Chat with us, powered by LiveChat
PRAWNA
RESELLER
SOFTWARE ASSURANCE
Klienci biznesowi
telephone
Pomoc w ustawieniu
+48 22 1530637
 
MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2019 ENTERPRISE DEVICE CAL
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Przy każdym zakupie w firmie Wiresoft wspierasz Kinderschutzbund..

MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2019 ENTERPRISE DEVICE CAL

Gotowy do natychmiastowej wysyłki, czas dostawy 24h

 • SW10528
 • PGI-00252
 • Stale Obowiązuje
 • Wszystkie języki
 • EU
P Otrzymujesz Punkty bonusowe
OPROGRAMOWANIE DO POBRANIA + LICENCJA
184,90 zł * 204,90 zł * (9,76% oszczędzasz)

zVAT

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Przy każdym zakupie w firmie Wiresoft wspierasz Kinderschutzbund..


Jesteś klientem biznesowym lub masz pytania prawne?

Jestem tu dla ciebie.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

SZCZEGÓŁY  
Ilość 1x Urządzenie Enterprise CAL
System  Serwer Exchange
CAL Enterprise Device CAL
Zakres dostawy Prawo do użytkowania
Czas trwania Nieograniczony
Języki Wszystkie języki


Microsoft Exchange Server Enterprise CAL 2019 to oprogramowanie zapewniające dostęp do funkcji i funkcjonalności Microsoft Exchange Server. Jest to dodatkowa licencja do Microsoft Exchange Server Standard CAL. Licencja umożliwia urządzeniom takim jak stacje robocze, laptopy i urządzenia mobilne łączenie się z serwerem Exchange i korzystanie z jego funkcji.

W przypadku dalszych pytań dotyczących produktu, skontaktuj się z naszym działem obsługi klienta.

Informacje o produkcie "MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2019 ENTERPRISE DEVICE CAL"

Enterprise Device CAL for Microsoft Exchange Server 2019 jako oprogramowanie używane

Microsoft Exchange Server Enterprise CAL 2019 to oprogramowanie, które zapewnia dostęp do cech i funkcji serwera Microsoft Exchange. Jest to dodatkowa licencja do Microsoft Exchange Server Standard CAL. Licencja pozwala urządzeniom, takim jak stacje robocze, laptopy i urządzenia przenośne, na łączenie się z serwerem Exchange i korzystanie z jego funkcji. 

Wykorzystaj wszystkie dodatkowe możliwości MS Exchange Server 2019 z używanym Enterprise Device CAL

Windows Exchange Server 2019 działa na Windows Server 2019 Core, zapewniając niezawodną platformę dla infrastruktur komunikacyjnych przedsiębiorstw. Edycje Standard i Enterprise wspierają je jeszcze bardziej, przenosząc punkt ciężkości z komunikacji na współpracę. W tym celu dostępne są następujące funkcje i cechy:

 • Meta Cache Database (MCDB) zabezpiecza metainformacje, takie jak struktury folderów w skrzynkach pocztowych, i przyspiesza dostęp oraz wyszukiwanie zawartości.
 • Dynamic Database Cache (DDC) umożliwia dynamiczne dostosowanie pojemności pamięci masowej w celu lepszego jej wykorzystania i zwiększenia szybkości działania serwera Exchange.
 • Nowy indeks wyszukiwania znajduje się w bazie danych skrzynki pocztowej, co znacznie upraszcza administrację i zwiększa szybkość wyszukiwania.
 • Windows Server Core umożliwia uproszczone działanie standardowej wersji systemu serwerowego. Upraszcza to konfigurację i zapewnia większe bezpieczeństwo przed intruzami.
 • Reguły dostępu klienta zapewniają rozszerzone opcje ograniczania dostępu do obszaru konfiguracji serwera Exchange.
 • Nowe udoskonalenia kalendarza, zwłaszcza w zakresie organizowania spotkań: Domyślna data zakończenia, Nie przekazuj, ulepszone zarządzanie kalendarzem oraz więcej opcji konfigurowania wiadomości spoza biura.
 • Ulepszona współpraca z dokumentami dzięki możliwości wysyłania i zapisywania plików w OneDrive for Business.
 • Zunifikowane wiadomości, zintegrowana funkcja archiwizacji, DLP

