Chat with us, powered by LiveChat
PRAWNA
RESELLER
SOFTWARE ASSURANCE
Klienci biznesowi
telephone
Pomoc w ustawieniu
+48 22 1530637
 
MICROSOFT SQL SERVER 2019 STANDARD 2-CORE
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Przy każdym zakupie w firmie Wiresoft wspierasz Kinderschutzbund..

MICROSOFT SQL SERVER 2019 STANDARD 2-CORE

Gotowy do natychmiastowej wysyłki, czas dostawy 24h

 • SW10152
 • 7NQ-01564
 • Stale Obowiązuje
 • Wszystkie języki
 • EU
P Otrzymujesz Punkty bonusowe
OPROGRAMOWANIE DO POBRANIA + LICENCJA
8 651,90 zł * 9 611,90 zł * (9,99% oszczędzasz)

zVAT

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Przy każdym zakupie w firmie Wiresoft wspierasz Kinderschutzbund..


Jesteś klientem biznesowym lub masz pytania prawne?

Jestem tu dla ciebie.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

SZCZEGÓŁY  
Core 2 Core 
Minimalna licencja 4 Core Pro Server
CAL Nie wymagane
Średnia Pobierz
Runtime Nieograniczona
Języki Wszystkie języki
Zakres dostawy Pobierz + Licencja


Edycja SQL Server 2019 Standard 2-Core  jest obecnie najbardziej aktualną wersją używanej na całym świecie niezawodnej platformy danych relacyjnych z Microsoft; ponieważ zapewnia ona wszystkie ważne obecnie funkcje bazodanowe, raportowe i analityczne, które są wymagane w nowoczesnej firmie, która korzysta na przykład z systemów zarządzania towarami, oprogramowania ERP lub systemów CRM itp. i musi mieć możliwość polegania na wydajnym systemie Relacyjnej Bazy Danych Management (RDMS), który może spełnić wszystkie te wymagania, a także jest Cloud-enabled.

W przypadku pytań dotyczących produktu, prosimy o kontakt z naszym działem obsługi klienta.

Informacje o produkcie "MICROSOFT SQL SERVER 2019 STANDARD 2-CORE"

Microsoft SQL Server 2019 Standard 2-Core

Edycja SQL Server 2019 Standard 2-Core jest obecnie najbardziej aktualną wersją niezawodnej relacyjnej platformy danych firmy Microsoft używanej na całym świecie, ponieważ zapewnia wszystkie obecnie ważne funkcje baz danych, raportowania i analizy wymagane w nowoczesnej firmie, która korzysta na przykład z systemów zarządzania towarami, oprogramowania ERP lub systemów CRM itp. i musi mieć możliwość polegania na wydajnym systemie zarządzania relacyjną bazą danych (RDMS), który może spełnić wszystkie te wymagania i jest również przystosowany do pracy w chmurze.

SQL Server Standard Edition 2-Core stanowi podstawową bazę danych do zarządzania danymi i analizy biznesowej, dzięki której małe i średnie firmy mogą niezawodnie obsługiwać typowe aplikacje biznesowe. Wersja Standard Edition oferuje w tym celu różne narzędzia programistyczne, które są przeznaczone zarówno do użytku lokalnego, jak i w chmurze, oraz umożliwia wydajne zarządzanie bazami danych przy minimalnym zapotrzebowaniu na zasoby informatyczne.

Do ważnych zintegrowanych funkcji należą wysoce skalowalne usługi w chmurze, a także funkcja Always Encrypted (Zawsze szyfrowane) z bezpiecznymi enklawami oraz rozszerzalność - w tym integracja z językiem Java. Kompleksowa integracja rozproszonego systemu plików Hadoop (HDFS) z Apache Spark oraz innymi narzędziami analitycznymi w pełni obsługiwanymi przez firmę Microsoft upraszcza zarządzanie obszernymi danymi w postaci klastrów Big Data w SQL Server 2019 Standard. Ponadto we wszystkich procesach - od rozwoju po produkcję - stosuje się kontenery dla całego zasobu danych.

