Chat with us, powered by LiveChat
PRAWNA
RESELLER
SOFTWARE ASSURANCE
Klienci biznesowi
telephone
Pomoc w ustawieniu
+48 22 1530637
 
MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2019 - 25 PACK USER CAL
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Przy każdym zakupie w firmie Wiresoft wspierasz Kinderschutzbund..

MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2019 - 25 PACK USER CAL

Gotowy do natychmiastowej wysyłki, czas dostawy 24h

 • SW10426
 • 381-02255
 • Stale Obowiązuje
 • Wszystkie języki
 • EU
P Otrzymujesz Punkty bonusowe
OPROGRAMOWANIE DO POBRANIA + LICENCJA
2 667,90 zł * 2 962,90 zł * (9,96% oszczędzasz)

zVAT

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Przy każdym zakupie w firmie Wiresoft wspierasz Kinderschutzbund..


Jesteś klientem biznesowym lub masz pytania prawne?

Jestem tu dla ciebie.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

SZCZEGÓŁY  
Ilość 25x User CAL
System  Serwer Exchange
CAL User CAL
Zakres dostawy Prawo do użytkowania
Czas trwania Nieograniczony
Języki Wszystkie języki


W przypadku wersji Standard i Enterprise Microsoft Exchange Server 2019 każdy użytkownik, który chce uzyskać dostęp do usług serwera, wymaga oddzielnej licencji dostępu klienta oprócz licencji serwera: Exchange Server 2019 User CAL. Tylko ona zapewnia konkretnej zarejestrowanej osobie odpowiednie prawa dostępu.

W przypadku dalszych pytań dotyczących produktu skontaktuj się z naszym działem obsługi klienta.

Informacje o produkcie "MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2019 - 25 PACK USER CAL"

25 User CALs dla Microsoft Exchange Server 2019 jako używane oprogramowanie

W przypadku edycji Standard i Enterprise programu Microsoft Exchange Server 2019 każdy użytkownik, który chce uzyskać dostęp do usług serwera, oprócz licencji na serwer wymaga osobnej licencji na dostęp klienta: Exchange Server 2019 User CAL. Tylko w ten sposób określona zarejestrowana osoba uzyskuje odpowiednie prawa dostępu.

Dzieje się tak, ponieważ zgodnie z postanowieniami określonymi w zarządzaniu licencjami firmy Microsoft licencja na Exchange Server 2019 Standard lub Enterprise nie obejmuje żadnych dodatkowych praw użytkownika, w związku z czym muszą one zostać nabyte dodatkowo w postaci User CAL. Zarejestrowani użytkownicy mogą w ten sposób korzystać ze wszystkich funkcji serwera Exchange za pomocą wybranego przez siebie urządzenia końcowego.

Używane User CALs dla Exchange Server 2019 Standard i Enterprise Edition są dostępne w firmie Wiresoft nie tylko w korzystnej cenie, ale także pojedynczo w określonych ilościach. Used User CALs oferują te same funkcje, co licencje dostępu do klienta użytkownika oferowane jako nowe w oficjalnym programie licencjonowania wolumenów firmy Microsoft dla Exchange Server 2019.

Korzystaj ze wszystkich nowych funkcji MS Exchange Server 2019 dzięki używanym User CALs

System Windows Exchange Server 2019 działa również w systemie Windows Server 2019 Core i stanowi niezawodną i bezpieczną platformę dla infrastruktury wiadomości w organizacji. Poszczególne edycje Exchange, takie jak Standard i Enterprise, oprócz wszechstronnej komunikacji oferują wszystkie funkcje wspomagające współpracę. Dostępne są między innymi następujące nowe funkcje i cechy:

 • Meta Cache Database (MCDB) zapisuje meta informacje, takie jak struktury folderów skrzynek pocztowych, a także przyspiesza dostęp do zawartości i jej wyszukiwanie.
 • Dynamic Database Cache (DDC) zwiększa szybkość działania serwera Exchange i zapewnia lepsze wykorzystanie pojemności pamięci masowej dzięki dynamicznemu dostosowywaniu się do bieżących wymagań.
 • Indeks wyszukiwania znajduje się teraz w bazie danych skrzynki pocztowej, co upraszcza administrację i zwiększa szybkość wyszukiwania.
 • Dzięki systemowi Windows Server Core możliwe jest także uruchomienie standardowej wersji systemu serwerowego w uproszczony sposób, co ułatwia konfigurację i zapewnia większe bezpieczeństwo przed intruzami.
 • Reguły dostępu klienta dają dodatkowe możliwości ograniczania dostępu do obszaru konfiguracji programu Exchange Server.
 • Współpracę nad dokumentami znacznie usprawnia opcja udostępniania plików w usłudze OneDrive dla Firm.
 • Nowe ulepszenia kalendarza ułatwiają organizację spotkań: np. dzięki ulepszonemu zarządzaniu kalendarzem (Ulepszone zarządzanie kalendarzem), funkcjom takim jak Domyślna data zakończenia, Nie przekazuj dalej, a także różnym opcjom konfiguracji wiadomości wysyłanych poza biurem.

