Chat with us, powered by LiveChat
PRAWNA
RESELLER
SOFTWARE ASSURANCE
Klienci biznesowi
telephone
Pomoc w ustawieniu
+48 22 1530637
 
MICROSOFT VISUAL STUDIO 2019 ENTERPRISE
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Przy każdym zakupie w firmie Wiresoft wspierasz Kinderschutzbund..

MICROSOFT VISUAL STUDIO 2019 ENTERPRISE

Gotowy do natychmiastowej wysyłki, czas dostawy 24h

 • SW10139
 • MX3-00098
 • Stale Obowiązuje
 • Wszystkie języki
 • EU
P Otrzymujesz Punkty bonusowe
OPROGRAMOWANIE DO POBRANIA + LICENCJA
8 103,90 zł * 9 002,90 zł * (9,99% oszczędzasz)

zVAT

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Przy każdym zakupie w firmie Wiresoft wspierasz Kinderschutzbund..


Jesteś klientem biznesowym lub masz pytania prawne?

Jestem tu dla ciebie.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

SZCZEGÓŁY  
Wersja Pełna wersja
Urządzenia 1x
Zakres dostawy Pobierz + klucz licencyjny
Średni Pobierz
Czas działania Bez ograniczeń
Języki Wszystkie języki
Czas dostawy  Kilka minut
System  Windows (32bit/64bit)
Serwer terminali Zgodność


Visual Studio to sprawdzone zintegrowane środowisko programistyczne firmy Microsoft do projektowania i wdrażania złożonych aplikacji korporacyjnych w wielu obszarach. Zwłaszcza Enterprise-Edition tego kompleksowego rozwiązania przekonuje dużym wyborem narzędzi i funkcji - nie tylko do projektowania, ale także do ciągłego testowania opracowanych programów - i dlatego jest szczególnie odpowiedni dla większych firm i organizacji, a tym samym dla całych zespołów programistów.

W przypadku dalszych pytań dotyczących produktu, skontaktuj się z naszym działem obsługi klienta.

Informacje o produkcie "MICROSOFT VISUAL STUDIO 2019 ENTERPRISE"

Zmaksymalizuj produktywność programistów dzięki Visual Studio 2019 Enterprise - wersja zakupowa

Visual Studio to sprawdzone, zintegrowane środowisko programistyczne firmy Microsoft do projektowania i wdrażania złożonych aplikacji korporacyjnych dla wielu dziedzin. Szczególnie Enterprise Edition tego kompleksowego rozwiązania przekonuje swoim szerokim wachlarzem narzędzi i funkcji - nie tylko do projektowania, ale również do bieżącego przeglądu opracowanych programów - i dlatego nadaje się szczególnie dla większych firm i organizacji, a więc również dla całych zespołów programistów.

Visual Studio Enterprise w nowej wersji 2019 zawiera wiele ulepszeń w szczegółach, jak również zupełnie nowe funkcje, które ułatwiają codzienne życie programistów; należą do nich IntelliCode z propozycjami rozwiązań opartych na AI oraz Visual Studio Live Share z praktycznymi narzędziami do lepszej współpracy w czasie rzeczywistym.

Visual Studio Enterprise 2019 posiada również ulepszone refaktory i nawigację, a także debugger z kilkoma nowymi funkcjami. Live Unit Testing pozwala na przeprowadzanie testów podczas pisania kodu, a Live Dependency Checking w czasie rzeczywistym zapewnia zgodność kodu z regułami zależności.

Dzięki zakupowi Visual Studio 2019 Enterprise Edition jako oprogramowania używanego przez Wiresoft, użytkownicy mają tę wielką zaletę, że mogą korzystać z tego oprogramowania deweloperskiego, które jest oferowane przez Microsoft wyłącznie jako licencja ilościowa, jako z własnej, indywidualnej licencji na swój komputer.

Oprócz Visual Studio 2019 Enterprise Edition, sklep internetowy Wiresoft oferuje również inne wersje Visual Studio - w kolejnych wersjach - w wersji do samodzielnego zakupu, których zwykli sprzedawcy detaliczni zwykle nie noszą jako takie, a także wiele innych programów firmy Microsoft. Poniższy przegląd przedstawia wyjątkowe funkcje Visual Studio 2019 Enterprise, jak również wszystkie inne ważne funkcje i cechy tej wersji.

Najważniejsze wydarzenia w Visual Studio 2019 Enterprise

Oprócz sprawdzonych funkcji i narzędzi, Visual Studio 2019 zawiera również szereg praktycznych dodatków i optymalizacji podstawowych funkcji, jak również zupełnie nowych funkcji, które zapewniają programistom jeszcze lepszą obsługę programowania.

