Chat with us, powered by LiveChat
PRAWNA
RESELLER
SOFTWARE ASSURANCE
Klienci biznesowi
telephone
Pomoc w ustawieniu
+48 22 1530637
 
MICROSOFT VISIO 2013 PROFESSIONAL
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Przy każdym zakupie w firmie Wiresoft wspierasz Kinderschutzbund..

MICROSOFT VISIO 2013 PROFESSIONAL

Plik dostępny do natychmiastowego pobrania

 • SW10025
 • D87-05962
 • Stale Obowiązuje
 • Wszystkie języki
 • EU
P Otrzymujesz Punkty bonusowe
OPROGRAMOWANIE DO POBRANIA + LICENCJA
349,90 zł * 387,90 zł * (9,8% oszczędzasz)

zVAT

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Przy każdym zakupie w firmie Wiresoft wspierasz Kinderschutzbund..


Jesteś klientem biznesowym lub masz pytania prawne?

Jestem tu dla ciebie.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

SZCZEGÓŁY  
Wersja Pełna wersja
Urządzenia 1x
Zakres dostawy Pobierz + licencja
Medium Pobierz
Czas działania Bez ograniczeń
Języki Wszystkie języki
Czas dostawy  Kilka minut
System  Windows (32bit/64bit)
Serwer terminali Kompatybilność


Visio Professional 2013 to najbardziej wszechstronna edycja tej wersji programu Visio firmy Microsoft. Zawiera nie tylko znacznie więcej szablonów do profesjonalnego tworzenia diagramów, ale także posiada ekskluzywne funkcje, które ułatwiają i upraszczają aplikację: na przykład w programie Visio Professional 2013 niektóre typy diagramów można łączyć z tabelami programu Excel, a dane można importować bezpośrednio do kształtów; ponadto często używane bloki konstrukcyjne diagramów są dostępne jeszcze bardziej bezpośrednio za pośrednictwem szybkich kształtów.

W przypadku dalszych pytań dotyczących produktu, skontaktuj się z naszym działem obsługi klienta.

 

Informacje o produkcie "MICROSOFT VISIO 2013 PROFESSIONAL"

Visio Professional 2013 - kup program Microsoft do różnorodnych wizualizacji jako oprogramowanie używane

Visio Professional 2013 to najobszerniejsza edycja tej wersji programu Visio firmy Microsoft; zawiera ona nie tylko znacznie więcej szablonów do profesjonalnego tworzenia diagramów, ale także ekskluzywne funkcje, które ułatwiają i upraszczają aplikację: na przykład w programie Visio Professional 2013 niektóre typy diagramów można połączyć z tabelami programu Excel, a dane można importować bezpośrednio do kształtów; ponadto często używane bloki konstrukcyjne diagramów są dostępne jeszcze bardziej bezpośrednio za pośrednictwem Quick Shapes.

Dzięki programowi Visio Professional 2013 użytkownicy mogą w kilku krokach tworzyć reprezentacje graficzne w bardzo różnych obszarach; są to nie tylko struktury i procesy biznesowe, ale także procesy i procedury techniczne, a także plany i reprezentacje naukowe. Program Visio 2013 Professional Edition najlepiej sprawdza się wszędzie tam, gdzie istnieje potrzeba jasnego zilustrowania i wyjaśnienia złożonych zagadnień i organizacji za pomocą reprezentacji graficznej.

Wszystkie typy diagramów dostępne w programie Visio 2013 są przejrzyście ułożone w tematycznie pogrupowanych szablonach dla poszczególnych obszarów zastosowań i mogą być uzupełniane o odpowiednie, przypisane kształty metodą "przeciągnij i upuść", a także wypełniane tekstem lub edytowane wizualnie.

Użytkownicy programów Office również szybko odnajdą się w Visio 2013 Professional, ponieważ interfejs programu na pulpicie ma podobną strukturę, a zintegrowane narzędzia mogą być używane równie intuicyjnie, dzięki czemu diagramy można łatwo dostosowywać i edytować.

Dla jakich grup użytkowników przeznaczona jest edycja Visio 2013 Professional?

Edycja Professional programu MS Visio 2013 oferuje maksymalną ilość funkcji i typów diagramów, dzięki czemu można tworzyć zaawansowane wizualizacje dla najróżniejszych obszarów zastosowań - na profesjonalnym poziomie, który jest wymagany zwłaszcza w dużych firmach i organizacjach.