Co więcej, wersja SQL Server Edition umożliwia likwidację silosów danych bez konieczności wcześniejszego przenoszenia lub replikowania danych. Certyfikacja zgodności bazy danych pozwala uniknąć niezgodności aplikacji i umożliwia aktualizację bazy danych SQL Server nie tylko lokalnie, ale także na peryferiach i w chmurze.

W zakresie bezpieczeństwa i zgodności z przepisami dostępne są również zintegrowane funkcje klasyfikacji i ochrony danych: SQL Server 2019 monitoruje je w niezawodny sposób i ostrzega o podejrzanych działaniach.

Licencjonowanie oparte na rdzeniu - opisane tutaj - jest również możliwe dla SQL Server 2019 Standard Edition, co jest szczególnie atrakcyjne dla większych firm lub organizacji posiadających odpowiednio mocniejsze serwery, dla których w związku z tym nie ma zastosowania wariant licencji serwerowej/CAL.

W Wiresoft znajdziesz SQL Server 2019 Standard 2-Core Edition jako w pełni funkcjonalne używane oprogramowanie w znacznie niższej cenie w porównaniu z nowym oprogramowaniem - jednocześnie oferuje ono wszystkie znane zalety pod względem funkcjonalności, wydajności i bezpieczeństwa. Szczegółowe informacje na temat nowych funkcji SQL Server 2019 Standard 2-Core, a także warunki licencjonowania oprogramowania SQL Server przez firmę Microsoft znajdują się w poniższym omówieniu.

Co nowego w SQL Server 2019 Standard 2-Core? Porównanie z poprzednią wersją SQL Server 2019 Standard

W porównaniu ze swoim poprzednikiem wersja SQL Server 2019 Standard charakteryzuje się nie tylko rozszerzeniem funkcji i właściwości oraz poprawą wydajności, a także lepszą skalowalnością, ale także dodaniem całego szeregu innowacyjnych funkcji - między innymi o nowe narzędzia analityczne, które mogą szybko i niezawodnie przetwarzać i oceniać także duże ilości danych, co jest typowe dla Big Data Management, tak aby były one kompleksowo dostępne dla odpowiednich aplikacji firmowych.

Dzięki SQL Server 2019 Standard 2-Core można teraz przenieść obciążenia związane z Big Data do SQL Server - wcześniej możliwe było tylko zarządzanie na innych platformach lokalnych opartych na Hadoop.

Podobnie zewnętrzne bazy danych, takie jak Oracle, Teradata, Mongo DB, HDFS, a także Azure Data Lake mogą być teraz odpytywane za pomocą wbudowanych konektorów bez konieczności wcześniejszego fizycznego przenoszenia lub replikacji danych.

Co więcej, funkcje takie jak inteligentne przetwarzanie zapytań i przyspieszone odzyskiwanie bazy danych są również dostępne w SQL Server 2019 Standard 2-Core, co skutkuje ogromnym wzrostem wydajności. Dalsze funkcje zostały opisane w poniższym przeglądzie.

Innowacyjne funkcje serwera SQL Server 2019 Standard 2-Core w skrócie

Wśród szczególnie wartych uwagi funkcji SQL Server 2019 Standard 2-Core do kompleksowego przetwarzania danych są klasteryzacja danych, monitorowanie ich systematycznego gromadzenia podczas rejestrowania i pomiarów, a także inteligentne przetwarzanie zapytań wyszukiwania. W szczególności klastry Big Data rozszerzają możliwości wykorzystania danych na wiele sposobów.