Certyfikaty User CALs dla Exchange Server Standard i Enterprise Edition 2019 jako używane oprogramowanie - najważniejsze informacje w skrócie

User CALs oferowane przez Wiresoft jako używane oprogramowanie nie różnią się od nowych produktów, mają takie same opcje dostępu jak nowe produkty, aby korzystać z funkcji dostępnych w edycjach Standard i Enterprise Exchange Server 2019. Dlatego używane User CALs są tańszą opcją dla firm i organizacji małej i średniej wielkości, aby wyposażyć swoich pracowników w licencję dostępową do serwera Exchange, a także pozwalają na indywidualne licencjonowanie.

Ogólne informacje na temat zarządzania licencjami firmy Microsoft dla serwera Exchange 2019 z CAL-ami

W przypadku edycji Standard i Enterprise serwera Exchange 2019 zarządzanie licencjami firmy Microsoft reguluje dodatkowe licencjonowanie użytkowników z prawami dostępu, aby pracownicy mogli uzyskiwać dostęp do wiadomości e-mail itp. Dzieje się tak dlatego, że licencje CAL zawarte w licencji serwera są przeznaczone wyłącznie dla administratorów IT i nie mogą być wykorzystywane do typowych usług Exchange. Tylko licencja na dostęp kliencki User CAL daje pracownikowi prawo do korzystania z funkcji serwera Exchange - na dowolnym urządzeniu końcowym z systemem Windows. Oprócz osobistych praw dostępu do środowiska klient/serwer serwera Exchange Server 2019, User CAL nie zawiera żadnego innego oprogramowania.

Jakie są korzyści z User CALs dla Exchange Server 2019 w edycjach Standard i Enterprise?

Licencjonowanie oparte na CAL dla edycji Standard i Enterprise programu Exchange Server 2019 umożliwia dokładne zarządzanie prawami dostępu na żądanie dla wszystkich pracowników w organizacji. Model licencjonowania firmy Microsoft oferuje dwa rodzaje CAL-ów dla programu Exchange Server 2019:

 • User CAL dla Exchange Server 2019 - dotyczy po jednym dedykowanym użytkowniku
 • Device CAL for Exchange Server 2019 - dotyczy jednego dedykowanego urządzenia końcowego (komputer, laptop, tablet, telefon) Prawa dostępu do serwera

Jakie są różnice pomiędzy User CALs a Device CALs dla Exchange Server 2019?

User CAL dla Exchange Server 2019 oferuje takie same opcje użytkowania jak Device CAL. Różnica polega jednak na odpowiednich możliwościach dostępu do serwera Exchange, co przekłada się na różne korzyści. Oprócz liczby pracowników w firmie i wyposażenia ich stacji roboczych w komputer PC lub podobny, istotną rolę odgrywa także sposób pracy, w jaki użytkownicy uzyskują dostęp do serwera Exchange: W niektórych małych i średnich przedsiębiorstwach użytkownicy mogą uzyskiwać dostęp do serwera Exchange za pomocą zupełnie różnych urządzeń końcowych, podczas gdy w innym środowisku pracy kilku pracowników korzysta z jednego urządzenia końcowego i w ten sposób na zmianę uzyskuje dostęp do serwera Exchange, aby wywoływać wiadomości e-mail itp.

Każdy pracownik, który ma uprawnienia do dostępu do serwera Exchange za pomocą User CAL, może korzystać z dowolnego urządzenia końcowego z systemem Windows, aby uzyskać dostęp do usług Exchange. Umożliwia to lokalny i niezależny dostęp do serwera Exchange za pomocą własnego komputera przenośnego lub smartfona - np. w podróży lub w biurze domowym - ale przede wszystkim za pomocą dowolnego innego urządzenia dostępnego na miejscu dzięki dostępowi do Internetu.

Program CAL użytkownika oferuje zatem dobre możliwości korzystania z urządzeń mobilnych, ponieważ licencjonowany użytkownik ma nieograniczone możliwości wyboru sposobu dostępu - zawsze pod warunkiem, że używane urządzenie końcowe jest zgodne z systemem Windows.