Wielką zaletą Visio 2013 Professional, jak również pozostałych edycji, jest ich duża kompatybilność z innymi aplikacjami firmy Microsoft: w zakresie systemów operacyjnych sięga ona od Windows 7 do Windows 10. Visio 2013 Professional jest więc szczególnie atrakcyjny dla tych użytkowników, którzy nie dokonali jeszcze przejścia na nowszy system operacyjny lub unikają tego kroku, dzięki czemu korzystanie z oprogramowania Visio w wersji 2013 jest możliwe również bez aktualizacji, jeśli zajdzie taka potrzeba.

Ta profesjonalna edycja Microsoft Visio 2013 jest oferowana w sklepie z oprogramowaniem Wiresoft jako pojedyncza licencja w wersji zakupowej - jest to oprogramowanie używane, które powstaje po rozwiązaniu licencji wolumenowej. Używane licencje oprogramowania firmy Wiresoft mają znacznie niższą cenę w porównaniu z nowym oprogramowaniem, co sprawia, że dla wielu grup użytkowników są one przystępnym sposobem na korzystanie z oprogramowania firmy Microsoft, takiego jak Visio 2013.

Ponadto w Sklepie Internetowym Wiresoft Software można znaleźć wiele innych programów firmy Microsoft, np. systemy operacyjne Windows w wersjach kompatybilnych z Visio 2013 - jako niedrogie używane oprogramowanie pojedyncze licencje. Poniższe zestawienie przedstawia najważniejsze funkcje i narzędzia programu Visio 2013 Professional Edition.

Wyjątkowe cechy i funkcje programu Visio Professional 2013 Edition

Visio 2013 Professional posiada znacznie większy wybór szablonów diagramów, a także szczególnie praktyczne funkcje, które sprawiają, że tworzenie i wypełnianie diagramów jest jeszcze szybsze i łatwiejsze:

Quick Shapes dla często używanych kształtów

Funkcja Quick-Shape przyspiesza tworzenie diagramów, a tym samym stanowi praktyczne wsparcie zwłaszcza dla tych użytkowników, którzy często pracują z programem Visio 2013 Professional. Dzięki Quick-Shape mogą oni zmieniać kolejność kształtów w szablonie i przeciągać je na określoną pozycję, np. umieścić najczęściej używane kształty na górze listy kształtów, aby były natychmiast dostępne. Można je również wyświetlić za pomocą mini paska narzędzi dla kształtów według kursora oraz funkcji Auto Connect.

Import danych z zewnętrznych źródeł do kształtów

Wyłącznie w wersji Professional Edition programu Visio 2013 dostępna jest funkcja importowania danych z zewnętrznego źródła do jednego lub wielu kształtów. Ponieważ najczęstszym zewnętrznym źródłem danych jest Excel, dostępna jest funkcja szybkiego importu do tego celu. W tym procesie wiersz zostaje powiązany z odpowiednimi danymi lub przypisany do określonego kształtu. Po imporcie danych można na ten kształt nanieść tzw. grafikę danych, np. kolorowe etykiety dla określonych wartości lub również etykiety. Można je zmieniać, przenosić lub aktualizować zawarte w nich zaimportowane dane.

Alternatywnie możliwy jest również import zdefiniowany przez użytkownika ze źródła danych. Zaimportowane dane mogą być wyświetlane w programie Visio 2013 Professional w osobnym oknie "Dane zewnętrzne".

Użyj różnych szablonów w programie Visio Professional 2013 i dostosuj je za pomocą kształtów

Edycja Visio Professional 2013 oferuje największy wybór Standard- oraz specjalne diagramy odpowiednie do wizualizacji struktur i procesów, a także planów w większości obszarów biznesowych. Należą do nich różne rodzaje schematów blokowych, które mogą być wykorzystywane nie tylko do reprezentacji procesów i procedur technicznych - schematy przepływu danych dla reprezentacji systemów, schematy przepływu procesów dla inżynierii chemicznej - ale także typowych obszarów biznesowych, takich jak diagramy przepływu pracy i modelowania procesów biznesowych.

W zestawie znajduje się również wiele diagramów zgodnych z UML-Standard (Unified Modeling Language), które są głównie wykorzystywane przy tworzeniu oprogramowania, w tym diagramy klas i komponentów dla struktur i komponentów systemu, diagramy rozmieszczenia i sekwencji dla systemów runtime i ich elementów, a także notacja baz danych, diagramy przypadków użycia i komunikacji itp.

Wszystkie szablony dostępne w programie Visio Professional 2013 mogą być edytowane przy użyciu odpowiednich kształtów Standard oraz samodzielnie utworzonych kształtów, a powstałe diagramy mogą być zapisywane z powrotem jako szablony.