Przegląd najważniejszych Device CALs dla Exchange Server Standard i Enterprise Edition 2019 w postaci używanego oprogramowania

Device CALs od Wiresoft, które są oferowane jako używane oprogramowanie, mają takie same opcje dostępu jak odpowiadające im nowe licencje, aby móc korzystać z funkcji dostępnych w każdej z dwóch edycji Exchange Server 2019. Used Device CALs to niedroga opcja, szczególnie dla małych i średnich przedsiębiorstw oraz organizacji, pozwalająca wyposażyć odpowiednie urządzenia końcowe w licencję dostępową do serwera Exchange, również dlatego, że umożliwia ona indywidualne licencjonowanie.

Ogólne informacje na temat licencjonowania serwera Exchange 2019 za pomocą CAL-ów

W przypadku edycji Standard i Enterprise serwera Exchange 2019, Microsoft Licence Management oferuje licencje na serwer oraz licencje na dostęp klienta; jak wspomniano, licencja na serwer musi być uzupełniona o licencje na urządzenia końcowe (lub użytkowników), aby pracownicy mogli mieć dostęp do wiadomości e-mail itp. Certyfikaty CAL dołączone do licencji na serwer są przeznaczone wyłącznie dla administratorów IT i nie mogą być wykorzystywane do świadczenia typowych usług. Tylko licencja dostępu klienta, taka jak Device CAL, daje pracownikowi prawo do korzystania z funkcji serwera Exchange na urządzeniu końcowym z systemem Windows. CAL nie zawiera żadnego dodatkowego oprogramowania poza prawami dostępu dla środowiska klient/serwer serwera Exchange 2019.

Jakie są zalety Device CALs dla Exchange Server 2019 Standard i Enterprise Edition?

Licencjonowanie oparte na CAL dla edycji Standard i Enterprise serwera Exchange 2019 umożliwia elastyczne i oparte na potrzebach zarządzanie prawami dostępu dla używanych komputerów. Model licencjonowania firmy Microsoft oferuje łącznie dwa rodzaje CAL-ów dla serwera Exchange 2019:

 • Device CAL dla Exchange Server 2019: dotyczy jednego dedykowanego urządzenia końcowego (komputer, laptop, tablet, telefon) z prawami dostępu do serwera
 • User CAL dla Exchange Server 2019: dotyczy jednego dedykowanego użytkownika w danym czasie

Różne opcje wykorzystania Device CALs dla Exchange Server 2019 Standard i Enterprise

Edycje Standard i Enterprise serwera Exchange 2019 różnią się przede wszystkim skalowalnością wymagań dotyczących skrzynek pocztowych. Jednak zasadniczo możliwe jest korzystanie z funkcjonalności wersji Enterprise przy użyciu Device CAL uprawnionego do edycji Standard - wtedy jednak dostępna jest tylko odpowiednio mniejsza liczba baz skrzynek pocztowych, a także ograniczona funkcjonalność standardowa. Natomiast Device CALs dla wersji Enterprise Edition mają rozszerzony zakres funkcji.

Zwróć uwagę na zgodność wersji dla Device CALs dla Exchange Server 2019!

Device CAL dla edycji Exchange Server 2019 nie tylko wyposaża odpowiednie urządzenie końcowe w prawa dostępu do tej wersji, ale także upoważnia do dostępu do starszych wersji Exchange, takich jak 2016 (downgrade). Dzięki temu Device CAL 2019 ma przewagę nad starszymi wersjami Device CAL, które są ważne dla odpowiedniej poprzedniej wersji serwera Exchange, ale nie można ich użyć do uzyskania dostępu do serwera Exchange w wersji 2019 (upgrade).

Chociaż obecnie nie ma już aktualnych Device CALs dla serwera Exchange niż wersja 2019, przy zakupie należy zawsze zwracać uwagę na kompatybilność licencji na serwer i licencji na dostęp klienta oraz na zawarte w nich funkcje specyficzne dla danej edycji.

Na co należy zwrócić uwagę przy licencjonowaniu serwera Exchange 2019 z używanym Device CAL?

