Chat with us, powered by LiveChat
AUTORYZOWANY ORYGINALNY PRODUKT
WYSYŁKA W CIĄGU 24 GODZIN
CZAT, E-MAIL I WSPARCIE TELEFONICZNE
BEZPŁATNA INFOLINIA +48 22 1530637
 
MICROSOFT VISIO 2021 PROFESSIONAL

MICROSOFT VISIO 2021 PROFESSIONAL

1 879,00 zł *

zVAT

Plik dostępny do natychmiastowego pobrania


Jesteś klientem biznesowym lub masz pytania prawne?

Jestem tu dla ciebie.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

Visio 2021 Professional - najnowsza wersja wszechstronnego oprogramowania wizualizacyjnego firmy...więcej
Informacje o produkcie "MICROSOFT VISIO 2021 PROFESSIONAL"

Visio 2021 Professional - najnowsza wersja wszechstronnego oprogramowania wizualizacyjnego firmy Microsoft

Microsoft Visio 2021 to najnowsza wersja profesjonalnego oprogramowania do wizualizacji szerokiej gamy procesów i diagramów - zarówno w obszarach biznesowych, jak i technicznych, etc.; zwłaszcza dzięki nowym narzędziom i formularzom zawartym w Visio 2021 Professional można w przejrzysty sposób przedstawić nawet bardziej złożone zagadnienia lub zbiory danych niż dotychczas.

Intuicyjny interfejs, znany również z programów MS Office i zaktualizowany w nowej wersji, szczególnie ułatwia rozpoczęcie pracy z programem Visio 2021: nawet nowi użytkownicy szybko się w nim odnajdują i mogą natychmiast korzystać z narzędzi i funkcji, aby przekształcać dane i pomysły dotyczące projektów w pouczające diagramy i prezentacje. Program Visio 2021 Professional może być również używany na urządzeniach obsługujących dotyk - zarówno za pomocą pióra cyfrowego, jak i palca.

MS Visio 2021 Professional zawiera również nowe kształty - do tworzenia szczegółowych opisów przepływów pracy i schematów organizacyjnych, ale może być również wykorzystywany do reprezentowania szerokiej gamy systemów technicznych i ich procesów - dostępne są również m.in. diagramy struktury UML do modelowania klas i interfejsów, a także pliki DWG, które można łatwo importować z programu AutoCAD. W przypadku korzystania z Microsoft Azure Active Directory lub Exchange Server dane mogą być również importowane z Excela bezpośrednio do kształtów.

Wiadomo już, że ceny edycji MS Visio 2021 jak i innych nowych aplikacji Microsoft zostaną podniesione! Wiresoft oferuje już ten program Microsoft Visio 2021 Professional Edition jako używane oprogramowanie w formie pojedynczej licencji w wersji do zakupu - i to po znacznie niższej cenie - wystarczy skontaktować się z naszym zespołem i dowiedzieć się natychmiast, kiedy będzie on dostępny do pobrania.

Dowiedz się więcej o wszystkich innych aplikacjach Microsoft dostępnych w Sklepie Internetowym Wiresoft Software jako Oprogramowanie Używane, które również możesz kupić po obniżonej cenie, np. programy kompatybilne z Visio 2021 Professional. W poniższym przeglądzie znajdą Państwo informacje o znanych do tej pory innowacjach i optymalizacjach oraz klasycznych cechach nowego MS Visio 2021 Professional Edition.

Znane do tej pory: Oto nowości w programie Visio 2021 Professional Edition

Zakres funkcjonalny MS Visio 2021 Professional Edition jako licencji zakupowej będzie zbliżony do zakresu funkcjonalnego Visio Online Plan 2. Microsoft ogłosił również następujące szczegóły: Widok pulpitu został unowocześniony i zawiera nowe karty na wstążce. Oczywiście, program Visio 2021 Professional zawiera również aktualizacje kształtów, szablonów i stylów, w tym ulepszoną obsługę współpracy zespołowej: kilka osób może jednocześnie pracować nad jednym diagramem, który można również połączyć z danymi. Program Visio Professional 2021 oferuje również rozbudowane opcje zarządzania prawami do informacji, np. w celu zapobiegania wyciekom informacji. Ponadto program Visio 2021 Professional oferuje:

 • Nowe szablony ułatwiające użytkownikom tworzenie diagramów Azure, w tym dla topologii sieci, konfiguracji komputerów wirtualnych i wielu innych operacji.
 • Wraz z nowymi kształtami infrastruktury dla Amazon Web Services (AWS), odpowiednie szablony mogą być teraz używane również do diagramów.
 • Do reprezentacji w programie Visio można wykorzystać bogatszą zawartość multimedialną, w tym zgromadzoną bibliotekę archiwalnych obrazów, ikon i innych.
 • Nowe kształty do planowania miejsc pracy, uwzględniające aktualne wytyczne dotyczące odstępów przestrzennych. Dodano również nowe kształty do wizualizacji miejsc zbrodni oraz schematy ideowe dla aplikacji mobilnych.