Więcej nowych funkcji i ulepszeń w programie Visio Professional 2013

Dużą zaletą programu Microsoft Visio 2013 Professional jest wizualna orientacja w stosunku do programów Office, dzięki czemu widok pulpitu jest natychmiast znany użytkownikom. Oprócz wspomnianych już funkcji Professional, program Visio 2013 oferuje dalsze innowacje w porównaniu z poprzednią wersją:

 • Zoptymalizowane szablony diagramów: W tej wersji uzupełniono lub ulepszono w szczególności szablony programu Visio 2013 dla diagramów baz danych i schematów organizacyjnych, a także szablony zunifikowanego języka modelowania (Unified Modeling Language) i modelowania procesów biznesowych, w tym w obszarze Standard-Shapes i wyświetlania osi czasu.
 • Nowe formatowanie: Diagramy utworzone w programie Microsoft Visio Professional 2013 można teraz wzbogacić o nowe efekty, takie jak 3D, gradienty kolorów czy cienie.
 • Funkcja "przeciągnij i upuść": Dzięki funkcji "przeciągnij i upuść" program Visio 2013 Professional może być intuicyjnie używany do importowania danych do diagramów lub do wklejania diagramów utworzonych w programie Visio 2013 z powrotem do dokumentów programu Excel, PowerPoint lub Word.
 • Inne formaty plików: Oprócz rozszerzenia pliku .vsdx służącego do zapisywania plików programu Visio, w programie Visio 2013 Professional można również używać rozszerzenia vsdm, .vssm, .vssx, .vstm oraz .vstx.

Struktura diagramów dostępnych w programie Visio 2013 Professional

Program Visio 2013 Professional jest zorganizowany i uporządkowany jak zestaw konstrukcyjny, dzięki czemu użytkownicy mogą się w nim szybko odnaleźć. Istnieją następujące 3 poziomy:

Kształty

Kształty reprezentują podstawowe elementy, tj. części składowe, które tworzą diagram. Są one zgrupowane razem w szablonach. Podczas tworzenia lub edycji diagramu kształt jest przeciągany jako kopia na nowy lub istniejący arkusz rysunkowy. W przeciwieństwie do kształtów, kopie w programie Visio 2013 są określane jako instancje.

Instancje lub skopiowane kształty mogą być następnie edytowane przy użyciu ich punktów wyboru - można je obracać, zmieniać szerokość i wysokość lub skalować, zmieniać kolor, grubość linii lub kontur, a także wstawiać dane lub tekst.

Kształty

Pewna grupa kształtów jest zgrupowana w tzw. szablonach, które zazwyczaj tworzą pewien typ diagramu i mogą być również zawarte wielokrotnie w różnych szablonach. W rezultacie w każdym typie diagramu w programie Visio 2013 Professional dostępny jest odpowiedni zestaw kształtów.

Używanie szablonów w programie Visio 2013 Professional

Aby utworzyć diagram, użytkownicy mogą albo otworzyć odpowiedni szablon, który zawiera odpowiedni diagram Standard i dostosować go lub wypełnić, albo zaprojektować własny diagram przy użyciu dostępnych kształtów.

Takie samodzielnie utworzone diagramy, jak również wszelkie inne standardowe diagramy edytowane w programie Visio 2013 Professional mogą zostać zapisane i są ponownie dostępne po ponownym otwarciu programu.

Pliki Visio mają swoje własne rozszerzenie .vsd, ale mogą być również używane w innych programach Microsoft, na przykład jako część prezentacji w PowerPoint. Użytkownicy powinni mieć świadomość, że plik utworzony za pomocą programu Visio Professional 2013 nie jest kompatybilny z nowszym programem Office.

Wymagania sprzętowe dla programu Microsoft Visio 2013 Professional

Program Microsoft Visio 2013 Professional jest dostępny w wersji 32-bitowej i 64-bitowej - w związku z tym obowiązują różne wymagania dotyczące pamięci.

Ważna uwaga: Wersja Visio 2013 - również Professional Edition - nie jest kompatybilna z Microsoft Office 2016!