Jak już wspomniano, Device CAL wyposaża pojedyncze urządzenie końcowe w prawa dostępu do serwera Exchange 2019. Po zakończeniu rejestracji komputera nie można już przenieść Device CAL na inne urządzenie końcowe. Nie można również zmienić typu CAL i użyć Device CAL jako User CAL.

Te ograniczenia w zarządzaniu licencjami Microsoft mają na celu uniemożliwienie niewłaściwego dostępu do usług serwera Exchange 2019. W ten sposób zapewniają większe bezpieczeństwo firmie i jej komunikacji, ponieważ obce lub nielicencjonowane urządzenia końcowe nie mają dostępu do wiadomości e-mail i innych danych z serwera.

Jakie są różnice między Device CALs a User CALs dla serwera Exchange 2019?

Zasadniczo Device CAL dla Exchange Server 2019 nie różni się od User CAL pod względem funkcjonalności. Różnica polega na korzyściach, jakie daje dany typ dostępu do serwera Exchange. Na przykład w niektórych małych i średnich przedsiębiorstwach różni pracownicy korzystają z jednego urządzenia końcowego, aby na zmianę uzyskiwać dostęp do serwera Exchange, wywoływać wiadomości e-mail itp.

Z urządzenia z systemem Windows z certyfikatem Device CAL może korzystać każdy pracownik, który ma uprawnienia do dostępu do usług programu Exchange. Jeśli licencjonowane urządzenie końcowe jest mobilne, np. laptop lub tablet, dany użytkownik może również uzyskać lokalny dostęp do serwera Exchange niezależnie - np. w drodze lub w biurze domowym - poprzez dostęp do Internetu. Device CAL oferuje więc także opcje korzystania z urządzeń mobilnych.

Wnioski dotyczące urządzeń CAL

To, który typ licencji na dostęp klienta do serwera Exchange 2019 oferuje więcej korzyści w przypadku stosowania w firmie, może się różnić w zależności od przypadku. Oprócz liczby pracowników, którzy wykorzystują serwer Exchange do komunikacji, należy również rozważyć dominujący rodzaj dostępu za pomocą istniejących urządzeń końcowych: Jeśli kilku pracowników regularnie korzysta z jednego urządzenia końcowego - mobilnego lub autonomicznego - i używa go na zmianę do dostępu do serwera Exchange, np. w pracy zmianowej, Device CAL oferuje więcej korzyści.

To, czy licencjonowanie za pomocą Device CALs dla Exchange Server 2019 jest korzystniejsze niż User CALs, ponieważ wymagana jest wtedy mniejsza liczba licencji, wynika z typowego przebiegu pracy w firmie. Dlatego wiedza na ten temat powinna stanowić podstawę wyboru CAL przy zakupie używanych licencji na dostęp klienta do serwera Exchange 2019.

Device CALs dla Microsoft Exchange Server 2019 dostępne od pojedynczej licencji w sklepie internetowym Wiresoft

Device CALs dla Exchange Server 2019 są dostępne w sklepie internetowym Wiresoft już za jedną licencję na dostęp klienta - wszelkie wymagania dotyczące licencji wolumenowych od firmy Microsoft nie mają już wtedy zastosowania. Jednocześnie określenie ich jako "używane" nie pociąga za sobą żadnych wad w ich użyteczności - nie tylko dlatego, że oprogramowanie z zasady nie może się zużywać.

Informacje o pochodzeniu Device CALs for Exchange Server 2019 jako używanego oprogramowania od Wiresoft

Wszystkie Device CALs for Exchange Server 2019 oferowane jako używane przez Wiresoft są oryginalnymi licencjami, ponieważ są również oferowane w ramach programu licencjonowania Microsoft; w przeciwieństwie do nich, CALs firmy Wiresoft są dawnymi składnikami Device Volume Licence for Exchange Server 2019, które zakupił poprzedni właściciel, firma. Poszczególne Licencje Dostępu do Urządzeń lub kompletne Licencje Objętościowe na Urządzenia były odsprzedawane przez Wiresoft, a Licencje Objętościowe były rozwiązywane na licencje indywidualne. Te Device CALs są więc oznaczane jako oprogramowanie używane. Jednak pomimo nowego oznaczenia jako licencje używane, mogą one być używane jak nowe licencje na dostęp do serwera Exchange 2019, ponieważ nie różnią się od nich ani ograniczeniami funkcjonalności, ani okresem użytkowania.

