Chat with us, powered by LiveChat
PRAWNA
RESELLER
SOFTWARE ASSURANCE
Klienci biznesowi
telephone
Pomoc w ustawieniu
+48 22 1530637
 
MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2019 - 10 PACK DEVICE CAL
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Przy każdym zakupie w firmie Wiresoft wspierasz Kinderschutzbund..

MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2019 - 10 PACK DEVICE CAL

Gotowy do natychmiastowej wysyłki, czas dostawy 24h

 • SW10435
 • 381-02250
 • Stale Obowiązuje
 • Wszystkie języki
 • EU
P Otrzymujesz Punkty bonusowe
OPROGRAMOWANIE DO POBRANIA + LICENCJA
1 082,90 zł * 1 201,90 zł * (9,9% oszczędzasz)

zVAT

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Przy każdym zakupie w firmie Wiresoft wspierasz Kinderschutzbund..


Jesteś klientem biznesowym lub masz pytania prawne?

Jestem tu dla ciebie.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

SZCZEGÓŁY  
Ilość 10x Device CAL
System  Serwer Exchange
CAL Device CAL
Zakres dostawy Prawo do użytkowania
Czas trwania Nieograniczony
Języki Wszystkie języki


Dla wersji Standard- lub Enterprise- oprogramowania Microsoft Exchange Server 2019 wymagana jest oddzielna licencja dostępu klienta oprócz licencji serwera dla każdego urządzenia końcowego używanego do uzyskiwania dostępu do usług serwera: Exchange Server 2019 Device CAL wyposaża konkretny zarejestrowany komputer (PC, laptop itp.) w odpowiednie prawa dostępu do tego celu.

W przypadku dalszych pytań dotyczących produktu skontaktuj się z naszym działem obsługi klienta.

Informacje o produkcie "MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2019 - 10 PACK DEVICE CAL"

10 Pack Device CAL for Microsoft Exchange Server 2019 jako używane oprogramowanie

W przypadku wersji Standard lub Enterprise Edition programu Microsoft Exchange Server 2019, oprócz licencji na serwer, wymagana jest oddzielna licencja na dostęp klienta dla każdego urządzenia końcowego używanego w celu uzyskania dostępu do usług serwera: Program Exchange Server 2019 Device CAL wyposaża w tym celu określony zarejestrowany komputer (PC, laptop itp.) w odpowiednie prawa dostępu.

Zgodnie z przepisami dotyczącymi zarządzania licencjami firmy Microsoft, licencja na Exchange Server 2019 Standard lub Enterprise nie zawiera żadnych dodatkowych praw użytkownika, dlatego należy je nabyć oddzielnie, np. w postaci Device CAL. Użytkownicy mogą więc korzystać ze wszystkich funkcji serwera Exchange tylko za pośrednictwem wyposażonego w nie urządzenia końcowego.

Używane Device CALs dla Exchange Server 2019 Standard i Enterprise są dostępne w firmie Wiresoft w korzystnej cenie - również pojedynczo zamiast w pakiecie. Te używane Device CALs mają te same funkcje, co licencje Device Client Access Licences dla Exchange Server 2019 oferowane w oficjalnym programie licencjonowania wolumenów firmy Microsoft.

Wykorzystaj wszystkie nowe możliwości MS Exchange Server 2019 dzięki używanemu urządzeniu Device CAL

System Windows Exchange Server 2019 działa na platformie Windows Server 2019 Core, zapewniając niezawodną platformę dla infrastruktur przesyłania wiadomości w przedsiębiorstwach. Wersje Standard i Enterprise wspierają je jeszcze lepiej, przenosząc punkt ciężkości z komunikacji na współpracę. W tym celu dostępne są następujące funkcje i cechy:

 • Meta Cache Database (MCDB) zabezpiecza metainformacje, takie jak struktury folderów skrzynek pocztowych, oraz przyspiesza dostęp i wyszukiwanie zawartości.
 • Dynamic Database Cache (DDC) umożliwia dynamiczne dostosowywanie pojemności pamięci masowej w celu jej lepszego wykorzystania oraz zwiększa szybkość działania serwera Exchange.
 • Nowy indeks wyszukiwania jest umieszczony w bazie danych skrzynki pocztowej, co znacznie upraszcza administrację i zwiększa szybkość wyszukiwania.
 • System Windows Server Core umożliwia uproszczone wykonywanie standardowej wersji systemu serwerowego. Upraszcza to konfigurację i zapewnia większe bezpieczeństwo przed intruzami.
 • Reguły dostępu klienta zapewniają rozszerzone opcje ograniczania dostępu do obszaru konfiguracji serwera Exchange.
 • Nowe udoskonalenia kalendarza, zwłaszcza w zakresie organizowania spotkań: m.in. Domyślna data zakończenia, Nie przekazuj, ulepszone zarządzanie kalendarzem oraz więcej opcji konfigurowania wiadomości spoza biura.
 • Usprawnienie współpracy w zakresie dokumentów dzięki możliwości przesyłania i przechowywania plików w usłudze OneDrive dla Firm.