 • Git-First workflow: Nowe okno startowe oferuje teraz kilka nowych opcji: Pierwszą z nich jest opcja klonowania lub sprawdzania kodu z repozytorium, jak również różne opcje otwierania lub tworzenia projektu, a poprzednie okno dialogowe, które jest uruchamiane po utworzeniu projektu, zostało całkowicie zmienione. Zwykła struktura drzewa, która była wyświetlana po lewej stronie, nie jest już dostępna, została zastąpiona polem wyszukiwania i różnymi filtrami, które pozwalają użytkownikom na znalezienie pożądanych szablonów.
 • Edytor kodu: Projekt koloru dla IDE może być zmieniony ze Standard niebieskiego na ciemny Standard: Metody są wyświetlane w kolorze brązowym, słowa kluczowe takie jak for, foreach, if itp. w kolorze fioletowym, itp.
 • renderowanie PMA (Per-Monitor-Aware): Podczas gdy wcześniej występowały problemy z wyświetlaniem przy użyciu monitorów o różnych rozdzielczościach, np. przy połączeniach zdalnych, tak że Visual Studio wyglądało na zamazane lub było renderowane z nieprawidłowym skalowaniem, Visual Studio 2019 oferuje teraz aplikację obsługującą PMA i renderuje poprawnie, niezależnie od zastosowanych współczynników skalowania.

Nowe funkcje wyszukiwania i filtrowania

Wiele znanych funkcji wyszukiwania i filtrowania zostało zoptymalizowanych dla wersji Visual Studio 2019 Enterprise, co pozwala programistom zaoszczędzić jeszcze więcej czasu i pracować wydajniej:

 • Nowe pole wyszukiwania i nowe funkcje wyszukiwania: Pole wyszukiwania znane wcześniej w Visual Studio zajmuje teraz bardziej centralną pozycję na środku paska menu. Pole wprowadzania danych zawiera teraz również wyszukiwanie rozmyte, tzn. wyszukiwanie tolerancyjne na błędy lub rozmyte, które daje wyniki dla elementów menu nawet w przypadku nieprawidłowej pisowni terminów. Wyszukiwanie obsługuje również opcje, dzięki czemu dopasowane trafienia są wyświetlane bezpośrednio na odpowiedniej pozycji w oknie dialogowym, a nie trzeba klikać przez struktury i menu.
 • Funkcja wyszukiwania podczas debugowania: Wyszukiwanie określonych nazw i wartości obejmuje okna debugowania "Obserwuj", "Lokalne" i "Auto", które pomagają w znalezieniu określonych obiektów i wartości. Uwzględniono kilka z nich, np. również podobiekty lub listy. Wyświetlanie wartości może być również formatowane.
 • Szukaj referencji: Tutaj wyniki wyszukiwania wyświetlane na liście mogą być dalej filtrowane według określonych właściwości lub zmiennych. W zależności od tego, czy wyszukiwanie dotyczy akcji odczytu czy zapisu, w polu wyszukiwania należy wpisać "odczyt" lub "zapis".
 • Nowa funkcja filtrowania folderów projektów: Solution Explorer w Visual Studio oferuje teraz również opcję ukrywania poszczególnych plików projektów, które zostały całkowicie rozładowane w widoku. Ponadto pasek narzędzi Solution Explorer zawiera przyciski umożliwiające przejście z widoku rozwiązania do widoku folderu, zwijanie węzłów, wyświetlanie ukrytych plików i inne.

Nowe renowacje w Visual Studio 2019 Enterprise

C# oferuje teraz kilka nowych refaktorów, które znacznie ułatwiają organizację kodu; między innymi członkowie mogą być przenoszeni do interfejsu lub klasy bazowej, przestrzenie nazw mogą być dostosowane do konkretnej struktury folderów, a pętle Foreacha mogą być konwertowane na zapytania LINQ. Odpowiednie propozycje są wymienione w "żarówce".

Code Cleanup

Funkcja automatycznego formatowania kodu źródłowego z Code Cleanup jest wyświetlana w Visual Studio 2019 jako ikona miotły pod edytorem kodu źródłowego i jest dostępna za pomocą jednego kliknięcia. Pod uwagę brane są również ustawienia plików .editorconfig. Code Cleanup posiada również nowy wskaźnik integralności oraz nowe polecenie Cleanup, które pozwala znaleźć grupę klasycznych błędów. Ostrzeżenia lub sugestie mogą być wyświetlane za pomocą jednego kliknięcia i natychmiast wdrażane. Często używane poprawki mogą być również zapisywane lub konfigurowane jako profil.