Skorzystaj z dużego wyboru diagramów w MS Visio 2021 lub stwórz własne kształty

Program Visio 2021 Professional oferuje obszerną kolekcję diagramów Visio, za pomocą których można przedstawić wszystkie możliwe obszary. Aby ułatwić odnalezienie właściwego diagramu, są one przejrzyście ułożone według tzw. szablonów, które następnie zawierają poszczególne kształty. Kształty te mogą być uzupełnione tekstem przez użytkownika - albo przez automatyczne wstawienie podczas pisania, albo przez połączenie z arkuszem kalkulacyjnym Excel lub bazą danych Exchange: w przypadku korzystania z usług MS SharePoint lub OneDrive, mogą być one również importowane za ich pośrednictwem. Wiele zintegrowanych kształtów jest zgodnych ze standardami przemysłowymi, tzn. zawierają one wiążące informacje do dalszego wykorzystania.

Visio 2021 Professional zawiera ponad 600 kształtów, z czego około 400 to kształty "inteligentne", które automatycznie dostosowują powiązane z nimi metadane, gdy są aktualizowane. W programie Visio 2021 Professional można również tworzyć własne kształty i zapisywać je jako kształty wzorcowe, aby były dostępne przy następnym użyciu.

Szczególnie Visio 2021 Professional oferuje użytkownikom całą gamę dodatkowych diagramów, które prawdopodobnie będą dostępne wyłącznie w tej edycji:

 • Diagramy UML: Narzędzia UML zintegrowane w programie Visio 2021 Professional mogą być również wykorzystywane do tworzenia diagramów komunikacji, komponentów i rozmieszczenia, które wizualizują relacje i komponenty, takie jak porty i interfejsy. Graficzny język modelowania UML - Unified Modelling Language - został opracowany specjalnie do wizualizacji i dokumentacji komponentów oprogramowania, a także specyfikacji i projektów: Diagramy klas UML przedstawiają statyczne widoki, w tym relacje pomiędzy obiektami systemu, diagramy komponentów UML służą natomiast do zobrazowania relacji pomiędzy powiązanymi komponentami oraz struktury kodu. Ponadto, diagramy rozmieszczenia UML służą do przedstawiania konfiguracji elementów sprzętu i oprogramowania, a diagramy sekwencji UML do wizualizacji interakcji między aktorami lub obiektami.
 • Diagramy notacji bazy danych: Nazywane również modelem relacji encji (ER model lub ERM), mogą być używane do tworzenia graficznego modelu bazy danych.

Inne typy diagramów w MS Visio 2021 Professional

Program Visio 2021 Professional ponownie oferuje wiele różnych typów diagramów i funkcji, a także obsługę dodatkowych typów plików. Dodatkowo praktyczne diagramy startowe umożliwiają szybsze wprowadzenie do oprogramowania Visio w zakresie burzy mózgów, schematów organizacyjnych oraz SDL (Specification and Description Language), które są szczególnie często wykorzystywane w wizualizacji wykresów przepływu, workflow i linii czasu, wraz z praktycznymi wskazówkami dla początkujących szczególnie przy ich tworzeniu.

Kształty zawarte w programie Visio 2021 Professional mogą być również kreatywnie dostosowywane za pomocą różnych narzędzi: Do wyboru są gradienty i przezroczystości, efekty cienia, poświaty, lustra i 3D oraz wiele innych możliwości.

Program Visio 2021 oferuje również zoptymalizowaną obsługę plików AutoCAD, dzięki czemu pliki DWG lub DXF można również importować i skalować, w tym bezzwłoczne nakładanie kształtów. Obiekty programu AutoCAD, takie jak plany budynków i rzuty kondygnacji, można przekształcić w kształt programu Visio, a następnie uzupełnić o kolejne kształty programu Visio.

Przegląd typów diagramów w programie Visio 2021 Professional Edition

W programie Visio 2021 Professional dostępne są na przykład następujące często używane typy diagramów lub kształty w wielu wariantach:

 • Schematyprzepływu wizualizujące poszczególne fazy procesów biznesowych lub procedur technicznych, w tym diagramy Swimlane, diagramy przepływu międzyfunkcjonalnego (diagramy IDEF0 i diagramy BPMN) oraz diagramy procesów biznesowych - są one wykorzystywane m.in. w informatyce biznesowej lub zarządzaniu procesami do objaśniania złożonych procesów operacyjnych. Wykresy przestawne, wykresy osi czasu i wykresy słupkowe 3D są również wykorzystywane do zilustrowania pewnych aspektów.
 • Diagramy przepływu procesów są wykorzystywane w dziedzinie techniki do wizualizacji procesów i systemów chemicznych i przemysłowych, przy czym
 • Schematy informatyczne stosowane są np. dla aktywnych katalogów i baz danych.
 • Schematyorganizacyjne, diagramy sekwencji, diagramy aktywności i diagramy stanów wyjaśniają struktury wewnątrz organizacji, jak i te zaangażowane w interakcje, a także cykl życia obiektów.
 • Z koleidiagramy przypadków użycia i diagramy komunikacji wizualizują interakcje i różne fazy projektów biznesowych.
 • Plany pięter i plany budynków pomagają w planowaniu przestrzeni w firmie, wizualizując wykorzystanie pomieszczeń, a zgodne z IEEE reprezentacje techniczne są również dostępne dla usług budowlanych.
 • Diagramy szkieletowe są wykorzystywane przy tworzeniu aplikacji, np. do wyjaśnienia interfejsu użytkownika oraz poszczególnych funkcji i treści.