Najważniejsze urządzenia Device CALs dla Exchange Server Standard i Enterprise Edition 2019 jako używane oprogramowanie w skrócie

Device CALs firmy Wiresoft, które są oferowane jako używane oprogramowanie, mają takie same opcje dostępu jak odpowiadające im nowe licencje, aby móc korzystać z funkcji dostępnych w każdej z dwóch edycji Exchange Server 2019. Used Device CALs to niedroga opcja, szczególnie dla małych i średnich przedsiębiorstw oraz organizacji, umożliwiająca wyposażenie odpowiednich urządzeń końcowych w licencję dostępową do serwera Exchange, również dlatego, że pozwala to na dostosowanie licencjonowania do indywidualnych potrzeb.

Ogólne informacje na temat licencjonowania serwera Exchange 2019 za pomocą CAL-ów

W przypadku edycji Standard i Enterprise programu Exchange Server 2019, Microsoft Licence Management oferuje licencjonowanie z licencją na serwer oraz licencjami na dostęp klienta; jak wspomniano, licencja na serwer musi być uzupełniona licencjami na urządzenia końcowe (lub użytkowników), aby pracownicy mogli uzyskać dostęp do wiadomości e-mail itp. Licencje CAL dołączone do licencji na serwer są przeznaczone wyłącznie dla administratorów IT i dlatego nie mogą być wykorzystywane do świadczenia typowych usług. Tylko licencja na dostęp klienta, taka jak Device CAL, daje pracownikowi prawo do korzystania z funkcji serwera Exchange na urządzeniu końcowym z systemem Windows. CAL nie zawiera żadnego dodatkowego oprogramowania oprócz praw dostępu dla środowiska klient/serwer serwera Exchange Server 2019.

Jakie są korzyści wynikające z posiadania Device CALs dla Exchange Server 2019 Standard i Enterprise Edition?

Licencjonowanie oparte na CAL dla edycji Standard i Enterprise programu Exchange Server 2019 umożliwia elastyczne i oparte na potrzebach zarządzanie prawami dostępu dla używanych komputerów. Model licencjonowania firmy Microsoft oferuje łącznie dwa rodzaje CAL-ów dla programu Exchange Server 2019:

 • Device CAL for Exchange Server 2019: dotyczy jednego dedykowanego urządzenia końcowego (komputer, laptop, tablet, telefon) z prawami dostępu do serwera
 • User CAL dla Exchange Server 2019: dotyczy jednego dedykowanego użytkownika w danym czasie

Różne opcje wykorzystania Device CALs dla Exchange Server 2019 Standard i Enterprise

Edycje Standard i Enterprise dla programu Exchange Server 2019 różnią się przede wszystkim skalowalnością wymagań dotyczących skrzynek pocztowych. Jednak zasadniczo możliwe jest korzystanie z funkcjonalności edycji Enterprise przy użyciu Device CAL autoryzowanego dla edycji Standard - wówczas jednak dostępna jest tylko odpowiednio mniejsza liczba baz skrzynek pocztowych, a także tylko ograniczona funkcjonalność standardowa. Natomiast Device CALs dla wersji Enterprise Edition mają rozszerzony zakres funkcji.

Zwróć uwagę na zgodność wersji dla urządzeń Device CALs dla Exchange Server 2019!

Device CAL dla edycji Exchange Server 2019 nie tylko wyposaża odpowiednie urządzenie końcowe w prawa dostępu do tej wersji, ale także upoważnia do dostępu do starszych wersji Exchange, takich jak 2016 (downgrade). Dzięki temu urządzenie Device CAL 2019 ma przewagę nad starszymi wersjami Device CAL, które są ważne dla odpowiedniej poprzedniej wersji serwera Exchange, ale nie można ich użyć do uzyskania dostępu do serwera Exchange w wersji 2019 (aktualizacja).

