Chat with us, powered by LiveChat
PRAWNA
RESELLER
SOFTWARE ASSURANCE
Klienci biznesowi
telephone
Pomoc w ustawieniu
+48 22 1530637
 
MICROSOFT VISIO 2021 PROFESSIONAL
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Przy każdym zakupie w firmie Wiresoft wspierasz Kinderschutzbund..

MICROSOFT VISIO 2021 PROFESSIONAL

Plik dostępny do natychmiastowego pobrania

 • SW10449
 • D87-07606
 • Stale Obowiązuje
 • Wszystkie języki
 • EU
P Otrzymujesz Punkty bonusowe
OPROGRAMOWANIE DO POBRANIA + LICENCJA
1 263,90 zł * 1 402,90 zł * (9,91% oszczędzasz)

zVAT

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Przy każdym zakupie w firmie Wiresoft wspierasz Kinderschutzbund..


Jesteś klientem biznesowym lub masz pytania prawne?

Jestem tu dla ciebie.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

SZCZEGÓŁY  
Wersja Pełna wersja
Urządzenia 1x
Zakres dostawy Pobierz + licencja
Medium Pobierz
Czas działania Bez ograniczeń
Języki Wszystkie języki
Czas dostawy  Kilka minut
System  Windows (32bit/64bit)
Serwer terminali Kompatybilność


Microsoft Visio 2021 to najnowsza wersja profesjonalnego oprogramowania do wizualizacji szerokiej gamy procesów i diagramów - zarówno w obszarach biznesowych, jak i technicznych itp.; zwłaszcza dzięki nowym narzędziom i formularzom zawartym w Visio 2021 Professional, nawet bardziej złożone zagadnienia lub zestawy danych mogą być prezentowane w sposób bardziej przejrzysty niż wcześniej. Intuicyjny interfejs pulpitu, który jest również znany z programów MS Office i został zaktualizowany w nowej wersji, sprawia, że rozpoczęcie pracy z Visio 2021 jest szczególnie łatwe: nawet nowi użytkownicy szybko odnajdują drogę i mogą natychmiast korzystać z narzędzi i funkcji do przekształcania danych i pomysłów na swoje projekty w pouczające diagramy i prezentacje. Visio 2021 Professional może być również używany na urządzeniach dotykowych - zarówno za pomocą pióra cyfrowego, jak i palca.

W przypadku dalszych pytań dotyczących produktu, skontaktuj się z naszym działem obsługi klienta.

Informacje o produkcie "MICROSOFT VISIO 2021 PROFESSIONAL"

Visio 2021 Professional - najnowsza wersja wszechstronnego oprogramowania do wizualizacji firmy Microsoft

Microsoft Visio 2021 to najnowsza wersja profesjonalnego oprogramowania do wizualizacji szerokiej gamy procesów i diagramów - zarówno w obszarach biznesowych, jak i technicznych itp.; zwłaszcza dzięki nowym narzędziom i formularzom zawartym w Visio 2021 Professional można w przejrzysty sposób przedstawić nawet bardziej złożone zagadnienia lub zbiory danych niż dotychczas.

Intuicyjny interfejs, znany również z programów MS Office i zaktualizowany w nowej wersji, szczególnie ułatwia rozpoczęcie pracy z programem Visio 2021: nawet nowi użytkownicy szybko się w nim odnajdują i mogą natychmiast korzystać z narzędzi i funkcji, aby przekształcać dane i pomysły dotyczące projektów w pouczające diagramy i prezentacje. Program Visio 2021 Professional może być również używany na urządzeniach obsługujących dotyk - zarówno za pomocą pióra cyfrowego, jak i palca.

MS Visio 2021 Professional zawiera także nowe kształty - do tworzenia szczegółowych opisów przepływów pracy i schematów organizacyjnych, ale może być także używany do przedstawiania szerokiej gamy systemów technicznych i ich procesów - dostępne są między innymi diagramy strukturalne UML do modelowania klas i interfejsów, a także pliki DWG, które można łatwo importować z programu AutoCAD. W przypadku korzystania z Microsoft Azure Active Directory lub Exchange Server dane można również importować z programu Excel bezpośrednio do kształtów.