Wymagania sprzętowe dla programu Microsoft Visio 2021 Professional

Oczekuje się, że MS Visio 2021 Professional Edition ponownie będzie dostępny w wersji 32-bitowej, jak również 64-bitowej i będzie mógł być używany tylko w połączeniu z systemem Windows 10 lub Windows Server 2019. Więcej szczegółów można uzyskać bezpośrednio od zespołu Wiresoft, za pośrednictwem poczty elektronicznej, telefonu lub czatu. Dalsze szczegóły dotyczące poszczególnych wymogów minimalnych można znaleźć w poniższym zestawieniu:

 • Systemy operacyjne: Windows 10, Windows Server 2019
 • Procesor: 1,6 GHz, dwurdzeniowy
 • Pamięć robocza: 4 GB RAM (64-bitowa) lub 2 GB RAM (32-bitowa)
 • Miejsce na dysku twardym: 4,0 GB
 • Wyświetlacz/rozdzielczość ekranu: 1.280 x 768
 • Grafika: Karta graficzna DirectX 10 do akceleracji sprzętu graficznego
 • Oczekuje się, że będzie wymagane konto Microsoft OneDrive, OneDrive for Business lub SharePoint w celu korzystania z funkcji umożliwiających korzystanie z plików programu Visio w chmurze

Kup Microsoft Visio 2021 Professional jako używane oprogramowanie w Wiresoft Software Shop

Aktualna wersja MS Visio 2021 Professional Edition jest już oferowana w Wiresoft Software Shop jako używana pojedyncza licencja - i jest dostępna po oficjalnej dacie premiery. Jako oprogramowanie używane, cena jest niższa niż odpowiadające mu nowe oprogramowanie tej edycji. Skorzystaj z tych zalet, kupując używane oprogramowanie dla Microsoft Visio 2021 Professional od firmy Wiresoft:

 • Wraz z zakupem MS Visio 2021 Professional w firmie Wiresoft otrzymują Państwo pojedynczą licencję, która została wcześniej zakupiona i odsprzedana przez firmę europejską. Przy odsprzedaży oferowana licencja MS Visio 2021 Professional jest oznaczona jako używana, przy czym "używana" nie oznacza żadnych ograniczeń w funkcjonalności tego oprogramowania ani tego, że ta licencja została już wykorzystana.
 • Ta licencja MS Visio 2021 Professional, jak również inne używane licencje Microsoft oferowane przez Wiresoft nie są wersjami testowymi o ograniczonym zastosowaniu lub ograniczonymi czasowo, nie zawierają też już aktywowanego klucza licencyjnego, lecz są autoryzowanym produktem oprogramowania przeznaczonym wyłącznie dla Ciebie po dokonaniu zakupu.
 • Jeśli pierwotny nabywca zainstalował i aktywował to oprogramowanie Microsoft Visio 2021 Professional, zostało to usunięte przy sprzedaży firmie Wiresoft, dzięki czemu przedmiotowa licencja oprogramowania jest ponownie w 100% swobodnie dostępna.
 • Podstawą prawną odsprzedaży używanego oprogramowania Microsoft Visio 2021 Professional jest obowiązujące prawo, które zezwala na sprzedaż i zakup oraz użytkowanie tego oprogramowania.
 • Wszystkie takie używane licencje zakupione przez Wiresoft i oferowane do odsprzedaży zostały również przetestowane przez nas pod kątem ich pełnej użyteczności przed sprzedażą.
 • Natychmiast po pomyślnie zakończonym zakupie, aplikacja MS Visio 2021 Professional jest dostępna za pośrednictwem Elektronicznej Dostawy Oprogramowania (ESD).
 • Dzięki temu kupując licencję w firmie Wiresoft masz pewność, że kupujesz i używasz legalnego i oryginalnego produktu firmy Microsoft w wersji Professional Edition programu Visio 2021.

Jeżeli masz dodatkowe pytania dotyczące zakupu używanej licencji Microsoft Visio 2021 Professional jako używanego oprogramowania lub innej edycji MS Visio 2021, a także starszych wersji MS Visio lub innego oprogramowania Microsoft, prosimy o kontakt mailowy, telefoniczny lub na czacie.

Czytaj, pisz oceny i prowadź dyskusje...więcej
Oceny klientów dla "MICROSOFT VISIO 2021 PROFESSIONAL"
Napisz ocenę
Oceny zostaną aktywowane po ich weryfikacji.

Pola oznaczone * są obowiązkowe.

Zwróciłem uwagę na privacy policy".

Ostatnio oglądany