Chociaż obecnie nie ma nowszych Device CALs dla serwera Exchange niż wersja 2019, przy zakupie należy zawsze zwracać uwagę na zgodność licencji na serwer i licencji na dostęp klienta, a także na zawarte w nich funkcje specyficzne dla danej edycji.

Na co należy zwrócić uwagę przy licencjonowaniu programu Exchange Server 2019 z używanym urządzeniem CAL?

Jak już wspomniano, Device CAL wyposaża pojedyncze urządzenie końcowe w prawa dostępu do Exchange Server 2019. Po zakończeniu rejestracji komputera nie można już przenieść numeru CAL urządzenia na inne urządzenie końcowe. Nie jest również możliwa zmiana typu CAL i użycie Device CAL jako User CAL.

Te ograniczenia w zarządzaniu licencjami firmy Microsoft mają na celu uniemożliwienie niewłaściwego dostępu do usług programu Exchange Server 2019. W ten sposób zapewniają większe bezpieczeństwo firmy i jej komunikacji, ponieważ obce lub nielicencjonowane urządzenia końcowe nie mają dostępu do poczty elektronicznej i innych danych z serwerów.

Jakie są różnice między Device CALs a User CALs dla Exchange Server 2019?

Zasadniczo Device CAL dla Exchange Server 2019 nie różni się od User CAL pod względem funkcjonalności. Różnica polega na korzyściach, jakie daje dany typ dostępu do serwera Exchange. W niektórych małych i średnich przedsiębiorstwach różni pracownicy korzystają z jednego urządzenia końcowego, aby na zmianę uzyskiwać dostęp do serwera Exchange i wywoływać pocztę elektroniczną, podczas gdy w innych firmach użytkownicy korzystają w tym celu z zupełnie innych urządzeń końcowych.

Z urządzenia z systemem Windows, które posiada certyfikat Device CAL, może korzystać każdy pracownik, który ma uprawnienia do dostępu do usług Exchange. Jeśli licencjonowane urządzenie końcowe jest przenośne, np. laptop lub tablet, dany użytkownik może również uzyskać lokalny dostęp do serwera Exchange niezależnie - np. w podróży lub w biurze domowym - poprzez dostęp do Internetu. Program Device CAL oferuje więc także opcje użytkowania w trybie mobilnym.

Wnioski dotyczące urządzeń CAL

Który typ licencji na dostęp klienta do programu Exchange Server 2019 oferuje więcej korzyści w przypadku stosowania w firmie, może się zatem różnić w zależności od przypadku. Oprócz liczby pracowników, którzy korzystają z serwera Exchange do komunikacji, należy również rozważyć dominujący rodzaj dostępu za pośrednictwem istniejących urządzeń końcowych: Jeśli kilku pracowników regularnie korzysta z jednego urządzenia końcowego - czy to mobilnego, czy autonomicznego - i używa go na zmianę do dostępu do serwera Exchange, np. w pracy zmianowej, rozwiązanie Device CAL oferuje więcej korzyści.

To, czy licencjonowanie za pomocą Device CALs dla Exchange Server 2019 jest korzystniejsze niż User CALs, ponieważ wymagana jest wtedy mniejsza liczba licencji, wynika z typowej organizacji pracy w firmie. Dlatego wiedza na ten temat powinna stanowić podstawę wyboru CAL przy zakupie używanych licencji na dostęp klienta do Exchange Server 2019.

Device CALs dla Microsoft Exchange Server 2019 dostępne od pojedynczej licencji w sklepie internetowym Wiresoft

Device CALs dla Exchange Server 2019 są dostępne w sklepie internetowym Wiresoft Online Shop już za jedną licencję dostępu klienta - wszelkie wymagania dotyczące licencji wolumenowych od firmy Microsoft nie mają już wtedy zastosowania. Jednocześnie określenie ich jako "używane" nie pociąga za sobą żadnych niedogodności w zakresie ich użyteczności - nie tylko dlatego, że oprogramowanie z zasady nie może się zużywać.

Informacje o pochodzeniu Device CALs for Exchange Server 2019 jako używanego oprogramowania od firmy Wiresoft

Wszystkie Device CALs for Exchange Server 2019 oferowane jako używane przez Wiresoft są licencjami oryginalnymi, ponieważ są one również oferowane w ramach programu licencjonowania Microsoft; w przeciwieństwie do nich, CALs firmy Wiresoft są dawnymi składnikami Device Volume Licence for Exchange Server 2019, które poprzedni właściciel, firma, zakupił. Pojedyncze licencje na dostęp do urządzenia lub kompletne licencje na objętość urządzenia były odsprzedawane przez Wiresoft, a licencje na objętość były rozwiązywane na licencje indywidualne. Te Device CALs są zatem oznaczane jako oprogramowanie używane. Jednak mimo nowego oznakowania jako licencje używane, można je wykorzystywać jak nowe licencje na dostęp do serwera Exchange 2019, ponieważ nie różnią się od nich ani ograniczeniami funkcjonalności, ani okresem użytkowania.