Różnice w opcjach wykorzystania CALs dla Exchange Server 2019 dla edycji Standard i Enterprise

Edycje Standard i Enterprise dla MS Exchange Server 2019 różnią się nie tylko rozszerzeniami funkcji, ale także - w przypadku edycji Enterprise - przede wszystkim skalowalnością odpowiednich wymagań dotyczących skrzynek pocztowych. Zasadniczo jednak możliwe jest również korzystanie z wersji Enterprise Edition przy użyciu User CAL dla wersji Standard Edition - wówczas jednak dostępna jest nie tylko ograniczona funkcjonalność wersji Standard Edition, ale również odpowiednio mniejsza liczba baz danych skrzynek pocztowych. Certyfikaty CAL użytkownika dla wersji Enterprise Edition oferują zatem większy zakres funkcji, pod warunkiem że zainstalowana jest licencja Enterprise Server.

Zapewnienie zgodności wersji CAL użytkowników dla Exchange Server 2019

Oprócz wyżej wymienionych opcji zależnych od edycji, User CAL dla jednej z edycji Exchange Server 2019 nie tylko wyposaża użytkownika w prawa dostępu dla tej właśnie wersji serwera, ale także zawiera prawa dostępu dla starszych wersji Exchange, takich jak 2016 (downgrade). W związku z tym User CAL dla wersji serwera 2019 ma przewagę nad User CAL dla starszych wersji, które mogą być również używane do uzyskiwania dostępu do poprzednich wersji serwera Exchange, ale nie do wersji 2019 serwera Exchange (aktualizacja).

Mimo że User CAL dla wersji 2019 serwera Exchange jest obecnie najwyższa, oprócz zawartych w niej funkcjonalności specyficznych dla danej edycji, należy zawsze zwracać uwagę na zgodność licencji na serwer i licencji na dostęp klienta.

Na co należy zwrócić uwagę przy licencjonowaniu programu Exchange Server 2019 z usługą User CAL?

Jak już wspomniano, używany User CAL wyposaża pojedynczego użytkownika w prawa dostępu do Exchange Server 2019. Po zakończeniu rejestracji użytkownika nie można już przekazywać CAL innej osobie. Niemożliwa jest również zmiana typu CAL i użycie User CAL jako Device CAL.

Te ograniczenia w zarządzaniu licencjami firmy Microsoft służą zapobieganiu niewłaściwemu dostępowi do usług programu Exchange Server 2019. Zapewniają one większe bezpieczeństwo firmie i jej komunikacji, ponieważ osoby trzecie lub nieupoważnione nie mają prawa dostępu do usług poczty elektronicznej i innych danych serwera.

Wnioski dotyczące User CALs dla serwera Exchange 2019

Który typ licencji na dostęp klienta do systemu Windows Exchange Server 2019 oferuje więcej korzyści podczas użytkowania w firmie, zależy od przypadku. Decydującą rolę odgrywa tu dominujący rodzaj dostępu za pośrednictwem istniejących urządzeń końcowych: jeśli pracownicy regularnie korzystają z mobilnych urządzeń końcowych lub różnych urządzeń autonomicznych na zmianę, np. w różnych miejscach pracy, aby uzyskać dostęp do serwera Windows, osobisty User CAL oferuje więcej korzyści, ponieważ zawsze mogą oni korzystać w tym celu ze swojego osobistego konta.

To, czy licencjonowanie za pomocą User CALs dla Exchange Server 2019 jest korzystniejsze dla firmy niż za pomocą Device CALs, ponieważ wymagana jest wtedy mniejsza liczba licencji, wynika zatem z typowej organizacji pracy w firmie. Wiedza na ten temat stanowi optymalną podstawę do wyboru CAL przy zakupie używanych licencji na dostęp klienta do Exchange Server 2019.

Licencje User CALs dla Microsoft Exchange Server 2019 dostępne od pojedynczej licencji w sklepie internetowym Wiresoft

LicencjeUser CALs dla Exchange Server 2019 są dostępne w Sklepie Internetowym Wiresoft już od pojedynczej licencji dostępowej klienta - ponieważ ewentualne regulacje firmy Microsoft dotyczące licencji wolumenowych nie obowiązują po oznaczeniu jako "używane", w przeciwnym razie nie ma żadnych wad związanych z użytecznością - nie tylko dlatego, że oprogramowanie z zasady nie może się zużywać.