 • Systemy operacyjne: min. Windows 7 SP1, Windows 8, Windows 10 - 32-bitowe lub 64-bitowe
 • Serwerowe systemy operacyjne: co najmniej Windows Server 2003 R2 lub Windows Server 2008 - 64-bitowy
 • Procesor: x64-bit lub x86-bit, min. 1 GHz i SSE2
 • Pamięć RAM: co najmniej 1 GB (32-bitowa) lub 2 GB (64-bitowa)
 • Miejsce na dysku twardym: co najmniej 3 GB wolnego miejsca
 • Wyświetlacz: Karta graficzna obsługująca DirectX10, o rozdzielczości co najmniej 1.024 x 576 pikseli

Visio 2013 Professional Edition - kupuj tanio jako używane oprogramowanie w Wiresoft

Ten MS Visio 2013 Professional Edition jest dostępny w sklepie internetowym Wiresoft w postaci licencji jednostanowiskowej w szczególnie niskiej cenie w postaci używanego oprogramowania, ponieważ tutaj cena jest znacznie niższa niż porównywalne nowe towary; ponadto w zwykłym handlu kupujący zazwyczaj znajdują tylko najnowszą wersję oprogramowania Visio. Często jest to wersja abonamentowa z odpowiednimi zobowiązaniami umownymi i aktualizacjami, które są odpłatne. Oprócz niższej ceny zakupu, wersja zakupowa oferowana przez firmę Wiresoft ma więc również zaletę nieograniczonej użyteczności.

Podstawowe informacje o używanym oprogramowaniu firmy Wiresoft: Oferowana tutaj licencja jednostanowiskowa Visio Professional 2013 Edition pochodzi z licencji wolumenowej programu Microsoft, która została zakupiona i była często używana przez autoryzowaną firmę. W ramach prawnie dozwolonej odsprzedaży lub nabycia przez firmę Wiresoft zostało ono podzielone na pojedyncze licencje, które tym samym zostały oznaczone jako oprogramowanie używane. Ani rozwiązanie licencji wolumenowej, ani oznaczenie jako "oprogramowanie używane" nie powoduje z czasem ograniczenia zakresu funkcjonalnego lub użyteczności Visio 2013 - i to nie tylko dlatego, że oprogramowanie nie ulega zużyciu, ale przede wszystkim dlatego, że opisane procesy nie naruszają żadnych obowiązujących przepisów.

Ponadto wszystkie oferowane licencje na używane oprogramowanie, takie jak w tym przypadku Professional Edition of Microsoft Visio 2013, pochodzą od przedsiębiorstw, dla których w odniesieniu do powiązanych transakcji handlowych obowiązuje aktualne orzecznictwo, które wyraźnie stwierdza, że handel używanym oprogram owaniem jest prawnie dozwolony. Fakt ten został już wyraźnie potwierdzony w różnych orzeczeniach sądowych, co oznacza dla Ciebie jako kupującego, że z jednej strony ryzyko odpowiedzialności jest niezawodnie wykluczone, a z drugiej strony zakupione przez Ciebie oprogramowanie jest również odporne na kontrolę dzięki kompletnym dowodom wszystkich zakupów lub sprzedaży ze strony firmy Wiresoft.

Ergo: Zakup oprogramowania w Wiresoft jest zawsze bezpiecznym interesem dla Ciebie jako klienta, który oferuje Ci same korzyści! Kupując używaną licencję oprogramowania Visio 2013 Professional - lub jakiegokolwiek innego programu firmy Microsoft - korzystasz nie tylko z korzystnej ceny w porównaniu z nowym towarem, ale także z bezpieczeństwa kupującego poprzez natychmiastowe pobranie i natychmiastową aktywację licencji za pomocą klucza licencji objętościowej ważnego wyłącznie dla zakupionej aplikacji. Oferta oprogramowania używanego firmy Wiresoft daje więc szansę na samodzielne korzystanie z takich ekskluzywnych edycji programów Microsoft.

W sklepie Wiresoft z używanym oprogramowaniem Microsoft znajdziesz nie tylko tę edycję Visio Professional 2013, ale także inne wersje lub edycje tego programu oraz wiele innych aplikacji Microsoft, z których wiele jest kompatybilnych z tą wersją programu, takich jak systemy operacyjne Windows i systemy operacyjne Windows server. Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące MS Visio Professional 2013 lub innego oprogramowania Microsoft dostępnego w sklepie Wiresoft, po prostu skontaktuj się z nami i poproś o kompetentną i przyjazną poradę - przez czat, telefon lub e-mail.

Linki przekierowujące do "MICROSOFT VISIO 2013 PROFESSIONAL"
Oceny klientów dla "MICROSOFT VISIO 2013 PROFESSIONAL"
Napisz ocenę
Oceny zostaną aktywowane po ich weryfikacji.

Pola oznaczone * są obowiązkowe.

Zwróciłem uwagę na privacy policy".

Kategorie