Wirtualizacja danych za pomocą klastra Big Data

W szczególności, dzięki integracji klastrów Big Data z SQL Server 2019 Standard 2-Core, dostępna jest teraz cała gama opcji dotyczących wykorzystania, analizy i udostępniania dużych ilości danych:

 • Big Data Clusters umożliwia wdrażanie skalowalnych klastrów SQL Server, Spark i kontenerów HDFS w oparciu o Kubernetes. Działają one również równolegle, dzięki czemu dane z Transact-SQL lub Spark mogą być odczytywane, zapisywane i przetwarzane jednocześnie.
 • SQL Server PolyBase umożliwia wykonywanie zapytań do silosów danych z zewnętrznych źródeł danych bez konieczności wcześniejszego przenoszenia lub kopiowania danych.
 • Data Lakes w SQL Server 2019 Standard: Skalowalna pula pamięci masowej HDFS może być używana do przechowywania Big Data z różnych źródeł zewnętrznych. Po zapisaniu ich w postaci klastrów Big Data dane te można analizować, a także łączyć z danymi relacyjnymi.
 • Data Mart umożliwia poziome skalowanie klastrów SQL Server Big Data, zwiększając wydajność analizy danych. Umożliwia to również buforowanie danych z wielu źródeł za pośrednictwem węzłów puli danych.
 • Zadania sztucznej inteligencji i uczenia maszynowego mogą być teraz uruchamiane na klastrach SQL Server Big Data w pulach pamięci masowej HDFS.
 • Spark i jego zintegrowane narzędzia AI mogą być używane m.in. z R, Pythonem, Scalą i Javą.
 • App provisioning umożliwia dostarczanie aplikacji do klastrów SQL Server Big Data w postaci kontenerów i aplikacji w formie usług sieciowych. W ten sposób mogą one uzyskać dostęp do danych przechowywanych w klastrze Big Data.

Zwiększona wydajność SQL Server 2019 Standard 2-Core

W celu zapewnienia skalowalności i wydajności niektórych funkcji, a także wysokiej dostępności, do SQL Server 2019 Standard 2-Core Edition mają zastosowanie między innymi następujące specyfikacje:

 • Intelligent Database poprawia wydajność zapytań dzięki wielu funkcjom bazy danych, takim jak inteligentne przetwarzanie zapytań, bez konieczności modyfikowania aplikacji. Obejmuje to opóźnioną kompilację zmiennych tablicowych, a także inlining funkcji skalarnych zdefiniowanych przez użytkownika oraz wykonywanie zagnieżdżone z funkcjami wartości tablicowych.
 • Różne funkcje baz danych in-memory, takie jak OLTP1 in-memory, hybrydowa pula buforowa i rozszerzanie puli buforowej, a także obsługa pamięci trwałej i zoptymalizowane pod kątem pamięci metadane tempdb - zwiększają wydajność w przypadku obciążeń o znaczeniu krytycznym.
 • Plus Wyższa skalowalność i wydajność dzięki usłudze columnstore, duże binaria obiektowe w zgrupowanych indeksach columnstore, obsługa bazy danych in-memory i pamięci trwałej, rozciągliwa baza danych, obsługa do 50 instancji, partycjonowanie tabel i indeksów oraz kompresja danych, przetwarzanie równoległe dla tabel partycjonowanych i wielu kontenerów filestream.
 • Wysoka dostępność z obsługą Server Core, wysyłanie dzienników, tworzenie kopii lustrzanych baz danych i migawek, kompresja kopii zapasowych, instancje klastrowe Always on-failover, serwer awaryjny do odzyskiwania po awarii oraz ulepszone odzyskiwanie baz danych i szyfrowane kopie zapasowe.
 • FunkcjaAlways Encrypted nie tylko chroni poufne dane klientów dzięki bezpiecznym enklawom, ale także umożliwia wykonywanie bardziej złożonych operacji na zabezpieczonych kolumnach bazy danych. Rozszerzają one również granicę zaufania z aplikacji klienckich na stronę serwera, bez możliwości dostępu do serwera SQL, systemu operacyjnego, baz danych lub administratora systemu, co umożliwia bezpieczne wykonywanie operacji z poufnymi danymi w postaci zwykłego tekstu.
 • Bezpieczeństwo na poziomie wierszy, z dynamicznym maskowaniem danych, przejrzystym szyfrowaniem bazy danych i rozszerzalnym zarządzaniem kluczami, a także klasyfikacją i monitorowaniem danych oraz rolami definiowanymi przez użytkownika.