Pochodzenie User CALs dla Exchange Server 2019 jako używanego oprogramowania w firmie Wiresoft

Te User CALs dla Exchange Server 2019 oferowane przez Wiresoft jako używane oprogramowanie są licencjami oryginalnymi, ponieważ są one również oferowane w innych miejscach w ramach programu licencjonowania Microsoft; różnica polega na tym, że User CALs od Wiresoft były kiedyś częścią licencji wolumenowej na Exchange Server 2019 dla użytkowników, których firma nabyła kiedyś jako poprzedni właściciel. Wiresoft odsprzedawał licencje wolumenowe dla wszystkich użytkowników lub licencje dostępowe dla poszczególnych użytkowników, przy czym licencje wolumenowe były również dzielone na licencje indywidualne. Utworzone w ten sposób indywidualne konta User CAL są następnie oznaczane jako oprogramowanie używane. Niemniej jednak, pomimo oznaczenia ich jako licencji używanych, można ich używać jak nowych licencji w celu uzyskania dostępu do usług programu Exchange Server 2019, ponieważ nie różnią się one od nich ograniczeniami w funkcjonalności ani okresem użytkowania.

Ochrona nabywcy wraz z User CALs dla Exchange Server 2019 jako używanego oprogramowania

User CALs dla Exchange Server 2019 oferowane przez Wiresoft jako oprogramowanie używane są nie tylko tanią formą licencjonowania Exchange Server 2019 dla naszych klientów, ale również ich użytkowanie jest bezpieczne i legalne! Te Wiresoft User CALs oferują Ci, jako klientowi, zwykłe bezpieczeństwo kupującego, z natychmiastowym pobraniem po zakupie i natychmiastową aktywacją licencji za pomocą ważnego klucza licencyjnego.

Czy zakup i korzystanie z używanych numerów User CAL dla programu Exchange Server 2019 jest legalne?

Zarówno User CALs, które możesz kupić w Wiresoft dla Exchange Server 2019, jak i wszystkie inne licencje dostępu klienta oferowane w sklepie, pochodzą z zapasów licencji firm. Dlatego też zarówno sprzedaż, jak i zakup używanych CAL-i opiera się na obowiązującym orzecznictwie, które wyraźnie zezwala na handel używanymi licencjami Microsoft, co zostało wielokrotnie wyraźnie potwierdzone w różnych orzeczeniach sądowych.

Oznacza to, że Ty jako kupujący używane User CALs dla Exchange Server 2019, a także jako użytkownik masz bezpieczeństwo prawne, ponieważ ani firma Wiresoft, ani Ty nie naruszacie w tym procesie żadnych przepisów prawa.

Kolejna zaleta: Każde używane oprogramowanie firmy Wiresoft jest również odporne na audyt dzięki kompletnym dowodom wszystkich poprzednich nabywców!

Podsumowanie: Wszystkie zalety oprogramowania Wiresoft do obsługi User CALs dla Exchange Server 2019

Używane licencje User CALs dla Exchange Server 2019 firmy Wiresoft stanowią tanią alternatywę porównywalną z nowymi licencjami wielu tradycyjnych dostawców oprogramowania - dotyczy to również licencji dostępowych dla innych serwerów firmy Microsoft.

Nie ma żadnych innych ograniczeń dotyczących licencjonowania, takich jak minimalna liczba CAL użytkowników, którą należy zakupić, dzięki czemu można licencjonować pracowników w sposób dostosowany do potrzeb i elastyczny, zgodnie z faktycznym wykorzystaniem usług serwerowych. Pozwala to również klientom firmy Wiresoft na obniżenie kosztów licencji na dostęp użytkowników do serwera Exchange.

W sklepie Wiresoft Software Shop znajdziesz nie tylko licencje dostępowe użytkownika dla Exchange Server 2019, ale także Device CALs i odpowiadające im licencje dostępowe klienta dla aktualnych wersji przedpremierowych MS Exchange Server jako używanego oprogramowania, a także licencje na oprogramowanie wraz z odpowiednimi wymaganymi licencjami dostępowymi dla wielu innych programów Microsoft Server. Dzięki używanym licencjom firmy Wiresoft masz ekonomiczną możliwość uzupełnienia zapasów oprogramowania również w innych obszarach działalności, unikając w ten sposób kosztów nowego sprzętu oraz problemów z kompatybilnością, które mogą być spowodowane używaniem niejednolitych wersji oprogramowania.

Oprócz licencji na dostęp do serwera i klienta, w sklepie Wiresoft Software Shop znajdziesz również inne programy Microsoft - ze wszystkimi typowymi zaletami, jakie oferuje oprogramowanie używane. Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące usług User CALs dla MS Exchange Server 2019 lub dowolnego innego produktu firmy Microsoft, zachęcamy do kontaktu z nami za pośrednictwem czatu, poczty e-mail lub telefonu.

Linki przekierowujące do "MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2019 - 25 PACK USER CAL"
Oceny klientów dla "MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2019 - 25 PACK USER CAL"
Napisz ocenę
Oceny zostaną aktywowane po ich weryfikacji.

Pola oznaczone * są obowiązkowe.

Zwróciłem uwagę na privacy policy".

Kategorie