Device CALs dla Exchange Server 2019 jako używane oprogramowanie zapewniają kupującym bezpieczeństwo

Device CALs for Exchange Server 2019 oferowane jako używane oprogramowanie to nie tylko efektywna kosztowo opcja licencjonowania serwera Exchange dla klientów Wiresoft, ich używanie jest również bezpieczne i legalne! Wiresoft Device CALs for Microsoft Exchange Server 2019 oferują również klientowi zwykłe bezpieczeństwo kupującego poprzez natychmiastowe pobranie po zakupie, w tym natychmiastową aktywację licencji za pomocą klucza licencji woluminu.

Czy zakup lub wykorzystanie używanych Device CALs dla Exchange Server 2019 jest legalne?

Nie tylko Device CALs dla Exchange Server 2019, które można kupić w firmie Wiresoft, ale także wszystkie inne oferowane licencje dostępu klienta pochodzą z firmowych zapasów licencji. Dlatego też każda sprzedaż i każdy zakup CAL-i opiera się na obowiązującym orzecznictwie, które wyraźnie zezwala na handel używanymi licencjami firmy Microsoft, co zostało zresztą wielokrotnie wyraźnie potwierdzone w różnych orzeczeniach sądowych.

Dzięki temu Ty jako klient masz bezpieczeństwo prawne przy zakupie używanych Device CALs dla Exchange Server 2019, a także przy ich użytkowaniu, ponieważ ani firma Wiresoft, ani Ty jako kupujący i użytkownik nie naruszacie w ten sposób żadnych przepisów prawa.

Kolejna zaleta: używane oprogramowanie firmy Wiresoft jest również odporne na audyt dzięki kompletnym dowodom wszystkich poprzednich nabywców!

Streszczenie: Korzyści przy zakupie Device CALs for Exchange Server 2019 jako używanego oprogramowania od firmy Wiresoft

Używane oprogramowanie firmy Wiresoft dla Device CALs dla Exchange Server 2019 stanowi korzystną alternatywę dla konwencjonalnych ofert wielu innych dostawców oprogramowania - dotyczy to również innych licencji dostępowych.

Ponadto nie ma ograniczeń co do minimalnej liczby Device CALs, które muszą być zakupione, dzięki czemu licencjonowanie może być dostosowane do potrzeb i elastyczne - zamiast sztywnej skali. Klienci firmy Wiresoft mogą również obniżyć koszt licencji dostępowej do serwera Exchange zgodnie z rzeczywistym wykorzystaniem usług serwera.

Oprócz używanych licencji dostępowych na urządzenia dla Exchange Server 2019 w sklepie Wiresoft Software Shop można znaleźć również licencje CAL użytkownika i odpowiadające im licencje dostępowe klienta dla aktualnych poprzednich wersji MS Exchange Server, a także licencje na oprogramowanie dla innego oprogramowania serwerowego firmy Microsoft wraz z odpowiednimi wymaganymi licencjami dostępowymi. Pozwala to na uzupełnienie zapasów oprogramowania w innych obszarach działalności firmy o używane licencje firmy Wiresoft, co pozwala uniknąć dodatkowych kosztów nowego sprzętu oraz problemów z kompatybilnością, które mogłyby być spowodowane używaniem niejednolitych wersji oprogramowania.

Oprócz licencji Device CALs i licencji serwerowych, w sklepie Wiresoft Software Shop znajdziesz również inne programy Microsoft - ze wszystkimi zaletami, jakie oferuje oprogramowanie używane. W przypadku pytań dotyczących Device CALs dla MS Exchange Server 2019 lub dowolnego innego produktu firmy Microsoft, zachęcamy do skorzystania z naszych kompetentnych porad na czacie lub za pośrednictwem poczty elektronicznej bądź telefonu.

Linki przekierowujące do "MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2019 - 10 PACK DEVICE CAL"
Oceny klientów dla "MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2019 - 10 PACK DEVICE CAL"
Napisz ocenę
Oceny zostaną aktywowane po ich weryfikacji.

Pola oznaczone * są obowiązkowe.

Zwróciłem uwagę na privacy policy".

Kategorie