Wiadomo już, że ceny edycji MS Visio 2021, jak również innych nowych aplikacji firmy Microsoft, zostaną podniesione! Wiresoft oferuje już ten program Microsoft Visio 2021 Professional Edition jako używane oprogramowanie w formie pojedynczej licencji w wersji do zakupu - i to po znacznie niższej cenie - wystarczy skontaktować się z naszym zespołem, aby dowiedzieć się, kiedy będzie dostępny do pobrania.

Dowiedz się więcej o wszystkich innych aplikacjach firmy Microsoft dostępnych jako używane oprogramowanie w sklepie internetowym Wiresoft Software, które można również kupić po obniżonej cenie, np. programy zgodne z programem Visio 2021 Professional. W poniższym przeglądzie można znaleźć informacje o znanych dotychczas innowacjach i optymalizacjach, a także o klasycznych funkcjach nowego MS Visio 2021 Professional Edition.

Dotychczas znane: Oto nowości w programie Visio 2021 Professional Edition

Zakres funkcjonalny programu MS Visio 2021 Professional Edition w formie licencji do zakupu będzie podobny do zakresu programu Visio Online Plan 2. Firma Microsoft ogłosiła również następujące szczegóły: Widok pulpitu został unowocześniony, a karty na wstążce zostały zaktualizowane. Oczywiście program Visio 2021 Professional zawiera również aktualizacje kształtów, szablonów i stylów, w tym ulepszoną obsługę współpracy zespołowej: kilka osób może jednocześnie pracować nad jednym diagramem, który może być również powiązany z danymi. Program Visio Professional 2021 oferuje także szerokie możliwości zarządzania prawami do informacji, np. w celu zapobiegania ich wyciekom. Ponadto program Visio 2021 Professional oferuje:

 • Nowe szablony ułatwiające użytkownikom tworzenie diagramów Azure, w tym dla topologii sieci, konfiguracji komputerów wirtualnych i wielu innych operacji.
 • Dzięki nowym kształtom infrastruktury dla Amazon Web Services (AWS) odpowiednie szablony mogą być teraz używane także do tworzenia diagramów.
 • W reprezentacjach programu Visio można wykorzystać bogatszą zawartość multimedialną, w tym bibliotekę archiwalnych obrazów, ikon i innych.
 • Nowe kształty do planowania miejsc pracy, uwzględniające aktualne wytyczne dotyczące odstępów przestrzennych. Dodano również nowe kształty do wizualizacji miejsc zbrodni oraz schematy ideowe dla aplikacji mobilnych.

Skorzystaj z dużego wyboru diagramów w programie MS Visio 2021 lub utwórz własne kształty

Program Visio 2021 Professional oferuje obszerną kolekcję diagramów Visio, za pomocą których można przedstawić wszystkie możliwe obszary. Aby ułatwić znalezienie właściwego diagramu, są one uporządkowane według tzw. szablonów, które następnie zawierają poszczególne kształty. Kształty te mogą być uzupełniane tekstem przez użytkownika - albo przez automatyczne wstawianie podczas pisania, albo przez łączenie z arkuszem kalkulacyjnym Excel lub bazą danych Exchange: w przypadku korzystania z usług MS SharePoint lub OneDrive można je również importować za ich pośrednictwem. Wiele zintegrowanych kształtów jest zgodnych ze standardami branżowymi, tzn. zawiera informacje wiążące do dalszego wykorzystania.

Program Visio 2021 Professional zawiera ponad 600 kształtów, z czego około 400 to kształty "inteligentne", które automatycznie dostosowują powiązane z nimi metadane podczas aktualizacji. W programie Visio 2021 Professional można również tworzyć własne kształty i zapisywać je jako kształty wzorcowe, aby były dostępne przy następnym użyciu.

