Windows Server 2012 R2,
 • Windows Server 2008 R2, Windows Server 2012
 • Procesor: x86 z co najmniej 1 GHz; x64 z co najmniej 2 GHz, SSE2
 • Pamięć: 1,0 GB RAM (32-bitowa) lub 2,0 GB RAM (64-bitowa)
 • Miejsce na dysku twardym: 3,0 GB
 • Rozdzielczość: 1,024 x 768 pikseli
 • Karta graficzna: DirectX 10

Kup MS Project 2016 Standard jako używane oprogramowanie w Wiresoft po niskiej cenie

Program MS Project 2016 Standard Edition oferowany jest w sklepie internetowym Wiresoft jako używane oprogramowanie o licencji jednego użytkownika - w cenie znacznie tańszej niż nowe - bez zmiany nazwy oznacza jakiekolwiek ograniczenia w zakresie funkcji, ponieważ oprogramowanie nie podlega zużyciu.

Oznaczenie niniejszej Licencji Jednorazowej MS Project 2016 w wersji Standard jako Oprogramowania Używanego następuje poprzez rozbicie licencji wolumenowej tego programu używanej wcześniej w firmie i przekształcenie jej w licencje pojedyncze. Rozbicie bazowej licencji wolumenowej nie wpływa negatywnie na żadne ograniczenia, lub oznacza transakcję prawnie niedozwoloną, ponieważ oferowana tu przez firmę Wiresoft licencja Microsoft Project 2016 Standard jak i wszystkie inne licencje używanego oprogramowania Microsoft pochodzą od firm zlokalizowanych na terenie UE, a więc zastosowanie ma orzecznictwo obowiązujące w UE, które jednoznacznie stwierdza, że obrót takim używanym oprogramowaniem stanowi czynność prawną. Zostało to również wyraźnie potwierdzone w różnych orzeczeniach sądowych, dzięki czemu wszelkie ryzyko odpowiedzialności dla Ciebie jako kupującego jest niezawodnie wykluczone, a używane przez Wiresoft oprogramowanie jest również odporne na audyt dzięki pełnej dokumentacji kupującego lub sprzedającego. Oprócz znacznie niższej ceny, wersja zakupowa oferuje dodatkową zaletę w postaci nieograniczonej użyteczności, ponieważ nie są ponoszone żadne dodatkowe koszty abonamentowe.

Z tych wszystkich powodów, zakup oprogramowania w Wiresoft jest zawsze bezpieczną transakcją dla naszych klientów, oferującą same korzyści! Kupując licencję MS Project 2016 Standard korzystają Państwo nie tylko z korzystnej ceny, ale również z bezpieczeństwa, jakie zapewnia natychmiastowe pobranie wraz z ważnym kluczem licencji wolumenowej do natychmiastowej aktywacji licencji.

Zakup używanych licencji na oprogramowanie takie jak MS Project 2016 lub inne oprogramowanie daje więc Państwu możliwość korzystania z ekskluzywnych i w zwykłym handlu niedostępnych, nowszych jak i starszych edycji programów Microsoft. W sklepie z używanym oprogramowaniem Wiresoft można więc znaleźć również inne aplikacje Microsoft, które są kompatybilne z MS Project 2016 Standard, takie jak Windows 10 i Windows Server 2016. Jeśli masz pytania dotyczące MS Project 2016 Standard lub innego oferowanego programu Microsoft, po prostu skorzystaj z naszej kompetentnej porady na czacie lub przez e-mail lub telefon.

Linki przekierowujące do "MICROSOFT PROJECT 2016 STANDARD"
Oceny klientów dla "MICROSOFT PROJECT 2016 STANDARD"
Napisz ocenę
Oceny zostaną aktywowane po ich weryfikacji.

Pola oznaczone * są obowiązkowe.

Zwróciłem uwagę na privacy policy".

Kategorie