IntelliCode w Visual Studio 2019

IntelliCode jest ewolucją poprzedniego automatycznego uzupełniania IntelliSense. Podczas gdy IntelliCode wyświetla dostępne właściwości i metody na liście posortowanej alfabetycznie, IntelliCode wyświetla najbardziej prawdopodobne metody i właściwości na górze listy i zaznacza je gwiazdką.

IntelliCode jest oparty na analizie Microsoftu ponad 2000 projektów open source na GitHubie, ale użytkownicy mogą również korzystać z własnych projektów do szkolenia IntelliCode i uzyskiwania na tej podstawie sugestii. Dane do analizy są przekazywane i przetwarzane w chmurze, ale nie w kodzie źródłowym.

Visual Studio Live Share

Live Share w Visual Studio 2019 pozwala na współpracę do 30 użytkowników na tej samej bazie kodu źródłowego, dzieląc się bazą kodu i jej kontekstem z innymi członkami zespołu. To działa, ponieważ Visual Studio Live Share nie przenosi obrazu, tylko drzewo plików i informacje kontekstowe. Oznacza to, że każdy uczestnik pozostaje w znanym sobie środowisku i może edytować pewne części kodu źródłowego niezależnie od gospodarza. Live Share oferuje również możliwość wspólnego debugowania.

Debugowanie w Visual Studio 2019

Mówiąc o debugowaniu: Debugger w Visual Studio 2019 Enterprise jest teraz dwa razy szybszy niż w poprzedniej wersji, a zużycie pamięci podczas debugowania aplikacji C++ nieobsługiwanych w procesie zostało znacznie zredukowane.

 • Nowe narzędzie do przypinania właściwości: Obiekty mogą być łatwiej identyfikowane po ich właściwościach. W oknie debuggera, oknie zmiennych lokalnych lub oknie narzędzi automatycznych wystarczy przeciągnąć kursor do określonej właściwości i kliknąć ikonę pinezki: informacja zostanie wyświetlona natychmiast.
 • Punkty przełamania danych: Podczas gdy punkty podziału danych zostały wyrównane z C++ tylko we wcześniejszych wersjach, są one również dostępne dla aplikacji .NET Core w Visual Studio 2019. Ilekroć wartość danej właściwości zmienia się dla konkretnego obiektu, przerywają one wykonywanie kodu, niezależnie od tego, gdzie to nastąpi. Punkty przełamania danych są świetne do znalezienia miejsca, w którym konkretny globalny obiekt jest edytowany, dodawany lub usuwany.

Xamarin dla deweloperów mobilnych

Xamarin jest już dostępny w Visual Studio 2019 Enterprise. Oprócz oszczędzającego miejsce rozmiaru instalacji 7 GB zamiast dotychczasowych 21 GB, Xamarin oferuje również krótszy czas kompilacji i wdrożenia systemu Android. Zawiera również edytor właściwości dla Xamarin.Forms XAML oraz ulepszony Xamarin.Forms Previewer.

ASP.NET dla Web Developerów

Dla aplikacji ASP.NET, domyślny szablon projektu w Visual Studio 2019 jest oparty na ASP.NET Core 2.2, a szablon projektu został znacznie wyraźniejszy i tworzy mniej plików.

Ekskluzywne funkcje dla przedsiębiorstw w Visual Studio 2019

W szczególności Visual Studio 2019 Enterprise oferuje pewne funkcje, które nie są zawarte w żadnym innym wydaniu:

 • Snapshot Debugging: Ta funkcja pozwala użytkownikom na zrobienie zrzutu z aktywnego wykonywania aplikacji w celu analizy tego, co dzieje się w danym momencie. Migawka pokazuje aktualny status kodu źródłowego i zmiennych.
 • Time Travel Debugging (TTD): Jest to rozszerzenie Snapshot Debugging. Dzięki TTD, aplikacje internetowe uruchomione na wirtualnej maszynie Azure mogą być rejestrowane na zdalnym systemie podczas debugowania w celu zbadania historii czasu.
 • Testy jednostkowe nażywo: Testy jednostkowe na żywo mogą być używane do testowania rozwiązań .NET Framework lub .NET Core. Funkcja ta pozwala na automatyczne uruchamianie testów jednostkowych w tle podczas pisania kodu. Live Unit Testing wykonuje również dynamiczne testy za każdym razem, gdy kod jest zmieniany i natychmiast powiadamia użytkowników o niepowodzeniu kodu. Wyniki są wizualizowane w czasie rzeczywistym, włącznie z pokryciem kodem.
 • IntelliTrace: Ta ekskluzywna funkcja w Visual Studio Enterprise dla C#, Visual Basic i C++ oszczędza czas podczas debugowania poprzez śledzenie postępu wykonywania kodu. Podczas sesji debugowania, IntelliTrace stale rejestruje dane takie jak interakcje z systemem (np. kliknięcia, dostęp do systemu lub rejestru lub bazy danych, załadowanie dokumentu XML, start wątków) oraz wywołania metod w kodzie programu. W ten sposób użytkownicy mogą wrócić do poszczególnych stacji pośrednich, aby zobaczyć konkretne wartości w procesie.