W szczególności program Visio 2021 Professional oferuje użytkownikom cały szereg dodatkowych diagramów, które prawdopodobnie będą dostępne wyłącznie w tej edycji:

 • Diagramy UML: Narzędzia UML zintegrowane w programie Visio 2021 Professional mogą być także używane do tworzenia diagramów komunikacji, komponentów i rozmieszczenia, które wizualizują relacje i komponenty, takie jak porty i interfejsy. Graficzny język modelowania UML - Unified Modelling Language - został opracowany specjalnie do wizualizacji i dokumentacji komponentów oprogramowania, a także specyfikacji i projektów: Diagramy klas UML przedstawiają statyczne widoki, w tym relacje między obiektami systemu, natomiast diagramy komponentów UML służą do ilustrowania relacji między powiązanymi komponentami oraz struktury kodu. Ponadto uwzględniono diagramy rozmieszczenia UML do przedstawiania konfiguracji elementów sprzętu i oprogramowania, a także diagramy sekwencji UML do wizualizacji interakcji między aktorami lub obiektami.
 • Schematy notacji bazy danych: Nazywa się je również modelem relacji encji (ER model lub ERM) i można ich używać do tworzenia graficznego modelu bazy danych.

Inne typy diagramów w programie MS Visio 2021 Professional

Program Visio 2021 Professional ponownie oferuje wiele różnych typów diagramów i funkcji, a także obsługę dodatkowych typów plików. Ponadto praktyczne diagramy startowe umożliwiają szybsze wprowadzenie do oprogramowania Visio w zakresie burzy mózgów, schematów organizacyjnych i języka SDL (Specification and Description Language), które są szczególnie często wykorzystywane do wizualizacji wykresów przepływu, przepływów pracy i linii czasowych, wraz z praktycznymi wskazówkami dla początkujących, zwłaszcza przy ich tworzeniu.

Kształty zawarte w programie Visio 2021 Professional można również twórczo dostosowywać za pomocą różnych narzędzi: Można wybrać gradienty i przezroczystości, efekty cienia, poświaty, lustra i 3D oraz wiele innych możliwości.

Program Visio 2021 oferuje także zoptymalizowaną obsługę plików AutoCAD, dzięki czemu pliki DWG lub DXF można importować i skalować, w tym także bez opóźnień nakładać kształty. Obiekty programu AutoCAD, takie jak plany budynków i rzuty kondygnacji, można przekształcić w kształt programu Visio, a następnie uzupełnić o kolejne kształty programu Visio.

Przegląd typów diagramów w programie Visio 2021 Professional Edition

Na przykład w programie Visio 2021 Professional dostępne są następujące często używane typy diagramów lub kształty w wielu wariantach:

 • Schematyprzepływu przedstawiają wizualizację poszczególnych faz procesów biznesowych lub procedur technicznych, w tym diagramy Swimlane, diagramy przepływu międzyfunkcjonalnego (diagramy IDEF0 i BPMN) oraz diagramy procesów biznesowych - są one wykorzystywane m.in. w informatyce biznesowej lub zarządzaniu procesami do objaśniania złożonych procesów operacyjnych. Do zilustrowania pewnych aspektów stosuje się także wykresy przestawne, wykresy na osi czasu oraz trójwymiarowe wykresy słupkowe.
 • Schematy przepływu procesów są stosowane w technice do wizualizacji procesów i instalacji chemicznych i przemysłowych, a
 • Schematy informatyczne są stosowane na przykład w przypadku aktywnych katalogów i baz danych.
 • Schematyorganizacyjne, diagramy sekwencji, diagramy czynności i diagramy stanów wyjaśniają struktury w organizacjach, jak również te, które są zaangażowane w interakcje, a także cykl życia obiektów.
 • Z koleidiagramy przypadków użycia i diagramy komunikacji wizualizują interakcje i różne fazy projektów biznesowych.
 • Plany pięter i plany budynków pomagają w planowaniu przestrzeni w firmie, umożliwiając wizualizację wykorzystania pomieszczeń. Dostępne są również reprezentacje techniczne zgodne ze standardem IEEE, dotyczące usług budowlanych.
 • Diagramy szkieletowe są wykorzystywane podczas tworzenia aplikacji, na przykład do objaśnienia interfejsu użytkownika oraz poszczególnych funkcji i treści.