Ograniczenia skalowania programu SQL Server 2019 Standard 2-Core Edition:

Poniższe informacje dotyczą przede wszystkim edycji Standard.

Maksymalna pojemność obliczeniowa, która może być używana przez pojedynczą instancję SQL Server 2019 Standard:

 • Silnik bazy danych SQL Server: mniej niż 4 gniazda lub 24 rdzenie
 • Analysis or Reporting Services: mniej niż 4 gniazda lub 24 rdzenie

Maksymalna pamięć, z której może korzystać pojedyncza instancja silnika bazy danych SQL Server:

 • Pula buforów: 128 GB
 • Pamięć podręczna segmentu Columnstore: 32 GB
 • Usługi Reporting Services: 64 GB
 • Usługi analityczne: 16 GB2 (tabelaryczne) lub 32 GB (MOLAP)

Maksymalny rozmiar relacyjnej bazy danych dla SQL Server 2019 w edycji Standard:

 • 524 PB

Licencjonowanie SQL Server 2019 Standard według rdzeni serwera

W przypadku edycji SQL Server 2019 Standard opcjonalnie dostępne jest licencjonowanie podstawowe wprowadzone przez firmę Microsoft wraz z wersją serwera 2016. W przeciwieństwie do starszych wersji, w których liczba rdzeni procesora nie miała znaczenia dla licencjonowania, teraz obowiązuje inna metryka licencjonowania: w przypadku licencjonowania opartego na rdzeniach liczba rdzeni stanowi podstawę do określenia wymagań licencyjnych dla odpowiednich pakietów 2-rdzeniowych. Dzięki temu dwa rdzenie mogą być licencjonowane w ramach jednej licencji na rdzeń, inaczej niż w przeszłości, gdzie wymagana była tylko jedna licencja na procesor.

Całkowite zapotrzebowanie na licencje dla serwera wynika zatem z jego maksymalnej liczby rdzeni, przy czym każdy fizyczny rdzeń serwera wymaga własnej licencji. Zasadniczo minimalna liczba licencji na serwer wynosi 8, dlatego firma Microsoft określiła następujące warunki:

 • 1. Każdy procesor fizyczny jest obliczany na co najmniej 8 rdzeni.
 • 2. Każdy serwer fizyczny jest obliczany na co najmniej 16 rdzeni.
 • 3. Wszystkie rdzenie fizyczne i aktywne są licencjonowane zgodnie z warunkami 1 i 2.
 • 4. Licencje podstawowe dla SQL Server 2019 Standard są zawsze dostępne w pakietach po 2 sztuki.

Wymagania programowe i sprzętowe do uruchomienia SQL Server 2019 Standard 2-Core

Aby móc korzystać z programu SQL Server 2019 Standard w odpowiednim środowisku operacyjnym, należy spełnić następujące wymagania dotyczące oprogramowania i sprzętu:

 • Obsługiwane systemy operacyjne: co najmniej Windows 10, Windows Server 2019, 2012 R2
 • Miejsce na dysku twardym: co najmniej 6 GB - w zależności od zainstalowanych komponentów SQL Server
 • Pamięć robocza: co najmniej 4 GB
 • Grafika: Karta graficzna Super VGA o minimalnej rozdzielczości 800x600 pikseli
 • Typ procesora: procesor x64 - AMD Opteron, AMD Athlon 64, Intel Xeon z Intel EM64T, Intel Pentium IV z EM64T
 • Szybkość procesora: minimum 1,4 GHz - zalecane: 2,0 GHz lub szybszy