Device CALs dla Exchange Server 2019 jako używane oprogramowanie zapewniają kupującym bezpieczeństwo

Device CALs for Exchange Server 2019 oferowane jako używane oprogramowanie to nie tylko efektywna kosztowo opcja licencjonowania serwera Exchange dla klientów Wiresoft, ale także ich wykorzystanie jest bezpieczne i legalne! Wiresoft Device CALs for Microsoft Exchange Server 2019 oferuje Ci również zwykłe bezpieczeństwo kupującego poprzez natychmiastowe pobranie po zakupie, w tym natychmiastową aktywację licencji za pomocą klucza licencji woluminu.

Czy zakup lub wykorzystanie używanych Device CALs dla Exchange Server 2019 jest legalne?

Nie tylko Device CALs dla Exchange Server 2019, które możesz kupić w Wiresoft, ale także wszystkie inne oferowane licencje dostępu klienta pochodzą z zapasów licencji firmowych. Dlatego każda sprzedaż i każdy zakup CAL-ów opiera się na obowiązującym orzecznictwie, które wyraźnie zezwala na handel używanymi licencjami Microsoftu, co zresztą zostało wielokrotnie potwierdzone w różnych orzeczeniach sądowych.

Dzięki temu Ty, jako klient, masz bezpieczeństwo prawne przy zakupie używanych Device CALs dla Exchange Server 2019, a także przy ich używaniu, ponieważ ani Wiresoft, ani Ty jako kupujący i użytkownik nie naruszacie w ten sposób żadnych przepisów prawnych.

Kolejna zaleta: używane oprogramowanie firmy Wiresoft jest również zabezpieczone przed audytem dzięki kompletnym dowodom wszystkich poprzednich nabywców!

Podsumowanie: Twoje korzyści z zakupu Device CALs dla Exchange Server 2019 jako oprogramowania używanego od Wiresoft

Używane oprogramowanie Wiresoft dla Device CALs dla Exchange Server 2019 stanowi korzystną alternatywę dla konwencjonalnych ofert wielu innych dostawców oprogramowania - dotyczy to również innych licencji dostępowych.

Ponadto nie ma ograniczeń co do minimalnej liczby Device CALs, które należy zakupić, dzięki czemu licencjonowanie może być dostosowane do potrzeb i elastyczne - zamiast sztywnej skali. Klienci Wiresoft mogą również obniżyć koszt licencji na dostęp do serwera Exchange zgodnie z rzeczywistym wykorzystaniem usług serwera.

Oprócz używanych licencji na dostęp do urządzeń dla Exchange Server 2019, w sklepie Wiresoft Software Shop znajdziesz również licencje użytkownika CAL i odpowiadające im licencje na dostęp klienta dla aktualnych poprzednich wersji MS Exchange Server, a także licencje na inne oprogramowanie serwerowe firmy Microsoft, w tym odpowiednie wymagane licencje na dostęp. Dzięki temu możesz uzupełnić swój zasób oprogramowania w innych obszarach działalności o używane licencje firmy Wiresoft, co pozwala uniknąć dodatkowych kosztów związanych z nowym sprzętem oraz problemów z kompatybilnością, które mogłyby być spowodowane używaniem niejednolitych wersji oprogramowania.

Oprócz Device CALs i licencji serwerowych, w sklepie Wiresoft Software Shop znajdziesz również inne programy Microsoft - ze wszystkimi zaletami, jakie oferuje oprogramowanie używane. Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Device CALs dla MS Exchange Server 2019 lub innego produktu firmy Microsoft, skorzystaj z naszych kompetentnych porad na czacie lub za pośrednictwem poczty elektronicznej czy telefonu.

Linki przekierowujące do "MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2019 ENTERPRISE DEVICE CAL"
Oceny klientów dla "MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2019 ENTERPRISE DEVICE CAL"
Napisz ocenę
Oceny zostaną aktywowane po ich weryfikacji.

Pola oznaczone * są obowiązkowe.

Zwróciłem uwagę na privacy policy".

Kategorie