Wymagania sprzętowe dotyczące korzystania z programu Microsoft Visio 2021 Professional

Oczekuje się, że program MS Visio 2021 Professional Edition będzie ponownie dostępny w wersji 32-bitowej oraz 64-bitowej i będzie można go używać wyłącznie w połączeniu z systemem Windows 10 lub Windows Server 2019. Więcej szczegółów można uzyskać bezpośrednio od zespołu firmy Wiresoft, za pośrednictwem poczty elektronicznej, telefonu lub czatu. Więcej szczegółów na temat poszczególnych wymagań minimalnych można znaleźć w poniższym zestawieniu:

 • Systemy operacyjne: Windows 10, Windows Server 2019
 • Procesor: 1,6 GHz, dwurdzeniowy
 • RAM: 4 GB RAM (64-bitowa) lub 2 GB RAM (32-bitowa)
 • Miejsce na dysku twardym: 4,0 GB
 • Wyświetlacz/rozdzielczość ekranu: 1 280 x 768
 • Grafika: Karta graficzna DirectX 10 do akceleracji sprzętu graficznego
 • Oczekuje się, że do korzystania z funkcji korzystania z plików programu Visio w chmurze wymagane będzie konto Microsoft OneDrive, OneDrive for Business lub SharePoint

Kup Microsoft Visio 2021 Professional jako oprogramowanie używane w sklepie Wiresoft Software Shop

Aktualna wersja programu MS Visio 2021 Professional Edition jest już oferowana w sklepie Wiresoft Software Shop jako używana pojedyncza licencja - i jest dostępna po oficjalnej dacie premiery. Jako oprogramowanie używane, cena jest niższa niż cena odpowiadającego mu nowego oprogramowania z tej edycji. Skorzystaj z tych zalet, kupując używane oprogramowanie dla Microsoft Visio 2021 Professional od firmy Wiresoft:

 • Kupując program MS Visio 2021 Professional w firmie Wiresoft, otrzymujesz pojedynczą licencję, która została wcześniej zakupiona i odsprzedana przez firmę europejską. Ze względu na odsprzedaż, oferowana licencja MS Visio 2021 Professional jest oznaczona jako używana, przy czym "używana" nie oznacza żadnych ograniczeń w funkcjonalności tego oprogramowania ani nie stwierdza, że ta licencja została już wykorzystana.
 • Niniejsza licencja MS Visio 2021 Professional oraz inne używane licencje Microsoft oferowane przez firmę Wiresoft nie są wersjami testowymi o ograniczonym zastosowaniu ani ograniczonymi czasowo, nie zawierają też już aktywowanego klucza licencyjnego, lecz są produktem programowym autoryzowanym wyłącznie dla Ciebie po dokonaniu zakupu.
 • Jeśli pierwotny nabywca zainstalował i aktywował oprogramowanie Microsoft Visio 2021 Professional, zostało to usunięte wraz ze sprzedażą firmie Wiresoft, dzięki czemu przedmiotowa licencja na oprogramowanie jest ponownie w 100% swobodnie dostępna.
 • Podstawą prawną odsprzedaży używanego oprogramowania Microsoft Visio 2021 Professional jest obowiązujące prawo, które zezwala na sprzedaż i zakup oraz korzystanie z tego oprogramowania.
 • Wszystkie takie używane licencje zakupione przez firmę Wiresoft i oferowane do odsprzedaży zostały również przetestowane przez nas pod kątem pełnej użyteczności przed sprzedażą.
 • Natychmiast po dokonaniu zakupu aplikacja MS Visio 2021 Professional jest dostępna za pośrednictwem Elektronicznej Dostawy Oprogramowania (ESD).
 • Dzięki temu, kupując licencję w firmie Wiresoft, masz pewność, że kupujesz i używasz legalnego i oryginalnego produktu firmy Microsoft w wersji Professional Edition programu Visio 2021.

Jeśli masz dodatkowe pytania dotyczące zakupu używanej licencji Microsoft Visio 2021 Professional jako używanego oprogramowania lub innej edycji MS Visio 2021, a także starszych wersji MS Visio lub innego oprogramowania firmy Microsoft, skontaktuj się z nami za pośrednictwem poczty e-mail, telefonu lub czatu.

Linki przekierowujące do "MICROSOFT VISIO 2021 PROFESSIONAL"
Oceny klientów dla "MICROSOFT VISIO 2021 PROFESSIONAL"
Napisz ocenę
Oceny zostaną aktywowane po ich weryfikacji.

Pola oznaczone * są obowiązkowe.

Zwróciłem uwagę na privacy policy".

Kategorie