Wymagania systemowe dla Visual Studio 2019 Enterprise

Poniższe wymagania odnoszą się ogólnie do instalacji Visual Studio 2019 Enterprise, ale w niektórych przypadkach mogą być wyższe:

 • Systemy operacyjne: Windows 10, wersja 1507 lub nowsza; Windows 8.1 z aktualizacją 2919355; Windows 7 SP1 z najnowszymi aktualizacjami; Windows Server 2016; Windows Server 2012 R2 z aktualizacją 2919355
 • Procesor: co najmniej 1,8 GHz
 • Pamięć robocza: co najmniej 2 GB RAM
 • Miejsce na dysku twardym: 130 GB (w zależności od zainstalowanych funkcji)
 • Karta graficzna: min. 1 280 x 720 rozdzielczość, zalecana 1 366 x 768

Visual Studio 2019 Enterprise kup taniego singla od Wiresoft w naszym sklepie internetowym

Oprogramowanie Visual Studio 2019 Enterprise jest zazwyczaj oferowane przez firmę Microsoft tylko w formie licencji woluminowej. W sklepie internetowym Wiresoft możesz również kupić Enterprise Edition jako pojedynczą licencję - w szczególnie korzystnej cenie jako tzw. oprogramowanie używane.

Oferowana do zakupu pojedyncza licencja Visual Studio 2019 Enterprise Edition jest składnikiem wcześniejszej licencji ilościowej Visual Studio firmy, która została rozwiązana w momencie jej odsprzedaży i przekształcona w pojedyncze licencje, które są następnie nazywane używanym oprogramowaniem. Ani podział, ani oznaczenie jako Oprogramowanie Używane tego Oprogramowania Visual Studio 2019 Enterprise nie spowodowało żadnych ograniczeń w funkcjonalności.

Zakup oprogramowania w Wiresoft - zawsze bezpieczne dla Ciebie! Niniejsza edycja Visual Studio 2019 Enterprise dostępna w Wiresoft Shopie nie tylko przekonuje szczególnie korzystną ceną, ale także oferuje bezpieczeństwo przy zakupie poprzez natychmiastowe pobranie i aktywację licencji za pomocą dołączonego do niej klucza licencyjnego ważnego wolumenu.

Każdy zakup Visual Studio 2019 Enterprise lub innego programu jako oprogramowania używanego w sklepie internetowym Wiresoft Software Shop nie stanowi problemu prawnego, ponieważ handel używanym oprogramowaniem jest wyraźnie dozwolony przez prawo, co zostało potwierdzone licznymi prawomocnymi wyrokami.

Używane oprogramowanie, takie jak Visual Studio 2019 Enterprise Edition, w ramach jednej licencji oferuje naszym klientom niedrogą możliwość samodzielnego korzystania z ekskluzywnych edycji programu. Ty też możesz skorzystać z naszej taniej oferty oprogramowania Microsoft!

W sklepie z oprogramowaniem Wiresoft znajdziesz nie tylko Visual Studio 2019 Enterprise Edition, ale także inne wersje Visual Studio i inne programy firmy Microsoft w wersji do natychmiastowego pobrania. W przypadku jakichkolwiek pytań dotyczących Visual Studio 2019 Enterprise lub innego oprogramowania firmy Microsoft, wystarczy skorzystać z naszych kompetentnych porad na czacie, pocztą elektroniczną lub telefonicznie.

Linki przekierowujące do "MICROSOFT VISUAL STUDIO 2019 ENTERPRISE"
Oceny klientów dla "MICROSOFT VISUAL STUDIO 2019 ENTERPRISE"
Napisz ocenę
Oceny zostaną aktywowane po ich weryfikacji.

Pola oznaczone * są obowiązkowe.

Zwróciłem uwagę na privacy policy".

Kategorie