Najczęściej zadawane pytania dotyczące Microsoft SQL Server 2019 Standard 2-Core jako oprogramowania używanego przez firmę Wiresoft

Używane oprogramowanie do SQL Server 2019 Standard 2-Core oferowane przez firmę Wiresoft nie różni się pod względem użyteczności od nowej licencji serwerowej - również dlatego, że oprogramowanie nie ulega zużyciu. Typowe pytania dotyczące używanych licencji SQL Server to:

Skąd pochodzi używana licencja SQL Server 2019 Standard 2-Core?

Używane oprogramowanie licencyjne SQL Server 2019 Standard 2-Core oferowane w sklepie Wiresoft pochodzi od firm, które zazwyczaj zakupiły je jako nowe i odsprzedały firmie Wiresoft. W przypadku odsprzedaży lub oferty w sklepie Wiresoft Shop jest ono oznaczone jako oprogramowanie używane, ale można z niego korzystać jak z nowej licencji.

Czy istnieje zabezpieczenie kupującego dla używanych licencji SQL Server 2019 Standard 2-Core?

Tak: używane oprogramowanie Wiresoft dla SQL Server 2019 Standard 2-Core oferuje klientom takie same korzyści, jak w przypadku zakupu porównywalnego nowego oprogramowania serwerowego: bezpieczeństwo kupującego dzięki natychmiastowemu pobraniu po zakończonym zakupie i natychmiastowej aktywacji licencji za pomocą dostarczonego ważnego klucza licencyjnego.

Czy zakup i użytkowanie używanego oprogramowania SQL Server 2019 Standard 2-Core jest legalne?

Tak: W firmie Wiresoft możesz mieć pewność, że dla klientów nie tylko zakup SQL Server 2019 Standard 2-Core jako używanego oprogramowania, ale także jego rzeczywiste użytkowanie nie narusza żadnych praw, ponieważ: Oferowane oprogramowanie pochodzi z zapasów licencyjnych firmy. Jest to ważne, ponieważ obowiązująca jurysdykcja nie tylko zezwala na handel oprogramowaniem używanym przez firmę Microsoft, ale także na jego używanie; fakty te zostały już wielokrotnie potwierdzone w różnych orzeczeniach sądowych.

Jakie inne zalety ma używane oprogramowanie SQL Server 2019 Standard 2-Core?

Używane oprogramowanie firmy Wiresoft ma dla naszych klientów tę zaletę ekonomiczną, że pozwala im znacznie taniej aktualizować swoje zapasy oprogramowania, aby być na bieżąco. Znajduje to również odzwierciedlenie w kosztach operacyjnych, ponieważ używane oprogramowanie firmy Wiresoft zapewnia również bezpieczeństwo audytu dzięki pełnej weryfikacji wszystkich kupujących!

W Wiresoft jako niedrogie używane oprogramowanie można znaleźć nie tylko edycję SQL Server 2019 Standard 2-Core, ale także edycję Standard z licencją Server/CAL oraz inne edycje SQL Server 2019, a także starsze wersje Microsoft SQL Server; bogate portfolio używanego oprogramowania Wiresoft obejmuje także wiele innych programów firmy Microsoft - ze wszystkimi wymienionymi zaletami. Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące licencjonowania SQL Server 2019 Standard opartego na rdzeniu lub dowolnej innej edycji, zachęcamy do skorzystania z porad naszych ekspertów za pośrednictwem czatu lub poczty e-mail bądź telefonu.

Linki przekierowujące do "MICROSOFT SQL SERVER 2019 STANDARD 2-CORE"
Oceny klientów dla "MICROSOFT SQL SERVER 2019 STANDARD 2-CORE"
Napisz ocenę
Oceny zostaną aktywowane po ich weryfikacji.

Pola oznaczone * są obowiązkowe.

Zwróciłem uwagę na privacy policy".

Kategorie